Sierpniowe mamusie 2015 cz. II :) - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-02-06, 20:31   #1711
Ambiwalentna29
Wtajemniczenie
 
Avatar Ambiwalentna29
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 205
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 cz. II :)

Cytat:
Napisane przez beatrix28 Pokaż wiadomość
to mnie moze tez od keczupu wysypuje.???.takie mi powychodzily cuda na twarzy i szyi ze nie wiem juz czym to leczyc bo mascia z antybiotykiem czy sterydem nie moge,a spirytusem to masakrycznie szczypie..porfum na szyje nie daje od dluzszego czasu bo to tez mnie uczulalo tylko na nadgarstki ale juz nie wiem co jest grane..co gorsza isc do naszej rodzinnej to jzu lepiej nie chorowac. nic madrego nie da jak ją znam..
sporobuje go nie jesc przez jakis czas i poobserwuje.

Mnie na serio po ketchupie! Już jakiś czas temu to zauważyłam ale pomyślałam sobie zbieg okoliczności. Teraz miałam fazę chyba z 3 dni podrząd,że jadłam na kolację grzanki z serem i ketchup.. wiesz ile mi krostek wyszło na 4 dzień!!! nie do uwierzenia! odstawiłam i przechodzi... Moja jedna kumpela też zwróciła na to uwagę,że właśnie po ketchupie..

A spróbuj może posmarować sudocremem jak masz albo linomag? Ja od 3 TYg bez kitu mam zajazdy na ustach. Juz biorę wszystko i wlasnie wyczytałam,że sudocrem robię i było lepiej ale niezadowalająco. Poszlam do apteki kupiłam maśc za 20 zl i jest jeszcze gorzej!!! posmarowałam znowu sudocremem i o wiele lepiej.. mogę mowic!
__________________
moi chłopcy...:

Edytowane przez Ambiwalentna29
Czas edycji: 2015-02-06 o 20:36
Ambiwalentna29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-06, 20:34   #1712
asienka_182
Rozeznanie
 
Avatar asienka_182
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 887
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 cz. II :)

Cytat:
Napisane przez Ambiwalentna29 Pokaż wiadomość
Nie obraziłabym sięjakby mi też ktoś zrobił
Zapraszam
asienka_182 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-06, 20:34   #1713
Jess922
Zakorzenienie
 
Avatar Jess922
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4 093
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 cz. II :)

Cytat:
Napisane przez kasperka Pokaż wiadomość
Nadrobiłam to co dziś pisałyście, idę zaraz pod prysznic i będę odpoczywać...
Jest mi znowu tak słabo i mam mdłości
Mi się dzisiaj tak dziwnie w głowie kręciło, na szczęście przeszło. To do łóżeczka z mężem się połóż
__________________
Synek
Jess922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-06, 20:36   #1714
roxana_lu
Zakorzenienie
 
Avatar roxana_lu
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 486
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 cz. II :)

to ja życzę Wam dobrej nocy no i .. do napisania.
nie wiem czy będę miała kiedy pisać ale postaram się podczytywać, żeby nie mieć zaległości

__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Synuś i Córcia
roxana_lu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-06, 20:38   #1715
Mravka
Zadomowienie
 
Avatar Mravka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 738
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 cz. II :)

Cytat:
Napisane przez Ambiwalentna29 Pokaż wiadomość
Mamy podobnie bo dziś też miałam żurek Tylko mi coś chyba wyszedł średni albo mi nie trafiło w gust. Zamowiłas pizze? ech mój mąż ma dziś urodziny a siedzi w pracy do 22 także nie zjem bez niego
Jednak zdecydowalismy sie na pizze hut...za 20min powinna byc. Juz mam jezyk do pasa .
__________________
"Życie składa się z rzadkich, oddzielonych momentów najwyższego znaczenia i nieskończonej liczby przerw pomiędzy tymi momentami. A ponieważ cienie tych momentów unoszą się w trakcie tych przerw nieustannie wokół nas, więc warto dla nich żyć." J.Wiśniewski
Mravka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-06, 20:41   #1716
Ambiwalentna29
Wtajemniczenie
 
