Sierpniowe mamusie 2015 cz. II :) - Strona 154 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-02-20, 07:02   #4591
Mravka
Zadomowienie
 
Avatar Mravka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 738
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 cz. II :)

Cytat:
Napisane przez roxana_lu Pokaż wiadomość
Myśle, ze Ci minie ja miałam zaraz po przebudzeniu, z minuty na minuty słabła
to juz wyjasnilo sie dlaczego tak rzadko mi sie chce
Ps. Zazdroszcze duzego blatu w kuchni . Nie masz tak pozastawiane jak u mnie(czajnik,dzbanek etc)
__________________
"Życie składa się z rzadkich, oddzielonych momentów najwyższego znaczenia i nieskończonej liczby przerw pomiędzy tymi momentami. A ponieważ cienie tych momentów unoszą się w trakcie tych przerw nieustannie wokół nas, więc warto dla nich żyć." J.Wiśniewski
Mravka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 07:05   #4592
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 cz. II :)

Cytat:
Napisane przez Mravka Pokaż wiadomość
No to Ci sie wtedy niezla okazja trafila! Upolowalas przez neta?



O i to sie nazywa fart . Swoja droga to bardzo mile z ich strony,bo przeciez mogli to sprzedac za znacznie wiecej



Strasznie dobijajace sa takie informacje. Szkoda chlopaka...i rodziny. Ciezki czas przed nimi.
Zgadzam sie,ze nie ma sie co zadreczac,bo to juz nic nie zmieni,a Maluch czuje.

Dziekuje dziewczyny za info odnosnie lekarza

---------- Dopisano o 22:03 ---------- Poprzedni post napisano o 22:02 ----------


Dziecka ;-)))
Kupiłam w takim sklepie z używanymi meblami . Materac i łóżko w super stanie po 3 latach jakoś wymienilam materac





Cytat:
Napisane przez majka242007 Pokaż wiadomość
to już,,nic cie nie uratuje,,

---------- Dopisano o 22:55 ---------- Poprzedni post napisano o 22:53 ----------




ojej....
przykro czytać takich wieści . Nawet jak się kogoś nie zna.... Współczuję.

mi nic nie pomoże musze przestać po prostu




Cytat:
Napisane przez majka242007 Pokaż wiadomość
Dziewczyny... Od wieczora boli mnie ząb. Zjadłam apap, poleżałam, nie pomógł. Teraz patrzyłam w buzię, pół plomby mi wypadło... i taaaak strasznie boli aż na połowe twarzy i głowy promieniuje.
Pisałam do kuzynki, kazała mi papierosa odpalić i trzymać dym w buzi tylko nie wciągać oczywiście co by dzidzi nie szkudzić. Też nie pomogło. POMOCY!!!
Jakieś triki inne znacie jeszcze??? .... Może prócz takich by opić się do nieprzytomności?



dentysta kochana .


Cytat:
Napisane przez KALWI23 Pokaż wiadomość
Hejka
Roxana bardzo dziękuje za dopisanie do listy

Dziewczyny, pytanie z innej beczki muszę kupić nowy biustonosz, bo stare niestety zaczynają uwierzcie i stad pytanie polecacie kupić już takie ciążowe czy normalny większy bo zielona jestem w temacie
Majka biedactwo ja poszła bym do dentysty mimo wszystko. Moja siostra rok temu była w ciąży i zęby leczyła normalnie, więc nie powinnaś zaszkodzić dzidziusiowi
Ja nosze 2 które mi jeszcze pasują a tak to mam już jeden ciążowy tzn do karmienia i tez w nim chodzę

Wgl dzień dobry marcelek biedny kaszlal pół nocy zostawię go w domu dziś taki takis przymulony chodzi szkoda żeby dzieci inne zaraził . Oby do poniedziałku mu przeszło .
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 07:10   #4593
dd1dd
Zakorzenienie
 
