Walczymy o nasze marzenia! cz.3 - Strona 129 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-16, 19:55   #3841
KALWI23
Zadomowienie
 
Avatar KALWI23
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 100
GG do KALWI23
Dot.: Walczymy o nasze marzenia! cz.3

Cytat:
Napisane przez alexa83 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny

odebrałam dziś wynik wymazu i nie ma bakterii
To super może jeszcze będziesz miała przede mną HSG, co do mojego badania to mam bardzo złe przeczucia i poza tym mam doła dzisiaj ja zawsze muszę miec pod górke
__________________
28TC
Maleństwo TP 10.08.2015
KALWI23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 20:25   #3842
alexa83
Raczkowanie
 
Avatar alexa83
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 416
Dot.: Walczymy o nasze marzenia! cz.3

kurcze coś mi net szwankuje i nie skończyłam posta...
ta cieszę się, że nie ma bakterii ale włączył mi się taki stres obiecałam sobie, że nie będę nic czytać na ten temat w necie bo zwariuje...
Kalwi
ja też mam złe przeczucie i się boję ale musimy dać radę...
Dowiedziałaś się może czy wypisują L4? i nie wiem czy pytałam Cię o znieczulenie jakie będziesz mieć?

Irmusia Ciebie też niedługo czeka Hsg no nie?? Co tam u Ciebie??

---------- Dopisano o 21:25 ---------- Poprzedni post napisano o 21:22 ----------

Kalwi a czemu masz doła przes HSG?? nie martwinkaj się mam nadzieję, że wyjdzie wszystko dobrze

mnie już bolą jajniki i podbrzusze @ się znbliża...
__________________
W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca!





alexa83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 20:30   #3843
rinco
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 949
Dot.: Walczymy o nasze marzenia! cz.3

Dziewczyny, mi też lekarz zlecił zrobienie HSG, byliśmy na wizycie w ostatni czwartek. Wolałabym uniknąć tego badania, bo jak nam powiedział jak to wygląda to mnie ciary przeszły... brrr... Następną wizytę mamy dopiero pod koniec sierpnia, więc do tego czasu mam to zrobić, ale wciąż mam nadzieję, że może nie będzie ono potrzebne...

Tak się ostatnio zastanawiałam, czy jak się zachodzi w ciążę to ma się przeczucie czy to będzie chłopiec czy dziewczynka, czy zupełnie się tego nie odczuwa? Jak myślicie?
rinco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 20:30   #3844
KALWI23
Zadomowienie
 
Avatar KALWI23
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 100
GG do KALWI23
Dot.: Walczymy o nasze marzenia! cz.3

Cytat:
Napisane przez alexa83 Pokaż wiadomość
kurcze coś mi net szwankuje i nie skończyłam posta...
ta cieszę się, że nie ma bakterii ale włączył mi się taki stres obiecałam sobie, że nie będę nic czytać na ten temat w necie bo zwariuje...
Kalwi
ja też mam złe przeczucie i się boję ale musimy dać radę...
Dowiedziałaś się może czy wypisują L4? i nie wiem czy pytałam Cię o znieczulenie jakie będziesz mieć?

Irmusia Ciebie też niedługo czeka Hsg no nie?? Co tam u Ciebie??

---------- Dopisano o 21:25 ---------- Poprzedni post napisano o 21:22 ----------

Kalwi a czemu masz doła przes HSG?? nie martwinkaj się mam nadzieję, że wyjdzie wszystko dobrze

mnie już bolą jajniki i podbrzusze @ się znbliża...
Jutro chyba jak zdążę pójdę do niej po skierowanie i zapytam o to zwolnienie, o znieczuleniu sama mówiła ,że mi zrobi.
Mnie właśnie @ się skończyła, gdyby nie małe plamienie jeszcze to HSG byłoby jutro. A doła mam dlatego bo się strasznie boje niepotrzebnie to wszystko czytałam ... normalnie chce mi się
__________________
28TC
Maleństwo TP 10.08.2015
KALWI23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 20:36   #3845
egwene6
Rozeznanie
 
Avatar egwene6
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 670
Dot.: Walczymy o nasze marzenia! cz.3

Kotek - Izunia jest po prostu przesłodka I wygląda na to że rośnie z niej pierwszej klasy piłkarka

Cytat:
Napisane przez coralady Pokaż wiadomość
egwene super,że juz niebawem dowiecie się kto siedzi w twoim brzuszku.Pamiętam ten dreszczyk emocji,choc byłam pewna,że to dziewczynkaMyślę,że rodziców powinni wpuścić,z reszta za ta kasę to łaski nie robiąMój lekarz nie ma nic przeciwko,wiec babcia i tata byli na usg.Życzę szybkiego powrotu do formy!
Fakt, ja też nie mogę się już doczekać. Oj ta ciekawość - w końcu czy będą dziewczynki czy chłopcy czy parka to nie ma większego znaczenia jeśli tylko będą zdrowe ale i tak aż mnie świerzbi żeby jak najszybciej się dowiedzieć Mam też nadzieję że rodzice będą mogli z nami wejść na usg - dla nich to też wielkie przeżycie bo to w końcu ich pierwsze wnuki.