Avatar Ambiwalentna29
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 205
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 cz. II :)

Cytat:
Napisane przez roxana_lu Pokaż wiadomość
to ja życzę Wam dobrej nocy no i .. do napisania.
nie wiem czy będę miała kiedy pisać ale postaram się podczytywać, żeby nie mieć zaległości


Dobranoc I udanego wypadu!!
__________________
moi chłopcy...:
Ambiwalentna29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-06, 20:42   #1717
Jess922
Zakorzenienie
 
Avatar Jess922
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4 093
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 cz. II :)

Cytat:
Napisane przez roxana_lu Pokaż wiadomość
to ja życzę Wam dobrej nocy no i .. do napisania.
nie wiem czy będę miała kiedy pisać ale postaram się podczytywać, żeby nie mieć zaległości

Miłego ! Papa
__________________
Synek
Jess922 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-06, 20:43   #1718
Ambiwalentna29
Wtajemniczenie
 
Avatar Ambiwalentna29
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 205
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 cz. II :)

Cytat:
Napisane przez Mravka Pokaż wiadomość
Jednak zdecydowalismy sie na pizze hut...za 20min powinna byc. Juz mam jezyk do pasa .

Dobiłaś mnie najlepsze jest to,że ja przed ciążą nie jestem fanką pizzy a raczej kebaba a teraz
nie jadłam pizzy 5 miesięcy
__________________
moi chłopcy...:
Ambiwalentna29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-06, 20:44   #1719
roxana_lu
Zakorzenienie
 
Avatar roxana_lu
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 486
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 cz. II :)

Cytat:
Napisane przez Ambiwalentna29 Pokaż wiadomość
Dobranoc I udanego wypadu!!
thanks you
Cytat:
Napisane przez Jess922 Pokaż wiadomość
Miłego ! Papa
baju baj

Cytat:
Napisane przez Mravka Pokaż wiadomość
Jednak zdecydowalismy sie na pizze hut...za 20min powinna byc. Juz mam jezyk do pasa .
zazdrAAAAAAszczAAAAAm


dobra no idę już...
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Synuś i Córcia
roxana_lu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-06, 20:50   #1720
beatrix28
Zadomowienie
 
Avatar beatrix28
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 202
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 cz. II :)

Jess922 przesłodkie,jakbym cierpiala na nadmiar gotowki to kto wie... my na razie chcemy uporac sie z remontem,bo coraz blziej konca w sumie z takich roboczych rzeczy tzreba kupic farby na sciany i panele..eh te kolory na sciany zwalaja mnie z nog,desenie juz sama zrobie przy ladnej pogodzie,szukam mebelkow dla synka coby jakos wspograły...ale nic nie ma coby mnie interesowalo: kolory i elementy ...niby tak duzy wybor ale nic ciekawego...co do farb to przy tych jarzeniowkach w sklepie to zupelnie inny odcien niz w swietle dziennym..eh
beatrix28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-06, 20:51   #1721
Niespodziewajka25
Rozeznanie
 
Avatar Niespodziewajka25
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 754
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 cz. II :)

Młody mi zwariował , wciągnął dzisiaj więcej ode mnie .. od rana do wieczora jadł .. Na kolację zjadł michę kaszy gryczanej której nigdy nie lubił .. nie wiem o co cho ale podoba mi sie to

I cisza mi tu ..nie chce wiecej czytac o pizzy bo ja uwieeeeeeeelbiam
Ale w sumie wieksza ochote mam na kaszanke smażoną na cebulce .. no łazi za mną , łazi

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
Dokładnie. Co za dużo to nie zdrowo zwłaszcza ze matka się męczy a dziecko już roczne wszystko je praktycznie. Nie potrzebuje tyle mleka. Mój synek do 6 miesiąca był karmiony cyce jadł ale już dużo rzeczy i gryzl mi sutki wiec odstawiłam .potem już w ogóle prawie mleka nie pił pił z kuleczka juz nawet herbatki i soczki.
Kasperka oj ty biedna odpoczywaj. Cmok.
Sprawa indywidualna każdej kobiety ile chce karmić , jak chce do trzeciego roku życia to niech karmi..Ja nie zamierzam ale odciągać chce jak najdluzej , tyle ile mi sie uda

