Sierpniowe mamusie 2015 cz. II :) - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-02-07, 18:46   #1801
beatrix28
Zadomowienie
 
Avatar beatrix28
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 202
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 cz. II :)

Cytat:
Napisane przez Nicole`_ Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny

Mąż wybył na imprezę urodzinową kolegi, a ja jednak wolałam zostać w domu. Jakoś ostatnio mam gorsze dni, nie mam ochoty na nic.

Czytam, że musicie się powstrzymywać żeby nie kupować ciuszków dla maluchów, a ja wręcz przeciwnie - nie mam ogóle na to ochoty, ale to chyba przez to samopoczucie, bo ogólnie zakupy uwielbiam i małe ubranka zawsze mnie rozczulały

W środę mam wizytę u lekarza, będzie 13t5d, ciekawe czy dowiem się jakiej płci jest mój mały okruszek, który już wcale nie jest taki mały, bo podobno wielkości brzoskwinki w tej chwili


fiona, zazdroszę, że ochota na seks Ci wraca... u mnie jakoś płasko z tym libido ostatnio

---------- Dopisano o 19:34 ---------- Poprzedni post napisano o 19:33 ----------

dd1dd, gratuluję dziewczynki To chyba pierwsza dziewuszka u nas w sierpniówkach?
ja sie musze powstrzymywać jeszcze 2tyg, finanse swoja drogą..

tez nie mam ochoty na nic choc moze sie zmusze i skoncze dzis czytac ksiazke jeszcze takiego dola dzis zalapałam ,ze wyłam ah te hormony ..ale mineło...
beatrix28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-07, 18:48   #1802
Acka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 664
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 cz. II :)

Czesc dziewczynynudy takie dzis...cały dzien leżę, tyle co zupkę zrobiłam.chyba mam wielkie parcie w tej ciązy na zupki
Nicole`_ ja mam ten sam termin co tylekarz mi powiedział ze poznam płeć w 17 ale nie na 100% ale to zalezy od lekarza.Mój widzę ze musi być pewny na 100 i dopiero cos wykrztusi
Acka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-07, 18:59   #1803
Nicole`_
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole`_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 7 055
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 cz. II :)

Cytat:
Napisane przez dd1dd Pokaż wiadomość
jeszcze nie taka pewna dziewczynka jeszcze małe bliźniaczki prawdopodobnie 2 dziewczynki i u Fiony może ale to jak na razie wszystko 'może' bo siuśki jeszcze mogą wyjść
O kurcze, to nieźle przeoczyłam przez ten tydzień
Gratulacje dziewczyny!

---------- Dopisano o 19:59 ---------- Poprzedni post napisano o 19:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Acka Pokaż wiadomość
Nicole`_ ja mam ten sam termin co tylekarz mi powiedział ze poznam płeć w 17 ale nie na 100% ale to zalezy od lekarza.Mój widzę ze musi być pewny na 100 i dopiero cos wykrztusi
No tak, najpewniej to chyba dopiero w okolicach 20tygodnia
__________________
2+2
Nicole`_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-07, 19:00   #1804
Jess922
Zakorzenienie
 
Avatar Jess922
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4 093
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 cz. II :)

