Kosmetyki M.A.C - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-08-21, 00:31   #1201
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez konopia Pokaż wiadomość
http://www.youtube.com/watch?v=Br3ndXEfuTk - obejrzyj, ona nakłada na usta Cult of Cherry; jak na moje genialny kolorek, kupiłabym, gdybym mogła

Rzeczywiście, ma Cult of Cherry ale szczerze mówiąc to on chyba jak dla mnie zbyt w róż wpada...Wolałabym czerwień... Za to ten drugi odcień...Bożesz Ty mój!!Cudo!Mój kolorek, uwielbiam takie śliweczki!!!Chyba podjęłam decyzję wedle zasady gdzie dwóch się bije....
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 08:33   #1202
wersta
Zakorzenienie
 
Avatar wersta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 6 572
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość

wersta pigmentów jest całe mnóstwo Chyba ok. 90 kolorów
to ja to wiem (niestety ) tylko szukam takich mokropołyskowych na policzki jako nabłyszczacz
wersta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 09:23   #1203
sicily
Raczkowanie
 
Avatar sicily
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 260
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Mieszałyśccie kilka odcieni pigmentów razem, aby uzyskac idealny dla siebie kolorek? Ja uwielbiam takie eksperymenty na MACu W ten sposób mam całe pudełeczko Cienia do Powiek Moich MArzeń = fairylight + melon + aprricot pink + odrobink frozen white i odrobinka night light.

Swoją drogą dałabym się pokroić za pełnowymiarowe opakowanie limitowanego pigmentu Night Light....
sicily jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 10:45   #1204
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez sicily Pokaż wiadomość
Mieszałyśccie kilka odcieni pigmentów razem, aby uzyskac idealny dla siebie kolorek? Ja uwielbiam takie eksperymenty na MACu W ten sposób mam całe pudełeczko Cienia do Powiek Moich MArzeń = fairylight + melon + aprricot pink + odrobink frozen white i odrobinka night light.
To pochwal się jaki kolor otrzymałaś
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 11:41   #1205
sicily
Raczkowanie
 
Avatar sicily
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 260
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
To pochwal się jaki kolor otrzymałaś
Cielisty-ciepły-różowo-beżowy-z odrobinką brązu odcień ;-) My
sicily jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 14:18   #1206
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez sicily Pokaż wiadomość
Cielisty-ciepły-różowo-beżowy-z odrobinką brązu odcień ;-) My
Marioli13 chyba o fotkę chodziło...
tez jestem ciekawa!
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 14:42   #1207
oo0paulinka0oo
Raczkowanie
 
Avatar oo0paulinka0oo
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 297
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Witam wszystkich
Dołączam się do rozmowy, od jakiegoś czasu szaleję za kosmetykami MACa.

Czekamy na fotkę sicily
oo0paulinka0oo jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-21, 18:13   #1208
wilhelmina
Zadomowienie
 
Avatar wilhelmina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 371
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Wilhelmino no pięknie!
Szczególnie wpadł mi w oko podkład, jaki masz kolorek i jakie wrażenie na Tobie wywarł?
Nevadko, to w dużym stopniu Twoja sprawka, ze zaczęłam szaleć za MACiem

Podkład to Select SPF 15 w kolorze NC25, cieplutki z żółtym odcieniem. Uważam, ze to bardzo dobry podkład jesli nie ma się cery z dużymi problemami. Jest lekki i ślicznie wyrównuje kolor cery. Przyrównałabym go do Avene Couvrance, tylko Select ma delikatniejsze krycie, tj. nie zakrywa większych krost lub czerwonej skóry i użycie korektora to konieczność. Mnie się jedenak bardzo podoba, poniewaz lubie takie podkłady. Na początku myślałam, ze wybiorę klasyk, czyli Studiofix fluid, ale wiem, ze jest on po prostu mocno kryjący i ciężki. Select mnie nie zapchał, ladnie stapia się z cerą, daje naturalne wykonczenie. No i to, ze ma pompkę jest genialne - świetnie się dozuje. Ogółem - polecam. A co do wyboru odcienia, radziłabym na msc. w sklepie najpierw wypróbować, ponieważ wiem, że kolor NC30 jest już mocno żółty, a czasami wręcz pomarańczowy Wiem, Nevadko, ze do MACa, tak jak ja, masz daleko, ale ja właśnie specjalnie po to wybrałam sobie Warszawę i Kraków do zwiedzenia w wakacje, by m. in. do MACowych sklepów zajśćTŻ stwierdził, że to już jakaś choroba. A Panie w MACu bardzo miłe są i z chęcią dobiorą kolor podkładu. Swoją dorgą, gdy wyjasni się paniom, ze już się trochę o MACu wie, i że przyszło się wybrać to i owo, ale chce się zastanowić, to sa bardzo miłe, dają spokój, nie doradzają nachalnie i można sobie do woli stac i testować


btw, pytalam się w MACu w Krakowie czy MAC planuje otwierać dalej sklepy w PL. Panie powiedziałay, że niedługo będzie drugi sklep w Warszawie, ale w Polsce północnej nie planuja na razie w ogóle Bez sensu.