Cytat:
Napisane przez beatrix28 Pokaż wiadomość
co do laktatora wole miec w pogotowiu niz potem na gwałt szukac...tak mysle wogole czy by nie kupic elektrycznego z tej firmy albo z nuka,miala ktoras ?bo z tego mam butelki.
Ja dostałam w drugiej dobie nawału , piersi zrobiły sie twarde i okropnie bolały. TŻet o północy mi wiózł laktator do szpitala .. Na szczescie zapobiegawczo kupilam jeszcze w czasie ciazy
__________________
ADAŚ - 03.11.2012
CÓRCIA - tp. 15.08.2015
39/40
Niespodziewajka25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-06, 20:51   #1722
kasperka
Zakorzenienie
 
Avatar kasperka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: De
Wiadomości: 5 714
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 cz. II :)

Cytat:
Napisane przez Jess922 Pokaż wiadomość
Mi się dzisiaj tak dziwnie w głowie kręciło, na szczęście przeszło. To do łóżeczka z mężem się połóż
Czytasz w moich myślach

Dobranoc Dziewczyny
kasperka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-06, 20:56   #1723
Ambiwalentna29
Wtajemniczenie
 
Avatar Ambiwalentna29
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 205
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 cz. II :)

Niespodziewajka kuzwa nawet tez bym zjadła taką kaszankę z grilla z kapustą kiszoną
__________________
moi chłopcy...:
Ambiwalentna29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-06, 20:58   #1724
mms_22
Zakorzenienie
 
Avatar mms_22
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 920
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 cz. II :)

czesc dziewczynki nie bylo mnie 2 dni a tu tyle stron do nadrobienia... ale nie wiem czy kiedykolwiek to nadrobie? bo tu gdzie jestem jest slabe wi fi i ciagle wyrzuca mnie z neta... a jestem w szpitalu... niestety tak zle sie wczoraj czulam ze nic nie jadlam i nie pilam... w koncu takkrecilo mi sie w glowie i tak slaba bylam ze pojechalam na izbe... okazalo sie ze jestem odwodniona i musialam zostac pod kroplowka... jutro moze wyjde wiec sie odezwe

pisze zebyscie nie myslaly ze sie wypielam i nie bede sie udzielac... co to to nie :p tak latwo sie mnie nie pozbedziecie :p nie udzielsm sie ale myslami jestem z wami

p.s przepraszam za bledy a zwlaszcza za brak przecinkow ale moj tel nie jest chyba dostosowany do korzystania z neta :p

trzymajcie sie cieplo
__________________

Igorek

mms_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-06, 21:04   #1725
Ambiwalentna29
Wtajemniczenie
 
Avatar Ambiwalentna29
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 205
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 cz. II :)

Cytat:
Napisane przez mms_22 Pokaż wiadomość
czesc dziewczynki nie bylo mnie 2 dni a tu tyle stron do nadrobienia... ale nie wiem czy kiedykolwiek to nadrobie? bo tu gdzie jestem jest slabe wi fi i ciagle wyrzuca mnie z neta... a jestem w szpitalu... niestety tak zle sie wczoraj czulam ze nic nie jadlam i nie pilam... w koncu takkrecilo mi sie w glowie i tak slaba bylam ze pojechalam na izbe... okazalo sie ze jestem odwodniona i musialam zostac pod kroplowka... jutro moze wyjde wiec sie odezwe

pisze zebyscie nie myslaly ze sie wypielam i nie bede sie udzielac... co to to nie :p tak latwo sie mnie nie pozbedziecie :p nie udzielsm sie ale myslami jestem z wami

p.s przepraszam za bledy a zwlaszcza za brak przecinkow ale moj tel nie jest chyba dostosowany do korzystania z neta :p

trzymajcie sie cieplo
Trzymaj się ciepło i czekamy na zdrowy powrót.
__________________
moi chłopcy...:
Ambiwalentna29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-06, 21:05   #1726
mms_22
Zakorzenienie
 
