masaż erotyczny - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-27, 08:36   #1
justac
Raczkowanie
 
Avatar justac
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 76
Unhappy

masaż erotyczny


Kurczę, ostatnio szukałam w telefonie mojego faceta jakiegos numeru telefonu i natknęłam sie na kontakt do jakiejś masażystki, widziałam że dzwonił do niej kilka dni temu-ja byłam wtedy w pracy, a on na urlopie.
Zaniepokoiło mnie to baaardzo, sprawdziłam ten nr w necie i okazało się że jest to masażystka erotyczna, oferująca też usługi seksualne!!
Dziewczyny, zimny pot mnie oblał! Nie wiem co mam teraz myśleć, czy był u niej na wizycie, czy co... jestem załamana. To jest nienormalne chyba, żeby być w związku tyle lat, a tu nagle cos takiego! jestem na niego wściekła, a jednocześnie chce mi się płakać! Nie wiem jak mam mu o tym powiedzieć, bo jak spyta skąd wiem, to sobie jeszcze pomysli że mu grzebie w telefonie czy coś takiego.
Nie wyobrażam sobie związku, w którym facet chodzi sobie do takiego saloniku. Całymi dniami o tym mysle i się zadręczam. Nie spodziewałam się po nim tego!Jak to traktować? jako zdradę???Jak mam mu ufać? Pomóżcie, bo nie wiem co o tym myśleć, proszę.....

Edytowane przez justac
Czas edycji: 2010-07-27 o 08:47
justac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 09:14   #2
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: masaż erotyczny

Cytat:
Napisane przez justac Pokaż wiadomość
Kurczę, ostatnio szukałam w telefonie mojego faceta jakiegos numeru telefonu i natknęłam sie na kontakt do jakiejś masażystki, widziałam że dzwonił do niej kilka dni temu-ja byłam wtedy w pracy, a on na urlopie.
Zaniepokoiło mnie to baaardzo, sprawdziłam ten nr w necie i okazało się że jest to masażystka erotyczna, oferująca też usługi seksualne!!
Dziewczyny, zimny pot mnie oblał! Nie wiem co mam teraz myśleć, czy był u niej na wizycie, czy co... jestem załamana. To jest nienormalne chyba, żeby być w związku tyle lat, a tu nagle cos takiego! jestem na niego wściekła, a jednocześnie chce mi się płakać! Nie wiem jak mam mu o tym powiedzieć, bo jak spyta skąd wiem, to sobie jeszcze pomysli że mu grzebie w telefonie czy coś takiego.
Nie wyobrażam sobie związku, w którym facet chodzi sobie do takiego saloniku. Całymi dniami o tym mysle i się zadręczam. Nie spodziewałam się po nim tego!Jak to traktować? jako zdradę???Jak mam mu ufać? Pomóżcie, bo nie wiem co o tym myśleć, proszę.....
Przecież grzebałaś mu w telefonie.

Albo zapytasz i przyznasz się, że grzebałaś albo bedziesz to dusić w sobie i w końcu wybuchniesz.
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 09:18   #3
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: masaż erotyczny

Ja bym powiedziała wprost, że grzebałam w telefonie i znalazłam taki numer i co to ma być w ogóle.

Chociaż znając życie, pewnie powie, że to nie on dzwonił, tylko kumpel z jego telefonu, albo on dzwonił, żeby kumpla umówic.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 09:22   #4
justac
Raczkowanie
 
Avatar justac
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 76
Dot.: masaż erotyczny

Cytat:
Napisane przez Asienka187 Pokaż wiadomość
Przecież grzebałaś mu w telefonie.

Albo zapytasz i przyznasz się, że grzebałaś albo bedziesz to dusić w sobie i w końcu wybuchniesz.
Grzebałam za dużo powiedziane, po prostu szukałam nr telefonu do naszego znajomego no i przypadkiem zobaczyłam.....
Pewnie mu to dzisiaj powiem, bo nie wytrzymam z tym długo...
justac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 09:24   #5
zawszeboska
Zakorzenienie
 
Avatar zawszeboska
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 4 955
Dot.: masaż erotyczny

Cytat:
Napisane przez justac Pokaż wiadomość
Grzebałam za dużo powiedziane, po prostu szukałam nr telefonu do naszego znajomego no i przypadkiem zobaczyłam.....
Pewnie mu to dzisiaj powiem, bo nie wytrzymam z tym długo...
Więc tak mu powiedz, że trafiłaś na ten numer przypadkiem.
zawszeboska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 09:26   #6
justac
Raczkowanie
 
Avatar justac
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 76
Dot.: masaż erotyczny

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Ja bym powiedziała wprost, że grzebałam w telefonie i znalazłam taki numer i co to ma być w ogóle.

