Dokument "Chłopaki do wzięcia" - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-12-19, 10:05   #1
lalalabamba
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: The Wild East
Wiadomości: 2 074

Dokument "Chłopaki do wzięcia"


Szukałam, ale nie znalazłam podobnego wątku na Wizażu.

Młodzi mieszkańcy małych miasteczek i wsi poszukują partnerek na całe życie. Są w trudnej sytuacji, bo większość dziewczyn, które znali ze szkół, wyjechały do pracy do większych miast. One już nie wrócą, zostały „miastowe". Chłopcy zostali sami, pracują dorywczo, „bez zarejestrowania". W soboty i niedziele spotykają się przed sklepami na wsiach, krążą po rynku małego miasteczka lub wystają na dworcach autobusowych. Prowincjonalna Polska utkana jest z biedy, nudy i beznadziei.

http://www.ipla.tv/Programy/5000947-...aki-Do-Wziecia

Z tego, co się orientuję, to nowy dokument twórców Czekając na sobotę i Ballady o lekkim zabarwieniu erotycznym.

Oglądam i nie wiem, czy się śmiać czy płakać
Magia kina czy rzeczywistość? Czy takie osobniki naprawdę chodzą po świecie?
lalalabamba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 10:24   #2
zarumieniona
Raczkowanie
 
Avatar zarumieniona
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 246
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Raz natknęłam się na program w tv i akurat wypowiedź chłopaczka,który opowiadał jakiej dziewczyny szuka i miał taaaakie wymagania

W pierwszym momencie to bardzo zabawne, ale jakoś później mi nawet było ich hmm nie wiem żal. Nie będę tego oglądać, bo mam mieszane uczucia Nie lubię jak ktoś z siebie / kogoś robi takie sieroty
zarumieniona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 11:40   #3
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez zarumieniona Pokaż wiadomość
Raz natknęłam się na program w tv i akurat wypowiedź chłopaczka,który opowiadał jakiej dziewczyny szuka i miał taaaakie wymagania
A dokładniej? Jestem ciekawa
Widziałam tylko kawałek 2 odcinka
__________________

karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 14:26   #4
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez zarumieniona Pokaż wiadomość
Raz natknęłam się na program w tv i akurat wypowiedź chłopaczka,który opowiadał jakiej dziewczyny szuka i miał taaaakie wymagania

W pierwszym momencie to bardzo zabawne, ale jakoś później mi nawet było ich hmm nie wiem żal.
zgadzam się, najgorsze to jest to, że oni nieświadomie ( dla nich ) są poddani wyśmianiu.

Kiedyś przypadkowo natknęłam się na ten program i potraktowałam go początkowo jako dobry kabaret, ale po chwili zdałam sobie sprawę, że jest to żenujący dokument. Autor wyszukał biednych ludzi, nie zawsze grzeszących inteligencją ( ale przecież i tacy się zdarzają w naszym społeczeństwie, bo nie każdy ma IQ powyżej 120 i nie jest to powód do napiętnowania ich) i wystawia ich na publiczne upokorzenie i ośmieszenie, a bohaterowi są niczego nieświadomi, przeświadczeni o swojej atrakcyjności itp., ponieważ czują zainteresowanie ze strony tv. Równie dobrze można by zrobić program o bogatych laluniach, pięknych, plastikowych blondi z sieką i plewami w głowie, które szukają w życiu faceta, który będzie ich utrzymywał ( najlepiej jakiegoś mafioso z super bryką ), a one będą tylko leżeć i pachnieć, a ich życiowym celem są tylko zakupy i dyskoteki.

Uważam ten program za żenujący, a ludzką biedę, patologię czy braki wykształcenia nie powinno się w taki ośmieszający sposób pokazywać. Autor programu powinien się raczej zastanowić jak pomóc takim ludziom, sprowadzić ich na ziemię a nie utwierdzać w przekonaniu, że są wyjątkowi i zasługują na gwiazdy z czerwonego dywanu. Niestety życie to nie bajka
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."


