Robię się oziębła???? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-03, 13:41   #1
redrossa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 66

Robię się oziębła????


Chyba to przez problemy w małżeństwie, ale ostatnio nie mogę dostać orgazmu. Uwielbiam sex, ale ostatni nie mogę się skupić na przyjemności, tylko jestem tak spięta, że poprostu nie mogę...
Nie wiem co się ze mną dzieje, nigdy tak nie miałam.
Wiem, że między nami nie ma jak dawniej, brakuje mi ciepłych słów, uczucia. A może tak się dzieje po 10 latach małżeństwa.
redrossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 13:46   #2
gringolada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 018
Dot.: Robię się oziębła????

rozmawoalas o tym z mezem?
gringolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 15:25   #3
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Robię się oziębła????

Cytat:
Napisane przez redrossa Pokaż wiadomość
Chyba to przez problemy w małżeństwie, ale ostatnio nie mogę dostać orgazmu. Uwielbiam sex, ale ostatni nie mogę się skupić na przyjemności, tylko jestem tak spięta, że poprostu nie mogę...
Nie wiem co się ze mną dzieje, nigdy tak nie miałam.
Wiem, że między nami nie ma jak dawniej, brakuje mi ciepłych słów, uczucia. A może tak się dzieje po 10 latach małżeństwa.
To jak Ty chcesz mieć satysfakcjonujący seks, skoro w innych dziedzinach życia wam sie nie układa? Rozmawialas o tym z mężem?
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 16:45   #4
Maudia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 116
Dot.: Robię się oziębła????

Przemęczenie, problemy, sprawy, które potrzebują czasu, aby móc je rozwiązać powodują, że człowiek czuje stałe napięcie, nie potrafi skupić się na przyjemności, nie potrafi być spontaniczny. Staż w związku nie powinien mieć znaczenia. Najlepiej rozwiązać najpierw trudności, które nurtują i nie dają spokoju. Potem można spróbować jakichś urozmaiceń czy miłych, romantycznych niespodzianek. Mąż na pewno ucieszy się. Ale wcześniej radzę porozmawiać o tym co nie układa się miedzy Wami. Na spokojnie, po kolei, powiedzieć kto, czego oczekuje i potem wprowadzać drobne zmiany, które uzdrowią Wasz związek.
Maudia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 23:43   #5
d0lcevita
Zakorzenienie
 
Avatar d0lcevita
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3 432
Dot.: Robię się oziębła????

Cytat:
Napisane przez redrossa Pokaż wiadomość
.
Wiem, że między nami nie ma jak dawniej, brakuje mi ciepłych słów, uczucia.
wcale się nie dziwie że nie masz orgazmu....tez bym nie miała bez tej magicznej " otoczki "typu czułe gesty, uczucia ....
porozmawiaj z mężem
__________________
"Wiem,że jak każda kobieta,mam więcej siły niż na to wygląda"
/Evita
d0lcevita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 10:35   #6
ilkas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 236
Dot.: Robię się oziębła????

czasami nie mamy ochoty na seks, bo mamy za dużo stresu, pracy, obowiązków itd. ale jeśli u Ciebie przyczyna leży tylko i wyłącznie w relacji z mężem, to konieczna jest rozmowa. skoro brakuje Ci jakiś ciepłych słów, czułych gestów, to po prostu mu o tym powiedz. albo sama zaproponuj, że np dziś robimy dłuższą grę wstępną, z czułym dotykiem, odpowiednim nastrojem itp
ilkas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 11:24   #7
1c3a9668cb473eb00ec0f3dce65be5361e74cda4_63d1c28200398
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 262
Dot.: Robię się oziębła????

Proponuję rozmowę z mężem. Nic innego tu chyba nie pomoże.
1c3a9668cb473eb00ec0f3dce65be5361e74cda4_63d1c28200398 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-04, 12:42   #8
redrossa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 66
Dot.: Robię się oziębła????

Już z nim rozmawiałam. Może go dziwi mój obecny stan, bo czasem kiedy nie miałam ochoty na sex, potrafił mnie rozbudzić, a teraz i to nie działa.
Wczoraj nie chciałam ja , bo bałam się i powiedziałam mu o tym, że jak znowu nie dostanę, to znowu będzie wymyślał, że mam kogoś, żę coś kombinuję.
Poza tym powiedziałam, że potrzebuję więcej czułości, żeby czasem mnie po prostu przytulił, a nie obmacywał. Ostatni tylko chodzimy i burczymy na siebie. Ach gdzie te dawne czasy się podziały...
redrossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-05, 14:02   #9
StokRoTka_09
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 169
Dot.: Robię się oziębła????

Może to hmm rutyna..[?].. Piszesz, że brak orgazmu, że on robi się podejrzliwy jesli dobrze rozumiem.. Ale też nie możecie się coś z sobą dogadać, brak czułości, a to przenosi sie do sypialni.. Trzeba porozmawiać, próbować oczyścić atmosferę, może wprowadzić coś nowego.. Starajcie się oboje poprawić wasze relacje i nie tylko te "łóżkowe"..
Powodzenia
StokRoTka_09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-05, 17:53   #10
Maudia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 116
Dot.: Robię się oziębła????

Może zagrajcie w jakąś grę erotyczną? Stwórz fajny klimat, wszystko, żeby odbywało się powoli, bez pośpiechu. Upewnij się, że nikt z Was nie ma już nic ważnego do zrobienia, a kolejnego dnia nie czeka jakiś baardzo ważne zadanie do wykonania, którym się ktoś z Was denerwuje itp. Dotykajcie się z pożądaniem, jakby to miało nigdy nie skończyć się. Musisz wyjść z inicjatywą, jeśli chcesz ratować relację.
Maudia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-06, 16:14   #11
Gwiazdaa
Rozeznanie
 
Avatar Gwiazdaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród.
Wiadomości: 782
Dot.: Robię się oziębła????

To widzę,że u Ciebie nie wesoło.
Mąż Ci po prostu nie ufa A to bardzo źle.

Powiedz mu o swoich obawach, przecież taka niechęć do seksu u kobiet głównie jest spowodowana stresem, zmęczeniem (nie tylko fizycznym) ostatnio czytałam nawet o tym artykuł.
__________________
Kupię sobie misia. Nazwę go "miłość" i codziennie będę kopać w du.pę.
Gwiazdaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:53.