Cytat:
Napisane przez DAnia Pokaż wiadomość
Hej hej

Egwene super, że u Was ok, dobrze, że już pozbyłaś się przeziębienia. A maluszki mogłyby się wreszcie ujawnić Moja mała dopiero na połówkowym pokazała, że jest dziewczynką
Dzięki Niby przeziębienie już praktycznie przeszło ale i tak jestem totalnie wyprana z energii - może to ta paskudna pogoda.
A jeżeli chodzi o usg to my ostatnie mieliśmy genetyczne w 14-stym tygodniu a wtedy nic jeszcze nie było widać - mam tylko nadzieję że tym razem nie napalamy się z mężem na darmo i dzieciaczki będą skłonne pokazać się "w całej krasie"

Cytat:
Napisane przez malinka123108 Pokaż wiadomość
egwene juz nie dlugo i dowiesz sie kto tam u ciebie pomieszkujea jestes na cos nastawiona bardziej??masz jakies przeczucia co do plci??
Ja jakaś "niewrażliwa" jestem bo zupełnie nie mam żadnych przeczuć. Pewnie gdybyśmy mogli wybierać to najbardziej chcielibyśmy synka i córeczkę na wypadek gdyby to była nasza jedyna ciąża ale oczywiście będziemy się się strasznie cieszyć z każdej opcji.

Cytat:
Napisane przez paulinaizabela Pokaż wiadomość

Egwene porywam fluidka od maluchów
cieszę się, że już zdrowa jesteś nie mogę się doczekać plci...ale to zleciało, już 20 tydzień
A porywaj, porywaj nawet dorzucę jeszcze kilka bo gdybym tylko mogła zaraziłabym was wszystkie i to natychmiast.
I fakt to już prawie połówka chociaż szczerze mówiąc to chciałabym żebyśmy byli jeszcze bliżej końcówki
__________________
29.08.2009 -

12.09.2011
Emma i Gabriel już z nami
egwene6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 20:38   #3846
alexa83
Raczkowanie
 
Avatar alexa83
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 416
Dot.: Walczymy o nasze marzenia! cz.3

Cytat:
Napisane przez KALWI23 Pokaż wiadomość
Jutro chyba jak zdążę pójdę do niej po skierowanie i zapytam o to zwolnienie, o znieczuleniu sama mówiła ,że mi zrobi.
Mnie właśnie @ się skończyła, gdyby nie małe plamienie jeszcze to HSG byłoby jutro. A doła mam dlatego bo się strasznie boje niepotrzebnie to wszystko czytałam ... normalnie chce mi się
Kochana nie martw się szybko Ci to zrobią może nie będzie takie straszne, pomyśl, że to wszystko dla maleństwa.... mocno trzymam kciuki!
ja właśnie nie chce już nic czytać...
a znieczulenie całościowe czy dożylnie? to w tym tyg będziesz mieć robione?

rinco też miałam taką nadzieję, że nie będę musiała mieć... i niestety zbliża się wielkimi krokami ;(
__________________
W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca!





alexa83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 20:42   #3847
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Walczymy o nasze marzenia! cz.3

Cytat:
Napisane przez alexa83 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny

odebrałam dziś wynik wymazu i nie ma bakterii
bardzo dobre wieści
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-16, 20:44   #3848
KALWI23
Zadomowienie
 
Avatar KALWI23
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 100
GG do KALWI23
Dot.: Walczymy o nasze marzenia! cz.3

Cytat:
Napisane przez alexa83 Pokaż wiadomość
Kochana nie martw się szybko Ci to zrobią może nie będzie takie straszne, pomyśl, że to wszystko dla maleństwa.... mocno trzymam kciuki!
ja właśnie nie chce już nic czytać...
a znieczulenie całościowe czy dożylnie? to w tym tyg będziesz mieć robione?

rinco też miałam taką nadzieję, że nie będę musiała mieć... i niestety zbliża się wielkimi krokami ;(
U mnie w szpitalu chyba tylko dożylne, bo to za krótkie badanie. Nie wiem kiedy całkiem @ mi się skończy, bo nie może być nawet minimalnego plamienia, więc jeżeli by się udało to pozostaje mi środa albo przyszły wtorek już tak bankowo
__________________
28TC
Maleństwo TP 10.08.2015
KALWI23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 21:11   #3849
Irmusia81
Zakorzenienie
 
