Obawa przed zbyt szybkim "końcem" - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-11, 21:18   #1
tommy88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 19

Obawa przed zbyt szybkim "końcem"


Witam
Wspólnie z dziewczyna stosujemy na razie petting. Z tym ze wiem że zbyt szybko się podniecam, niby świetnie ale w czym rzecz. Obawiam się ze po długiej grze wstępnej, zbyt długo nie podziałam. Dla dziewczyny byłby to pierwszy raz (dla mnie tez), nie chce żeby ona przez moje sprawy nie doszła, w sensie nie dotrwał bym. Wolałbym juz sam nie dojść do końca, byle ona była szczęśliwa, bo wiem ze dziewczyny troszkę na to inaczej patrzą. Pierwszy raz nie wyjdzie i zamknie się na te sprawy.

Dlatego pytanie, jest jakiś sposób, na przedłużenie samego stosunku lub kontrolowanie się w trakcie gry wstępnej.
tommy88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 21:27   #2
v-x-n
Wtajemniczenie
 
Avatar v-x-n
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 2 486
Dot.: Obawa przed zbyt szybkim "końcem"

Ja tylko tyle powiem, że podczas pierwszego stosunku (i kilku kolejnych) Twoja dziewczyna tak czy siak ma nikłe szanse żeby dojść. Większość kobiet musi się nauczyć czerpać przyjemność z seksu, więc nie nastawiajcie się na fajerwerki. A jak przedłużyć stosunek... hmmm, raczej samo przyjdzie z czasem. Niby są jakieś ćwiczenia - w sensie masturbujesz się i chwilę przed wytryskiem przestajesz (i tak w kółko, niby uczy to kontroli nad własnymi reakcjami), ale nie wiem czy to jest skuteczne.
__________________
"La curiosidad mató al gato."
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
[ Nie kupuję nowych zanim nie zużyję starych ]
[ Biegam ] 10 - 15 - 20 - hM - 30 - M
v-x-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 21:43   #3
irbiska
Raczkowanie
 
Avatar irbiska
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 83
Dot.: Obawa przed zbyt szybkim "końcem"

Dziewczynę dużo łatwiej doprowadzisz do orgazmu podczas pettingu właśnie, a nie "docelowego" seksu . Szanuję Cię za to, że chcesz jej sprawić przyjemność, ale jeśli to dla niej pierwszy raz, to nie licz na to, że dojdzie, kobieta musi się tego po prostu nauczyć. Bądź po prostu czuły i delikatny, a wszystko będzie ok, i do seksu na pewno się nie zrazi
__________________
Wolę wierzyć w dobre sny
I naiwnie ciągle ufać
Że większość ludzi dobrze życzy mi,
W to bardzo mocno wierzę
Chociaż się nieraz jeszcze sparzę
I z niejedną ścianą zderzę
Zanim obrosnę tak jak większość w grubą skórę
Chce żeby wiara i emocje brały górę
irbiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 22:00   #4
paczek1990
Wtajemniczenie
 
Avatar paczek1990
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: okolice Katowic
Wiadomości: 2 796
Dot.: Obawa przed zbyt szybkim "końcem"

Każdy facet miał takie obawy, ale nie bój się Porozmawiaj szczerze z dziewczyną,a powie Ci to samo i ona się nie zamknie na seks jak za szybko dojdziesz-przecież możecie odczekać chwilę i próbować dalej
paczek1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 22:08   #5
emancypantka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 318
Dot.: Obawa przed zbyt szybkim "końcem"

Facet rozpoczyna współżycie TO ZAZWYCZAJ TO BARDZO KRÓTKO TRWA..
po jakims czasie trwa to troche dłużej pozdrawiam
ps. zawsze możecie robic to po raz kolejny
__________________
emancypantka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 22:14   #6
LadyMK
Zakorzenienie
 
Avatar LadyMK
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 3 535
Dot.: Obawa przed zbyt szybkim "końcem"

mnie samo "wejście" nie podnieca. Bardziej mnie podnieca gra wstępna.
Ale to fakt... tak jak Wy faceci musicie nauczyc sie kontrolowac nad wytryskiem, tak nam kobietom potrzeba więcej czasu, czasem lat by się nauczyć... "dochodzić"
__________________
"Potrafię płakać a po chwili w siebie wierzyć, mimo doświadczeń mam cel, aby zwyciężyć"