Cytat:
Napisane przez lori20 Pokaż wiadomość
Witam się po ponad tygodniu nieobecności.
Już druga część wątku, byłam w szoku jak to zobaczyłam, super. Roxana gratuluję wykonania pierwszej strony, pięknie wygląda, dobra robota
Mnie nie było tak długo, bo najpierw egzaminy, całymi dniami poza domem a w komórce niestety mam tak słaby internet, że nie nadaje się do niczego. Jak wracałam z egzaminów to dosłownie padałam spać, takie dojeżdżanie jest strasznie męczące A potem znowu wylądowałam w szpitalu, tym razem na laryngologii na zapalenie zatok, bo lekarz wolał nie wypisywać żadnego antybiotyku i dał skierowanie na oddział. W sumie to dobrze, bo ładnie mnie tam podleczyli, bez żadnych antybiotyków. Zresztą mogłam sama zadecydować, czy chce antybiotyk, ale ja się nie zgodziłam i leczyli jakimiś lekami miejscowymi. Wczoraj wyszłam do domu i wracam do rzeczywistości, bo po dwóch szpitalach mam ogromnego lenia A tak to leci już mi 12 tydzień, w następnym tygodniu mam usg genetyczne (ale nie u swojego lekarza, bo on nie wykonuje), wizytę u swojego gina i u kardiologa, także będzie aktywnie. Nie wiem, czy jestem w stanie Was nadrobić po tygodniu ale się postaram chociaż trochę. Miłego poranka dziewczyny idę szykować śniadanie
Witaj ponownie Dobrze, że Cię podleczyli bez antybiotyków i trochę odpoczęłaś

Cytat:
Napisane przez lori20 Pokaż wiadomość

Dziewczyny też macie czasem takie uczucie ciągnięcia w podbrzuszu takiego trochę kłucia i jakby ciągnięcia na boki? Mam tak kilka razy w dniu i martwię się czy to normalne, ale nie chce też popaść w jakąś paranoję, a jak zaczynam mieć takie dolegliwości to od razu mam ochotę sięgać po nospę, ale wiem że to korzystne nie jest
Nospę możesz brać bez obaw

Cytat:
Napisane przez mms_22 Pokaż wiadomość
Wróciłaaaaam
Matko, coś tam poczytam, żeby nadrobić zaległości, ale nie wiem czy zdołam ogarnąć wszystkie posty...

---------- Dopisano o 11:44 ---------- Poprzedni post napisano o 11:35 ----------





a tak w ogóle, to pochwalę Wam się, że mój pobyt w szpitalu miał też dobre strony Widziałam Maleństwo na USG i jest taaaaaki duży Nie wiem czy dobrze zapamiętałam (bo byłam na prawdę słaba), ale lekarka, która mnie badała mówiła, że waży już 146g O płeć nie pytałam z tego szoku i zmęczenia, ale w środę mam wizytę, więc może wtedy się dowiem a i serduszko Skarba biło 124/min

---------- Dopisano o 12:09 ---------- Poprzedni post napisano o 11:44 ----------

Cytat:
Napisane przez mms_22 Pokaż wiadomość
Wiecie co... chyba mi się jednak coś pomieszało :p Bo w internecie czytam, że dziecko w 15 tc waży ok 50g... To raczej nie możliwe, żeby nasze ważyło 3x więcej Może 46g mówiła... już sama nie wiem
Jest to bardzo możliwe, że way 146 gram bo mój maluszek w 12w3d ważył 64 gramy Też byłam w szoku

Cytat:
Napisane przez fiona27 Pokaż wiadomość
Hej



Jestem tego samego zdania. Jakoś nie jestem za kupowaniem wszystkiego co jest na rynku tylko tego, co może byc mi niezbędne. Żadnej niani, sterylizatorów do butelek nie mam zamiaru kupować. Tak jak wspomniałam inwestuję w laktator, bo jestem wręcz pewna, że będzie mi potrzebny(ale bardzo chętnie się rozczaruję .

O widzę, że zaczynasz kupować ciuszki, ale co się dziwić, jako one wszytskie wołają BIERZ MNIE TU I TERAZ



Ale masz fajnie ...... Ja tez chcę w góry .


No u mnie nie ma mowy o sprzątaniu tylko w weekend.
Np odkurzam co dzień i za godzinę już jest pełno okruchów na podłodze( synek ).