Avatar dd1dd
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: łódzkie :]
Wiadomości: 3 603
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 cz. II :)

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
mi nic nie pomoże musze przestać po prostu

Wgl dzień dobry marcelek biedny kaszlal pół nocy zostawię go w domu dziś taki takis przymulony chodzi szkoda żeby dzieci inne zaraził . Oby do poniedziałku mu przeszło .
ja na tle nerwowym pierwsze co to brałam pazury do buzi ale jakoś sobie poradziłam z problemem, pozazdrościłam wszystkim kobietkom kolorowych paznokci i zawzięłam się ciężko było ale dałam radę

Zdrówka dla Marcelka
__________________
dd1dd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 07:40   #4594
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 cz. II :)

Cytat:
Napisane przez Jess922 Pokaż wiadomość
też siedzę ciągle sama i daję radę
Jak się nudzisz to wpadaj na kawkę
Cytat:
Napisane przez Jess922 Pokaż wiadomość
Super, że dziecko dobrze się rozwija, jednak gdybyś bywała tutaj i czytała co piszemy to byś wiedziała, że takie chwalenie się bez jakiegokolwiek zainteresowania sytuacją innych dziewczyn jest lekko mówiąc nie na miejscu. Jesteśmy tu po to, żeby się wspierać, a Ty nie dość, że wpadasz raz na ruski rok to jeszcze się czymś pochwalisz, albo powiesz, że boli Cię głowa i znikasz na kolejny miesiąc.. Nie na tym to polega.
Niestety muszę się zgodzić.
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 07:42   #4595
dd1dd
Zakorzenienie
 
Avatar dd1dd
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: łódzkie :]
Wiadomości: 3 603
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 cz. II :)

no najadłam się

idę z pieskiem i lecę do kuchni
w przerwach będę zaglądać
miłego dnia
__________________
dd1dd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 07:44   #4596
magdowe
Zadomowienie
 
Avatar magdowe
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 1 011
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 cz. II :)

hej Dziewczyny jak dobrze ze dzisiaj piatek

kasperka - ja tez się boje obsługi chłopca w domu mam już córkę pozatym 2 młodsze siostry

majka - zgłoś się jak najszybciej do dentysty bo przy takim bólu żadne domowe sposoby nie pomogą. Współczuje bólu

Kalwi - ja kupuję normalne tylko wieksze

dd1dd - ja tez dzisiaj planuje porzadki ale dopiero po pracy tez mnie zmotywowały te czyste blaty roxany
magdowe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 07:46   #4597
KALWI23
Zadomowienie
 
Avatar KALWI23
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 100
GG do KALWI23
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 cz. II :)

Dzięki dziewczyny, faktycznie chyba najrozsadniej na razie będzie kupić trochę większy stanik tylko w co ja się zmieszcze
idę teraz mieszkanie ogarnąć i na jakieś zakupy się wybrać. Postaram się zaglądać w ciągu dnia
__________________
28TC
Maleństwo TP 10.08.2015
KALWI23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-20, 07:52   #4598
Mravka
Zadomowienie
 
Avatar Mravka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 738
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 cz. II :)

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
Kupiłam w takim sklepie z używanymi meblami . Materac i łóżko w super stanie po 3 latach jakoś wymienilam materac
Wgl dzień dobry marcelek biedny kaszlal pół nocy zostawię go w domu dziś taki takis przymulony chodzi szkoda żeby dzieci inne zaraził . Oby do poniedziałku mu przeszło .
no to dobry interes zrobiłaś
Zdrówka dla Małego, oby Mu szybko przeszło (mój się właśnie inhaluje )
__________________
"Życie składa się z rzadkich, oddzielonych momentów najwyższego znaczenia i nieskończonej liczby przerw pomiędzy tymi momentami. A ponieważ cienie tych momentów unoszą się w trakcie tych przerw nieustannie wokół nas, więc warto dla nich żyć." J.Wiśniewski
Mravka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 07:53   #4599
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 cz. II :)

Cytat:
Napisane przez roxana_lu Pokaż wiadomość
Dzieki dziewczyny... Nie wiem czemu mi sie kliknęło... 22 lata miał. Taki trochę nieogarnięty był, wolna dusza, w życiu mu sie nie poukładało jak miało, miał dwójkę malych dzieci... ale nikomu nie wadził... I zostawił te istotki na świecie... Kruche to życie.