Avatar Irmusia81
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9 283
Dot.: Walczymy o nasze marzenia! cz.3

Alexa i Kalwi wiem, że to stresujące (zwłaszcza jeżeli sie już poczytało co nieco o HSG), ale nie martwcie się na zapas Myślcie właśnie, że to kolejny etap badań i, że to dla dzidzi Ja sobie tak właśnie wmawiam. I mocno trzymam za Was kciuki, żeby to nie było bardzo nieprzyjemne przeżycie, a przede wszystkim, żeby wyszło pozytywnie

Alexa bardzo się cieszę, że nie masz już bakterii Super Ja idę na wymazy w czwartek, potem lekarz i okaże się kiedy będzie HSG. Szczerze mówiąc chciałabym, żeby było jak najszybciej

Haniu super, że się odezwałaś Gratuluję córeczki

Egwene porywam od bliźniątek
Irmusia81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 22:41   #3850
Tincia
Wtajemniczenie
 
Avatar Tincia
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 155
Dot.: Walczymy o nasze marzenia! cz.3

Haniu- super! Odzywaj się częściej

Alexa- wiedziałam, że musi być dobrze super!

egwene- trzeba mieć nadzieję, że się parka trafi
\Co do przeczucia płci dziecka, to ja nie ma mam najmnieeejszego... i średnio chce mi się wierzyć, że można "wyczuć" Owszem, wiem co bym chciała i mocno się staram w to wierzyć, ale to nie przeczucie

Co do hsg, co prawda nie miałam, ale dziewczyny... z kazdym zabiegiem wiąże się strach- nic dziwnego, ingerencja w ciało, ale grunt to nie zaczytywać się, nie nakręcać i nastawić, że po prostu trzeba i już. Ja tak zawsze zakładam, jak coś nie miłego czy przerażającego. Zazwyczaj chce mieć jak najszybciej z głowy i sobie myślę, że ludzie gorsze rzeczy muszą przetrwać, a ja "tylko to i to...."
__________________
szczęśliwa żonka od
14 sierpnia 2010



szczęśliwa mamusia od
4 listopada 2011



Tincia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-17, 07:54   #3851
pacierp
Rozeznanie
 
Avatar pacierp
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 777
Dot.: Walczymy o nasze marzenia! cz.3

dobry

Kalwi Dasz radę Mała! Parafrazując Tincię to "nie takie rzeczy my ze szwagrem..." Pewno, że się boisz, ale tyyyle już masz za sobą, że te kilka minut to pryszcz będzie dla Ciebie Trzymam kciuki i wierze, że będzie dobrze

Alexa super, ze pokonałaś te bakterie treaz to z górki

Egwene dawaj zdjęcie brzuszka. Ty jesteś taka ładna i wiem, że z brzuszkiem to już wymiatasz na maxa No i też ciekawość mnie zżera kto tam mieszka

Tacca trzymam kciuki za odchudzanko stosujesz jakąś dietkę czy "tylko" uważasz na to co jesz?

Cherubinuś myślę o Tobie

Mezaga fajnie, że szkolenie udane. Ucz się ucz dziewczyno, bo ja się do Ciebie zgłoszę, żebyś mi okulary ładne dobrała Zauważyłam, że wzrok mi się poragsza (po zmroku to już masakra) Nie wiem czy to kurza ślepota czy co. Miałam badanie wzroku i nic nie wykazalo a po ciemku to autem boję się jeździć. A poza tym to tragicznie wyglądam w okularach. Mogę nosić kapelusze i w miarę jako tako wyglądam, ale twarzy do okularów to nie mam.

Kornelciu jak postępy w chustowaniu? Lilusi się podoba? I wogóle jaka ona jest grzeczna i spokojna czy raczej mały wyjec

Paulinko jaka pogoda tam u Was? Zmień mi proszę datę last @ 17.05 mój cykl miał "jedynie"54 dni i to dzięki Luteinie a kilka cykli temu miałam @ co 22 dni. Nie ma to jak zaufanie i pewnośc co do własnego organizmu grrr...

Baby ja też miałam banię, że co urodziny, albo święta mam nadzieję, że to już ostatnie bez dziecka/brzuszka, a tu lipa

Rinco witaj

Kotku Izunia jest cudna. Fajne masz te dziewczyny

Karolca jak starania w tym cyklu? Działajcie ostro a ja trzymam kciuki

Haniu gratuluję córci jakie imie wybraliście?
pacierp jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-17, 10:46   #3852
coralady
Wtajemniczenie
 
Avatar coralady
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 296
Dot.: Walczymy o nasze marzenia! cz.3

Cytat:
Napisane przez pacierp Pokaż wiadomość
dobry
Kornelciu jak postępy w chustowaniu? Lilusi się podoba? I wogóle jaka ona jest grzeczna i spokojna czy raczej mały wyjec
Lilka uwielbiam byc w chuście,zasypia natychmiast,nawet jeżeli jest marudna.Dziecko w chuście wzbudza sensacje u mnie "na wsi" Mała jest w miare grzeczna i płacze tylko jak głodna,a głodna jest baaaardzo częstoTak poza tym to raczej spokojna,choc bardzo żywa.Już musze ja pilnować,zeby z sofy nie zlazła-tak sie potrafi wiercić.
__________________
Córeczka Lilianka i Synek Filip
8 kwietnia 2011 o godzinie 12:53 świat stał sie piękniejszy!


