Jaki zlewozmywak wybrać? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-30, 12:57   #1
niunieczek
Rozeznanie
 
Avatar niunieczek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 628

Jaki zlewozmywak wybrać?


Cześć w naszej nowej kuchni będę miała zmywarkę 45 cm i teraz mam dylemat jaki zlewozmywak kupić? Taki z 1 komorą, 1/5 komory czy może z ociekaczem? Czy taki ociekacz wogóle się przydaje czy lepiej kupić małą suszarkę i postawić obok zlewu? (nie będzie szafki z suszarką)

Jakie wy wizazanki macie zlewy, czy jesteście zadowolone czy raczej po fakcie kupiłybyście coś zupełnie innego?
Czekam na wasze sugestie i rady.
Aha zlew będzie raczej ze stali nierdzewnej (cena)
__________________

Natalia, moje szczęście 10 luty 2009
---------------------------------------------------
Kocham Cię
www.suwaczek.pl/cache/73f8097926.png
niunieczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-30, 13:44   #2
Kattie7
Wtajemniczenie
 
Avatar Kattie7
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 465
Dot.: Jaki zlewozmywak wybrać?

jesli masz zmywarke to 1-komorowy z ociekaczem jest wystarczajcy
ja w kazdym razie kupiłabym z ociekaczem, jest przydatny, choćby zeby postawic 1 kubek po umyciu, bo przeciez nie bedzie włączac sie zmywarki dla 1 kubka
a postawienie suszarki obok zlewu, na blacie, nie jest dobrym rozwiązaniem bo woda będzie się rozlewac po całym blacie, nie mowiąc juz o tym, ze blat moze sie szybko zniszczyć jeśli będzie non stop mokry
suszarke na naczynia mozesz postawic na ociekaczu
jeszcze wazne jest jak dużo osob jest w domu, bo nas np. jest 6 osób i "produkujemy" sporo brudnych naczyń, dlatego mamy dwukomorowy z ociekaczem + zmywarke 60cm
Kattie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-30, 13:53   #3
niunieczek
Rozeznanie
 
Avatar niunieczek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 628
Dot.: Jaki zlewozmywak wybrać?

ja tak dużej rodzinki nie mam 1+1 jak na razie a garów jakby armia mieszkała, lubie jak jest dużo ludzi w domu, wtedy tak weselej jest.

A co myślisz o takiej małej suszarce stojącej na stałe http://www.allegro.pl/item260441204_...r_gratis_.html przy np takim zlewie http://www.allegro.pl/item256964204_...cornetto_.html
Tak się zastanawiam czy nie bedzie wygladałolo mało estetycznie?
A jeśli chodzi o ociekacz to taki większy czy maciupki?
__________________

Natalia, moje szczęście 10 luty 2009
---------------------------------------------------
Kocham Cię
www.suwaczek.pl/cache/73f8097926.png
niunieczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-30, 14:05   #4
Kattie7
Wtajemniczenie
 
Avatar Kattie7
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 465
Dot.: Jaki zlewozmywak wybrać?

suszarka sama w sobie jest ładna i funkcjonalna, ale jezeli masz małą kuchnie i mały zlewozmywak to, wydaje mi sie, ze taka suszarka jest trochę za duża, moze cos nie piętrowego
co do zlewu, ja osobiście nie lubie okrągłych zlewów, nie wiem, moze to kwestia przyzwyczajenia, bo zawsze w domu miałam kwadratowe,
ale zlew ładny,
wszystko zależy jak duzo masz miejsca do dyspozycji
Kattie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-30, 14:19   #5
niunieczek
Rozeznanie
 
Avatar niunieczek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 628
Dot.: Jaki zlewozmywak wybrać?

Mam do dyspozycji całe 79 cm blatu, tyle że zaraz obok bedzie płyta kuchenki
wygląda to mw tak jak na rysunku który mam nadzieję się załączy.
wyszukałam na allegro jeszcze taki zlew http://www.allegro.pl/item262560081_...ia_gratis.html i moze na ten się zdecyduję, tylko ociekacz z której strony? Od sciany czy od kuchenki?

