Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII - Strona 74 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-30, 20:09   #2191
_Kari_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kari_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 523
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
wrzucalam juz lina ale specjalnie dla Ciebie raz jeszcze
http://www.iherb.com/Life-Flo-Health...-oz-48-g/29793
w razie czego sluze probeczka

jak juz wykonczysz swoje smarowidla to tez moge Ci podeslac probeczke kremu Fajny jest tylko nie dla mieczakow
bleee... no tak, ja to jestem mieczak i panikara... hehe ale wyczytalam ze pomaga zminimalizowac tez pory itd, to moze sie poswiece :p
no i zanim ja wykoncze moje mazidla...to z dobre pol roku minie
_Kari_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 20:13   #2192
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Super Serum z retinolem ma Joppa Minerals,tylko jakieś jaja z wysyłkami do były,non stop paczki gineły nie wiem czy jeszcze wysyłają do Polski.Lubiłam ich pielęgnacje,na lato był fajny lekki kremik KLIK
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 20:16   #2193
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
wrzucalam juz lina ale specjalnie dla Ciebie raz jeszcze
http://www.iherb.com/Life-Flo-Health...-oz-48-g/29793
w razie czego sluze probeczka

jak juz wykonczysz swoje smarowidla to tez moge Ci podeslac probeczke kremu Fajny jest tylko nie dla mieczakow
dziękuję i sorki za ponowne zawracanie doopci
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 20:24   #2194
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez _Kari_ Pokaż wiadomość
bleee... no tak, ja to jestem mieczak i panikara... hehe ale wyczytalam ze pomaga zminimalizowac tez pory itd, to moze sie poswiece :p
no i zanim ja wykoncze moje mazidla...to z dobre pol roku minie
tylko pol roku ja na szczescie jesli chodzi o twarz to nie mam takich zapasow chyba juz sie wyleczylam natomiast kosmetyki wlosow to nadal jedna wielka porazka jestem uzalezniona wlosomaniaczka
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
dziękuję i sorki za ponowne zawracanie doopci
spoko nie ma najmniejszego problemu To jak podeslac Ci probeczke:brzyda l:
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 20:30   #2195
_Kari_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kari_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 523
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
tylko pol roku ja na szczescie jesli chodzi o twarz to nie mam takich zapasow chyba juz sie wyleczylam natomiast kosmetyki wlosow to nadal jedna wielka porazka jestem uzalezniona wlosomaniaczka
spoko nie ma najmniejszego problemu To jak podeslac Ci probeczke:brzyda l:
taaa... z zapasami wlacznie to zajmie mi rok :p mialam na mysli tylko te otwarte mazidla... hehe. boszzzze, jestem uzalezniona... :d

ja wlosowe wykanczam ostatnio, i te nieudane zakupy tym bardziej... ale naliczalam za to u siebie chyba z 10 oleji, zarowno do ciala jak i wlosow itd
_Kari_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 20:31   #2196
Fryne
Rozeznanie
 
Avatar Fryne
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 510
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Justynka - wszystkiego naj z okazji rozpoczęcia narzeczeńskiego pożycia!!!

zerknęłam szybciutko na Wasze zakupy i wygląda na to, że nadal ruskie królują - ja im ciągle zaufać nie potrafię

u mnie dobrze sprawdzają się szampony Urtekram świeżo zakupione w połączeniu z odżywką Faith in Nature. Jak mi się jutro nie zapomni, to wkleję foty moich zakupów ostatnich (już dawnych, ale jakoś ciągle czasu brak na chwalenie).