Cytat:
Napisane przez luizinha Pokaż wiadomość
loves it!!! sliczne cienie! jak ci sie podobaja te matowe brazy? wiekszosc moich cieni to frost, veluxe i lustre - jak ci sie podobaja te o matowym wykonczeniu>

te matowe brązy są przesliczne, ale wydaje mi się, ze troche tricky w obsłudze. trudniej sie nimi maluje, niż niematowymi cieniami. I co najdziwniejsze, na powiece zdecydowanie ciemnieją - te niby jasne brązy, Kid, Wedge czy Cork, tak naprawdę sa o ton ciemniejsze i intensywniejsze. Zaraz po nałożeniu na powiekę wydaje się jakby nie dalo się z nimi nic zrobic, tj. ciężko się cieniuje. Jednak po chwili cienie idealnie zlewają się ze sobą (granice się bardzo ładnie zacierają) i wszystko wygląda ślicznie Ja je polecam. Wybrałam je właśnie dlatego, że chciałam je nosić codziennie. Jednak da się z nich tez zrobić smoky eye. Są bardzo uniwersalne. Jednak o wiele łatwiej i przyjemniej maluje sie powiekę Woodwinked, ktory o ile pamiętam jest veluxe. Albo lustre, nie pamiętam dokladnie Dodam, że stosuje cienie MACa na bazie Art Deco. Bardzo dobrze współgrają. Kuszą mnie jednak Paints'y i Paint pot'y


Cytat:
Napisane przez sicily Pokaż wiadomość
Mieszałyśccie kilka odcieni pigmentów razem, aby uzyskac idealny dla siebie kolorek? Ja uwielbiam takie eksperymenty na MACu W ten sposób mam całe pudełeczko Cienia do Powiek Moich MArzeń = fairylight + melon + aprricot pink + odrobink frozen white i odrobinka night light.

Swoją drogą dałabym się pokroić za pełnowymiarowe opakowanie limitowanego pigmentu Night Light....
dołaćzam się do dziewczyn - zrób zdjęcie tej mieszanki Jestem ciekawa jak wyszło. Ja też kiedyś mieszałam pigmenty, ale innej firmy - APC z rozdrobnionymi cieniami Inglota i otrzymywałam bajeczne kolory. Taka zabawa może się skończyć stworzeniem czegos bardzo wyjątkowego Dziewczyny, jesli macie nieużywane, niepotrzebne wam cienie, których z pewnych przyczyn nie lubicie - polecam mieszać z jakimiś innymi, to naprawde fajna zabawa
__________________
Bloguję ---> Po godzinach
wilhelmina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 18:25   #1209
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C

ja nabylam na Tru kolor Fairylite..chyba nadaja sie jako baza? jak myslicie?
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 18:57   #1210
luizinha
Rozeznanie
 
Avatar luizinha
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 526
Dot.: Kosmetyki M.A.C

wlasnie te matowe wygladaja na takie mieciutkie i milutkie moze sie na ktorys skusze
luizinha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 22:14   #1211
karmeloo
Raczkowanie
 
Avatar karmeloo
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 275
Dot.: Kosmetyki M.A.C

muszę się pochwalić do mojej kolekcji dołączyły pełnowymiarowe pigmenty Vanilla i Naked
__________________
"To jeszcze nie koniec..."
karmeloo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-21, 22:18   #1212
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez karmeloo Pokaż wiadomość
muszę się pochwalić do mojej kolekcji dołączyły pełnowymiarowe pigmenty Vanilla i Naked
Gratulacje, naked to mój must have , zaraz po sweet sienna

Rety co te pigmenty robią z człowiekiem
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 22:29   #1213
karmeloo
Raczkowanie
 
Avatar karmeloo
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 275
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
Gratulacje, naked to mój must have , zaraz po sweet sienna