Szczęściara
LadyMK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-12, 00:15   #7
andzia1989r
Zakorzenienie
 
Avatar andzia1989r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 308
Dot.: Obawa przed zbyt szybkim "końcem"

Cytat:
Napisane przez tommy88 Pokaż wiadomość
Witam
Wspólnie z dziewczyna stosujemy na razie petting. Z tym ze wiem że zbyt szybko się podniecam, niby świetnie ale w czym rzecz. Obawiam się ze po długiej grze wstępnej, zbyt długo nie podziałam. Dla dziewczyny byłby to pierwszy raz (dla mnie tez), nie chce żeby ona przez moje sprawy nie doszła, w sensie nie dotrwał bym. Wolałbym juz sam nie dojść do końca, byle ona była szczęśliwa, bo wiem ze dziewczyny troszkę na to inaczej patrzą. Pierwszy raz nie wyjdzie i zamknie się na te sprawy.

Dlatego pytanie, jest jakiś sposób, na przedłużenie samego stosunku lub kontrolowanie się w trakcie gry wstępnej.
Hej. Mam nadzieję, że będę Ci mogła pomóc.

Przeszło rok temu byłam z Tż w podobnej sytuacji. On prawiczek, ja dziewica. Szybciej jednak przeszliśmy wszelkie stadia pettingu, nauczyliśmy się otwarcie sobie mówic co lubimy, czego chcemy, na co mamy ochotę. Trochę to trwało bo też ponad rok. Do czego jednak doprowadziło: po 1 Tż trochę mniej się nakręcał. Kiedyś np. bardzo go podniecały pocałunki po szyi jakieś tam ocieranie itd. dziś tak silnie na to nie reaguje. Lubi to, ale prędzej by zasnął niż doszedł przy takim smyraniu. Druga i ważniejsza sprawa, którą dał nam ten czas pettingu to była otwartośc. Przed 1 razem dużo rozmawialiśmy. O naszych oczekiwaniach i obawach. Powiedziałam Tż, że ja nie oczekuję fajerwerków, że może bolec, że pewnie będzie bardzo krótko, że to normalne, ale i tak nie mogę się doczekac, bo będę jeszcze bliżej niego, bo wiem, że z czasem będzie lepiej. Myślę, że moje słowa trochę go uspokoiły.

Jeśli chodzi o sam 1 raz cieszyłam się, że Tż o mnie zadbał, najpierw o moją satysfakcję, a później o sam stosunek. Nie obyło się bez stresu. Tak się zdenerwował, że... nie stanął. I czegokolwiek bym nie robiła nie chciał współpracowac ani w 50%/ Przytuliłam Tż i tłumaczyłam, że to nic, że on jest dla mnie ważny, a ja wiem, że to tylko stress. Rozmawialiśmy, tuliliśmy się, ochota sama przyszła, Tż sobie trochę sam sprawnie pomógł i za 2-gim podejściem do sprawy się udało. I nic, że było krótko, i nic, że trochę bolało, i nic, że fizycznej przyjemności z tego nie miałam żadnej. Liczyło się tylko to cudowne uczucie totalnej bliskości.

Trochę przydługo, ale podsumowując. Żeby 1 raz był udany, musicie przed nim zdobyc się na 100% otwartośc. Zrozumiec siebie nawzajem, dowiedziec się jak widzi pewne sprawy druga strona. I okazywac sobie miłośc i zrozumienie, bliskosc i czułośc. Nie bac się "kompromitacji" przed partnerką, a otworzyc się na nią. Pogadac. Sądzę, że to wam wyjdzie tylko na dobre. Powodzenia

---------- Dopisano o 01:15 ---------- Poprzedni post napisano o 00:57 ----------