Ale juz nie myśle o tym bo moje dziecko to bedzie kłębek nerwow, stresów i rozpaczy... Grrr!
Matko w moim wieku. Strasznie mi przykro
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 07:55   #4600
roxana_lu
Zakorzenienie
 
Avatar roxana_lu
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 486
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 cz. II :)

Cytat:
Napisane przez Mravka Pokaż wiadomość
Mi w sklepie doradzanano aby ciazowy kupic dopiero ok 2mc przed. Generalnie piersi jeszcze moga urosnac...z drugiej strony to tez kwestia indywidualna. Jednak chyba bym jeszcze nie brala ciazowego

Dzien dobry Kobietki!
Smacznych sniadan

Dziekuje, ja juz po jajeczniczka była

---------- Dopisano o 08:54 ---------- Poprzedni post napisano o 08:53 ----------

Cytat:
Napisane przez dd1dd Pokaż wiadomość
myślę, że chociaż kuchnię posprzątam bo jak sobie przypomnę Twoje blaty czyściutkie chyba, że to tylko do zdjęcia ?

słoneczko troszkę się pokazuje i od razu mi lepiej

Nie. Nie. Zawsze takie puste bo nie lubie mieć zawalonych wiec to kwestia przyzwyczajenia :P

---------- Dopisano o 08:55 ---------- Poprzedni post napisano o 08:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Mravka Pokaż wiadomość
to juz wyjasnilo sie dlaczego tak rzadko mi sie chce
Ps. Zazdroszcze duzego blatu w kuchni . Nie masz tak pozastawiane jak u mnie(czajnik,dzbanek etc)

Mam tez poustawiane ale z drugiej strony. Zdjecie oddaje tylko polowe kuchni, druga połowa to wielki ekspres do kawy, czajnik, robot kuchenny itd...
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Synuś i Córcia
roxana_lu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 07:57   #4601
dinusia08
Raczkowanie
 
Avatar dinusia08
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 146
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 cz. II :)

Cytat:
Napisane przez KALWI23 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny, faktycznie chyba najrozsadniej na razie będzie kupić trochę większy stanik tylko w co ja się zmieszcze
idę teraz mieszkanie ogarnąć i na jakieś zakupy się wybrać. Postaram się zaglądać w ciągu dnia
Dzień dobry
Ja też kupuje normalne tylko większe.
Zamawiam z bon prix i jestem zadowolona, oni maja dziwną rozmiarówkę,
ja mam pod biustem 90, w biuscie 109, i pasuje na mnie teraz ich rozmiar 75 F no i cena do przyjęcia.http://www.bonprix.pl/style/biustono...y=379&source=7

Wczoraj dostałam paczkę, zamówiłam taki model

Edytowane przez dinusia08
Czas edycji: 2015-02-20 o 08:02
dinusia08 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-20, 07:59   #4602
Mirabelka_90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 1 693
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 cz. II :)

