ile można zarobić na allegro? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-20, 22:11   #1
Nastqa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 69

ile można zarobić na allegro?


Mam pytanie czy któraś z was zarabia może na allegro? Ile można zarobić miesięcznie?
Nastqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-21, 06:53   #2
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: ile można zarobić na allegro?

A zastanowiłaś się nad sensem swojego pytania?
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-21, 07:03   #3
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: ile można zarobić na allegro?

wszystko zalezy od ciebie co sprzedajesz
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-21, 09:31   #4
Fancy Rebel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 270
Dot.: ile można zarobić na allegro?

I czy w danej dziedzinie i chwili jest na to popyt.
Fancy Rebel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-21, 09:36   #5
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: ile można zarobić na allegro?

Można nie zarobić nic, mozna i parę tysięcy, zalezy co sprzedajesz, w jakiej cenie i w jakiej ilości. Wystawiając w miesiącu dwie butelki perfum zarobisz w zasadzie grosze, wystawiając sto flakonów ktore sa niedostepne w Polsce możesz zgarnąć niezły grosz (ale raczej nie tyle, aby się z tego utrzymać)
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-21, 09:42   #6
enii
Wtajemniczenie
 
Avatar enii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Seoul,Kr
Wiadomości: 2 051
Dot.: ile można zarobić na allegro?

Tak jak pisaly dziewczyny zalezy co chcesz sprzedawac
enii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-21, 10:56   #7
Nastqa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 69
Dot.: ile można zarobić na allegro?

Myślałąm o tym żeby kupować książki w antykwariacie i sprzedawać je drożej albo wyszukiwać jakieś markowe ciuchy w lumpeksach Czytałam necie , że kilka tysięcy można na tym zarobić A jak można sprawdzić czy w danej chwili jest na coś popyt?

Edytowane przez Nastqa
Czas edycji: 2009-06-21 o 10:58
Nastqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-21, 10:59   #8
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: ile można zarobić na allegro?

Cytat:
Napisane przez Nastqa Pokaż wiadomość
Myślałąm o tym żeby kupować książki w antykwariacie i sprzedawać je drożej albo wyszukiwać jakieś markowe ciuchy w lumpeksach Czytałam necie , że kilka tysięcy można na tym zarobić A jak można sprawdzić czy w danej chwili jest na coś popyt?
A czy Ty znasz się na ksiązkach z antykwariatu albo na markowych ciuchach? Skoro pytasz na co jest teraz popyt, to chyba nie bardzo.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-21, 11:24   #9
Nastqa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 69
Dot.: ile można zarobić na allegro?

No nie znam się ale chciałabym spróbować i od czegoś zacząć. Tylko zastanawiam się od czego. Wyszukuje sobie teraz w internecie które marki ciuszków są najlepsze. I takich chce wyszukiwać w ciucholandach. Czy dobrze myślę? Zastanawiałam się jak zorientować się na które książki z antykwariatów jest popyt.
Nastqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-21, 16:31   #10
Nastqa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 69
Dot.: ile można zarobić na allegro?

No i wiem już które marki są najpopularniejsze- H&M, Reserved, Tally Weijl, New Yorker, Zara, Bershka, Orsay, Stradivarius Teraz sprawdzam które są najdroższe. Bo chyba tych z najwyższej półki powinnam szukać w ciucholandach takich jak Marks&Spenser, Morgan, Solar, Monnari, Levis, Diesel co?

Edytowane przez Nastqa
Czas edycji: 2009-06-21 o 16:32
Nastqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-21, 17:24   #11
Fancy Rebel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 270
Dot.: ile można zarobić na allegro?

Całe allegro jest zasypane ludźmi, którzy właśnie taką ofertę ciuchów. Musiałabyś sprzedawać albo po niższych cenach, aby stanowić poważną konkurencję dla starych wyjadaczy, a wtedy nie jest do końca pewne, czy będziesz uzyskiwać zyski na jakie liczyłaś podczas zakładania "małego biznesu".
Fancy Rebel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-21, 19:35   #12
Nastqa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 69
Dot.: ile można zarobić na allegro?

A gdy na przykład uda mi się znależć w lumpeksach takie marki jak Diesel, Sonia Rykiel, Deni Cler, Olsen, Solar, Marks&Spenser, Esprit to chyba będzie na nie popyt nie?
Nastqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-21, 19:44   #13
Fancy Rebel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 270
Dot.: ile można zarobić na allegro?

To bierz pod uwagę, że zazwyczaj, nawet w lumpeksach takie ubrania też drogo schodzą, bo przede wszystkim ludzie na nie polują.
Takich rzeczy też codziennie nie znajdziesz, więc to kolejna wątpliwa kwestia.
Spróbuj najpierw na mniejszą skalę, nie nastawiaj się na wielki zysk czy nawet formę zarobku stałego.Po prostu na razie uparcie próbuj, skoro Ci zależy.
Fancy Rebel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-21, 19:54   #14
enii
Wtajemniczenie
 
Avatar enii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Seoul,Kr
Wiadomości: 2 051
Dot.: ile można zarobić na allegro?

