"walczymy o nasze marzenia..." część 2 - Strona 119 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-10, 07:36   #3541
KALWI23
Zadomowienie
 
Avatar KALWI23
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 100
GG do KALWI23
Dot.: "walczymy o nasze marzenia..." część 2

Cytat:
Napisane przez alexa83 Pokaż wiadomość
obudziłam się o 4 rano poszłam do WC i co @ ech załamka
pojechałam po wynik Bety chociaż już wszystko wiedziałam...
wynik 7 teraz chodzą chodzą mi po głowie myśli czy poroniłam? czy ze mną coś nie tak?? ostatnie 3 @ miałam nie do wytrzymania jechałam na ketanolu teraz mam spokojnie aż się dziwie. nie wiem co zrobić z luteiną czy ją tak odstawić można tak??
ale mam doła chce mi się płakać
Boże nie wiem co powiedzieć dzwoniłaś może do swojego lekarza?? Nie wiem czy branie luteiny ma sens skoro teoretycznie jest @
__________________
28TC
Maleństwo TP 10.08.2015
KALWI23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 07:45   #3542
nadiazloto1
Zakorzenienie
 
Avatar nadiazloto1
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 4 058
Dot.: "walczymy o nasze marzenia..." część 2

Cytat:
Napisane przez alexa83 Pokaż wiadomość
obudziłam się o 4 rano poszłam do WC i co @ ech załamka
pojechałam po wynik Bety chociaż już wszystko wiedziałam...
wynik 7 teraz chodzą chodzą mi po głowie myśli czy poroniłam? czy ze mną coś nie tak?? ostatnie 3 @ miałam nie do wytrzymania jechałam na ketanolu teraz mam spokojnie aż się dziwie. nie wiem co zrobić z luteiną czy ją tak odstawić można tak??
ale mam doła chce mi się płakać
Nie wiem co o tym myśleć. Bardzo mi przykro Luteinę można odstawić bez problemu, nawet chyba trzeba żeby cykl zaczął się od nowa. Nie wiem o co chodziło z tą ostatnią betą, bo miała zbyt wysoki poziom jak na dc i ewentualny tc. Zrób koniecznie ANA1, to o którym Ci pisałam, bo jeśli to mikroporonienie to powinnaś brać od owu nkorton. No i może wizyta u gina Byl dobrego

Cytat:
Napisane przez kotek81 Pokaż wiadomość
No już się nie może doczekać....
Ale mamusia, entuzjazmu związanego z jedną z części pojawienia się córuni, nie popiera-mam na myśli poród
nadiazloto1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 07:49   #3543
KALWI23
Zadomowienie
 
Avatar KALWI23
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 100
GG do KALWI23
Dot.: "walczymy o nasze marzenia..." część 2

Cytat:
Napisane przez nadiazloto1 Pokaż wiadomość
Nie wiem co o tym myśleć. Bardzo mi przykro Luteinę można odstawić bez problemu, nawet chyba trzeba żeby cykl zaczął się od nowa. Nie wiem o co chodziło z tą ostatnią betą, bo miała zbyt wysoki poziom jak na dc i ewentualny tc. Zrób koniecznie ANA1, to o którym Ci pisałam, bo jeśli to mikroporonienie to powinnaś brać od owu nkorton. No i może wizyta u gina Byl dobrego



Ale mamusia, entuzjazmu związanego z jedną z części pojawienia się córuni, nie popiera-mam na myśli poród
Naduś co to za badanie ANA1?
__________________
28TC
Maleństwo TP 10.08.2015
KALWI23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 07:58   #3544
nadiazloto1
Zakorzenienie
 
Avatar nadiazloto1
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 4 058
Dot.: "walczymy o nasze marzenia..." część 2

Cytat:
Napisane przez KALWI23 Pokaż wiadomość
Naduś co to za badanie ANA1?
To badanie immunologiczne, kosztuje ok.30zł i pokazuje w jakim stopni organiz kobiety będzie walczył z ciałami obcymi, tj. zarodek i chorobami. Jeśli ten wynik będzie wskazywał na zbyt dużą walkę organizmu to trzeba brać nkorton, żeby organizm nie odrzucał zarodków i pozwolił im się zagnieżdżać.
Są jeszcze badanie przeciwciał przeciwtarczycowych, które też określają czy ma się problemy z płodnością od strony tarczycy. To inne badanie niż TSH i daje lepszy obraz sytuacji. Trzeba po kolei eliminować przyczyny niepłodności, aż dojdzie się do konsensusu.
nadiazloto1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 08:07   #3545
KALWI23
Zadomowienie
 
Avatar KALWI23
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 100
GG do KALWI23
Dot.: "walczymy o nasze marzenia..." część 2

Cytat:
Napisane przez nadiazloto1 Pokaż wiadomość
To badanie immunologiczne, kosztuje ok.30zł i pokazuje w jakim stopni organiz kobiety będzie walczył z ciałami obcymi, tj. zarodek i chorobami. Jeśli ten wynik będzie wskazywał na zbyt dużą walkę organizmu to trzeba brać nkorton, żeby organizm nie odrzucał zarodków i pozwolił im się zagnieżdżać.
Są jeszcze badanie przeciwciał przeciwtarczycowych, które też określają czy ma się problemy z płodnością od strony tarczycy. To inne badanie niż TSH i daje lepszy obraz sytuacji. Trzeba po kolei eliminować przyczyny niepłodności, aż dojdzie się do konsensusu.
Dobrze wiedzieć, takich badań jeszcze nie miałam robionych a może byłoby warto
__________________
28TC
Maleństwo TP 10.08.2015
KALWI23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 08:11   #3546
alexa83
Raczkowanie
 
