Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V - Strona 115 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-06-07, 09:36   #3421
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Alzea Pokaż wiadomość
A może pianka hada labo? Jest stosunkowo tania zwłaszcza pośród myjadeł z neutralnym hp i dobrze czyści (acz ja najpierw zmywam olejem, obecnie ten z bielendy, wcześniej oliwka dla dzieci z rossmana) +jest bardzo delikatna. Ogólnie dziewczyny na reddit zrobiły fajne zestawienie myjadeł azjatyckich wg. ph i formuły, polecam, mi pomogło w wyborze
Tutaj jest ta lista KLIK.


Zastanawiam się, czy w ramach delikatnego peelingu nie kupić konjaca z węglem Misshy, ale czy on czasem nie jest do stosowania tylko z pieniącymi się kosmetykami myjącymi? Da się tego używać z olejkiem myjącym? Nie wiem, jak by tu było z kwestią higieny, żeby ten olejek usunąć z gąbki, ale jej nie zniszczyć, bo z nią trzeba się obchodzić bardzo delikatnie.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-07, 14:13   #3422
karmik
Raczkowanie
 
Avatar karmik
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 224
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez evek Pokaż wiadomość
Wow to niezle. Ja po umyciu micelem wyłącznie zel ślimakowy, czasami przed żelem toner o właściwościach matujących i cos na zmniejszenie porów, na to bebiszon. Serum, esencje, kremy pod oczy, kremy do twarzy wyłącznie na wieczor. Gdy cos nałożę na dzien to zwarzy mi sie na twarzy momentalnie.
Evek jaki żel ślimakowy używasz teraz i jakie jest jego działanie? Dostałam w gratisie Snail Mask Sheet i dość fajnie zadziałała na moją skórę i zastanawiam się nad żelem.
Używacie masek w postaci nasączonych płatów na twarz? Mi się podoba to, że nie spłukujemy jej i może to wystarczyć za wieczorną pielęgnację.

---------- Dopisano o 15:13 ---------- Poprzedni post napisano o 15:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Alzea Pokaż wiadomość
A może pianka hada labo? Jest stosunkowo tania zwłaszcza pośród myjadeł z neutralnym hp i dobrze czyści (acz ja najpierw zmywam olejem, obecnie ten z bielendy, wcześniej oliwka dla dzieci z rossmana) +jest bardzo delikatna. Ogólnie dziewczyny na reddit zrobiły fajne zestawienie myjadeł azjatyckich wg. ph i formuły, polecam, mi pomogło w wyborze
No właśnie Hada Labo, może warto wypróbować coś od nich?
Fajne zestawienie ,dobrze, że chimay dodałaś linka bo bym nie znalazła U mnie problem polega chyba na tym, że przy oleju i np.piance trzeba myć twarz dwa razy wodą. A jeśli chcę złuszczyć skórę to najpierw to dwustopniowe mycie potem peeling i znów woda, nawet nie myślę, żeby jeszcze jakąś maskę zmywalną zastosować bo to jeszcze bardziej by wysuszyło mi skórę. Może to więc woda nie detergent.
karmik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-07, 14:28   #3423
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez karmik Pokaż wiadomość
Używacie masek w postaci nasączonych płatów na twarz? Mi się podoba to, że nie spłukujemy jej i może to wystarczyć za wieczorną pielęgnację
Ja mam problem z maskami , po prostu nie lubię ich używać, a glinek i innych spirulin to już wręcz nie znoszę, mam zawsze potem jakieś ślady we włosach, za uszami, na bluzce. Poza tym ze względu na kręgosłup unikam wszelkich sposobów mycia wymuszających pochylanie się nad umywalką. Maska w płacie byłaby tutaj chyba najlepszym rozwiązaniem, ściągasz i po problemie.
Jak do tej pory miałam tylko dwie. Jedną z L'Biotica, okropnie wybieliła mi twarz, wyglądałam upiornie i niezdrowo, efekt trzymał się przez cały wieczór.
Drugą dostałam do zakupów na ebayu, ale marki nie pomnę i nie mam też żadnych konkretnych wrażeń po niej.

