Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.III - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-05-13, 21:20   #1741
M4rt3czk4_92
Zakorzenienie
 
Avatar M4rt3czk4_92
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 064
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.III

ja również nie próbowałam nigdy mycia odżywką
M4rt3czk4_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-13, 21:55   #1742
Migotka8923
Zakorzenienie
 
Avatar Migotka8923
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 17 204
GG do Migotka8923
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.III

Na moich wlosach rypacze uzywane non stop sie nie sprawdzaja

Wrocilam do co tygodniowego oczyszczania rypaczem.

A myje odzywka tylko dlugosc a skalp lagodnym szamponem, maski raz w tygodniu, a wlosy obciazone nie sa. Obowiazkowe zabezpieczenie silikonowym serum i od niedawna mleczko termoochronne tez musi byc

---------- Dopisano o 22:55 ---------- Poprzedni post napisano o 22:54 ----------

Sprobujcie fajna sprawa a juz tez kiedys probowalam samego mycia odzywka i skalpu i dlugosci, nie sprawdzilo sie
__________________

Spadek wagi z 66 kg do 53 kg
Intensywnie dbam o włosy od 7 miesięcy
Migotka8923 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-13, 22:12   #1743
M4rt3czk4_92
Zakorzenienie
 
Avatar M4rt3czk4_92
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 064
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.III

może kiedyś wypróbuję
M4rt3czk4_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-13, 23:01   #1744
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17 201
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.III

Już po zafarbowaniu. Fotkę dodam jutro bo kłaczki jeszcze sobie schną. Poza tym zdjęcie w świetle dziennym lepiej odzwierciedli kolor. Dobranoc
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 00:15   #1745
_Fanaberia_
Raczkowanie
 
Avatar _Fanaberia_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 315
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.III

Wooow. Wow. Ale z Was dziewczyny gaduły. Ale w sumie, 9 miesięcy mnie nie było. Większość pewnie mnie nie zna, ale może ktoś kojarzy z początków pierwszej części tematu.
Anyway, witam ponownie, mam nadzieję, że zostanę tu na dłużej niż poprzednio.

Cytat:
Napisane przez Blondyna66 Pokaż wiadomość
Ja dziś zastanawiałam się nad kupnem tych z H&M. 5 gumek za 9,90zł, ale nie wzięłam ostatecznie Fajnie, że u Ciebie pierwsze wrażenie jest pozytywne, oby tak dalej się sprawowała
W Biedronce upolowałam wszystkie saszetki Biovaxa, które mnie interesowały + serum i krem do rzęs L'biotica

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Saszetki Biovaxa w Biedrze?! Pierwszy raz słyszę! I pewnie już po promocji, a ja znowu przegapiłam? Po ile były?

Cytat:
Napisane przez daggmara Pokaż wiadomość
Wreszcie po ponad pół roku zdenkowalam olej kokosowy, troche juz po terminie przydatności naleze do tych szczęśliwców, którym on służy, choc poszedl i na smażenie naleśników ale na razie do niego nie wroce, bo jest jeszcze tyle produktow do przetestowania

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Cytat:
Napisane przez M4rt3czk4_92 Pokaż wiadomość
ja mam jeszcze połowę kokosowego i dna nie widać
Chciałam wypróbować w końcu tego kokosa, bo nie widzę zbytnich rezultatów ani po oliwie, ani po oleju z pestek winogron, ani nawet po rzepaku zwyczajnym. Jak się nie nada do włosów, to wykorzystam go innych celów kosmetycznych lub kuchennych.
Pytanie tylko, gdzie to kupić taki olej? W zwykłym markecie na stoisku azjatyckim powiedzmy będzie? Bo jakoś nigdy nie zauważyłam, ale też się bacznie nie przyglądałam. I czy taki olej stojący obok sosu sojowego będzie dobry na włosy?