Avatar alexa83
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 416
Dot.: "walczymy o nasze marzenia..." część 2

Cytat:
Napisane przez nadiazloto1 Pokaż wiadomość
Nie wiem co o tym myśleć. Bardzo mi przykro Luteinę można odstawić bez problemu, nawet chyba trzeba żeby cykl zaczął się od nowa. Nie wiem o co chodziło z tą ostatnią betą, bo miała zbyt wysoki poziom jak na dc i ewentualny tc. Zrób koniecznie ANA1, to o którym Ci pisałam, bo jeśli to mikroporonienie to powinnaś brać od owu nkorton. No i może wizyta u gina Byl dobrego
Właśnie o co to chodzi co jest ze mną grane najgorsze, że mój gin mnie ostatnio zbył poszłam do innego zapłaciłam 150 za wizytę nic się nie dowiedziałam dał mi tylko ta luteinę dupa nie chce już do niego iść.


Cytat:
Napisane przez KALWI23 Pokaż wiadomość
Naduś co to za badanie ANA1?

Cytat:
Napisane przez nadiazloto1 Pokaż wiadomość
To badanie immunologiczne, kosztuje ok.30zł i pokazuje w jakim stopni organiz kobiety będzie walczył z ciałami obcymi, tj. zarodek i chorobami. Jeśli ten wynik będzie wskazywał na zbyt dużą walkę organizmu to trzeba brać nkorton, żeby organizm nie odrzucał zarodków i pozwolił im się zagnieżdżać.
Są jeszcze badanie przeciwciał przeciwtarczycowych, które też określają czy ma się problemy z płodnością od strony tarczycy. To inne badanie niż TSH i daje lepszy obraz sytuacji. Trzeba po kolei eliminować przyczyny niepłodności, aż dojdzie się do konsensusu.
ANA1 robi się z krwi?? czy można je wykonać w każdym dniu?? na czczo??
alexa83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 08:29   #3547
nadiazloto1
Zakorzenienie
 
Avatar nadiazloto1
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 4 058
Dot.: "walczymy o nasze marzenia..." część 2

Cytat:
Napisane przez KALWI23 Pokaż wiadomość
Dobrze wiedzieć, takich badań jeszcze nie miałam robionych a może byłoby warto
Na pewno warto szukać przyczyn

Cytat:
Napisane przez alexa83 Pokaż wiadomość
Właśnie o co to chodzi co jest ze mną grane najgorsze, że mój gin mnie ostatnio zbył poszłam do innego zapłaciłam 150 za wizytę nic się nie dowiedziałam dał mi tylko ta luteinę dupa nie chce już do niego iść.
ANA1 robi się z krwi?? czy można je wykonać w każdym dniu?? na czczo??
A może jakiś inny gin? Masz dostęp do jakiejś kliniki (w pobliżu)? W klinikach są zawsze bardziej wykształceni lekarze.
Ana1 robi się z krwi w dowolnym dniu, wszystkie badania powinno robić się na czczo, bo łatwiej je odfiltrować, ale jak Ana1 zrobisz po lekkim śniadanku i kawie to i tak wyjdzie autentyczny wynik Jak wyjdzie dodatni to trzeba zrobić ANA2, żeby dowiedzieć się jakie konktetnie przeciwciała występują.

---------- Dopisano o 09:29 ---------- Poprzedni post napisano o 09:24 ----------

To badanie na przeciwciała przeciwtarczycowe to anty-tg i anty-tpo, mogą być odpowiedzialne za donoszenie ciąży i poronienia.
nadiazloto1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-10, 08:32   #3548
mezaga
Zakorzenienie
 
Avatar mezaga
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 10 169
Dot.: "walczymy o nasze marzenia..." część 2

Cytat:
Napisane przez alexa83 Pokaż wiadomość
obudziłam się o 4 rano poszłam do WC i co @ ech załamka
pojechałam po wynik Bety chociaż już wszystko wiedziałam...
wynik 7 teraz chodzą chodzą mi po głowie myśli czy poroniłam? czy ze mną coś nie tak?? ostatnie 3 @ miałam nie do wytrzymania jechałam na ketanolu teraz mam spokojnie aż się dziwie. nie wiem co zrobić z luteiną czy ją tak odstawić można tak??
ale mam doła chce mi się płakać
I z rana takie wieści smutne
Alexa ja bym na poronienie raczej nie stawiała bo ta beta była za duża jak na ten dzień w którym ją robiłaś. Może jednak torbiel? Luteina mogła spowodować jej wchłonięcie. Jak dostałaś @ to nie ma sensu dalej brać luteiny.

Cytat:
Napisane przez nadiazloto1 Pokaż wiadomość
To badanie immunologiczne, kosztuje ok.30zł i pokazuje w jakim stopni organiz kobiety będzie walczył z ciałami obcymi, tj. zarodek i chorobami. Jeśli ten wynik będzie wskazywał na zbyt dużą walkę organizmu to trzeba brać nkorton, żeby organizm nie odrzucał zarodków i pozwolił im się zagnieżdżać.
Są jeszcze badanie przeciwciał przeciwtarczycowych, które też określają czy ma się problemy z płodnością od strony tarczycy. To inne badanie niż TSH i daje lepszy obraz sytuacji. Trzeba po kolei eliminować przyczyny niepłodności, aż dojdzie się do konsensusu.
Z tym, że z przeciwciałami przeciwtarczycowymi nie da się niestety walczyć. Ja sama mam Hashi i jedyne co moge brac to leki na niedoczynność. A nie zawsze przy Hashi jest niedoczynność. I one niekoniecznie określają czy masz problemy z płodnością. Owszem mogą one powodować problemy z płodnością ale nie muszą. Po prostu będzie wiadomo, że jest choroba autoimmunologiczna skierowana przeciwko tarczycy. I tyle. Jedyne co, to jeżeli okaże się, że przeciwciała występują (czyli jest choroba autoimmunologiczna) to może ona się przenieść na inną cześć organizmu.
__________________
Twory - powrót do życia - kilka dłubanek
Zaproszenia - odkurzamy wątek - zaproszenia na Chrzest
mezaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 08:33   #3549
alexa83
Raczkowanie
 