Witaj, jak u mamy ? Pewnie dogadza Wam jak tylko może


Fajnie zobaczyć maleństwo



Tez mnie wszystko ciśnie w pasie. Kurtka za mała, nie moge się zasunąć, a drugiej nie będe kupowała, bo zaraz koniec zimy. Może od mamy pożyczę.
Kupiłam spodnie ciążowe miesiąc temu, ale sa ciut za duże na mnie, bo chciałam troszkę większe z myślą, że pupa mi urośnie, ale na szczęście na razie rośnie tylko brzuch. Pozostają mi tylko leginsy, no ale od 2 miesięcy chodzę w nich non stop i marzą mi się normalne spodnie.

W kwietniu idziemy na chrzciny średnio mi się to widzi, bo nie mam co założyć , do tego prezent eh... Tak w ogóle to impreza na 70 osób

Ale jestem dziś maruda ....
No dokładnie !! Bierz bierz, przydam Ci się

Cytat:
Napisane przez fiona27 Pokaż wiadomość
Ale tu dzisiaj pustki ....
Ja dzisiaj cały dzień na uczelni.. egzamin i zaliczenie na 5 także owocny dzień, jeszcze jutro i koniec sesji.

Cytat:
Napisane przez dd1dd Pokaż wiadomość
kupiłam 56, bo tak wczoraj Was poczytałam więc małe też niech będą o tak masz rację na noc, ale by słodziutko wyglądał chłopiec z napisem "little princess" a z h&m kupiłam to to http://www.hm.com/pl/product/24089?a...rticle=24089-I i jaka różnica w rozmiarze z h&m 56 a ze smyka

---------- Dopisano o 18:26 ---------- Poprzedni post napisano o 18:24 ----------



a ja mówiłam jak do chłopca a tu niby ma być dziewczynka

Piękny komplecik !!!
__________________
Synek
Jess922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-07, 19:17   #1805
Acka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 664
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 cz. II :)

Przeglądam sobie tak lutowe mamusie, jak tam się czują czytam opisy porodów itp.Wyobrazcie sobie ze prawie żadna nie urodziła w terminie tylko wszystkie wcześniej.Niektóre nawet o miesiąc. Czyli już od początku lipca musimy stać na baczność
Acka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-07, 19:26   #1806
dd1dd
Zakorzenienie
 
Avatar dd1dd
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: łódzkie :]
Wiadomości: 3 603
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 cz. II :)

Cytat:
Napisane przez Jess922 Pokaż wiadomość


Piękny komplecik !!!
Zaraziłaś mnie zakupami
__________________
dd1dd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-07, 19:32   #1807
Mravka
Zadomowienie
 
Avatar Mravka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 738
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 cz. II :)

Cytat:
Napisane przez Acka Pokaż wiadomość
Przeglądam sobie tak lutowe mamusie, jak tam się czują czytam opisy porodów itp.Wyobrazcie sobie ze prawie żadna nie urodziła w terminie tylko wszystkie wcześniej.Niektóre nawet o miesiąc. Czyli już od początku lipca musimy stać na baczność
No z tym to nigdy nic nie wiadomo . Termin terminem,a natura i tak sobie. Ja w sumie bym sie nie obrazila za 08.08 latwo do zapamietania

My postanowilismy,ze po tym UsG 10.02 powiemy Malemu. Choc juz cos czuje jaka bedzie reakcja " nie chce rodzenstwa" . Mamy jednak spoooro czasu aby Go przekonac

---------- Dopisano o 20:32 ---------- Poprzedni post napisano o 20:30 ----------

Mms_22 a jak przyjechalas do szpitala to skonczylo sie na samych kroplowach? One Ci juz tak pomogly? Wlasciwie to nie wyobrazam sobie jak mozna sobie samemu w domu pomoc w takiej sytuacji...
__________________
"Życie składa się z rzadkich, oddzielonych momentów najwyższego znaczenia i nieskończonej liczby przerw pomiędzy tymi momentami. A ponieważ cienie tych momentów unoszą się w trakcie tych przerw nieustannie wokół nas, więc warto dla nich żyć." J.Wiśniewski
Mravka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-07, 19:33   #1808
Nicole`_
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole`_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 7 055
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 cz. II :)

