najpikantniejsze historie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-04-24, 08:02   #1
insanity1990
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 57

najpikantniejsze historie


Dziewczyny!
Jaki są wasze najpikantniejsze historie związane z seksem?
jakie pieszczoty najbardziej lubicie Wy oraz wasi partnerzy?
insanity1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-24, 10:55   #2
GothicLolita22
Zadomowienie
 
Avatar GothicLolita22
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Małopolskie
Wiadomości: 1 153
Dot.: najpikantniejsze historie

Takie historie wolę zostawić dla siebie
__________________
GothicLolita22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-24, 11:38   #3
LadyMakbet18
Rozeznanie
 
Avatar LadyMakbet18
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: piekło, na kolanach Lucyfera
Wiadomości: 696
Dot.: najpikantniejsze historie

To samo chciałam powiedzieć.
Droga autorko, myślę, że nie uzyskasz tu zbyt wielu wyznań, mało która kobieta zacznie opowiadać o pikantnej zabawie w niegrzeczną dziewczynkę i nauczyciela,czy lekarza ktory musi zrobić badanie dopochwowe.
__________________
Od paździora, studentka AGH, kierunek: automatyka i robotyka


Je t'adore mon cheri



Czy tkwisz w toksycznym związku?!

https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=3295
LadyMakbet18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-24, 12:25   #4
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: najpikantniejsze historie

A ja lubię, jak w trakcie patrzy na nas miś...



OMG
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-24, 13:00   #5
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: najpikantniejsze historie

Cytat:
Napisane przez insanity1990 Pokaż wiadomość
Dziewczyny!
Jaki są wasze najpikantniejsze historie związane z seksem?
jakie pieszczoty najbardziej lubicie Wy oraz wasi partnerzy?
To zostanie tajemnicą naszej sypialni i nie tylko sypialni
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-24, 13:33   #6
arrabbiata
Zadomowienie
 
Avatar arrabbiata
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 742
Dot.: najpikantniejsze historie

Najpikantniejsza? ;>

Zrobiłam na obiad chilli con carne, diabelnie ostre z dużą ilością chilli, a później udaliśmy się na małe 69...... było nam pikantnie przez kilka godzin
arrabbiata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-24, 13:39   #7
maja79
Wtajemniczenie
 
Avatar maja79
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 065
Dot.: najpikantniejsze historie

Cytat:
Napisane przez arrabbiata Pokaż wiadomość
Najpikantniejsza? ;>

Zrobiłam na obiad chilli con carne, diabelnie ostre z dużą ilością chilli, a później udaliśmy się na małe 69...... było nam pikantnie przez kilka godzin
Ała!
maja79 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-24, 13:48   #8
laura999
Raczkowanie
 
Avatar laura999
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 164
Dot.: najpikantniejsze historie

Cytat:
Napisane przez LadyMakbet18 Pokaż wiadomość
To samo chciałam powiedzieć.
Droga autorko, myślę, że nie uzyskasz tu zbyt wielu wyznań, mało która kobieta zacznie opowiadać o pikantnej zabawie w niegrzeczną dziewczynkę i nauczyciela,czy lekarza ktory musi zrobić badanie dopochwowe.

Oj tam dziewczyny, przesadzacie troszkę
W niektórych wątkach można przeczytać takie szczególy dotyczące sexu niektórych wizażanek, że dla mnie ten wątek nie jest jakoś szczególnie odważny.
laura999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-24, 13:55   #9
Malaika85
Zadomowienie
 
Avatar Malaika85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 583
Dot.: najpikantniejsze historie

Widze koemtarze bardzo związane z tematem, jak zwykle

Najpikantnijeszy? Hmmmm trudno wybrac...ale z obecnym TZ tem czy przed?

Z obecnym, to hm... oj pamietam jak ktoregos dnia TZ przyszedl z pracy, mial 30 minut przed treningiem badmingtona , a ja akurat w kuchni robilam salatke na obiad i bylam w samej bieliznie, no bo jakos tak wyszlo. TZ tylko podszedl i wzial mnie od tylu, bez slowa. Alez to bylo piekielnie szybkie i ostre danie...mniam!!!!
__________________
pij mleko
bedziesz wielki
Malaika85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-24, 13:59   #10
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: najpikantniejsze historie

Cytat:
Napisane przez Malaika85 Pokaż wiadomość
Widze koemtarze bardzo związane z tematem, jak zwykle

Najpikantnijeszy? Hmmmm trudno wybrac...ale z obecnym TZ tem czy przed?