Edytowane przez aniyam
Czas edycji: 2012-12-19 o 14:28
aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 15:12   #5
Withers
Zakorzenienie
 
Avatar Withers
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 190
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Pierwsze słyszę o tym programie Kiedy i gdzie go nadają?
__________________

Wining and dining, drinking and driving

Excessive buying, overdose and dying
Withers jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 16:42   #6
lalalabamba
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: The Wild East
Wiadomości: 2 074
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez Withers Pokaż wiadomość
Pierwsze słyszę o tym programie Kiedy i gdzie go nadają?
Niedziela, 19:30 na Polsacie

Ale na stronie Ipli, której adres wkleiłam w pierwszym poście też można obejrzeć

Cytat:
Napisane przez karolinka86 Pokaż wiadomość
A dokładniej? Jestem ciekawa
Widziałam tylko kawałek 2 odcinka
"Kobieta pewnie drożej wyniesie niż ziemię obrobić."

Dziewczyna powinna być ładna, zgrabna, ma mieć tu i tam (czyt. biust i tyłek) - generalnie o to chodzi.
"Bo Ty mi najbardziej imponujesz jak jesteś naga..." - tekst najstarszego z "chłopaków", który ma kobietę, ale jeszcze szuka tej jedynej...

Co ciekawe, jeden z bohaterów dokumentu uczy kolegę (odcinek 7), jakie jeszcze cechy ma mieć ta jedyna. Cytuję

Cytat:
Musi umieć ugotować, uprać, pozmywać, posprzątać. Wtedy to jest lux kobieta. Do tańca i do różańca. Wszystko zrobi. Do wszystkiego [...]
Robota!
ale
Cytat:
Nie szukaj pięknej, może być nawet brzydsza. Liczą się uczucia, to co ma w sercu. Ważne żeby była inteligentna, wyrozumiała, cierpliwa i... zazdrosna.
Może oni są mało rozgarnięci, ale w akurat w tym kierunku dobrze kombinują

Edytowane przez lalalabamba
Czas edycji: 2012-12-19 o 17:08
lalalabamba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 07:52   #7
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Oglądałam jakiś jeden odcinek. Dla mnie żenada. Chodzić po mieście i zaczepić dziewczynę z tekstem będziesz moją życiową partnerką. Chyba nie o to tu chodzi . Już wolę Czekając do soboty.
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-20, 10:38   #8
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
zgadzam się, najgorsze to jest to, że oni nieświadomie ( dla nich ) są poddani wyśmianiu.
Nie wygląda na to aby byli swiadomi

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Kiedyś przypadkowo natknęłam się na ten program i potraktowałam go początkowo jako dobry kabaret, ale po chwili zdałam sobie sprawę, że jest to żenujący dokument. Autor wyszukał biednych ludzi, nie zawsze grzeszących inteligencją ( ale przecież i tacy się zdarzają w naszym społeczeństwie, bo nie każdy ma IQ powyżej 120 i nie jest to powód do napiętnowania ich) i wystawia ich na publiczne upokorzenie i ośmieszenie, a bohaterowi są niczego nieświadomi, przeświadczeni o swojej atrakcyjności itp., ponieważ czują zainteresowanie ze strony tv.
Ciekawe czy oni dostają kasę za udział w takim programie

Cytat:
Napisane przez Withers Pokaż wiadomość
Pierwsze słyszę o tym programie Kiedy i gdzie go nadają?
Dopiero 2 odcinki były
Ja widziałam kawałek ostatniego akurat...
Jeden chlopak wydawała się w miarę normalny, wypowiadał się konkretnie (taki 29 lat, mówił że nieśmialy jest) ale tamci pozostali...trochę patologia (bez obrazy)