Chociaż znając życie, pewnie powie, że to nie on dzwonił, tylko kumpel z jego telefonu, albo on dzwonił, żeby kumpla umówic.

wiesz co, ciekawa jestem co powie.
ciekawa jestem wogóle czy ten masaż już był, czy dopiero będzie, a jak był to czy sex tez, chociaż na pewno, bo na same głaskanie to faceci tam raczej nie chodzą dlaczego to tak boli..
justac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 09:33   #7
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: masaż erotyczny

Cytat:
Napisane przez zawszeboska Pokaż wiadomość
Więc tak mu powiedz, że trafiłaś na ten numer przypadkiem.
dokladnie

Lub jak bedziecie razem, wez jego tel i poszukaj tego nr, natknij sie przypadkowo na ta masazystke, wcisnij np. najpierw klawisz z "m" i zapytaj sie co to ma byc

Jezeli on powie, ze to nr dla kolegi/kolega dzwonil itp, wysmiej go i zapytaj sie czy jestes taka idiotka, zeby uwierzyc w jego dziecinne wymowki. Znacie sie tyle lat i nauczylas sie rozrozniac kiedy klamie a mowi prawde, wiec niech Cie lepiej bardziej nie rani, tylko przyzna sie prawdy i wytlumaczy dlaczego rozmawial, mozliwe ze i korzystal z jej uslug. Ja bym byla dosc zlosliwa, ale spokojna. On moze powiedziec, ze tylko zadzwonil, ale ceny go odsraszyly. Nie daj sie!

Tak czy inaczej, uwazam ze mogl Ciebie poprosic o taki masaz, niz szukac innej kobiety... to nie jest normalne
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal

Edytowane przez caate
Czas edycji: 2010-07-27 o 09:34
caate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-27, 09:49   #8
justac
Raczkowanie
 
Avatar justac
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 76
Dot.: masaż erotyczny

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
dokladnie

Lub jak bedziecie razem, wez jego tel i poszukaj tego nr, natknij sie przypadkowo na ta masazystke, wcisnij np. najpierw klawisz z "m" i zapytaj sie co to ma byc

Jezeli on powie, ze to nr dla kolegi/kolega dzwonil itp, wysmiej go i zapytaj sie czy jestes taka idiotka, zeby uwierzyc w jego dziecinne wymowki. Znacie sie tyle lat i nauczylas sie rozrozniac kiedy klamie a mowi prawde, wiec niech Cie lepiej bardziej nie rani, tylko przyzna sie prawdy i wytlumaczy dlaczego rozmawial, mozliwe ze i korzystal z jej uslug. Ja bym byla dosc zlosliwa, ale spokojna. On moze powiedziec, ze tylko zadzwonil, ale ceny go odsraszyly. Nie daj sie!

Tak czy inaczej, uwazam ze mogl Ciebie poprosic o taki masaz, niz szukac innej kobiety... to nie jest normalne

dokłądnie tak zrobie! tylko co dalej, nie wiem jak mu zaufać ponownie, już kiedys nadwyręzył moje zaufanie i to bardzo!
no nic, dzisiaj się wszystko wyjasni mam nadzieje.
Ale boje sie tego, bo nie chce byc okłamaywana, nie potrafie tak życ.
Zostawić go? zaufać ponownie...nie wiem...
W najgorszej sytuacji rozstaniemy sie i nie mam za bardzo gdzie mieszkac, ehhh.........
justac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 09:53   #9
luckystrike82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: r-rz
Wiadomości: 12
Dot.: masaż erotyczny

Jestem facetem, i zastanawia mnie fakt dlaczego Twoj TŻ tak po oficjalnie wpisal ten numer do telefonu pod haslem MASAŻYSTKA...
Przeciez to od razu wzbudzi podejrzenia partnerki...
moze to jest jakas prowokacja z jego strony, moze on chce sprawdzic czy Ty go kontrolujesz, a moze w waszym zwiazku dzieje sie cos niepokojacego...

Ostroznie z pytaniem go o ten numer... zrob to sprytnie...

przeanalizuj jego reakcje...
luckystrike82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 09:59   #10
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: masaż erotyczny

hm, to beznadziejna sytuacja. Ile ejstescie razem?
Mieszkacie razem, to jest kawalerka? Czy mieszkasz u niego? Placisz za czynsz itp?
Moze u jakies kolezanki moglabys pomieszkac zanim nie znajdziesz mieszkania z kims?