A moge wiedziec czemu tak na to allegro sie napaliłaś?
enii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-21, 22:32   #15
Nastqa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 69
Dot.: ile można zarobić na allegro?

No zastanawiałam się nad jakimś biznesem w internecie Od kilku miesięcy pracuję nad własnym serwisem ale ostatnio czytałam o allegro, że można kupić taniej i sprzedać drożej więc chyba kupie aparat cyfrowy i spróbuje
Nastqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-21, 22:48   #16
Lavatia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 245
Dot.: ile można zarobić na allegro?

bo dla małolatów (przepraszam, jeśli się mylę co do autorki wątku) jest to świetna perspektywa zarobku własnych pieniędzy. Nie wychodzisz z domu, łączysz przyjemne z pożytecznym i przede wszystkim w mniemaniu nieletnich jest to "kupa kasy" bez wysiłku.
Lavatia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-21, 23:23   #17
AmericanGirl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Gdańńńńsk . Paradise City
Wiadomości: 1 209
Dot.: ile można zarobić na allegro?

Cytat:
Napisane przez Nastqa Pokaż wiadomość
No zastanawiałam się nad jakimś biznesem w internecie Od kilku miesięcy pracuję nad własnym serwisem ale ostatnio czytałam o allegro, że można kupić taniej i sprzedać drożej więc chyba kupie aparat cyfrowy i spróbuje

Niestety na allero roi się od wszelkiego rodzaju ciuchów i osób które mimo wszystko juz w tym siedzą i się znają .
Jesli chciałabys zarobić to koniecznie albo twoja oferta musi być tańsza - bogata [szeroki asortyment a to wiąze się z kosztami jakie trzeba poniesc na starcie] - lub wyjątkowo unikalna .
Kupując ciuchy w lumpeksach - szczególnie te markowe - musisz miec duzego farta , bo cięzko cos fajnego/markowego/w dobrym stanie upolować a napewno bedzie to kosztowało wiecej niż zwykły ciuch z lumpka bez marki .
Nie liczylabym na twoim miejscu na to , że kupisz bluzke z np h&m za 5 zł w stanie idealnym i sprzedaz ją za chociazby te 30zł . Jesli trafisz to bardzo zadko .
kiedys czytałam na jakims serwisie , że mozna kilka tysięcy wyciągnąć na takim lumpkowym interesie jednak to jest raczej mało osiągalne . Pare tysięcy zarabiają osoby sprzedające nowy towar , mające bogata ofertę , którzy naprawde sporo kasy włozyli zanim cos rozkręcili .

Kupujesz używaną bluzkę za 15zł - za ile ją sprzedaż ? 20-30 zł ?
[wybaczcie nie orientuję się w cenach lumpeksowych więc teoretyzuję]
Ile takich bluzek kupisz na start zeby jakos ruszyc ?
Na bluzce mozesz zarobic ok 5-10zł odciągając od tego koszty allegro - do kilkutysięcy miesięcznie baaaaaardzo daleko .

Moze taki biznes miał sens jakis czas temu kiedy allegro nie było tak przepełnione . Ja szczerze mówiąc wolałabym kupić nową bluzkę bez marki za 30 zł niż uzywaną , markową .
Wydaje mi się , że takich osób jak ja jest więcej .
Dodatkowo w lumpeksie jak trafisz na cos markowego to czesto są to zwykłe bluzki , ktore w tym markowym sklepie kosztują np 30-40zł a w lumpku dasz za nią np 15-20zl ..

Ja bym odradzała taki biznes , bo wg mnie nie ma on sensu -chyba ze ma byc to tylko jakas forma rozrywki i zarobienia kilku groszy - kokosów raczej nie bedzie.
__________________
get rich or die tryin'
AmericanGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 12:45   #18
Nastqa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 69
Dot.: ile można zarobić na allegro?

Cytat:
Napisane przez AmericanGirl Pokaż wiadomość
Niestety na allero roi się od wszelkiego rodzaju ciuchów i osób które mimo wszystko juz w tym siedzą i się znają .
Jesli chciałabys zarobić to koniecznie albo twoja oferta musi być tańsza - bogata [szeroki asortyment a to wiąze się z kosztami jakie trzeba poniesc na starcie] - lub wyjątkowo unikalna .
Kupując ciuchy w lumpeksach - szczególnie te markowe - musisz miec duzego farta , bo cięzko cos fajnego/markowego/w dobrym stanie upolować a napewno bedzie to kosztowało wiecej niż zwykły ciuch z lumpka bez marki .
Nie liczylabym na twoim miejscu na to , że kupisz bluzke z np h&m za 5 zł w stanie idealnym i sprzedaz ją za chociazby te 30zł . Jesli trafisz to bardzo zadko .
kiedys czytałam na jakims serwisie , że mozna kilka tysięcy wyciągnąć na takim lumpkowym interesie jednak to jest raczej mało osiągalne . Pare tysięcy zarabiają osoby sprzedające nowy towar , mające bogata ofertę , którzy naprawde sporo kasy włozyli zanim cos rozkręcili .