Cytat:
Napisane przez karmik Pokaż wiadomość
No właśnie Hada Labo, może warto wypróbować coś od nich?
Fajne zestawienie ,dobrze, że chimay dodałaś linka bo bym nie znalazła U mnie problem polega chyba na tym, że przy oleju i np.piance trzeba myć twarz dwa razy wodą. A jeśli chcę złuszczyć skórę to najpierw to dwustopniowe mycie potem peeling i znów woda, nawet nie myślę, żeby jeszcze jakąś maskę zmywalną zastosować bo to jeszcze bardziej by wysuszyło mi skórę. Może to więc woda nie detergent.
Mnie na początku interesowania się azjatyckimi produktami bardzo odradzano Hada Labo i chyba mi się to jakoś w głowie zakonotowało. Ale tak samo odradzana jest np Missha, chociaż na różnych blogach (anglojęzycznych) jest ona chwalona.

Moim zdaniem jak stosujesz peeling to nie ma co przesadzać z wieloma produktami myjącymi przed nim.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-07, 14:30   #3424
milena72
Zadomowienie
 
Avatar milena72
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 608
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Dziewczyny o tej piance piszecie?
http://www.ebay.com/itm/Rohto-Hada-L...0AAOSwmtJXT~YS
Ja ja mam i muszę powiedzieć ze po trzech dniach używania ( wieczorem -oczy płyn miecelarny Bioderma a cała twarz pianka) mniej mi sie przetłuszcza skóra , ładniej leży moj BB Kanebo Freshel i muszę mniej poprawek robic w ciagu dnia....
Choc nie wiem czy przypadkiem nie jest to zasługa esencji ktora dostałam w próbkach i ktora jest moim zdaniem całkiem niezła....( moist & lift essence FANCL)

Ps? Karmik testuj....czekam z niecierpliwoscią na info poduszki, podkładu liftingujacego i filtrów
__________________
iwona

wymianka kosmetyczno-azjatycka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=906586


super ksiazki
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...06#post6154806

Edytowane przez milena72
Czas edycji: 2016-06-07 o 14:31
milena72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-07, 15:01   #3425
karmik
Raczkowanie
 
Avatar karmik
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 224
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Ja mam problem z maskami , po prostu nie lubię ich używać, a glinek i innych spirulin to już wręcz nie znoszę, mam zawsze potem jakieś ślady we włosach, za uszami, na bluzce. Poza tym ze względu na kręgosłup unikam wszelkich sposobów mycia wymuszających pochylanie się nad umywalką. Maska w płacie byłaby tutaj chyba najlepszym rozwiązaniem, ściągasz i po problemie.
Jak do tej pory miałam tylko dwie. Jedną z L'Biotica, okropnie wybieliła mi twarz, wyglądałam upiornie i niezdrowo, efekt trzymał się przez cały wieczór.
Drugą dostałam do zakupów na ebayu, ale marki nie pomnę i nie mam też żadnych konkretnych wrażeń po niej.



Mnie na początku interesowania się azjatyckimi produktami bardzo odradzano Hada Labo i chyba mi się to jakoś w głowie zakonotowało. Ale tak samo odradzana jest np Missha, chociaż na różnych blogach (anglojęzycznych) jest ona chwalona.

Moim zdaniem jak stosujesz peeling to nie ma co przesadzać z wieloma produktami myjącymi przed nim.

Dostałam gratis dwie Grape Essence Mask, z tego co widzę ma lepszy skład niż druga maska Snail Mask Sheet, potem wrzucę fotki i składy
No właśnie wiele osób traktuje Hada Labo jako jedną z najgorszych marek, ciekawe czy słusznie. Ja miałam próbki Misshy, coś z aqua i nie było to złe, nawet nieźle nawilżało.