Cytat:
Napisane przez Nightmare666 Pokaż wiadomość
Oglądałam jakiś jeden odcinek. Dla mnie żenada. Chodzić po mieście i zaczepić dziewczynę z tekstem będziesz moją życiową partnerką. Chyba nie o to tu chodzi . Już wolę Czekając do soboty.
Masz na myśli "Kolonia Trawniki"? Słyszałam, ze warto obejrzeć
__________________

karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 10:39   #9
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

O to mi chodziło http://www.filmweb.pl/film/Czekaj%C4...99-2010-598657
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 10:55   #10
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

To jest chyba to samo Słyszałam o tym filmie pod tytułem "Kolonia Trawniki: czekając na sobotę"
__________________

karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 10:58   #11
dudipopka
kobieta za ladą
 
Avatar dudipopka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z czarnej..dziury
Wiadomości: 11 697
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

obejrzałam 1 odcinek o mamulu

nie wiem to jest tam tak wszystko przerysowane do granic bólu,ale potwierdzam tak sie żyje na wsiach takich biednych wsiach,,,,

a ten chłopak co sie tak malował zeby mieć wzięcie u dziewczyn to czasem nie występował w mam talent albo w the voice of poland??
__________________
9 lipca 2014 godzina 2 .00 -------- 20.04 2015---świat się zatrzymał




