Petting a ciaza raz jeszcze... Prosze, przeczytajcie i poradzcie.... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-09-25, 21:30   #1
ZlaNaSiebieISwiatCaly
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 5

Petting a ciaza raz jeszcze... Prosze, przeczytajcie i poradzcie....


Witajcie. Wiem, ze po przeczytaniu mojej wypowiedzi na pewno posypia sie zarzuty o brak odpowiedzialnosci, opoznienie w rozwoju lub cos w tym stylu... Wiec ja wam mowie od razu na wstepie ze zdaje sobie sparwe z glupoty swego czynu i wszelkie komentarze typu: "trzeba bylo pomyslec wczesniej" naprawde nic mi nie pomoga. Totez prosze tylko o opinie dziewczyn kompetentnych, ktore moga mi cos doradzic i sa doswiadczone w takich przypadkach.
Otoz sprawa wyglada tak: mniej wiecej miesiac temu uprawialam z facetem petting. No i jak sie domyslacie obawiam sie ze mogl on na palcu przeniesc plemnmiki " w niebezpieczne" miejsce, kiedy mnie tam dotykal (wczesniej dotykal swojego penisa..). Dwa razy przed wprowadzeniem tam palcow, umyl wczesniej rece, ale za trzecim razem juz nie. I bardzo sie boje ze moglo mu tam cos zostac...Ten incydent mial miejsce 22 sierpnia. Dodam ze juz wtedy spozniala mi sie miesiaczka (mialam miec 10 sierpnia) a nie mialam wczesneij ZADNYCH kontaktow seksualnych, wciaz mam blone dziewicza. Po tym zdarzeniu (petting) wystapilo u mnie krwawienie (pod koniec sierpnia), ale nie wiem czy to byla miesiaczka, poniewaz trwalo to tylko dwa dni i bylo bardzo skape...Nie zrobilam wczesniej testu ciazowego, bo z poczatku bylam pewna ze to okres, dopiero potem wyczytalam ze nawet u kobiet w ciazy wystepuje czasem miesiaczka... teraz wciaz nie mam okresu. Dziewczyny potrzebuje waszej rady - czy w takich warunkach moze dojsc do zaplodnienia?Slyszlyscie aby komus sie cos takiego przytrafilo? Co mam myslec o tym krwawieniu? Zrobie oczywiscie test ale chcialabym wiedziec na co sie przygotowac... Tylko prosze o powazne komentarze, naprawde nie jest mi do smiechu, zwlaszcza ze dzien po tym niepodpowidzialnym wybryku zaczely sie moje dni plodne...Blagam napiszcie szybko, z gory dziekuje
P.S Przepraszam za brak polskich znakow ale blokuja mi sie polskie czcionki
ZlaNaSiebieISwiatCaly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-26, 09:55   #2
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Re: Petting a ciaza raz jeszcze... Prosze, przeczytajcie i poradzcie....

Nawet przy takich wyczynach moze dojsc do zaplodnienia. Niewazne jak sperma zostala przeniesiona do pochwy, wazne ze jakos sie tam dostala. Radze Ci, zebys jak najszybciej zrobila sobie test ciazowy. On wszystko wyjasni. Poza tym koniecznie idz do lekarza, gdyz takie problemy z miesiaczka moga, choc nie musza, okazac sie czym powaznym. Czasami zdarza sie, ze miesiaczka sie bardzo opoznia, co jest np. wynikiem stresu, zmiany klimatu, odchudzania itp. Nie potepiam Cie, kazdemu moze sie zdarzyc taka "glupota". Wazne, zeby teraz poszla do lekarza, ktory wszystko Ci wyjasni. Najgorsza jest niepewnosc. Nie martw sie, glowa do gory! Napisz koniecznie, jak sie wszystko wyjasni. Pozdr.
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-26, 10:41   #3
asinek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 496
Re: Petting a ciaza raz jeszcze... Prosze, przeczytajcie i poradzcie....