Avatar mms_22
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 920
Dot.: Sierpnio bwe mamusie 2015 cz. II :)

__________________

Igorek


Edytowane przez mms_22
Czas edycji: 2015-02-06 o 21:16
mms_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-06, 21:08   #1727
Ambiwalentna29
Wtajemniczenie
 
Avatar Ambiwalentna29
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 205
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 cz. II :)

hmprod.jpg


a ja muszę to młodemy zakupić
__________________
moi chłopcy...:
Ambiwalentna29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-06, 21:38   #1728
Mirabelka_90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 1 693
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 cz. II :)

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość

Nieprawda Część ciuszków może tego nie przeżyć
Na każdym ciuszku masz temp. prania, a żeby pozbyć się ewentualnych bakterii (bo po to się niby w 90st pierze) wystarczy prasownie

Co do fotelika, tu masz dosyć fajną opinię.
Dziękuję za linka
No właśnie się zastanawiałam w jakim stanie wyjęłabym kolorowe ciuszki wyprane w 90 stopniach;d
Cytat:
Napisane przez mms_22 Pokaż wiadomość
czesc dziewczynki nie bylo mnie 2 dni a tu tyle stron do nadrobienia... ale nie wiem czy kiedykolwiek to nadrobie? bo tu gdzie jestem jest slabe wi fi i ciagle wyrzuca mnie z neta... a jestem w szpitalu... niestety tak zle sie wczoraj czulam ze nic nie jadlam i nie pilam... w koncu takkrecilo mi sie w glowie i tak slaba bylam ze pojechalam na izbe... okazalo sie ze jestem odwodniona i musialam zostac pod kroplowka... jutro moze wyjde wiec sie odezwe

pisze zebyscie nie myslaly ze sie wypielam i nie bede sie udzielac... co to to nie :p tak latwo sie mnie nie pozbedziecie :p nie udzielsm sie ale myslami jestem z wami

p.s przepraszam za bledy a zwlaszcza za brak przecinkow ale moj tel nie jest chyba dostosowany do korzystania z neta :p

trzymajcie sie cieplo
Biedna. Trzymaj się Kochana Dużo zdrówka i odpoczywajcie
Mirabelka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-06, 21:51   #1729
KALWI23
Zadomowienie
 
Avatar KALWI23
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 100
GG do KALWI23
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 cz. II :)

Dziewczyny tez tak macie, że wieczorami jest Wam słabo i niedobrze, nie wiem jak się tego pozbyć, marzę żeby już minęło. Idę się położyć.
__________________
28TC
Maleństwo TP 10.08.2015
KALWI23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-06, 22:02   #1730
asienka_182
Rozeznanie
 
Avatar asienka_182
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 887
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 cz. II :)

Cytat:
Napisane przez KALWI23 Pokaż wiadomość
Dziewczyny tez tak macie, że wieczorami jest Wam słabo i niedobrze, nie wiem jak się tego pozbyć, marzę żeby już minęło. Idę się położyć.
Mi słabo nie jest ale bardzo często wieczorem jest mi niedobrze dzisiaj również ale podejrzewam że przez to że boli mnie głowa w prawym śpiku i najchętniej bym się położyła na tym boku ale wtedy boli mnie brzuch wiec muszę sobie odpuścić...

---------- Dopisano o 23:02 ---------- Poprzedni post napisano o 23:01 ----------

Cytat:
Napisane przez mms_22 Pokaż wiadomość
czesc dziewczynki nie bylo mnie 2 dni a tu tyle stron do nadrobienia... ale nie wiem czy kiedykolwiek to nadrobie? bo tu gdzie jestem jest slabe wi fi i ciagle wyrzuca mnie z neta... a jestem w szpitalu... niestety tak zle sie wczoraj czulam ze nic nie jadlam i nie pilam... w koncu takkrecilo mi sie w glowie i tak slaba bylam ze pojechalam na izbe... okazalo sie ze jestem odwodniona i musialam zostac pod kroplowka... jutro moze wyjde wiec sie odezwe

pisze zebyscie nie myslaly ze sie wypielam i nie bede sie udzielac... co to to nie :p tak latwo sie mnie nie pozbedziecie :p nie udzielsm sie ale myslami jestem z wami

p.s przepraszam za bledy a zwlaszcza za brak przecinkow ale moj tel nie jest chyba dostosowany do korzystania z neta :p

trzymajcie sie cieplo
Wszystkiego dobrego i szybko wracaj do domku
asienka_182 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-07, 05:17   #1731
roxana_lu
Zakorzenienie
 