28 października 2013 o godzinie 14:20 świat stał się piękniejszy po raz drugi




Bez cierpienia nie zrozumie się szczęścia.
Fiodor Dostojewski
coralady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-17, 16:06   #3853
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Walczymy o nasze marzenia! cz.3

Cytat:
Napisane przez pacierp Pokaż wiadomość
Karolca jak starania w tym cyklu? Działajcie ostro a ja trzymam kciuki
No właśnie kiepsko
Zaczynają mi się płodne dni a TŻ wraca z pracy po 19, zjada coś i pada zmęczony
i nic na niego nie działa
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-17, 17:23   #3854
DAnia
Zadomowienie
 
Avatar DAnia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 687
GG do DAnia
Dot.: Walczymy o nasze marzenia! cz.3

Hej dziewczynki

Alexa super, że już nie ma bakterii!

Kalwi strach zawsze ma wielkie oczy... dasz radę!


Cytat:
Napisane przez coralady Pokaż wiadomość
Lilka uwielbiam byc w chuście,zasypia natychmiast,nawet jeżeli jest marudna.Dziecko w chuście wzbudza sensacje u mnie "na wsi"
Cora a jaką chustę kupiłaś na początek? Ja też się nad tym zastanawiam, marzy mi się wiązana, ale nie wiem, czy sobie z tym poradzę...

Karolca za skuteczne molestowanie TŻ
DAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-17, 17:24   #3855
mezaga
Zakorzenienie
 
Avatar mezaga
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 10 169
Dot.: Walczymy o nasze marzenia! cz.3

Cytat:
Napisane przez pacierp Pokaż wiadomość

Mezaga fajnie, że szkolenie udane. Ucz się ucz dziewczyno, bo ja się do Ciebie zgłoszę, żebyś mi okulary ładne dobrała Zauważyłam, że wzrok mi się poragsza (po zmroku to już masakra) Nie wiem czy to kurza ślepota czy co. Miałam badanie wzroku i nic nie wykazalo a po ciemku to autem boję się jeździć. A poza tym to tragicznie wyglądam w okularach. Mogę nosić kapelusze i w miarę jako tako wyglądam, ale twarzy do okularów to nie mam.
Martuś to może być kurza ślepota chociaż ja bym stawiała po prostu na oślepiające światła mijania. Może pojawia Ci się dopiero wada i jest za mała jeszcze na okulary. Zrób badanie za pół roku i sprawdź czy coś się zmieniło.
Co do noszenia okularów, to są osoby, którym w każdych okularach dobrze a są takie, które szukają długo dla siebie okularów. Po prostu jeszcze nie trafiłaś na takie, które by Ci spasowały
__________________
Twory - powrót do życia - kilka dłubanek
Zaproszenia - odkurzamy wątek - zaproszenia na Chrzest
mezaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-17, 18:37   #3856
paulinaizabela
Zakorzenienie
 
Avatar paulinaizabela
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 935
Dot.: Walczymy o nasze marzenia! cz.3

Witam

Cytat:
Napisane przez alexa83 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny

odebrałam dziś wynik wymazu i nie ma bakterii
super Kochana teraz trzymam kciuki za HSG, żebyś jak najlżej to zniosła

Cytat:
Napisane przez KALWI23 Pokaż wiadomość
To super może jeszcze będziesz miała przede mną HSG, co do mojego badania to mam bardzo złe przeczucia i poza tym mam doła dzisiaj ja zawsze muszę miec pod górke
przytulam mocno, mam nadzieję, że dziś już lepiej
Kochana nie tylko Tobie się wydaje, że masz pod górkę...ale grunt to się nie poddawać i walczyć do samego końca!!
Również trzymam kciuki za Twoje HSG, żebyś przeszła to lekko

Cytat:
Napisane przez rinco Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mi też lekarz zlecił zrobienie HSG, byliśmy na wizycie w ostatni czwartek. Wolałabym uniknąć tego badania, bo jak nam powiedział jak to wygląda to mnie ciary przeszły... brrr... Następną wizytę mamy dopiero pod koniec sierpnia, więc do tego czasu mam to zrobić, ale wciąż mam nadzieję, że może nie będzie ono potrzebne...