Avatar alexa83
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 416
Dot.: "walczymy o nasze marzenia..." część 2

Cytat:
Napisane przez nadiazloto1 Pokaż wiadomość
Na pewno warto szukać przyczyn



A może jakiś inny gin? Masz dostęp do jakiejś kliniki (w pobliżu)? W klinikach są zawsze bardziej wykształceni lekarze.
Ana1 robi się z krwi w dowolnym dniu, wszystkie badania powinno robić się na czczo, bo łatwiej je odfiltrować, ale jak Ana1 zrobisz po lekkim śniadanku i kawie to i tak wyjdzie autentyczny wynik Jak wyjdzie dodatni to trzeba zrobić ANA2, żeby dowiedzieć się jakie konktetnie przeciwciała występują.
Dziękuję za odpowiedz kliniki pewnie jakieś są chociaż się nie interesowałam tym, ale wiąże się to z kosztami a niestety mnie na to nie stać tu jest największy problem :/ ale koleżanka dała mi namiary na ginekolog która jest endokrynologiem więc może ona mi pomoze.
alexa83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 08:35   #3550
nadiazloto1
Zakorzenienie
 
Avatar nadiazloto1
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 4 058
Dot.: "walczymy o nasze marzenia..." część 2

Cytat:
Napisane przez alexa83 Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedz kliniki pewnie jakieś są chociaż się nie interesowałam tym, ale wiąże się to z kosztami a niestety mnie na to nie stać tu jest największy problem :/ ale koleżanka dała mi namiary na ginekolog która jest endokrynologiem więc może ona mi pomoze.
Warto próbować
nadiazloto1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 08:48   #3551
alexa83
Raczkowanie
 
Avatar alexa83
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 416
Dot.: "walczymy o nasze marzenia..." część 2

Cytat:
Napisane przez mezaga Pokaż wiadomość
I z rana takie wieści smutne
Alexa ja bym na poronienie raczej nie stawiała bo ta beta była za duża jak na ten dzień w którym ją robiłaś. Może jednak torbiel? Luteina mogła spowodować jej wchłonięcie. Jak dostałaś @ to nie ma sensu dalej brać luteiny.

Z tym, że z przeciwciałami przeciwtarczycowymi nie da się niestety walczyć. Ja sama mam Hashi i jedyne co moge brac to leki na niedoczynność. A nie zawsze przy Hashi jest niedoczynność. I one niekoniecznie określają czy masz problemy z płodnością. Owszem mogą one powodować problemy z płodnością ale nie muszą. Po prostu będzie wiadomo, że jest choroba autoimmunologiczna skierowana przeciwko tarczycy. I tyle. Jedyne co, to jeżeli okaże się, że przeciwciała występują (czyli jest choroba autoimmunologiczna) to może ona się przenieść na inną cześć organizmu.
torbiel raczej nie miesiac temu byłam u gina powiedział, że wszystko oki tydzień temu u innego co miał super sprzęt i długo mi robił usg dopochwowe powiedział, że wszystko jest wporzątku!
robiłam badanie TSH wyszło wszystko dobrze!

---------- Dopisano o 09:48 ---------- Poprzedni post napisano o 09:47 ----------

Cytat:
Napisane przez nadiazloto1 Pokaż wiadomość
Warto próbować
wiem nie chce się poddawać, ale coraz bardziej się boję, że się nie uda
alexa83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-10, 09:00   #3552
nadiazloto1
Zakorzenienie
 
Avatar nadiazloto1
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 4 058
Dot.: "walczymy o nasze marzenia..." część 2

Cytat:
Napisane przez alexa83 Pokaż wiadomość
torbiel raczej nie miesiac temu byłam u gina powiedział, że wszystko oki tydzień temu u innego co miał super sprzęt i długo mi robił usg dopochwowe powiedział, że wszystko jest wporzątku!
robiłam badanie TSH wyszło wszystko dobrze!
wiem nie chce się poddawać, ale coraz bardziej się boję, że się nie uda
Uda się Zrób to ANA1 i idź do tej ginki, zobaczysz co powie i jakie jest jej podejście do sprawy.
nadiazloto1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 11:01   #3553
kotek81
Zakorzenienie
 
Avatar kotek81
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 4 690
Dot.: "walczymy o nasze marzenia..." część 2

Cytat:
Napisane przez nadiazloto1 Pokaż wiadomość
Ale mamusia, entuzjazmu związanego z jedną z części pojawienia się córuni, nie popiera-mam na myśli poród
Póki co, cały czas żyję nadzieją, że będzie lekko, miło i przyjemnie
kotek81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 11:43   #3554
magdulec
Zadomowienie
 
Avatar magdulec
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: lubelski
Wiadomości: 1 301
Dot.: "walczymy o nasze marzenia..." część 2