---------- Dopisano o 16:01 ---------- Poprzedni post napisano o 15:57 ----------

Cytat:
Napisane przez milena72 Pokaż wiadomość
Dziewczyny o tej piance piszecie?
http://www.ebay.com/itm/Rohto-Hada-L...0AAOSwmtJXT~YS
Ja ja mam i muszę powiedzieć ze po trzech dniach używania ( wieczorem -oczy płyn miecelarny Bioderma a cała twarz pianka) mniej mi sie przetłuszcza skóra , ładniej leży moj BB Kanebo Freshel i muszę mniej poprawek robic w ciagu dnia....
Choc nie wiem czy przypadkiem nie jest to zasługa esencji ktora dostałam w próbkach i ktora jest moim zdaniem całkiem niezła....( moist & lift essence FANCL)

Ps? Karmik testuj....czekam z niecierpliwoscią na info poduszki, podkładu liftingujacego i filtrów
Rano się obfotografowałam i wieczorem postaram się wrzucić fotki i napisać jak się nosi. Zdradzę jedynie, że po nałożeniu poduszka daje świetny efekt
A tą pianką myjesz i rano?Masz uczucie ściągnięcia po myciu czy suche skórki?

Edytowane przez karmik
Czas edycji: 2016-06-07 o 14:58
karmik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-07, 15:54   #3426
milena72
Zadomowienie
 
Avatar milena72
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 608
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Pianka myje twarz tylko na wieczór ( oczy zmywam micelem Biodermy) . Rano rowniez micel bo nie ma sensu zdzierać twarzy jak niewiele na niej jest po nocy....Na razie nie czuje ściągnięcia, ale takie śmieszne popiskiwania skory po umyciu jak przejedzie sie palcem....takiej mega oczyszczonej skory
__________________
iwona

wymianka kosmetyczno-azjatycka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=906586


super ksiazki
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...06#post6154806
milena72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-07, 15:57   #3427
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez milena72 Pokaż wiadomość
Pianka myje twarz tylko na wieczór ( oczy zmywam micelem Biodermy) . Rano rowniez micel bo nie ma sensu zdzierać twarzy jak niewiele na niej jest po nocy....Na razie nie czuje ściągnięcia, ale takie śmieszne popiskiwania skory po umyciu jak przejedzie sie palcem....takiej mega oczyszczonej skory
Oj, to chyba nie dla mnie Takie coś zazwyczaj jest u mnie zapowiedzią suchych skórek, chociaż swego czasu bardzo lubiłam to uczucie mocnego oczyszczenia, jednak doświadczenia po nim następujące nauczyły mnie go unikać.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-07, 15:58   #3428
evek
Wtajemniczenie
 
Avatar evek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 201
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Karmik, ja używam żelu z mizona od paru lat juz. Miałam kiedys secret key i był klejący i mi nie pasował poza tym zapchała mnie ta seria. Stosuje ten zel przed nałożeniem bb głownie w celu nawilżenia skory. Mam tez krem i on lepiej matuje ale wtedy jakos tępo mi sie aplikuje bb.

Sheet mask mam ale wole jednak jakies treściwsze maski od czasu do czasu. Nie lubię momentu nakładania sheet mask bo to strasznie zimne. Raz maska z sidmool mnie mega uczulila, zaczęła mnie palić twarz. Widocznie miała cos w składzie na co mam alergie
evek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-07, 16:35   #3429
karmik
Raczkowanie
 
Avatar karmik
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 224
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Evek spytałam Cię o ten żel bo zauważyłam, że o tej porze roku zwykła pielęgnacja pod filtr bb/cc nie sprawdza się u mnie tzn.skóra tłuści się bardziej i szybciej a podkład słabo wygląda, źle się nosi Może żel dostatecznie nawilży a serum plus krem zostawię na wieczór.
karmik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-07, 16:39   #3430
milena72
Zadomowienie
 
Avatar milena72
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 608
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez evek Pokaż wiadomość
Karmik, ja używam żelu z mizona od paru lat juz. Miałam kiedys secret key i był klejący i mi nie pasował poza tym zapchała mnie ta seria. Stosuje ten zel przed nałożeniem bb głownie w celu nawilżenia skory. Mam tez krem i on lepiej matuje ale wtedy jakos tępo mi sie aplikuje bb.

