Jak podkreślić jasną cerę? III - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-12-20, 12:54   #4981
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Kicia_Wampirzyca
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 3 037
GG do Kicia_Wampirzyca
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Iustitia i jak sprawuje się Revlon ?
__________________
"Through the darkness of futures past, the magician longs to see. One chants out between two worlds ...
fire, walk with me'


http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-20, 13:12   #4982
Delave
Raczkowanie
 
Avatar Delave
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: groch pod siódmym materacem
Wiadomości: 394
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Dziewczyny, a czy któras z was już próbowała podkładu mineralnego z rimmela? najjaśniejszy odcień wydawałmi się w opakowaniu całkiem ok ale nie miałam okazji dokładniej mu się przyjrzeć.
__________________
ehhh
Delave jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-20, 13:22   #4983
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Kicia_Wampirzyca
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 3 037
GG do Kicia_Wampirzyca
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Delave Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a czy któras z was już próbowała podkładu mineralnego z rimmela? najjaśniejszy odcień wydawałmi się w opakowaniu całkiem ok ale nie miałam okazji dokładniej mu się przyjrzeć.
Tu jest moja recenzja : https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...#review-277487
__________________
"Through the darkness of futures past, the magician longs to see. One chants out between two worlds ...
fire, walk with me'


http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-20, 15:01   #4984
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez adrijah Pokaż wiadomość

a którego? Colorstaya? i jak on się ma kolorystycznie do tego pudru CC?
Natural make-up czy jakoś tak, oczywiście Ivory. Kolor ładny Jeśli chodzi o porównanie do CC, to oczywiście ten puder jest bardzo jasny, nie aż tak jak Revlon ale ładnie się do niego dopasował.

Cytat:
Napisane przez Delave Pokaż wiadomość
przeszukanie wątku,przedewszystkim zbiorczego


Cytat:
Napisane przez Kicia_Wampirzyca Pokaż wiadomość
Iustitia i jak sprawuje się Revlon ?
Dzisiaj nasz pierwszy dzień Trochę dziwnie mi się go nakładało, ale bardzo milutko. Cały dzień bez poprawek, rano tylko podkład a na to puder CC a teraz, gdy wróciłam umęczona to mama powiedziała, że ślicznie wyglądam i mam ładną buzię Zobaczymy, jak to będzie w dłuższym stosowaniu ale póki co jestem bardzo zadowolona.
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-20, 15:05   #4985
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez iustitia Pokaż wiadomość
Natural make-up czy jakoś tak, oczywiście Ivory. Kolor ładny Jeśli chodzi o porównanie do CC, to oczywiście ten puder jest bardzo jasny, nie aż tak jak Revlon ale ładnie się do niego dopasował.
hm.. to ja nie wiem który.. masz może jakieś jego zdjęcie? chociażby z netu?
i przy okazji - używałaś Colorstaya Ivory?
__________________
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-20, 15:13   #4986
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Kicia_Wampirzyca
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 3 037
GG do Kicia_Wampirzyca
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Proszę bardzo
Zdjęcie Constance Caroll nr 18 Ivory i Revlon ColorStay Ivory (na zdjęciu w buteleczce wyszedł jakoś ciemno, a jest jaśniutki) :
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF2314.jpg (36,9 KB, 64 załadowań)
__________________
"Through the darkness of futures past, the magician longs to see. One chants out between two worlds ...
fire, walk with me'


http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-20, 15:37   #4987
Delave
Raczkowanie
 
Avatar Delave
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: groch pod siódmym materacem
Wiadomości: 394
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

