Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-11, 17:30   #391
kasiulaa1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 335
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

polecam malta lafayette jak najbardziej
__________________
wymianka -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=545389

Edytowane przez kasiulaa1990
Czas edycji: 2013-01-11 o 18:17
kasiulaa1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-10, 21:42   #392
MargoF1
Raczkowanie
 
Avatar MargoF1
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Pzn
Wiadomości: 221
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Mam proste jak druty włosy do łopatek. Potrzebuję podciąć je max. 2 cm (porozdwajane końcowki). Nie potrzebuję więcej, bo bardzo o włosy dbam. Poszukuję fryzjera/fryzjerki, który faktycznie o tyle mi je skróci (a nie o 1-15cm) i lekko wycieniuje degażówkami (jestem przeciwniczką brzytwy!). Nie chciałabym też zapłacić za tę usługę jak za zboże Mieszkam na os. przyjaźni, więc jeśli zwłaszcza w tych okoicach jest ktoś godny uwagi, to bardzo proszę o poradę
MargoF1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-10, 22:51   #393
nigreco
Raczkowanie
 
Avatar nigreco
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 211
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Mogę polecić nowo odkrytego przeze mnie fryzjera i to zupełnie przypadkowo. W Tesco na Opieńskiego jest salon Diamond czy jakoś tak się zwie. Jest tam jeden jedyny pan, pozostałe to panie fryzjerki. Trafiłam tam z przypadku właśnie do niego i byłam super zadowolona. 70 zł za strzyżenie włosów do brody. Godzina strzyżenia, perfect wykonanie, wszystko tak jak chciałam. Możecie śmiało tam uderzać. Kiedyś był w Tesco inny salon, taki tandeciarski, teraz jest zupełnie inny, bliżej Jyska.
__________________
Dwie rzeczy czynią kobietę niezapomnianą - jej łzy i jej perfumy.
Sacha Guitry [COLOR=Blue][SIZE=2]
nigreco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-21, 09:48   #394
kaaterina
Zadomowienie
 
Avatar kaaterina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 726
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Ja chodziłam do LaFayette do Plazy (do Sebastiana) potem na przełomie 2011/2012 dwa razy byłam w Pestce z grouponem (też u Sebastiana) i potem już tyko do Sebastiana do jego nowego salonu. Co do LaFayette - glośno, ruchliwie, duży przerób. I w sumie nic więcej powiedzieć nie można jak się chodzi specjalnie do konkretnego fryzjera
kaaterina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-21, 16:00   #395
zuzannaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 59
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Cytat:
Napisane przez kaaterina Pokaż wiadomość
Ja chodziłam do LaFayette do Plazy (do Sebastiana) potem na przełomie 2011/2012 dwa razy byłam w Pestce z grouponem (też u Sebastiana) i potem już tyko do Sebastiana do jego nowego salonu.
a o jakim Sebastianie mowa? gdzie jest ten salon i jakie ceny? i w ogóle czy mogłabyś coś więcej o nim napisać?
ostatnio cicho na forum, a ja poszukuję fryzjera.
zuzannaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-22, 08:44   #396
kaaterina
Zadomowienie
 
Avatar kaaterina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 726
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Chyba najłatwiej będzie się czegoś o nich dowiedzieć przez fb. Wpisz Studio Fryzur "Frycki" - siedzibę mają na ul Wierzbięcice 18, tuż przy przystanku tramwajowym. Bardzo ciężko tam gdzieś zaparkować, nawet w weekend. Pracuje tam 3 chlopaków - Sebastian, Krzysztof (świetnie tnie facetów) i jeszcze jeden którego imienia nie znam. Ja przeważnie ścinam włosy półdługie i płacę 70 zł. Myślę, że to cena ani mała, ani wysoka - taki średniak, zdarzało mi się już płacić w innych miejscach za ścięcie 90-150 zl... Fajnie tam i porządnie robią Za farbowanie ostatnio zapłaciłam zdaje mi się 120 zł, jeden kolor na całość.
kaaterina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-24, 14:16   #397
ladyasia
Raczkowanie
 
Avatar ladyasia
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: DK
Wiadomości: 350
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

cześć korzystam z porad wizażanek już od dawna, ale dopiero co się zarejestrowałam...

chciałabym zapytać, czy któraś z Was była w salonie Łukasza Buhla na Piekarach? Szukam dobrego fryzjera, a znajoma zaproponowała mi Bartka, który tam właśnie pracuje.
Z drugiej strony - w Internecie znalazłam bardzo mało opinii i jak już takie były - to raczej złe
ladyasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-02, 16:43   #398
anita2103
Rozeznanie
 