Cytat:
Napisane przez Aredhel125 Pokaż wiadomość
Ja sobie wczoraj nałożyłam eliksir odżywczy z Loreala ten https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...w.html&next=26
i niestety skończyło się jak zwykle. Włosy bardzo gładkie w dotyku, ale bez życia, oklapnięte i w dodatku napuszone. Nałożyłam dwie pompki rozmasowane w dłoniach delikatnie na włosy wilgotne i potem je rozczesałam drewnianym grzebieniem. Spróbowałam rozczesania na morko, bo dziewczyny na blogach pisały, że to pomaga w puszeniu.
Z rana jeszcze spróbowałam nałożyć trochę na suche włosy, ale dalej nic. Cały czas mam jeden wielki puch na głowie, mimo, że nakładam oleje, spłukuję włosy zimną wodą. Nie wiem już co by mi mogło pomóc.
Podejrzewam, że w tym eliksirze to olej kokosowy mógł mnie spuszyć.
Nie wiem już czego mam próbować bo po 1,5 roku dbania o włosy, ani razu nie miałam ładnych włosów, tylko zawsze siano.
Ja mam z kolei taki problem, że po każdym zabiegu typu maska, olej itp., włosy są w dotyku świetne, gładkie, miękkie, śliskie, elastyczne, no cudo. Ale jak patrzę w lustro na włosy 'od tyłu' to z wyglądu wydają się być (od połowy w dół zwłaszcza) takie suche i szorstkie i lekkie jak piórko. A po każdym myciu kładę Biowax A+E na końcówki.
Myślę, że olejowanie mogłoby je zmienić, ale coś nie mogę znaleźć tego 'swojego'. :/ Po prawie dwóch miesiącach olejowania pestkami winogron prawie nie widziałam zmian, a przy okazji w końcu mi się przeolejowały. Może właśnie spróbuję innej kategorii, kokosa. Albo BDFM, też jeszcze nie próbowałam.
I spróbuję jeszcze 'glutka' lnianego, dawno nie robiłam...

Muszę w końcu zrobić aktualizację i wkleić jakieś nowe zdjęcie, to Wam pokażę o czym mowa. Stare są u mnie w albumie.

Ma może któraś w Was pojęcie, czy w Naturze jeszcze (nadal jakimś cudem, ale jeszcze) da się dostać maskę NaturVital aloesową? Bo nie wiem czy w ogóle zaczynać polowanie..
__________________


Zapuszczam - 63cm............70cm
Skrzypokrzywa: 24.07 - 14.08

Edytowane przez _Fanaberia_
Czas edycji: 2014-05-14 o 00:17
_Fanaberia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 06:35   #1746
kolanka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 279
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.III

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
Isana do kręconych z serii Professional nie jest odżywką emolientową tylko proteinową, a sama nie pochwalam używania protein w produktach b/s, bo niesie to ze sobą zwiększone prawdopodobieństwo przeproteinowania

A co do Naturii i tego, ze po niej jest lepszy efekt niż po reszcie pakietu pielęgnacyjnego - musisz pamiętać, że zadaniem produktu b/s jest zabezpieczenie włosów przed niekontrolowanym przyjmowaniem i oddawaniem wody na linii włos-otoczenie. Dlatego ona też w dużej mierze u niektórych generuje efekt po myciu. Jednak zwykle przy ograniczeniu się tylko do niej po jakimś czasie włosom zaczyna brakować pielęgnacji i zaczynają się buntować.
Kascysko - dobrze, ze mi zwróciłaś uwagę na pomyłke. Tak jak piszesz Isana do kręconych jest w Twoim spisie w proteinowych odzywkach. Pomylilam ją z Isana, Odżywka wygładzająca z olejkiem babassu która jest emolientowa.
Ja oczywiscie nie zrezygnuję z pielęgnacji i nie zostanę tylko przy odżywce b/s, ale widze widoczna poprawę przy jej używaniu. Mam wlosy wysokoporowate, wiec ta ochrona przed utratą wody jest mi bardzo potrzebna.
__________________

kolanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 11:12   #1747
evillcat
Raczkowanie
 
Avatar evillcat
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 100
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.III

Cytat:
Napisane przez Whim Pokaż wiadomość
Niestety odkryłam, że moje włosy nie lubią maski Biovaxu Naturalne oleje. Miała 3 szansy, każda kończyła się niepowodzeniem.

Jest ktoś w podobnej sytuacji i może powiedzieć co jeszcze się jego włosom nie podobało?