NIe wiemjak wam,alemi revlon ciemniał tak samo jak LP setka, może miałam poprostu przeterminowany czy co...
Kicia-Wampirzyca, jaką masz cere? Jak widziałam Twoje zdjęcia to się napatrzec nie mogłam,skóra przepiękna (no i reszta oczywiście też ). Niestety obawiam się,że jednak potrzebuję czegoś bardziej kryjącego niestety. Na szczęscie na ściągawce jest trochę rzeczy,których nie wypróbowałam jeszcze.
__________________
ehhh
Delave jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-20, 15:52   #4988
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Kicia_Wampirzyca
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 3 037
GG do Kicia_Wampirzyca
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Delave Pokaż wiadomość
NIe wiemjak wam,alemi revlon ciemniał tak samo jak LP setka, może miałam poprostu przeterminowany czy co...
Kicia-Wampirzyca, jaką masz cere? Jak widziałam Twoje zdjęcia to się napatrzec nie mogłam,skóra przepiękna (no i reszta oczywiście też ). Niestety obawiam się,że jednak potrzebuję czegoś bardziej kryjącego niestety. Na szczęscie na ściągawce jest trochę rzeczy,których nie wypróbowałam jeszcze.
Dziękuję za komplement
Cerę mam tak jak widać na zdjęciach bardzo jasną (niestety nie białą), odrobinę zażółconą , bezproblemową, jeżeli chodzi o rodzaj to normalną.
Revlon mi nie ciemnieje, a puder constance caroll jest za transparentny i wróciłam do używania pudru Rimmel Renew & Lift nr 103 True Ivory.
Ten podkład mineralny Rimmel nie jest taki bardzo jasny, ciemnieje na twarzy, ale od czasu do czasu używam żeby cera odpoczęła od ciężkich podkładów.
__________________
"Through the darkness of futures past, the magician longs to see. One chants out between two worlds ...
fire, walk with me'


http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-20, 16:50   #4989
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Delave Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a czy któras z was już próbowała podkładu mineralnego z rimmela? najjaśniejszy odcień wydawałmi się w opakowaniu całkiem ok ale nie miałam okazji dokładniej mu się przyjrzeć.
Ja go mam.
jesli jestes bielutka czyli bardzo blada to raczej bedzie za ciemny. Choc fakt, jest dosc jasny i przede wszytskim nie jest rozowy. Powiedzialabym ze odcien jest lekko oliwkowy.
__________________
Wymiana kosmetyczna
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-20, 17:50   #4990
MyszaX
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 22
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

a oprócz podkładów i pudrów to nie ma jakiś tabletek zeby miec troszkę ciemniejszą cere??xD
MyszaX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-20, 17:50   #4991
MyszaX
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 22
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

bo po marchewce to sie jest żółtymm
MyszaX jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-20, 19:34   #4992
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez MyszaX Pokaż wiadomość
a oprócz podkładów i pudrów to nie ma jakiś tabletek zeby miec troszkę ciemniejszą cere??xD
Beta karoten?
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-20, 20:05   #4993
Delave
Raczkowanie
 
Avatar Delave
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: groch pod siódmym materacem
Wiadomości: 394
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

My tu dbamy żeby nasza jasna cera była wyeksponowana a nie ukryta zapraszam do innych wątków. A podkładem nie powinno się przyciemniać cery, efekt niezbyt naturalny..
__________________
ehhh
Delave jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-20, 21:33   #4994
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Kicia_Wampirzyca Pokaż wiadomość
Proszę bardzo
Zdjęcie Constance Caroll nr 18 Ivory i Revlon ColorStay Ivory (na zdjęciu w buteleczce wyszedł jakoś ciemno, a jest jaśniutki) :

dzięki
hm... no to teraz już zgłupiałam colorstay jest dla mnie dużo za ciemny, nie wiem czy warto szukać tego pudru czy nie? bo na zdjęciu sporo jaśniejszy wyszedł
__________________
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-21, 09:30   #4995
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Kicia_Wampirzyca
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 3 037
GG do Kicia_Wampirzyca
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez adrijah Pokaż wiadomość

dzięki
hm... no to teraz już zgłupiałam colorstay jest dla mnie dużo za ciemny, nie wiem czy warto szukać tego pudru czy nie? bo na zdjęciu sporo jaśniejszy wyszedł
Tzn napiszę tak, puder CC jest o wiele jaśniejszy od Revlona Ivory, także możesz być zadowolona. Jednak ten puder CC mimo jasnego koloru nie jest kryjący i nie pokrywa twarzy bladością tak jakbym chciała.
__________________
"Through the darkness of futures past, the magician longs to see. One chants out between two worlds ...
fire, walk with me'


http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-21, 13:35   #4996
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez MyszaX Pokaż wiadomość
a oprócz podkładów i pudrów to nie ma jakiś tabletek zeby miec troszkę ciemniejszą cere??xD
To nie ten wątek.