Może i ja się trochę zarażę zakupami, bo padłam jak zobaczyłam ten komplet:

http://www.hm.com/pl/product/24089?a...rticle=24089-H
__________________
2+2
Nicole`_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-07, 19:34   #1809
Mravka
Zadomowienie
 
Avatar Mravka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 738
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 cz. II :)

Dziewczyny ktore jeszcze teraz sa w trakcie studiow-podziwiam. Naprawde wymaga to mega samozaparcia . W wiekszosci czujemy sie tj czujemy i jak sobie pomysle,ze mialabym sie zmobilizowac teraz do nauki/siedzenia na uczelni..kosmos. Naprawde szacun
__________________
"Życie składa się z rzadkich, oddzielonych momentów najwyższego znaczenia i nieskończonej liczby przerw pomiędzy tymi momentami. A ponieważ cienie tych momentów unoszą się w trakcie tych przerw nieustannie wokół nas, więc warto dla nich żyć." J.Wiśniewski
Mravka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-07, 19:38   #1810
Nicole`_
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole`_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 7 055
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 cz. II :)

Mravka, podpisuję się... wielokrotnie o tym myślałam czytając posty dziewczyn... ja bym chyba nie dała rady, poważnie
__________________
2+2
Nicole`_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-07, 19:39   #1811
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 cz. II :)

Witam sie z wieczora uff co za dzień a noc będzie gorsza coś czuje młody dopiero co zasnął. Opatrunek mu do połowy odpadł został mały kawałek który się zakleil masakra marcel nie da sobie tego zdjąć sam też nie chce smarować tez nie mam go jak a dostałam maść na szybsze gojenie. Młody cały dzień biegał bez majtek może to i dobrze ale widać ze go boli teraz wieczorem tez położył się na plecach nie da się ubrać na dole ani przykryć . Przykrywamy go więc tylko na stopach to jest ok kaloryfer na full żeby mu zimno nie było ale w nocy jak się będzie wierci to będzie go boleć na pewno aż się boje . . Nie mam Juz dziś sił jak opatrunek sciagalismy ten co odpadal to płakałam z nim . Ale nadzieja taka ze jak to będzie na wierzchu to się szybko zagoi doktor mówiła jak opatrunek zejdzie lub on go zdejmie to trudno ale drugiego nie trzeba.
Poza tym mi się jutro zaczyna 12 tydzień.
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-07, 19:40   #1812
dd1dd
Zakorzenienie
 
Avatar dd1dd
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: łódzkie :]
Wiadomości: 3 603
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 cz. II :)

Cytat:
Napisane przez Nicole`_ Pokaż wiadomość
Może i ja się trochę zarażę zakupami, bo padłam jak zobaczyłam ten komplet:

http://www.hm.com/pl/product/24089?a...rticle=24089-H
one wszystkie są takie słodkie ten mój z dinozaurem ma na czapeczce takie trójkąciki sterczące jak na grzbiecie dinozaura
__________________
dd1dd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-07, 19:46   #1813
fiona27
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 543
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 cz. II :)

Cytat:
Napisane przez Nicole`_ Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny

[/COLOR]dd1dd, gratuluję dziewczynki To chyba pierwsza dziewuszka u nas w sierpniówkach?
Jak już dd1dd odp są 4 podejrzane na wątku z dziewczynkami i w tym ja .

Cytat:
Napisane przez Acka Pokaż wiadomość
Przeglądam sobie tak lutowe mamusie, jak tam się czują czytam opisy porodów itp.Wyobrazcie sobie ze prawie żadna nie urodziła w terminie tylko wszystkie wcześniej.Niektóre nawet o miesiąc. Czyli już od początku lipca musimy stać na baczność
Oj tak musimy być w gotowości już miesiąc przed porodami. Mam zamiar kupić wszystko dla maleństwa do 30 tc żeby później nie latać po sklepach .