Argan jako zły czynnik mogę wykluczyć, nic z arganem wcześniej nie powodowało takiego stanu.
Podejrzewam kokos, nic wcześniej z kokosem nie używałam, bo bałam się rezultatu i chyba dobrze robiłam .
Mi też ten biovax nie podpasował, spuszył mnie meega. Stawiam również na kokos - wyczytałam gdzieś, że może być "problematyczny" właśnie.
evillcat jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-14, 14:45   #1748
Migotka8923
Zakorzenienie
 
Avatar Migotka8923
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 17 204
GG do Migotka8923
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.III

Fanaberia u mnie w Naturze są szampony, odzywki i maski Natur Vital

Już drugi raz w Biedrze są saszetki Biovaxa, a promocja jest chyba do 21 maja
__________________

Spadek wagi z 66 kg do 53 kg
Intensywnie dbam o włosy od 7 miesięcy
Migotka8923 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 15:27   #1749
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17 201
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.III

Po wyschnięciu włosów stwierdzam, że koło rudego to nawet nie stało. Zamiast lśniącego bursztynu rodem jak z obrazka z farby mam mahoniowy brąz. Dobrze, że nie zdecydowałam się na farbę tylko szamponetkę bo dopiero bym klęła
Zostaję przy blondzie na stałe jak tylko mi się to wypłucze.
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 16:58   #1750
_Fanaberia_
Raczkowanie
 
Avatar _Fanaberia_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 315
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.III

Cytat:
Napisane przez Migotka8923 Pokaż wiadomość
Fanaberia u mnie w Naturze są szampony, odzywki i maski Natur Vital

Już drugi raz w Biedrze są saszetki Biovaxa, a promocja jest chyba do 21 maja

Ooo, czyli warto polować.
I jeszcze na Biovaxa się załapię, bosko!
__________________


Zapuszczam - 63cm............70cm
Skrzypokrzywa: 24.07 - 14.08
_Fanaberia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 17:27   #1751
daggmara
Z deszczem w butach
 
Avatar daggmara
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 5 764
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.III

[1=60d64c77414195c3f1000bf c6e843f4303cd6908_5f3f007 4680ed;46452877]Po wyschnięciu włosów stwierdzam, że koło rudego to nawet nie stało. Zamiast lśniącego bursztynu rodem jak z obrazka z farby mam mahoniowy brąz. Dobrze, że nie zdecydowałam się na farbę tylko szamponetkę bo dopiero bym klęła
Zostaję przy blondzie na stałe jak tylko mi się to wypłucze.[/QUOTE]

Jaka farba robilas? Ja totalnie nietrafiony kolor mialam po Syosie (i mega przesusz i wypadające garsciami włosy), zazwyczaj efekt byl w miare zblizony do tego na opakowaniu. Teraz farbuje henna i w ogole jestem zadowolona, bo oprocz pieknego koloru mam zadbane, lsniace wlosy

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Nie powinniśmy budować życia z gwiazd, morza i piasku."

daggmara jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-14, 18:12   #1752
barylka666
Zadomowienie
 
Avatar barylka666
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 1 609
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.III

Witajcie Długo się nie odzywałam ale powoli wracam do żywych, wczoraj po myciu nałożyłam odżywkę alterry granat&aloes z mąką ziemniaczaną i efekt był super, sama w sobie też jest fajna i mam zamiar ją kupić pełnowymiarowe opakowanie bo jest teraz na promocji, jutro biegnę po saszetki biovaxu-chcę tylko wersję do włosów wypadających bo fajnie nawilża moje włosy i właśnie obmyślam plan działania na piątek
__________________

barylka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 18:25   #1753
M4rt3czk4_92
Zakorzenienie
 
Avatar M4rt3czk4_92
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 064
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.III

Cytat:
Napisane przez _Fanaberia_ Pokaż wiadomość

Saszetki Biovaxa w Biedrze?! Pierwszy raz słyszę! I pewnie już po promocji, a ja znowu przegapiłam? Po ile były?