Avatar anita2103
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gniezno
Wiadomości: 913
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Ja polecam Fryzjerke Pania Patrycje z La Femme Beauty przy ul.Bolesława Prusa....jest swietna nikt mi nigdy tak nie ułożył i wystylizował włosów. Jest prześwietna. Salon bardzo konkretny z tym czymś, bardzo przytulny Ceny są jak na jakość bardzo niskie
__________________
Zawsze przygarnę Daisy oraz każdą ilość Hot Couture [B][COLOR=Purple]
anita2103 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 21:15   #399
miss white
Przyczajenie
 
Avatar miss white
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Dziewczyny, czy któraś z Was może polecić dobrego fryzjera z Poznania, który rozjaśni mi włosy z bardzo ciemnego brązu na miodowy blond/bardzo jasny brąz? Nie musi być to oczywiście 'operacja' jednorazowa, zależy mi na tym, żeby fryzjer nie spartaczył roboty i żebym nie wyszła z salonu lejąc wielkie łzy. Mam długie, grube, gęste włosy i szukam kogoś, kto przede wszystkim jest sprawdzony, zna się na rzeczy i nie skasuje ode mnie przy okazji bajońskiej sumy.

Pozdrawiam Was wszystkie
miss white jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-04, 16:16   #400
220689
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Witam! Chciałabym poinformować,że odeszłam z Salonu Magia przy ul.Żydowskiej30 i obecnie pracuje w LA LUMIERE na ul.PRZEMYSŁOWEJ 66
lalumiere.eu
618333213
POZDRAWIAM i ZAPRASZAM Daria Fudala (Fryzjer)
220689 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-05, 23:31   #401
justme789
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Witam! Prześledziłam dokładnie cały wątek i zastanawiam sie nad p. Sylwią. Od dłuższego czasu przymierzam sie do krótkiej fryzurki. Obecnie mam włosy za łopatki, trochę wycieniowane z dłuższą grzywką na bok przy niestety pyzatej buźce. Myślicie, że mogłaby zrobić tu coś, w czym nie będę wyglądać jak pyza? Może poleciłybyście kogoś innego? Nie chciałabym wydać więcej niz 50 zł - jakby co, studentka Z góry dziękuje za pomoc
justme789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-11, 12:36   #402
rudziq84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: POZnan*
Wiadomości: 77
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Cześć dziewczyny, prześledziłam w miarę uważnie cały wątek i mam do was pytanie. Jakiś czas temu na włosach zrobiłam sobie ombre. Farbowałam cały czas włosy na mrożny kasztan castingiem, wiec kolor omrbe wyszedł mi taki bursztynowy - bardzo fajny. Uznałam, że nawet dobrze bym się czuła w takim kolorze na całej długości. Chciałabym, abyście poleciły mi fryzjera, który dobrze nakłada pasemka, albo radzi sobie z takim bałaganem na głowie. Z miejsca powiem, że nie jestem zadowolona z usług Galerii Artystycznej Wagnera, Lafayette, Studia Memaorfozy. Jak dla mnie słabo radzą sobie z doborem koloru włosów dla klientki. Nie powaliły mnie także Panie w Gabriell oraz w Farouku. Brakuje mi w tych wszystkich salonach osoby, która mi doradzi, porozmawia ze mną o problemach związanych z koloryzacją. Nie wiem czy też tak macie, ale odnoszą ostatnio wrażenie że fryzjerzy pytają się tylko czego chcemy i na siłe to robią pomimo np fatalnego stanu włosów. Czekam na wasze sugestie

---------- Dopisano o 13:36 ---------- Poprzedni post napisano o 13:29 ----------

Aha dodam jeszcze że w powyższych salonach tną ok. Panią Sylwię polecam. Problem polega na koloryzacji, z nią już jest gorzej. Pozdrawiam.
__________________
If our love was just a circus you'd be a clown by now

btw

I'm still standing after all this time
Picking up the pieces of my life without you on my mind

"Prawdziwego mężczyznę poznaje się nie po tym jak zaczyna, ale jak kończy".
rudziq84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-12, 14:41   #403
juhu84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Nibylandia :)
Wiadomości: 485
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Może, któraś z dziewczyn była ostatnio u Betleja albo u Sierpińskiego? Szukam kogoś kto naprawdę fajnie obetnie długie, puszące się włosy i doradzi z kolorem
juhu84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-16, 22:57   #404
aniaamelia
Zadomowienie
 