Cytat:
Napisane przez Tacca Pokaż wiadomość
w tym miesiącu zaczęliśmy od 15 dc, ale zazwyczaj zaczynamy od 12 i co drugi dzień i tak jakoś zleciało 2 lata... Może w końcu kiedyś trafimy...
Są już mamusie lipcowo sierpniowe... Załamka...
Nie wiem jakie zabobony, mąż twierdzi, że jak był mały to gapił się na faceta, który rzucał uroki (u jego dziadków na wsi)... W pewnym momencie różne bzdurki do głowy uderzają, z bez leków nie zaszłam, z lekami i IUI nie zaszłam, potem bez leków znów nic zaczynam wariować... A latka lecąąą... Fruuuu....
Cytat:
Napisane przez Tacca Pokaż wiadomość
A jak się kiedyś młody głupi człowiek martwił, co by nie zajść..
tylko nie dajcie sie zwiariowac takimi myslami, a czlowiek mlody ma inne prioritety...0
Cytat:
Napisane przez malinka123108 Pokaż wiadomość
kochane dzieki za wsparcie i za kopniaczki
no u mnie ok pecherzyk ciazowy 8,2mm piekna kropeczka niestety na serduszko musimy poczekac jeszcze.wdlg usg to 5 tydzien nastepna wizyta 23 listopadcieszymy sie i jestem spokojniejsza
dziekuje kochane

---------- Dopisano o 22:52 ---------- Poprzedni post napisano o 22:50 ----------

pani gin mila chociaz troszke bylo szybko szybko ale bylo ok odrazu na usg mowila i widac piekny pecherzyk wszystko jest ok mowila a i przepisala mi luteine 2 x dziennie
super, jeszzce raz za fasolkę!!!
Cytat:
Napisane przez alexa83 Pokaż wiadomość
obudziłam się o 4 rano poszłam do WC i co @ ech załamka
pojechałam po wynik Bety chociaż już wszystko wiedziałam...
wynik 7 teraz chodzą chodzą mi po głowie myśli czy poroniłam? czy ze mną coś nie tak?? ostatnie 3 @ miałam nie do wytrzymania jechałam na ketanolu teraz mam spokojnie aż się dziwie. nie wiem co zrobić z luteiną czy ją tak odstawić można tak??
ale mam doła chce mi się płakać

Cytat:
Napisane przez kotek81 Pokaż wiadomość
Póki co, cały czas żyję nadzieją, że będzie lekko, miło i przyjemnie
pewnie musi byc
magdulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 11:51   #3555
malinka123108
Wtajemniczenie
 
Avatar malinka123108
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 409
Dot.: "walczymy o nasze marzenia..." część 2

alex bardzo ci wspolczujenaprawde mi przykro ze tak wyszlo eh....glupia sprawa tyle nadziei mialas pewniewiem co czujesz tez to przezywalam przez 12 miesiecymusi byc dobrze przestan sie zamartwiac wiem ze to ciezkie bo sama nie moge sobie z tym poradzic a zacznij sie cieszyc tym co masz ja tak wlasnie zrobilam.
zaczelam sie cieszyc mezem domem itd i o fasolinka!!

---------- Dopisano o 12:51 ---------- Poprzedni post napisano o 12:50 ----------

Cytat:
Napisane przez kotek81 Pokaż wiadomość
Póki co, cały czas żyję nadzieją, że będzie lekko, miło i przyjemnie
kochana bedzie dobrze
Przynajmniej wiesz co to porod bo juz to przeszlas
__________________
w oczekiwaniu na corenke t.p 02.11.2019
malinka123108 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 13:14   #3556
kotek81
Zakorzenienie
 
Avatar kotek81
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 4 690
Dot.: "walczymy o nasze marzenia..." część 2

Cytat:
Napisane przez malinka123108 Pokaż wiadomość
kochana bedzie dobrze
Przynajmniej wiesz co to porod bo juz to przeszlas
No właśnie wolałabym nie wiedzieć podobno "NIEŚWIADOMI ŻYJĄ DŁUŻEJ"
kotek81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 13:31   #3557
LadyMK
Zakorzenienie
 
Avatar LadyMK
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 3 535
Dot.: "walczymy o nasze marzenia..." część 2

hej dziewczyny u mnie dziś dzień @, tzn tempa spadła i czekam aż się pojawi @. Na wtorek 16.11 jestem zapisana do ginekologa a od 19.11 zaczynam monitoring.. Mam pytania:
1. co należy jeszcze wykonać(może jakieś badania?), żeby były większe szanse na powodzenie w tym cyklu?
2. czy warto pić zioła o. Sroki przez ten cykl?

to będzie mój 17 cykl starań, ale tak naprawdę dopiero teraz zacznę prawdziwe starania, bo w styczniu będę miała badania hormonalne (choć oczywiscie cieszylabym się, gdybym nie musiała ich wykonywać)

Podpowiedzcie mi coś, bardzo proszę
__________________
"Potrafię płakać a po chwili w siebie wierzyć, mimo doświadczeń mam cel, aby zwyciężyć"

Szczęściara
LadyMK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 13:46   #3558
alexa83
Raczkowanie
 
Avatar alexa83
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 416
Dot.: "walczymy o nasze marzenia..." część 2

Cytat:
Napisane przez malinka123108 Pokaż wiadomość
alex bardzo ci wspolczujenaprawde mi przykro ze tak wyszlo eh....glupia sprawa tyle nadziei mialas pewniewiem co czujesz tez to przezywalam przez 12 miesiecymusi byc dobrze przestan sie zamartwiac wiem ze to ciezkie bo sama nie moge sobie z tym poradzic a zacznij sie cieszyc tym co masz ja tak wlasnie zrobilam.
zaczelam sie cieszyc mezem domem itd i o fasolinka!!
Malinko właśnie ta nadzieja.... ech gdzieś tam się łudziłam i cieszyłam, że to fasolka no ale co zrobić widocznie nie może być tak kolorowo
Dziewczyny a powiedzcie mi bo chciała bym sie umówić to gina na kiedy najlepiej żeby już coś zobaczyć na monitoringu?? dzis dostałam @ a pani przyjmuje tylko w poniedziałki i w środy :/ jaki dzień wybrac??
alexa83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 13:51   #3559
paulinaizabela
Zakorzenienie
 