Ma może któraś w Was pojęcie, czy w Naturze jeszcze (nadal jakimś cudem, ale jeszcze) da się dostać maskę NaturVital aloesową? Bo nie wiem czy w ogóle zaczynać polowanie..
hej
saszetki z biovaxa po 1.99 bodajże, ale do kiedy to nie wiem
W mojej naturze widziałam aloesową NaturVital, tak więc zaczynaj polowanie a co do oleju kokosowego to ja zamówiłam przez internet, stacjonarnie nie spotkałam się u siebie z kokosowym, możesz używać każdego oleju, zarówno spożywczego jak i tego przeznaczonego typowo do włosów
M4rt3czk4_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 19:36   #1754
_Fanaberia_
Raczkowanie
 
Avatar _Fanaberia_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 315
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.III

Cytat:
Napisane przez barylka666 Pokaż wiadomość
Witajcie Długo się nie odzywałam ale powoli wracam do żywych, wczoraj po myciu nałożyłam odżywkę alterry granat&aloes z mąką ziemniaczaną i efekt był super, sama w sobie też jest fajna i mam zamiar ją kupić pełnowymiarowe opakowanie bo jest teraz na promocji, jutro biegnę po saszetki biovaxu-chcę tylko wersję do włosów wypadających bo fajnie nawilża moje włosy i właśnie obmyślam plan działania na piątek
A co jest w piątek? Kolejne mycie włosów? :P

Cytat:
Napisane przez M4rt3czk4_92 Pokaż wiadomość
hej
saszetki z biovaxa po 1.99 bodajże, ale do kiedy to nie wiem
W mojej naturze widziałam aloesową NaturVital, tak więc zaczynaj polowanie a co do oleju kokosowego to ja zamówiłam przez internet, stacjonarnie nie spotkałam się u siebie z kokosowym, możesz używać każdego oleju, zarówno spożywczego jak i tego przeznaczonego typowo do włosów
Dzięki bardzo za odpowiedź
Hmm, to pokombinuję, poszukam z tym olejem.
Widziałam właśnie gazetkę Biedronkową. Może też skuszę się na to serum arganowe Marion? Choć ampułki mają kiepskie opinie, a są w zestawie.
__________________


Zapuszczam - 63cm............70cm
Skrzypokrzywa: 24.07 - 14.08
_Fanaberia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 19:37   #1755
Daisy30
Zadomowienie
 
Avatar Daisy30
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 319
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.III

Kompletnie te saszetki sa nieoplacalne. Jedna mam na jedno uzycie :/ ale na wyprobowanie moze byc...
Daisy30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 20:20   #1756
M4rt3czk4_92
Zakorzenienie
 
Avatar M4rt3czk4_92
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 064
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.III

Cytat:
Napisane przez _Fanaberia_ Pokaż wiadomość
Dzięki bardzo za odpowiedź
Hmm, to pokombinuję, poszukam z tym olejem.
Widziałam właśnie gazetkę Biedronkową. Może też skuszę się na to serum arganowe Marion? Choć ampułki mają kiepskie opinie, a są w zestawie.

ampułki nie są w zestawie z serum, oba produkty są do kupienia oddzielnie, ja zużyłam już chyba 6 buteleczek serum z Mariona i bardzo mocno polecam
M4rt3czk4_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 20:24   #1757
navioe
Zakorzenienie
 
Avatar navioe
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 499
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.III

Cytat:
Napisane przez M4rt3czk4_92 Pokaż wiadomość

ampułki nie są w zestawie z serum, oba produkty są do kupienia oddzielnie, ja zużyłam już chyba 6 buteleczek serum z Mariona i bardzo mocno polecam
Nie prawda ja kupilam i w kasie odjelo mi za ampułki. Było na tym na wątku Biedronkowym i oni po prostu złe zapisali, pewnie myślą ze więcej osób kupi osobno i więcej zarobia
navioe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 20:27   #1758
Blondyna66
Zadomowienie
 
Avatar Blondyna66
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 450
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.III

Cytat:
Napisane przez _Fanaberia_ Pokaż wiadomość
Wooow. Wow. Ale z Was dziewczyny gaduły. Ale w sumie, 9 miesięcy mnie nie było. Większość pewnie mnie nie zna, ale może ktoś kojarzy z początków pierwszej części tematu.
Anyway, witam ponownie, mam nadzieję, że zostanę tu na dłużej niż poprzednio.



