Walczymy o nasze marzenia! cz.3 - Strona 126 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-09, 19:56   #3751
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Walczymy o nasze marzenia! cz.3

Cytat:
Napisane przez coralady Pokaż wiadomość
Aagawa gratuluje!

Tincia ja tez jak pomyśle o Lili to się roztkliwiam Chyba wiem kim bedzie w przyszłości-juz cwiczy balet z zającem
Moja modeleczka
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-09, 21:00   #3752
agawaaa
Raczkowanie
 
Avatar agawaaa
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 43
Dot.: Walczymy o nasze marzenia! cz.3

Dziękuje jeszcze raz za miłe słowa Każdej z Was Zyczę tyle wzruszeń na widok tego małego plastiku jakim jest test ciążowy
To prawda byłam cierpliwa ale ten dziwny ból brzucha nie dawał mi spokoju, no i jeszcze kawa przestała mi smakować. Ech w piątek idę do lekarza jakoś muszę te pare dni wytrzymać.
agawaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-09, 21:13   #3753
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Walczymy o nasze marzenia! cz.3

tyle dni dalaś radę to i te kilka wytrzymasz
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-09, 22:08   #3754
sas
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: pl:)
Wiadomości: 2 595
Dot.: Walczymy o nasze marzenia! cz.3

Hej dziewczynki
kiedys juz do was zagladalam ale zniklam...mam nadzieje, ze moge sie ponownie przylączyc??
ja bardzo chce miec maluszka, moj tz tez, ale boi sie bo ja nie mam stalej pracy i nie wiadomo czy bede miala( niestety bez znajomosci jest ciezko) ale wie, ze dziecko to mje marzenie i ostatnio mimo ze oficjalnie nie mowilismy o starankach, to jednak probojemy pewnie nie uda sie odrazu, byc moze tz sie rozmysli, ale ...mam nadzieje
sas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-09, 22:37   #3755
agnieszka09
Wtajemniczenie
 
Avatar agnieszka09
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 389
Dot.: Walczymy o nasze marzenia! cz.3

DRA dziekuje za pamiec u mnie dobrze,maluszek w brzuszku kopie i juz czuje ruchy prawdopodobnie bedzie chlopczyk
Karinka rosnie i jest coraz wieksza lobuziara




AGAWA gratuluje



PACIERPKU spoznione wszystkiego naj i spelnienia pieknego marzenia...




COLORADY piekna gwiazdeczka



a to moja mala lobuziara,ktora ma juz 13 miesiecy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_7452.jpg (42,5 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_7189.jpg (28,1 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_7690.jpg (31,0 KB, 9 załadowań)
__________________
MOJA PRINCESSA 26.03.2010

http://s6.suwaczek.com/201003261565.png



ADRIANEK 11.10.2011



NASZ SLUB 11.08.2012
agnieszka09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 08:23   #3756
alexa83
Raczkowanie
 
Avatar alexa83
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 416
Dot.: Walczymy o nasze marzenia! cz.3

Kalwi nie dziwię się, że chcesz mieć TSH za sobą bo ja też już bym chciała być po i sie panicznie boje ale przestałam czytać bo sie tak nakręcam, że masakra!! kiedy sie spodziewasz @??

Irmusia ja robilam chlamydię, ureoplasmę i mycoplasmę, wyszlo mi dobrze uff dzisiaj byłam na czystości i zaniosłam TZ wymaz w piątek wyniki zobaczymy... kuzwa jak mi zaś coś wyjdzie to chyba sie poddam już mi brak sił do tego...

Agawa cudownie GRATULUJE super

Sas aby szybko Wam się udało, wiem jak to jest z pracą... sami odwlekaliśmy decyzję o dzidzi właśnie z braku stałej pracy a teraz nam się nie udaje

Cora maleńka jest CUDOWNA a Ty Kochana robisz cudowne zdjęcia masz ukończony jakiś kurs??