Sheet mask mam ale wole jednak jakies treściwsze maski od czasu do czasu. Nie lubię momentu nakładania sheet mask bo to strasznie zimne. Raz maska z sidmool mnie mega uczulila, zaczęła mnie palić twarz. Widocznie miała cos w składzie na co mam alergie
Evek, o ktorym żelu piszesz...? Podrzucisz link?
__________________
iwona

wymianka kosmetyczno-azjatycka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=906586


super ksiazki
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...06#post6154806
milena72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-08, 08:24   #3431
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez norka93 Pokaż wiadomość
Więc zamiast żeli czy pianek zastosuj kremy myjące Niesamowicie wychwalany jest Alpha-h Balansing Cleaner (200ml), dosłownie peany czytam na blogach, jak i również w prywatnych recenzjach. Mają polską stronę internetową i sklep. Również sporo dobrego czytałam o kremie myjącym z Esse Organic.
Który krem myjący Esse masz na myśli? Cream Cleanser KLIK czy Sensitive Cleanser KLIK?
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-08, 08:41   #3432
karmik
Raczkowanie
 
Avatar karmik
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 224
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Milena72 dzis wiczorem dam znac jak sie nosi podklad w poduszce.Sorki wczoraj nie dalam rady

Wysłane z mojego HTC Desire 620G dual sim przy użyciu Tapatalka
karmik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-08, 09:16   #3433
norka93
Wtajemniczenie
 
Avatar norka93
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 692
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Który krem myjący Esse masz na myśli? Cream Cleanser KLIK czy Sensitive Cleanser KLIK?
http://m.czarymary.pl/item/393137363138

Cream Cleanser. Nie wiem czy mi się wydaje czy uwidziało, ale jeśli jesteś z Białegostoku, to możesz zamówić ze sklepu wyżej i odebrać osobiście w Białym oszczędzając na wysyłce, a cenę mają normalną.

Albo zamówić od oficjalnego dystrybutora, który posiada również 'bigi', po 400 ml http://taknie.sklep.pl/pl/c/Kosmetyki-Esse-Organic/24/1
__________________





Edytowane przez norka93
Czas edycji: 2016-06-08 o 09:18
norka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-08, 11:25   #3434
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez norka93 Pokaż wiadomość
http://m.czarymary.pl/item/393137363138

Cream Cleanser. Nie wiem czy mi się wydaje czy uwidziało, ale jeśli jesteś z Białegostoku, to możesz zamówić ze sklepu wyżej i odebrać osobiście w Białym oszczędzając na wysyłce, a cenę mają normalną.

Albo zamówić od oficjalnego dystrybutora, który posiada również 'bigi', po 400 ml http://taknie.sklep.pl/pl/c/Kosmetyki-Esse-Organic/24/1
Dzięki Mieszkam w Niemczech, widziałam tę markę w większych drogeriach, więc ewentualnie mogłabym kupić zanim przyjdzie ohujowy liquid i Caolion Mool Pool, bo widzę po tygodniu, że ten olejek Elizabeth Arden mnie chyba zapycha, robią mi się w strefie T takie czerwone, płytkie ale twarde pryszcze. Włączyłam nawet w ruch ścierkę Body Shopu, żeby domywać resztki tego olejku, ale nie wiem, czy to coś da.

Moje następne zamówienie u Jolse/Iamlove-shop:
-Laneige Water Sleeping Mask
-czarny konjac Missha
-Swanicoco Medicinal Herbs Snail Toner KLIK. Kusiła mnie też emulsja do pary, ale muszę zużyć zapasy
-Skin Watchers Pore Control Toner KLIK - toner bez alkoholu do cery tłustej

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2016-06-08 o 11:29
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-08, 11:50   #3435
norka93
Wtajemniczenie
 
Avatar norka93
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 692
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Ciekawie, bo ja w przyszłości mam zamiar zaopatrzeć się w Tea Tree 90 Essence i Tea Tree 70 Toner. Wydam na to około 200zł, niecałe może. Chciałabym osiągnąć minimum w pielęgnacji i od czegoś muszę zacząć.
__________________




norka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-08, 16:24   #3436
karmik
Raczkowanie
 