Kupujesz używaną bluzkę za 15zł - za ile ją sprzedaż ? 20-30 zł ?
[wybaczcie nie orientuję się w cenach lumpeksowych więc teoretyzuję]
Ile takich bluzek kupisz na start zeby jakos ruszyc ?
Na bluzce mozesz zarobic ok 5-10zł odciągając od tego koszty allegro - do kilkutysięcy miesięcznie baaaaaardzo daleko .

Moze taki biznes miał sens jakis czas temu kiedy allegro nie było tak przepełnione . Ja szczerze mówiąc wolałabym kupić nową bluzkę bez marki za 30 zł niż uzywaną , markową .
Wydaje mi się , że takich osób jak ja jest więcej .
Dodatkowo w lumpeksie jak trafisz na cos markowego to czesto są to zwykłe bluzki , ktore w tym markowym sklepie kosztują np 30-40zł a w lumpku dasz za nią np 15-20zl ..

Ja bym odradzała taki biznes , bo wg mnie nie ma on sensu -chyba ze ma byc to tylko jakas forma rozrywki i zarobienia kilku groszy - kokosów raczej nie bedzie.
Markowe rzeczy można kupić w lumpeksie za 1, 3 zl sprawdzałam
Nastqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 12:50   #19
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: ile można zarobić na allegro?

Cytat:
Napisane przez Nastqa Pokaż wiadomość
Markowe rzeczy można kupić w lumpeksie za 1, 3 zl sprawdzałam
Ale takiej rzeczy nie sprzedasz za 30 złotych. Musiałabyś miec dojścia nie do lumpeksów, ale do kogoś, kto hurtowo sprowadza używane ciuchy z zagranicy.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-22, 17:25   #20
AmericanGirl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Gdańńńńsk . Paradise City
Wiadomości: 1 209
Dot.: ile można zarobić na allegro?

Cytat:
Napisane przez Nastqa Pokaż wiadomość
Markowe rzeczy można kupić w lumpeksie za 1, 3 zl sprawdzałam

ale ile takich markowych rzeczy jestes w stanie znaleźć ? [ zakładam ,że są to rzeczy w stanie idealnym ]

wogóle o jakiej wielkości sprzedaży myslisz?
Miesięcznie - 10 szt -30 szt -50szt czy więcej ?

Kupujesz bluzke za 3 zł sprzedajesz za 20 zł zysk= 17 zł - koszty allegro . by zarobic KILKA tysiecy musiałabys wystawic na sprzedaz jakies 200 szt oczywiscie musisz sie liczyc z tym ze cały towar jaki na allegro wystawisz za jednym zamachem ci nie pojdzie więc dodatkowe koszta - niektóre rzeczy wogóle sie nie sprzedadzą więc znów kolejne straty .
__________________
get rich or die tryin'
AmericanGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 21:04   #21
Fancy Rebel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 270
Dot.: ile można zarobić na allegro?

Poza tym poszukiwanie, wycenianie, mierzenie, wystawianie, sprzedawanie, wysyłanie i całe te procedury i czynności konieczne w tej...dziedzinie, to dość dużo pracy jak na jedną osobę. Jeśli liczysz na zysk, to musisz też pracować efektownie i efektywnie.I mimo iż wydaje się łatwym zarobkiem, to jednak wymaga dużo poćwięcenia, w wielu kwestiach.
Fancy Rebel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-23, 13:16   #22
53a79fa446cdfb8869bfead901fb105f1bedb9e1_5f7ba57211d4f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 953
Dot.: ile można zarobić na allegro?

Zgadzam sie z przedmówczynią. Wydaje sie takie wystawianie chwileczką ale całe pomierzenie, opisanie, sfotografowanie, obrobienie... troche to zamuje.
53a79fa446cdfb8869bfead901fb105f1bedb9e1_5f7ba57211d4f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 17:51   #23
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: ile można zarobić na allegro?