kochanie, wiesz, zajscie w ciaze po pettingu jest niezwykle rzadkie. Owszem - zdarza sie, ale jest chyba jeszcze mniej prawdopodobne niz wygranie w totolotka.
idz do ginekologa, zrob sobie przedtem test ciazowy (nie wiem gdzie mieszkasz, w Niemczech mozna takie testy kupic w drogerii). Napisalas ze juz przed ta historia spozniala Ci sie miesiaczka - bardzo mozliwe ze to wynik stresu, podrozy albo gwaltownego (nawet nieduzego) schudniecia lub zlej diety. W takim wypadku te dwa dni krwawienia moga byc po prostu krotka miesiaczka, moze masz po prostu malo krwi albo sklonnosci do niskiego zelaza i Twoj organizm "oszczedza" na miesiaczce.
asinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-26, 13:57   #4
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Re: Petting a ciaza raz jeszcze... Prosze, przeczytajcie i poradzcie....

moze tez tak byc ze to krwawienie to twoja zerwana blona dziewcza i juz jej nie masz, chodz w to watpie bo nie slaszalam zeby po zerwaniu blony tak dlugo krwawic. Stawiam tez na miesiaczke chodz moze byla to inna przyczyna. Jedno jest pewne jak sie obawiasz to zrob test. Ja naleze do osob ktore nie lubiaq takiego dlugiego stresu i zawsze sie dziwie ze inne osoby sobie tego nie zaoszczedza, robiac odrazu test w razie watpliwosci. Nie ma co sie denerwowac, zrob test a wtedy zobaczysz czy masz powod do zdenerwowania czy nie.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-28, 12:22   #5
ZlaNaSiebieISwiatCaly
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 5
Re: Petting a ciaza raz jeszcze... Prosze, przeczytajcie i poradzcie....

Dzieki Wam dziewczyny kochane za porady i slowa otuchy... Mam do Was jeszcze jedno pytanko - chcialabym zrobic w koncu ten test, tylko akurat od dwoch dni jestem przeziebiona .Oczywiscie problemem nie jest tu opatulenie sie w cos cieplego i wizyta w aptece , zastanawiam sie tylko czy oslabienie organizmu, temperatura itp. moga wplynac na wiarygodnosc testu, sprawic ze poda on bledny wynik? Co o tym sadzicie?
ZlaNaSiebieISwiatCaly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-28, 13:09   #6
Qava
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 95
Re: Petting a ciaza raz jeszcze... Prosze, przeczytajcie i poradzcie....

wiesz slonko, nie martw sie. mialam podobne objawy po hmm *pierwszym razie* i mimo ze uzywalismy pigulek i prezerwatyw ja i tak bylam swiecie przekonana ze jestem w ciazy.
dziwne krwawienie bywa objawem stresu i im bardziej sie martwisz tym dziwniejsze rzeczy ci sie dzieja, bo np. zaczynasz zauwazac u siebie objawy (urojonej) ciazy. i trzymaj sie...
Qava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-28, 13:31   #7
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Re: Petting a ciaza raz jeszcze... Prosze, przeczytajcie i poradzcie....

testy ciążowe można kupić w każdej aptece. Są w 99 % skuteczne. Wykrywają obecność gonadotropiny kosmówkowej w moczu, takiego hormonu ciąży. Nie ma wpływu na wynik to, że jesteś przeziębiona. Trzymam za Ciebie kciuki! Będzie dobrze
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-10-17, 13:15   #8
ZlaNaSiebieISwiatCaly
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 5
Re: Petting a ciaza raz jeszcze... Prosze, przeczytajcie i poradzcie....