Agnieszka śliczną masz księżniczkę
__________________
W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca!





alexa83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 08:33   #3757
KALWI23
Zadomowienie
 
Avatar KALWI23
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 100
GG do KALWI23
Dot.: Walczymy o nasze marzenia! cz.3

Cytat:
Napisane przez alexa83 Pokaż wiadomość
Kalwi nie dziwię się, że chcesz mieć TSH za sobą bo ja też już bym chciała być po i sie panicznie boje ale przestałam czytać bo sie tak nakręcam, że masakra!! kiedy sie spodziewasz @??
Alexa też już nie czytam, bo tylko niepotrzebnie się denerwuje, co do mojej @ to powinna być już wczoraj ale jak na razie nic to chyba przez ten stres, najgorsze jest to, że jak jej szybko nie dostanę to mój wymaz straci ważność ale mam nadzieję, że moja lekarka jakoś tam w szpitalu na miejscu to załatwi, bo nie mam ochoty znowu tego powtarzać
__________________
28TC
Maleństwo TP 10.08.2015
KALWI23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-10, 08:52   #3758
coralady
Wtajemniczenie
 
Avatar coralady
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 296
Dot.: Walczymy o nasze marzenia! cz.3

Alexa ja hobbistycznie zdjęcia robie od lat,a teraz w domu mam mała sliczną modeleczke,która póki co nie ma nic przeciwko,więc korzystamJuż jest obfotografowana ze wszystkich stronA kursu nie mam zrobionego,ale całe studia spędziłam na warsztatach i w ciemni.Niedawno kupiłam sobie wymarzony aparat i sie go uczę
__________________
Córeczka Lilianka i Synek Filip
8 kwietnia 2011 o godzinie 12:53 świat stał sie piękniejszy!


28 października 2013 o godzinie 14:20 świat stał się piękniejszy po raz drugi




Bez cierpienia nie zrozumie się szczęścia.
Fiodor Dostojewski
coralady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 09:03   #3759
alexa83
Raczkowanie
 
Avatar alexa83
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 416
Dot.: Walczymy o nasze marzenia! cz.3

Cytat:
Napisane przez KALWI23 Pokaż wiadomość
Alexa też już nie czytam, bo tylko niepotrzebnie się denerwuje, co do mojej @ to powinna być już wczoraj ale jak na razie nic to chyba przez ten stres, najgorsze jest to, że jak jej szybko nie dostanę to mój wymaz straci ważność ale mam nadzieję, że moja lekarka jakoś tam w szpitalu na miejscu to załatwi, bo nie mam ochoty znowu tego powtarzać
nie ma co czytać bo i tak musimy to jakoś przetrwać
ja się czeka i chciało by się to @ nie przyłazi i się spóźnia franca jedna ile jest wazny wymaz? bo się teraz zestresowałam, że za wcześnie zrobiłam dziewczyny a ile płacicie za czystość bo u nas 30zł fajnie, że masz swoją lekarkę w szpitalu ja niestety nie obecnie poszukuje jakiegoś lekarza... właściwie nie wiem co dalej zrobić jak będę mieć wynik HSG

---------- Dopisano o 10:03 ---------- Poprzedni post napisano o 10:01 ----------

Cytat:
Napisane przez coralady Pokaż wiadomość
Alexa ja hobbistycznie zdjęcia robie od lat,a teraz w domu mam mała sliczną modeleczke,która póki co nie ma nic przeciwko,więc korzystamJuż jest obfotografowana ze wszystkich stronA kursu nie mam zrobionego,ale całe studia spędziłam na warsztatach i w ciemni.Niedawno kupiłam sobie wymarzony aparat i sie go uczę
właśnie to widać bo ja się zawsze zachwycam Twoimi zdjęciami bo są cudowne! ja też uwielbiam fotografię lecz nie wychodzi mi to zbytnio Tak teraz to masz pole do popisu więc czekamy na więcej Twoich cudnych prac z Lili w pierwszym planie
__________________
W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca!





alexa83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 09:20   #3760
KALWI23
Zadomowienie
 
Avatar KALWI23
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 100
GG do KALWI23
Dot.: Walczymy o nasze marzenia! cz.3