I trzeba też pamiętać o prowizji dla Allegro, która do tanich nie należy
Najpierw zastanów się, przekalkuj czy się opłaca.
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-10, 00:13   #24
belineaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 59
Dot.: ile można zarobić na allegro?

dołączę się do wątku bo widzę że niektóre z was wypowiadają się mimo, że nigdy albo nie były w lumpeksie albo nigdy nie sprzedawały na allegro ja potrafię zarobić na tym ok 1000 zł miesięcznie a myślę, że taka kasa zawsze się przyda...przy minimalnym wysiłku. Sprzedaję głównie ciuchy z lumpeksow ..markowe..po wyokich cenach ( np torba esprit za 90 zł ( kupiona za 20zł) ...sweter ralpha laurena za 60zł (kupiony za 16zł) bluzka abercrombie za 50 zł (kupiona za 10 zł)...dwie bluzy reeboka 80 każzda (kupione za 20zł) i wiele innych rzeczy ..również ciuszkow dziecięcych juz za mniejsze kwoty ale kupione za cene ok 2 zł. Ciuchy są często w stanie idealnym, niektore z metkami. Jeśli jestes osoba młodą i masz czas łażenia po lumpach w poszukiwaniu takich perełek to mozna na tym cos zarobić. Trzeba tylko wieidzec co w jakich sklepachi gdzie mozna znalezc;p a zaczełam niedawno bo we wrzesniu a ksiazki-podręczniki pszły wsyzstkie jak swieżę bułeczki w ciagu kilku dni (niektore jako nowe).
belineaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-10, 01:15   #25
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: ile można zarobić na allegro?

Z ciuchami to jeszcze jeszcze da się tak zrobić, ale z książkami będzie trudniej. Widzę książki dobrej jakości, klasykę, która nie schodzi mimo cen typu 1 zł.
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-10, 19:50   #26
Nadeel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 413
Dot.: ile można zarobić na allegro?

belineaa jak tyle niby sprzedajesz to przydałoby się miec działalność gospodarczą.
Nadeel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-11, 18:35   #27
enii
Wtajemniczenie
 
Avatar enii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Seoul,Kr
Wiadomości: 2 051
Dot.: ile można zarobić na allegro?

Cytat:
Napisane przez belineaa Pokaż wiadomość
dołączę się do wątku bo widzę że niektóre z was wypowiadają się mimo, że nigdy albo nie były w lumpeksie albo nigdy nie sprzedawały na allegro ja potrafię zarobić na tym ok 1000 zł miesięcznie a myślę, że taka kasa zawsze się przyda...przy minimalnym wysiłku. Sprzedaję głównie ciuchy z lumpeksow ..markowe..po wyokich cenach ( np torba esprit za 90 zł ( kupiona za 20zł) ...sweter ralpha laurena za 60zł (kupiony za 16zł) bluzka abercrombie za 50 zł (kupiona za 10 zł)...dwie bluzy reeboka 80 każzda (kupione za 20zł) i wiele innych rzeczy ..również ciuszkow dziecięcych juz za mniejsze kwoty ale kupione za cene ok 2 zł. Ciuchy są często w stanie idealnym, niektore z metkami. Jeśli jestes osoba młodą i masz czas łażenia po lumpach w poszukiwaniu takich perełek to mozna na tym cos zarobić. Trzeba tylko wieidzec co w jakich sklepachi gdzie mozna znalezc;p a zaczełam niedawno bo we wrzesniu a ksiazki-podręczniki pszły wsyzstkie jak swieżę bułeczki w ciagu kilku dni (niektore jako nowe).
Tez jestem ciekawa, jak Nadeel
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=v7WON...eature=related


22.08.2012 Seoul, Kr (one way ticket)
enii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-14, 11:38   #28
belineaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 59
Dot.: ile można zarobić na allegro?

Wyczuwam ironie???
nie potrzebna mi działalność gospodarcza... milionow na tym nie zarabiam.. poprostu umiem dobrze sprzedać to co mam. Napisałam tu, ponieważ wątek zawiera pytanie, na które mogę z czystym sumieniem odpowiedzieć obiektywnie... Jak się znajdzie sposob na sprzedaż to jest to przecież łatwa kasa, więc dlaczego by nie spróbować. Zawsze przydaje się dodatkowy grosz.
belineaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-14, 18:41   #29
sylvietti
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 61
Dot.: ile można zarobić na allegro?

.

Edytowane przez sylvietti
Czas edycji: 2014-11-15 o 16:54
sylvietti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-15, 00:06   #30
Nadeel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 413
Dot.: ile można zarobić na allegro?

belineaa napisałaś, ze potrafisz zarobisz 1000 zł miesięcznie. A to sa juz duże pieniądze wiec na takie coś juz dzialalnośc gospodarcza dla własnego bezpieczeństwa by powinna być. Zawsze Urzad Skarbowy się może doczepić, allegro z nim współpracuje.
Zarobki w granicach ok 100 - 200 to nie. Sama tak handluje czasami jakimiś ciuchami, ale od czasu do czasu.

Kiedyś dużo nawet wystawiałam, ale prowizja mnie "zjadała" na allegro :P
Nadeel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-02 12:58:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:16.