trzeba dzisiaj nie mieć czasu
żeby jutro mieć czas
````kękę
dudipopka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-20, 10:59   #12
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Pierwszy raz słyszę o tym programie, wiec z ciekawosci obejrzałam na Ipli odcinek 3 pierwsze co już mnie rozwaliło - to muzyka disco polo w tle a tych mężczyzn mi najzwyczajniej w świecie żal, bo robią z siebie pośmiewisko, a chyba nie są do końca tego świadomi
ghana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 15:43   #13
lalalabamba
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: The Wild East
Wiadomości: 2 074
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez dudipopka Pokaż wiadomość
obejrzałam 1 odcinek o mamulu

nie wiem to jest tam tak wszystko przerysowane do granic bólu,ale potwierdzam tak sie żyje na wsiach takich biednych wsiach,,,,

a ten chłopak co sie tak malował zeby mieć wzięcie u dziewczyn to czasem nie występował w mam talent albo w the voice of poland??
Był w Mam talent i jury go nawet zjechało.
lalalabamba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-22, 17:48   #14
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez dudipopka Pokaż wiadomość
obejrzałam 1 odcinek o mamulu

nie wiem to jest tam tak wszystko przerysowane do granic bólu,ale potwierdzam tak sie żyje na wsiach takich biednych wsiach,,,,

a ten chłopak co sie tak malował zeby mieć wzięcie u dziewczyn to czasem nie występował w mam talent albo w the voice of poland??
Cytat:
Napisane przez lalalabamba Pokaż wiadomość
Był w Mam talent i jury go nawet zjechało.
Cytat:
Napisane przez TvvinShadow Pokaż wiadomość
wydaje mi się, że ci bracia byli w Rozmowach w Toku
Byli w Mam Talent i chyba w X-factorze, raz on był sam a raz z bratem
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-23, 12:33   #15
martynusia222
Zakorzenienie
 
Avatar martynusia222
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 9 524
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

O ja chrzanię ale hardcore
Cytat:
Bo, żeby ona nie była taka brzydka i żebym nie wstydził się z nią wyjść
tiaaa i kto to mówi koleś bez zęba jedynki

Żenua ten program

A "Czekając na sobotę" też oglądałam, kuźwa aż nie chce się wierzyć, że istnieją takie miejsca i tacy ludzie Ale cóż, ich sprawa, bo i tak życie innych rozrywek raczej im nie przyniesie.
__________________
Wciąż nie rozumiem, już nigdy nie zrozumiem
czemu nie umiem odnaleźć się w ludzi tłumie.
martynusia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-24, 15:16   #16
aneczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 41
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Dobra, oglądnęłam 9 odcinków na Ipli i brak mi słów :/

Połowa z tych bohaterów sprawia wrażenie jakby wypili przeterminowany wysokoprocentowy spirytus Nie wiem czy ktoś widział, jak Pan Grabarz wypuścił się na miasto ze swoim siostrzeńcem i dosłownie "polowali" na dziewczyny: "O ta, nie, ta za stara, ta za młoda" no masakra - a co mnie uderzyło - oni cały czas mówią, że taka nie odpowiednia, tamta też nie, nie myśląc chyba o tym, że ta "za stara, za mloda"nawet by go nie chciała czy oni nie mają luster??? zresztą, czy oni nie słyszą co oni mówią???

Albo syn Pana Stasia - na skuterze, w klapkach i skarpetkach pojechał na miasto wyrywać laski

Komentarze narratora wydają mi się takie, hmmm ośmieszające, podkreślające to, że Ci bohaterownie nie do końca są "normalni" - zbliżenie kamery na klapki syna Pana Stasia, komentarz:"Pan Bogdan (ten Grabarz, nie wiem czy nie pomyliłam imion), którego każda dziewczyna doprowadzała prawie do samobójstwa", albo: "Pan Bogdan, który przed dziewczynami uciekł na cmentarz" czy jakoś tak.

Smutne to, nie wiem czy to też zasługa montażu, ale wyłania się obraz po prostu jakichś desperatów, dla których zdobycie żony to jedyny cel życiowy :/
aneczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-25, 08:41   #17
lalalabamba
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: The Wild East
Wiadomości: 2 074
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Nie wiem czy ktoś widział, jak Pan Grabarz wypuścił się na miasto ze swoim siostrzeńcem i dosłownie "polowali" na dziewczyny: "O ta, nie, ta za stara, ta za młoda" no masakra - a co mnie uderzyło - oni cały czas mówią, że taka nie odpowiednia, tamta też nie, nie myśląc chyba o tym, że ta "za stara, za mloda"nawet by go nie chciała czy oni nie mają luster??? zresztą, czy oni nie słyszą co oni mówią???
No jak mogłam nie zauważyć
Ten siostrzeniec taki wielki ekspert od podrywu, ale ja mu sukcesów w podbojach damskich serc nie wróżę. Jakby nie mógł normalnie zagadać dziewczyny, tylko wyjeżdża z tekstem, że jego wujek szuka kobiety na stałe i że po przejściach przeszedł, kobiety go oszukiwały...