Cytat:
Napisane przez alexa83 Pokaż wiadomość
nie ma co czytać bo i tak musimy to jakoś przetrwać
ja się czeka i chciało by się to @ nie przyłazi i się spóźnia franca jedna ile jest wazny wymaz? bo się teraz zestresowałam, że za wcześnie zrobiłam dziewczyny a ile płacicie za czystość bo u nas 30zł fajnie, że masz swoją lekarkę w szpitalu ja niestety nie obecnie poszukuje jakiegoś lekarza... właściwie nie wiem co dalej zrobić jak będę mieć wynik HSG [COLOR="Silver
Z tego co mi wiadomo to chyba miesiąc tylko niestety, ja mam nadzieję, że nie będą mi tego sprawdzać. Z lekarką to mam szczęście przynajmniej się nie będę musiała stresować przed kimś innym, moja ma dyżury w szpitalu i prywatną praktykę i też płaciłam 30 zł
Ja też nie wiem dokładnie jak to wygląda przy wypisie dostaniesz chyba to zdjęcie z opisem i z tym trzeba iść do lekarza, muszę jeszcze zapytać czy za ten dzień w szpitalu dostanę L4 czy muszę brać specjalnie urlop
__________________
28TC
Maleństwo TP 10.08.2015

Edytowane przez KALWI23
Czas edycji: 2011-05-10 o 09:24
KALWI23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 10:13   #3761
Tincia
Wtajemniczenie
 
Avatar Tincia
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 155
Dot.: Walczymy o nasze marzenia! cz.3

alexa83- Co nas nie zabije... Pamiętaj!!! Wiem, że łatwo się mówi tym, co tego nie przechodzą. Ale musisz być dobrej myśli, bo w końcu kiedyś musi być dobrze, a jeśli będą jakieś przeciwności, to tylko nie poddawaj się!!!
Tyle przeszłaś, wierze, że będzie dobrze

cora- a nie masz jakiejs strony ze swoimi fotkami? Picassa czy coś? Byś mogla linka podrzucić
__________________
szczęśliwa żonka od
14 sierpnia 2010



szczęśliwa mamusia od
4 listopada 2011




Edytowane przez Tincia
Czas edycji: 2011-05-10 o 10:15
Tincia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-10, 11:04   #3762
alexa83
Raczkowanie
 
Avatar alexa83
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 416
Dot.: Walczymy o nasze marzenia! cz.3

Kalwi o właśnie ciekawe jak jest z tym l4 czy wolne jak się dowiesz to daj znać sama sie wybierasz do szpitala nie wiem właśnie jak się po tym czuć będę czy mogę sama autem przyjechać?

Tincia wiem wiem ... to nas wzmocni, ale czasem brak sił... chociaż widzę po sobie, że już się staje coraz bardziej silniejsza ale nie jest łatwo to pragnienie...

Cora o tak może zamieszczasz gdzieś fotki i sie z nami podzielisz

Paulino a Ty się miałaś też pochwalić fotkami po remoncie

u nas taka cudowna pogoda a tu w pracy trzeba siedzieć...
__________________
W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca!





alexa83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 11:59   #3763
KALWI23
Zadomowienie
 
Avatar KALWI23
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 100
GG do KALWI23
Dot.: Walczymy o nasze marzenia! cz.3

Cytat:
Napisane przez alexa83 Pokaż wiadomość
Kalwi o właśnie ciekawe jak jest z tym l4 czy wolne jak się dowiesz to daj znać sama sie wybierasz do szpitala nie wiem właśnie jak się po tym czuć będę czy mogę sama autem przyjechać?

u nas taka cudowna pogoda a tu w pracy trzeba siedzieć...
Jak w końcu przyjdzie ta wredota, to pójdę do mojej lekarki i się dowiem jak to wygląda dokładnie, wolałabym dostać L4, co do przyjazdu autem to u mnie to raczej odpada, bo powiedziała, że poda mi znieczulenie i przewiezie wózkiem na HSG także wątpię, żeby można było prowadzić zaraz po.
U nas też śliczna pogoda, ale pewnie taka sama jak u Ciebie bo mamy bliziutko mi została jeszcze godzinka
__________________
28TC
Maleństwo TP 10.08.2015
KALWI23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 14:17   #3764
mlmFM
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 811
GG do mlmFM Send a message via Skype™ to mlmFM
Dot.: Walczymy o nasze marzenia! cz.3

