petting i okropny problem - przepraszam za tak intymny temat, ale nie mam w tej chwili kogo zapytać... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-08-19, 14:55   #1
joyce
Raczkowanie
 
Avatar joyce
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 32

petting i okropny problem - przepraszam za tak intymny temat, ale nie mam w tej chwili kogo zapytać...


witam
Wiem, ze zakrawa to trochę na eksibicjonizm, ale mam straszny problem i dziś akurat nie umiem sobie z nim poradzić, a nie ma przy mnie nikogo, kogo mogłabym zapytać o radę i opinię.

Otóż zrobiłam wczoraj wielkie głupstwo i dałam się ponieść emocjom, uprawiając petting z moim facetem. Głupstwo polega na tym, że nie kontrolowałam wszystkiego i dopiero o 2am wpadło mi do głowy, że nie daj Boże... Nigdy mi się coś takiego nie zdarzyło, zawsze wiedziałam, a teraz...

Okropnie się zdenerwowałam, całą noc nie spałam i do południa chodziłam roztrzęsiona (tym bardziej, że właśnie mam "ten niebezpieczny okres" czyli dni płodne).Teraz jednak wydaje mi się, że możliwość dotarcia nasienia do mojej pochwy była jednak niewielka.
Natomiast przed chwilą zauważyłam u siebie plamienie. Czyżby tak wielki stres mógł przyśpieszyć pojawienie się okresu o całe 2 tyg?! I czy to jest już wystarczającym powodem do uspokojenia się - tzn. czy, zakładając, że jednak wczoraj mogło dojść do przeniknięcia spermy do mojej pochwy, to czy fakt pojawienia się okresu zwalnia mnie z obaw?

Bardzo liczę na Waszą opinię, radę i pomoc, choćby to miała być krytyka mojej nieuwagi i głupoty Jeśli byłyście w takiej sytuacji, proszę napiszcie mi, jak to się skończyło. Okropnie się denerwuję. Mam 23lata i jest to jeden z najgorszych dni w moim życiu

p.s. od 1.09 (czyli od dnia, w którym miałam dostać okres) miałam zacząć zażywać tabletki antykoncepcyjne. Czy jeśli teraz dostanę okres, to powinnam poczekać z nimi do następnego cyklu?
joyce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-19, 15:15   #2
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Re: petting i okropny problem - przepraszam za tak intymny temat, ale nie mam w tej chwili kogo zapytać...

hmmm, szanse raczej zerowe.. wbrew pozorom tak latwo w ciaze to sie nie zachodzi.. Przeanalizuj wczorajszy dzien i racjonalnie podejdz do problemu. Bron Boze, nie panikuj! Stres jest najgorszym doradca. Jesli petting, ktory mial miejsce w twoim wykonaniu dotyczyl rowniez penetracji srodka pochwy a takze nastapil tam wytrysk to moze sie zdarzyc to czego sie tak obawiasz. Przyznam, ze czasem stosunek przerywany jest bardziej niebezpieczny niz petting, a mimo to ciaza nie byla (akurat przytaczam tu sekszenie sie w niebezpiecznych dniach zwanych "plodnymi". Proponuje, zebys spokojnie poczekala do 1 wrzesnia. Najlepiej by bylo jakbys przestala byc "rozstrzesiona" bo stres bardzo latwo niszczy gospodarke hormonalna i opoznia badz w rzadkich przypadkach przyspiesza okres.. Najlepiej jakbys obserwowala swoje cialo, znasz je przeciez jak sie zachowuje przed okresem, jesli bedziesz miala comiesieczne objawy (np. napiecie piersi, tradzik czy lekkie klucia w rejonie jajnikow - akurat to sa moje to mozesz byc spokojna ze okres przyjdzie. Tak naprawde mocno plodne dni trwaja az 48h. Kazdy nastepny dzien obniza plodnosc o 20%. To mi uswiadomil moj ginekolog. Heh, ile to czasem trzeba sie nameczyc zeby miec dzidzie.. Glowa do gory!
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-19, 15:45   #3
bijou
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 3
Re: petting i okropny problem - przepraszam za tak intymny temat, ale nie mam w tej chwili kogo zapytać...

