Guerlain-nowa kolekcja - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-25, 07:54   #1
rubin200
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 21

Guerlain-nowa kolekcja


Nie wiem czy ten wątek był poruszany jak tak to barzdo przepraszam,że zakładam nowy Czy któraś z Was używała już najnowszej bazy pod podkład Guerlain tej z drobinkami 24 karatowego złota, bo mam na nią ochote,a nie wiem czy warto kupić?Wprawdzie mam tyle kosmetyków,ze mi się nie mieszczą ,ale wiecie jak to jest mieć i posiadać to zupełnie inne uczucie?A swoją drogą jak wyglądają wasze kolekcje kosmetyków?Ja mam np samych podkładów chyba z 5 m.in. ysl, lancome i jest to super uczucie jak biorę z rana kosmetyczkę y w zależności od nastroju wybieram sobie podkład tak na marginesie ostatnio zrezygnowałam ze studiowania psychologii (miałąm iść na trzeci rok), aby robić to co lubię czyli pójść studiować kosmetologie- to moja, miłość oraz to coś dlaczego warto budzić się z rana.Chce potem założyć firme własną, ale zobaczmy jak życie się potoczy
rubin200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-25, 07:57   #2
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Guerlain-nowa kolekcja

Cytat:
Napisane przez rubin200 Pokaż wiadomość
Nie wiem czy ten wątek był poruszany jak tak to barzdo przepraszam,że zakładam nowy Czy któraś z Was używała już najnowszej bazy pod podkład Guerlain tej z drobinkami 24 karatowego złota, bo mam na nią ochote,a nie wiem czy warto kupić?Wprawdzie mam tyle kosmetyków,ze mi się nie mieszczą ,ale wiecie jak to jest mieć i posiadać to zupełnie inne uczucie?A swoją drogą jak wyglądają wasze kolekcje kosmetyków?Ja mam np samych podkładów chyba z 5 m.in. ysl, lancome i jest to super uczucie jak biorę z rana kosmetyczkę y w zależności od nastroju wybieram sobie podkład tak na marginesie ostatnio zrezygnowałam ze studiowania psychologii (miałąm iść na trzeci rok), aby robić to co lubię czyli pójść studiować kosmetologie- to moja, miłość oraz to coś dlaczego warto budzić się z rana.Chce potem założyć firme własną, ale zobaczmy jak życie się potoczy
Ta baza z drobinkami złota nie jest z najnowszej kolekcji-jest już od kilku lat na rynku. I to największy bubel kosmetyczny z jakim się spotkałam. Zwróciłam ją do sklepu.
W najnowszej kolekcji jet baza z perełkami. Prawdopodobnie też niewarta zakupu.
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-25, 08:05   #3
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Guerlain-nowa kolekcja

... i jest cały wątek o kolorówce Guerlain ...
p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:50.