Tak się ostatnio zastanawiałam, czy jak się zachodzi w ciążę to ma się przeczucie czy to będzie chłopiec czy dziewczynka, czy zupełnie się tego nie odczuwa? Jak myślicie?
Trzymam mocno kciuki za owocne staranka mam nadzieję, że badanko u Ciebie nie będzie konieczne

tego to ja Ci nie powiem ale mam nadzieję, że kiedyś będę mogla doświadczyć takich przeczuć

Cytat:
Napisane przez egwene6 Pokaż wiadomość
A porywaj, porywaj nawet dorzucę jeszcze kilka bo gdybym tylko mogła zaraziłabym was wszystkie i to natychmiast.
I fakt to już prawie połówka chociaż szczerze mówiąc to chciałabym żebyśmy byli jeszcze bliżej końcówki
Kochana porywam a czas tak szybko zleci, nie obejrzysz się a dzieciaczki będą już na zewnątrz
Kupujecie powoli wyprawkę??

Pacierpku pogoda u nas średnia prawie codziennie pada i chłodno jest...
ach ta @ sobie w kulki leci...trzymam kciuki za nowy cykl

---------- Dopisano o 18:37 ---------- Poprzedni post napisano o 18:29 ----------

[QUOTE=paulinaizabela;2695 4778]Uwaga! W związku z szybkim rozwojem naszego wątku, a co za tym idzie z dużą liczbą postów,proszę o pisanie do mnie na priv wiadomości dotyczącej zmiany danych, rotacji na liście oraz chęci zapisania się na nasz wątek
Pozdrawiam Paulinaizabela.


Niech wiosenny dobry duszek zafasolkuje każdej brzuszek

Na liście mamy 17 staraczek

paulinaizabela (Paulina, 27 lat, Irlandia) staranka zawieszone
Tacca (Maryla, 30 lat) staranka zawieszone
KALWI23 (Magda, 28 lat, Cieszyn) staranka zawieszone
LadyMK (Magda, 24lata, łódzkie)staranka zawieszone

Atila (Natalia, 25 lat, Sandomierz) cykl 3, last @ 21,01
Kobra913 (Agnieszka, 23 lata, Szczecin) cykl 18,last @ 22,01
Ewakol (Ewa, 22 lata, Poznań) cykl 17, last @ 13,02
Becik_4 (Beata, 28 lat, Kielce)cykl 7, last @ 13,02
Agawaaa (Agnieszka, 28 lat, lubelskie)cykl 11, last @ 22,02
Malami82 Agnieszka, 29 lat, Lubuskie) cykl 21, last @ 15,03
Nina_k ( Maria, 30 lat, Centrum) cykl 28, last @ 16,04
Sas (Monika, 27 lat, świętokrzyskie)cykl 1, last @ 20,04
Mezaga (Agnieszka, 29 lat, Małopolska) cykl 42, last @ 23,04
Alexa83 (Ola, 27 lat, Bielsko) cykl 12, last @ 25,04
Baby29 (Edyta, 30 lat, Radom) cykl 27, last @ 27,04
Cherubinka (Aga,28 lat, Podlasie) cykl 30, last @ 29,04
Zafrine (Dorota, 25 lata, pomorskie) cykl 36, last @ 30,04
Karolca (Karolina, 25 lata, kuj - pom) cykl 6, last @ 5,05
Irmusia81 (Aneta, 30 lat okolice Krakowa) cykl 26, last @ 8,05
Rinco Karolina, 31 lat, Małopolska cykl 1, last @ 8,05
Pacierp (Marta, 28 lat, Wrocław) cykl 26, last @ 17,05

Więc teraz serca mam dwa (II kreseczki)

Mamy 11 zafasolkowanych:

Edzia - (Edyta, 32 lat, Roma) gratulujemy!dwie kreseczki w 25 cyklu (t.p 28 czerwca 2011)
Malinka123108 -(Marlena, 21 lat, Lublin) gratulujemy! dwie kreseczki w 12 cyklu (t.p 29 czerwca 2011)
Scio - (Paulina, 23 lata, Góry Świętokrzyskie) gratulujemy! dwie kreseczki w 15 cyklu (t.p 7 lipca 2011)
Nadiazloto1 - (Agata, 27 lat, Zielona Góra) gratulujemy! dwa serduszka (t.p 12 lipca 2011)
DAnia - (Ania, 34 lata,dolnośląskie)gratulujemy! dwie kreseczki w 11 cyklu (t.p 14 sierpnia 2011)
xhankax(Hania,28lat,Śląsk) gratulujemy!dwie kreseczki w 56cyklu (t.p 23 sierpnia 2011)
Danika (Ewa, 27 lat, małopolskie)gratulujemy!dwie kreseczki w 16 cyklu (t.p 29 września 2011)
Caroline_1988(Karolina, 22 lata, kuj - pom) gratulujemy! dwie kreseczki w 3 cyklu (t.p 30 września 2011)
Magdulec - (Magda, 29 lat, Lubelskie) gratulujemy! dwie kreseczki w 22 cyklu (t.p 7 października 2011)
Egwene6 - (Dorota, 33lata, Lublin) gratulujemy! dwie kreseczki w 16cyklu (t.p 10 października 2011)
Tincia (Justyna, 28 lat, Zielona Góra)gratulujemy! dwie kreseczki w 2 cyklu (t.p 10 listopada 2011)