Avatar paulinaizabela
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 935
Dot.: "walczymy o nasze marzenia..." część 2

Witam dziewczyny

Cytat:
Napisane przez malinka123108 Pokaż wiadomość
kochane dzieki za wsparcie i za kopniaczki
no u mnie ok pecherzyk ciazowy 8,2mm piekna kropeczka niestety na serduszko musimy poczekac jeszcze.wdlg usg to 5 tydzien nastepna wizyta 23 listopadcieszymy sie i jestem spokojniejsza
dziekuje kochane
super Kochana Gratuluję i cieszę się, że jesteś spokojniejsza już tak nie schizuj teraz tylko spokojnie czekaj na następną wizytę, na pewno serduszko będzie pięknie biło

Cytat:
Napisane przez alexa83 Pokaż wiadomość
obudziłam się o 4 rano poszłam do WC i co @ ech załamka
pojechałam po wynik Bety chociaż już wszystko wiedziałam...
Przykro mi Kochana
mocno trzymam kciuki, żeby to była ostatnia @ na 9 miesięcy

Cytat:
Napisane przez nadiazloto1 Pokaż wiadomość
Są jeszcze badanie przeciwciał przeciwtarczycowych, które też określają czy ma się problemy z płodnością od strony tarczycy. To inne badanie niż TSH i daje lepszy obraz sytuacji. Trzeba po kolei eliminować przyczyny niepłodności, aż dojdzie się do konsensusu.
ja miałam robione przeciwciała i u mnie ok

Cytat:
Napisane przez kotek81 Pokaż wiadomość
Póki co, cały czas żyję nadzieją, że będzie lekko, miło i przyjemnie
i tego się trzymaj
żeby tak było
__________________
Calineczka
paulinaizabela jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-10, 13:52   #3560
malinka123108
Wtajemniczenie
 
Avatar malinka123108
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 409
Dot.: "walczymy o nasze marzenia..." część 2

ALEX ja nie mam pojecia
kotku jej jak ten czas lecipamietam jak pisalas ze musisz zrobic test bo ci dziwnie jajniki pikaja a teraz?!przygotowania do porodu!! SZOK
A Tobie jak ten czas leci szybko czy dluzy sie?

---------- Dopisano o 14:52 ---------- Poprzedni post napisano o 14:51 ----------

paulinaizabela tez mam taka nadzieje
__________________
w oczekiwaniu na corenke t.p 02.11.2019
malinka123108 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 14:18   #3561
mezaga
Zakorzenienie
 
Avatar mezaga
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 10 169
Dot.: "walczymy o nasze marzenia..." część 2

Cytat:
Napisane przez alexa83 Pokaż wiadomość
Malinko właśnie ta nadzieja.... ech gdzieś tam się łudziłam i cieszyłam, że to fasolka no ale co zrobić widocznie nie może być tak kolorowo
Dziewczyny a powiedzcie mi bo chciała bym sie umówić to gina na kiedy najlepiej żeby już coś zobaczyć na monitoringu?? dzis dostałam @ a pani przyjmuje tylko w poniedziałki i w środy :/ jaki dzień wybrac??
Alexa we środę najwcześniej. To będzie Twój 8 dc. I tak wydaje mi się, że to za wcześnie.
__________________
Twory - powrót do życia - kilka dłubanek
Zaproszenia - odkurzamy wątek - zaproszenia na Chrzest
mezaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 14:23   #3562
paulinaizabela
Zakorzenienie
 
Avatar paulinaizabela
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 935
Dot.: "walczymy o nasze marzenia..." część 2

Uwaga! W związku z szybkim rozwojem naszego wątku, a co za tym idzie z dużą liczbą postów,proszę o pisanie do mnie na priv wiadomości dotyczącej zmiany danych, rotacji na liście oraz chęci zapisania się na nasz wątek.
Pozdrawiam Paulinaizabela.


Niech jesienny dobry duszek zafasolkuje każdej brzuszek

Na liście mamy 20 staraczek;

kaaamila1 - (Kamila, 21 lat, Pomorskie) staranka zawieszone
basiawlg - (Basia, 25 lat, Rzeszów) staranka zawieszone
ankamb - (Anka, 26 lat, Londyn) staranka zawieszone
moonia26 - (Monika, 26 lat, Kraków) staranka zawieszone
Cosmaaaaaaa - (Paula, 20 lat, Leverkusen) staranka zawieszone
giova13 - (Asia, 26 lat, Anglia) staranka zawieszone
paulinaizabela - (Paulina,26 lat, Irlandia) staranka zawieszone
Nadiazloto1 - (Agata, 27 lat, Zielona Góra) staranka zawieszone
Mag83 -(Magda, 27 lat, ...) staranka zawieszone
Tacca - (Maryla, 30 lat) staranka zawieszone
KALWI23 -(Magda, 27 lat, Cieszyn) staranka zawieszone