Avatar karmik
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 224
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Witam dziewczyny. Trochę wrażeń z moich testów ale przestrzegam,że jeszcze nie wyrobiłam 100% opinii, muszę wytestować na czym te produkty nosi się najlepiej. Jedno jest pewne Hera Sun Mate Essence gel Spf 40 Daily UV Protection nie nadaje się pod bb/cc/podkłady. Nie nadaje się do cer mieszanych i tłustych. Jest to lepki i dość treściwy specyfik,który na mojej buzi daje błyszczącą poświatę, nie ma mowy o macie, powoli oj polowi wchłania się w skórę ale nie całkowicie, zostaje lepka warstwa. Może gdybym miała pół godziny to by się lepiej wchłonęła ale w 15 minut dalej czułam i widziałam na twarzy.Po 15 min nałożyłam na pół lica cc a na drugie pół Verite.Co o filtra Hery to niewiele o tym produkcie czytałam, zmyliło mnie to, że w nazwie jest gel...Na plus to, że nic a nic nie bieli i jest bardzo pielęgnacyjna,wystarcza za całą pielęgnację, dla suchej skóry powinno być ok. I tak-CC Hera wygląda na tym filtrze w granicach przyzwoitości ,minimalnie się waży ale widoczne jest to tylko z bliska. Natomiast cushion Verite wygląda nieco lepiej(kurde ciężko popsuć ten produkt) . Akcja połowicznego testu trwa od jakiejś godziny
Rano wypróbowałam próbki Isa Knox serum z placenta i krem recovery original.Wiecie co? Chyba mają potencjał. Mimo, że dość treściwe nie zapychają i dobrze się wchłaniają, twarz wygładzona,jakby zmarszczki mimiczne mniejsze...hm Na to nałożyłam podkład Hery Vital Lifting i wszystko się super zgrało.Nie wierzę, że ktokolwiek byłby w stanie powiedzieć, że mam podkład na twarzy daje taki naturalny efekt. Kolor wtapia się w skórę, nie ma mowy o smugach, myślę, że pielęgnuje skórę ale nie tak jak dostępne na rynku liftingujące ulepy drogeryjne. Krycie lekkie, nie próbowałam stopniować krycia. Tekstura skóry, przebarwienia jakby lekko prześwitują ale są mniej widoczne . Miałam na twarzy jakieś 4h m.in jadąc na rowerze w pełnym słońcu. Myślę,że wymaga więcej testów. Według mnie CC jest najbardziej treściwe, gęste, i moja buzia wygląda w nim najmniej korzystnie ale na ostateczny werdykt przyjdzie czas.Dodaję zdjęcie kolorów na rączce Od góry Verite multi cushion, CC Hera Cream, Vilat Lifting Foundation Hera. Na dowód tego,że te produkty wtapiają się w kolor skóry, tzn dopasowują się do cery(oczywiście w rozsądnych granicach) ostatnia fotka jest zrobiona po godzinie od nałożenia. O Verite napiszę oddzielnie i dorzucę fotki. Teraz napiszę, że przypadł mi do gustu i z tych trzech jest moim faworytem!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20160608_155019.jpg (73,6 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20160608_155053.jpg (72,4 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20160608_165334.jpg (71,7 KB, 19 załadowań)

Edytowane przez karmik
Czas edycji: 2016-06-08 o 16:29
karmik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-08, 16:56   #3437
evek
Wtajemniczenie
 
Avatar evek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 201
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez milena72 Pokaż wiadomość
Evek, o ktorym żelu piszesz...? Podrzucisz link?


Jest tylko jeden zel ślimakowy z Mizon. Taki w różowej tubce

---------- Dopisano o 17:56 ---------- Poprzedni post napisano o 17:53 ----------

Cytat:
Napisane przez karmik Pokaż wiadomość
Evek spytałam Cię o ten żel bo zauważyłam, że o tej porze roku zwykła pielęgnacja pod filtr bb/cc nie sprawdza się u mnie tzn.skóra tłuści się bardziej i szybciej a podkład słabo wygląda, źle się nosi Może żel dostatecznie nawilży a serum plus krem zostawię na wieczór.


