Kosmetyki M.A.C - Strona 131 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-08, 11:12   #3901
Alimera
Raczkowanie
 
Avatar Alimera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 81
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Paziolka Pokaż wiadomość
gdzie w Krk można kupić MAC?
Sry za pytanie, ale nie jestem w temacie.
W Galerii Krakowskiej
Alimera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-08, 11:16   #3902
Paziolka
Raczkowanie
 
Avatar Paziolka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 179
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Alimera Pokaż wiadomość
W Galerii Krakowskiej
Dzięki za odpowiedź, a dokładniej? w jakim miejscu/sklepie, czy może mają swój?
__________________
Paziolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-08, 11:29   #3903
ovi
Raczkowanie
 
Avatar ovi
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 123
GG do ovi
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Paziolka Pokaż wiadomość
gdzie w Krk można kupić MAC?
Sry za pytanie, ale nie jestem w temacie.
Galeria Krakowska, środkowe piętro, na środku (blisko od wejścia z przystanku tramwajowego na Pawiej )
__________________
ovi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-08, 16:18   #3904
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Przy okazji wiosennych porządków postanowiłam obfocić moją MACową kolekcję.
1. Kredki Pearlglide : od góry Rave, Miss Fortune, Black Russian (to samo na swatchu po lewej), Kohl Blooz, Powerpoint Prussian, Technakohl Auto-De-Blu (na swatchu od góry Auto-De-Blu, Prussian i Blooz)
2. Róże : górny rząd Loverush, Breezy, dolny Blooming, Pinch O'Peach
3. Cienie: górny rząd: Vellum, Shale, Purple Shower, dolny: Mont Black, Knight
4. Paletki: Spiced Chocolate, Tempting, Royal Tour
5. Pędzle (uprałam ): 226, 239, 109; Shadesticki: Royal Hue, Beige-ing (z Tru i nie jestem pewna oryginalnośći), Prasowańce: Spectacle!, Medium Dark (Blot Powder)
6. Pigment Vanilla, Glitter Reflects Transparent Teal, Paintpot Bare Study; szminki od lewej: Kiss Manish, Hang-up, Kirsch

Poza tym paletka w trakcie składania (na razie: Shadowy Lady, Yogurt, Deep Truth, Black Tied), Studio Fix NW15, Prep+Prime SPF50, odsypki pigmentow, resztki Naked i rzeczy HK ktore już wrzucałam.

Ulubione rzeczy to róże - nawet tymi ciemnymi da się zrobić łagodny efekt, obie paletki CoC i prasowańce.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kredki1.jpg (40,5 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg roze_all.jpg (47,9 KB, 69 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cienie_all.jpg (59,1 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg paletki.jpg (65,0 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pedzle_sticki_pudry.jpg (75,7 KB, 114 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg oczy i usta.jpg (56,8 KB, 67 załadowań)
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-08, 16:24   #3905
Zahran
Raczkowanie
 
Avatar Zahran
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 471
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Ładnie ładnie!
Brand, jesteś zadowolona z blot powdera, czyli czy naprawdę sprawdza się ?
Zahran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-08, 16:34   #3906
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Zahran Pokaż wiadomość
Ładnie ładnie!
Brand, jesteś zadowolona z blot powdera, czyli czy naprawdę sprawdza się ?
Jak widać po opakowaniu Sprawdza się świetnie - matuje, idealny do poprawek w ciągu dnia bo można go nałożyć kilkakrotnie a nie robi efektu wyraźnego przyciemnienia z każda warstwą.
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-08, 18:18   #3907
ilczi
Raczkowanie
 
Avatar ilczi
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 35
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Witam!
Mania na MACa narasta we mnie powoli lecz konsekwentnie z każdą obejrzaną stroną ze swatchami, obejrzanym filmem na youtubie, gdzie dziewczyny tworzą cuda z pomocą kosmetyków MAC. W końcu po lekturze tego wątku postanowiłam osobiście wybrać się do MACa. Padło na Krakowski (mam ok 250km). Planuję jechać w tym tygodniu, a lista zakupów jest już wstępnie stworzona (obawiam się, że bez niej w skepie ciężko by mi było się na coś zdecydować ). Jednak mam kilka pytań odnośnie produktów i mam nadzieję, że mi pomożecie .