Wpadłam generalnie tak na szybko, żeby powiedzieć, że do jutra na iHerb 20% off na pędzle Real Techniques - nie oparłam się
Teraz potrzebuję uzupełnić zieloniutkie Bdellium, ale poczekam albo na iHerba znowu, albo na jakieś 30% na mineralnych

ściskam i lecę do wyra, bo padam na pysk ze zmeczenia
Fryne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 20:34   #2197
jadzia_jadzia
Raczkowanie
 
Avatar jadzia_jadzia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 389
GG do jadzia_jadzia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
za zakupy. Tez polubilam bardzo ruskie kosmetyki. Scrub eco hysteria na cellulit bardzo dobrze sie sprawuje wiec na pewno kupie kolejne opakowanie. Jesli chodzi o maslo antycellulitowe to ma ono oleista konsystencje. Nie jest az tak bardzo tlusta ale jednak mimo wszystko teraz na lato za ciezka dla mnie, bo jak tak cieplo jest to sie troche dooopa poci
O dziwo nuta zapachowa bardzo podobna do mojej ulubionej p&r hipoalergicznej serii tylko ze z domieszka cytrusow
Czyli wychodzi na to, że każde masło z Planety Organicy (Organiki?) jest inne, ma inną konsystencję. Ale to w zasadzie dobrze, bo dowodzi, że nie robią wszystkiego na jedno kopyto i różne składniki mają różne właściwości, konsystencje itd. (tak se tłumacze )

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
no to musiałaś chyba faktycznie żle rozrobić
ona bardzo dużo płynu wchłania, być może za wcześnie się poddałaś z mieszaniem i dodawaniem wody lub hydrolatu to chyba najbardziej chłonna glinka z jaką miałam do czynienia.
Zgadza się. Ale mamy już długi weekend, więc pewnie w ramach akcji-pielęgnacji przymierzę się do niej poraz kolejny. Jak to się mówi, dam jej jeszcze szansę

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Post chwalipiętowy Zakupy z eco esthetique
krem pod oczy Organic Therapy
henna Khadi Ciemny brąz
Planeta Organica: szampon wzmacniający, oczyszczający, odżywka odżywcza
Love2mix szampon z acai

I prywata, bo jestem z Wami już tak długo, od początku istnienia wątku, że jesteście dla mnie ważne: od 27.04 jestem narzeczoną
No kochana. Cudowne wieści!!! gratulacje!!! No, ale kosmetyki..


Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
pomadka jmo jest cudna, rozpływa się w kontakcie z ustami i zostawia na nich wilgotno-oleisty połysk, pięknie nawilża, najlepsza z dotychczas używanych
Piękności

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
Ja mam ostatnio mega wysyp na twarzy z nowości użyłam kilka razy mydła najel 12%,podkładu Living Nature i ampułki dr.Haushka do wrażliwej-podejżewam podkład
Ogólnie moja cera bardzo się buntuje właściwie na noc nic nie stosuje a na dzień tylko Nufountain jak użyje czegoś dodatkowego to wszystko spływa mi z twarzy no i pory zapchane Takiego koszmarku to dawno nie miałam a w zeszłym tygodniu musiałam z tym koszmarkiem jechac na galę do W-wy 3xona
Miło popatrzeć na wasze zakupy,ja cały czas na odwyku teraz przymusowym bo cała luzna kaska idzie w ogród
Będzie dobrze, ale współczuję, bo wiem co to znaczy. Ja chorobcia też ostatnio długo walczyłam, i nie mogłam się pozbyć wyprysków i plam. Masakra była. No i stwierdziłam, że jednak tu lekarza trzeba. Pomógł Skinoren. Nastolatką nie jestem, dawno nie stosowałam kosmetyków antytrądzikowych, ale mus to mus. W składzie kwas (sama natura hehe) azalainowy. Mam skórę jak słoń, więc nie podrażnił, nie uczulił, nie szczypał i nie wysuszył (a podobno jest inaczej). Buzia gładka, przebarwienia już prawie niewidoczne. Stosowałam /stosuję nadal na noc, a na to krem jakiś albo serum Babuszkowe.

