Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Strona 156 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-08-21, 21:10   #4651
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
Buczacza twojemu męzowi na pewno się spodoba Każdy facet marzy by "obracać" dwie laski
Masz racje Megi! o tym jeszcze nie pomyslalam.Jemu to sie moze bardzo spodobac! Ale ja nie wiem ,czy mi to bedzie pasowac.Pozosta je tylko wirtualne malzenstwo
annaluiza spij dobrze i snij o bezplamiastym zyciu
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 21:10   #4652
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez annaluiza Pokaż wiadomość
hmmm, to ja mam być od gotowania? oj, to dajcie mi chwilkę - przemyśleć muszę! poza tym nie wiem co Megi na trójkącik ?
Cytat:
Napisane przez annaluiza Pokaż wiadomość
z propozycji Buczaczy wynika, że nawet trzy wchodzą w grę - ale kto tu mówi o facetach - kochana, zapomnij! w naszym cosmelanowym świecie my rządzimy się same i basta!

DOBRANOC!
A już miałam nadzieję
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 21:12   #4653
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Annaluiza miałaś aż 12 godzin ? ja mam 8, teraz sie martwie czy nie za mało. fototyp II
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 21:16   #4654
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Annaluiza miałaś aż 12 godzin ? ja mam 8, teraz sie martwie czy nie za mało. fototyp II
Masima w Twoim przypadku 8 godzin wystarczy.Ty to masz szczescie! Na dobrego lekarza trafilas
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 21:24   #4655
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

jak poszukujecie nie klotliwej zony(NIENAWIDZE klotni) Sprzatac nie lubie ,gotowac tez nie znosze.To ja sie pisze na Waszy harem ,ale bez facetow(mojego mam na mysli)
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 21:41   #4656
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

No to fajna impreza.Sama teraz tu siedze

Biore zabawki i ide do innej piaskownicy,o
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 21:51   #4657
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Dziewczyny pisałyście kiedyś,że słoiczki z cosmelanami nie są niczym zabezpieczone oprócz nakrętki.Otórz informuję,że moje są i mają w środku białe wieczka.Data na opakowaniu 07.2011 a więc świeżusi jest mój kremik.Negocjuję z rodzinką,kiedy mogę wyłączyć się na tydzeń z zycia publicznego i okazuje się,że nigdy! Zawsze jestem komuś potrzebna

Buczacza pasujemy do siebie Ja też jestem niekłótliwa chociaż mój mąż twierdzi inaczej
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-21, 21:53   #4658
Jelly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 178
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Nie idź, bardzo lubię Ciebie czytać, inne Cosmitki zresztą też, robię to z wielką przyjemnością. Ja też się nie lubię kłócić i w zasadzie tego nie robię, dzisiaj był wyjątek. Dlatego zrobiłam sobie drinia i postanowiłam go wypić z kimś fajnym, lustro odpada, więc - zdrowies Buczuś!
Jelly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 21:59   #4659
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
Dziewczyny pisałyście kiedyś,że słoiczki z cosmelanami nie są niczym zabezpieczone oprócz nakrętki.Otórz informuję,że moje są i mają w środku białe wieczka.Data na opakowaniu 07.2011 a więc świeżusi jest mój kremik.Negocjuję z rodzinką,kiedy mogę wyłączyć się na tydzeń z zycia publicznego i okazuje się,że nigdy! Zawsze jestem komuś potrzebna

Buczacza pasujemy do siebie Ja też jestem niekłótliwa chociaż mój mąż twierdzi inaczej
moj tez jest z wieczkiem,dziewczynom chodzilo pewnie o folie.Pamietaj ,ze po otwarciu to tylko 3 miesiace jest wazny.
Ciesz sie ,ze jestes potrzebna.Pomysl jakby to bylo odwrotnie!!!I nie zartuj ,rob szybko zabieg,bojkotuj rodzinke.Ja sie doczekac nie moge jak dziewczyny zaczynaja doswiadczenia z cosm.,bo mnie w sercu sciska jak czytam o tym co po tygodniu w lusterku widza.Mile uczucie.Ide moja kochana spac(3 butelki piwa)
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 22:02   #4660
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez Jelly Pokaż wiadomość
Nie idź, bardzo lubię Ciebie czytać, inne Cosmitki zresztą też, robię to z wielką przyjemnością. Ja też się nie lubię kłócić i w zasadzie tego nie robię, dzisiaj był wyjątek. Dlatego zrobiłam sobie drinia i postanowiłam go wypić z kimś fajnym, lustro odpada, więc - zdrowies Buczuś!
Jelly,ja tu z przyszlymi zonami pilam i teraz mnie cos pecherz meczy.Ide spac.Dobranoc
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 22:03   #4661
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Buczacza widze ze uwielbiasz piwo tak jak ja
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-22, 07:00   #4662
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
Malgosiu,kamilciu,a z Wami co?Moje biedactwa
madziusiu,jak tam ostropest,rosnie?
lidia,NAJWSPANIALSZEGO urlopu zycze
cassatta,gdzie jestes? Chcialas imprezy..to jestem
domciu,dawaj nowe fotki
Molly,wracaj do Hal Babo!!!!!Szwedasz sie gdzies!!!!
Megi,Ty wiesz za co!!!
annaluiza,a Ty gdzie sie lumpisz?
KOCHANE IMPREZA Pijemy za Masime
A o mnie zapomniała


Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
kochane,ktora to chciala rzesy do nieba? Bo znalazlam cos.
zawsze uzywalam YSL i Diorka -Black Out i bylam szczesliwa.A dzisisj orgazm dostalam jak rzesy pomalowalam Chanel-Exceptionnel.Mialam raz tak cudne wlosy na powiekach jak trwalam tam zrobilam.Kochane zapomnijcie o innych maskarach!
To jest w Niemczech nowosc,mam nadzieje,ze w Polsce tez juz mozna kupic.
No niestety Buczuś, tego tuszyku nie ma na mojej truskawce, więc go sobie chwilowo nie kupię.

Cytat:
Napisane przez annaluiza Pokaż wiadomość
Megi, ale jeszcze chodzisz, prawda, bo o ile dobrze pamiętam - czekasz na Dome i ruszacie z kuracją cosmelańską, tak? więc już nie będzie smażonka!?
no to nie chłostaj buczaczka, dziewczyna zaraz będzie bladolica niech sobie poużywa
Mam cichą nadzieję, że Megi poczeka na mnie, bo Dome to pewnie już wysmarowana siedzi.

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
Megi się zgadza Zwłaszcza na to,że będziesz gotować
Ciekawe od czego ja bedę ?
Megi Ty leż i pachnij

Kamilia , jak się czujesz? Lepiej już Królowo? Papieru wystarczyło, czy skoczyć z dostawą?

Masima a czym Ci przykryła ten pieprzyk? Czy ten pieprzyk, który masz poniżej ust był smarowany? Ja właśnie takie 2 pieprzyki mam. Jak dzisiejsze wrażenia?
ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 09:22   #4663
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Kosmitki Cosmelanowe - żyję i nadal króluję. Gorzej - że muszę pracować i do warsztatu auto zawieść bo coś mryga na tablicy rozdzielczej i już nie mogę tego ignorować, bo patrząc na to, sama zaczynam mrygać , ale na tyle się trzymam, by trzymać za Was kciuki - niech Wam cosmelan 1 plamy wyżera mniam mniam
ech, praca mnie woła - a( c?)hoj, do mnie mówi - chcesz kasę weź się za pracę. Tak do mnie mówi. Idę wiec zarabiać na cosmelan i okolice
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 09:58   #4664
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

KOBITY SZALONE CO TU SIE WCZORAJ DZIAŁO.....A JA NIC NIE ŚWIADOMA WASZEJ IMPREZY.
ŻONAMI SIE DZIELICIE, HAREMY ZAKŁADACIE???? SODOMA Z GOMORA NORMALNIE - A NIE JAKIEŚ COSMELAŃSKIE FORUM.
jA NIE MAM ŻONY I NIKT CHYBA MNIE CHCE A JA SPRZĄTAM , PIORĘ, I GOTUJE(TYLKO NALEWKI) I DO TEGO KRÓLEWNA ŚNIEŻKA ZE MNIE O RZĘSACH CZARNYCH I KRĘCONYCH(BEZ TRWAŁEJ) AŻ DO NIEBA NO IJESZCZE COSMELABŃSKIE JĘDRNE WARY MAM..... I CO............... I CISZA........DEPRESJ A MNIE CHWYTO!!!!

IWONAKO- MOŻE TY ZECHCESZ BYĆ MOJĄ ŻONĄ????? ONE WSZYSTKIE MAJĄ TYLKO MY NIE MAMY.........

madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 10:06   #4665
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

BUCZKA- pszczółko Ty moja, moje chwasty nie chca rosnąć, ale budowa rosnie że ach....