Hej Dziewczynki
Cytat:
Napisane przez Mravka Pokaż wiadomość
no widzisz,a dla chłopców tez są fajne kreacje. Można mieć małego przystojniaka. Mi dziś położna wrozmowie powiedziała,że chłopiec trudniejszy w obsłudze. W sumie byłam zdziwiona...bo dla mnie dziewczynka ma dużo zakamarków,a chłopiec co...no siurek i jajka...
Oj tak, ciuszki dla chłopców teraz można na prawdę śliczne kupić
Cytat:
Napisane przez majka242007 Pokaż wiadomość
Dziewczyny... Od wieczora boli mnie ząb. Zjadłam apap, poleżałam, nie pomógł. Teraz patrzyłam w buzię, pół plomby mi wypadło... i taaaak strasznie boli aż na połowe twarzy i głowy promieniuje.
Pisałam do kuzynki, kazała mi papierosa odpalić i trzymać dym w buzi tylko nie wciągać oczywiście co by dzidzi nie szkudzić. Też nie pomogło. POMOCY!!!
Jakieś triki inne znacie jeszcze??? .... Może prócz takich by opić się do nieprzytomności?
UUu, biedna. Musisz niestety do dentysty iść bo leki tylko chwilowo pomogą, a plombę trzeba pewnie wymienić. Całe szczęście, że leczenie ząbków w ciąży jest możliwe
Cytat:
Napisane przez KALWI23 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny, faktycznie chyba najrozsadniej na razie będzie kupić trochę większy stanik tylko w co ja się zmieszcze
idę teraz mieszkanie ogarnąć i na jakieś zakupy się wybrać. Postaram się zaglądać w ciągu dnia
Podziwiam Te, które mają siły na sprzątanie i zakupy. Ja dopiero wczoraj troszkę ogarnęłam, ale dziś coś czuje, że tylko ogórkową ugotuje i tyle z mojej roboty.
Mirabelka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 08:00   #4603
roxana_lu
Zakorzenienie
 
Avatar roxana_lu
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 486
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 cz. II :)

Cytat:
Napisane przez magdowe Pokaż wiadomość
hej Dziewczyny jak dobrze ze dzisiaj piatek



kasperka - ja tez się boje obsługi chłopca w domu mam już córkę pozatym 2 młodsze siostry



majka - zgłoś się jak najszybciej do dentysty bo przy takim bólu żadne domowe sposoby nie pomogą. Współczuje bólu



Kalwi - ja kupuję normalne tylko wieksze



dd1dd - ja tez dzisiaj planuje porzadki ale dopiero po pracy tez mnie zmotywowały te czyste blaty roxany

Ej prosze Was, wyszłam na jakas pedantke a daleko mi do tego

Jak Wy sprzątacie to ja tez ide... Tylko co ja bede sprzatac?!

---------- Dopisano o 09:00 ---------- Poprzedni post napisano o 08:59 ----------

Cytat:
Napisane przez dinusia08 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Ja też kupuje normalne tylko większe.
Zamawiam z bon prix i jestem zadowolona, oni maja dziwną rozmiarówkę,
ja mam pod biustem 90, w biuscie 109, i pasuje na mnie teraz ich rozmiar 75 F no i cena do przyjęcia.

Ja kiedys cos dwa razy zamówiłam w bon prixie i sie mega zawiodłam... Omijam szerokim łukiem...
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Synuś i Córcia
roxana_lu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 08:03   #4604
Mravka
Zadomowienie
 
Avatar Mravka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 738
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 cz. II :)

Cytat:
Napisane przez roxana_lu Pokaż wiadomość
Dziekuje, ja juz po jajeczniczka była

---------- Dopisano o 08:54 ---------- Poprzedni post napisano o 08:53 ----------




Nie. Nie. Zawsze takie puste bo nie lubie mieć zawalonych wiec to kwestia przyzwyczajenia :P

---------- Dopisano o 08:55 ---------- Poprzedni post napisano o 08:54 ----------