Jezeli byl u niej na masazu EROTYCZNYM, ja bym odeszla. Nawet jak nie bylo seksu . Facet za seks uwaza, jak z kims sie kocha. A nie musial sie kochac, wystarczy, ze ona go zaspokoila. Zapytaj sie go o to koniecznie. Musisz wiedziec wszystko, skoro byl u innej kobiety na takich uslugach. Jezeli nie bedzie chcial mowic, to powiedz, ze mogla go zarazic jakas choroba, Ty nie chcesz nosic jakiegos swinstwa, bo jemu sie zachcialo masazystki. Jezeli tak kobieta ma kilku klientow na dzien....
Uswiadam jemu jaki jest plytki z korzystania jej uslug, jak kazdy facet ma ta babke jezeli tylko kase da... Mi gdyby to TŻ zrobil, nie mialabym serca patrzec na niego, najszybciej jakbym mogla zwiewalabym od niego, po prostu brzydilabym sie nim. Nie wybaczylabym. Dlaczego? Bo to bylo celowe. Pod Twoja nieobecnosc. Chcial tego, skoro ma ten nr jeszcze zapisany...
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal

Edytowane przez caate
Czas edycji: 2010-07-27 o 10:01
caate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 10:12   #11
justac
Raczkowanie
 
Avatar justac
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 76
Dot.: masaż erotyczny

Cytat:
Napisane przez luckystrike82 Pokaż wiadomość
Jestem facetem, i zastanawia mnie fakt dlaczego Twoj TŻ tak po oficjalnie wpisal ten numer do telefonu pod haslem MASAŻYSTKA...
Przeciez to od razu wzbudzi podejrzenia partnerki...
moze to jest jakas prowokacja z jego strony, moze on chce sprawdzic czy Ty go kontrolujesz, a moze w waszym zwiazku dzieje sie cos niepokojacego...

Ostroznie z pytaniem go o ten numer... zrob to sprytnie...

przeanalizuj jego reakcje...

przypuszczam ze nie spodziewał sie ze moge wziac jego telefon, chociaz z drugiej strony gdyby to była prowokacja (tez o tym myslałam), to po co by do niej dzwonił-sprawdzilam w wychodzących od razu.
Postaram sie spokojnie porozamwiac, ale jaki bedzie koniec - nie wiem.
Lucky, powiedz mi jako facet - czy będąc w stałym związku z dziewczyną, poszedł byś do takiego salonu? Po cholere faceci tam łażą??? czy nie wiedzą że ranią nasze uczucia (w przypadku kiedy to wychodzi na jaw oczywiście)

---------- Dopisano o 11:12 ---------- Poprzedni post napisano o 11:05 ----------

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
hm, to beznadziejna sytuacja. Ile ejstescie razem?
Mieszkacie razem, to jest kawalerka? Czy mieszkasz u niego? Placisz za czynsz itp?
Moze u jakies kolezanki moglabys pomieszkac zanim nie znajdziesz mieszkania z kims?

Jezeli byl u niej na masazu EROTYCZNYM, ja bym odeszla. Nawet jak nie bylo seksu . Facet za seks uwaza, jak z kims sie kocha. A nie musial sie kochac, wystarczy, ze ona go zaspokoila. Zapytaj sie go o to koniecznie. Musisz wiedziec wszystko, skoro byl u innej kobiety na takich uslugach. Jezeli nie bedzie chcial mowic, to powiedz, ze mogla go zarazic jakas choroba, Ty nie chcesz nosic jakiegos swinstwa, bo jemu sie zachcialo masazystki. Jezeli tak kobieta ma kilku klientow na dzien....
Uswiadam jemu jaki jest plytki z korzystania jej uslug, jak kazdy facet ma ta babke jezeli tylko kase da... Mi gdyby to TŻ zrobil, nie mialabym serca patrzec na niego, najszybciej jakbym mogla zwiewalabym od niego, po prostu brzydilabym sie nim. Nie wybaczylabym. Dlaczego? Bo to bylo celowe. Pod Twoja nieobecnosc. Chcial tego, skoro ma ten nr jeszcze zapisany...
Caate, jesteśmy ze sobą od 9 lat, mieszkamy ze sobą niecałe 3.
Mieszkamy w mieszkaniu jego siostry, ale wszystko opłacamy.
w sumie gdyby do czegoś doszło, mógłby wrócić do rodziców, ale nie wiem czy dałabym rade mieszkac, w tym miejscu bez......niego. wszystko by mi przypominało, eh...
Koleżanki wszystkie mężatki, z dziećmi, cięzko by było....
dzisiaj sąd ostateczny....
justac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-27, 10:16   #12
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: masaż erotyczny