Jestem! Przepraszam za brak jakichkolwiek znakow zycia - oprocz klopotow z organizmem, o ktorych juz wiecie, mialam rowniez problemy z internetem. Ale nareszcie koniec moimi troskami - 14 pazdziernika dostalam okres!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!! Obfity, cholernie bolesny - czyli taki jak zawsze ! Boze, jestem taka szczesliwa! Nawet nie chce myslec co by bylo gdyby... No wiecie...Nie jestem jeszcze gotowa na bycie mamusią... Serdecznie dziekuje wszystkim za wsparcie i slowa otuchy, naprawde czulam sie podniesiona na duchu. Pozdrawiam wszyskich goraco.Dziewczyny, ktore maja podobny problem - jestem z Wami! Trzymam za wszystkich "niepewnych" kciuki - oby wyszlo na Wasze! Trzymajcie sie!!!
ZlaNaSiebieISwiatCaly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-07, 17:33   #9
zestresowana_xd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 22
Dot.: Petting a ciaza raz jeszcze... Prosze, przeczytajcie i poradzcie....

hey ja tez mam wielka prosbe do was . pomozcie mi blagam bo odchodze od zmyslow i wariuje , dwa dni temu uprawialismy z chlopakiem petting on byl bez majtek ja w majtkach . nie bylo wytrysku ale to przed wytryskiem bylo gdy mial penisa w majtkach, gdy pozniej go wyjal nie dotykal go . robil mi palcowke ale jedynie przez majtki nie wkladal za majtki rak. czy jest jakies ryzyko ze moge byc w ciazy?

---------- Dopisano o 17:32 ---------- Poprzedni post napisano o 17:24 ----------

bardzo proszee niech mi ktos powie czy moze byc ryzyko ciazy bardzo mi zalezy na jakiejs poradzie. nie bylo wytrysku jedynie to przez wytryskiem ale w majtkach . po jakis 15 minutach wyal penisa.ale ja byla caly czas w majtkach. gdy z nim rozmawialam mowi ze ma mial suche rece

---------- Dopisano o 17:33 ---------- Poprzedni post napisano o 17:32 ----------

i przepraszam za bledy
zestresowana_xd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-07, 17:37   #10
miyusakoshi
Raczkowanie
 
Avatar miyusakoshi
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Mazury/Warszawa
Wiadomości: 249
Dot.: Petting a ciaza raz jeszcze... Prosze, przeczytajcie i poradzcie....

Cytat:
Napisane przez zestresowana_xd Pokaż wiadomość
hey ja tez mam wielka prosbe do was . pomozcie mi blagam bo odchodze od zmyslow i wariuje , dwa dni temu uprawialismy z chlopakiem petting on byl bez majtek ja w majtkach . nie bylo wytrysku ale to przed wytryskiem bylo gdy mial penisa w majtkach, gdy pozniej go wyjal nie dotykal go . robil mi palcowke ale jedynie przez majtki nie wkladal za majtki rak. czy jest jakies ryzyko ze moge byc w ciazy?

---------- Dopisano o 17:32 ---------- Poprzedni post napisano o 17:24 ----------

bardzo proszee niech mi ktos powie czy moze byc ryzyko ciazy bardzo mi zalezy na jakiejs poradzie. nie bylo wytrysku jedynie to przez wytryskiem ale w majtkach . po jakis 15 minutach wyal penisa.ale ja byla caly czas w majtkach. gdy z nim rozmawialam mowi ze ma mial suche rece

---------- Dopisano o 17:33 ---------- Poprzedni post napisano o 17:32 ----------

i przepraszam za bledy
nie
__________________
"\O.o/"
miyusakoshi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-07, 19:05   #11
zestresowana_xd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 22
Dot.: Petting a ciaza raz jeszcze... Prosze, przeczytajcie i poradzcie....

dziekuje za odpowiedz moj chlopak tez mowi ze nie bo wkoncu plemiki musza byc silne zeby sie dostac z majtek do pochwy.
a takie pytanie jeszcze mam
czy jest duze ryzyko zaplodnienia jesli plyn przed wytryskiem byl na majtkach a on go dotknal a po paru minutach mnie w miejscach intymnych ? prosze o odp

---------- Dopisano o 20:02 ---------- Poprzedni post napisano o 18:39 ----------

czy jest duze ryzyko zaplodnienia jesli plyn przed wytryskiem byl na majtkach a on go dotknal a po paru minutach mnie w miejscach ale przez majtki intymnych ? prosze o odp

---------- Dopisano o 20:04 ---------- Poprzedni post napisano o 20:02 ----------

bardzo mi zalezy na czyjejes opinii na ten temat .