Mam tez poustawiane ale z drugiej strony. Zdjecie oddaje tylko polowe kuchni, druga połowa to wielki ekspres do kawy, czajnik, robot kuchenny itd...
aaa to widzisz ja też nie lubie mieć zawalonych(w ogole co mogę to chowam). Jednak mam znacznie mniej blatu roboczego i to juz tak fajnie nie wygląda jak u Ciebie. Jedynie "wyspa" jest w miare wyluzowana,bo tam stoi tylko misa z owocami (w zał wizualizacja)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 31.jpg (82,8 KB, 27 załadowań)
__________________
"Życie składa się z rzadkich, oddzielonych momentów najwyższego znaczenia i nieskończonej liczby przerw pomiędzy tymi momentami. A ponieważ cienie tych momentów unoszą się w trakcie tych przerw nieustannie wokół nas, więc warto dla nich żyć." J.Wiśniewski
Mravka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 08:03   #4605
dd1dd
Zakorzenienie
 
Avatar dd1dd
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: łódzkie :]
Wiadomości: 3 603
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 cz. II :)

Cytat:
Napisane przez magdowe Pokaż wiadomość
dd1dd - ja tez dzisiaj planuje porzadki ale dopiero po pracy tez mnie zmotywowały te czyste blaty roxany
Roxana motywuje nas do sprzątania, do gotowania (jak wstawia te zdjęcia )... jak dobrze, ze ją mamy
__________________
dd1dd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 08:04   #4606
belleza_ines
Wtajemniczenie
 
Avatar belleza_ines
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 515
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 cz. II :)

Jejku, ale lecicie co do badań na tokso, ja nie miałam takich badań, każda kobieta w ciąży powinna je mieć?
belleza_ines jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 08:04   #4607
Mravka
Zadomowienie
 
Avatar Mravka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 738
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 cz. II :)

Cytat:
Napisane przez dd1dd Pokaż wiadomość
Roxana motywuje nas do sprzątania, do gotowania (jak wstawia te zdjęcia )... jak dobrze, ze ją mamy
__________________
"Życie składa się z rzadkich, oddzielonych momentów najwyższego znaczenia i nieskończonej liczby przerw pomiędzy tymi momentami. A ponieważ cienie tych momentów unoszą się w trakcie tych przerw nieustannie wokół nas, więc warto dla nich żyć." J.Wiśniewski
Mravka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 08:05   #4608
dinusia08
Raczkowanie
 
Avatar dinusia08
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 146
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 cz. II :)

roxana rozumiem, też niestety odsyłałam do nich kilka bubli,ale z biustonoszami miałam szczęście
dinusia08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 08:05   #4609
majka242007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 857
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 cz. II :)

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość

dentysta kochana .
Taaaa. a co to dentysta?
hehe
wiem mycha, tylko wczoraj było za późno na stomatologa. Zaraz lecę o 10 otwiera gabinet mam nadzieje że mnie przyjmie bo to różnie bywa.

WITAM SIĘ
Skarby ... co by nie było że do obory wlazłam w gumiokach bo zdarza się
majka242007 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-20, 08:06   #4610
dinusia08
Raczkowanie
 
Avatar dinusia08
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 146
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 cz. II :)

Cytat:
Napisane przez belleza_ines Pokaż wiadomość
Jejku, ale lecicie co do badań na tokso, ja nie miałam takich badań, każda kobieta w ciąży powinna je mieć?
Tak jak najbardziej, powinnaś dostać skierowanie.
dinusia08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 08:06   #4611
majka242007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 857
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 cz. II :)

Cytat:
Napisane przez belleza_ines Pokaż wiadomość
Jejku, ale lecicie co do badań na tokso, ja nie miałam takich badań, każda kobieta w ciąży powinna je mieć?