Na liście występuje kolor biały:

dra - Aniołek[*]
PatkaM84- Aniołki dwa [*] [*]
Nika1980 - Aniołek [*]
agagmm23 - Aniołek [*]
gooha3 - Aniołek [*]
celka2000 - Aniołek [*]
ankamb - Aniołek [*]
pomarnczka - Aniołek [*]
NPerelka1987 - Aniołek [*]
nayhde - Aniołek[*]
ola_k11 - Aniołek [*]
karolcia228 - Aniołek [*]
sylfiaaa - Aniołek [*]
DAnia - Aniołek [*]
serduszkowata - Aniołek [*]
Pamela86 - Aniołek [*]
bella7 - Aniołek [*]
evelina.00 - Aniołek[*]
Daget -Aniołek[*]

alexa83 - Aniołek[*]

Atila, Kobra 913, Ewakol, Becik_4 Dziewczyny odezwijcie się, napiszcie co tam u Was słychać
__________________
Calineczka
paulinaizabela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-17, 19:24   #3857
rinco
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 949
Dot.: Walczymy o nasze marzenia! cz.3

Cytat:
Napisane przez mezaga Pokaż wiadomość
Martuś to może być kurza ślepota chociaż ja bym stawiała po prostu na oślepiające światła mijania. Może pojawia Ci się dopiero wada i jest za mała jeszcze na okulary. Zrób badanie za pół roku i sprawdź czy coś się zmieniło.
Co do noszenia okularów, to są osoby, którym w każdych okularach dobrze a są takie, które szukają długo dla siebie okularów. Po prostu jeszcze nie trafiłaś na takie, które by Ci spasowały
Ja też gorzej widzę wieczorem, ale ja jestem krótkowidzem i mam dość dużą wadę, więc to dlatego. Też nie lubię jeździć jak jest ciemno, bo muszę strasznie wypatrywać i nie jestem do końca pewna odległości. Natomiast co do okularów to uwielbiam Noszę już chyba z 15 lat i nie wyobrażam sobie życia bez nich Fajne oprawki nadają charakteru twarzy Mam też soczewki, ale używam ich od wielkiego dzwonu (kilka razy do roku), bo jednak wydaje mi się, że bez okularów wyglądam jakoś tak nijako... Obecnie mam 2 pary korekcyjnych, które noszę na zmianę jak mi się podoba, do tego korekcyjne przecisłoneczne i normalne przeciwsłoneczne (do soczewek)

Z innej beczki - mam pytanie: czy któraś z Was leczy się może u naprotechnologa?

I jeszcze jedno pytanie: czy któraś z Was robiła sobie testy na nietolerancje pokarmowe?

Miłego wieczoru
rinco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-17, 21:09   #3858
egwene6
Rozeznanie
 
Avatar egwene6
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 670
Dot.: Walczymy o nasze marzenia! cz.3

Cytat:
Napisane przez pacierp Pokaż wiadomość

Egwene dawaj zdjęcie brzuszka. Ty jesteś taka ładna i wiem, że z brzuszkiem to już wymiatasz na maxa No i też ciekawość mnie zżera kto tam mieszka
Oj tam, z moim wzrostem, ciązowymi balonami i brzucholem zaczynam powoli przypominać małego wielorybka Na szczęście wprawdzie jeszcze nie takiego który utknął na suchej plaży ale że dopiero dobijam do półmetka ten etap pewnie jeszcze przede mną
Ale wrzuciłam jedną fotkę do albumu w moim profilu więc jeśli chcesz to dodam cię do kontaktów i sama ocenisz

Cytat:
Napisane przez paulinaizabela Pokaż wiadomość
Kochana porywam a czas tak szybko zleci, nie obejrzysz się a dzieciaczki będą już na zewnątrz
Kupujecie powoli wyprawkę??
Nie ma sprawy - zawsze służę świeżą porcją zarazków które w końcu muszą okazać się skuteczne