Irmusia81 wredna @... powodzenia i przy badaniach
agawaaa - gratuluję.. powodzenia i za badania krwi...
mlmFM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 14:27   #3765
magdulec
Zadomowienie
 
Avatar magdulec
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: lubelski
Wiadomości: 1 301
Dot.: Walczymy o nasze marzenia! cz.3

Hejka!!!
odrbrałam wczoraj wyniki różyczki i toksoplazmozy i wyniki są ujemne
u nas tez pogoda się poprawiła i jest cieplutko, słoneczko swieci az chce sie wyjsc na dwór. dzisiaj idę do lekarza......mam nadzieje ze wszystko jest ok
Cytat:
Napisane przez agawaaa Pokaż wiadomość
Hej dawno mnie tu nie było. Nie wiem czy pamiętacie ale ciągle nie miałam @. Teraz już chyba wiem jaka jest tego przyczyna Zrobiłam kolejny test i dzisiaj w 76 dc pokazały się wielkie dwie kreski!!! Jakoś nie mogę w touwierzyć. Jutro idę na badanie krwi ciekawe który to tydzień!! Jestem przeszczęśliwa

Cytat:
Napisane przez coralady Pokaż wiadomość
Aagawa gratuluje!

Tincia ja tez jak pomyśle o Lili to się roztkliwiam Chyba wiem kim bedzie w przyszłości-juz cwiczy balet z zającem
Moja modeleczka
własnie podziwiałam już twoje zdjecia i widac ze potrafisz je robic, ja wogóle nie umiem, tylko tż cos tam pstryka. A Lilusia poprostu

pacierpku spóźnione ale szczere życzonka śle::ro za::roz a:WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO, JAK NAJMNIEJ WYBOISTYCH DRÓG W ZYCIU, ZDRÓWKA, WYTRWAŁOŚCI POWODZENIA W REALIZACJII PLANÓW I MARZEŃ NO I OCZYWISCIE FASOLECZKI!!!!:roza :

Edytowane przez magdulec
Czas edycji: 2011-05-10 o 14:28
magdulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 14:32   #3766
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Walczymy o nasze marzenia! cz.3

agwa daj znać jak wyniki
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 15:17   #3767
agawaaa
Raczkowanie
 
Avatar agawaaa
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 43
Dot.: Walczymy o nasze marzenia! cz.3

Cześć dziewczyny!! Zrobiłam badania ale na wyniki muszę czekać do jutra. Troszkę się denerwuje. Sama nie wiem dlaczego. Na dodatek jutro mam stresujące dzień w pracy... Tak jak pisałyście tyle wytrzymałam to na wyniki też poczekam.
Bardzo się cieszę że mogę do was wpaść i pogadać. Buziaczki i trzymam kciuki za WAS!!
agawaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 15:18   #3768
paulinaizabela
Zakorzenienie
 
Avatar paulinaizabela
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 935
Dot.: Walczymy o nasze marzenia! cz.3

Witam
Podzia się poprawiła trochę...przynajmniej nie pada

Cytat:
Napisane przez Irmusia81 Pokaż wiadomość
Byłam dziś u lekarza rodzinnego, poprosiłam o skierowanie na prolaktynę, TSH i anty TPO i dostałam Zrobię w piątek
Kochana trzymam kciuki za wyniki

Cytat:
Napisane przez coralady Pokaż wiadomość
Moja modeleczka
śliczna Lilka po mamusi
potwierdzam - Twoje fotki są boskie