Prośba do wklejających zdjęcia porównawcze. Opisujcie dokładnie kosmetyki na zdjęciach z numerkiem/kolorem. To dużo ułatwia.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-21, 13:52   #4997
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Kicia_Wampirzyca Pokaż wiadomość
Tzn napiszę tak, puder CC jest o wiele jaśniejszy od Revlona Ivory, także możesz być zadowolona. Jednak ten puder CC mimo jasnego koloru nie jest kryjący i nie pokrywa twarzy bladością tak jakbym chciała.
to chyba jednak nie będę kombinować i zostanę przy swoim Golden Rose on trochę kryje w sumie jestem z niego zadowolona, ale jakby się znalazło coś lepszego to bym go sobie darowała

kurczę, chciałam Wam dzisiaj zrobić zdjęcie porównawcze Colorstaya Ivory i Borghese Ivory, a tu tak szaro, że na zdjęciach nic nie widać :/
__________________
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-21, 20:54   #4998
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez adrijah Pokaż wiadomość
to chyba jednak nie będę kombinować i zostanę przy swoim Golden Rose on trochę kryje w sumie jestem z niego zadowolona, ale jakby się znalazło coś lepszego to bym go sobie darowała

kurczę, chciałam Wam dzisiaj zrobić zdjęcie porównawcze Colorstaya Ivory i Borghese Ivory, a tu tak szaro, że na zdjęciach nic nie widać :/
Dla kobiety to tak trudno - zostać przy jednym specyfiku i nie kombinować z innymi Ale ja się postaram zostać z Revlonem na baaardzo długo, jak zrobiłam o 10 makijaż i lekko przypudrowałam CC tak się do teraz ślicznie trzyma, nawet nie pobrudziłam przyjaciółce płaszcza jak się do niej tuliłam
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-21, 21:15   #4999
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez iustitia Pokaż wiadomość
Dla kobiety to tak trudno - zostać przy jednym specyfiku i nie kombinować z innymi
a żebyś wiedziała

tak na prawdę ostatnio mi się cera zmienia i nie do końca radzi sobie z jej matowieniem, dlatego zastanawiam się nad czymś innym. Ale kolor ma idealny, dlatego nie szukam zbyt intensywnie
__________________
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-21, 21:32   #5000
Delave
Raczkowanie
 
Avatar Delave
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: groch pod siódmym materacem
Wiadomości: 394
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

taak, ja np pewnie nigdy nie zdecyduje się co do koloru włosów, nie mówiąc już o tym,żeby pozstać wierna kosmetykom. Zawsze wydaje mi się, że przecież "może być lepiej"
__________________
ehhh
Delave jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-21, 21:41   #5001
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez adrijah Pokaż wiadomość
a żebyś wiedziała

tak na prawdę ostatnio mi się cera zmienia i nie do końca radzi sobie z jej matowieniem, dlatego zastanawiam się nad czymś innym. Ale kolor ma idealny, dlatego nie szukam zbyt intensywnie
Mnie też się zmienia, już się prawie pozbyłam trądziku, wągry znikają i mniej zdecydowanie mi się przetłuszcza, kiedyś to była masakra - na każdej przerwie w szkole latałam do toalety wycierać twarz papierem toaletowym (chyba lepszy od wszystkich bibułek matujących) i nakładać masę pudru matującego a efekty marne.
I dalej uważam, że mogłabym być bledsza Ale jak zmienię kolor włosów to będzie inaczej.

