pomocy! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-25, 21:40   #1
astotka100
Raczkowanie
 
Avatar astotka100
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 91
GG do astotka100

pomocy!


Cześć dziewczyny mam problem ;/ zakupiłam zestaw http://allegro.pl/cc-zestaw-xxxl-kuf...998967656.html dokupiłam pędzelek 4 z sun flowera oraz UV gel grench jeżeli ktoś by mógł czy napisałby mi co mam po kolei robić z tym sprzętem abym mogła wykonać pazurki? wiem, że to kwestia wprawy ale robiłam już 3 razy i mój problem jest taki, ze żel mi się wlewa w skórki ;/ a paznokcie wychodzą płaskie ;/ i tworzą mi sie po bokach dziury ;/ i tipsy jak przyklejam pękają ;/ Proszę o pomoc ! z góry dziękuję ;*
astotka100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-26, 07:50   #2
gonia1203
Raczkowanie
 
Avatar gonia1203
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 201
Dot.: pomocy!

Cytat:
Napisane przez astotka100 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny mam problem ;/ zakupiłam zestaw http://allegro.pl/cc-zestaw-xxxl-kuf...998967656.html dokupiłam pędzelek 4 z sun flowera oraz UV gel grench jeżeli ktoś by mógł czy napisałby mi co mam po kolei robić z tym sprzętem abym mogła wykonać pazurki? wiem, że to kwestia wprawy ale robiłam już 3 razy i mój problem jest taki, ze żel mi się wlewa w skórki ;/ a paznokcie wychodzą płaskie ;/ i tworzą mi sie po bokach dziury ;/ i tipsy jak przyklejam pękają ;/ Proszę o pomoc ! z góry dziękuję ;*
tipsy pekaja bo najprawdopodobniej sa baardzo slabej jakosci...
a zel wylewajacy sie na skorki i brak wlasciwej budowy to polecam kurs i ogladanie youtube

szczerze to nigdy bym nie kupila takiego zestawu z allegro... dla mnie to strata pieniedzy. za tyle kasy to bys znacznie lepiej jakosciowo zaopatrzyla u dobrejrady. tutaj nie ma polowy rzeczy potrzebnych do wykonywania paznokci...
__________________



gonia1203 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-26, 08:22   #3
astotka100
Raczkowanie
 
Avatar astotka100
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 91
GG do astotka100
Dot.: pomocy!

dzięki jakich rzeczy?
astotka100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-26, 17:32   #4
Izu91
Raczkowanie
 
Avatar Izu91
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Szydło.
Wiadomości: 174
GG do Izu91
Dot.: pomocy!

O masakra.
Polecam pójście na kurs. A później zainwestuj w porządny zestaw, tak jak gonia1203 napisała, najlepiej u dobrejrady.

I poczytaj sobie tutaj, myślę, że znajdziesz odpowiedzi: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=313498
Paznokcie żelowe lub akrylowe to nie tylko praktyka. To także teoria.

Edytowane przez Izu91
Czas edycji: 2011-12-26 o 17:36
Izu91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-26, 18:29   #5
Naddel
Raczkowanie
 
Avatar Naddel
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 216
Dot.: pomocy!

Astotka, ale dlaczego kupujesz zestaw i zaczynasz robić coś, czego nie umiesz? Przecież nawet żeby zrobić obiad nie wystarczą same produkty, trzeba jeszcze wiedzieć co, jak i z czym, i to ZANIM przystąpi się do pracy. Ja nie wiem, nie ogarniam tego braku logiki - najpierw nakupujecie cudów-wiadnków, a potem dopiero szukacie wiedzy
A wystarczyłoby poczytać choćby i to forum ZANIM przystąpi się do zakupów paznokciowych
Naddel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-26, 21:36   #6
Izu91
Raczkowanie
 
Avatar Izu91
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Szydło.
Wiadomości: 174
GG do Izu91
Dot.: pomocy!

Dokładnie.
Kiedyś to ktoś (nawet na tym forum) porównał z samochodem i prawem jazdy. Nie kupuje się wpierw samochodu, którym będziesz się uczyć jeździć. Najpierw idziemy na kurs.
Jeżeli nie stać Cię na kursik pazurowy, to poczytaj to forum, myślę, że dużo się dowiesz. Ja też byłam samoukiem. Czytałam, oglądałam filmy (zanim kupiłam sprzęt.) Później ćwiczyłam na sobie. I w końcu kurs. Tylko trzeba uważać, żeby sobie nie wyrobić jakichś złych nawyków, bo później nawet po kursie ciężko będzie się przestawić.

Także astotka, czytaj to forum. A dużo się dowiesz.
Izu91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 21:05   #7
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: pomocy!

a takie ładne buty by za ten szajsik były... ehh nie szkoda ?
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-28, 21:27   #8
tipsiorek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 18
Dot.: pomocy!

Ja również jestem samoukiem-bo w tej chwili nie stac mnie na kurs ale zanim zapragnęłam się w to bawic przejrzałam fora oraz youtube dopiero wtedy kupiłam wszystko co było mi potrzebne ) i był to zestwa na allegro ) pomalutku dokupywała reszte rzeczy) Ae sory nie rozumiem osób,które najpierw kupuja i wydaja tyle kasy ,a pózniej pytają do czego służy pędzel,gilotyna,klej ))
tipsiorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:32.