Cytat:
Napisane przez sas Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki
kiedys juz do was zagladalam ale zniklam...mam nadzieje, ze moge sie ponownie przylączyc??
ja bardzo chce miec maluszka, moj tz tez, ale boi sie bo ja nie mam stalej pracy i nie wiadomo czy bede miala( niestety bez znajomosci jest ciezko) ale wie, ze dziecko to mje marzenie i ostatnio mimo ze oficjalnie nie mowilismy o starankach, to jednak probojemy pewnie nie uda sie odrazu, byc moze tz sie rozmysli, ale ...mam nadzieje
Witaj ponownie
chcesz się dopisać do listy staraczek??
trzymam kciuki, żeby staranka były owocne

Cytat:
Napisane przez agnieszka09 Pokaż wiadomość
DRA dziekuje za pamiec u mnie dobrze,maluszek w brzuszku kopie i juz czuje ruchy prawdopodobnie bedzie chlopczyk

a to moja mala lobuziara,ktora ma juz 13 miesiecy

Super Kochana - będziesz mała już parkę
Imię wybrane??
Karinka jest słodka

Cytat:
Napisane przez alexa83 Pokaż wiadomość
Irmusia ja robilam chlamydię, ureoplasmę i mycoplasmę, wyszlo mi dobrze uff dzisiaj byłam na czystości i zaniosłam TZ wymaz w piątek wyniki zobaczymy... kuzwa jak mi zaś coś wyjdzie to chyba sie poddam już mi brak sił do tego...
Trzymam kciuki za badanka
Będzie dobrze - musi!! W tym temacie nie można się poddać!

Cytat:
Napisane przez alexa83 Pokaż wiadomość
Paulino a Ty się miałaś też pochwalić fotkami po remoncie

u nas taka cudowna pogoda a tu w pracy trzeba siedzieć...
Nawet nie zrobiłam żadnej fotki...jak nie zapomnę to jutro wezmę aparat i się zrobi

ja też w pracy do 8...chociaż u mnie nie jest tak ładnie to i tak się nie chce pracować...

Cytat:
Napisane przez magdulec Pokaż wiadomość
Hejka!!!
odrbrałam wczoraj wyniki różyczki i toksoplazmozy i wyniki są ujemne
u nas tez pogoda się poprawiła i jest cieplutko, słoneczko swieci az chce sie wyjsc na dwór. dzisiaj idę do lekarza......mam nadzieje ze wszystko jest ok
Super
Trzymam kciuki za wizytę pewnie poznasz płeć maluszka
__________________
Calineczka
paulinaizabela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 15:52   #3769
sas
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: pl:)
Wiadomości: 2 595
Dot.: Walczymy o nasze marzenia! cz.3

hej
skoro dołączyłam to gratuluje tym, któym już się udało i 3mam kciuki za staraczki
Cytat:
Napisane przez alexa83 Pokaż wiadomość



Sas aby szybko Wam się udało, wiem jak to jest z pracą... sami odwlekaliśmy decyzję o dzidzi właśnie z braku stałej pracy a teraz nam się nie udaje
nie dziękuję...ja własnie dlatego nie chce juz czekac a jesli teraz podziekuja w mi w pracy to znow bede musiala czekac niewiadomo ile az cokolwiek znajde i podpisza ze mna umowe na stale? nie chcialabym tak bo to przeciez moze potrwac lata a ja tez nie mlodnieje z reszta i tak odrazu nie wyjdzie, bo juz kiedys probowalismy...a potem moge sie zadreczac ze nie zaczelismy staran wczesniej boje sie strasznie co bedzie jak mnie wyrzuca, jak sobie poradze, ale jakos to musi byc

Cytat:
Napisane przez paulinaizabela Pokaż wiadomość

Witaj ponownie
chcesz się dopisać do listy staraczek??
trzymam kciuki, żeby staranka były owocne


ja też w pracy do 8...chociaż u mnie nie jest tak ładnie to i tak się nie chce pracować...
nie dziekuje niom na razie mozesz mnie dopisac do staraczek zobaczymy cio to bedzie...
sas jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-10, 15:56   #3770
paulinaizabela
Zakorzenienie
 
Avatar paulinaizabela
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 935
Dot.: Walczymy o nasze marzenia! cz.3