Wiem wiem marudzę ale jak juz raz wytnę dziurę w blacie to bedę miała tą dziurę przez najblizszych 10 lat
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kuchnia.JPG (18,7 KB, 88 załadowań)
__________________

Natalia, moje szczęście 10 luty 2009
---------------------------------------------------
Kocham Cię
www.suwaczek.pl/cache/73f8097926.png
niunieczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-30, 14:27   #6
Kattie7
Wtajemniczenie
 
Avatar Kattie7
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 465
Dot.: Jaki zlewozmywak wybrać?

ładny
ociekacz chyba od strony sciany, rozumiem że będzie pod samą ściana, to nie będzie zbytnio na widoku
Kattie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-30, 19:13   #7
gahha83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10
Dot.: Jaki zlewozmywak wybrać?

http://www.allegro.pl/item262560081_...ia_grati s.html i moze na ten się zdecyduję, tylko ociekacz z której strony? Od sciany czy od kuchenki?

Od strony ściany lepiej
gahha83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-31, 07:51   #8
mewcia
Raczkowanie
 
Avatar mewcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 268
Dot.: Jaki zlewozmywak wybrać?

co do tego zlewu co wyszukalas na allegro to mialam kiedys taki w wynajmowanym mieszkaniu. owszem praktyczne jest to ze jesli nie masz suszarki to zawsze jest ten kawalek ociekacza ale za to material z ktorego jest wykonany jest tragiczny. Widac na nim kazda krople wody i jesli po kazdym myciu dokladnie nie wycierasz sciereczka to wtedy wyglada okropnie. U siebie w domu mam zlewozmywak z ociekaczem, jednokomorowy ale marmurkowy i jestem bardzo zadowolona bo nawet jesli nie zdaze wytrzec go z wody to i tak wyglada elegancko. Tyle tylko ze to juz troche inny koszt bo my placilismy za nasz z bateria jakies 1200 zl.
__________________
mewcia
mewcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-31, 07:58   #9
niunieczek
Rozeznanie
 
Avatar niunieczek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 628
Dot.: Jaki zlewozmywak wybrać?

Bardzo dziękuję dziewczyny za podpowoedzi i sugestie, zdecydowałam się na ten
http://www.allegro.pl/item262560081_...ia_gratis.html
jak go troche pouzytkuję to zdam relację czy zakup był trafiony.
Mewciu wiem że dobrze jest wydać raz więcej i mieć porządny sprzęt ale na dzień dzisiajszy muszę zadowolić się takim zlewkiem.
__________________

Natalia, moje szczęście 10 luty 2009
---------------------------------------------------
Kocham Cię
www.suwaczek.pl/cache/73f8097926.png

Edytowane przez niunieczek
Czas edycji: 2007-10-31 o 08:02 Powód: dopiska
niunieczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-31, 08:23   #10
meyham
Raczkowanie
 
Avatar meyham
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 76
Dot.: Jaki zlewozmywak wybrać?

Witam, mam podobny problem co koleżanka zakładająca temat. Kupiliśmy mieszkanie i trzeba wszystko urządzić - zmywarka 45 cm to podstawa + zlew, no i pytanie jaki?

Mnie podobają się wyroby IKEA, a najbardziej zlew jednokomorowy, bez ociekacza - kwadratowy, albo 1,5 komory + ociekacz, ale ten ostatni chyba za duży jak na 2 osoby... ?
meyham jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-31, 10:10   #11
niunieczek
Rozeznanie
 
Avatar niunieczek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 628
Dot.: Jaki zlewozmywak wybrać?

Cytat:
Napisane przez meyham Pokaż wiadomość
Witam, mam podobny problem co koleżanka zakładająca temat. Kupiliśmy mieszkanie i trzeba wszystko urządzić - zmywarka 45 cm to podstawa + zlew, no i pytanie jaki?