Rety co te pigmenty robią z człowiekiem
aha a mój must have to fairy lite mam obsesję na punkcie tego pigmentu
__________________
"To jeszcze nie koniec..."
karmeloo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 22:40   #1214
karmeloo
Raczkowanie
 
Avatar karmeloo
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 275
Dot.: Kosmetyki M.A.C

dziewczyny czy któraś z Was może mi opisać pigment lark about?>może któraś z Was ma błagam o fotkę
__________________
"To jeszcze nie koniec..."
karmeloo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 22:45   #1215
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C

póki co jak dla mnie must have to Goldenaire
kurczę a Naked jest praktycznie niewidoczny na mojej powiece... Szkooooda.
Ciiiicho, jest szansa, że może do Wrocławia pojadę w którąś sobotę teraz... TŻ już wie, że w planach mamy Magnolie... hehe
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 22:46   #1216
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez karmeloo Pokaż wiadomość
dziewczyny czy któraś z Was może mi opisać pigment lark about?>może któraś z Was ma błagam o fotkę
Fotka nie odda jego uroku. To pigment szarawy, ale bardziej w rozbieloną szarośc z błękitną poświatą i srebrnymi iskierkami. Śliczny. Moze Nevada zrobi ładną fotkę, mój aparat niestety nie chce
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 22:49   #1217
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
póki co jak dla mnie must have to Goldenaire

Ja mam kilka ulubionych, bez których już nie potrafię żyć...inne stosuję w zależności od kaprysu.

Niestety te moje ulubione nie zamkna się w dziesiątce, a któraś tu napisała żeby podac ulubiona trójkę. W moim przypadku jest to niemożliwe.
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 22:50   #1218
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
Fotka nie odda jego uroku. To pigment szarawy, ale bardziej w rozbieloną szarośc z błękitną poświatą i srebrnymi iskierkami. Śliczny. Moze Nevada zrobi ładną fotkę, mój aparat niestety nie chce
Ja bym nawet powiedziała, że on jest srebrzysty, wg mnie to takie delikatne srebro opalizujące na błękitno - fioletowo z maleńkimi srebrnymi drobinkami- nietuzinkowy kolorek, przyznaję!
Dziweczyny jak robić fotki makijażu czy swatcha tak żeby coś było na nich widać?Macie jakieś linki? gdzie to mogę znaleźć?
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 23:03   #1219
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość

Niestety te moje ulubione nie zamkna się w dziesiątce, a któraś tu napisała żeby podac ulubiona trójkę. W moim przypadku jest to niemożliwe.
geoniu, z tą trójką to ja byłam... Ale stwierdziłam, że chyba póki co nabędę Goldenaire w całości a reszte w duuuuużych odsypkach

Zdecydowanie jestem uzależniona!
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-21, 23:05   #1220
karmeloo
Raczkowanie
 
Avatar karmeloo
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 275
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Ja bym nawet powiedziała, że on jest srebrzysty, wg mnie to takie delikatne srebro opalizujące na błękitno - fioletowo z maleńkimi srebrnymi drobinkami- nietuzinkowy kolorek, przyznaję!
Dziweczyny jak robić fotki makijażu czy swatcha tak żeby coś było na nich widać?Macie jakieś linki? gdzie to mogę znaleźć?
czy nadaje się do makijażu dziennego(lark about)?
__________________
"To jeszcze nie koniec..."
karmeloo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 23:06   #1221
karmeloo
Raczkowanie
 
Avatar karmeloo
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 275
Dot.: Kosmetyki M.A.C

dziewczyny błagam o kilka fotek:p liz::pl iz::hel p:
__________________
"To jeszcze nie koniec..."
karmeloo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 23:12   #1222
karmeloo
Raczkowanie
 
Avatar karmeloo
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 275
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Te pigmenty to po prostu diabeleska robota. Szalałam za fairy lite zakupiłam, potem niespodzianka rodzina ze satnów przywiozła vanilla i naked. Naked na I miejscu z fairy lite - mój ulubiony. Teraz kolejne mnie napadają w nocy o co chodzi????????????ja kies fatum? ZBANKRUTUJĘ
__________________
"To jeszcze nie koniec..."
karmeloo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 23:22   #1223
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez karmeloo Pokaż wiadomość
czy nadaje się do makijażu dziennego(lark about)?
Jak najbardziej nadaje się do dziennego
Cytat:
Napisane przez karmeloo Pokaż wiadomość
dziewczyny błagam o kilka fotek:p liz::pl iz::hel p:
Zalączam fotke z sieci, może Nevada zrobi lepszą. Pigment ma delikatne iskierki ( ja osobiście uwielbiam taki efekt) , niestety na zdjeciu nie widać
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg LarkAbout.jpg (46,7 KB, 81 załadowań)
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 23:29   #1224
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Lark about imho jak najbardziej nadaje się do delikatnego dziennego makijażu...Chociaż teraz jak tak w sztucznym świetle na niego patrzę to jeszcze ładniejszy mi się wydaje...Niestety mój aparat mnie nie lubi i ja nie umiem sie nim jeszcze posługiwać....Chyba mnie czeka lektura instrukcji obsługi... Tak czy inaczej pigment ładniutki... A zamów sobie odsypkę na all i przetestuj... Ja w ten sposób własnie Goldenaire odkryłam
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 23:31   #1225
karmeloo
Raczkowanie
 