NA PIERWSZEJ WIZYCIE KAZAŁA MI ZROBIĆ BADANIE
majka242007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 08:08   #4612
dd1dd
Zakorzenienie
 
Avatar dd1dd
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: łódzkie :]
Wiadomości: 3 603
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 cz. II :)

Cytat:
Napisane przez roxana_lu Pokaż wiadomość
Ej prosze Was, wyszłam na jakas pedantke a daleko mi do tego

Jak Wy sprzątacie to ja tez ide... Tylko co ja bede sprzatac?!
może te książki popraw w gościnnym bo krzywo leżą

---------- Dopisano o 09:08 ---------- Poprzedni post napisano o 09:07 ----------

Cytat:
Napisane przez roxana_lu Pokaż wiadomość

Nie. Nie. Zawsze takie puste bo nie lubie mieć zawalonych wiec to kwestia przyzwyczajenia :P
ja mam zawalone naczyniami do zmywania

idę
__________________
dd1dd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 08:08   #4613
beatrix28
Zadomowienie
 
Avatar beatrix28
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 202
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 cz. II :)

witajcie czujemy sie juz znacznie lepiej,synek ma dzis kontrol,ale jestem dobrej mysli
dd1dd jakiego masz psiaka?mzoe pisalas ale zapomnialam
mrvka Ty kupilas to lozeczko za 20zl?niely biznes ,wrzuc do klubu ten nabytek chetnie zobacze to cudo
sugar ,zdrówka dla Marcelka
unikalna1983 nie masz sie o co obrazac, forum to dialog a nie pojedyncze monologi..niektore maja juz dzieci niektore jeszcze nie,tym bardziej warto czytac te ktore maja jakies doswiadczenie,ale Twoja wola.
dinusia28 a co im do tego jaka plec,ja jeszcze nie znam ale gin mowi ze najweazniesze ze zdrowe. kobiecie przede mna odkrył wade i musial ich wyslac do CZMP w ŁODZI zeby tam sie nia zajeli, a nawet 30tki nie ma,na wady nie ma reguły..
roxana_lu to zmotywowalas dziewczyny do dbałosci o blat kuchenny ja dzis podloge w kuchni wymopuje i poprasuje, bo ubrania z szafki już wychodzą:P

ktora jest z centrum?lodzkie,,ew.wielk opolska itp?dd1dd mozesz napisac mi skad jestes?moze byc na priv

Edytowane przez beatrix28
Czas edycji: 2015-02-20 o 08:11
beatrix28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 08:10   #4614
belleza_ines
Wtajemniczenie
 
Avatar belleza_ines
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 515
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 cz. II :)

Cytat:
Napisane przez dinusia08 Pokaż wiadomość
Tak jak najbardziej, powinnaś dostać skierowanie.

No właśnie, mój lekarz niby dobry specjalista, a daje skierowania na wszystko, tylko na to co nie trzeba:/ Muszę się upomnieć.


Jejku...Wy już za sprzątanie się bierzecie, a ja jeszcze leże.... jak mam mieć wolny dzień to tyle planuję co nie zrobię w domu, a przyjdzie co do czego to nic mi się nie chce:/ przyjemniej teraz mam jakieś wytłumaczenie

Edytowane przez belleza_ines
Czas edycji: 2015-02-20 o 08:25
belleza_ines jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 08:16   #4615
majka242007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 857
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 cz. II :)

Cytat:
Napisane przez Mravka Pokaż wiadomość
aaa to widzisz ja też nie lubie mieć zawalonych(w ogole co mogę to chowam). Jednak mam znacznie mniej blatu roboczego i to juz tak fajnie nie wygląda jak u Ciebie. Jedynie "wyspa" jest w miare wyluzowana,bo tam stoi tylko misa z owocami (w zał wizualizacja)
ooo jaka ładna
my póki co wynajmujemy mieszkanie...
Z mężem mieliśmy ładne mieszkanie urządzone ,,po mojemu,, ale gdy odchodziłam zostawiłam mu wszystko dosłownie... Teraz w wynajmowanym fakt faktem odświeżamy ściany itd drobne zmiany ale nie jest tak jak bym chciała i nie będzie bo nie ma sensu komuś remonty robić.
Mam nadzieję że już niedługo będziemy mieli swoje mieszkanie, może uda się wybudować dom... echhh
Zazdroszczę.