No sorry, jaka normalna na to poleci.
A najlepszym przykładem jest rozmowa Grabarza przez telefon z kobietą z ogłoszenia, gdy ta się rozłącza. Która by chciała takich smutów słuchać?
lalalabamba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-25, 16:07   #18
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez aneczek Pokaż wiadomość
Połowa z tych bohaterów sprawia wrażenie jakby wypili przeterminowany wysokoprocentowy spirytus Nie wiem czy ktoś widział, jak Pan Grabarz wypuścił się na miasto ze swoim siostrzeńcem i dosłownie "polowali" na dziewczyny: "O ta, nie, ta za stara, ta za młoda" no masakra - a co mnie uderzyło - oni cały czas mówią, że taka nie odpowiednia, tamta też nie, nie myśląc chyba o tym, że ta "za stara, za mloda"nawet by go nie chciała czy oni nie mają luster??? zresztą, czy oni nie słyszą co oni mówią???
Dokładnie
Są żałośni... Bóg wie jaką pannę by chcieli a sami nie grzeszą uroda ani inteligencją

A pamiętacie, bodajże w 2 odcinku był taki młody chłopak, który mówił że dziewczyny za nim szaleją czy jakoś tak
__________________

karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-25, 17:02   #19
milo12340
Raczkowanie
 
Avatar milo12340
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 115
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Na wątek trafiłam przypadkiem, ale powiem co nie co o bohaterach tego programu. Wstyd się przyznać, ale znam jednego delikwenta nie wiem czego twórcy tego programu oczekiwali znajdując takich uczestników. Jeden z nich, to człowiek z tzw. żółtymi papierami, kryminalista, alkoholik. Aż strach przechodzić koło niego, bo zatacza się po drodze i zaczepia przechodzących ludzi. Z tych ludzi zrobiono pośmiewisko i nie wiem po co właściwie pokazano tych ludzi. Oczywiście udział wzięli za pewne sumy pieniędzy, coś ok.200 zł za odcinek więc na wódkę akurat dla tych ludzi z patologicznych środowisk. Swoja drogą niezłą reklamę zrobili mojej okolicy

Edytowane przez milo12340
Czas edycji: 2012-12-25 o 17:04
milo12340 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-25, 17:10   #20
Scarlett17
Raczkowanie
 
Avatar Scarlett17
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 67
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Ostatnio natknęłam się na to 'coś' w tv i to nie jest żaden dokument...
Był tam nie jaki Adam szukający wybranki, miłości swojego życia, którego grał jeden z braci Kozłowskich z "Mam talent"
http://gfx.mmka.pl/newsph/396054/950919.3.jpg

(Goście występują we wszystkich rozrywkowych programach typu "Mam talent", "X factor" i "Must be the music"...
Kojarzę ich, bo kiedyś na dożynkach występowali w mojej rodzinnej miejscowości i robili z siebie totalnych pajaców...
Mają chłopaki parcie na szkło )
Scarlett17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-25, 21:22   #21
aneczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 41
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez milo12340 Pokaż wiadomość
Jeden z nich, to człowiek z tzw. żółtymi papierami, kryminalista, alkoholik. Aż strach przechodzić koło niego, bo zatacza się po drodze i zaczepia przechodzących ludzi.
No to teraz dałaś nam zagwozdkę który to

Po oglądnięciu "Chłopaków..." odkurzam na youtubie "Balladę o lekkim zabarwieniu erotycznym" autorstwa tych samych Państwa
aneczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-27, 00:08   #22
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez aneczek Pokaż wiadomość
No to teraz dałaś nam zagwozdkę który to

Po oglądnięciu "Chłopaków..." odkurzam na youtubie "Balladę o lekkim zabarwieniu erotycznym" autorstwa tych samych Państwa
ja bym postawiła na Bandziorka, żaden inny mi na takiego nie wygląda albo ten jego kolega, ktory mieszka samotnie i cos tam gadal , ze milosc jest w alkoholu.

plus jak tak ogladalam te wszystkie odcinki z kuzynem, to stwierdzilismy, ze ten ktory ma dom, skuter, staw i pozniej auto po programie znajdzie sobie jakas dziewzyne, bo przeciez duzo jest takich, ktore leca na jakas kase, a tamten wyraznie jej troche ma

co do ballady ja też ja sobie odkurzyłam baaaa, nawet obejrzałam 'czekajac na sobote', a tam to juz w ogole hardcore

Edytowane przez ghana
Czas edycji: 2012-12-27 o 00:09
ghana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-27, 08:12   #23
martynusia222
Zakorzenienie
 
Avatar martynusia222
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 9 524
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez ghana Pokaż wiadomość
ja bym postawiła na Bandziorka, żaden inny mi na takiego nie wygląda albo ten jego kolega, ktory mieszka samotnie i cos tam gadal , ze milosc jest w alkoholu.