Z obecnym, to hm... oj pamietam jak ktoregos dnia TZ przyszedl z pracy, mial 30 minut przed treningiem badmingtona , a ja akurat w kuchni robilam salatke na obiad i bylam w samej bieliznie, no bo jakos tak wyszlo. TZ tylko podszedl i wzial mnie od tylu, bez slowa. Alez to bylo piekielnie szybkie i ostre danie...mniam!!!!
jak zawsze na ciebie mozna liczyc .
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-24, 14:11   #11
HollyG
Zadomowienie
 
Avatar HollyG
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 547
Dot.: najpikantniejsze historie

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
jak zawsze na ciebie mozna liczyc .
ubiegłaś mnie. To mi przypomina taki odcinek "Przyjaciół", w którym dziewczyna Ross'a miała doświadczenia seksulalne w wielu miejscach świata i chętnie dzieliła się tymi opowieściami ze wszystkimi
__________________
Moher to siła.Moher to władza.
Moherowych kapeluszy.Nigdy się nie zdradza.

Moher daje młodość.Niesie wielkich przemian wiatr
Moherowy beret opanuje świat.

"Wielkie historie miłosne mogą nie mieć końca. Ale co muszą mieć nieodzownie – to początek."
~Kłamczucha

HollyG jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-24, 14:26   #12
maja79
Wtajemniczenie
 
Avatar maja79
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 065
Dot.: najpikantniejsze historie

Cytat:
Napisane przez Malaika85 Pokaż wiadomość
Z obecnym, to hm... oj pamietam jak ktoregos dnia TZ przyszedl z pracy, mial 30 minut przed treningiem badmingtona , a ja akurat w kuchni robilam salatke na obiad i bylam w samej bieliznie, no bo jakos tak wyszlo. TZ tylko podszedl i wzial mnie od tylu, bez slowa. Alez to bylo piekielnie szybkie i ostre danie...mniam!!!!
Mniam... Bardzo fajne

Edytowane przez maja79
Czas edycji: 2009-04-24 o 16:01
maja79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-24, 15:18   #13
arrabbiata
Zadomowienie
 
Avatar arrabbiata
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 742
Dot.: najpikantniejsze historie

Cytat:
Napisane przez HollyG Pokaż wiadomość
ubiegłaś mnie. To mi przypomina taki odcinek "Przyjaciół", w którym dziewczyna Ross'a miała doświadczenia seksulalne w wielu miejscach świata i chętnie dzieliła się tymi opowieściami ze wszystkimi

Niektórzy po prostu chyba mają silną potrzebę zaistnienia na forum
arrabbiata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-24, 16:00   #14
maja79
Wtajemniczenie
 
Avatar maja79
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 065
Dot.: najpikantniejsze historie

A moze po prostu zmienić temat na bardziej neutralny?
W sensie nie co robiłyśmy z naszymi TŻ, ale jakie sytuacje nas najbardziej podniecają (niekoniecznie przeżyte, mogą być zasłyszane, przeczytanie, obejrzane w filmach itp.)

Bo tak to się każda albo wstydzi, albo oburza, albo chce zachować dla siebie... Faktycznie - relacje z TŻ, to nasza indywidualna sprawa.