Mnie podobają się wyroby IKEA, a najbardziej zlew jednokomorowy, bez ociekacza - kwadratowy, albo 1,5 komory + ociekacz, ale ten ostatni chyba za duży jak na 2 osoby... ?
Mnie by jedna komora bez ociekacza w zupełności wystarczyła, ale post kattie utwierdził mnie w przekonaniu ze jednak ociekacz się przyda i taki zlew też zamówiłam.
Życzę miłego urządzania mieszkanka, ja nie mogę się doczekać kiedy bedę wieszała firanki, których jeszcze zresztą też nie mam

Właśnie weszłam na stronkę ikea jest tam takie fajne cóś http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/58473885 , moze zamontuję taki dozownik w zlewie na płyn do naczyń?
__________________

Natalia, moje szczęście 10 luty 2009
---------------------------------------------------
Kocham Cię
www.suwaczek.pl/cache/73f8097926.png

Edytowane przez niunieczek
Czas edycji: 2007-10-31 o 10:32 Powód: dop
niunieczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-01, 05:20   #12
meyham
Raczkowanie
 
Avatar meyham
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 76
Dot.: Jaki zlewozmywak wybrać?

Nie za mały trochę? ale stylowy

A zabudowę kuchni skąd brałaś? Wiem - nie na temat, ale...
meyham jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-02, 07:31   #13
niunieczek
Rozeznanie
 
Avatar niunieczek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 628
Dot.: Jaki zlewozmywak wybrać?

Też chciałam zeby komora była jak największa ale cóż za 300 zł nie ma zbyt duzego wyboru. Wcześniej miałam zlew 2 komorowy ale komory były gabarytowo podobne do tej jednej i z duzymi garami był problem, jak nie wchodziły do zlewu to myłam je w wannie

Kuchnię zamawialiśmy w Bielawie to ich stronka www.czyzewski-meble.pl
mieliśmy kuchnię od nich w poprzednim mieszkaniu i byłam bardzo zadowolona, mam nadzieje ze od tamtego czasu nie zaczeli szukać oszczędności w materiałach i jakości. Kuchnię mają montować 16 jak juz będzie poskładana to wkleje fotkę
__________________

Natalia, moje szczęście 10 luty 2009
---------------------------------------------------
Kocham Cię
www.suwaczek.pl/cache/73f8097926.png
niunieczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-03, 07:30   #14
meyham
Raczkowanie
 
Avatar meyham
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 76
Dot.: Jaki zlewozmywak wybrać?

No cóż z dolnośląskiego nie będę mebli zamawiałą
meyham jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-06, 21:52   #15
viki_22_83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Świdnik koło Lublina
Wiadomości: 433
GG do viki_22_83
Dot.: Jaki zlewozmywak wybrać?

do zmywarki czy 45 czy 60 zlew jednokomorowy z ociekaczem jak poprzedniczka mowiła wystarczy na 100% pozatym wiem to z doświadczenia moja branża ( od 4 miesiecy ) No chyba ze ktos lubi takie gadzety jak komora na mycie owoców itp ale 1 opcja najlepsza.

Pozdrawiam wizażanki
__________________


GABRYŚ -mój mały mężczyzna - 5 latek
17. 08.2009

ALICJA mały motylek
16.07.2014
viki_22_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-09, 11:19   #16
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Jaki zlewozmywak wybrać?

Cytat:
Napisane przez meyham Pokaż wiadomość
Witam, mam podobny problem co koleżanka zakładająca temat. Kupiliśmy mieszkanie i trzeba wszystko urządzić - zmywarka 45 cm to podstawa + zlew, no i pytanie jaki?

Mnie podobają się wyroby IKEA, a najbardziej zlew jednokomorowy, bez ociekacza - kwadratowy, albo 1,5 komory + ociekacz, ale ten ostatni chyba za duży jak na 2 osoby... ?
Jeżeli wersja 1,5 komory Tobie odpowiada do nie przejmuj się że to może za dużo na 2 osoby, najważniejsze żeby Tobie się podobało i było wygodnie. Osobiście mam zmywarkę oraz zlew dwukomorowy z ociekaczem na 2 osoby i nie uważam że to zbyt dużo. Jak do jednej komory wstawię garnki czy plastikowe miski to zawsze mam jeszcze drugą do dyspozycji, a jak gotuję i w tym samym czasie piekę to bardzo się te dwie komory przydają.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-10, 06:36   #17
meyham
Raczkowanie
 
Avatar meyham
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 76
Dot.: Jaki zlewozmywak wybrać?