Mineralize Skinfinish Natural - palnuję go kupić jako puder kończący makijaż i do poprawek w ciągu dnia. Dobry pomysł, czy lepiej jakiś inny? Do niego lepszy będzie kabuki czy zwykły do pudru będzie ok?(czy rodzaj wykorzystanego pędzla ma wpływ na efekt krycia). Czy do niego jest dołączony jakiś aplikator? Na KWC są tylko 2 opinie i to skrajnie różne.

Mineralize Skinfinish - te dające ten słynny "glow" Są one dostępne w regularnej sprzedaży w Polsce? Warto? Czy lepiej poszukać Beauty Powder(dostępne w Polsce?)

Błyszczyki - słyszałam, że są klejące, ale czy wszystkie, tzn. chodzi mi o typy (plushglass, lustreglass, dazzleglas...). Czy Dazzleglass są dostępne w GK?

Fix + - warto?, czy dla początkującej MACoholiczki raczej zbędny?

Tinted Lip Conditioner SPF15 - są dostępne? mocno kryją i nawilżają?

Przepraszam, że aż tyle pytań

Z góry dziękuję
ilczi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-08, 21:45   #3908
a_n_u_l_a
Raczkowanie
 
Avatar a_n_u_l_a
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 293
Question Dot.: Kosmetyki M.A.C

BrandNewName, możesz powiedzieć jak Ci się używa pędzla 109? Nie jest za mały? Właśnie się nad nim zastanawiam i nie wiem czy brać ten czy jakiś inny
a_n_u_l_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-08, 21:59   #3909
kamisio
Zadomowienie
 
Avatar kamisio
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 598
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Jak widać po opakowaniu Sprawdza się świetnie - matuje, idealny do poprawek w ciągu dnia bo można go nałożyć kilkakrotnie a nie robi efektu wyraźnego przyciemnienia z każda warstwą.
idealny puder do korekt dobry mat
__________________
next life - KNK
kamisio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-08, 22:07   #3910
ovi
Raczkowanie
 
Avatar ovi
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 123
GG do ovi
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Kamisio, a mógłbyś mi doradzić w kwestii pudrów MACowych? Bo w ogole sie nie orientuje... Mam cere mieszaną z tendencją do suchej... Szukam czegoś bez efektu maski, ze średnim kryciem Bylabym wdzieczna za rade
__________________
ovi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-08, 22:43   #3911
kamisio
Zadomowienie
 
Avatar kamisio
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 598
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez ovi Pokaż wiadomość
Kamisio, a mógłbyś mi doradzić w kwestii pudrów MACowych? Bo w ogole sie nie orientuje... Mam cere mieszaną z tendencją do suchej... Szukam czegoś bez efektu maski, ze średnim kryciem Bylabym wdzieczna za rade
a chcesz uzywać płynnego podkładu pod puder, czy tylko sam puder ?
__________________
next life - KNK
kamisio jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-08, 22:48   #3912
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez a_n_u_l_a Pokaż wiadomość
BrandNewName, możesz powiedzieć jak Ci się używa pędzla 109? Nie jest za mały? Właśnie się nad nim zastanawiam i nie wiem czy brać ten czy jakiś inny
Dla mnie to pędzel-ideał Jest precyzyjny - przy innych (skośny z Sephory i typowy do różu z Inglota) miałam wrażenie że to pędzle mnie prowadzą a nie ja je. Rozmiar dal mnie idealny - nie za mały nie za duży. Poza tym to za co najbardziej ten pędzel lubię to kształt - jest stosunkowo zwarty i płaski na całej powierzcni więc łatwo wyczuć się nacisku jaka da pożądany efekt.

Jak już kiedyś pisałam MAC ma parę pędzli mogących służyc do nakładania rózu więc wszstko zależy od Twoich preferencji.
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-08, 23:09   #3913
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Przy okazji wiosennych porządków postanowiłam obfocić moją MACową kolekcję.
1. Kredki Pearlglide : od góry Rave, Miss Fortune, Black Russian (to samo na swatchu po lewej), Kohl Blooz, Powerpoint Prussian, Technakohl Auto-De-Blu (na swatchu od góry Auto-De-Blu, Prussian i Blooz)
2. Róże : górny rząd Loverush, Breezy, dolny Blooming, Pinch O'Peach
3. Cienie: górny rząd: Vellum, Shale, Purple Shower, dolny: Mont Black, Knight
4. Paletki: Spiced Chocolate, Tempting, Royal Tour
5. Pędzle (uprałam ): 226, 239, 109; Shadesticki: Royal Hue, Beige-ing (z Tru i nie jestem pewna oryginalnośći), Prasowańce: Spectacle!, Medium Dark (Blot Powder)
6. Pigment Vanilla, Glitter Reflects Transparent Teal, Paintpot Bare Study; szminki od lewej: Kiss Manish, Hang-up, Kirsch