Jess gratuluję piątki

Ale mnie dzieciaczek po kopał , nawet mąż poczuł

---------- Dopisano o 20:46 ---------- Poprzedni post napisano o 20:42 ----------

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
Witam sie z wieczora uff co za dzień a noc będzie gorsza coś czuje młody dopiero co zasnął. Opatrunek mu do połowy odpadł został mały kawałek który się zakleil masakra marcel nie da sobie tego zdjąć sam też nie chce smarować tez nie mam go jak a dostałam maść na szybsze gojenie. Młody cały dzień biegał bez majtek może to i dobrze ale widać ze go boli teraz wieczorem tez położył się na plecach nie da się ubrać na dole ani przykryć . Przykrywamy go więc tylko na stopach to jest ok kaloryfer na full żeby mu zimno nie było ale w nocy jak się będzie wierci to będzie go boleć na pewno aż się boje . . Nie mam Juz dziś sił jak opatrunek sciagalismy ten co odpadal to płakałam z nim . Ale nadzieja taka ze jak to będzie na wierzchu to się szybko zagoi doktor mówiła jak opatrunek zejdzie lub on go zdejmie to trudno ale drugiego nie trzeba.
Poza tym mi się jutro zaczyna 12 tydzień.
Biedny synek
__________________
Synek
Córa
fiona27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-07, 19:50   #1814
Acka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 664
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 cz. II :)

Cytat:
Napisane przez fiona27 Pokaż wiadomość
Jak już dd1dd odp są 4 podejrzane na wątku z dziewczynkami i w tym ja .



Oj tak musimy być w gotowości już miesiąc przed porodami. Mam zamiar kupić wszystko dla maleństwa do 30 tc żeby później nie latać po sklepach .

Jess gratuluję piątki

Ale mnie dzieciaczek po kopał , nawet mąż poczuł

---------- Dopisano o 20:46 ---------- Poprzedni post napisano o 20:42 ----------



Biedny synek
jedna z dziewczyn marcowych urodziła w listopadzie.To dopiero musiało być zaskoczenie.Chyba nie byłabym przygotowana:/Grunt że zdrowe
Acka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-07, 19:56   #1815
Jess922
Zakorzenienie
 
Avatar Jess922
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4 093
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 cz. II :)

Cytat:
Napisane przez dd1dd Pokaż wiadomość
Zaraziłaś mnie zakupami
Zauważałam właśnie a ja odgapiłam od Ciebie i dodałam do obesrwowanych na allegro ten zestw co TY tylko zielony

Cytat:
Napisane przez Nicole`_ Pokaż wiadomość
Może i ja się trochę zarażę zakupami, bo padłam jak zobaczyłam ten komplet:

http://www.hm.com/pl/product/24089?a...rticle=24089-H


Cytat:
Napisane przez Mravka Pokaż wiadomość
Dziewczyny ktore jeszcze teraz sa w trakcie studiow-podziwiam. Naprawde wymaga to mega samozaparcia . W wiekszosci czujemy sie tj czujemy i jak sobie pomysle,ze mialabym sie zmobilizowac teraz do nauki/siedzenia na uczelni..kosmos. Naprawde szacun
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez fiona27 Pokaż wiadomość
Jak już dd1dd odp są 4 podejrzane na wątku z dziewczynkami i w tym ja .



Oj tak musimy być w gotowości już miesiąc przed porodami. Mam zamiar kupić wszystko dla maleństwa do 30 tc żeby później nie latać po sklepach .