---------- Dopisano o 09:15 ---------- Poprzedni post napisano o 09:11 ----------

Cytat:
Napisane przez beatrix28 Pokaż wiadomość

unikalna1983 nie masz sie o co obrazac, forum to dialog a nie pojedyncze monologi..niektore maja juz dzieci niektore jeszcze nie,tym bardziej warto czytac te ktore maja jakies doswiadczenie,ale Twoja wola.

zgadzam się.
Zawsze możesz wrzucić zdjęcie obiadku :s lina:


Ja po śniadanku i ten głupi ząb ćmi póki co... Prawie nic nie zjadłam bo wszystko uraża... FAK

---------- Dopisano o 09:16 ---------- Poprzedni post napisano o 09:15 ----------

Jeny polazły wszystkie sprzatac...
Dobra, słabo mnie przekonałyście ale idę też

puśćcie sygnał jak wrócicie na forum hehehe
majka242007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 08:17   #4616
dinusia08
Raczkowanie
 
Avatar dinusia08
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 146
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 cz. II :)

Cytat:
Napisane przez belleza_ines Pokaż wiadomość
No właśnie, mój lekarz niby dobry specjalista, a daje mi skierowania na wszystko, tylko na to co nie trzeba.:/
Może powinnaś sama go zapytać o skierowanie.
dinusia08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 08:22   #4617
roxana_lu
Zakorzenienie
 
Avatar roxana_lu
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 486
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 cz. II :)

Cytat:
Napisane przez Mravka Pokaż wiadomość
aaa to widzisz ja też nie lubie mieć zawalonych(w ogole co mogę to chowam). Jednak mam znacznie mniej blatu roboczego i to juz tak fajnie nie wygląda jak u Ciebie. Jedynie "wyspa" jest w miare wyluzowana,bo tam stoi tylko misa z owocami (w zał wizualizacja)
ale cudna kuchnia

Cytat:
Napisane przez dd1dd Pokaż wiadomość
Roxana motywuje nas do sprzątania, do gotowania (jak wstawia te zdjęcia )... jak dobrze, ze ją mamy
aż się zawstydziłam

Cytat:
Napisane przez belleza_ines Pokaż wiadomość
Jejku, ale lecicie co do badań na tokso, ja nie miałam takich badań, każda kobieta w ciąży powinna je mieć?
postawa w ciąży

Cytat:
Napisane przez dinusia08 Pokaż wiadomość
roxana rozumiem, też niestety odsyłałam do nich kilka bubli,ale z biustonoszami miałam szczęście
no możliwe ale ja już chyba tam nigdy nic nie wybiorę... na zdjęciu wyglądają cudownie niektóre rzeczy a w rzeczywistości tragedia...

Cytat:
Napisane przez dd1dd Pokaż wiadomość
może te książki popraw w gościnnym bo krzywo leżą

---------- Dopisano o 09:08 ---------- Poprzedni post napisano o 09:07 ----------



ja mam zawalone naczyniami do zmywania

idę
dobra, idę układać

Cytat:
Napisane przez beatrix28 Pokaż wiadomość
witajcie czujemy sie juz znacznie lepiej,synek ma dzis kontrol,ale jestem dobrej mysli
dd1dd jakiego masz psiaka?mzoe pisalas ale zapomnialam
mrvka Ty kupilas to lozeczko za 20zl?niely biznes ,wrzuc do klubu ten nabytek chetnie zobacze to cudo
sugar ,zdrówka dla Marcelka
unikalna1983 nie masz sie o co obrazac, forum to dialog a nie pojedyncze monologi..niektore maja juz dzieci niektore jeszcze nie,tym bardziej warto czytac te ktore maja jakies doswiadczenie,ale Twoja wola.
dinusia28 a co im do tego jaka plec,ja jeszcze nie znam ale gin mowi ze najweazniesze ze zdrowe. kobiecie przede mna odkrył wade i musial ich wyslac do CZMP w ŁODZI zeby tam sie nia zajeli, a nawet 30tki nie ma,na wady nie ma reguły..
roxana_lu to zmotywowalas dziewczyny do dbałosci o blat kuchenny ja dzis podloge w kuchni wymopuje i poprasuje, bo ubrania z szafki już wychodzą:P

ktora jest z centrum?lodzkie,,ew.wielk opolska itp?dd1dd mozesz napisac mi skad jestes?moze byc na priv
o, ja wczoraj podłogi wyszorowałam i pościele poprzebierałam a dzisiaj za pranie się wziełam bo mi z kosza na brudy zaś wychodziło

