Żonki 2009 cz. XXXVII - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-06-16, 16:57   #211
iwka28
Wtajemniczenie
 
Avatar iwka28
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 095
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVII

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
Kliwia dziękuję spróbuję Twoich rad. Dziś podczas kąpieli sama wzięła swoje ręce namoczyła w wodzie i udawała , że sobie myje włosy. Ale dziś jej ich nie myłam, więc na tym lekkim zwilżeniu się skończyło. Ale to zawsze coś

Dziś miałam ciężkie 2 egzaminy iiiiiii oba na 5 zdałam
Magda - gratulacje!!!

Cytat:
Napisane przez Gucia0987 Pokaż wiadomość
Ja wiem
U dziewczyn OK, ogarniają swoją czasoprzestrzeń

Witajcie

Fajnie się wstawało do pracy z perspektywą wolnego czwartku
Ale Ci dobrze, piątek też masz wolny?


A u nas szału nie ma, pogoda do bani, mam nadzieję, ze się poprawi do weekendu bo mamy dzień rodzinno-integracyjny z pracy, w hotelu przy plaży więc fajnie jakby nie waliło żabami Zawsze są jakieś "aktywności" - więc zapisałam się na sambę, będzie śmiesznie. Wieczorem grill, sporo osób się wybiera.
__________________
"A teraz szybko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu. Tako rzecze ja, król Julian!"

Never regret something that once made you smile
iwka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-16, 22:40   #212
Ana***
Zakorzenienie
 
Avatar Ana***
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 048
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVII

Iwka, Bzyczka dzięki za opinię

chyba jednak zostaniemy przy tych płytkach, bo oglądamy i oglądamy i te siedzą w głowie i koniec:P
Ana*** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-17, 07:17   #213
kolanka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 279
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVII

Ana*** - w tym Twoim miniprojekciku spróbuj obrócic płytki ścienne tak, zeby paski były zgodne z paskami na szafkach. łazienka wtedy bedzie się wydawała bardziej pękat i optycznie to ją powiekszy, jak zostawisz płytki ułożone tak jak masz w tym projekciku, to optycznie zwiększycie jej wysokość. moi rodzice maja własnie ustawione tak płytki, ze kreski są równoległe do podlogi, a nie prostopadłe i bardzo fajnie to wygląda.
Uważam tak jak dziewczyny płytki są ładne, zrezygnuj z koronki i postaw na dodatki. Podłogę dobierz pod szafki, nie wiem, co do nich bardziej pasuje, czy mocca czy szary. Kieruj się zasadą łączenia 3 kolorów. Ściana, podłoga,szafka. Tutaj masz juz 3 kolory i 3 struktury, jak dasz jeszcze jakiś inny dekor to moze byc juz przesyt.
__________________

kolanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-17, 07:27   #214
Gucia0987
Zakorzenienie
 
Avatar Gucia0987
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 11 901
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVII

Cytat:
Napisane przez iwka28 Pokaż wiadomość
Ale Ci dobrze, piątek też masz wolny?


A u nas szału nie ma, pogoda do bani, mam nadzieję, ze się poprawi do weekendu bo mamy dzień rodzinno-integracyjny z pracy, w hotelu przy plaży więc fajnie jakby nie waliło żabami Zawsze są jakieś "aktywności" - więc zapisałam się na sambę, będzie śmiesznie. Wieczorem grill, sporo osób się wybiera.
Niestety w piątek do pracy. Ale i czwartek dobry

Ale Ci się świetny weekend szykuje! Ekstra!!!



Ale mnie coś strzykło w szyi. No masakra. nie jestem wstanie popatrzeć w dół (na nogi) i ciężko mi w prawo obrócić głowę. To już nie pierwszy raz, nie wiem skąd to tak. mam nadzieje, że w ciągu dnia mi trochę puści bo jakoś sobie nie wyobrażam samochodu prowadzić z czymś takim. Paralityk!