To normalne ze sie bardziej tłuści. Jak jest ciepło to pory nie sa tak obkurczone jak zima i sebum z nich wypływa ja mam najgorzej w ciepłym klimacie bo przez pare dni wygladam jakbym sie tłuszczem wysmarowała za to po powrocie mam skore bez grama zaskórników
evek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-18, 14:33   #3438
Esiulka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 25
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Właśnie skończył mi się Skin79 intense Classic balm, jednak przeszkadza mi świecące się wykończenie
Zastanawiam się nad Missha PC 13 a Dr.G Gowoonsesang BRIGHT+ SUPER LIGHT Brightening Balm. Który z nich będzie lepszy dla mieszanej cery? Bardzo się świecą?
Esiulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-18, 18:43   #3439
karmik
Raczkowanie
 
Avatar karmik
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 224
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Ja mialam probke Mishy mam mieszana skore i byla dla mnie ok ale latem bylaby dla mnie zbyt kryjaca.Dr.G tez mialam probke i na mojej skorze bardziej sie swiecil niz Missha

Wysłane z mojego HTC Desire 620G dual sim przy użyciu Tapatalka
karmik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-18, 21:18   #3440
karmik
Raczkowanie
 
Avatar karmik
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 224
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

No odgrzeje tego kotleta czyli znow rusze i ja temat bb.A co sadzicie o bebikach Skin79?Tak ogolenie czy sa to produkty godne polecenia?Niestety wszystkie probki Hery,O Hui sa dla mnie za jasne lub za chlodne jak na te pore roku. Skin79 ma bb brazujacy pomyslalam zeby mieszac go z innymi lub solo.Nie mam wyrobionej opinii na temat ich bb, czy sklady sa w miare ok?Jak sie uda dodam wam fotke,na twarzy mam bb O hui ktory przed nalozeniem na twarz jest zolty ale na buzi wyglada tak.Chyba to nie tylko wrazenie ze odcina sie od twarzy.A na marginesie ten bb jest wart uwagi ladnie ujednolica cere i wygladza.

Wysłane z mojego HTC Desire 620G dual sim przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 22:18 ---------- Poprzedni post napisano o 22:16 ----------

Tzn odcina sie od szyji😃

Wysłane z mojego HTC Desire 620G dual sim przy użyciu Tapatalka
karmik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-18, 21:30   #3441
norka93
Wtajemniczenie
 
Avatar norka93
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 692
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez karmik Pokaż wiadomość
No odgrzeje tego kotleta czyli znow rusze i ja temat bb.A co sadzicie o bebikach Skin79?Tak ogolenie czy sa to produkty godne polecenia?Niestety wszystkie probki Hery,O Hui sa dla mnie za jasne lub za chlodne jak na te pore roku. Skin79 ma bb brazujacy pomyslalam zeby mieszac go z innymi lub solo.Nie mam wyrobionej opinii na temat ich bb, czy sklady sa w miare ok?Jak sie uda dodam wam fotke,na twarzy mam bb O hui ktory przed nalozeniem na twarz jest zolty ale na buzi wyglada tak.Chyba to nie tylko wrazenie ze odcina sie od twarzy.A na marginesie ten bb jest wart uwagi ladnie ujednolica cere i wygladza.

Wysłane z mojego HTC Desire 620G dual sim przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 22:18 ---------- Poprzedni post napisano o 22:16 ----------

Tzn odcina sie od szyji😃

Wysłane z mojego HTC Desire 620G dual sim przy użyciu Tapatalka
Nie na temat, ale po zdjęciu widać, że musisz być ładna Ot, taki komplement wśród kobitek
__________________




norka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-18, 21:31   #3442
karmik
Raczkowanie
 
Avatar karmik
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 224
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

O Jezu dzięki!Komplementu zawsze milo posluchac😃

Wysłane z mojego HTC Desire 620G dual sim przy użyciu Tapatalka
karmik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-18, 22:04   #3443
asiaer
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 31
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Esiulka Pokaż wiadomość
Właśnie skończył mi się Skin79 intense Classic balm, jednak przeszkadza mi świecące się wykończenie
Zastanawiam się nad Missha PC 13 a Dr.G Gowoonsesang BRIGHT+ SUPER LIGHT Brightening Balm. Który z nich będzie lepszy dla mieszanej cery? Bardzo się świecą?
Polecam Misshę PC (posiadaczka cery świecącej mocno). Trwała, satynowa, ale nie świecąca, krycie można stopniować, no i wspaniale spisała się zarówno w górach, jak i nad morzem.
asiaer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-18, 23:04   #3444
evek
Wtajemniczenie
 