Cytat:
Napisane przez sas Pokaż wiadomość
nie dziękuję...ja własnie dlatego nie chce juz czekac a jesli teraz podziekuja w mi w pracy to znow bede musiala czekac niewiadomo ile az cokolwiek znajde i podpisza ze mna umowe na stale? nie chcialabym tak bo to przeciez moze potrwac lata a ja tez nie mlodnieje z reszta i tak odrazu nie wyjdzie, bo juz kiedys probowalismy...a potem moge sie zadreczac ze nie zaczelismy staran wczesniej boje sie strasznie co bedzie jak mnie wyrzuca, jak sobie poradze, ale jakos to musi byc


nie dziekuje niom na razie mozesz mnie dopisac do staraczek zobaczymy cio to bedzie...
Będzie dobrze

potrzebuję Twoje imię, wiek, skąd jesteś, który to cykl starań i datę ostatniej @...
__________________
Calineczka
paulinaizabela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 16:03   #3771
sas
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: pl:)
Wiadomości: 2 595
Dot.: Walczymy o nasze marzenia! cz.3

Cytat:
Napisane przez paulinaizabela Pokaż wiadomość
Będzie dobrze

potrzebuję Twoje imię, wiek, skąd jesteś, który to cykl starań i datę ostatniej @...
ehh oby, ale jakos mam mega dola- wybaczcie
Monika, świętokrzyskie, 27, 1 cykl, 20.04
sas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 16:13   #3772
paulinaizabela
Zakorzenienie
 
Avatar paulinaizabela
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 935
Dot.: Walczymy o nasze marzenia! cz.3

Sas jesteś już na naszej liście Trzymam kciuki, żebym mogła szybko Cię zrzucić na dół

Uwaga! W związku z szybkim rozwojem naszego wątku, a co za tym idzie z dużą liczbą postów,proszę o pisanie do mnie na priv wiadomości dotyczącej zmiany danych, rotacji na liście oraz chęci zapisania się na nasz wątek
Pozdrawiam Paulinaizabela.


Niech wiosenny dobry duszek zafasolkuje każdej brzuszek

Na liście mamy 16 staraczek

paulinaizabela (Paulina,26 lat, Irlandia) staranka zawieszone
Tacca (Maryla, 30 lat) staranka zawieszone
KALWI23 (Magda, 28 lat, Cieszyn) staranka zawieszone
LadyMK (Magda, 24lata, łódzkie)staranka zawieszone

Atila (Natalia, 25 lat, Sandomierz) cykl 3, last @ 21,01
Kobra913 (Agnieszka, 23 lata, Szczecin) cykl 18,last @ 22,01
Ewakol (Ewa, 22 lata, Poznań) cykl 17, last @ 13,02
Becik_4 (Beata, 28 lat, Kielce)cykl 7, last @ 13,02
Agawaaa (Agnieszka, 28 lat, lubelskie)cykl 11, last @ 22,02
Malami82 Agnieszka, 29 lat, Lubuskie) cykl 21, last @ 15,03
Pacierp (Marta, 28 lat, Wrocław) cykl 25, last @ 25,03
Baby29 (Edyta, 30 lat, Radom) cykl 26, last @ 3,04
Nina_k ( Maria, 30 lat, Centrum) cykl 28, last @ 16,04
Sas (Monika, 27 lat, świętokrzyskie)cykl 1, last @ 20,04
Mezaga (Agnieszka, 29 lat, Gorlice) cykl 42, last @ 23,04
alexa83 (Ola, 27 lat, Bielsko) cykl 12, last @ 25,04
Cherubinka (Aga,28 lat, Podlasie) cykl 30, last @ 29,04
Zafrine (Dorota, 23 lata, pomorskie) cykl 36, last @ 30,04
Karolca (Karolina, 25 lata, kuj - pom) cykl 6, last @ 5,05
Irmusia81 (Aneta, 30 lat okolice Krakowa) cykl 26, last @ 8,05

Więc teraz serca mam dwa (II kreseczki)