Avatar aniaamelia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 223
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Cytat:
Napisane przez juhu84 Pokaż wiadomość
Może, któraś z dziewczyn była ostatnio u Betleja albo u Sierpińskiego? Szukam kogoś kto naprawdę fajnie obetnie długie, puszące się włosy i doradzi z kolorem
Ja od kilku lat chodzę do Tomka Betleja i jestem zadowolona.
aniaamelia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-16, 23:26   #405
hope1989
Raczkowanie
 
Avatar hope1989
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 283
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Cytat:
Napisane przez miss white Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś z Was może polecić dobrego fryzjera z Poznania, który rozjaśni mi włosy z bardzo ciemnego brązu na miodowy blond/bardzo jasny brąz? Nie musi być to oczywiście 'operacja' jednorazowa, zależy mi na tym, żeby fryzjer nie spartaczył roboty i żebym nie wyszła z salonu lejąc wielkie łzy. Mam długie, grube, gęste włosy i szukam kogoś, kto przede wszystkim jest sprawdzony, zna się na rzeczy i nie skasuje ode mnie przy okazji bajońskiej sumy.

Pozdrawiam Was wszystkie
Gorąco polecam w tej kwestii salon Patrycji Lewandowskiej przy ul. Górna Wilda. Przy czym trzeba poprosić, aby właścicielka farbowała włoski. Do drugiej fryzjerki tam pracującej nie mam zaufania (może przez to, że jestem uczulona na punkcie włosów i boje się powierzyć je komuś innemu niż Pani Patrycji).

Miałam w jej salonie przefarbowane włosy z ciemnego brązu na jasny, pszeniczny blond Ale nie od razu był taki efekt... Dopiero przy trzeciej wizycie uzyskany został jasny kolor.
Fryzjerka podeszła wg mnie profesjonalnie do swojej pracy, bo delikatnie potraktowała moje włosy (o ile można tak powiedzieć, przy takim zabiegu). Nie nałożyła rozjaśniacza po dekoloryzacji, tylko farbę. Wyszedł wtedy miedziany blond. Po drugiej wizycie włoski zostały trochę rozjaśnione, a po trzeciej znów ciut rozjaśniacza i wymarzony efekt

Troszkę musiałam poczekać na blond fryzurkę, ale cieszę się, że nie było to poniesione mega wypadaniem włosów i ostrym traktowaniem.

Jest tylko jedno niestety... Blond, po nałożeniu farby szybko się spłukuje. Tak po dwóch tygodniach wypłowiał i musiałam (ciągle muszę) wspomagać się po tym czasie fioletowym szamponem Joanny, by eliminować żółtawy połysk. Nie wiem czy taka jest zasada przy farbowanych blondynkach, czy też w salonie Pani Patrycji są używane średniej jakości farby.
hope1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-17, 07:30   #406
juhu84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Nibylandia :)
Wiadomości: 485
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Cytat:
Napisane przez aniaamelia Pokaż wiadomość
Ja od kilku lat chodzę do Tomka Betleja i jestem zadowolona.
farbujesz się u Tomka czy tylko ciecie?
juhu84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-17, 10:34   #407
aniaamelia
Zadomowienie
 
Avatar aniaamelia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 223
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Cytat:
Napisane przez juhu84 Pokaż wiadomość
farbujesz się u Tomka czy tylko ciecie?
Mam naturalne proste włosy, których nigdy nie farbowałam. Do Tomka chodzę tylko na podcięcie włosów. Obecnie mam obcięte włosy na półokrągło. Wiem, że jeśli zaznaczę, że ma podciąć tylko dwa cm (bo zapuszczam włosy) to tyle będzie obcięte. Jeśli nie chcesz cieniować włosów to musisz mu to na wstępie powiedzieć. To jedyny fryzjer, któremu ufam.
aniaamelia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-17, 11:57   #408
juhu84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Nibylandia :)
Wiadomości: 485
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Cytat:
Napisane przez aniaamelia Pokaż wiadomość
Mam naturalne proste włosy, których nigdy nie farbowałam. Do Tomka chodzę tylko na podcięcie włosów. Obecnie mam obcięte włosy na półokrągło. Wiem, że jeśli zaznaczę, że ma podciąć tylko dwa cm (bo zapuszczam włosy) to tyle będzie obcięte. Jeśli nie chcesz cieniować włosów to musisz mu to na wstępie powiedzieć. To jedyny fryzjer, któremu ufam.
chyba , mnie przekonałaś
juhu84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 09:47   #409
tawaki
Przyczajenie
 
Avatar tawaki
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 11
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Długo szukałam fryzjera w Poznaniu, który doprowadzi moje włosy do ładu.