A jutro idę z moją przyjaciółką na panieńskiego drinka Nie chce wieczoru panieńskiego (dzikus!) to wybywamy Już się nie mogę doczekać
__________________

"Księżna: (...)ale oświadczam Ci, od dzisiaj w ogóle już nie boję się pająków!
Marion: Niemniej jednak tego zabiłaś
Księżna: Cóż, ktoś musiał zapłacić za te, które całe życie mnie straszyły"

Gucia0987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-17, 09:04   #215
martucha84
Zakorzenienie
 
Avatar martucha84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk:)
Wiadomości: 13 438
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVII

Cytat:
Napisane przez iwka28 Pokaż wiadomość

Wyjazd rocznicowy był super, spaliśmy w dawnym zajeździe przerobionym teraz na hotel tylko z 6 pokojami, dogląda tego właściciel, przesympatyczny gość. Belgijskie Ardeny są piękne, gdzie się człowiek nie ruszy jest coś do oglądania, cytadele, zamki, klaszory, do wyboru do koloru. Do tego byliśmy w szoku cenowym, tutaj płaci się za wszystko, a tam parkingi za darmo, wejścia za darmo (chyba że chce się zobaczyć wystawę to parę euro), najlepsze piwo na świecie (naprawdę, przytargaliśmy parę zgrzewek piwa które wygrało konkurs na najlepsze jasne piwo) - czego chcieć więcej Aż nam się wracać nie chciało.
ale super!! mega Ci zazdroszcze


Cytat:
Napisane przez Gucia0987 Pokaż wiadomość
j

Byłam wczoraj na pedicurze Ale mi Pani wymasowała stópki - bosko!
Pomalowała mi też lakierem (nie hybrydą a też schnie w lampie) i ciekawa jestem jak się będzie trzymał. Bo sam lakier, sposób nakładania podoba mi się bardziej niż hybryda Jedno co to w sobotę mnie osa użądliła i mam tak spuchniętą stopę (stanęłam na niej, wleciała mi między stopę a buta), że Pani na początku bała się z nią robić cokolwiek, ale do odważnych świat należy! A jak mi frezarką przejechała po miejscu które tak strasznie swędzi to myślałam, że ją ozłocę
mrrrrrrrrrrrr ja tez chce ja tez

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
Dziewczyny od jakiś 2 tygodni Maja nie chce mi płukać włosów, normalnie jest krzyk. O ile jeszcze myć, to daje sobie umyć, tak ze spłukaniem jest koszmar. wyrywa mi kubek, krzyczy. W końcu wychodzi na to, że muszę lać jej na głowkę a ona płacze i się wyrywa, więc wodę ma wszędzie, leci jej po oczach itp. A kiedyś nie było z tym w ogóle problemu JUż sama nie wiem co robić.
Magda Patryk tez mial taki etap... za nic nie odchyli glowy do tylu wiec odpada nam mycie jak w salonie... zeby zwilzyc wlosy bawimy sie w styly takim ze jestesmy na basenie i plywamy - napierw na brzuchu potem na plecach (wojtek podtrzymuje mu glowe reka zeby czul sie bezpiecznie) i wtedy daje sie namoczyc wlosy.. potem ja mu je myje i jest ok.. gorzej jak trzeba splukac.. wtedy wojtek robi mu daszczek przy oczach a ja plukam odliczajac - jeden plusku plusku dwa plusku plusku trzy.. etc do pieciu i potem koniec... czasem licze wolniej czasem szybciej.. on wie ze czeka do pieciu i jest koniec.. umowcie sie moze tak..
nam jeszcze bardzo bardzo duzo dala bajka na cbeebies - o pajaczku woolly i malej Tig..
bajka jest fantastyczna kazdy odcinek jest oczyms innym - dziewczynka ma 3 latka i przezywa typowe problemy - nie chce sie czesac nie potrafi sie zdecydowac ktore buty kupic nie chce myc wlosow nie chce sie podzielic etc.. i zawsze strzela focha.. wtedy jej zabawka pajaczek "ozywa" i w mega przyjemny sposob tlumaczy o co chodzi i po co trzeba cos zrobic.. ona sie zgadza.. czesto przeprasza rodzicow.. i wykonuje dana rzecz potem jest mega szczesliwa ze sprobowala...
ja niestety nie potrafie znalesc na necie tych odcinkow po polsku tu masz na chomiku ale po angielsku... http://cho mikuj.pl/EnglishTwat/BBC+HD/Woolly+*26+Tig/Woolly+*26+Tig+-+4.+Hair+Wash+Day+((flash high)),1509015837.mp4
tylko usun spacje miedzy cho i mikuj..
a tu masz link do bajki http://www.cbeebies.com/poland/pajac...lly-i-mala-tig ( jak dasz dla rodzicow to wskoczy ci opis) bajka super bo 5 minut a mega mega fajna