Mamy 11 zafasolkowanych:

Edzia - (Edyta, 32 lat, Roma) gratulujemy!dwie kreseczki w 25 cyklu (t.p 28 czerwca 2011)
Malinka123108 -(Marlena, 21 lat, Lublin) gratulujemy! dwie kreseczki w 12 cyklu (t.p 29 czerwca 2011)
Scio - (Paulina, 23 lata, Góry Świętokrzyskie) gratulujemy! dwie kreseczki w 15 cyklu (t.p 7 lipca 2011)
Nadiazloto1 - (Agata, 27 lat, Zielona Góra) gratulujemy! dwa serduszka (t.p 12 lipca 2011)
DAnia - (Ania, 34 lata,dolnośląskie)gratulujemy! dwie kreseczki w 11 cyklu (t.p 14 sierpnia 2011)
xhankax(Hania,28lat,Śląsk) gratulujemy!dwie kreseczki w 56cyklu (t.p 23 sierpnia 2011)
Danika (Ewa, 27 lat, małopolskie)gratulujemy!dwie kreseczki w 16 cyklu (t.p 29 września 2011)
Caroline_1988(Karolina, 22 lata, kuj - pom) gratulujemy! dwie kreseczki w 3 cyklu (t.p 30 września 2011)
Magdulec - (Magda, 29 lat, Lubelskie) gratulujemy! dwie kreseczki w 22 cyklu (t.p 7 października 2011)
Egwene6 - (Dorota, 33lata, Lublin) gratulujemy! dwie kreseczki w 16cyklu (t.p 10 października 2011)
Tincia (Justyna, 28 lat, Zielona Góra)gratulujemy! dwie kreseczki w 2 cyklu (t.p 10 listopada 2011)

Na liście występuje kolor biały:

dra - Aniołek[*]
PatkaM84- Aniołki dwa [*] [*]
Nika1980 - Aniołek [*]
agagmm23 - Aniołek [*]
gooha3 - Aniołek [*]
celka2000 - Aniołek [*]
ankamb - Aniołek [*]
pomarnczka - Aniołek [*]
NPerelka1987 - Aniołek [*]
nayhde - Aniołek[*]
ola_k11 - Aniołek [*]
karolcia228 - Aniołek [*]
sylfiaaa - Aniołek [*]
DAnia - Aniołek [*]
serduszkowata - Aniołek [*]
Pamela86 - Aniołek [*]
bella7 - Aniołek [*]
evelina.00 - Aniołek[*]
Daget -Aniołek[*]

alexa83 - Aniołek[*]
__________________
Calineczka
paulinaizabela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 17:47   #3773
magdulec
Zadomowienie
 
Avatar magdulec
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: lubelski
Wiadomości: 1 301
Dot.: Walczymy o nasze marzenia! cz.3

sas ale ze mnie skleroza, zapomniałam powitać Ciebie, wiec i powodzonka w staranach!!!

agaawa za piękną betę!!! i wysyłam.


melduje ze juz po wizycie i wszystko jest w pozadku na usg mam przyjsc 21maja bo teraz jeszcze za wczesnie aby cokolwiek stwierdzic, tylko tętno było wysłuchane i oczywiscie kolejna seria badań zlecona .........
magdulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 18:02   #3774
malinka123108
Wtajemniczenie
 
Avatar malinka123108
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 409
Dot.: Walczymy o nasze marzenia! cz.3

magdulec to super ze wszystko okzobaczysz czas szybko zleci i bedzie juz usg na ktorym bedziesz podziwiac twoje cudenko i byc moze juz pozansz plec?
sas witam!!

tak sie dziewczynki zastanawiam co u xhankix napewno zna juz plec a nic sie nie odzywa...zapomniala o nas??
__________________
w oczekiwaniu na corenke t.p 02.11.2019
malinka123108 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 18:33   #3775
Irmusia81
Zakorzenienie
 
Avatar Irmusia81
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9 283
Dot.: Walczymy o nasze marzenia! cz.3