Cytat:
Napisane przez Delave Pokaż wiadomość
taak, ja np pewnie nigdy nie zdecyduje się co do koloru włosów, nie mówiąc już o tym,żeby pozstać wierna kosmetykom. Zawsze wydaje mi się, że przecież "może być lepiej"
Dokładnie Ja znowu mam swoją wizję artystyczną dotyczącą koloru włosów i koniec...
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-21, 21:43   #5002
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Dzisiaj trzeci raz zaaplikowałam sobie maseczkę aspirynową i już widzę różnicę
Moje przebarwienia przy skroni znacznie zbladły
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-21, 22:16   #5003
Delave
Raczkowanie
 
Avatar Delave
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: groch pod siódmym materacem
Wiadomości: 394
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Mi na przebarwienia super pomógł acnederm, ale trzeba zawsze pamiętać o filrze, chociaż ja od 2 lat sumiennie się filtruję .
Ja też mam swoją wizję bardzo artystyczną ale nie wiem jak mi wyjdzie, szczególnie, że co dzień chce inną. Już mi przeszłą faza na "zrobienie się" na śnieżkę, co nie znaczy, że cholernie nie zazdroszczę mojej koleżance z roku,która ma niemal kruczoczarne włosy i oczy i bledziutką cerę. Ja niestety w czerni prezentuję się hm... nie za bardzo. Kolejna wizja, jasnoskóry blond anioł, wcielona delikatność i subtelność ale wiadomo, że o farbowane włosy blond trzeba baardzo dbać i trzeba mieć szczęście, żeby fryzjer zrobił Ci to, co chcesz.]
Kocham się w też w rudowłosych pieknościach, niestety, rudość podkreśla każdą skazę na cerze, szybko się wypłukije...
Wychodzi na to, że muszę chyba czekać na cud albo polubić mój nijaki brąz :/
__________________
ehhh
Delave jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-21, 22:39   #5004
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

A propos wizji artystycznych

Ja teraz próbuję się przeistoczyć w prawdziwą Śnieżkę tj. wybielić skórę. Miałam też pomysł na pofarbowanie włosów na ciemny burgund a do tego alabastrowa cera...mmm. Ogólnie rzecz biorąc źle się czuję w swojej skórze i cały czas szukam zmian. Całe szczęście już mi przeszła faza na loki, bo byłam o krok od zrobienia sobie trwałej
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-21, 23:19   #5005
Delave
Raczkowanie
 
Avatar Delave
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: groch pod siódmym materacem
Wiadomości: 394
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Wiesz, chyba najważniejsze to poznać jakim typem jesteś, ja jestem np ciepłym typem i chybionym pomysłem były w moim przypadku krucze czernie , czy fiolety . Trzeba swoje wizje chyba nieco zbliżyć do rzeczywistości , taka kompletna zmiana raczej nie jest dobra, tzn pewnie niektórzy będą prezentować się całkiem-całkiem, ale moim ideałem jest wyglądać także przyzwoicie bez dużej ilości makijażu. "Twoja" uroda może być przez różne eksmerymenty zupełnie przytłumiona. Ehh, ja wiem czego nie powinnam z sobą robić ale nie mam kompletnie pomysłu co powinnam
__________________
ehhh
Delave jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-21, 23:33   #5006
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Delave Pokaż wiadomość
Wiesz, chyba najważniejsze to poznać jakim typem jesteś, ja jestem np ciepłym typem i chybionym pomysłem były w moim przypadku krucze czernie , czy fiolety .
Ja mam problem z określeniem swojego typu kolorystycznego. Jestem zimą, więc to jest chyba równoznaczne z byciem typem zimnym.
Robiłam fotki, wstawiałam na forum ale co to da, skoro na jednym zdjęciu jestem biała a na innym żółtawa lub różowa.


Cytat:
Napisane przez Delave Pokaż wiadomość
"Twoja" uroda może być przez różne eksmerymenty zupełnie przytłumiona.
U mnie nie ma czego przytłumiać...