zreszta ja jestem zachwycona kanalem cbeebies.. bajkami jakie puszczaja - pan robotka nina i neuronki super cyfry charlie i lola dobranocny ogrod etc..
najlepszy kanal z bajkami na swiecie


Cytat:
Napisane przez Gucia0987 Pokaż wiadomość
Niestety w piątek do pracy. Ale i czwartek dobry
a ja mam piatek wolny

---------- Dopisano o 10:04 ---------- Poprzedni post napisano o 09:29 ----------

no i itak jak mowila Gucia ogarniam swoja czasoprzestrzen..
mamw huk roboty wcale nie czuje ze to koniec roku - normalnie to juz byloby wyciszanie pracy - pisanie sprawozdan w wszelakich dokumentow etc.. a tu jak nie dzien rodzint to piknik jak nie piknik to zakonczenia jak nie zakonczenia to kontrola z kuratorium co z tym idzie wszelkie papiery konferencje konczace bedziemy mialy pozniej.. suma sumarum pani dyr chodzi zestresowana kazdy schodzi jej z drogi ona zarzuca nas tysiacami nowych rzeczy bo gdyby tak...
do 30 czerwca mamy kontrolny mlyn a potem jeszcze papierzyska etc.. zważywszy na to ze wracamy do pracy 28 lipca to albo bede miala niespelna 3 tygodnie urlopu albo dokumentacje konczaca zrobie w sierpniu.
pomijajac fakt ze mam jeszcze 10 dni zaleglego to ja nie wiem kiedy to wszystko wybiore.

mam ochote uciec i choc tydzien zaszyc sie na jakiejsc wiosce

p.s.nauczycielki zapoznalyscie sie juz z nowa podstawa programowa? bajka.. bede dzieci slaskiego uczyla
__________________
Lubię pikniki na skraju drogi I lubię jadać w restauracjach Ciszy uwielbiam słuchać w górach I lubię bywać w gwarnych miastach

Edytowane przez martucha84
Czas edycji: 2014-06-17 o 08:32
martucha84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-17, 09:13   #216
Gucia0987
Zakorzenienie
 
Avatar Gucia0987
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 11 901
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVII

Martuś trzymaj się!
I mam nadzieje,że jakiś urlop będzie w planach i wypoczniesz!!!
Kontroli współczuję, mam nadzieje, że gładko przez nią przejdziecie!

haha, śląskiego? czad!
__________________

"Księżna: (...)ale oświadczam Ci, od dzisiaj w ogóle już nie boję się pająków!
Marion: Niemniej jednak tego zabiłaś
Księżna: Cóż, ktoś musiał zapłacić za te, które całe życie mnie straszyły"

Gucia0987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-17, 15:30   #217
Ana***
Zakorzenienie
 
Avatar Ana***
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 048
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVII

Cytat:
Napisane przez kolanka Pokaż wiadomość
Ana*** - w tym Twoim miniprojekciku spróbuj obrócic płytki ścienne tak, zeby paski były zgodne z paskami na szafkach. łazienka wtedy bedzie się wydawała bardziej pękat i optycznie to ją powiekszy, jak zostawisz płytki ułożone tak jak masz w tym projekciku, to optycznie zwiększycie jej wysokość. moi rodzice maja własnie ustawione tak płytki, ze kreski są równoległe do podlogi, a nie prostopadłe i bardzo fajnie to wygląda.
Uważam tak jak dziewczyny płytki są ładne, zrezygnuj z koronki i postaw na dodatki. Podłogę dobierz pod szafki, nie wiem, co do nich bardziej pasuje, czy mocca czy szary. Kieruj się zasadą łączenia 3 kolorów. Ściana, podłoga,szafka. Tutaj masz juz 3 kolory i 3 struktury, jak dasz jeszcze jakiś inny dekor to moze byc juz przesyt.
Kolanko ale to nie są nasze szafki takie przykładowe pani wstawiła.