Początkowo napisałaś, że masz plamienie. Jesteś pewna, że to plamienie to na pewno okres a nie plamienie owulacyjne? Bo z drugiej strony piszesz, że wypadałyby ci teraz dni płodne. Przeanalizuj dokładnie krok po kroku co robiliście, a jeśli była szansa zapłodnienia, to mozę warto byłoby rozważyć przyjęcie Postinoru?
bijou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-19, 17:44   #4
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Re: petting i okropny problem - przepraszam za tak intymny temat, ale nie mam w tej chwili kogo zapytać...

hey
jezeli to bylo wczoraj to zazywanie Postinoru jest za pózno bo trzeba wiąśc pod uwage dotarcie do lekarza który chętnie go wypisze i apteke w której mozna go kupic ale teraz na temat jesli wytrysk natapił w pochwie to cóz trzeba czekac ,jesli poza twoim cialem to szans nie ma.
moze warto pomyslec o antykoncepcji ?
pzdr
paula
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-19, 18:21   #5
alicia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 31
Re: petting i okropny problem - przepraszam za tak intymny temat, ale nie mam w tej chwili kogo zapytać...

jeśli chodzi o postinor to za późno jeszcze nie jest. Pierwszą tabletke należy przyjąć do 72 h po stosunku, a następną po 12 godzinach. Każdy lekarz pierwszego kontaktu może wypisać receptę na jedno opakowanie. ale nie panikuj, prawdopodobieństwo ciąży jest niewielkie
alicia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-19, 18:37   #6
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Re: petting i okropny problem - przepraszam za tak intymny temat, ale nie mam w tej chwili kogo zapytać...

sorrki za wprowadzeniw w błąd skoro alicjas ma dokladne info ,ze do 72 godzin to zwracam honor.
co do możnosci wypisanie przez lekarza jakiegokolwiek to jest kiepsko ,w moim najblizszym otoczeniu zdarzylo sie ,ze lekarz nie chcial zapisac gdy juz dał sie przekonac za dopłata to w kilkunastu aptekach nie było tego specyfiku ,ze o dziwnych spojrzeniach wykształconych wydawałoby se farmaceutkach nie wspomne ,w koncu sie udało kupic.

polecam sie nie stresowac i jeszcze raz polecam antykoncepcje przed
pzdr
paula
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-20, 09:11   #7
joyce
Raczkowanie
 
Avatar joyce
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 32
Re: petting i okropny problem - przepraszam za tak intymny temat, ale nie mam w tej chwili kogo zapytać...

Kochane jesteście! Łza mi się zakręciła w oku, gdy czytałam Wasze wiadomości, nie spodziewałam się, że mogę znaleźć tu takie oparcie i pomoc!
Otóż faktycznie plamienie nie miało nic wspólnego z okresem, więc będę czekała do 1.09. Cały dzień starałam się analizować całą sytuację i jedno wiem na pewno: nigdy więcej nie stracę głowy! Nie należę do ludzi panikujących, ale tym razem zupełnie nie byłam w stanie się kontrolować... Wytrysk nastąpił poza pochwą (tego jestem pewna), natomiast naczytałam się wcześniej informacji o tym, jak można niechcący przenieść nasienie na dłoni itd. I choć też nie ma przesłanek ku temu, żeby się martwić, to... tzn. właśnie - spanikowałam, bo nie kontrolowałam każdego ruchu.
Wczoraj wieczorem rozmawiałam z moim facetem i on jest pewny, że nie wykonaliśmy żadnych niebezpiecznych gestów.
Cóż, będę czekała do 1.09, choć jest mi chwilami strasznie ciężko.
Ale dziękuję Wam ślicznie, jesteście kochane!
joyce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-08-20, 09:12   #8
joyce
Raczkowanie
 
Avatar joyce
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 32
Re: petting i okropny problem - przepraszam za tak intymny temat, ale nie mam w tej chwili kogo zapytać...

Dziękuję Ci bardzo, podniosłaś mnie na duchu Dziękuję
joyce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-20, 10:09   #9
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: petting i okropny problem - przepraszam za tak intymny temat, ale nie mam w tej chwili kogo zapytać...

dziewczyny! pamiętajcie o tym, że istnieje coś takiego jak pogotowie antykoncepcyjne. wszystko się może zdarzyć, więc lepiej mieć świadomość istnienia takiej 'instytucji':

http://www.antykoncepcja.isf.pl/
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-20, 10:12   #10
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Re: petting i okropny problem - przepraszam za tak intymny temat, ale nie mam w tej chwili kogo zapytać...