Jess gratuluję piątki

Ale mnie dzieciaczek po kopał , nawet mąż poczuł

---------- Dopisano o 20:46 ---------- Poprzedni post napisano o 20:42 ----------



Biedny synek
SŁODKO !
__________________
Synek
Jess922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-07, 19:57   #1816
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 cz. II :)

Cytat:
Napisane przez Acka Pokaż wiadomość
jedna z dziewczyn marcowych urodziła w listopadzie.To dopiero musiało być zaskoczenie.Chyba nie byłabym przygotowana:/Grunt że zdrowe
O matko bidulka dobrze ze zdrowe
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-07, 20:02   #1817
KALWI23
Zadomowienie
 
Avatar KALWI23
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 100
GG do KALWI23
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 cz. II :)

Ja mam dzisiaj fatalny dzień, źle się czuję, przespalam prawie całą sobotę i nie pomogło
__________________
28TC
Maleństwo TP 10.08.2015
KALWI23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-07, 20:02   #1818
Jess922
Zakorzenienie
 
Avatar Jess922
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4 093
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 cz. II :)

Cytat:
Napisane przez Acka Pokaż wiadomość
jedna z dziewczyn marcowych urodziła w listopadzie.To dopiero musiało być zaskoczenie.Chyba nie byłabym przygotowana:/Grunt że zdrowe
To kurde urodziła w 5 miesiącu ? Czy miała termin na początek marca, a urodziła pod koniec listopada? Toć to maleństwo jeszcze.
__________________
Synek
Jess922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-07, 20:04   #1819
dd1dd
Zakorzenienie
 
Avatar dd1dd
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: łódzkie :]
Wiadomości: 3 603
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 cz. II :)

Cytat:
Napisane przez Jess922 Pokaż wiadomość
Zauważałam właśnie a ja odgapiłam od Ciebie i dodałam do obesrwowanych na allegro ten zestw co TY tylko zielony







Dziękuję



SŁODKO !
zielony (turkusowy)z dinozaurem? To ja go kupiłam a na allegro za ile można wylicytować czy tam kupić?
__________________
dd1dd jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-07, 20:04   #1820
Acka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 664
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 cz. II :)

Cytat:
Napisane przez Jess922 Pokaż wiadomość
To kurde urodziła w 5 miesiącu ? Czy miała termin na początek marca, a urodziła pod koniec listopada? Toć to maleństwo jeszcze.
800 g wazyło..malenstwo
Acka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-07, 20:05   #1821
dd1dd
Zakorzenienie
 
Avatar dd1dd
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: łódzkie :]
Wiadomości: 3 603
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 cz. II :)

Cytat:
Napisane przez Acka Pokaż wiadomość
jedna z dziewczyn marcowych urodziła w listopadzie.To dopiero musiało być zaskoczenie.Chyba nie byłabym przygotowana:/Grunt że zdrowe
o matko ale najwazniejsze,że zdrowe
Cytat:
Napisane przez KALWI23 Pokaż wiadomość
Ja mam dzisiaj fatalny dzień, źle się czuję, przespalam prawie całą sobotę i nie pomogło
__________________

Edytowane przez dd1dd
Czas edycji: 2015-02-07 o 20:07
dd1dd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-07, 20:06   #1822
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 cz. II :)

Mojego męża brat sie w 6 miesiącu urodził na tamte czasy wtedy to miał fart ze przetrwał
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-07, 20:06   #1823
fiona27
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 543
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 cz. II :)

Moja siostra urodziła w 6 miesiącu . Dziecko żyło 2 tyg i umarło. Nawet widziałam je w inkubatorze. Co najlepsze pogrzeb był dzień przed dniem dziecka i 3 dni przed ich przyjęciem weselnym ...
__________________
Synek
Córa
fiona27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-07, 20:11   #1824
Jess922
Zakorzenienie
 
Avatar Jess922
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4 093
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 cz. II :)

Cytat:
Napisane przez dd1dd Pokaż wiadomość
zielony (turkusowy)z dinozaurem? To ja go kupiłam a na allegro za ile można wylicytować czy tam kupić?
Nie ja mam zielony jak trawa na razie stoi za 11,20zł, ale chyba jeszcze 5 dni zostało, więc dojdzie napewno do 30zł ale to już się nie będzie opłacało, jak nowy 39