Dziewczynki byłam dzisiaj jeszcze raz w salonie płytek i te płytki z koronką one też są w te paski. Po prostu płytka ścienna jest taka sama tylko w wypadku dekoru jest "nadruk" koronki

Poprosiliśmy panią o jeszcze jeden projekt, zobaczymy

Meble wstępnie podobają nam się takie jak poniżej. Umywalką z szafką 60cm. Choć bardziej skłaniamy się ku tym brązowym bo ten słupek nie jest taki głęboki.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg aquaform.jpg (79,4 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg danubio.jpg (24,2 KB, 14 załadowań)

Edytowane przez Ana***
Czas edycji: 2014-06-17 o 15:31
Ana*** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-17, 15:34   #218
Ana***
Zakorzenienie
 
Avatar Ana***
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 048
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVII

Martucha śląskiego? wow! nieźle nie patrzyłam, co oni tam wprowadzili nowego?
Ana*** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-17, 19:04   #219
martucha84
Zakorzenienie
 
Avatar martucha84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk:)
Wiadomości: 13 438
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVII

co sie zmienilo? http://www.men.gov.pl/index.php/aktu...cenia-ogolnego

kosmetyczne zmiany w podstawie plus dopisanie 2 punktow - o obowiazkowej nauce jezyka obcego - od chyba 2015 bo teraz jeszczeokres przejsciowy - jak jest to ok jak nie to nie..
no i o obowiazkowej nauce jezyka mniejszosci narodowej etnicznej albo jezyka regionalnego - smieje sie ze bede uczyc slaskiego bo to jezyk "gwarowy" ale poki co wg ustawy tylko kaszubski jest regionalnym.. nie wiem jakie beda potem wytczne
__________________
Lubię pikniki na skraju drogi I lubię jadać w restauracjach Ciszy uwielbiam słuchać w górach I lubię bywać w gwarnych miastach

Edytowane przez martucha84
Czas edycji: 2014-06-17 o 19:19
martucha84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-17, 20:03   #220
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVII

Marta wielkie dzięki ja nie mam tego programu u siebie (rodzice mają) ale poszukam w necie. Mam nadzieję, że znajdę.

Wczoraj mycie włosów osiągnęło apogeum normalnie i to jeszcze byłam sama. Maja się kąpała, wszytsko super, zmoczyłam jej włosy, umyłam, nawet ona chciała sobie sama myć.... i przyszedł czas na płukanie. Ona od razu w krzyk i mi wyskoczyła z pod prysznica, oczywiście włosy całe w pianie. Więc ją błagam aby wróciła, ta, że nie chce i się w ręcznik zawija. Więc znowu ją włożyłam pod prysznic, bo przecież musiałam jej tę pianę spłukać, Ona w ryk, wyrywa mi się, ja ją trzymam jedną rękę, drugą leję jej na głowę wodę, wszystko mokre, ona mokra, ja mokra i łazienka mokra na sama myśl o myciu włosów mam dreszcze
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-17, 20:51   #221
myszka_maj
Zakorzenienie
 
Avatar myszka_maj
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 338
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVII

Madzia a spróbuj ja polozyc w brodziku w wodzie w formie zabawy i spłukac ta głowe jak niemowlakowi? po co uparcie jej lac wode na glowe skoro jest jak jest....
__________________
...Zaczaruj mnie na życie całe...
bo tylko z Tobą zostać chce...
1.08.2009

Nasz Skarb
myszka_maj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-17, 21:03   #222
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVII

Próbowałam, nie położy się, bo wie o co chodzi, że będzie płukanie. Kurcze.... uparta jak.. mamusia

Tak sobie pomyślałam, może na basen z nią pójdę, może tam się przełamie?
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-17, 21:05   #223
śliweńka
Zakorzenienie
 