Masima- na świetnego lekarza trafiłaś. Super.
Jak dziś sie czujesz??????? Jak nocka???? nie wymazałaś wszystkiego w poduchy???

kamila- na sraczkę- gorzką czekolade a jak to nie pomoże to wegiel łykaj, mnie czesto gęsto też nawiedza sraczka- i mam biede bo i tak moja przemiana materii z predkoscią światła.
No to poki co to pokrólujesz sobie.

Cassatta i annnluizo a wy gdzie?????
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 10:08   #4666
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez annaluiza Pokaż wiadomość
boże, tu już połowa pohajtana ze sobą nawzajem

hmmm, czy któraś z Was jeszcze szuka żony ?
.......ja kochana ....... jestem taaaaka samotna tutaj.
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 10:10   #4667
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość

Masima a czym Ci przykryła ten pieprzyk? Czy ten pieprzyk, który masz poniżej ust był smarowany? Ja właśnie takie 2 pieprzyki mam. Jak dzisiejsze wrażenia?

Ivonako ten pieprzyk ponizej ust był smarowany. Ja mam jeden większy w okolicach żuchwy na zdjeciu tego nie widać, bo to z tyłu na linii z szyją. nie wiem czym go przykryła. Czy nie zalepiła go czymś przypadkiem. A tak wogole to zaproponowała usuniecie kiedys tego pieprzyka ponizej ust. Jakaś elektrokoagulacja czy coś za jedyne 150 zł. Prawde mówiac zaskoczyło mnie to bo nigdy nie brałam takiej możliwosći pod uwage.

A teraz wrażenia "po" - noc nieprzespana praktycznie, nie zeby cos sie działo ale nerwy gdzies w środku i ogólny stan pobudzenia nie pozwalał na normalny sen. O 5 rano zmyłam maske i połozyłam sie spać bo miałam nadzieje na pare godzin snu choć troszke, ale po przewracaniu sie z boku na bok do godziny 8, oczywiscie pierwsze co zrobiłam to popędziłam do łazienki do lustra. I po 3 godzinach od zmycia maski jest rumień !!! Skóra wygląda jak po pierwszym dniu opalania, jakby mnie słońce troche przygrzało do tego jest tak jakby troche gorąca. Siedze w domu, okna pozasłaniane, zaluzje opuszczone. Twarz raczej nie jest już do wyjscia i pokazywania sie wśród ludzi (poza tym ze nie jest to i tak wskazane). Na krem hydravital twarz reaguje dobrze jak na razie.
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 10:41   #4668
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Masima gratulacje. Na bierząco opowiadwaj jak ci plamki znikają.
Wczoraj odstawiłam samochód do servisu i mnie przetrzymali na ładnych parę godzin - byłam ostatnim klientem który wyjechał. Przykro mi ze imprezka była beze mnie . Poprawię się , ale przed wyjazdem mam tyle spraw na głowie
No to jak nasza fasolka - ile ma milimetrów , chętnie zobaczę fotkę z USG. Całuski
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 10:43   #4669
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez madziusia777 Pokaż wiadomość
KOBITY SZALONE CO TU SIE WCZORAJ DZIAŁO.....A JA NIC NIE ŚWIADOMA WASZEJ IMPREZY.
ŻONAMI SIE DZIELICIE, HAREMY ZAKŁADACIE???? SODOMA Z GOMORA NORMALNIE - A NIE JAKIEŚ COSMELAŃSKIE FORUM.
jA NIE MAM ŻONY I NIKT CHYBA MNIE CHCE A JA SPRZĄTAM , PIORĘ, I GOTUJE(TYLKO NALEWKI) I DO TEGO KRÓLEWNA ŚNIEŻKA ZE MNIE O RZĘSACH CZARNYCH I KRĘCONYCH(BEZ TRWAŁEJ) AŻ DO NIEBA NO IJESZCZE COSMELABŃSKIE JĘDRNE WARY MAM..... I CO............... I CISZA........DEPRESJ A MNIE CHWYTO!!!!

IWONAKO- MOŻE TY ZECHCESZ BYĆ MOJĄ ŻONĄ????? ONE WSZYSTKIE MAJĄ TYLKO MY NIE MAMY.........