---------- Dopisano o 21:11 ---------- Poprzedni post napisano o 21:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Acka Pokaż wiadomość
800 g wazyło..malenstwo
masakra, taki okruszek

Cytat:
Napisane przez fiona27 Pokaż wiadomość
Moja siostra urodziła w 6 miesiącu . Dziecko żyło 2 tyg i umarło. Nawet widziałam je w inkubatorze. Co najlepsze pogrzeb był dzień przed dniem dziecka i 3 dni przed ich przyjęciem weselnym ...
to jest niewyobrażalny ból, zostający do końca życia..
__________________
Synek

Edytowane przez Jess922
Czas edycji: 2015-02-07 o 20:13
Jess922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-07, 20:13   #1825
Acka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 664
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 cz. II :)

Przykro mi
Nic ,nie wkręcajmy smutnych wersji.U nas będzie ok.Nie może być inaczej.
Acka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-07, 20:13   #1826
dd1dd
Zakorzenienie
 
Avatar dd1dd
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: łódzkie :]
Wiadomości: 3 603
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 cz. II :)

Cytat:
Napisane przez fiona27 Pokaż wiadomość
Moja siostra urodziła w 6 miesiącu . Dziecko żyło 2 tyg i umarło. Nawet widziałam je w inkubatorze. Co najlepsze pogrzeb był dzień przed dniem dziecka i 3 dni przed ich przyjęciem weselnym ...
__________________
dd1dd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-07, 20:25   #1827
Jess922
Zakorzenienie
 
Avatar Jess922
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4 093
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 cz. II :)

Cytat:
Napisane przez Acka Pokaż wiadomość
Przykro mi
Nic ,nie wkręcajmy smutnych wersji.U nas będzie ok.Nie może być inaczej.
Ja nie mam innych myśli

---------- Dopisano o 21:25 ---------- Poprzedni post napisano o 21:16 ----------

dd1dd pomyliłam się jak mam taki
http://allegro.pl/hm-komplet-sowa-bo...063754929.html
__________________
Synek
Jess922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-07, 20:50   #1828
dd1dd
Zakorzenienie
 
Avatar dd1dd
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: łódzkie :]
Wiadomości: 3 603
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 cz. II :)

Cytat:
Napisane przez Jess922 Pokaż wiadomość
Ja nie mam innych myśli

---------- Dopisano o 21:25 ---------- Poprzedni post napisano o 21:16 ----------

dd1dd pomyliłam się jak mam taki
http://allegro.pl/hm-komplet-sowa-bo...063754929.html
Yhy,znalazłam go też dopiero co,śliczny komplecik

---------- Dopisano o 21:50 ---------- Poprzedni post napisano o 21:39 ----------

Idę spać dobrej nocy
__________________
dd1dd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-07, 20:53   #1829
Nicole`_
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole`_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 7 055
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 cz. II :)

Dobranoc! Niech Ci się przyśni coś fajnego
__________________
2+2
Nicole`_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-07, 21:03   #1830
roxana_lu
Zakorzenienie
 
Avatar roxana_lu
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 486
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 cz. II :)

Dobrej nocki dziubki

Ja popływałam w basenie i cos mnie ssie z głodu
A na kolacje prawie nic w rezultacie nie zjadłam. TŻ sie śmieje, ze my tu mamy wyżywienie a bedzie trzeba w poniedziałek do sklepu po prowiant lecieć bo co z tego, ze posiłki opłacone 2x za dzien skoro ja jem co chwile a po kilka kęsów

beatrix dzis zaczynam czytać polecana przez Ciebie książkę, ciekawe czy mi sie przypodoba
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Synuś i Córcia
roxana_lu jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-21 18:59:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:12.