No i w poniedziałek z Twoim Stylem zanabyłam Krem (jakby mi mało było...). W załączniku. Fajny jest, bo szybko się wchłania, więc można więcej używać, a co za tym idzie, szybciej go zużyć i kupić nowy
W próbce krem Everything. Byłam go bardzo ciekawa. To w zasadzie taki tłuścioszek. Jakby zastygły olejek. Pachnie jak seria cukrowa (albo bardzo podobnie). Na teraz chyba za ciężki, ale może na zimę (a kysz, a kysz!!!!) się pokuszę, bo jest do wszystkiego: na twarz, na dłonie, usta, łokcie itd.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0018.jpg (107,4 KB, 42 załadowań)
jadzia_jadzia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-01, 07:58   #2198
Claire91
Wtajemniczenie
 
Avatar Claire91
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 755
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Donoszę, że glinka Ghassoul Organique jest chyba jakaś inna niż ta L'orient.Nie uczuliła mnie, buzia wygląda ładniej po jej zastosowaniu, ale efektów spektakularnych brak.
__________________
wymiana nowy wątek-kosmetyki naturalne, mineralne, sera i apteczne
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post49549467
Claire91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-01, 08:30   #2199
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
spoko nie ma najmniejszego problemu To jak podeslac Ci probeczke:brzyda l:
szczerze to chętnie bym spróbowała - nigdy w zyciu nie uzywałam retinolu
ale nie chcę, żebyś zbytnio uszczupliła sobie krem.

Cytat:
Napisane przez _Kari_ Pokaż wiadomość
taaa... z zapasami wlacznie to zajmie mi rok :p mialam na mysli tylko te otwarte mazidla... hehe. boszzzze, jestem uzalezniona... :d

ja wlosowe wykanczam ostatnio, i te nieudane zakupy tym bardziej... ale naliczalam za to u siebie chyba z 10 oleji, zarowno do ciala jak i wlosow itd
całe szczęście w naszym gronie nie musisz się czuć odosobniona
Cytat:
Napisane przez Fryne Pokaż wiadomość
u mnie dobrze sprawdzają się szampony Urtekram świeżo zakupione w połączeniu z odżywką Faith in Nature. Jak mi się jutro nie zapomni, to wkleję foty moich zakupów ostatnich (już dawnych, ale jakoś ciągle czasu brak na chwalenie).
ja też lubie te firmy - czekam na zdjęcia, bo ciekawa jestem, które konkretnie ich produkty tak Ci podpasowały
Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość

Zgadza się. Ale mamy już długi weekend, więc pewnie w ramach akcji-pielęgnacji przymierzę się do niej poraz kolejny. Jak to się mówi, dam jej jeszcze szansę


No i w poniedziałek z Twoim Stylem zanabyłam Krem (jakby mi mało było...). W załączniku. Fajny jest, bo szybko się wchłania, więc można więcej używać, a co za tym idzie, szybciej go zużyć i kupić nowy
W próbce krem Everything. Byłam go bardzo ciekawa. To w zasadzie taki tłuścioszek. Jakby zastygły olejek. Pachnie jak seria cukrowa (albo bardzo podobnie). Na teraz chyba za ciężki, ale może na zimę (a kysz, a kysz!!!!) się pokuszę, bo jest do wszystkiego: na twarz, na dłonie, usta, łokcie itd.
kombinuj, kombinuj i daj znać jak poszło
kremik relacjonuj działanie
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-01, 12:09   #2200
advertisement
Wtajemniczenie
 
Avatar advertisement
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 477
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
wklejam kilka ostatnich nabytków

zauważyłam, że po masce regenerującej put&rub bardzo prostują mi się włosy (a ja lubię moje powykręcane końce)... Wy też tak macie?

pomadka jmo jest cudna, rozpływa się w kontakcie z ustami i zostawia na nich wilgotno-oleisty połysk, pięknie nawilża, najlepsza z dotychczas używanych
Ty to zawsze konkretne rzeczy kupujesz Do mnie własnie leci pędzel real techniques ale do podkladu, przecieram oczy ze zdumienia bo nie zdawałam sobie sprawy, ze te pędzle same stoją!