Magdulec cieszę się, że u Ciebie wszystko ok Oby tak dalej

Sas witam ponownie Wiesz, zawsze są dylematy czy się starać teraz czy później, bo zawsze jest tak, że coś mogłoby być lepiej albo stała praca, albo wyższa pensja, albo mieszkanie, albo samochód itd. Ja w tej chwili nie pracuję, a staramy się dalej, bo dziecko jest dla nas ważniejsze niż to o czym wspominam wyżej (choć oczywiście te wszystkie rzeczy też są ważne) i nawet gdybym zaszła w ciążę zanim wrócę do pracy, to mam nadzieję, że dalibyśmy jakoś radę.

Alexa to trzymam kciuki, żeby teraz już nie było żadnych bakterii Ja wreszcie będę mogła zrobić wszystkie badania w piątek i umówić się na wizytę u ginki.

mlmFM dziękuję bardzo i porywam
agnieszko Karinka jest słodziutka
Irmusia81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 20:55   #3776
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Walczymy o nasze marzenia! cz.3

witaj SAS.
Powiem Tobie, że praca raz jest, raz jej nie ma - bez względu na to czy masz dziecko, czy jesteś w ciąży. Jestem może w nieco innej sytuacji ale wiem sama, że nie ma odkładać decyzji o dziecku "na później", bo nie wiesz, ile będziesz musiała czekać.
Gdyby mieć gwarancję, że uda się za pierwszym razem to macierzyństwo można planować kilka lat na przód. a tak?
Gdyby mój TŻ powiedział rok wcześniej, zapewne nie przeżywałabym teraz tak każdego okresu.
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-11, 08:43   #3777
coralady
Wtajemniczenie
 
Avatar coralady
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 296
Dot.: Walczymy o nasze marzenia! cz.3

Sas witaj!Mam nadzieję,że szybko zostanie zrzucona na mamusiową listę

Dziewczyny nie zamieszczam nigdzie swoich zdjęć,tzn.nie mam wirtualnego albumu,ale specjalnie dla was kilka zdjęć Lilki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg oczka.jpg (55,5 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg serduszka.jpg (64,2 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wiz.jpg (57,0 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wiz2.jpg (73,6 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wiz4.jpg (51,1 KB, 30 załadowań)
__________________
Córeczka Lilianka i Synek Filip
8 kwietnia 2011 o godzinie 12:53 świat stał sie piękniejszy!


28 października 2013 o godzinie 14:20 świat stał się piękniejszy po raz drugi




Bez cierpienia nie zrozumie się szczęścia.
Fiodor Dostojewski
coralady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-11, 09:33   #3778
alexa83
Raczkowanie
 
Avatar alexa83
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 416
Dot.: Walczymy o nasze marzenia! cz.3

Czesc Dziewczynki
ale cudownie na polku ale bym się wyłożyła na słonku a tu sie nie da :/ a na weekend zapowiadają deszcz

Kalwi a Ty będziesz mieć znieczulenie ogólne?

Irmusia dziekuje ja też mam nadzieję, że u Ciebie będzie wszystko oki

Cora zdjęcia cudowneee masz naprawde talent na Lili nie można się napatrzeć
__________________
W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca!





alexa83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-11, 09:52   #3779
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Walczymy o nasze marzenia! cz.3

Cora zdjecia zbaczew domu,wieczorem.
agawa, jak wyniki? beta wysoka?
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-11, 09:58   #3780
Tincia
Wtajemniczenie
 
Avatar Tincia
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 155
Dot.: Walczymy o nasze marzenia! cz.3

Cytat:
Napisane przez coralady Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie zamieszczam nigdzie swoich zdjęć,tzn.nie mam wirtualnego albumu,ale specjalnie dla was kilka zdjęć Lilki
A owieczki to mnie powaliły :P extra.

Mi dziś kończy się zwolnienie, a pogoda nie sprzyja powrotowi do pracy :P Bo wcale mi się nie chce... :/
__________________
szczęśliwa żonka od
14 sierpnia 2010



szczęśliwa mamusia od
4 listopada 2011



Tincia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:54.