Madziusiu z wielką przyjemnością zostanę żoną Twoją Tylko czy aby chcesz? Nie lubię sprzątać, nie lubię gotować, mogę prać, prasować. Ale wiesz, biorąc pod uwagę moj wzrost, świetna byłaby z nas para. Ty Królewna Śnieżka a ja Krasnoludek

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Ivonako ten pieprzyk ponizej ust był smarowany. Ja mam jeden większy w okolicach żuchwy na zdjeciu tego nie widać, bo to z tyłu na linii z szyją. nie wiem czym go przykryła. Czy nie zalepiła go czymś przypadkiem. A tak wogole to zaproponowała usuniecie kiedys tego pieprzyka ponizej ust. Jakaś elektrokoagulacja czy coś za jedyne 150 zł. Prawde mówiac zaskoczyło mnie to bo nigdy nie brałam takiej możliwosći pod uwage.
Masima. Ciekawa wiadomość z tym pieprzykiem, muszę się pokręcić w tym temacie, może faktycznie coś się da usunąć. A jakby za taką małą kaskę, byłoby super. Jakbyś coś więcej wiedziała (kiedyś tam) na ten temat to daj znać proszę.
ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-22, 10:59   #4670
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

[quote=ivonako;8695223]Madziusiu z wielką przyjemnością zostanę żoną Twoją Tylko czy aby chcesz? Nie lubię sprzątać, nie lubię gotować, mogę prać, prasować. Ale wiesz, biorąc pod uwagę moj wzrost, świetna byłaby z nas para. Ty Królewna Śnieżka a ja Krasnoludek


o rany ale fajnie to mam żonęmój Ci on kranoludek i to idealna z nas para Ty i ja jak z bajki - normalnie padne.


ale zaraz to moge mieć siedmiu krasnalutków haha to szczęściara ze mnie.

Ale fajnie tu z Wami tak wprost Cosmicznie
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 11:10   #4671
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

ja tu na chwilke,bo mi sie znowu w rachunkach pomyli.ivonako bij bo zapomnialam o Tobie.Nie wiem jak do tego moglo dojsc
madziusiu ja to Was obie tez za zony wezme jak chcecie,bede na nas(piatke) pieniazki zarabiac,a Wy bedziecie sie chalupka zajmowac,co?
Masima,jak ja maske mialam, to w domu bylo kilku robotnikow.I tak przez pierwszy tydzien.Kochana to byl KOSZMAR I WSTYD.Ciagle sie na mnie gapili,a najgorsze zaczelo sie po 2 dniach jak skora PLATAMI schodzila.JEZU!!!
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 12:24   #4672
annaluiza
Raczkowanie
 
Avatar annaluiza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 141
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez madziusia777 Pokaż wiadomość
.......ja kochana ....... jestem taaaaka samotna tutaj.
Zgoda! A lubisz gotować? bo ja może i lubię, ale nie koniecznie coś z tego wychodzi
tylko ciiii, bo jak się przyznam Buczce i Megi, to mnie z trójkata wyrzucą
annaluiza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 12:26   #4673
annaluiza
Raczkowanie
 
Avatar annaluiza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 141
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

[quote=madziusia777;869547 5]
Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Madziusiu z wielką przyjemnością zostanę żoną Twoją Tylko czy aby chcesz? Nie lubię sprzątać, nie lubię gotować, mogę prać, prasować. Ale wiesz, biorąc pod uwagę moj wzrost, świetna byłaby z nas para. Ty Królewna Śnieżka a ja Krasnoludek


o rany ale fajnie to mam żonęmój Ci on kranoludek i to idealna z nas para Ty i ja jak z bajki - normalnie padne.


ale zaraz to moge mieć siedmiu krasnalutków haha to szczęściara ze mnie.