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Doszedł od Advercika lekki krem nagietkowy sylveco i oczywiście od razu wysmarowałam nim ryjka
Powiem Wam tak - nie wiem jeszcze jak bedzie działał, ale jest znacznie bardziej tłusty od lekkiego brzozowego, zdecydowanie gorzej się wchłania i widocznie natłuszcza. Lekki brzozowy jest idealny na dzień - wchłania się w mig, super nawilża. Nagietkowy sporo cięższy, u mnie napewno nie nadaje się na dzień. Ale bedę używać na noc
Mowisz ze brzozowy lżejszy? To się zaopatrzę bo i tak chcialam z sylveco balsam kliknąć I może pomadkę.. Gdzies juz tez czytalam, ze lekki nagietkowy wcale lekki nie jest a za taka cenę grzechem byłoby nie wypróbować brzozowego a nuż nie zapcha?

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
obciela za moja zgoda teraz mam na rowno, ale troche czasu minie zanim sie przyzywczaje do "krotkich wlosow"
Tak odpisali, ze krem bezpiecznie nadaje sie do uzytku. Czytalam w komentarzach, ze ostry z niego zawodnik wiec bylam swiadoma tego co sie moze dziac ale bylam swiecie przekonana ze nic mojej skory nosorozca nie ruszy


Daj dane na pw to po majowce postaram Ci sie podeslac jakies probki kosmetykow do kreconych wlosow z iherba
Nie ma sie czego bac kremow z retinolem. Te w PL maja zazwyczaj bardzo male stezenie retinolu. Ten krem ma 1% retinolu wiec jak na kosmetyk ogolno dostepny to dosc wysokie stezenie. Po 3 uzyciach widze juz roznice pod oczami pomimo tego iz nie mam tam niewiadomo jakich zmarszczek to skora sie pieknie wyprasowala i jest taka jasniutka
Jeśli faktycznie tak działa to ja go musze mieć Tylko dopiero na jesien zdecydowałabym się na kurację Pisz na bieżąco jak działa. A atre juz odstawiłaś?
I znów wydam przez Ciebie kasę Pamiętasz jak dałaś mi próbki maseczek algowych? Z aloesowej byłam bardzo zadowolona jednak ta z komórkami macierzystymi robi u mnie cuda, wczoraj kliknęłam
Cytat:
Napisane przez Claire91 Pokaż wiadomość
Donoszę, że glinka Ghassoul Organique jest chyba jakaś inna niż ta L'orient.Nie uczuliła mnie, buzia wygląda ładniej po jej zastosowaniu, ale efektów spektakularnych brak.
Dziwne, dziwne... Jeszcze jakieś newsy?

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
Ja mam takie żyły pod oczami że w ciąży się smiałam że mogą mi tam wenflon podłączyć i dlatego potrzebuje niezłej szpachli zwłaszcza pod lewym okiem.
Mam dokładnie tak samo i tez pod lewym okiem Przez to wyglądam na wiecznie zmęczoną albo jakby mi się makijaż rozmazał
Czytałam ostatnio trochę i jedynym sposobem na zmniejszenie widoczności tej żyły jest zamknięcie laserem albo wstrzyknięcie wypalniacza. Dr Szczyt wita
__________________
Prostota jest szczytem wyrafinowania
Leonardo da Vinci

instagram: emwuwu

wymiana


advertisement jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-01, 13:15   #2201
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez advertisement Pokaż wiadomość