Po wizycie w małym saloniku na ul. Głogowskiej, nazwy nie pamiętam, ale wchodziło się w którąś z bram, wyszłam z najgorzej wycieniowanymi włosami w życiu. Z tyłu zamiast, tak jak zawsze, kilku warstw miałam coś w rodzaju nierównych schodków. Wyglądało to co najmniej dziwnie. Musiałam czekać kilka miesięcy aby coś z nimi zrobić bo nie chciałam mocno skracać włosów.

Z obawami zaczęłam szukać nowego fryzjera. Znajoma poleciła mi salon Escape, również na Głogowskiej. No i pierwszy raz wyszłam od fryzjera zadowolona. Byłam u p. Darii, która profesjonalnie oceniła włosy, powiedziała szczerze co da się zrobić i ścięła tyle ile uzgodniłyśmy. Przy doborze fryzury wzięła pod uwagę nie tylko kształt twarzy ale także kondycje włosów i to jak się układają. Za mycie, strzyżenie i stylizacje zapłaciłam 74zł. Uważam, że to całkiem dobra cena.

Teraz czeka mnie demakijaż włosów i farbowanie. Zastanawiam się czy też zrobić to w Escape czy szukać innego salonu. Może któraś z dziewczyn farbowała włosy w Escape?
tawaki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-19, 15:13   #410
ladyasia
Raczkowanie
 
Avatar ladyasia
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: DK
Wiadomości: 350
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

^ reklama.
ladyasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 21:28   #411
tawaki
Przyczajenie
 
Avatar tawaki
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 11
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Cytat:
Napisane przez ladyasia Pokaż wiadomość
^ reklama.
Nie sądzę

Żeby nie było zbyt różowo to dodam, że panie fryzjerki prowadziły prywatne rozmowy podczas mycia włosów co było trochę irytujące bo mało mnie interesowałam kto z kim i dlaczego.
tawaki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 16:51   #412
miss white
Przyczajenie
 
Avatar miss white
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Cytat:
Napisane przez hope1989 Pokaż wiadomość

Troszkę musiałam poczekać na blond fryzurkę, ale cieszę się, że nie było to poniesione mega wypadaniem włosów i ostrym traktowaniem.

Jest tylko jedno niestety... Blond, po nałożeniu farby szybko się spłukuje. Tak po dwóch tygodniach wypłowiał i musiałam (ciągle muszę) wspomagać się po tym czasie fioletowym szamponem Joanny, by eliminować żółtawy połysk. Nie wiem czy taka jest zasada przy farbowanych blondynkach, czy też w salonie Pani Patrycji są używane średniej jakości farby.
Bardzo Ci dziękuję, w tam razie odwiedzę ową panią. Napisz jeszcze, proszę, jak długo czasowo zajęło Ci przejście od naturalnego koloru do wymarzonego?
miss white jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-24, 11:13   #413
hope1989
Raczkowanie
 
Avatar hope1989
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 283
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Cytat:
Napisane przez miss white Pokaż wiadomość
Bardzo Ci dziękuję, w tam razie odwiedzę ową panią. Napisz jeszcze, proszę, jak długo czasowo zajęło Ci przejście od naturalnego koloru do wymarzonego?
Dokładnie nie pamiętam... Strzelam, że w przybliżeniu dwa miesiące i kilka dni. Toteż trzeba uzbroić się w cierpliwość Ale tak jak pisałam wcześniej z natury jestem ciemną brunetką, więc musiałam czekać, by nie zniszczyć włosków
Daj znać jakie wrażenia po wizycie u p. Patrycji.
hope1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-02, 16:56   #414
redd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

...

Edytowane przez redd
Czas edycji: 2013-04-02 o 17:15
redd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-13, 20:49   #415
alasok1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

cześć!
A czy może wiecie gdzie pracuje obecnie p. Agnieszka, która pracowała kiedyś (w 2012) w Studiu Charel na Rybakach? Ścięła mnie kiedyś niesamowicie, nikt wcześniej i nikt później mnie tak nie ściął. Mam włosy z tendencją do kręcenia. Poszłam się kiedyś umówić na wizytę i niestety dowiedziałam się, że p. Agnieszka już tam nie pracuje.
Ktoś pomoże?