A z wyprawki mamy na razie trochę ciuszków i prawie zdecydowaliśmy się już na wózek i to wszystko.
Byliśmy też dzisiaj w Leroy oglądać farby i naklejki do pokoju dziecięcego ale nie wybraliśmy jeszcze nic konkretnego. Więc to chyba jednak szczczęście że mamy jeszcze trochę czasu bo wstyd się przyznać ale jesteśmy jeszcze głęboko w lesie z przygotowaniami
__________________
29.08.2009 -

12.09.2011
Emma i Gabriel już z nami
egwene6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-17, 21:40   #3859
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Walczymy o nasze marzenia! cz.3

Udalo mi sie przygotowac TZ na przytulanki od wczoraj czulam sie tak, jakby jajniki mialy mi eksplodowac... kilka smsow w ciagu dnia i bylo milo w czwartek bede u gin, to poprosze o usg i sprawdzenie czy byla owu i czy pecherzyk pekl.
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-17, 21:54   #3860
paulinaizabela
Zakorzenienie
 
Avatar paulinaizabela
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 935
Dot.: Walczymy o nasze marzenia! cz.3

Cytat:
Napisane przez egwene6 Pokaż wiadomość
Oj tam, z moim wzrostem, ciązowymi balonami i brzucholem zaczynam powoli przypominać małego wielorybka Na szczęście wprawdzie jeszcze nie takiego który utknął na suchej plaży ale że dopiero dobijam do półmetka ten etap pewnie jeszcze przede mną
Ale wrzuciłam jedną fotkę do albumu w moim profilu więc jeśli chcesz to dodam cię do kontaktów i sama ocenisz

Nie ma sprawy - zawsze służę świeżą porcją zarazków które w końcu muszą okazać się skuteczne

A z wyprawki mamy na razie trochę ciuszków i prawie zdecydowaliśmy się już na wózek i to wszystko.
Byliśmy też dzisiaj w Leroy oglądać farby i naklejki do pokoju dziecięcego ale nie wybraliśmy jeszcze nic konkretnego. Więc to chyba jednak szczczęście że mamy jeszcze trochę czasu bo wstyd się przyznać ale jesteśmy jeszcze głęboko w lesie z przygotowaniami
Kochana nie przesadzaj świetnie wyglądasz widać szczęście
a brzusio zgrabniutki - słodki

kiedyś mam nadzieję, że się zarażę

macie jeszcze sporo czasu i pewnie niedługo wpadniecie w szał zakupowy dla dzieciątek a jak poznacie płeć maluszków to już wogóle

Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość
Udalo mi sie przygotowac TZ na przytulanki od wczoraj czulam sie tak, jakby jajniki mialy mi eksplodowac... kilka smsow w ciagu dnia i bylo milo w czwartek bede u gin, to poprosze o usg i sprawdzenie czy byla owu i czy pecherzyk pekl.
kciuki za owocne staranka
__________________
Calineczka
paulinaizabela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-17, 22:43   #3861
mezaga
Zakorzenienie
 
Avatar mezaga
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 10 169
Dot.: Walczymy o nasze marzenia! cz.3

Cytat:
Napisane przez rinco Pokaż wiadomość

Z innej beczki - mam pytanie: czy któraś z Was leczy się może u naprotechnologa?
Jeżeli wziąć pod uwagę sposób obserwacji, badania i leczenie to ja to przeszłam ale bez instruktora. Wkurza mnie jak ludzie nie będący lekarzami próbują uczyć ludzi obserwacji, które w pierwszej lepszej stronie o nprze są dokładnie opisane - za ogromną kasę. Zresztą Rinco chyba to Tobie pisałam to na wątku o PCO Więc znasz moje zdanie na ten temat.
__________________
Twory - powrót do życia - kilka dłubanek
Zaproszenia - odkurzamy wątek - zaproszenia na Chrzest
mezaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-18, 09:12   #3862
rinco
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 949
Dot.: Walczymy o nasze marzenia! cz.3

Cytat:
Napisane przez mezaga Pokaż wiadomość
Jeżeli wziąć pod uwagę sposób obserwacji, badania i leczenie to ja to przeszłam ale bez instruktora. Wkurza mnie jak ludzie nie będący lekarzami próbują uczyć ludzi obserwacji, które w pierwszej lepszej stronie o nprze są dokładnie opisane - za ogromną kasę. Zresztą Rinco chyba to Tobie pisałam to na wątku o PCO Więc znasz moje zdanie na ten temat.
No tak, coś chyba kojarzę My już zresztą i tak jesteśmy po nauce u instruktora, więc już kasa na to poszła Chodziło mi bardziej o samo leczenie u lekarza napro, a spytałam się tak z ciekawości, bo jeśli któraś z Was się leczy u takiego lekarza to można powymieniać "wrażenia"
rinco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-18, 09:17   #3863
KALWI23
Zadomowienie
 
Avatar KALWI23
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 100
GG do KALWI23
Dot.: Walczymy o nasze marzenia! cz.3