Mowisz ze brzozowy lżejszy? To się zaopatrzę bo i tak chcialam z sylveco balsam kliknąć I może pomadkę.. Gdzies juz tez czytalam, ze lekki nagietkowy wcale lekki nie jest a za taka cenę grzechem byłoby nie wypróbować brzozowego a nuż nie zapcha?
teraz dopiero pomyślałam, że mogłam Ci dorzucic próbkę brzozowego
doślę Ci, ale dopiero po weekendzie majowym, ok?
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-01, 13:25   #2202
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Claire91 Pokaż wiadomość
Donoszę, że glinka Ghassoul Organique jest chyba jakaś inna niż ta L'orient.Nie uczuliła mnie, buzia wygląda ładniej po jej zastosowaniu, ale efektów spektakularnych brak.
spróbuj użyć jej na włosy, ostatnio zrobiłam sobie taką mieszkankę z jakimś olejem i odżywką JMO i efekt fajny
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-01, 14:14   #2203
advertisement
Wtajemniczenie
 
Avatar advertisement
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 477
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
teraz dopiero pomyślałam, że mogłam Ci dorzucic próbkę brzozowego
doślę Ci, ale dopiero po weekendzie majowym, ok?
Nie trzeba, naprawdę Krem nie jest drogi więc mogę sobie sama kupić zwłaszcza ze i tak planuję zakup na ich stronie. A znając życie zapcha mnie dopiero po kilku tyg. używania czyli już i tak przy pełnowymiarowym opakowaniu
__________________
Prostota jest szczytem wyrafinowania
Leonardo da Vinci

instagram: emwuwu

wymiana


advertisement jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-01, 14:49   #2204
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez advertisement Pokaż wiadomość
Nie trzeba, naprawdę Krem nie jest drogi więc mogę sobie sama kupić zwłaszcza ze i tak planuję zakup na ich stronie. A znając życie zapcha mnie dopiero po kilku tyg. używania czyli już i tak przy pełnowymiarowym opakowaniu
jak się namyślisz na próbkę to służę w każdej chwili
a w razie jak kupisz i bedziesz chciała sie pozbyć, bo Cię zapcha (oby nie!!!) to wiesz gdzie mnie szukać
balsam sylveco - boski
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-01, 15:18   #2205
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez _Kari_ Pokaż wiadomość
taaa... z zapasami wlacznie to zajmie mi rok :p mialam na mysli tylko te otwarte mazidla... hehe. boszzzze, jestem uzalezniona... :d

ja wlosowe wykanczam ostatnio, i te nieudane zakupy tym bardziej... ale naliczalam za to u siebie chyba z 10 oleji, zarowno do ciala jak i wlosow itd
ja tone w maskach do wlosow ale jakos szczegolnie mi to nie przeszkadza dzis uslyszalam dosc zlosliwy komentarz, ze w tych kosmetykach pororzucanych po calym domu to chyba rownowartosc malego dobrego autka sie kryje
Donosze, ze Kari to straszna kusicielka jest przez nia a tak w zasadzie dzieki niej popelnilam male zamowienie: cicho:

Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość
Czyli wychodzi na to, że każde masło z Planety Organicy (Organiki?) jest inne, ma inną konsystencję. Ale to w zasadzie dobrze, bo dowodzi, że nie robią wszystkiego na jedno kopyto i różne składniki mają różne właściwości, konsystencje itd. (tak se tłumacze )
No dla nas to chyba bardzo dobra informacja wiecej mozliwosci testowania

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
szczerze to chętnie bym spróbowała - nigdy w zyciu nie uzywałam retinolu
ale nie chcę, żebyś zbytnio uszczupliła sobie krem.
całe szczęście w naszym gronie nie musisz się czuć odosobniona
Anula ma racje my juz o to zadbamy, zebys nie uczula sie osamotniona Nie ma problemu Anula podesle Ci probke to sobie przetestujesz, pol kremu sie wylalo wiec juz te dodatkowe kilka ml nie zrobi mi roznicy