Jezeli wyjdzie wersja najgorsza na jaw, zadzwon dzis do jakies kolezanki, zapewnij sobie nocleg nie odbieraj od niego telefonu, najlepiej zeby w ogole nie dowiedzial sie gdzie jestes, czyli popros kolezanke o dyskrecje. Wroc po 2-3dniach po swoje rzeczy, porozmawiaj z rodzicami. Lepiej zyc w innym mieszkaniu przypominajac sobie go, niz widziec go codziennie, jak wychodzi do masazystki lub innej kobiety.
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 10:44   #13
justac
Raczkowanie
 
Avatar justac
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 76
Dot.: masaż erotyczny

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
Jezeli wyjdzie wersja najgorsza na jaw, zadzwon dzis do jakies kolezanki, zapewnij sobie nocleg nie odbieraj od niego telefonu, najlepiej zeby w ogole nie dowiedzial sie gdzie jestes, czyli popros kolezanke o dyskrecje. Wroc po 2-3dniach po swoje rzeczy, porozmawiaj z rodzicami. Lepiej zyc w innym mieszkaniu przypominajac sobie go, niz widziec go codziennie, jak wychodzi do masazystki lub innej kobiety.

i tak bede musiała zrobic, boże jak sobie o tym pomysle, to mi sie to wszystko wydaje takie nierealne! tyle lat ze sobą, planowaliśmy założyc rodzine w tym roku.
Może to głupio zabrzmi, ale boje sie zostac sama, wiem wiem, gadam jakbym miala 50 lat ( a tu już 30)....
justac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 10:48   #14
Ivy123
Zadomowienie
 
Avatar Ivy123
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 452
Dot.: masaż erotyczny

Cytat:
Napisane przez justac Pokaż wiadomość
Kurczę, ostatnio szukałam w telefonie mojego faceta jakiegos numeru telefonu i natknęłam sie na kontakt do jakiejś masażystki, widziałam że dzwonił do niej kilka dni temu-ja byłam wtedy w pracy, a on na urlopie.
Zaniepokoiło mnie to baaardzo, sprawdziłam ten nr w necie i okazało się że jest to masażystka erotyczna, oferująca też usługi seksualne!!
Dziewczyny, zimny pot mnie oblał! Nie wiem co mam teraz myśleć, czy był u niej na wizycie, czy co... jestem załamana. To jest nienormalne chyba, żeby być w związku tyle lat, a tu nagle cos takiego! jestem na niego wściekła, a jednocześnie chce mi się płakać! Nie wiem jak mam mu o tym powiedzieć, bo jak spyta skąd wiem, to sobie jeszcze pomysli że mu grzebie w telefonie czy coś takiego.
Nie wyobrażam sobie związku, w którym facet chodzi sobie do takiego saloniku. Całymi dniami o tym mysle i się zadręczam. Nie spodziewałam się po nim tego!Jak to traktować? jako zdradę???Jak mam mu ufać? Pomóżcie, bo nie wiem co o tym myśleć, proszę.....
No tak, bo większą zbrodnią jest grzebanie w telefonie niż chodzenie Twojego faceta na dziwki.Pogadaj z nim, tylko spodziewaj się że odwróci kota ogonem, faceci są w tym mistrzami.
Ivy123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 10:56   #15
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: masaż erotyczny

Cytat:
Napisane przez justac Pokaż wiadomość
i tak bede musiała zrobic, boże jak sobie o tym pomysle, to mi sie to wszystko wydaje takie nierealne! tyle lat ze sobą, planowaliśmy założyc rodzine w tym roku.
Może to głupio zabrzmi, ale boje sie zostac sama, wiem wiem, gadam jakbym miala 50 lat ( a tu już 30)....
wspolczuje naprawde
nie przekreslaj tak, zobaczymy co powie...

30? nie martw sie, jeszcze tyle zycia przed Toba
lepiej zeby wyszlo szydlo z worka przed slubem niz po. Przynajmniej latwiej odejsc, mnie nerwow.

Czekam na relacacje..
Ja bym zrobila tak jak pisalam, wzielabym jego tel jak np byl w innym pokoju, lazience zeby nie mogl Ci go wyrwac z rak, a jak wyrwie, to i tak bym zarzucila mu czego sie boi, przeciez ufacie sobie itp i zeby dal Ci ten tel, chcesz tylko nr. Ale bezpieczniej bedzie jak bedzie w wc
Jak wyjdzie, zapytasz sie go o wszystko. Zapytaj co to za masazystka. jak on powie ze zwykla itp, ze plecy bola, to wiadomo ze mogl Tobie powiedziec. Przy nim wpisz w google nr tel, zdemaskuj go na jego oczach.
Moze wtedy juz nie bedzie krecil..

