Dobrze dobrany biustonosz - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-03-26, 19:21   #1
Alicja Kaczmarek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 77

Dobrze dobrany biustonosz


Od razu zaznaczam że nie wiedziałam do jakiej kategorii dać ten wątek. Chciałabym dobrać idealny rozmiar biustonosza dla siebie. Wiem że jest dużo takich poradników ale ja naprawdę się na tym nie znam. A jeśli chodzi o kalkulatory rozmiarów to one są jakieś dziwne co chwilę wychodzi mi co innego. Więc jeśli ktoś wie jaki rozmiar jest dla mnie to bardzo proszę o pomoc. Chcę żeby ładnie wyeksponował piersi. Mój rozmiar pod biustem to 77 a w biuście 93.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Alicja Kaczmarek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-26, 21:20   #2
MsN
Femme fatale
 
Avatar MsN
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: the circles of dante's hell
Wiadomości: 1 261
Dot.: Dobrze dobrany biustonosz

Cytat:
Napisane przez Alicja Kaczmarek Pokaż wiadomość
Od razu zaznaczam że nie wiedziałam do jakiej kategorii dać ten wątek. Chciałabym dobrać idealny rozmiar biustonosza dla siebie. Wiem że jest dużo takich poradników ale ja naprawdę się na tym nie znam. A jeśli chodzi o kalkulatory rozmiarów to one są jakieś dziwne co chwilę wychodzi mi co innego. Więc jeśli ktoś wie jaki rozmiar jest dla mnie to bardzo proszę o pomoc. Chcę żeby ładnie wyeksponował piersi. Mój rozmiar pod biustem to 77 a w biuście 93.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie wiem czy będę w stanie pomóc, nie wiem jak się oblicza jak dobrze dobrać sobie bieliznę, nigdy się tym nie interesowałam, ale braffiterka zawodowo zajmuje się profesjonalnym doborem biustonosza do rozmiaru i sylwetki danej kobiety więc może udaj się do takiej osoby. Braffiterki tylko odejmują 5 cm, żeby dobrze dopasować stanik i żeby po prostu dobrze leżał. Teraz w tych pandemicznych czasach ciężko z tym, jak wszystko zdalne, po za tym galerie handlowe obecnie chwilowo zamknięte, ale jeśli otworzą to spoko, celuj tam i zapytaj w sklepie w bielizną czy mają braffiterkę i jaka jest opłata za poradę. Podobno porada jest w cenie biustonosza, ale czy to prawda - zapytaj u źródła.
__________________
1. Lepiej być nielubianą za to, kim jesteś niż być kochaną za to kim nie jesteś.
2. Ludzie nie rodzą się dobrzy albo źli. Rodzą się z pewnymi skłonnościami, ale liczy się sposób, w jaki żyją. I to, jakich ludzi poznają.

Edytowane przez MsN
Czas edycji: 2021-03-27 o 20:24
MsN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-26, 21:24   #3
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Dobrze dobrany biustonosz

To KLIK jest właściwy wątek.
Tylko że tak czy siak normalne jest, że można mieć kilka różnych rozmiarów w szufladzie i każdy będzie dobry. Rozmiarowka różni się pomiędzy markami, a także pomiędzy modelami w jednej marce. Staniki bywają mało- i wielkomiseczkowe, wąsko- i szerokofiszbinowe i zawsze trzeba mierzyć. Kalkulatory podaja tylko rozmiar wyjściowy, orientacyjny.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-26, 21:32   #4
Alicja Kaczmarek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 77
Dot.: Dobrze dobrany biustonosz

A mam takie jedno pytanie jeszcze, boa ja nosze miseczkę 75B, to czy można to zamienić na jakiś inny rozmiar żeby ten biust wyglądał ładniej? Bo słyszałam o takim czymś ale nie wiem czy to prawda

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Alicja Kaczmarek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-26, 22:02   #5
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Cool Dot.: Dobrze dobrany biustonosz

Cytat:
Napisane przez Alicja Kaczmarek Pokaż wiadomość
A mam takie jedno pytanie jeszcze, boa ja nosze miseczkę 75B, to czy można to zamienić na jakiś inny rozmiar żeby ten biust wyglądał ładniej? Bo słyszałam o takim czymś ale nie wiem czy to prawda

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Co to znaczy ładniej?
Jeśli masz za luźny obwód, to próbujesz 70C, albo 65 D. Może się tez okazać, że będziesz potrzebować jeszcze większej miski.
Poza tym biusty są różne i kształty misek oraz fasony też są różne. Można znaleźć dobry rozmiar, ale różne rzeczy mogą nie pasować: rozstaw misek, fiszbiny za wąskie czy za szerokie, wysokość miski, cięcia, mostek za szeroki.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-26, 22:07   #6
Alicja Kaczmarek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 77
Dot.: Dobrze dobrany biustonosz

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Co to znaczy ładniej?
Jeśli masz za luźny obwód, to próbujesz 70C, albo 65 D. Może się tez okazać, że będziesz potrzebować jeszcze większej miski.
Poza tym biusty są różne i kształty misek oraz fasony też są różne. Można znaleźć dobry rozmiar, ale różne rzeczy mogą nie pasować: rozstaw misek, fiszbiny za wąskie czy za szerokie, wysokość miski, cięcia, mostek za szeroki.
Ładnie chodzi mi o to żeby piersi były wyeksponowane, nie spłaszczone itp

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Alicja Kaczmarek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-27, 07:35   #7
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Dobrze dobrany biustonosz

Cytat:
Napisane przez Alicja Kaczmarek Pokaż wiadomość
Ładnie chodzi mi o to żeby piersi były wyeksponowane, nie spłaszczone itp

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To zależy od kształtu biustu. Nie każdy biust będzie pasował do każdego fasonu stanika.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-27 08:35:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:57.