Avatar karmeloo
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 275
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
Jak najbardziej nadaje się do dziennego


Zalączam fotke z sieci, może Nevada zrobi lepszą. Pigment ma delikatne iskierki ( ja osobiście uwielbiam taki efekt) , niestety na zdjeciu nie widać

Geoniu o nieeeeee ja chcę lark about
__________________
"To jeszcze nie koniec..."
karmeloo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 23:36   #1226
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C

No tylko on tu na fotce wygląda jak srebro, a na skórze jak się go rozetrze to opalizuje na fiołek delikatny... Ciekawy odcień, muszę go z czymś skomponować. Dziś mi piękne oczka wyszły melonem i na mokro jako liner Electric Coral, do tego pod łuk brwiowy trochę FairyLite - super słoneczne oczka... Cholerny aparat no... Czemuż ja nie umiem się tym poslugiwać...wkleiłabym fotkę...
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 23:41   #1227
karmeloo
Raczkowanie
 
Avatar karmeloo
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 275
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
No tylko on tu na fotce wygląda jak srebro, a na skórze jak się go rozetrze to opalizuje na fiołek delikatny... Ciekawy odcień, muszę go z czymś skomponować. Dziś mi piękne oczka wyszły melonem i na mokro jako liner Electric Coral, do tego pod łuk brwiowy trochę FairyLite - super słoneczne oczka... Cholerny aparat no... Czemuż ja nie umiem się tym poslugiwać...wkleiłabym fotkę...

szkoda, że na tru nie sprzedają juz pigmentów tam były tańsze niz u nas w salonach Mac'a prawda
__________________
"To jeszcze nie koniec..."
karmeloo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 23:42   #1228
karmeloo
Raczkowanie
 
Avatar karmeloo
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 275
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
No tylko on tu na fotce wygląda jak srebro, a na skórze jak się go rozetrze to opalizuje na fiołek delikatny... Ciekawy odcień, muszę go z czymś skomponować. Dziś mi piękne oczka wyszły melonem i na mokro jako liner Electric Coral, do tego pod łuk brwiowy trochę FairyLite - super słoneczne oczka... Cholerny aparat no... Czemuż ja nie umiem się tym poslugiwać...wkleiłabym fotkę...
fajnie by było gdyby któras z dziewczyn wkleiła makijaż z lark about chyab zamówie odsypkę bo jak mi się nie spodoba ostatecznie to nie chcę tracic pieniędzy na cały pigent
__________________
"To jeszcze nie koniec..."
karmeloo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 23:43   #1229
karmeloo
Raczkowanie
 
Avatar karmeloo
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 275
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
No tylko on tu na fotce wygląda jak srebro, a na skórze jak się go rozetrze to opalizuje na fiołek delikatny... Ciekawy odcień, muszę go z czymś skomponować. Dziś mi piękne oczka wyszły melonem i na mokro jako liner Electric Coral, do tego pod łuk brwiowy trochę FairyLite - super słoneczne oczka... Cholerny aparat no... Czemuż ja nie umiem się tym poslugiwać...wkleiłabym fotkę...
fajnie by było gdyby któras z dziewczyn wkleiła makijaż z lark about chyab zamówie odsypkę bo jak mi się nie spodoba ostatecznie to nie chcę tracic pieniędzy na cały pigment
__________________
"To jeszcze nie koniec..."
karmeloo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 23:44   #1230
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C

a po ile na tru były?
aaa już na watku o Tru dzisiaj pisałam - na forum gazeta.pl zostałam dziś nazwana złodziejem i przemytnikiem bo zamawiam na Tru i nie płacę cła.... hihi
Zeby tak wróciły pigmenty, oryginalne oczywiście!
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:59.