Powodzenia, spokoju i opanowania, trzymaj sie!
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 11:03   #16
0nasty0
Wtajemniczenie
 
Avatar 0nasty0
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wlkp. / NL
Wiadomości: 2 075
GG do 0nasty0
Dot.: masaż erotyczny

A on ma ją w telefonie zapisaną jako 'masażystka'?
__________________
Szczęśliwa od 05.08.2007


lexie
Generalnie termin wzrokowiec tyczy się tego, że dana osoba się najłatwiej uczy,
zapamiętuje materiał wizualny, a nie tego, że musi się patrzeć na gołe panie.
0nasty0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 11:06   #17
justac
Raczkowanie
 
Avatar justac
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 76
Dot.: masaż erotyczny

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
wspolczuje naprawde
nie przekreslaj tak, zobaczymy co powie...

30? nie martw sie, jeszcze tyle zycia przed Toba
lepiej zeby wyszlo szydlo z worka przed slubem niz po. Przynajmniej latwiej odejsc, mnie nerwow.

Czekam na relacacje..
Ja bym zrobila tak jak pisalam, wzielabym jego tel jak np byl w innym pokoju, lazience zeby nie mogl Ci go wyrwac z rak, a jak wyrwie, to i tak bym zarzucila mu czego sie boi, przeciez ufacie sobie itp i zeby dal Ci ten tel, chcesz tylko nr. Ale bezpieczniej bedzie jak bedzie w wc
Jak wyjdzie, zapytasz sie go o wszystko. Zapytaj co to za masazystka. jak on powie ze zwykla itp, ze plecy bola, to wiadomo ze mogl Tobie powiedziec. Przy nim wpisz w google nr tel, zdemaskuj go na jego oczach.
Moze wtedy juz nie bedzie krecil..

Powodzenia, spokoju i opanowania, trzymaj sie!

dzieki Caate, lżej człowiekowi jak sie wygada
jutro napisze, czy moje zycie zmieni o 180 stopni

---------- Dopisano o 12:06 ---------- Poprzedni post napisano o 12:05 ----------

Cytat:
Napisane przez 0nasty0 Pokaż wiadomość
A on ma ją w telefonie zapisaną jako 'masażystka'?
tak, "masaż ......(i tu imię tej dziewczyny)"
justac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 11:10   #18
0nasty0
Wtajemniczenie
 
Avatar 0nasty0
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wlkp. / NL
Wiadomości: 2 075
GG do 0nasty0
Dot.: masaż erotyczny

Cytat:
Napisane przez justac Pokaż wiadomość
tak, "masaż ......(i tu imię tej dziewczyny)"
To chyba jedyne, co Ci pozostało, to porozmawiać z nim, tak jak radziły dziewczyny wyżej.. Tylko, że on tego nie ukrywa, może ten masaż ma być dla Ciebie? (Wiem, wiem, głupia opcja, no ale można też ją brać pod uwagę).
A tylko jedno połączenie było do niej? I tylko on do niej dzwonił?
__________________
Szczęśliwa od 05.08.2007


lexie
Generalnie termin wzrokowiec tyczy się tego, że dana osoba się najłatwiej uczy,
zapamiętuje materiał wizualny, a nie tego, że musi się patrzeć na gołe panie.
0nasty0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 11:11   #19
Ivy123
Zadomowienie
 
Avatar Ivy123
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 452
Dot.: masaż erotyczny

Caate, dobrze gada, polać jej. Trzymaj się justac i napisz jak przebiegła rozmowa.
Ivy123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-27, 11:19   #20
justac
Raczkowanie
 
Avatar justac
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 76
Dot.: masaż erotyczny

Cytat:
Napisane przez 0nasty0 Pokaż wiadomość
To chyba jedyne, co Ci pozostało, to porozmawiać z nim, tak jak radziły dziewczyny wyżej.. Tylko, że on tego nie ukrywa, może ten masaż ma być dla Ciebie? (Wiem, wiem, głupia opcja, no ale można też ją brać pod uwagę).
A tylko jedno połączenie było do niej? I tylko on do niej dzwonił?

tak, to było tylko 1 połaczenie, on dzwonił.
dla mnie to na pewno nie było

---------- Dopisano o 12:19 ---------- Poprzedni post napisano o 12:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Ivy123 Pokaż wiadomość
Caate, dobrze gada, polać jej. Trzymaj się justac i napisz jak przebiegła rozmowa.
dzięki, na pewno napisze, jak nie dostane wcześniej zawału
justac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 11:26   #21
0nasty0
Wtajemniczenie
 
Avatar 0nasty0
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wlkp. / NL
Wiadomości: 2 075
GG do 0nasty0
Dot.: masaż erotyczny

Cytat:
Napisane przez justac Pokaż wiadomość
tak, to było tylko 1 połaczenie, on dzwonił.
dla mnie to na pewno nie było
Może chciał się zorientować jak to cenowo, albo na czym taki masaż polega?