Poza tym paletka w trakcie składania (na razie: Shadowy Lady, Yogurt, Deep Truth, Black Tied), Studio Fix NW15, Prep+Prime SPF50, odsypki pigmentow, resztki Naked i rzeczy HK ktore już wrzucałam.

Ulubione rzeczy to róże - nawet tymi ciemnymi da się zrobić łagodny efekt, obie paletki CoC i prasowańce.



Cudowności
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-09, 06:15   #3914
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C

ja tez uzywam Blot Powdera - spelnia swoje zadanie i polecam rowniez
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-09, 07:22   #3915
ovi
Raczkowanie
 
Avatar ovi
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 123
GG do ovi
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez kamisio Pokaż wiadomość
a chcesz uzywać płynnego podkładu pod puder, czy tylko sam puder ?
Tzn. teraz używam face&body konkretnie... Momentami zastanawiam się nad tym, czy by go nie odłożyć w kąt i zacząć uzywać samego pudru...
__________________
ovi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-09, 13:51   #3916
rinoa_woman
Wtajemniczenie
 
Avatar rinoa_woman
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 413
GG do rinoa_woman
Dot.: Kosmetyki M.A.C

nie wiem czy już wcześniej nie padło gdzieś to pytanie, jeśli tak to sorry, ale chciałabym wiedzieć czy w którymś z polskich salonów MAC'a można kupić tę paletę na 15cieni? jeśli tak to w którym salonie(mieście) i za ile? i czy jest ona z jakimiś cieniami czy można kupić pustą? jedynie gdzie znalazłam taką paletę to na ebay ale nie wysyłają do polski i to była pusta paletka, kosztowała ok 90zł
rinoa_woman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-09, 13:54   #3917
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Kosmetyki M.A.C

A ja juz nie moge sie doczekac az dojda do mnie moje pigmenty z MACa Ciekawa jestem jak bedzie wygladal smokey w wykonaniu Dark Soul
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-09, 14:01   #3918
rinoa_woman
Wtajemniczenie
 
Avatar rinoa_woman
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 413
GG do rinoa_woman
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
A ja juz nie moge sie doczekac az dojda do mnie moje pigmenty z MACa Ciekawa jestem jak bedzie wygladal smokey w wykonaniu Dark Soul
polecam moją ulubioną youtube'ową makijażystkę, właśnie tutaj robi smokey pigmentami MAC'a i używa Dark Soul
http://www.youtube.com/watch?v=dLPz1...e=channel_page
rinoa_woman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-09, 14:14   #3919
Arwena84
Zadomowienie
 
Avatar Arwena84
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 638
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez rinoa_woman Pokaż wiadomość
nie wiem czy już wcześniej nie padło gdzieś to pytanie, jeśli tak to sorry, ale chciałabym wiedzieć czy w którymś z polskich salonów MAC'a można kupić tę paletę na 15cieni? jeśli tak to w którym salonie(mieście) i za ile? i czy jest ona z jakimiś cieniami czy można kupić pustą? jedynie gdzie znalazłam taką paletę to na ebay ale nie wysyłają do polski i to była pusta paletka, kosztowała ok 90zł
Była w Złotych Tarasach i w Arkadii (i pewnie jest nadal). Chociaż ja bym już cieni MACa nie kupiła, IMO z Atelier są lepsze, 3 razy większe, bardziej nasycone kolorki i po 28zł a nie po 45.
__________________
MAComania mnie dopadla, choroba ciezka, przewlekla i obawiam sie ze nieuleczalna.
Arwena84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-09, 14:16   #3920
rinoa_woman
Wtajemniczenie
 