Cytat:
Napisane przez advertisement Pokaż wiadomość
Jeśli faktycznie tak działa to ja go musze mieć Tylko dopiero na jesien zdecydowałabym się na kurację Pisz na bieżąco jak działa. A atre juz odstawiłaś?
I znów wydam przez Ciebie kasę Pamiętasz jak dałaś mi próbki maseczek algowych? Z aloesowej byłam bardzo zadowolona jednak ta z komórkami macierzystymi robi u mnie cuda, wczoraj kliknęłam
Mysle, ze do lipca spokojnie bede go stosowac o ile mi go wystarczy wiec takie podstawowe 3 m-ce na pokazanie co potrafi ma
Ciesze sie, ze algi podpasowaly Komorki macierzyste maja taki zapach obledny ze ja chce takie perfumy Moje ulubione algi to kozie mleko, komorki macierzyste i aloesowe wlasnie
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-01, 15:28   #2206
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Effcia napisz co ja Ci moge podesłać
A iherb nie poczuwa się do zadośćuczynienia temu rozlanemu kremowi???
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-01, 15:38   #2207
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Effcia napisz co ja Ci moge podesłać
A iherb nie poczuwa się do zadośćuczynienia temu rozlanemu kremowi???
ja dziekuje, aktualnie nic nie potrzebuje
no wlasnie nie bardzo sie poczuwa i ogolnie zlewa temat moze z tego wzgledu, ze zamawialam z fikcyjnego konta bo mialam nowa karte tylko,ze caly czas ten sam aderes dostawy dzis bede do nich pisac, ze nie jestem zadowolona, ze zamawiam produkt pelnowartosciowy a takiego nie otrzymalam wiec im odesle ten krem i prosze o wymiane oraz pokrycie kosztow przesylki
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-01, 15:46   #2208
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
ja dziekuje, aktualnie nic nie potrzebuje
no wlasnie nie bardzo sie poczuwa i ogolnie zlewa temat moze z tego wzgledu, ze zamawialam z fikcyjnego konta bo mialam nowa karte tylko,ze caly czas ten sam aderes dostawy dzis bede do nich pisac, ze nie jestem zadowolona, ze zamawiam produkt pelnowartosciowy a takiego nie otrzymalam wiec im odesle ten krem i prosze o wymiane oraz pokrycie kosztow przesylki
pisz, pisz niech nie będą tacy mądrzy......
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-01, 17:10   #2209
_Kari_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kari_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 523
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
szczerze to chętnie bym spróbowała - nigdy w zyciu nie uzywałam retinolu
ale nie chcę, żebyś zbytnio uszczupliła sobie krem.


całe szczęście w naszym gronie nie musisz się czuć odosobniona

ja też lubie te firmy - czekam na zdjęcia, bo ciekawa jestem, które konkretnie ich produkty tak Ci podpasowały

kombinuj, kombinuj i daj znać jak poszło
kremik relacjonuj działanie
tak w sumie to pocieszenie... ze ńie tylko ja tak mam

---------- Dopisano o 18:10 ---------- Poprzedni post napisano o 18:05 ----------

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
ja tone w maskach do wlosow ale jakos szczegolnie mi to nie przeszkadza dzis uslyszalam dosc zlosliwy komentarz, ze w tych kosmetykach pororzucanych po calym domu to chyba rownowartosc malego dobrego autka sie kryje
Donosze, ze Kari to straszna kusicielka jest przez nia a tak w zasadzie dzieki niej popelnilam male zamowienie: cicho:

No dla nas to chyba bardzo dobra informacja wiecej mozliwosci testowania

Anula ma racje my juz o to zadbamy, zebys nie uczula sie osamotniona Nie ma problemu Anula podesle Ci probke to sobie przetestujesz, pol kremu sie wylalo wiec juz te dodatkowe kilka ml nie zrobi mi roznicy