Ziobra - (Agata, 27 lat, lubelskie) cykl 20, last @ 24,07
xhankax(Hania,28lat,Śląsk) cykl 55, last @ 25,08
Equita - (Maja, 31 lat, Austria) cykl 14, last @ 29.08
Kobra913 - (Agnieszka, 23 lata, Szczecin) cykl 17, last @ 12,09
Edzia - (Edyta, 32 lat, Roma) cykl 25, last @ 16,09
Malami82 - Agnieszka, 28 lat, Lubuskie) cykl 20, last @ 17,09
Malinka123108 -(Marlena, 21 lat, Lublin) cykl 12, last @ 01,10
Scio - (Paulina, 23 lata, Góry Świętokrzyskie) cykl 15, last @ 01,10
LadyMK - (Magda, 24lata, łódzkie) cykl 16, last @ 07,10
Magdulec - (Magda, 29 lat, Lubelskie) cykl 20, last @ 11,10
Baby29 - (Edyta, 30 lat, Radom) cykl 22, last @ 11,10
Cherubinka -(Aga,28 lat, Podlasie) cykl 23, last @ 12,10
Pacierp - (Marta, 27 lat, Wrocław) cykl 19, last @ 13,10
Ewakol - (Ewa, 22 lata, Poznań) cykl 13, last @ 13,10
alexa83 - (Ola, 27 lat, Bielsko) cykl 5, last @ 15,10
Egwene6 - (Dorota, 32lata, Lublin) cykl 13, last @ 16,10
Mezaga - (Agnieszka, 28 lat, Gorlice) cykl 35, last @ 18,10
Zafrine - (Dorota, 23 lata, pomorskie) cykl 33, last @ 19,10
Nina_k - ( Maria, 30 lat, Centrum) cykl 22, last @ 21,10
DAnia - (Ania, 33 lata,dolnośląskie) cykl 11(19), last @ 07,11


Więc teraz serca mam dwa (II kreseczki)

Mamy 12 zafasolkowanych:




Kotek81
- (Karina, 29 lat, świętokrzyskie) gratulujemy! dwie kreseczki w 10 cyklu (t.p. - 22 listopada 2010)

Szarlot27 - (Dorota, 29 lat) gratulujemy! dwie kreseczki w 8 cyklu (termin porodu 28 listopada 2010)
Melabn - (Malwina, 25 lat, dolnośląskie) gratulujemy! dwie kreseczki w 1 cyklu (t.p - 07 grudnia 2010)
Sanderinka - ( Sandra, 20 lat, mazowieckie) gratulujemy! dwie kreseczki w 15 cyklu (t.p - 30 grudnia 2010)
Pamela86 - (Pamela, 23 lata, Śląsk) gratulujemy! dwie kreseczki w 2 cyklu (t.p - 7 styczeń 2011)
Achaia - ( Dorota, 29 lat , Łódź ) gratulujemy! dwie kreseczki w 12 cyklu (t.p - 08 styczeń 2011)
Gusia1983 - (Iga, 26 lat, łódzkie) gratulujemy! dwie kreseczki w 19 cyklu (t.p - 16 styczeń 2011)
Sylfiaaa - (Sylwia, 25 lat, Kielce) gratulujemy! dwie kreseczki w 7 cyklu (t.p 17 luty 2011)
Justine1988(Justyna,21 lat,Koszalin) gratulujemy! dwie kreseczki w 7 cyklu (t.p - 27 luty 2011)
iizabelaa (Izabela,27 lat,wlkp) gratulujemy! dwie kreseczki w 1 cyklu (t.p - 25 marzec 2011)
Coralady (Nela,28 lat,Małopolska) gratulujemy! dwie kreseczki w 19 cyklu (t.p. 15 kwiecień 2011)



Na liście występuje kolor biały:

dra - Aniołek[*]
PatkaM84- Aniołki dwa [*] [*]
Nika1980 - Aniołek [*]
agagmm23 - Aniołek [*]
gooha3 - Aniołek [*]
celka2000 - Aniołek [*]
ankamb - Aniołek [*]
pomarnczka - Aniołek [*]
NPerelka1987 - Aniołek [*]
nayhde - Aniołek[*]
ola_k11 - Aniołek [*]
karolcia228 - Aniołek [*]
sylfiaaa - Aniołek [*]
DAnia - Aniołek [*]
serduszkowata - Aniołek [*]
Pamela86 - Aniołek [*]
bella7 - Aniołek [*]
evelina.00 - Aniołek [*]
Daget -Aniołek [*]

alexa83 - Aniołek [*]

Ziobra, xhankax, Equita, Kobra913, Malami82 - dziewczyny odezwijcie się napiszcie co u was
__________________
Calineczka
paulinaizabela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 14:27   #3563
kotek81
Zakorzenienie
 
Avatar kotek81
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 4 690
Dot.: "walczymy o nasze marzenia..." część 2

Cytat:
Napisane przez LadyMK Pokaż wiadomość
hej dziewczyny u mnie dziś dzień @, tzn tempa spadła i czekam aż się pojawi @. Na wtorek 16.11 jestem zapisana do ginekologa a od 19.11 zaczynam monitoring.. Mam pytania:
1. co należy jeszcze wykonać(może jakieś badania?), żeby były większe szanse na powodzenie w tym cyklu?
2. czy warto pić zioła o. Sroki przez ten cykl?

to będzie mój 17 cykl starań, ale tak naprawdę dopiero teraz zacznę prawdziwe starania, bo w styczniu będę miała badania hormonalne (choć oczywiscie cieszylabym się, gdybym nie musiała ich wykonywać)