Avatar roxana_lu
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 486
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 cz. II :)

Ja juz sie witam z drogi

Pech chciał, ze dzis sie obudziłam z tak fatalnym samopoczuciem, ze głowa mała...

No nic, życzę Wszystkim dobrego dnia !!
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Synuś i Córcia
roxana_lu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-07, 05:59   #1732
pikaso
Zadomowienie
 
Avatar pikaso
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 088
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 cz. II :)

Witam sobotnio. Pospać do 7 można w tygodniu ale nie w weekend, zdaniem mojej córki.
mms trzymaj się i jak najszybszego powrotu do dobrego samopoczucia
pikaso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-07, 06:14   #1733
Anev0
Zakorzenienie
 
Avatar Anev0
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 331
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 cz. II :)

Mms odpoczywaj kochana. Mam nadzieję ze szybko wrócisz do formy
__________________
Zaręczyny 20.04.2011


Ślub

ŻONKA
Anev0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-07, 06:52   #1734
lori20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 44
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 cz. II :)

Witam się po ponad tygodniu nieobecności.
Już druga część wątku, byłam w szoku jak to zobaczyłam, super. Roxana gratuluję wykonania pierwszej strony, pięknie wygląda, dobra robota
Mnie nie było tak długo, bo najpierw egzaminy, całymi dniami poza domem a w komórce niestety mam tak słaby internet, że nie nadaje się do niczego. Jak wracałam z egzaminów to dosłownie padałam spać, takie dojeżdżanie jest strasznie męczące A potem znowu wylądowałam w szpitalu, tym razem na laryngologii na zapalenie zatok, bo lekarz wolał nie wypisywać żadnego antybiotyku i dał skierowanie na oddział. W sumie to dobrze, bo ładnie mnie tam podleczyli, bez żadnych antybiotyków. Zresztą mogłam sama zadecydować, czy chce antybiotyk, ale ja się nie zgodziłam i leczyli jakimiś lekami miejscowymi. Wczoraj wyszłam do domu i wracam do rzeczywistości, bo po dwóch szpitalach mam ogromnego lenia A tak to leci już mi 12 tydzień, w następnym tygodniu mam usg genetyczne (ale nie u swojego lekarza, bo on nie wykonuje), wizytę u swojego gina i u kardiologa, także będzie aktywnie. Nie wiem, czy jestem w stanie Was nadrobić po tygodniu ale się postaram chociaż trochę. Miłego poranka dziewczyny idę szykować śniadanie
lori20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-07, 06:53   #1735
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 cz. II :)

Witam sie z rana my juz od 7 na.nogach mój synek to wulkan Energi nie dał mamie pospać hehe właśnie szykuje tosty na śniadanko bo zaraz padne
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-07, 07:08   #1736
KALWI23
Zadomowienie
 
Avatar KALWI23
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 100
GG do KALWI23
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 cz. II :)

dzień dobry ☺ wszystkim właśnie wstalam i idę coś zjeść. Mialam beznadziejna noc chyba moja bezsenność znów wraca.
__________________
28TC
Maleństwo TP 10.08.2015
KALWI23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-07, 07:27   #1737
beatrix28
Zadomowienie
 
Avatar beatrix28
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 202
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 cz. II :)

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
Witam sie z rana my juz od 7 na.nogach mój synek to wulkan Energi nie dał mamie pospać hehe właśnie szykuje tosty na śniadanko bo zaraz padne

Sugar,Pikaso,u mnie to samojak nie trzeba to wstaje wczesnie a niekiedy o 7"30 trudno go wzlec z łózka.poza tym mały narzeka na gardło..ciekawe czy wogole cos zje na obiad..