---------- Dopisano o 20:05 ---------- Poprzedni post napisano o 20:04 ----------

czyjejs*
zestresowana_xd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-07, 21:18   #12
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Petting a ciaza raz jeszcze... Prosze, przeczytajcie i poradzcie....

Poczytaj książkę do biologii, a potem zabieraj się za seks.

I nie pytaj w kilku wątkach ciągle o to samo.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-07, 21:30   #13
zestresowana_xd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 22
Dot.: Petting a ciaza raz jeszcze... Prosze, przeczytajcie i poradzcie....

poprostu sie martwie !
a ksiazke dawno przeczytalam
zestresowana_xd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-07, 21:37   #14
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Petting a ciaza raz jeszcze... Prosze, przeczytajcie i poradzcie....

Cytat:
Napisane przez zestresowana_xd Pokaż wiadomość
poprostu sie martwie !
a ksiazke dawno przeczytalam
Chyba jednak nie dość dokładnie.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-07, 22:03   #15
zestresowana_xd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 22
Dot.: Petting a ciaza raz jeszcze... Prosze, przeczytajcie i poradzcie....

poprostu licze na to ze pare ŻYCZLIWYCH osób udzieli mi odpowiedzi .
zestresowana_xd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-07, 22:08   #16
antidotum89
Wtajemniczenie
 
Avatar antidotum89
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 797
Dot.: Petting a ciaza raz jeszcze... Prosze, przeczytajcie i poradzcie....

kazdej nawet najbardziej zyczliweja osobie opadaja rece czytajac takie głupoty, doucz sie troszke a pozniej zabieraj sie za "wkładanie czegokolwiek za/w majtki"
pozdrawiam
__________________




"Cause I may be bad but I'm perfectly good at it "




antidotum89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-07, 22:09   #17
zestresowana_xd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 22
Dot.: Petting a ciaza raz jeszcze... Prosze, przeczytajcie i poradzcie....

no chyba troszke musisz sie doszkolic czytania ze zrozumieniem ;]]
nic za majtki nie bylo wkladane xd ;d
zestresowana_xd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-07, 22:10   #18
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Petting a ciaza raz jeszcze... Prosze, przeczytajcie i poradzcie....

Cytat:
Napisane przez zestresowana_xd Pokaż wiadomość
poprostu licze na to ze pare ŻYCZLIWYCH osób udzieli mi odpowiedzi .
Ciężko być życzliwym przy braku tak ELEMENTARNEJ wiedzy.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-07, 22:12   #19
zestresowana_xd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 22
Dot.: Petting a ciaza raz jeszcze... Prosze, przeczytajcie i poradzcie....

i nie kazdej zyczliwej osobie opadaja rece czytajac te mojee glupoty jak Ty to okreslilas ;]
pare osob mi odpowiedzialo szczerze nie karzac mi sie edukowac biologii ;]
a poza tym watek jest po to zalozony zeby ktos mogl z niego korzystac ;]
zestresowana_xd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-07, 23:03   #20
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Petting a ciaza raz jeszcze... Prosze, przeczytajcie i poradzcie....

Prócz biologii przydałoby się trochę polskiego.
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-07, 23:06   #21
zestresowana_xd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 22
Dot.: Petting a ciaza raz jeszcze... Prosze, przeczytajcie i poradzcie....

taaa;d
hehe
dzieki za rady
zestresowana_xd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-07, 23:12   #22
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Petting a ciaza raz jeszcze... Prosze, przeczytajcie i poradzcie....

Jak ja nienawidzę takich trolli jak ten..
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-08, 16:26   #23
Samus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3
Dot.: Petting a ciaza raz jeszcze... Prosze, przeczytajcie i poradzcie....