Avatar evek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 201
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Karmik, ja wróciłam po latach do skin79 diamond. Przetestowałam wiele bb i cc i wróciłam do tego ktory był moim pierwszym bo w nim moja twarz jakos najlepiej wyglada. Nie jest jakis mega trwały i absolutnie nie jest matowy ale ja to lubię bo dzieki niemu wygladam młodziej
evek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-18, 23:09   #3445
norka93
Wtajemniczenie
 
Avatar norka93
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 692
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Tak też zauważyłam, że tyle się mówi o azjatyckich bebikach spoza Skin79, ale ostatecznie większość zachwala i wraca do właśnie Skin79. Aż ja, która nigdy bebików nie używała, w końcu szarpnę się na te cudeńko
__________________




norka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-19, 09:20   #3446
highheelsjunkie
Raczkowanie
 
Avatar highheelsjunkie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 163
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez karmik Pokaż wiadomość
A co sadzicie o bebikach Skin79?
Mam Skin79 w wersji VIP Gold, miałam też próbki ich zielonego i pomarańczowego BB i muszę stwierdzić, że póki co też mam syndrom "wracania" do niego. Próbowałam innych BB, czasem używam zwykłych podkładów, ale na wiosnę/lato zdecydowanie najbardziej pasuje mi właśnie ten bebik.
Jako posiadaczka cery tłustej, bebiszona przypudować muszę, a i tak dość szybko, bo po ok. 3-4 h świecę się jak bombka, ale kompletnie mi to nie przeszkadza, bo mam tak niezależnie od użytego kosmetyku. A Skin79 ukochałam sobie za to, że po całym dniu i pięciu poprawkach makijażu, nadal wygląda na buzi dobrze - nie warzy się i nie ciastkuje. A przy mojej cerze jest to zachowanie wyjątkowe, bo często przy innych produktach po pracy wyglądam jakbym miała twarz w ciapki
highheelsjunkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-19, 13:13   #3447
karmik
Raczkowanie
 
Avatar karmik
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 224
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez highheelsjunkie Pokaż wiadomość
Mam Skin79 w wersji VIP Gold, miałam też próbki ich zielonego i pomarańczowego BB i muszę stwierdzić, że póki co też mam syndrom "wracania" do niego. Próbowałam innych BB, czasem używam zwykłych podkładów, ale na wiosnę/lato zdecydowanie najbardziej pasuje mi właśnie ten bebik.
Jako posiadaczka cery tłustej, bebiszona przypudować muszę, a i tak dość szybko, bo po ok. 3-4 h świecę się jak bombka, ale kompletnie mi to nie przeszkadza, bo mam tak niezależnie od użytego kosmetyku. A Skin79 ukochałam sobie za to, że po całym dniu i pięciu poprawkach makijażu, nadal wygląda na buzi dobrze - nie warzy się i nie ciastkuje. A przy mojej cerze jest to zachowanie wyjątkowe, bo często przy innych produktach po pracy wyglądam jakbym miała twarz w ciapki
A mozna wiedziec jak wyglada Vip Gold kolorystycznie i jak krycie?

Wysłane z mojego HTC Desire 620G dual sim przy użyciu Tapatalka
karmik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-19, 14:27   #3448
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Esiulka Pokaż wiadomość
Właśnie skończył mi się Skin79 intense Classic balm, jednak przeszkadza mi świecące się wykończenie
Zastanawiam się nad Missha PC 13 a Dr.G Gowoonsesang BRIGHT+ SUPER LIGHT Brightening Balm. Który z nich będzie lepszy dla mieszanej cery? Bardzo się świecą?
ten to sie dopiero świeci no i w porównaniu do Intense jest szaro różowy i to wyraźnie, do skóry suchej ok ale nie dla tłuściocha na lato