Mysle, ze do lipca spokojnie bede go stosowac o ile mi go wystarczy wiec takie podstawowe 3 m-ce na pokazanie co potrafi ma
Ciesze sie, ze algi podpasowaly Komorki macierzyste maja taki zapach obledny ze ja chce takie perfumy Moje ulubione algi to kozie mleko, komorki macierzyste i aloesowe wlasnie
taka malutka kusicielka...mini mini... i nie przejmuj sie wszyscy ci wybacza, zakupki tez skromne, nikt nie zauwazy... w razie czego krzycz ze to juz w lazience stoi kilka miesiecy
_Kari_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-01, 18:33   #2210
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez advertisement Pokaż wiadomość
Nie trzeba, naprawdę Krem nie jest drogi więc mogę sobie sama kupić zwłaszcza ze i tak planuję zakup na ich stronie. A znając życie zapcha mnie dopiero po kilku tyg. używania czyli już i tak przy pełnowymiarowym opakowaniu
Dziewczyny, jakby któraś z Warszawy zamawiała i iherbie i potrzebowała kogoś do spółki, to ja chętnie bym dołączyła teraz lub poźniej...
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-01, 18:57   #2211
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
Justynka gratulacje

za wszystkie zakupy

wklejam kilka ostatnich nabytków

zauważyłam, że po masce regenerującej put&rub bardzo prostują mi się włosy (a ja lubię moje powykręcane końce)... Wy też tak macie?

pomadka jmo jest cudna, rozpływa się w kontakcie z ustami i zostawia na nich wilgotno-oleisty połysk, pięknie nawilża, najlepsza z dotychczas używanych
ja tez mam ta pomadke i nie jestem zadowolona.. w zimie nie dawala rady z pierzchnieciem ust

Justyna! gratulacje !!

---------- Dopisano o 19:57 ---------- Poprzedni post napisano o 19:54 ----------

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
Krem z retinolem to mocny zawodnik po 3 zastosowaniach wygladam jak jaszczurka zrzucajaca skore
ja swego czasu stosowalam Locacid pamietam jak poszlam do Sephory i zachaczylam Pania od Diora o probeczke.. mowie do niej ze do tlustej cery a ona ze chyba do suchej bo mam bardzo sucha.. patrze w lustro a tam totalna wylinka na twarzy.a uzywalam co 2-3 dni.
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-01, 20:35   #2212
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Czesc Zapomnialam zasubskrybowac

Effa, w styczniu wyslalam Tobie 3 pw, nie doszly?
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-01, 21:01   #2213
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

dziewczyny w jakich sklepach zamawiacie rosyjskie?
szukam czegoś innego niż Kalina i Bioarp, dla odmiany
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-01, 21:12   #2214
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Kochane, dziękuję za wszystkie gratulacje i życzenia bardzo mi miło.
Tak na szybko: szampon Planeta Organica z glinką ghassoul - mega czyściutkie, sypkie, błyszczące włoski. Zapach delikatny, czuć go, ale nie jest taki przytykający nos nie umiem się wysłowić, ale na pewno wiecie o co chodzi
Soph - eco esthe....
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-01, 21:19   #2215
Buniat
Zakorzenienie
 
Avatar Buniat
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 9 809
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
dziewczyny w jakich sklepach zamawiacie rosyjskie?
szukam czegoś innego niż Kalina i Bioarp, dla odmiany
http://www.eco-esthetique.pl/
__________________
za zgodą Solaris1990
"TE PERFUMY", A NIE "TA PERFUMA" CZY "TEN PERFUM" !
http://obcyjezykpolski.strefa.pl/?md=archive&id=281
-----------------------------------------------------------
http://bogusiabloguje.blogspot.com/
Buniat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-01, 21:28   #2216
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Kochane, dziękuję za wszystkie gratulacje i życzenia bardzo mi miło.
Tak na szybko: szampon Planeta Organica z glinką ghassoul - mega czyściutkie, sypkie, błyszczące włoski. Zapach delikatny, czuć go, ale nie jest taki przytykający nos nie umiem się wysłowić, ale na pewno wiecie o co chodzi
Soph - eco esthe....


poza tym gratuluję i wszystkiego dobrego Wam życzę
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-01, 21:36   #2217
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
pisz, pisz niech nie będą tacy mądrzy......
napislam a niech im w piety pojdzie

