Krostki na skórze głowy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-10, 10:19   #1
wisienka 33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2
Exclamation

Krostki na skórze głowy


witam!
chcialabym pomoc mojemu mezczyznie.problem polega na tym iz zauwazylam u niego a wlasciwie to dopiero nie dawno pozwolil mi obejrzec swoja glowe i niepokoi nie to co na niej sie znajduje.Nie jest to co prawda jakis dramat jednakze sa to male krostki jest ich calkiem sporo,nie wydobywa sie z nich zaden plyn nie schodzi skora wiec podejrzewam ze nie sa to jakies powazne zmiany chorobowe.Owe krostki,plamki wygladem przypominaja pryszcze jednak nie sa to potowki dziwne jest to ze one sie swieca badz ja mialam takie wrazenie no bo skora golwy jest tlusta.Nie jest to jakie dramatyczny problem jednak uciazliwy i irytujacy poniewaz moj mezczyzna chodzi i sie drapie i tym pogarsza sprawe.chcialabym uzyskac informacje na temat jak moznaby pozbyc sie tych"krostek" czy sa jakies domowe sposoby badz dobre srodki kosmetyczne ?Oraz czy moga takie objawy ,symptomy zwiastowac ze mopze sie z tego cos niepokojacego rozwinac?pozdrawiam
wisienka 33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-10, 11:14   #2
diamentowa
Zakorzenienie
 
Avatar diamentowa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: west pomerania
Wiadomości: 3 570
Dot.: problem.......z głowa:)

Myślę, że to kwestia wrażliwej skóry podrażnionej przez szampon. Jest taka specjalna seria Vichy Homme do wrażliwej skóry, w tym również szampon. Przynosi znakomite efekty. Jeżeli nosi czapkę czy coś w tym stylu może to zależeć także od np. proszku. Mimo to warto wybrać się do dermatologa.
diamentowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-10, 11:37   #3
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: problem.......z głowa:)

Moim zdaniem krostki + tłusta skóra głowy = prawdopodobnie łojotokowe zapalenie skóry, choć jeśli nie ma łupieżu, to lekkie. W każdym razie tak czy tak (bo oczywiście możliwe jest też, że to np podrażnienie szamponem) bez dermatologa się nie obejdzie. A z tańszych łagodnych szamponów (warto doraźnie zmienić, zwłaszcza jeśli wizyta u dermatologa nie odbędzie się od razu) polecam Ocerin BioActive - bardzo łagodny, bez barwników, kosztuje ok. 14 zł.
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-10, 16:22   #4
wisienka 33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2
Dot.: problem.......z głowa:)

Witam !
Wielkie dzieki nza rade mam nadzieje ze nie bedzie to nic powaznego,mysle ze narazie sprobujemy z szamponem bo namowienie mojego feceta na wizyte u dermatologo moze zajac mi troche czasu Śle pozdrowienia
wisienka 33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:17.