Cytat:
Napisane przez karmik Pokaż wiadomość
No odgrzeje tego kotleta czyli znow rusze i ja temat bb.A co sadzicie o bebikach Skin79?Tak ogolenie czy sa to produkty godne polecenia?Niestety wszystkie probki Hery,O Hui sa dla mnie za jasne lub za chlodne jak na te pore roku. Skin79 ma bb brazujacy pomyslalam zeby mieszac go z innymi lub solo.Nie mam wyrobionej opinii na temat ich bb, czy sklady sa w miare ok?Jak sie uda dodam wam fotke,na twarzy mam bb O hui ktory przed nalozeniem na twarz jest zolty ale na buzi wyglada tak.Chyba to nie tylko wrazenie ze odcina sie od twarzy.A na marginesie ten bb jest wart uwagi ladnie ujednolica cere i wygladza.

Wysłane z mojego HTC Desire 620G dual sim przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 22:18 ---------- Poprzedni post napisano o 22:16 ----------

Tzn odcina sie od szyji��

Wysłane z mojego HTC Desire 620G dual sim przy użyciu Tapatalka
lubię bb ze Skin79 choć nie wszystkie, tylko z nimi- jak zresztą z innymi bb jest taki problem że są różowo szare, Intense Classic balm jest beżowo żółto oliwkowy ton i nie jest blady wystarczy go ociupinka bo ładnie kryje,
bardzo lubiłam też ten, bosko się nosił i super wyglądał cały dzień po przypudrowaniu krzemionką:
http://www.cocolita.pl/podklady/skin...FQTbcgoduzoA1g

ton ma szaro beżowawy ale nie aż tak szary i różowy jak hot pink nawet się w miarę dopasowuje. Żółtawy jest Orange vital ale będzie za jasny dla Ciebie

Cytat:
Napisane przez evek Pokaż wiadomość
Karmik, ja wróciłam po latach do skin79 diamond. Przetestowałam wiele bb i cc i wróciłam do tego ktory był moim pierwszym bo w nim moja twarz jakos najlepiej wyglada. Nie jest jakis mega trwały i absolutnie nie jest matowy ale ja to lubię bo dzieki niemu wygladam młodziej
ma bardzo chłodną tonację? Z tych "błyszczących" skinów miałam absolute total i był zbyt świnkowy



Tu słocze skinów, kurczę ten gold na słoczach przerażająco wygląda:
http://missfelinebeauty.blogspot.com...-swatches.html

jeszcze tu:
http://missfelinebeauty.blogspot.com...-swatches.html

jakbyś chciała mogę próbkę(fabryczną) Orange Ci podesłać

Edytowane przez iamsolucky
Czas edycji: 2016-06-19 o 14:34
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-19, 22:37   #3449
karmik
Raczkowanie
 
Avatar karmik
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 224
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Właśnie to chyba chodzi o te dziwne szere róże Nie mozna w tym ładnie wyglądać..Mam poduszeczke Verite jest dość ciemna ale w zimnej tonacji. Iamsolucky chętnie skorzystam z twojej propozycji próbki. Mogę się odwdzięczyć bb ohui i hery lub podkładem hery jesli nie próbowałaś. Mam tez problem bo latem mam tłustą skórę i wszystko spływa.Filtry ktore mam w probkach solo sa ok ale juz z bb to po godzinie robi sie latarnia. Czego teraz uzywacie pod bb?

Wysłane z mojego HTC Desire 620G dual sim przy użyciu Tapatalka
karmik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-20, 07:42   #3450
highheelsjunkie
Raczkowanie
 
Avatar highheelsjunkie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 163
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez karmik Pokaż wiadomość
A mozna wiedziec jak wyglada Vip Gold kolorystycznie i jak krycie?
Jasne, jak wrócę do domu, to wrzucę swatcha
O kryciu ciężko mi coś obiektywnie powiedzieć, bo ja dużego nie potrzebuję, a tego bebika wiecznie z czymś mieszam (jest dla mnie nieco za ciemny, ale jestem blada ekstremalnie). Na moje oko jest lekkie w stronę średniego, ale raczej poczytałabym recenzje na KWC, czy jakichś blogach, bo mogę nie być w kwestii krycia źródłem wiarygodnym
highheelsjunkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-12-30 10:18:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:08.