Mam problem i proszę o szybka odpowiedz. Na poczatku powiem ze jestem dziewica. Ale z chlopakiem planujemy ten pierwszy raz. Wczoraj bylismy u mnie i caly dzien spedzilismy na pettingu. On caly nagi ja w majtkach. Tylko ja go dotykalam. On mnie nie . Juz po wszystkim zauwazylam ze mam mokre majtki. Mozliwe ze to moja wydzielina,ale skad mam pewnosc ? moze sperma przesiakła ? Tego sie wlasnie obawiamy. Uzywalismy zelu wiec czy widac by bylo gdyby mial wytrysk ? na moich rekach ? slyszalam ze przed wytryskiem wydziela sie jakas inna substancja z czlonka,ktora moze zawierac plemniki. On powiedzial ze nie mial wytrysku,ale mogl przeciez nie poczuc. Jednak na jego czlonku byla jakas substanja(moze ta przed sperma). Moge byc w ciazy ?
Samus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-08, 17:22   #24
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Petting a ciaza raz jeszcze... Prosze, przeczytajcie i poradzcie....

Nie nie możesz. I zanim się weźmiesz za takie rzeczy to poczytaj o tym jak się zachowuje ludzki organizm. Oraz o antykoncepcji
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-08, 19:17   #25
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Petting a ciaza raz jeszcze... Prosze, przeczytajcie i poradzcie....

Cytat:
Napisane przez Samus Pokaż wiadomość
Mam problem i proszę o szybka odpowiedz. Na poczatku powiem ze jestem dziewica. Ale z chlopakiem planujemy ten pierwszy raz. Wczoraj bylismy u mnie i caly dzien spedzilismy na pettingu. On caly nagi ja w majtkach. Tylko ja go dotykalam. On mnie nie . Juz po wszystkim zauwazylam ze mam mokre majtki. Mozliwe ze to moja wydzielina,ale skad mam pewnosc ? moze sperma przesiakła ? Tego sie wlasnie obawiamy. Uzywalismy zelu wiec czy widac by bylo gdyby mial wytrysk ? na moich rekach ? slyszalam ze przed wytryskiem wydziela sie jakas inna substancja z czlonka,ktora moze zawierac plemniki. On powiedzial ze nie mial wytrysku,ale mogl przeciez nie poczuc. Jednak na jego czlonku byla jakas substanja(moze ta przed sperma). Moge byc w ciazy ?
Ty go dotykałaś i co, przez skórę sperma przesiąkła i dotarła do majtek?
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-08, 19:33   #26
krooolewna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: z daleka:D
Wiadomości: 1 938
Dot.: Petting a ciaza raz jeszcze... Prosze, przeczytajcie i poradzcie....

Co to w ogole za pytania.....dziewczyny najpierw teoria potem praktyka...

neciak89 super podpis hehehehe
__________________

krooolewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-08, 19:35   #27
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Petting a ciaza raz jeszcze... Prosze, przeczytajcie i poradzcie....

Cytat:
Napisane przez krooolewna Pokaż wiadomość
Co to w ogole za pytania.....dziewczyny najpierw teoria potem praktyka...

neciak89 super podpis hehehehe
Dzięki Cytat jakiejś wizażanki
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-08, 19:41   #28
krooolewna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: z daleka:D
Wiadomości: 1 938
Dot.: Petting a ciaza raz jeszcze... Prosze, przeczytajcie i poradzcie....

Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
Dzięki Cytat jakiejś wizażanki
hehehe tak pamietam,dlatego mi sie smiac chce,jak sobie przypomne
__________________

krooolewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-08, 19:55   #29
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Petting a ciaza raz jeszcze... Prosze, przeczytajcie i poradzcie....

Po to wkłada się penisa do środka pochwy, by wytrysk nastąpił tuż przy wejściu do macicy.
Naprawdę facet musiałby mieć pleminiki-komandosów by zdołały się przedostać z majtek/warg sromowych/włosów łonowych do środka pochwy a stamtąd do macicy.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:05.