Nie wiadomo. Jedyne co Ci pozostało, to zrobić tak, jak napisała Caate.
__________________
Szczęśliwa od 05.08.2007


lexie
Generalnie termin wzrokowiec tyczy się tego, że dana osoba się najłatwiej uczy,
zapamiętuje materiał wizualny, a nie tego, że musi się patrzeć na gołe panie.
0nasty0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 11:31   #22
justac
Raczkowanie
 
Avatar justac
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 76
Dot.: masaż erotyczny

Cytat:
Napisane przez 0nasty0 Pokaż wiadomość
Może chciał się zorientować jak to cenowo, albo na czym taki masaż polega?

Nie wiadomo. Jedyne co Ci pozostało, to zrobić tak, jak napisała Caate.

no może, chociaż cena podana jest w jej ogłoszeniu
to tez brałam pod uwagę, no zobaczymy...

juz nie mogę usiedziec na miejscu w pracy, no ale jeszcze troszke
justac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 11:32   #23
blekitne_niebo
Zakorzenienie
 
Avatar blekitne_niebo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: masaż erotyczny

Ja szczerze mówiąc nawet bym z takim nie rozmawiała, po co nerwy tracić i upokarzać się rozmową z takim <cenzura>. Wiadomo co powie:
- to nie dla mnie tylko dla kolegi-prawiczka
- organizuję wieczór kawalerski i dlatego mam ten numer, ale ja kotku wcale nie zamierzam korzystać bo kocham tylko ciebie
- to tylko moja koleżanka
- nie byłem tam, numer wpisałem dla jaj
- w ogóle nie wiem skąd sie ten numer wziął, musiałem wpisać bardzo dawno i zapomniałem
- myślałem że to zwykła masażystka, chciałem żeby mi tylko mięśnie rozmasowała, nie wiedziałem że świadczy inne usługi
- itp inne bzdury + święte oburzenie że sprawdziłaś jego telefon

Jedyna rada w tej sytuacji: kochana, pakuj się.
blekitne_niebo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 11:52   #24
luckystrike82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: r-rz
Wiadomości: 12
Dot.: masaż erotyczny

[QUOTE=justac;20953884]przypuszczam ze nie spodziewał sie ze moge wziac jego telefon, chociaz z drugiej strony gdyby to była prowokacja (tez o tym myslałam), to po co by do niej dzwonił-sprawdzilam w wychodzących od razu.
Postaram sie spokojnie porozamwiac, ale jaki bedzie koniec - nie wiem.
Lucky, powiedz mi jako facet - czy będąc w stałym związku z dziewczyną, poszedł byś do takiego salonu? Po cholere faceci tam łażą??? czy nie wiedzą że ranią nasze uczucia (w przypadku kiedy to wychodzi na jaw oczywiście) [COLOR="Silver"]

Wiesz co, nie uznaje zdrady w zwiazku...
nawet gdy cos kuleje w zwiazku... rozstalem sie niedawno z kobieta po 7 latach...Poczytaj moj temat jak masz ochote...
przez ostatni rok kochala sie ze mna moze 3 razy, na sile... przestalem ja pociagac...
nawet w takiej sytuacji nie zdradzilem...
Po co faceci tam lazą? Dla dreszczyku emocji, dla urozmaicenia zycia sexualnego, moze odreagowac jakies problemy w zwiazku...a czasem bo koledzy tez chodza... pamietaj ze dziwki byly sa i beda...facet nie mysli o uczuciach partnerki wtedy, bo przeciez sprawa nie moze wyjsc na jaw, a kumple takich tajemnic nie zdradzaja...
luckystrike82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 11:58   #25
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: masaż erotyczny

Cytat:
Napisane przez 0nasty0 Pokaż wiadomość
Może chciał się zorientować jak to cenowo, albo na czym taki masaż polega?
to wtedy by nie zapisywał od razu numeru tylko wybrał go numerycznie zerkając do gazety gdzie byłby on zapisany czy coś jeśli zapisał ten numer to już się umówił na coś albo korzystał z tych usług więcej razy

9 lat, Boże, faceci to świnie
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 12:11   #26
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: masaż erotyczny

Milo, ze dziewczyny popieraja moje zdanie

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
to wtedy by nie zapisywał od razu numeru tylko wybrał go numerycznie zerkając do gazety gdzie byłby on zapisany czy coś jeśli zapisał ten numer to już się umówił na coś albo korzystał z tych usług więcej razy

9 lat, Boże, faceci to świnie
Dokladnie, tak samo mysle. Sama wiem, ze jak dzwonie do fryzjera obojetnie gdzie, jak znalalazlam cos w necie, to wybieram nr i dzwonie, zapisuje najwyzej nr na kartce a nie w tel. U niego to wyglada tak, kiedys znalazl, zapisal nr bo mu sie spodobal,zainteresowal, jak mu sie nudzilo na urlopie postanowil wykorzystac. Zapisal go w jakims celu.