Cytat:
Napisane przez _Kari_ Pokaż wiadomość
taka malutka kusicielka...mini mini... i nie przejmuj sie wszyscy ci wybacza, zakupki tez skromne, nikt nie zauwazy... w razie czego krzycz ze to juz w lazience stoi kilka miesiecy
tak tak male czarne i skutecznie uszczupla portfel

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
ja swego czasu stosowalam Locacid pamietam jak poszlam do Sephory i zachaczylam Pania od Diora o probeczke.. mowie do niej ze do tlustej cery a ona ze chyba do suchej bo mam bardzo sucha.. patrze w lustro a tam totalna wylinka na twarzy.a uzywalam co 2-3 dni.
ja kiedys stosowalam atrederm to dopiero byl killer
teraz to tak na spokojnie z tym kremem tez pewnie bede stosowac max 3 razy w tygodniu.

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
dziewczyny w jakich sklepach zamawiacie rosyjskie?
szukam czegoś innego niż Kalina i Bioarp, dla odmiany
lawendowa szafa - expressowa wysylka i bardzo mila obsluga
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-01, 21:44   #2218
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Justyna, gratulacje

Moje ostatnie zakupy/odkrycia:
-Dr Organic Moroccan Argan Oil szampon i odzywka
-Melvita Moisturising Rose Nectar, fajny, dobrze nawilza, ale czy wart tej ceny, nie wiem, jak go wykoncze chyba wroce do Neals Yard Power Berry.
-Dr Organic granatowa pomadka ochronna, bardzo dobrze nawilza, nie mam juz problemu z suchymi ustami,
-Noalab tonik 10% aha, na poczatku , pod koniec butelki (2.5 miesiaca) nie widzialam dzialania, wiem, ze skora sie przyzwyczaja, ale myslalam, ze potrwa to troche dluzej. Raczej do niego nie wroce
-Pat&Rub krem bbb, pasuje mi, choc wlasciwosci pielegnacyjnych nie zarejestrowalam
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-02, 13:29   #2219
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

[QUOTE=ranka;40591206]ja tez mam ta pomadke i nie jestem zadowolona.. w zimie nie dawala rady z pierzchnieciem ust
[QUOTE]

mam ją dopiero od tygodnia więc nie wiem jakby się sprawowała zimą, w obecną pogodę sprawdza się fajowo
masz coś sprawdzonego co daje radę (pielęgnacyjnie) zimą?

---------- Dopisano o 14:29 ---------- Poprzedni post napisano o 13:55 ----------

Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość
Będzie dobrze, ale współczuję, bo wiem co to znaczy. Ja chorobcia też ostatnio długo walczyłam, i nie mogłam się pozbyć wyprysków i plam. Masakra była. No i stwierdziłam, że jednak tu lekarza trzeba. Pomógł Skinoren. Nastolatką nie jestem, dawno nie stosowałam kosmetyków antytrądzikowych, ale mus to mus. W składzie kwas (sama natura hehe) azalainowy. Mam skórę jak słoń, więc nie podrażnił, nie uczulił, nie szczypał i nie wysuszył (a podobno jest inaczej). Buzia gładka, przebarwienia już prawie niewidoczne. Stosowałam /stosuję nadal na noc, a na to krem jakiś albo serum Babuszkowe.
azeloglicyna czyli połączenie kwasu azalainowego i glicyny to substancja aktywna zawarta również w toniku noalab - mnie ta kombinacja też bardzo pomogła, polecam szczególnie tym, którym olejki eteryczne już nie wystarczają do zwalczania aktywnego tradziku, jeśli jest się świadomym, że b3 szkodzi zwyczajnie pominęłabym ten składnik
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-02, 13:50   #2220
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

effa_j
dziękuję chyba się zdecyduję, bo mają wszystko to co mnie interesuje.
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:28.