Avatar śliweńka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: w poduchowie:)
Wiadomości: 12 503
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVII

Karo jak próbuje kłaść jak niemowlaka to sztywnieje i drze się nie wiem też kiedy przejdzie to naszym dzieciom
__________________
12.09.2009



09.04.2012 córa
19.04.2017
31.01.2018
06.02.2019 Kropek http://fajnamama.pl/suwaczki/kw05lel.png
śliweńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-17, 21:10   #224
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVII

Cytat:
Napisane przez śliweńka Pokaż wiadomość
Karo jak próbuje kłaść jak niemowlaka to sztywnieje i drze się nie wiem też kiedy przejdzie to naszym dzieciom
dokładnie

Długo u was to trwa? U nas jakieś 3 tygodnie kupiłam jej to rondo na głowie, zobaczymy. Dziś jej nawet nie męczyłam, bo przecież wczoraj jej umyłam.

W ogóle to wczoraj jej umyłam te włosy po wielkiej wojnie, po wszystkim (jak już się uspokoiła) podeszła do lusterka i mówi "oooo mam ładne włoski juuuupppii" po czym dodała "piękna jestem" padłam......... na pytanie, czy w takim razie będzie teraz myła włosy, stwierdziła, że nie
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-17, 21:31   #225
martucha84
Zakorzenienie
 
Avatar martucha84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk:)
Wiadomości: 13 438
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVII

basen powinien pomoc aczkolwiek my z mlodym chodzimy i chodzilismy i tam normalnie nurkowal chlapal sie prysznicowal a w domu nadal nie.. bo podobno piana mu leci do oczu.. nie woda a piana..
__________________
Lubię pikniki na skraju drogi I lubię jadać w restauracjach Ciszy uwielbiam słuchać w górach I lubię bywać w gwarnych miastach
martucha84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-17, 21:40   #226
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVII

Marta ech.... długo u was trwał ten okres buntu do spłukiwania włosów?

Jutro mam radę kwalifikacyjną. Ostatnie papiery, potem długi weekend, jak miło I nauka na egzaminy

I niestety, mąż mi jedzie w weekend na 2 tygodnie na ćw. terenowe ech.... teściowa bierze urlop, bo ktoś musi z Mają siedzieć przez tydzień (potem mam już wakacje).
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-18, 09:19   #227
Gucia0987
Zakorzenienie
 
Avatar Gucia0987
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 11 901
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVII

witajcie,

oby do 16:00!!!!
__________________

"Księżna: (...)ale oświadczam Ci, od dzisiaj w ogóle już nie boję się pająków!
Marion: Niemniej jednak tego zabiłaś
Księżna: Cóż, ktoś musiał zapłacić za te, które całe życie mnie straszyły"

Gucia0987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-18, 09:25   #228
Ana***
Zakorzenienie
 
Avatar Ana***
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 048
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVII

Marta dzięki za streszczenie no zobaczymy co tam dalej wymyślą.

Madzia kurcze kosmos masz tymi kąpielami...
Ana*** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-18, 13:38   #229
kolanka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 279
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVII

Cytat:
Napisane przez Ana*** Pokaż wiadomość
Kolanko ale to nie są nasze szafki takie przykładowe pani wstawiła.

Dziewczynki byłam dzisiaj jeszcze raz w salonie płytek i te płytki z koronką one też są w te paski. Po prostu płytka ścienna jest taka sama tylko w wypadku dekoru jest "nadruk" koronki

Poprosiliśmy panią o jeszcze jeden projekt, zobaczymy

Meble wstępnie podobają nam się takie jak poniżej. Umywalką z szafką 60cm. Choć bardziej skłaniamy się ku tym brązowym bo ten słupek nie jest taki głęboki.
Jeśli chodzi o meble fuksja, to mi się bardzo podobają, są niestandardowe. Białe sciany, tylko te płytki w paski, ewentualnie jak juz bardzo chcecie, to koronkę tylko przy lustrze, podloga wtedy pasuje szara.
Natomiast te szafki brazowe- chociaz to nie mój styl i trudno jest mi się odnależć, to zrobilabym biale sciany w paski, bez koronki, bo one mają juz fakture i do tego podłoga w beżu która wybraliście.
Według mnie ta lazienka z fuksjowymi szafkami bedzie weselsza.
__________________

kolanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-20, 07:37   #230
Gucia0987
Zakorzenienie
 