Cytat:
Napisane przez Delave Pokaż wiadomość
Ehh, ja wiem czego nie powinnam z sobą robić ale nie mam kompletnie pomysłu co powinnam
To dokładnie tak samo jak ja
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-21, 23:38   #5007
Delave
Raczkowanie
 
Avatar Delave
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: groch pod siódmym materacem
Wiadomości: 394
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Uwierz, u każdej kobiety jest co przytłumić
__________________
ehhh
Delave jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-22, 11:57   #5008
Kung Fu Candy
Raczkowanie
 
Avatar Kung Fu Candy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: posen
Wiadomości: 274
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

hej dziewczyny a jeśli stosujecie acnederm w celu wybielenia to smarujecie go na noc na całą twarz a rano filtr czy jak?
Kung Fu Candy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-22, 13:03   #5009
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Kung Fu Candy Pokaż wiadomość
hej dziewczyny a jeśli stosujecie acnederm w celu wybielenia to smarujecie go na noc na całą twarz a rano filtr czy jak?
dokładnie tak

ja jeszcze pod acne derm kładę lekki nawilżający krem. dopiero jak się wchłonie to traktuję twarz acne dermem. ja co prawda nie na wybielenie, bo już nie mam czego a na zaskórniki itp, ale system ten sam
__________________

Edytowane przez adrijah
Czas edycji: 2008-12-22 o 13:09
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-22, 13:21   #5010
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
Dzisiaj trzeci raz zaaplikowałam sobie maseczkę aspirynową i już widzę różnicę
Moje przebarwienia przy skroni znacznie zbladły
Ja dzisiaj w sumie 4 raz sobie ją zrobię, już się nie mogę doczekać Fajne uzupełnienie terapii antytrądzikowej moim zdaniem, pomaga mi likwidować wągry no i trochę rozjaśnia

Cytat:
Napisane przez Delave Pokaż wiadomość
Ja też mam swoją wizję bardzo artystyczną ale nie wiem jak mi wyjdzie, szczególnie, że co dzień chce inną. Już mi przeszłą faza na "zrobienie się" na śnieżkę, co nie znaczy, że cholernie nie zazdroszczę mojej koleżance z roku,która ma niemal kruczoczarne włosy i oczy i bledziutką cerę. Ja niestety w czerni prezentuję się hm... nie za bardzo. Kolejna wizja, jasnoskóry blond anioł, wcielona delikatność i subtelność ale wiadomo, że o farbowane włosy blond trzeba baardzo dbać i trzeba mieć szczęście, żeby fryzjer zrobił Ci to, co chcesz.]
Kocham się w też w rudowłosych pieknościach, niestety, rudość podkreśla każdą skazę na cerze, szybko się wypłukije...
Wychodzi na to, że muszę chyba czekać na cud albo polubić mój nijaki brąz :/
Oho, widzę, żeś taką artystką jak ja Najpierw miałam czarne włosy, podobno fajnie mi było, ale potem mnie dopadła ta wizja anioła no i zaczęło się rozjaśnianie, masakra, na szczęśnie mam włosy z żelaza i wszystko przeżyły. Teraz wizja anioła odeszła w dal - nie pasuje mi do charakteru Dlatego naszła faza na fioletowy brąz, ach ta moja kreatywność I teraz się zastanawiam, czy farbę fioletową zmieszać z naturalnym blondem czy takim średnim brązem
Aha, mnie wszyscy mówią, że jestem zimnym typem (jasna cera + mroźne błękitne oczy ) I przez zmiany koloru włosów się waham między zimą i wiosną. Ostatnio koleżanka stwierdziła, że jestem latem to ją moja klasa wyśmiała

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
A propos wizji artystycznych

Ja teraz próbuję się przeistoczyć w prawdziwą Śnieżkę tj. wybielić skórę. Miałam też pomysł na pofarbowanie włosów na ciemny burgund a do tego alabastrowa cera...mmm. Ogólnie rzecz biorąc źle się czuję w swojej skórze i cały czas szukam zmian. Całe szczęście już mi przeszła faza na loki, bo byłam o krok od zrobienia sobie trwałej
Miałam to! Już sobie szukałam fryzjera i odpowiedniej wielkości wałków na trwałą, ale jakoś mi przeszło, ciekawe, czy na długo. Coś mi się wydaje, że kiedy już mi włosy porządnie odrosną to jednak zrobię sobie takie loki średniej wielkości, żeby fryzura była taka puszysta...
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:03.