Cytat:
Napisane przez majka242007 Pokaż wiadomość
ooo jaka ładna
my póki co wynajmujemy mieszkanie...
Z mężem mieliśmy ładne mieszkanie urządzone ,,po mojemu,, ale gdy odchodziłam zostawiłam mu wszystko dosłownie... Teraz w wynajmowanym fakt faktem odświeżamy ściany itd drobne zmiany ale nie jest tak jak bym chciała i nie będzie bo nie ma sensu komuś remonty robić.
Mam nadzieję że już niedługo będziemy mieli swoje mieszkanie, może uda się wybudować dom... echhh
Zazdroszczę.

---------- Dopisano o 09:15 ---------- Poprzedni post napisano o 09:11 ----------




zgadzam się.
Zawsze możesz wrzucić zdjęcie obiadku :s lina:


Ja po śniadanku i ten głupi ząb ćmi póki co... Prawie nic nie zjadłam bo wszystko uraża... FAK

---------- Dopisano o 09:16 ---------- Poprzedni post napisano o 09:15 ----------

Jeny polazły wszystkie sprzatac...
Dobra, słabo mnie przekonałyście ale idę też

puśćcie sygnał jak wrócicie na forum hehehe
cisza z obiadami, plis
bo zaś mnie smaki najdą a dziś bez wyboru - barszcz z kołdunami od babci
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Synuś i Córcia
roxana_lu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 08:22   #4618
MsLullaby
Zakorzenienie
 
Avatar MsLullaby
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 573
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 cz. II :)

BEATRIX ciesze się ze jest poprawa mnie i synka za to dusi kaszel i meczy katar, chce juz wracać rosi: z inspiracjami obiadowymi dołączę po powrocie do UK bo teraz mama się gotowaniem zajmuje chętnie bym coś ugotowala, ale do południa jesteśmy sami z małym a tu mieszkanie nie jest w ogóle dostosowane do niego i musze wszędzie za nim chodzić i go pilnować żeby nic nie rozwalił i sobie krzywdy nie zrobił
__________________
Bartuś
9.09.2013

Adrianek
30.07.2015
MsLullaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 08:22   #4619
Mirabelka_90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 1 693
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 cz. II :)

Cytat:
Napisane przez belleza_ines Pokaż wiadomość
Jejku, ale lecicie co do badań na tokso, ja nie miałam takich badań, każda kobieta w ciąży powinna je mieć?
Ja sobie robiłam prywatnie i za IgG i IgM zapłaciłam 80 złotych. Wyszło mi, że już kiedyś przechodziłam.
Ach widzę, że różnice między Polską a Irlandią są znaczące. Tutaj zrobiono mi grupę krwi, HIV, HBs i żelazo;d Resztę prywatnie w Polsce robiłam.. W którym tygodniu umawiacie się na usg połówkowe?
Mirabelka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 08:23   #4620
majka242007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 857
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 cz. II :)

Cytat:
Napisane przez dinusia08 Pokaż wiadomość
Może powinnaś sama go zapytać o skierowanie.
ja dostałam skierowanie jedynie na dwa prenatalne, a tak pisze mi na kartce jak badania mam zrobić i robię w przychodni za kasę. Może dlatego że prywatnie do niej chodzę... Ale te badania wszystkie sporo w sumie kosztują
majka242007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-21 18:59:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:09.