Saszetki Biovaxa w Biedrze?! Pierwszy raz słyszę! I pewnie już po promocji, a ja znowu przegapiłam? Po ile były?





Chciałam wypróbować w końcu tego kokosa, bo nie widzę zbytnich rezultatów ani po oliwie, ani po oleju z pestek winogron, ani nawet po rzepaku zwyczajnym. Jak się nie nada do włosów, to wykorzystam go innych celów kosmetycznych lub kuchennych.
Pytanie tylko, gdzie to kupić taki olej? W zwykłym markecie na stoisku azjatyckim powiedzmy będzie? Bo jakoś nigdy nie zauważyłam, ale też się bacznie nie przyglądałam. I czy taki olej stojący obok sosu sojowego będzie dobry na włosy?



Ja mam z kolei taki problem, że po każdym zabiegu typu maska, olej itp., włosy są w dotyku świetne, gładkie, miękkie, śliskie, elastyczne, no cudo. Ale jak patrzę w lustro na włosy 'od tyłu' to z wyglądu wydają się być (od połowy w dół zwłaszcza) takie suche i szorstkie i lekkie jak piórko. A po każdym myciu kładę Biowax A+E na końcówki.
Myślę, że olejowanie mogłoby je zmienić, ale coś nie mogę znaleźć tego 'swojego'. :/ Po prawie dwóch miesiącach olejowania pestkami winogron prawie nie widziałam zmian, a przy okazji w końcu mi się przeolejowały. Może właśnie spróbuję innej kategorii, kokosa. Albo BDFM, też jeszcze nie próbowałam.
I spróbuję jeszcze 'glutka' lnianego, dawno nie robiłam...

Muszę w końcu zrobić aktualizację i wkleić jakieś nowe zdjęcie, to Wam pokażę o czym mowa. Stare są u mnie w albumie.

Ma może któraś w Was pojęcie, czy w Naturze jeszcze (nadal jakimś cudem, ale jeszcze) da się dostać maskę NaturVital aloesową? Bo nie wiem czy w ogóle zaczynać polowanie..
Witam ponownie, pamiętam Cię
Saszetki są po 1,99 zł, a promocja wazna do 21 maja, więc zdążysz jeszcze kupić Glutka koniecznie spróbuj, jest świetny, może i Twoim włososm się równiez spodoba A maska NaturVital u mnie w Naturze jest, więc szukaj u siebie

Cytat:
Napisane przez barylka666 Pokaż wiadomość
Witajcie Długo się nie odzywałam ale powoli wracam do żywych, wczoraj po myciu nałożyłam odżywkę alterry granat&aloes z mąką ziemniaczaną i efekt był super, sama w sobie też jest fajna i mam zamiar ją kupić pełnowymiarowe opakowanie bo jest teraz na promocji, jutro biegnę po saszetki biovaxu-chcę tylko wersję do włosów wypadających bo fajnie nawilża moje włosy i właśnie obmyślam plan działania na piątek
O, musze też kupić tą odzywkę, pojawiła się u Ciebie w Rossie ? Spróbuję na Twój sposób z mąką Ja też obmyślam spa, ale na jutro, zaniedbałam włosy ostatnio

Cytat:
Napisane przez Daisy30 Pokaż wiadomość
Kompletnie te saszetki sa nieoplacalne. Jedna mam na jedno uzycie :/ ale na wyprobowanie moze byc...
Na jedno użycie U mnie na kilka Ale moim włosom mało potrzeba produktu


Miałam zrobić włosowe zdjęcie, ale po raz kolejny BHD, że wstyd fotografować, po jutrzejszym SPA może będa ładniejsze
Donoszę, że wNaturze maski i szampony Biovax sa na promocji, u siebie widziałam także produkty firmy Matrix i Seri
A tu kolejna część gazetki urodowej z Biedronki KLIK
__________________
Podcięcie 03.11.2016r.
Włosomaniactwo od 21.08.2013r.