Tylko nie wiem czy mamy miejsce na 2 komory Muszę usiąść dokładnie i wymierzyć...
meyham jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-10, 21:53   #18
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Jaki zlewozmywak wybrać?

Ja planuję zrobić jedną wysoką szafę- taki komin, będę miała więcej miejsca do chowania sprzętów i chcę jednak wygospodarować miejsce na 2 komory. W tym kominie ma sie znaleźć piekarnik na wysokości oczu i wtedy pod palnikami zrobię szafkę.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-11, 08:58   #19
meyham
Raczkowanie
 
Avatar meyham
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 76
Dot.: Jaki zlewozmywak wybrać?

Też tak chciałam, ale niestesty aż tyle miejsca nie mam. Więc z wysokich szafek będzie tylko lodówka do zabudowy.
meyham jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-17, 10:33   #20
Ewaaa27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3
Dot.: Jaki zlewozmywak wybrać?

Witam. Każdy wybiera zlewozmywak jaki mu pasuje do kuchni. Ale poza kształtem i rozmiarem należy zwrócić uwagę na materiał. Polecam wziąć ceramikę. Parę dobrych lat będzie wyglądał jak nowy. Następną rzeczą jest marka z jakiej chcemy wziąć. Osobiście polecam Villeroy&Boch - wysoka jakość wykonania + duża ilość kolorów do wyboru + często akcesoria gratis. Do małej kuchni dobrze będzie się prezentować np. V&B Subway XU Classicline
Ewaaa27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-21, 14:42   #21
ittybitty
Przyczajenie
 
Avatar ittybitty
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 21
Dot.: Jaki zlewozmywak wybrać?

mi się podobają czarne zlewozmywaki, ale zastanawiam się, czy nie widać na nich bardzo kamienia?
ittybitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-23, 16:09   #22
Priesta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 350
Dot.: Jaki zlewozmywak wybrać?

Cytat:
Napisane przez ittybitty Pokaż wiadomość
mi się podobają czarne zlewozmywaki, ale zastanawiam się, czy nie widać na nich bardzo kamienia?
Moja siostra posiada u siebie czarny, kamienny zlewozmywak i nie jest z niego zadowolona ponieważ jak twierdzi widać każdą kropelkę wody. Z kolei ja mam zlew z białego kamienia i również mogę narzekać ponieważ ciężko go doczyścić.
Tak więc najlepsze są kolory pomiędzy tymi dwoma.
Priesta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-23, 19:29   #23
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Jaki zlewozmywak wybrać?

Kamienne są upierdliwe w czyszczeniu.

Jak dla mnie zlewozmywak wystarczy 1 komorowy bez ociekacza, wolę więcej blatu mieć roboczego. Gary zmywa zmywara.
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-24, 08:28   #24
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Jaki zlewozmywak wybrać?

Cytat:
Napisane przez niunieczek Pokaż wiadomość
Cześć w naszej nowej kuchni będę miała zmywarkę 45 cm i teraz mam dylemat jaki zlewozmywak kupić? Taki z 1 komorą, 1/5 komory czy może z ociekaczem? Czy taki ociekacz wogóle się przydaje czy lepiej kupić małą suszarkę i postawić obok zlewu? (nie będzie szafki z suszarką)

Jakie wy wizazanki macie zlewy, czy jesteście zadowolone czy raczej po fakcie kupiłybyście coś zupełnie innego?
Czekam na wasze sugestie i rady.
Aha zlew będzie raczej ze stali nierdzewnej (cena)
Z jedną komorą plus ociekacz (ale bez odpływu osobnego polecam), ale głęboką. Mam taką samą zmywarkę i 1 komora wystarcza, chociaż nie wiem, czy nie wzięłabym większego, gdybym miała miejsce. Z konglomeratu lub stali nierdzewnej - to już po prostu kwestia gustu.

---------- Dopisano o 09:28 ---------- Poprzedni post napisano o 09:27 ----------

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Kamienne są upierdliwe w czyszczeniu.

Jak dla mnie zlewozmywak wystarczy 1 komorowy bez ociekacza, wolę więcej blatu mieć roboczego. Gary zmywa zmywara.
Szczerze? Nie zauważyłam.