Podpowiedzcie mi coś, bardzo proszę
Co do badań nie pomogę bo ja żadnych nie robiłam ale mnie się udało własnie w cyklu z ziołami o.Sroki Sanderince też się udało dzięki ziółkom więc spróbowac nie zaszkodzi
Cytat:
Napisane przez malinka123108 Pokaż wiadomość
kotku jej jak ten czas lecipamietam jak pisalas ze musisz zrobic test bo ci dziwnie jajniki pikaja a teraz?!przygotowania do porodu!! SZOK
A Tobie jak ten czas leci szybko czy dluzy sie?
Pierwsze kilka miesięcy jakoś tak mi się wlokło pomalutku a teraz czas zasuwa w zdwojonym tempie
kotek81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 14:30   #3564
alexa83
Raczkowanie
 
Avatar alexa83
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 416
Dot.: "walczymy o nasze marzenia..." część 2

Cytat:
Napisane przez mezaga Pokaż wiadomość
Alexa we środę najwcześniej. To będzie Twój 8 dc. I tak wydaje mi się, że to za wcześnie.
a w poniedziałek??


paulinaizabela proszę o z mianę @ na dziś 10,11

---------- Dopisano o 15:30 ---------- Poprzedni post napisano o 15:28 ----------

Cytat:
Napisane przez kotek81 Pokaż wiadomość
Co do badań nie pomogę bo ja żadnych nie robiłam ale mnie się udało własnie w cyklu z ziołami o.Sroki Sanderince też się udało dzięki ziółkom więc spróbowac nie zaszkodzi
właśnie a te zioła nie moga zaszkodzić?? moge jej bez problemu kupić i zacząć pić?? czy moj TŻ też ma pić??
a co myslicie o testach na owu z allegro warto??
alexa83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 14:40   #3565
mezaga
Zakorzenienie
 
Avatar mezaga
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 10 169
Dot.: "walczymy o nasze marzenia..." część 2

Następny poniedziałek czyli 22 - to będzie 13 dc. No to juz pewnie będziesz w okolicach owulacji więc znacznie lepiej.

Co do testów to jeśli masz PCO to raczej się nie sprawdzą. A jak nie masz to pewnie każdy będzie dobry.
Alexa Ty bierzesz Clo tak? To podobno lepiej tego z ziołami nie mieszać.
__________________
Twory - powrót do życia - kilka dłubanek
Zaproszenia - odkurzamy wątek - zaproszenia na Chrzest

Edytowane przez mezaga
Czas edycji: 2010-11-10 o 14:41
mezaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 14:43   #3566
paulinaizabela
Zakorzenienie
 
Avatar paulinaizabela
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 935
Dot.: "walczymy o nasze marzenia..." część 2

Uwaga! W związku z szybkim rozwojem naszego wątku, a co za tym idzie z dużą liczbą postów,proszę o pisanie do mnie na priv wiadomości dotyczącej zmiany danych, rotacji na liście oraz chęci zapisania się na nasz wątek.
Pozdrawiam Paulinaizabela.


Niech jesienny dobry duszek zafasolkuje każdej brzuszek

Na liście mamy 20 staraczek;

kaaamila1 - (Kamila, 21 lat, Pomorskie) staranka zawieszone
basiawlg - (Basia, 25 lat, Rzeszów) staranka zawieszone
ankamb - (Anka, 26 lat, Londyn) staranka zawieszone
moonia26 - (Monika, 26 lat, Kraków) staranka zawieszone
Cosmaaaaaaa - (Paula, 20 lat, Leverkusen) staranka zawieszone
giova13 - (Asia, 26 lat, Anglia) staranka zawieszone
paulinaizabela - (Paulina,26 lat, Irlandia) staranka zawieszone
Nadiazloto1 - (Agata, 27 lat, Zielona Góra) staranka zawieszone
Mag83 -(Magda, 27 lat, ...) staranka zawieszone
Tacca - (Maryla, 30 lat) staranka zawieszone
KALWI23 -(Magda, 27 lat, Cieszyn) staranka zawieszone



Ziobra - (Agata, 27 lat, lubelskie) cykl 20, last @ 24,07
xhankax(Hania,28lat,Śląsk) cykl 55, last @ 25,08
Equita - (Maja, 31 lat, Austria) cykl 14, last @ 29.08
Kobra913 - (Agnieszka, 23 lata, Szczecin) cykl 17, last @ 12,09
Edzia - (Edyta, 32 lat, Roma) cykl 25, last @ 16,09
Malami82 - Agnieszka, 28 lat, Lubuskie) cykl 20, last @ 17,09
Malinka123108 -(Marlena, 21 lat, Lublin) cykl 12, last @ 01,10
Scio - (Paulina, 23 lata, Góry Świętokrzyskie) cykl 15, last @ 01,10
LadyMK - (Magda, 24lata, łódzkie) cykl 16, last @ 07,10
Magdulec - (Magda, 29 lat, Lubelskie) cykl 20, last @ 11,10
Baby29 - (Edyta, 30 lat, Radom) cykl 22, last @ 11,10
Cherubinka -(Aga,28 lat, Podlasie) cykl 23, last @ 12,10
Pacierp - (Marta, 27 lat, Wrocław) cykl 19, last @ 13,10
Ewakol - (Ewa, 22 lata, Poznań) cykl 13, last @ 13,10
Egwene6 - (Dorota, 32lata, Lublin) cykl 13, last @ 16,10
Mezaga - (Agnieszka, 28 lat, Gorlice) cykl 35, last @ 18,10
Zafrine - (Dorota, 23 lata, pomorskie) cykl 33, last @ 19,10
Nina_k - ( Maria, 30 lat, Centrum) cykl 22, last @ 21,10
DAnia - (Ania, 33 lata,dolnośląskie) cykl 11(19), last @ 07,11
alexa83 - (Ola, 27 lat, Bielsko) cykl 6, last @ 10,11

Więc teraz serca mam dwa (II kreseczki)

Mamy 11 zafasolkowanych:




Kotek81
- (Karina, 29 lat, świętokrzyskie) gratulujemy! dwie kreseczki w 10 cyklu (t.p. - 22 listopada 2010)

Szarlot27 - (Dorota, 29 lat) gratulujemy! dwie kreseczki w 8 cyklu (termin porodu 28 listopada 2010)
Melabn - (Malwina, 25 lat, dolnośląskie) gratulujemy! dwie kreseczki w 1 cyklu (t.p - 07 grudnia 2010)
Sanderinka - ( Sandra, 20 lat, mazowieckie) gratulujemy! dwie kreseczki w 15 cyklu (t.p - 30 grudnia 2010)
Pamela86 - (Pamela, 23 lata, Śląsk) gratulujemy! dwie kreseczki w 2 cyklu (t.p - 7 styczeń 2011)
Achaia - ( Dorota, 29 lat , Łódź ) gratulujemy! dwie kreseczki w 12 cyklu (t.p - 08 styczeń 2011)
Gusia1983 - (Iga, 26 lat, łódzkie) gratulujemy! dwie kreseczki w 19 cyklu (t.p - 16 styczeń 2011)
Sylfiaaa - (Sylwia, 25 lat, Kielce) gratulujemy! dwie kreseczki w 7 cyklu (t.p 17 luty 2011)
Justine1988(Justyna,21 lat,Koszalin) gratulujemy! dwie kreseczki w 7 cyklu (t.p - 27 luty 2011)
iizabelaa (Izabela,27 lat,wlkp) gratulujemy! dwie kreseczki w 1 cyklu (t.p - 25 marzec 2011)
Coralady (Nela,28 lat,Małopolska) gratulujemy! dwie kreseczki w 19 cyklu (t.p. 15 kwiecień 2011)



Na liście występuje kolor biały:

dra - Aniołek[*]
PatkaM84- Aniołki dwa [*] [*]
Nika1980 - Aniołek [*]
agagmm23 - Aniołek [*]
gooha3 - Aniołek [*]
celka2000 - Aniołek [*]
ankamb - Aniołek [*]
pomarnczka - Aniołek [*]
NPerelka1987 - Aniołek [*]
nayhde - Aniołek[*]
ola_k11 - Aniołek [*]
karolcia228 - Aniołek [*]
sylfiaaa - Aniołek [*]
DAnia - Aniołek [*]
serduszkowata - Aniołek [*]
Pamela86 - Aniołek [*]
bella7 - Aniołek [*]
evelina.00 - Aniołek [*]
Daget -Aniołek [*]

alexa83 - Aniołek [*]

Ziobra, xhankax, Equita, Kobra913, Malami82 - dziewczyny odezwijcie się napiszcie co u was
__________________
Calineczka

Edytowane przez paulinaizabela
Czas edycji: 2010-11-10 o 14:44
paulinaizabela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 14:46   #3567
alexa83
Raczkowanie
 
Avatar alexa83
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 416
Dot.: "walczymy o nasze marzenia..." część 2

Cytat:
Napisane przez mezaga Pokaż wiadomość
Następny poniedziałek czyli 22 - to będzie 13 dc. No to juz pewnie będziesz w okolicach owulacji więc znacznie lepiej.

Co do testów to jeśli masz PCO to raczej się nie sprawdzą. A jak nie masz to pewnie każdy będzie dobry.
Alexa Ty bierzesz Clo tak? To podobno lepiej tego z ziołami nie mieszać.
czyli na 22.11 na pocziedziałek moge się umówić?? testów nie mam zastanawiam się nad kupnem. mezaga co polecasz?? napisz jakie, gdzie kupić i jaki koszt

brałam luteine do wczoraj... a teraz nic nie zażywam.
alexa83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 14:49   #3568
mezaga
Zakorzenienie
 
Avatar mezaga
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 10 169
Dot.: "walczymy o nasze marzenia..." część 2

Cytat:
Napisane przez alexa83 Pokaż wiadomość
czyli na 22.11 na pocziedziałek moge się umówić?? testów nie mam zastanawiam się nad kupnem. mezaga co polecasz?? napisz jakie, gdzie kupić i jaki koszt

brałam luteine do wczoraj... a teraz nic nie zażywam.
Ja nie używałam nigdy bo mam PCO i u mnie się nie sprawdzą.
__________________
Twory - powrót do życia - kilka dłubanek
Zaproszenia - odkurzamy wątek - zaproszenia na Chrzest
mezaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 17:29   #3569
Tacca
Zakorzenienie
 
Avatar Tacca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 051
Dot.: "walczymy o nasze marzenia..." część 2

Alexa83 bardzo przykre... Trzymaj się dzielnie!

Cytat:
Napisane przez magdulec Pokaż wiadomość
tylko nie dajcie sie zwiariowac takimi myslami, a czlowiek mlody ma inne prioritety...0
Tak. To racja. W chwili zwątpienia różne myśli przychodzą do głowy..

Ale miałam dziś dzień. Tragedia. Będę musiała użerać się z jednym gościem, ale mocno wnerwił dyrka, więc władzę mam po swojej stronie... Totalna deprecha...
Tacca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 17:38   #3570
paulinaizabela
Zakorzenienie
 
Avatar paulinaizabela
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 935
Dot.: "walczymy o nasze marzenia..." część 2

Cytat:
Napisane przez Tacca Pokaż wiadomość
Ale miałam dziś dzień. Tragedia. Będę musiała użerać się z jednym gościem, ale mocno wnerwił dyrka, więc władzę mam po swojej stronie... Totalna deprecha...
mam nadzieję, że jutro będzie lepiej
__________________
Calineczka
paulinaizabela jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:38.