[QUOTE=luckystrike82;20956 879]
Cytat:
Napisane przez justac Pokaż wiadomość
przypuszczam ze nie spodziewał sie ze moge wziac jego telefon, chociaz z drugiej strony gdyby to była prowokacja (tez o tym myslałam), to po co by do niej dzwonił-sprawdzilam w wychodzących od razu.
Postaram sie spokojnie porozamwiac, ale jaki bedzie koniec - nie wiem.
Lucky, powiedz mi jako facet - czy będąc w stałym związku z dziewczyną, poszedł byś do takiego salonu? Po cholere faceci tam łażą??? czy nie wiedzą że ranią nasze uczucia (w przypadku kiedy to wychodzi na jaw oczywiście) [COLOR="Silver"]

Wiesz co, nie uznaje zdrady w zwiazku...
nawet gdy cos kuleje w zwiazku... rozstalem sie niedawno z kobieta po 7 latach...Poczytaj moj temat jak masz ochote...
przez ostatni rok kochala sie ze mna moze 3 razy, na sile... przestalem ja pociagac...
nawet w takiej sytuacji nie zdradzilem...
Po co faceci tam lazą? Dla dreszczyku emocji, dla urozmaicenia zycia sexualnego, moze odreagowac jakies problemy w zwiazku...a czasem bo koledzy tez chodza... pamietaj ze dziwki byly sa i beda...facet nie mysli o uczuciach partnerki wtedy, bo przeciez sprawa nie moze wyjsc na jaw, a kumple takich tajemnic nie zdradzaja...
Jest taka opcja, ze facet jak byl mlody to sie nie wyszalal. Jego kumple chodza na takie uslugi i go tez to kreci. Chce po prostu sprobowac jak to jest z inna 'profesjonalistka'.

Cytat:
Napisane przez blekitne_niebo Pokaż wiadomość
Ja szczerze mówiąc nawet bym z takim nie rozmawiała, po co nerwy tracić i upokarzać się rozmową z takim <cenzura>. Wiadomo co powie:
- to nie dla mnie tylko dla kolegi-prawiczka
- organizuję wieczór kawalerski i dlatego mam ten numer, ale ja kotku wcale nie zamierzam korzystać bo kocham tylko ciebie
- to tylko moja koleżanka
- nie byłem tam, numer wpisałem dla jaj
- w ogóle nie wiem skąd sie ten numer wziął, musiałem wpisać bardzo dawno i zapomniałem
- myślałem że to zwykła masażystka, chciałem żeby mi tylko mięśnie rozmasowała, nie wiedziałem że świadczy inne usługi
- itp inne bzdury + święte oburzenie że sprawdziłaś jego telefon

Jedyna rada w tej sytuacji: kochana, pakuj się.

dobrze to ujelas. Dla mnie takie wymowki jak napisalas to ewidentny brak szacunku do drugiej osoby, oszukiwanie, mydlenie oczu, kobiecie z ktora chce sie zakladac rodzine, to moze zrobic tylko facet bez jaj.
Na szczescie Autorka watku wie juz, ze nie zamydli jej niczym oczu.
Po rozmowie napisze tu, najwyzej my ja szybko nawrocimy
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal

Edytowane przez caate
Czas edycji: 2010-07-27 o 12:12
caate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 12:28   #27
blekitne_niebo
Zakorzenienie
 
Avatar blekitne_niebo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: masaż erotyczny

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość

dobrze to ujelas. Dla mnie takie wymowki jak napisalas to ewidentny brak szacunku do drugiej osoby, oszukiwanie, mydlenie oczu, kobiecie z ktora chce sie zakladac rodzine, to moze zrobic tylko facet bez jaj.
Na szczescie Autorka watku wie juz, ze nie zamydli jej niczym oczu.
Po rozmowie napisze tu, najwyzej my ja szybko nawrocimy
Gdyby to było takie proste... Do niektórych kobiet logiczne argumenty nie trafiają. Zresztą dla mnie numer telefonu prostytutki w komórce ukochanego jest bardzo jasna informacją, nie potrzeba rozmów/wyjaśnień/usprawiedliwień/dyskusji bo od razu wiadomo o co chodzi - skok w bok jeszcze dodatkowo z lafiryndą która pewnie ma mnóstwo chorób wenerycznych.
blekitne_niebo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 12:30   #28
justac
Raczkowanie
 