Ociekacz to jednak dobra rzecz, bo nie wszystko da się myć w zmywarce, a po drugie chociażby umyte jabłko jest gdzie odłożyć na chwilę.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-24, 08:36   #25
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Jaki zlewozmywak wybrać?

Ja mam szary kolor i mimo że mi się nie podoba, to jest dosyć praktyczny- kropelek na nim nie widać.

Mam zmywarkę i zlew 1 komorowy ale z ociekaczem, nie wyobrażam sobie nie mieć ociekacza bo zawsze są jakieś rzeczy których w zmywarce się nie umyje, albo myje się ręcznie na szybko, a gdzieś musi to schnąć. Jak nie ociekacz, to potrzebna byłaby suszarka, a przy ociekaczu przynajmniej woda od razu spływa a nie zbiera się na tacce. Jak myję jedzenie to też mogę sobie na ociekaczu położyć i nie muszę potem blatów wycierać z wody.
Mimo że mam małą kuchnię to niewiele bym zyskała blatu przy braku ociekacza. Ociekacz znajduje się zmywarką, między komorą zlewu a kuchenką, czyli na tak wąskim pasie i tak nie dało by się pracować.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-11, 07:24   #26
ittybitty
Przyczajenie
 
Avatar ittybitty
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 21
Dot.: Jaki zlewozmywak wybrać?

znalazłam taki poradnik - link - i chociaż w sieci podobnych tekstów o tym, jak wybrać zlewozmywak nie brakuje, to znalazłam w nim ciekawą informację. mianowicie, że do zlewozmywaka można dokupić akcesoria:
a) ociekacz – do owoców i warzyw;
b) nakładka na zlewozmywak – dzięki niej zwiększamy powierzchnię roboczą niezbędną do przygotowywania potraw;
c) dozowniki mydła i płynu do mycia naczyń;
d) płyta do odstawiania gorących garnków;
e) relingi i koszyki na sztućce.

O ile dozowniki do mydła, relingi etc, mnie nie dziwią, to zastanawiam się, jak działa taki ociekacz do owoców i warzyw? Może wtedy wystarczy zlew jednokomorowy bez ociekacza wbudowanego tylko taki dodatkowy? Wyobrażam to sobie jako jakiś hmm koszyk, który się wiesza na krawędzi zlewu? Ma któraś coś takiego?
ittybitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-11, 07:48   #27
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Jaki zlewozmywak wybrać?

Cytat:
Napisane przez ittybitty Pokaż wiadomość
O ile dozowniki do mydła, relingi etc, mnie nie dziwią, to zastanawiam się, jak działa taki ociekacz do owoców i warzyw? Może wtedy wystarczy zlew jednokomorowy bez ociekacza wbudowanego tylko taki dodatkowy? Wyobrażam to sobie jako jakiś hmm koszyk, który się wiesza na krawędzi zlewu? Ma któraś coś takiego?
Podejżewam że to może być coś w stylu koszyczka z haczykami. jednak to nie zastąpi klasycznego ociekacza, bo po pierwsze jest do owoców i warzyw a nie do naczyń, a po drugi zabiera przestrzeń komory zlewu. Tak samo dobrze można zostawić sobie naczynia czy owoce w komorze do odciekania, ale nic więcej tam nie zrobisz.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-16, 12:10   #28
ittybitty
Przyczajenie
 
Avatar ittybitty
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 21
Dot.: Jaki zlewozmywak wybrać?

no może i racja chociaż jak ma się zmywarkę to taki ociekacz nie jest chyba bardzo potrzebny
ittybitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-16, 17:25   #29
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 514
Dot.: Jaki zlewozmywak wybrać?

https://www.google.pl/search?q=zlew+...=1019#imgdii=_
ociekacz do warzyw to jest takie sitko nakładane na zlew lub dopasowane do tej mniejszej komory nazywanej 1/2

nadaje się do opłukania pietruszki,
do rodzinnych porcji szpinaku czy truskawek już mniej
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-17, 07:28   #30
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Jaki zlewozmywak wybrać?

Mam wrażenie że ten ociekacz jest głównie po to żeby być kolejnym gratem zajmującym przestrzeń szafek kuchennych.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-27 21:48:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:57.