Avatar Gucia0987
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 11 901
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVII

Miłego weekendu!!!

ja w pracy, ale ucieknę wcześniej. Skończę tylko co najpilniejsze i nie ma mnie
__________________

"Księżna: (...)ale oświadczam Ci, od dzisiaj w ogóle już nie boję się pająków!
Marion: Niemniej jednak tego zabiłaś
Księżna: Cóż, ktoś musiał zapłacić za te, które całe życie mnie straszyły"

Gucia0987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-20, 10:50   #231
Ana***
Zakorzenienie
 
Avatar Ana***
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 048
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVII

Cytat:
Napisane przez kolanka Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o meble fuksja, to mi się bardzo podobają, są niestandardowe. Białe sciany, tylko te płytki w paski, ewentualnie jak juz bardzo chcecie, to koronkę tylko przy lustrze, podloga wtedy pasuje szara.
Natomiast te szafki brazowe- chociaz to nie mój styl i trudno jest mi się odnależć, to zrobilabym biale sciany w paski, bez koronki, bo one mają juz fakture i do tego podłoga w beżu która wybraliście.
Według mnie ta lazienka z fuksjowymi szafkami bedzie weselsza.
Kolanko tak to mniej więcej wygląda jak poniżej, choć kolory/faktury dość przekłamane na wizualizacji mimo wszystko.

Ten pasek to byłby taki uskok ścianki o 5cm i ona miałby być w tej koronce (i sam stelaż na kibelku). Podłoga w kolorze grysu, ta szara.

Ale meble i tak chyba raczej te brązowe, podobają nam się, są solidne no i słupek jest zgrabny, węższy, płytszy a ten z serii fuksji jest "ciężki", głęboki.

Drzwi przypadkowe.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg stac..jpg (53,5 KB, 14 załadowań)

Edytowane przez Ana***
Czas edycji: 2014-06-20 o 10:51
Ana*** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-23, 07:24   #232
Gucia0987
Zakorzenienie
 
Avatar Gucia0987
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 11 901
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVII

żeby mi się chciało jak mi się nie chceeeeeeeeee
__________________

"Księżna: (...)ale oświadczam Ci, od dzisiaj w ogóle już nie boję się pająków!
Marion: Niemniej jednak tego zabiłaś
Księżna: Cóż, ktoś musiał zapłacić za te, które całe życie mnie straszyły"

Gucia0987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-23, 07:29   #233
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVII

Mam dziś podobnie. Jeszcze mąż mi dziś wyjechał na prawie 2 tyg wraca 5 lipca..... kicha
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-23, 07:41   #234
Gucia0987
Zakorzenienie
 
Avatar Gucia0987
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 11 901
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVII

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
Mam dziś podobnie. Jeszcze mąż mi dziś wyjechał na prawie 2 tyg wraca 5 lipca..... kicha
no niezbyt fajnie, faktycznie.
__________________

"Księżna: (...)ale oświadczam Ci, od dzisiaj w ogóle już nie boję się pająków!
Marion: Niemniej jednak tego zabiłaś
Księżna: Cóż, ktoś musiał zapłacić za te, które całe życie mnie straszyły"

Gucia0987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-23, 10:23   #235
bzyczka1
Zakorzenienie
 
Avatar bzyczka1
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: L/J/W
Wiadomości: 6 351
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVII

Dzień dobry
U nas zimno strasznie :/ niby słońce świeci ale 15 stopni tylko. Tż ma urlop już, teraz z Lilką na ogródku montują nowe haki na huśtawkę. Lila dostała nową huśtawkę od dziadka i trzeba poszerzyć haki bo nie pasują.
__________________
"Miłość...Wtedy, kiedy stoicie pod drzewem, a ty marzysz, żeby się przewróciło, bo będziesz mógł ją osłonić"

Nasz skarb
bzyczka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-23, 12:41   #236
kolanka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 279
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVII

Cytat:
Napisane przez Ana*** Pokaż wiadomość
Kolanko tak to mniej więcej wygląda jak poniżej, choć kolory/faktury dość przekłamane na wizualizacji mimo wszystko.