Ale fajnie tu z Wami tak wprost Cosmicznie
widzę, że jednak nie jestem pierwsza
annaluiza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 14:46   #4674
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez annaluiza Pokaż wiadomość
Zgoda! A lubisz gotować? bo ja może i lubię, ale nie koniecznie coś z tego wychodzi
tylko ciiii, bo jak się przyznam Buczce i Megi, to mnie z trójkata wyrzucą
.........żono moja zielonooka, dla Ciebie wszystko, garki co prawda z rąk mi wypadają ale za to naleweczki -pierwsza klasa, nie mozna sie najeść ale za to upić że hoho.
..................i tylko ciiiiiiicho?????? kochana toż tu trójkąciki na czasie.
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 15:17   #4675
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Rany Boskie wichury wracają, i intensywne burze, siedze teraz w domu wiec na bieżąco jestem z wszystkimi informacjami. Madziusia jak u ciebie ? podlaskie zagrożone znowu. U mnie na szczęście spokój, już mnie podlało w tym roku raz zreszta.
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 15:29   #4676
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Rany Boskie wichury wracają, i intensywne burze, siedze teraz w domu wiec na bieżąco jestem z wszystkimi informacjami. Madziusia jak u ciebie ? podlaskie zagrożone znowu. U mnie na szczęście spokój, już mnie podlało w tym roku raz zreszta.
....u mnie narazie spokojnie ale tez słyszałam że wichury wracają brrrrr i patrze w niebo. U nas tu w warmińsko- mazurskim to w miare jakoś aż tak wielkich szkud nie ma. Chociaż już burz mam po dziurki w nosie. Dosyć już piorunów. Rok temu nawidził nas Biały Szkwał- 12 osób zginęło na jeziorach a w mieście to była ciemność i piekło, i nawet nie śniło mi sie żeby komputer włączyćteraz to tam u was pogoda daje sie we znaki..
Człowiek robi sie jak marny pyłek wobec takiego żywiołu.................. .
.
napisz jak sie czujesz jak zmyłaś maske i twarz Twoja wygląda.
...............jeteśmy ciekawe
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 15:36   #4677
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
Mnie sie wydaje,ze to nie jest grubo(ale i tak bedziesz piekna),a nie chcial Ci posmarowac pod oczy?

Buczacza nie posmarował pod oczy i chyba dobrze zrobił. Wydaje mi sie ze naczynka zostały i tak nadwyrężone. Pojawiła sie siateczka na policzku bezpośrednio pod okiem której do tej pory nie było
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 15:51   #4678
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez madziusia777 Pokaż wiadomość
.
.
napisz jak sie czujesz jak zmyłaś maske i twarz Twoja wygląda.
...............jeteśmy ciekawe

Madziusia jestem zaskoczona tym ze moja twarz jest czerwono - brązowa juz dzisiaj. Lekarka powiedziała ze dzisiaj nie bedzie jeszcze żadnej reakcji. Że wszystko sie zacznie od soboty jak zaczne używać cos 2. Maske zmyłam 12 godzin temu, ale juz po trzech godzinach widoczna była reakcja (wczesniej nie wiem bo próbowałam spać) , a teraz z godziny na godzine rumień sie nasila. Jest mi gorąco. Twarz jest "niewyjsciowa". Z taką facjatą nie da sie z domu wyjsc, bo głupio strasznie. A ja robiłam plany żeby do fryzjera dzisiaj iśc. A tam mi zawsze ze trzy godziny schodzi. Wiesz jak bym wyglądała wychodząc stamtąd po kilku godzinach ?
Kamilia mi odradziła, dzięki ci kochana, ze wstydu miałabym chyba dwa razy tyle tej czerwieni na pyszczku jeszcze.

Ogólnie to jestem zachwycona Im bardziej widoczna reakcja to tym lepiej bo lepsze efekty będą. Czy jakaś normalna kobieta bez takich "przejsć " jak my bylaby w stanie uwierzyć że jakaś inna moze być zachwycona czerwienią, rumieniem, łuszczeniem.... itd. Z domu nie moge wyjść, słońca nie oglądam, rolety, zasłony, żaluzje opuszczone a i tak jest bosko. Nie moge sie doczekac jutra kiedy zaczne stosować cos 2 i bede jeszcze bardziej rumiana, zaczne obłazić, a z poczwarki wyjdzie motylek


Dziękuje wam wszystkim które jesteście ze mną. To naprawde jest ważne
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 16:00   #4679
nieco
Raczkowanie
 
Avatar nieco
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 95
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Dziewczyny, ja się załamię znów mnie impreza ominęła Firefox sie zbuntował, ale dopiero dzisiaj wpadłam na to, że to jego wina i przesiadłam się na Internet Explorera.

Gratuluję tym, do których doszedł już Cosmelan, juz się bałam o was.