Avatar rinoa_woman
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 413
GG do rinoa_woman
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Arwena84 Pokaż wiadomość
Była w Złotych Tarasach i w Arkadii (i pewnie jest nadal). Chociaż ja bym już cieni MACa nie kupiła, IMO z Atelier są lepsze, 3 razy większe, bardziej nasycone kolorki i po 28zł a nie po 45.
a wiesz może ile kosztuje ta paleta MAC'a?
rinoa_woman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-09, 14:25   #3921
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Zahran, Martaboy - dziękuję za miłe słowa o mojej kolekcji

Paletka MAC 15 - 55PLN
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-09, 14:42   #3922
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Ooo obejrze sobie
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-09, 16:53   #3923
Laurany
Rozeznanie
 
Avatar Laurany
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 776
Dot.: Kosmetyki M.A.C

a ja już jestem kompletnie uzależniona od Maca
chciałam się jeszcze tylko o parę rzeczy dopytać przed moim (kolejnym) napadem na ich stoisko:
a dokładnie:
potrzebuję korektora pdo oczy oraz pudru matującego, co sądzicie o tych z Maca?
a i kusi mnie jeszcze mascara Mac Zoom którą tak zachwala Kim Kardashian, czy używałyście jej może??
Laurany jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-09, 18:19   #3924
rinoa_woman
Wtajemniczenie
 
Avatar rinoa_woman
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 413
GG do rinoa_woman
Dot.: Kosmetyki M.A.C

i znów mam pytanie dotyczące palety MAC, tym razem chodzi mi o palety serii Cream eyeshadows. zamówiłam sobie dzisiaj takową i się zastanawiam czy można te palete modyfikowac tzn wyjmować te cienie bez naruszania całej palety czy raczej się nie da? oglądałam różne zdjęcia tej palety(bo moja dopiero czeka na wysyłke) i na jednych zdjęciach widać że możnaby było wyjąć te foremki a na innych raczej nie, więc jak to jest?
rinoa_woman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-09, 18:53   #3925
Gwedhan
Rozeznanie
 
Avatar Gwedhan
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Birmingham
Wiadomości: 719
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez ilczi Pokaż wiadomość
Witam!
Mania na MACa narasta we mnie powoli lecz konsekwentnie z każdą obejrzaną stroną ze swatchami, obejrzanym filmem na youtubie, gdzie dziewczyny tworzą cuda z pomocą kosmetyków MAC. W końcu po lekturze tego wątku postanowiłam osobiście wybrać się do MACa. Padło na Krakowski (mam ok 250km). Planuję jechać w tym tygodniu, a lista zakupów jest już wstępnie stworzona (obawiam się, że bez niej w skepie ciężko by mi było się na coś zdecydować ). Jednak mam kilka pytań odnośnie produktów i mam nadzieję, że mi pomożecie .

Mineralize Skinfinish Natural - palnuję go kupić jako puder kończący makijaż i do poprawek w ciągu dnia. Dobry pomysł, czy lepiej jakiś inny? Do niego lepszy będzie kabuki czy zwykły do pudru będzie ok?(czy rodzaj wykorzystanego pędzla ma wpływ na efekt krycia). Czy do niego jest dołączony jakiś aplikator? Na KWC są tylko 2 opinie i to skrajnie różne.

Mineralize Skinfinish - te dające ten słynny "glow" Są one dostępne w regularnej sprzedaży w Polsce? Warto? Czy lepiej poszukać Beauty Powder(dostępne w Polsce?)

Błyszczyki - słyszałam, że są klejące, ale czy wszystkie, tzn. chodzi mi o typy (plushglass, lustreglass, dazzleglas...). Czy Dazzleglass są dostępne w GK?

Fix + - warto?, czy dla początkującej MACoholiczki raczej zbędny?

Tinted Lip Conditioner SPF15 - są dostępne? mocno kryją i nawilżają?

Przepraszam, że aż tyle pytań

Z góry dziękuję

Z tego co mi wiadomo:
Mineralize Skinfinish nie lubie. Kupilam i teraz lezy nieuzywany. Jest dosc ciezki i wazy sie na buzi po poprawkach. Jezeli chodzi o puder to jestem absolutnie zachwycona Blot Powder. Ultralekki, nie widac go na buzi i u mnie trzyma mat bez poprawek okolo 3-4 godzin (a to naprawde duze osiagniecie).