Alicja
alasok1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-14, 22:59   #416
Blanatala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 12
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Cześć dziewczyny ostatnio zamarzyło mi się ombre na włosach i chciałabym znaleźć jakiś dobry salon fryzjerski, gdzie po wizycie nie będę chlipać, że wyglądam jakby mi po protu zanurzyli włosy w kubełku z farbą. Dobrze by było, gdyby też mój portfel nie chlipał
Macie jakieś "doświadczenie" z tego typu koloryzacją? Jacyś godni polecenia fryzjerzy/fryzjerki?
Blanatala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-23, 16:19   #417
Vanillivi
Raczkowanie
 
Avatar Vanillivi
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 443
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Hej dziewczyny! Szukam jakiegoś dobrego fryzjera w Poznaniu, który dobrze wycieniuje włosy. Mam proste, cienkie włosy do łopatek, kompletnie bez objętości. Niestety wiem że nieprofesjonalne wykonanie cieniowania na takich włosach wygląda opłakanie. Polecacie kogoś? Jestem studentką, więc cena też jest istotna, choć jeśli miałabym być na długo zadowolona z efektu, to wolałabym dołożyć Fryzjerka z mojej miejscowości wiecznie obcina moje włosy na prosto twierdząc że inaczej się nie da;/
__________________
''Jeżeli niezręcznie Ci odwiedzić przyjaciół bez specjalnego powodu, powiedz im, że przychodzisz życzyć im Bardzo Szczęsliwego Czwartku''
Vanillivi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-24, 12:28   #418
justme789
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Z pewnością pojawią się zaraz głosy, że tylko 2 wpisy i to na pewno reklama, ale każdy mierzy ludzi swoją miarą.
Na moje zapytanie nikt nie udzielił odpowiedzi, więc postanowiłam zaryzykować i zapisałam się do p. Sylwii w Farouku. Mogę zdecydowanie powiedzieć, że jestem zachwycona!!!! Duży profesjonalizm. Najpierw zostałam zapytana co mniej więcej bym chciała, a następnie pani fryzjerka zaproponowała mi 2 fryzury, po czym dokonałam wyboru. I takim oto sposobem uzyskałam nareszcie upragnioną krótką twarzową fryzurkę, którą mogę się cieszyć od miesiąca. Myślę, że 50 zł nie jest wygórowaną ceną w odniesieniu do jakości. Polecam.

Edytowane przez justme789
Czas edycji: 2013-04-24 o 12:31
justme789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-24, 12:47   #419
Dashie95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6
Fryzjer wlkp// Taka męska fryzurka ;D

Witam wszystkich.

Może na początek się przedstawię, bo jestem tutaj nowy )
Jestem Czarek, mam 17 lat i ostatnio mam pewien problem. Szukałem jakichś fryzur na gęste i grube włosy na necie, gdyż się nie znam i mało fryzur mi się podoba, niestety (nie tyle co podoba, ale większość zapewne by mi nie pasowała).

Dobra przejdę do sedna sprawy, a mianowicie natrafiłem na genialną fryzurę w necie. ZA189*^% mi się spodobała i jest dość podobna do mojej aktualnej (grzywka w tą samą stronę, wgl podobna ;D, dodam jeszcze że mam kwadratową głowę)

Niestety nie wiem, gdzie mam sobie zrobić takie cudo. Mieszkam w 20 tyś miasteczku w wlkp, mogę dojechać gdzieś w okolice Piły/Poznania.

Tutaj pytanie do was: czy łatwo jest zrobić taką fryzurę, czy zrobi ją przeciętny fryzjer. Kto wgl byłby w stanie zrobic mi coś takiego (razem z pasemkami)

Polecajcie mi fryzjerów z okolic Poznań/Piła którzy by się tego podjeli (+ ew jaka cena za taki "zabieg")

Załączam fotę tej fryzury...
Z góry thx za pomoc ;D

http://img.styl.fm/resize/watermark/...0e/43/e5d1.jpg

PS ktoś chyba przeniósł mój wątek do tego tematu, więc nie krzyczcie na mnie że mam założyć osobny temat ;(

Edytowane przez Dashie95
Czas edycji: 2013-04-24 o 14:27
Dashie95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-26, 21:08   #420
aniaamelia
Zadomowienie
 
Avatar aniaamelia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 223
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Cytat:
Napisane przez Vanillivi Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Szukam jakiegoś dobrego fryzjera w Poznaniu, który dobrze wycieniuje włosy. Mam proste, cienkie włosy do łopatek, kompletnie bez objętości. Niestety wiem że nieprofesjonalne wykonanie cieniowania na takich włosach wygląda opłakanie. Polecacie kogoś? Jestem studentką, więc cena też jest istotna, choć jeśli miałabym być na długo zadowolona z efektu, to wolałabym dołożyć Fryzjerka z mojej miejscowości wiecznie obcina moje włosy na prosto twierdząc że inaczej się nie da;/
Niestety taki fryzjer nie istnieje
Poza tym nie cieniuj cienkich włosów
aniaamelia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-05-12 10:53:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:07.