Hej
No i nie idę na HSG rentgen jest zepsuty, właśnie Pani doktor dzwoniła normalnie się załamać
__________________
28TC
Maleństwo TP 10.08.2015
KALWI23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-18, 09:23   #3864
mezaga
Zakorzenienie
 
Avatar mezaga
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 10 169
Dot.: Walczymy o nasze marzenia! cz.3

Cytat:
Napisane przez rinco Pokaż wiadomość
No tak, coś chyba kojarzę My już zresztą i tak jesteśmy po nauce u instruktora, więc już kasa na to poszła Chodziło mi bardziej o samo leczenie u lekarza napro, a spytałam się tak z ciekawości, bo jeśli któraś z Was się leczy u takiego lekarza to można powymieniać "wrażenia"
A wniósł Ci ten instruktor coś nowego? Coś czego nie wiedziałaś?
__________________
Twory - powrót do życia - kilka dłubanek
Zaproszenia - odkurzamy wątek - zaproszenia na Chrzest
mezaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-18, 12:18   #3865
alexa83
Raczkowanie
 
Avatar alexa83
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 416
Dot.: Walczymy o nasze marzenia! cz.3

Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość
Udalo mi sie przygotowac TZ na przytulanki od wczoraj czulam sie tak, jakby jajniki mialy mi eksplodowac... kilka smsow w ciagu dnia i bylo milo w czwartek bede u gin, to poprosze o usg i sprawdzenie czy byla owu i czy pecherzyk pekl.


Cytat:
Napisane przez KALWI23 Pokaż wiadomość
Hej
No i nie idę na HSG rentgen jest zepsuty, właśnie Pani doktor dzwoniła normalnie się załamać
o jaciee to nie dobrze :/ a nie możesz tego zrobić w innym szpitalu? albo w Bielsku? znowu będziesz musiała mieć czystość i będzie się odciagać, kurka no tak byś miała za sobą!!
__________________
W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca!





alexa83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-18, 12:36   #3866
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Walczymy o nasze marzenia! cz.3

Cytat:
Napisane przez alexa83 Pokaż wiadomość

jestem dobrej mysli... jak co miesiac
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-18, 12:49   #3867
paulinaizabela
Zakorzenienie
 
Avatar paulinaizabela
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 935
Dot.: Walczymy o nasze marzenia! cz.3

Witam z kawką
Bosz ale mnie ta pogoda dobija zimno się zrobiło buuu... tym bardziej nie mogę się doczekać do urlopu...

Cytat:
Napisane przez KALWI23 Pokaż wiadomość
Hej
No i nie idę na HSG rentgen jest zepsuty, właśnie Pani doktor dzwoniła normalnie się załamać
masakra z tą polską służbą zdrowia
mam nadzieję, że szybko naprawią i badanko dojdzie do skutku
__________________
Calineczka
paulinaizabela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-18, 17:07   #3868
KALWI23
Zadomowienie
 
Avatar KALWI23
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 100
GG do KALWI23
Dot.: Walczymy o nasze marzenia! cz.3

Cytat:
Napisane przez alexa83 Pokaż wiadomość




o jaciee to nie dobrze :/ a nie możesz tego zrobić w innym szpitalu? albo w Bielsku? znowu będziesz musiała mieć czystość i będzie się odciagać, kurka no tak byś miała za sobą!!
Cytat:
Napisane przez paulinaizabela Pokaż wiadomość
Witam z kawką
Bosz ale mnie ta pogoda dobija zimno się zrobiło buuu... tym bardziej nie mogę się doczekać do urlopu...



masakra z tą polską służbą zdrowia
mam nadzieję, że szybko naprawią i badanko dojdzie do skutku
Dziewczynki jednak będzie to HSG, ale parę dni później
__________________
28TC
Maleństwo TP 10.08.2015
KALWI23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-18, 17:26   #3869
Irmusia81
Zakorzenienie
 
Avatar Irmusia81
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9 283
Dot.: Walczymy o nasze marzenia! cz.3

Cytat:
Napisane przez KALWI23 Pokaż wiadomość
Dziewczynki jednak będzie to HSG, ale parę dni później
No to super Nie będziesz musiała dłużej czekać

Ja idę jutro na wymazy i odbieram wyniki hormonów
Irmusia81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-18, 17:43   #3870
paulinaizabela
Zakorzenienie
 
Avatar paulinaizabela
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 935
Dot.: Walczymy o nasze marzenia! cz.3

Kalwi super - daj znać kiedy to potrzymamy kciuki

Cytat:
Napisane przez Irmusia81 Pokaż wiadomość
Ja idę jutro na wymazy i odbieram wyniki hormonów
za dobre wyniki
__________________
Calineczka
paulinaizabela jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:22.