Avatar justac
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 76
Dot.: masaż erotyczny

[/QUOTE]Wiesz co, nie uznaje zdrady w zwiazku...
nawet gdy cos kuleje w zwiazku... rozstalem sie niedawno z kobieta po 7 latach...Poczytaj moj temat jak masz ochote...
przez ostatni rok kochala sie ze mna moze 3 razy, na sile... przestalem ja pociagac...
nawet w takiej sytuacji nie zdradzilem...
Po co faceci tam lazą? Dla dreszczyku emocji, dla urozmaicenia zycia sexualnego, moze odreagowac jakies problemy w zwiazku...a czasem bo koledzy tez chodza... pamietaj ze dziwki byly sa i beda...facet nie mysli o uczuciach partnerki wtedy, bo przeciez sprawa nie moze wyjsc na jaw, a kumple takich tajemnic nie zdradzaja...[/QUOTE]

kurczę, lucky, tez masz cieżką sytuację...współczuję

skoro faceci tam chodzą dla dreszczyku emocji, to jak poszedł jeden raz to i pójdzie drugi. Jakaś masakra.
dla urozmaicenia zycia seksualnego - hmm, ostatnio o tym rozmawialiśmy i doszłam do wniosku, że czym jest On starszy tym bardziej chciałby jakiś wyszukanych rzeczy, ale doszlismy do tego że na życie seksualne jest ok. Widocznie dla niego jest już chyba za mało emocji. A przecież czasem się przebiorę sexi, czasem pojedziemy na plazę nocą poświntuszyć itp. , aż na taką nudę chyba nie może narzekać... A jednak coś go skłoniło...

Edytowane przez justac
Czas edycji: 2010-07-27 o 12:36
justac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 12:36   #29
JellyJumper
Zadomowienie
 
Avatar JellyJumper
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 372
Dot.: masaż erotyczny

A może zadzwoń tam i podaj się za swojego chłopaka i zapytaj np czy mogłaby Ci przypomnieć termin wizyty bo zapomniałaś, lub jakoś podpytaj.
Tylko może być problem z głosem bo w sumie chyba pozna ze to nie mężczyzna, może poproś jakiegoś kolegę?

Wątpie aby facet Ci sie przyznał.
__________________
ODCHUDZAM SIĘ

Waga:67kg--> 63 kg-->60
Udo: 55 cm-->52
Łydka: 34cm
Biodra: 96cm-->94
Talia: 68cm-->66

ZAPUSZCZAM WŁOSY

21.11 Jest: 33 cm

JellyJumper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 12:37   #30
blekitne_niebo
Zakorzenienie
 
Avatar blekitne_niebo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: masaż erotyczny

[QUOTE=justac;20957986]
Cytat:
Napisane przez luckystrike82 Pokaż wiadomość

kurczę, lucky, tez masz cieżką sytuację...współczuję

skoro faceci tam chodzą dla dreszczyku emocji, to jak poszedł jeden raz to i pójdzie drugi. Jakaś masakra.
dla urozmaicenia zycia seksualnego - hmm, ostatnio o tym rozmawialiśmy i doszłam do wniosku, że czym jest On starszy tym bardziej chciałby jakiś wyszukanych rzeczy, ale doszlismy do tego że na życie seksualne jest ok. Widocznie dla niego jest już chyba za mało emocji. A przecież czasem się przebiorę sexi, czasem pojedziemy na plazę nocą poświntuszyć itp. , aż na taką nudę chyba nie może narzekać... A jednak coś go skłoniło...
Kochana, ale nad czym Ty się teraz zastanawiasz? Nieważne co go skłoniło - nie ma dla niego ŻADNEGO usprawiedliwienia, nie próbuj się w działaniach kompletnego &8%#$ doszukiwać pobudek. Chciał seksu z inną kobietą - zapłacił - dostał. I tyle. Ja naprawdę Ci się dziwię - czy fakt zdrady i to takiej perfidnej i ohydnej nie jest wystarczającym powodem do natychmiastowego zerwania wszelkich kontaktów? Nie rozliczaj siebie ile razy ubrałaś się sexi lub ile razy wprowadzaliście urozmaicenia... To nie Twoja wina.
I jeszcze jedno - nie próbuj dzwonić i kontaktować się z tą panią. To prostytutka, od razu przejrzy że to pewnie dziewczyna klienta dzwoni i nie udzieli Cui żadnych informacji. Ona zarabia na takich zdrajcach więc logiczne że nie zdradza ich sekretów bo zależy jej na opinii dyskretnej.

Edytowane przez blekitne_niebo
Czas edycji: 2010-07-27 o 12:40
blekitne_niebo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:44.