Tez od razu pomyślałam o Bandziorku
__________________
Wciąż nie rozumiem, już nigdy nie zrozumiem
czemu nie umiem odnaleźć się w ludzi tłumie.
martynusia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-27, 12:07   #24
milo12340
Raczkowanie
 
Avatar milo12340
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 115
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez martynusia222 Pokaż wiadomość
Tez od razu pomyślałam o Bandziorku
Dobrze myślicie o niego chodzi, straszny typ...
milo12340 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-27, 15:20   #25
lalalabamba
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: The Wild East
Wiadomości: 2 074
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

http://mamtalent.tvn.pl/wideo,1912,v...kow,22081.html tu jeszcze w wersji hard
lalalabamba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-27, 20:34   #26
Charlotta83
Rozeznanie
 
Avatar Charlotta83
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Mazury/Podlasie
Wiadomości: 602
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez milo12340 Pokaż wiadomość
Dobrze myślicie o niego chodzi, straszny typ...
o nie, wymazali tego gościa z postów, a ja dalej nie wiem kto to
Napiszcie jeszcze raz...
Charlotta83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-29, 11:04   #27
Charlotta83
Rozeznanie
 
Avatar Charlotta83
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Mazury/Podlasie
Wiadomości: 602
Smile Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez TvvinShadow Pokaż wiadomość
tekst jest, tylko na biało
zaznacz myszką całość i zobaczysz

Senkju, nie wiedziałam, że takie coś istnieje. Człowiek się uczy przez całe życie
Charlotta83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-10, 21:47   #28
Valentina30
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 37
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Oglądałam wszystkie odcinki, teraz czekam na Ipli na odcinek 13.
Ten serial mnie jakoś wciągnął, choć mój mąż się z niego i ze mnie śmieje Tak naprawdę nie ma się z czego śmiać, ale raczej zastanowić jak wygląda życie niektórych ludzi. Szczególnie na wsi.
Niektóre z Was wątpią, że tacy ludzie istnieją w Polsce naprawdę. Ja pochodzę z miejscowości znajdującej się nieopodal wsi niektórych bohaterów serialu. Codziennie widuję obrazy przedstawione w tym dokumencie. Nic mnie nie dziwi, może tylko mi żal, że są tacy samotni. Ale tak żyje większość tych, którym się nie ułożyło w życiu osobistym i zawodowym. Są to najczęściej potomkowie gospodarzy PGR-ów, którym rodzice szczędzili funduszy i motywacji, aby zostali kimkolwiek, byle nie gospodarzami bez przyszłości. Ci ludzie są ofiarami systemu, ofiarami biedy. Kiedyś gospodarka oznaczała bogactwo, dziś jest przekleństwem, bo ojcowizna trzyma, poza tym brak perspektyw dla kogoś kto skończył podstawówkę i od dziecka otaczał się tylko wśród krów.
Nie tylko mężczyźni są przegrani. Myślicie, że nie ma takich kobiet pokroju Bandziorka, Grabarza, syna pana Stasia? Ależ są, nawet tu u mnie, w moich okolicach. Aż dziwię się, że twórcy dokumentu nie wpadli na pomysł, aby tym razem o kobietach nakręcić taki film. Mężczyźni są co prawda nieco śmielsi.
Dużo by tu można na ten temat się rozwodzić...
Szkoda tylko, że twórcy filmu żerują na takich ludziach, aby osiągnąć sukces. Owszem, to może nam otworzyć oczy, ale formuła filmu powinna być czasami inna.

Swoją drogą dziwie się w miarę normalnym ludziom, czyli np 4 braciom występującym z mamą. Wszyscy byli normalni, jeden z nich wypowiadał się bardzo rzeczowo, na poziomie. Co on tam robił? Czy jest aż taki zdesperowany?
Ale podejrzewam, że po emisji zgłosiło się wiele chętnych dziewczyn.
Valentina30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-11, 07:19   #29
aneczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 41
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Nie wiem, czy 12 odcinek nie był ostatnim, bo nie było zapowiedzi co w następnym odcinku. Napisy końcowe, nazwiska autorów - bez zapowiedzi.
aneczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-11, 13:31   #30
Valentina30
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 37
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

No to wielka szkoda, bo zakończyło się niespodziewanie. Tylko Grabarz znalazł kobietę, reszta panów została z niczym. No i mogli by jakoś zaakcentować, że to koniec 1 serii.
Druga najprawdopodobniej powstaje, gdyż szukano chętnych do kolejnych odcinków.
Valentina30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-05 14:16:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:40.