lori 20 dobrze ze nie dałas sobie wcisnac antybiotyku i ze wyszlas z tego.,a moze po prostu CRP mialas niskie i nie tzreba bylo?moje kolezanki abdaja dzieciom zanim pojda do lekarza i to pomaga w podljeciu decyzji przez lekarza czy jest wirus czy bakteria.dlaczego do kardiologa?masz problemy z sercem?

u mnie pranko wstawione,sniadanie zjedzone,tylko mysle co tu zrobic na obiad na dzis i jutro,..
oby nie rybe nie drob i nie mielone..

Edytowane przez beatrix28
Czas edycji: 2015-02-07 o 07:42
beatrix28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-07, 07:31   #1738
Anev0
Zakorzenienie
 
Avatar Anev0
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 331
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 cz. II :)

Cytat:
Napisane przez KALWI23 Pokaż wiadomość
dzień dobry ☺ wszystkim właśnie wstalam i idę coś zjeść. Mialam beznadziejna noc chyba moja bezsenność znów wraca.
\
Mam podobnie wczesnie wstaje około 4,5 i ie mogę usnąć
__________________
Zaręczyny 20.04.2011


Ślub

ŻONKA
Anev0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-07, 07:42   #1739
Niespodziewajka25
Rozeznanie
 
Avatar Niespodziewajka25
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 754
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 cz. II :)

A mnie dzisiaj o 03.30 obudziła.... impreza u sąsiadów u góry . Głosna muzyka rozmowy przekleństwa i jeden wielki łomot, byłam tak zaspana ze nie mialam sily wstac i zadzwonic na policje.. kto normalny o tej porze robi imreze? . Idioci

Dzisiaj TŻet przyjeżdza , biorę sie zaraz za sprzątanie, ogarnianie siebie i lece na małe zakupy .. A jutro wyjazd w góry

Miłego dnia
__________________
ADAŚ - 03.11.2012
CÓRCIA - tp. 15.08.2015
39/40
Niespodziewajka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-07, 07:52   #1740
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 cz. II :)

Cytat:
Napisane przez beatrix28 Pokaż wiadomość
Sugar,Pikaso,u mnie to samojak nie trzeba to wstaje wczesnie a niekiedy o 7"30 trudno go wzlec z łózka.poza tym mały narzeka na gardło..ciekawe czy wogole cos zje na obiad..

lori 20 dobrze ze nie dałas sobie wcisnac antybiotyku i ze wyszlas z tego.,a moze po prostu CRP mialas niskie i nie tzreba bylo?moje kolezanki abdaja dzieciom zanim pojda do lekarza i to pomaga w podljeciu decyzji przez lekarza czy jest wirus czy bakteria.dlaczego do kardiologa?masz problemy z sercem?

u mnie pranko wstawione,sniadanie zjedzone,tylko mysle co tu zrobic na obiad na dzis i jutro,..
oby nie rybe nie drob i nie mielone..
Właśnie taki urok dzieci ojoj mój póki co tfu tfu zdrowy. Trochę katar ma tylko. Pranie tez puściła mąż na zakupy zaraz jedzie a ja po ścielam łóżka i ogarnę trochę kurze . Nie wiem czemu często sprzątać mi się chce na weekend haha





Cytat:
Napisane przez Niespodziewajka25 Pokaż wiadomość
A mnie dzisiaj o 03.30 obudziła.... impreza u sąsiadów u góry . Głosna muzyka rozmowy przekleństwa i jeden wielki łomot, byłam tak zaspana ze nie mialam sily wstac i zadzwonic na policje.. kto normalny o tej porze robi imreze? . Idioci

Dzisiaj TŻet przyjeżdza , biorę sie zaraz za sprzątanie, ogarnianie siebie i lece na małe zakupy .. A jutro wyjazd w góry

Miłego dnia
Ahh u nas wczoraj sąsiedzi meble przynosili albo coś tak się tlukli na klatce larmo straszne dobrze ze dziecka nie obudzili bo był by dym .
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-21 18:59:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:16.