Co do mineralize Skinfinish "glow", to ja wlasnie zakupilam rozswietlacz REDHEAD i jestem oczarowana. Piekne kolory, bardzo drobno mielony. Efekt jest powalajacy. Posiadam jeszcze taki z limitowanej edycji, z bardziej widocznymi drobinkami i rowniez jestem zadowolona.

Tinted Lip Conditioner SPF15 mam w kolorze Gentle Coral i w sumie to szalu nie ma..Taka sobie wazelinka z lekkim kolorem i do tego nie za bardzo blyszczaca. Wchlania sie prawie do matu, nie nawilza jakos za specjalnie. Jedyna zaleta jest zapach - wanilia - ale to maja wszystkie pomadki Maca. Nie wiem, czy sa dostepne w Polsce, ja kupuje w Anglii.


Cytat:
Napisane przez ovi Pokaż wiadomość
Kamisio, a mógłbyś mi doradzić w kwestii pudrów MACowych? Bo w ogole sie nie orientuje... Mam cere mieszaną z tendencją do suchej... Szukam czegoś bez efektu maski, ze średnim kryciem Bylabym wdzieczna za rade
Ja bym postawila na Blot Powder. Jest bardzo delikatny, niby bardzo lekko kryjacy, ale spowija buzie w aksamitny woal. Nie zmienia koloru, nie warzy sie na buzi i pieknie utrwala makijaz (nawet filtry). Jest niewidoczny, naprwde polecam

Mam nadzieje, ze pomoglam choc troche, pozdrawiam
Gwedhan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-09, 19:26   #3926
fascynacja25
Raczkowanie
 
Avatar fascynacja25
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa/Radom
Wiadomości: 466
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Arwena84 Pokaż wiadomość
Nic dziwnego, ciemne pigmenty sa trudne w uzyciu, osyuja sie, jak dla mnie do smoky sie nie nadaja.
a ja od dawna malując oczko pigmentami czy też innymi sypkimi cieniami podkładam pod oko wacik kosmetyczny i to co się osypuje ląduje na nim
__________________
Kocham Cię nie za to jaki jesteś lecz za to jaka jestem ja kiedy jestem zTobą...


fascynacja25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-09, 19:41   #3927
ilczi
Raczkowanie
 
Avatar ilczi
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 35
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Gwedhan Pokaż wiadomość
Z tego co mi wiadomo:
Mineralize Skinfinish nie lubie. Kupilam i teraz lezy nieuzywany. Jest dosc ciezki i wazy sie na buzi po poprawkach. Jezeli chodzi o puder to jestem absolutnie zachwycona Blot Powder. Ultralekki, nie widac go na buzi i u mnie trzyma mat bez poprawek okolo 3-4 godzin (a to naprawde duze osiagniecie).

Co do mineralize Skinfinish "glow", to ja wlasnie zakupilam rozswietlacz REDHEAD i jestem oczarowana. Piekne kolory, bardzo drobno mielony. Efekt jest powalajacy. Posiadam jeszcze taki z limitowanej edycji, z bardziej widocznymi drobinkami i rowniez jestem zadowolona.

Tinted Lip Conditioner SPF15 mam w kolorze Gentle Coral i w sumie to szalu nie ma..Taka sobie wazelinka z lekkim kolorem i do tego nie za bardzo blyszczaca. Wchlania sie prawie do matu, nie nawilza jakos za specjalnie. Jedyna zaleta jest zapach - wanilia - ale to maja wszystkie pomadki Maca. Nie wiem, czy sa dostepne w Polsce, ja kupuje w Anglii.


Bardzo dziękuję za odpowiedź
ilczi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-09, 20:27   #3928
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Jeśli ktoś się nie załapał na HK - pilnujcie MACów bo może być druga dostawa HK (nie wiem jak wygląda sytuacja w Krakowie)
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-09, 20:41   #3929
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Jeśli ktoś się nie załapał na HK - pilnujcie MACów bo może być druga dostawa HK (nie wiem jak wygląda sytuacja w Krakowie)
taaaaak? Cóż za miła wiadomość Może jednak się przemogę...
Idę pooglądać

Nie, jednak nie Jakie to szczęście
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo

Edytowane przez martaboy
Czas edycji: 2009-03-09 o 20:44
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-09, 20:44   #3930
carlosek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 1
GG do carlosek
Dot.: Kosmetyki M.A.C

pierwszy post i spam = ban

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2009-03-09 o 21:37
carlosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:27.