Edytowane przez Blondyna66
Czas edycji: 2014-05-14 o 20:38
Blondyna66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 20:33   #1759
M4rt3czk4_92
Zakorzenienie
 
Avatar M4rt3czk4_92
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 064
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.III

Cytat:
Napisane przez navioe Pokaż wiadomość
Nie prawda ja kupilam i w kasie odjelo mi za ampułki. Było na tym na wątku Biedronkowym i oni po prostu złe zapisali, pewnie myślą ze więcej osób kupi osobno i więcej zarobia
Ahaaa, no to pięknie bo ja wzięłam samo serum
M4rt3czk4_92 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-14, 23:28   #1760
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17 201
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.III

Cytat:
Napisane przez daggmara Pokaż wiadomość
Jaka farba robilas? Ja totalnie nietrafiony kolor mialam po Syosie (i mega przesusz i wypadające garsciami włosy), zazwyczaj efekt byl w miare zblizony do tego na opakowaniu. Teraz farbuje henna i w ogole jestem zadowolona, bo oprocz pieknego koloru mam zadbane, lsniace wlosy

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Zdjęcie w załączniku. Zachciało mi się przetestować nowość
Dodaję też obiecane zdjęcie kłaczków po koloryzacji.

Edytowane przez 60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed
Czas edycji: 2014-05-14 o 23:36
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 05:17   #1761
daggmara
Z deszczem w butach
 
Avatar daggmara
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 5 764
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.III

[1=60d64c77414195c3f1000bf c6e843f4303cd6908_5f3f007 4680ed;46460456]Zdjęcie w załączniku. Zachciało mi się przetestować nowość
Dodaję też obiecane zdjęcie kłaczków po koloryzacji.[/QUOTE]

A to ciekawe, ze wzielas farbe z serii Palette, ktore sa odrazane,, bo podobno zawieraja w sobie ciezka chemie. Gdy robilam kiedys brazy Palette, zawsze wychodzily mi prawie czarne, po jakims czasie dopiero sie wyplukiwaly do brazu. Twoj kolo po kilku myciach tez pewnie sie zmieni, ale kolor nigdy calkowicie sie nie wyplucze, zawsze potem widac, ze jest inny odcień.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Nie powinniśmy budować życia z gwiazd, morza i piasku."

daggmara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 08:09   #1762
Daisy30
Zadomowienie
 
Avatar Daisy30
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 319
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.III

Z innej beczki...


Dziewczyny... Zakochalam sie w nowej piosence Roguckiego i Within Temptation... Masakra... Slucham w pracy juz 7 raz...

---------- Dopisano o 09:09 ---------- Poprzedni post napisano o 08:51 ----------

Dzis konczy mi sie olej arganowy. Lniany juz prawie tez, kuchenne stoja, BDFM wykonczylam tydzien temu, i mie mam pomyslu co kupic. Moze ten abisynski?
Daisy30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 08:19   #1763
daggmara
Z deszczem w butach
 
Avatar daggmara
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 5 764
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.III

Cytat:
Napisane przez Daisy30 Pokaż wiadomość
Z innej beczki...


Dziewczyny... Zakochalam sie w nowej piosence Roguckiego i Within Temptation... Masakra... Slucham w pracy juz 7 raz...

---------- Dopisano o 09:09 ---------- Poprzedni post napisano o 08:51 ----------

Dzis konczy mi sie olej arganowy. Lniany juz prawie tez, kuchenne stoja, BDFM wykonczylam tydzien temu, i mie mam pomyslu co kupic. Moze ten abisynski?
Ja mam ochote na migdalowy, albo mieszanke, Sese albo cos Agafii, albo Alterre, ale na razie jeszcze mam zapas.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Nie powinniśmy budować życia z gwiazd, morza i piasku."

daggmara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 08:21   #1764
Daisy30
Zadomowienie
 
Avatar Daisy30
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 319
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.III

Mialam wczoraj wejsc do Roska po Alterre i inne, ale stwierdzilam ze kupie jeden, ale po dokladnym namysle. A nie 4 razem i pozniej nie wiem co dziala a co nie.
Daisy30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 08:37   #1765
evillcat
Raczkowanie
 