Masima Cieszę się, że zaczęłaś tak szybko kurację, trzymam kciuki. Oczywiście twojej fotki tez nie widziałam Świetną masz dermatolożkę

Gratuluję także młodej parze - wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia

Buczacza znikają ci te plamy po ostropeście?
Przez ciebie byłam bliska zjedzenia pasty na problemy z dziąsłami - tej zawierającej pine bark. Wypatrzyłam ją ostatnio u mamy, ale pohamowałam się, bo stwierdziłam, że musze się jeszcze dokładnie dowiedzieć, co ja chciałam połknąć i czy nie lepiej to wetrzeć w uda na cellulit

W odpowiedzi na pytania stanikowe, wyjaśniam, co następuje:

Różnice w rozmiarach brytyjskich i polskich wynikają z tego, że anglosasi liczą w calach i w swojej rozmiarówce uwzględniają podwójne literki np DD, FF itd, więc u nich rozmiar kolejny jest większy od poprzedniego o 2,5 cm. Na kontynencie rozmiar zmienia się co 2 cm.
Kalkulator pokazuje rozmiary brytyjskie, bo wyspiarze dawno zauważyli, ze kobiety maja różną budowę i miseczki przydałyby im się do K nawet, a obwody od 60. Marki do których stosuje się rozmiarówkę brytyjską to np Freya, Panache, Masquerade, Elle Macpherson, Rigby & Peller i wiele innych. Rozmiarówkę polską natomiast stosowć należy m.in. do Triumpha (ale on nie uznaje dużych literek), Feliny i oczywiście do rodzimej produkcji np. Avocado (piękne staniki). A producenci, którzy chcieli sobie ułatwić życie (bo z pewnością nie kobietom) albo w większości są niedouczeni, produkują 3 rozmiary na krzyż, bo po co jak brytyjczycy produkować 100 rozmiarów?

Ja też kiedyś nosiłam 75B i czasami wydawało mi sie za duże. Póżniej spróbowałam 70C i też było dobre, a teraz noszę 60F (brytyjskie) i jest bardzo dobre, a wyglądam lepiej. Gwarantuję, że wy też nie powinnyście nosić 75B ani 75A i taki rozmiar nie wyjdzie wam z kalkulatora. Kalkulator zaniża rzeczywisty obwód pod biustem, bowiem stanik powinien ściśle przylegac do ciała i w ten sposób podtrzymywać biust, a zapomina sie o tym, że gdy wymyślono rozmiary staników, to nie było jeszcze rozciągliwych tkanin, teraz trzeba to trochę zweryfikować.
Wszystkie na tym forum jesteście szczupłe i z pewnością 75 jeździ wam po ciele i przy każdym ruchu zmienia położenie. 75DD nosi moja siostra, któa jest naprawdę wysoką i postawną dziewczyną. Wy pewnie bez problemu wejdziecie w 60, 65.

Masima niestety moge cię rozczarować, że w bliźniaku za rogiem możesz nie kupić stanika we właściwym rozmiarze, takie sklepy są w mniejszości, choć w większych miastach są. Pozostaje internet, co jest wygodne. Pamiętaj jednak przy mierzeniu biustonosza, aby właściwie go założyć. Instrukcja: zakładasz stanik, pochylasz się, prawą ręką łapiesz za prawy fiszbin i pociągasz lekko, lewą rękę wkładasz pod ramiączko i wyciągasz spod pachy pierś układając ją w miseczce, tak samo z drugą. Dzięki temu stanik, który sprawiał wrażenie zbyt małego, może będzie dobry. Na początek warto zacząć od staników miękkich na fiszbinach, bo wtedy najlepiej widać jak pierś się w nim układa, a przeźroczyste koronki są bardzo seksi. Na zakupy warto zabrać ze sobą Piersówkę http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...6e836a44a.html

Kurczę rozpisałam się, w razie czego pytajcie, ale odsyłam również na fora stanikowe, bo od stanika do Cosmelanu to jednak daleko, a nie chcę dostać lania za zaśmiecanie wątku.
nieco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 16:11   #4680
nieco
Raczkowanie
 
Avatar nieco
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 95
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

I zapomniałam jeszcze

Kamilio mam nadzieję, że juz dobrze się czujesz. Ja ostatnio zjadłam kanapkę z przeterminowanym masłem (było z mojej własnej lodówki, co za wstyd) i było mi bardzo żle.

Oj Masima, to ty w najbliższym czasie fryzjera nie ujrzysz , ale może palmy ci zejdą, skoro tak dobrze reagujesz. Tylko te naczynka... kup sobie maść arnikową, choć na mnie nie działała dobrze, ale u innych sie sprawdzała. Ponadto ja polecałabym raczej preparaty z rutyna do łykania niźli samą wit. C
nieco jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:18.