jak wsjo bylo poza, to jestem pewna ze mama raczej nie zostaniesz szanse naprawde zerowe Glowa do gory! I postaraj sie rozluznic
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-07, 19:47   #11
zestresowana_xd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 22
Dot.: petting i okropny problem - przepraszam za tak intymny temat, ale nie mam w tej

ja tez mam okropny problem caly dzien o tym mysle w nocy nie spalam i strasznie sie boje ze moge byc w ciazy..
dwa dni temu uprawialam z chlopakiem petting .
ja bylam w majtkach , on na poczatku tez i gdy w nich byl zaczal wydobywac sie ten plyn przed wytryskiem to nie byl wytrysk ani sperma. poplamilo mu to majtki. za 10 minut wyjal penisa. dotykal mnie rekami przez majtki nigdy nie wlozyl za majtki. ale boje sie ze gdy dotknal majtek rekami zwilzylo mi to rece tym plynem i boje sie ze on mogl dostac sie do pochwy przez moje majtki.

czy jest szansa ze bd w ciazy?
zestresowana_xd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-07, 20:44   #12
violet_butterfly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: mój świat!
Wiadomości: 129
Dot.: petting i okropny problem - przepraszam za tak intymny temat, ale nie mam w tej

Cytat:
Napisane przez zestresowana_xd Pokaż wiadomość
ja tez mam okropny problem caly dzien o tym mysle w nocy nie spalam i strasznie sie boje ze moge byc w ciazy..
dwa dni temu uprawialam z chlopakiem petting .
ja bylam w majtkach , on na poczatku tez i gdy w nich byl zaczal wydobywac sie ten plyn przed wytryskiem to nie byl wytrysk ani sperma. poplamilo mu to majtki. za 10 minut wyjal penisa. dotykal mnie rekami przez majtki nigdy nie wlozyl za majtki. ale boje sie ze gdy dotknal majtek rekami zwilzylo mi to rece tym plynem i boje sie ze on mogl dostac sie do pochwy przez moje majtki.

czy jest szansa ze bd w ciazy?
płyn przedwytryskowy ani sperma podobno nie moga pokonac bariery jaką jest bielizna. Tak przeczytałam na strone grupy edukacyjnej "ponton" więc nie masz się czym martwić tym bardziej ze to nie była sperma tylko sam śluz. pzdr
__________________
Mam swój świat i swoje uczucia.

violet_butterfly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-07, 20:46   #13
Vacuous
Rozeznanie
 
Avatar Vacuous
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 681
Dot.: petting i okropny problem - przepraszam za tak intymny temat, ale nie mam w tej

Cytat:
Napisane przez zestresowana_xd Pokaż wiadomość
ja tez mam okropny problem caly dzien o tym mysle w nocy nie spalam i strasznie sie boje ze moge byc w ciazy..
Dwa dni temu uprawialam z chlopakiem petting .
Ja bylam w majtkach , on na poczatku tez i gdy w nich byl zaczal wydobywac sie ten plyn przed wytryskiem to nie byl wytrysk ani sperma. Poplamilo mu to majtki. Za 10 minut wyjal penisa. Dotykal mnie rekami przez majtki nigdy nie wlozyl za majtki. Ale boje sie ze gdy dotknal majtek rekami zwilzylo mi to rece tym plynem i boje sie ze on mogl dostac sie do pochwy przez moje majtki.

Czy jest szansa ze bd w ciazy?
nie ma.
__________________
Walczę ze swoim niezdecydowaniem.
Vacuous jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-07, 20:55   #14
zestresowana_xd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 22
Dot.: petting i okropny problem - przepraszam za tak intymny temat, ale nie mam w tej

ciesze sie ze nie mowicie ze nie ma
a czy wgl jest chociaz 1 % ze moge zajsc w ciaze w ten sposob ?
chociaz jak mysle to jest nie realne ;d
zestresowana_xd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-07, 21:35   #15
Costynuuna
Zadomowienie
 
Avatar Costynuuna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 482
Dot.: petting i okropny problem - przepraszam za tak intymny temat, ale nie mam w tej

no co ty
śpij spokojnie
__________________
Ostatni raz w siebie zwątpiłam !
Costynuuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-07, 22:00   #16
zestresowana_xd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 22
Dot.: petting i okropny problem - przepraszam za tak intymny temat, ale nie mam w tej

dziękuje bardzo za wszystkie odp
zestresowana_xd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:26.