Ten pasek to byłby taki uskok ścianki o 5cm i ona miałby być w tej koronce (i sam stelaż na kibelku). Podłoga w kolorze grysu, ta szara.

Ale meble i tak chyba raczej te brązowe, podobają nam się, są solidne no i słupek jest zgrabny, węższy, płytszy a ten z serii fuksji jest "ciężki", głęboki.

Drzwi przypadkowe.
Wydaje mi sie, ze szara podloga też bedzie pasowała do szafek brazowych, gdzies widziałam taką wizualizację. Myślę, ze teraz łazienka jest uspokojona. Ta koronka dosyc fajnie się komponuje w dodatkach. Powinniście być zadowoleni.
__________________

kolanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-24, 07:25   #237
Gucia0987
Zakorzenienie
 
Avatar Gucia0987
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 11 901
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVII

Cytat:
Napisane przez bzyczka1 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
U nas zimno strasznie :/ niby słońce świeci ale 15 stopni tylko. Tż ma urlop już, teraz z Lilką na ogródku montują nowe haki na huśtawkę. Lila dostała nową huśtawkę od dziadka i trzeba poszerzyć haki bo nie pasują.
mam nadzieje, że misja zakończona sukcesem

U nas też niby słońce, a wcale szału w temperaturze nie ma.


Witajcie,
przeraża mnie ogrom pracy, który muszę wykonać przed urlopem, ale za to potem będę się byczyć na całego!
__________________

"Księżna: (...)ale oświadczam Ci, od dzisiaj w ogóle już nie boję się pająków!
Marion: Niemniej jednak tego zabiłaś
Księżna: Cóż, ktoś musiał zapłacić za te, które całe życie mnie straszyły"

Gucia0987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-24, 08:05   #238
martucha84
Zakorzenienie
 
Avatar martucha84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk:)
Wiadomości: 13 438
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVII

Gucia a po powrocie z urlopu przez tydzien sie nie odkopiesz :


ja juz po wywiadzie z panstwem z kuratorium dalysmy rade ale nie lubie tkich "wypytywanek"
jeszcze 3 dni kontroli przed nami ;D
__________________
Lubię pikniki na skraju drogi I lubię jadać w restauracjach Ciszy uwielbiam słuchać w górach I lubię bywać w gwarnych miastach
martucha84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-24, 08:37   #239
bzyczka1
Zakorzenienie
 
Avatar bzyczka1
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: L/J/W
Wiadomości: 6 351
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVII

Guciu no całe szczęście zakończona sukcesem

My jeszcze dziś i jutro w domu, w czwartek rano do teściowej uderzamy bo Tż musi lekarza zaliczyć a później jedziemy na Śląsk
__________________
"Miłość...Wtedy, kiedy stoicie pod drzewem, a ty marzysz, żeby się przewróciło, bo będziesz mógł ją osłonić"

Nasz skarb
bzyczka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-24, 08:39   #240
Gucia0987
Zakorzenienie
 
Avatar Gucia0987
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 11 901
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVII

Cytat:
Napisane przez martucha84 Pokaż wiadomość
Gucia a po powrocie z urlopu przez tydzien sie nie odkopiesz :


ja juz po wywiadzie z panstwem z kuratorium dalysmy rade ale nie lubie tkich "wypytywanek"
jeszcze 3 dni kontroli przed nami ;D
toś mnie pocieszyła!
wiedziałam, że można na Ciebie liczyć


Masakra, że macie tę kontrolę na sam koniec roku, powariowali!
__________________

"Księżna: (...)ale oświadczam Ci, od dzisiaj w ogóle już nie boję się pająków!
Marion: Niemniej jednak tego zabiłaś
Księżna: Cóż, ktoś musiał zapłacić za te, które całe życie mnie straszyły"

Gucia0987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-07-19 00:29:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:55.