Wiesz co, z ciekawości przejrzałam Twoje inne wątki 21 lipca 2010 martwiłeś się jeszcze czy dziewczyna, którą olałeś w esie się odezwie. Wnioskuję, że dziewczyny szukałeś. Jeśli to ta to nie jesteście ze sobą nawet miesiąc. Uprawiecie petting, ale nie ma między wami tej więzi, otwartości itd. Najpierw ją zbudujcie i nauczcie się rozmawiac o sesie. Potem zacznijcie go uprawiac.
andzia1989r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-12, 09:50   #8
Bartessa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Polska ;)
Wiadomości: 3 023
Dot.: Obawa przed zbyt szybkim "końcem"

na pierwszy raz i tak pewnie nie dojdzie, 10 procent dziewczym ma orgazm podczas pierwszego razu, zawsze mozesz dokonczyc inaczej to co zacząłes ;D
Bartessa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-12, 09:56   #9
otoMati
Rozeznanie
 
Avatar otoMati
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 610
Dot.: Obawa przed zbyt szybkim "końcem"

jesli znasz jej reakcje i wiesz kiedy zbliza sie jej orgazm

to po prostu pisc ja az bedzie miala bardzo blisko i dopiero wtedy zacznijcie zblizenie

ale nie ma co sie stresowac - bo bedziesz tak pilnowac i uwazac ze wyjdzie klapa

jak 2 osoby sie kochaja to nie jest najwaznijesze czy i kto ma kiedy orgazm
otoMati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 12:11   #10
d0lcevita
Zakorzenienie
 
Avatar d0lcevita
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3 432
Dot.: Obawa przed zbyt szybkim "końcem"

mój najpierw dośc długo mnie pobudza...tylko mnie....dlatego potem może tez dłuzej "działać"
__________________
"Wiem,że jak każda kobieta,mam więcej siły niż na to wygląda"
/Evita
d0lcevita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 12:20   #11
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: Obawa przed zbyt szybkim "końcem"

Cytat:
Napisane przez tommy88 Pokaż wiadomość
Witam
Dlatego pytanie, jest jakiś sposób, na przedłużenie samego stosunku lub kontrolowanie się w trakcie gry wstępnej.
Proponuję trochę pobawic się swoim ciałem Tommy, jesli naprawdę chcesz dać dziewczynie super satysfakcje i nie lękac się szybkiego konca stosunku...będzie szybka lekcja anatomii- ale uważaj, najpierw popracuj nad tym o czym ci napiszę w samotności, bo to cholernie trudne.
A więc...usiądź sobie w szerokim rozkroku na wygodnym fotelu, najlepiej przed lustrem. Widzisz penis, pod nim jajka, pod jajkami...no bliżej niezidentyfinkowany obszar ciągnący się aż do odbytu. Ciebie powinien zainteresować ten obszar. Gdzieś tam jak sobie podotykasz mocniej wyczujesz kość (podejrzewam ze to kawałek miednicy, bo cóż innego?!)
Sztuczka polega na tym, ze w stanie wzwodu, gdy już jesteś blisko wytrysku uciskasz to miejsce (trudna sprawa do zrobienia ale da się)...i masz orgazm! ale bez wytrysku
Radość i szczęście bo po fakcie mozesz dalej pracować na pełnych obrotach
Sztuczka pokazana przez mojego mężczyznę- można powiedzieć ze zostałam profesjonalnie przeszkolona w zakresie "uciskania własnie tam"- strasznie mocno trzeba to robić, żeby nie było wytrysku, ale rzeczywiście facet może mieć orgazm wielokrotny , czyli bez zatrzymania się kochać sie dalej.
Polecam taką technikę szczególnie koleżankom które z jakiś niewyjasnionych względów brzydzą się albo odpycha je nasienie w buzi- można zrobić facetowi orgazm bez połykania, bo nie ma co łykać wtedy. Ale zaznaczam- technika jest trudna, przynajmniej dla mnie była i na początku mogą sie przydarzyć niepowodzenia, ale na pewno to działa

Tommy, poza tym tak jak pisały dziewczyny- raczej nie licz na to,ze podczas pierwszego razu dziewczyna będzie mieć orgazm...no chyba że zrobisz jej śliczną minetkę wtedy jest to jak najbardziej prawdopodobne
Powodzenia
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:07.