Avatar evillcat
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 100
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.III

[1=60d64c77414195c3f1000bf c6e843f4303cd6908_5f3f007 4680ed;46460456]Zdjęcie w załączniku. Zachciało mi się przetestować nowość
Dodaję też obiecane zdjęcie kłaczków po koloryzacji.[/QUOTE]

Włosy masz bardzo ładne ale wolałam wersję blond
evillcat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 09:51   #1766
Blondyna66
Zadomowienie
 
Avatar Blondyna66
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 450
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.III

[1=60d64c77414195c3f1000bf c6e843f4303cd6908_5f3f007 4680ed;46460456]Zdjęcie w załączniku. Zachciało mi się przetestować nowość
Dodaję też obiecane zdjęcie kłaczków po koloryzacji.[/QUOTE]

Ciekawa odmiana, ale również wolałam wersję blond

Cytat:
Napisane przez Daisy30 Pokaż wiadomość
Z innej beczki...


Dziewczyny... Zakochalam sie w nowej piosence Roguckiego i Within Temptation... Masakra... Slucham w pracy juz 7 raz...

---------- Dopisano o 09:09 ---------- Poprzedni post napisano o 08:51 ----------

Dzis konczy mi sie olej arganowy. Lniany juz prawie tez, kuchenne stoja, BDFM wykonczylam tydzien temu, i mie mam pomyslu co kupic. Moze ten abisynski?
Ta piosenka jest świetna Jakiś czas temu już ją słuchałam namolnie, teraz znów włączyłam

A co do olejku coś na pewno wybierzesz, zaryzykuj z jakimś, przetestuj
__________________
Podcięcie 03.11.2016r.
Włosomaniactwo od 21.08.2013r.
Blondyna66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 11:02   #1767
Daisy30
Zadomowienie
 
Avatar Daisy30
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 319
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.III

Zaraz zamawiam abisynski na ZSK. Poki co informatyk grzebie mi w kompie :/ a piosenke uslyszalam dopiero wczoraj, a do tego gdy padlo ze to wasatego z Comy (kocham go tez za role w Szkrzydlate Swinie i za gre w teatrze) oszalalam. Dzis jak wroce do domu, robie SPA i dalej delektuje sie Roguckim. Na watku Biedronkowym nie zrozumiala jedna dama mej milosci do Piotra. A to czysta milosc jak do Nosowskiej. I te jego rozowe oczeta w polaczeniu z klapkami Crocsami by zamanifestowac wolnosc wyboru. Ech. A tak serio. Piosenka fajna i juz. Ale nie fajna bo grana w kazdym mass-mediu.. Fajna bo z kapitalnym glosem, muzyka i tekstem. A olej na wlosy dzis wybiore kujawski. Serio...nie wiem dlaczego, ale efekt mam po nim lepszy jak po arganowym...maske wezme nastepna z Biovaxowych saszetek. I najwazniejsze. Kladlam maske po 1h na olej i czekalam az do wyschniecia ze 2-3h. U mnie to zle dzialanie. Wlosy za bardzo obciazone...maska jedynie na 30minut...

---------- Dopisano o 12:02 ---------- Poprzedni post napisano o 11:05 ----------

Zamowilam naturalne: abisynski, avocado, jojoba, makadamia, czarnuszka-migdal...ale uzywac bede opakowaniami...juz sie nie moge doczekac...
Daisy30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 11:10   #1768
navioe
Zakorzenienie
 
Avatar navioe
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 499
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.III

Ile ci wyszło za wszytko?
navioe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 11:15   #1769
evillcat
Raczkowanie
 
Avatar evillcat
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 100
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.III

Cytat:
Napisane przez Daisy30 Pokaż wiadomość
Zamowilam naturalne: abisynski, avocado, jojoba, makadamia, czarnuszka-migdal...ale uzywac bede opakowaniami...juz sie nie moge doczekac...
wow zaszalałaś
evillcat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 11:16   #1770
Daisy30
Zadomowienie
 
Avatar Daisy30
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 319
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.III

92zl, 60ml, 115, 60, 60, 120.
Daisy30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-12 18:59:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:49.