Co Wy na to?
maja79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-24, 21:24   #15
bfca8d39b0c33d1e642320d525f11dd69d86e6d3_6578f56ebc91f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 596
Dot.: najpikantniejsze historie

Wydaje mi się dziewczyny, że przesadzacie
Jak nie chcecie czytać takich historii to nie wiem po co wchodzicie na wątek, przecież wiadomo było co w nim może być

Ale ja nie będe nic opowiadać, bo nie ma co
bfca8d39b0c33d1e642320d525f11dd69d86e6d3_6578f56ebc91f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-24, 21:50   #16
irie18*
Wtajemniczenie
 
Avatar irie18*
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 036
Dot.: najpikantniejsze historie

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
jak zawsze na ciebie mozna liczyc .
o co ci chodzi?? przynajmniej vvypoviedz zgodna z tematem a vvizaz juz nie takie rzeczy vvidział
__________________
Postanowienie na 2015: nauczę się grac na gitarze
i nie będę już farbować włosów
irie18* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-24, 23:02   #17
modlishka665
Raczkowanie
 
Avatar modlishka665
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa/Zielona Góra
Wiadomości: 86
Dot.: najpikantniejsze historie

[1=bfca8d39b0c33d1e642320d 525f11dd69d86e6d3_6578f56 ebc91f;12030052]Wydaje mi się dziewczyny, że przesadzacie
Jak nie chcecie czytać takich historii to nie wiem po co wchodzicie na wątek, przecież wiadomo było co w nim może być
[/QUOTE]

Podzielam Twoje zdanie,a ataki na Malaike trochę mnie już irytrują... Dziewczyny nie bądźmy dla siebie kąśliwe

A w innych wątkach spotykałam się już z różnymi, odwazniejszymi wypowiedziami i ten nie stanowi dla mnie jakiegoś wielkiego aktu odwagi.
"Wizaż nie takie rzeczy już widział".
modlishka665 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-25, 12:40   #18
Malaika85
Zadomowienie
 
Avatar Malaika85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 583
Dot.: najpikantniejsze historie

a może po prostu sie nie wypowiadac, skoro temat was nie interesuje, co Paula?
a nie jak zwykle tylko wytykac palcem...

skoro wam temat nie pasuje, to moze zainteresujcie sie innymi tematami, bo w tym watku jest opisywane co innego.

nie mowiac juz ze powinnyscie dostac OFFa


nie rozumiem czego sie tak czepiacie ogolnie ludzi, ktorzy maja co opowiadac, maja jakies inne od waszego zycie seksualne i dziela sie tym na forum (chyba po to istnieje forum, zeby nie sciemniac i nie unikac tematu, tylko wypowiadac sie na nim w okreslonych wątkach)...

istnieja tematy dla dziewczyn, takich jak wy - moze tam sie aktywizujcie, a nie tutaj, skoro wam to tak bardzo bruździ i przeszkadza ...


(?????)
__________________
pij mleko
bedziesz wielki
Malaika85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-25, 13:22   #19
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: najpikantniejsze historie

Cytat:
Napisane przez Malaika85 Pokaż wiadomość
Widze koemtarze bardzo związane z tematem, jak zwykle

Najpikantnijeszy? Hmmmm trudno wybrac...ale z obecnym TZ tem czy przed?

Z obecnym, to hm... oj pamietam jak ktoregos dnia TZ przyszedl z pracy, mial 30 minut przed treningiem badmingtona , a ja akurat w kuchni robilam salatke na obiad i bylam w samej bieliznie, no bo jakos tak wyszlo. TZ tylko podszedl i wzial mnie od tylu, bez slowa. Alez to bylo piekielnie szybkie i ostre danie...mniam!!!!
nie powiem interesujące, ale w przypadek latania w bieliźnie po domu nie wierze podświadomie miałaś zbereźne myśli

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
jak zawsze na ciebie mozna liczyc .
Cytat:
Napisane przez HollyG Pokaż wiadomość
ubiegłaś mnie. To mi przypomina taki odcinek "Przyjaciół", w którym dziewczyna Ross'a miała doświadczenia seksulalne w wielu miejscach świata i chętnie dzieliła się tymi opowieściami ze wszystkimi
Cytat:
Napisane przez arrabbiata Pokaż wiadomość
Niektórzy po prostu chyba mają silną potrzebę zaistnienia na forum
Powiem tak, już w kilku wątkach starłam się z Malaiką. Różnica charakterów i podejścia do życia. Jednak tutaj przyszła odpowiedziała zgodnie z tematem, jak dla mnie nic szokującego czy gorszącego. Gdyby napisała to wizażanka, która nie wzbudza kontrowersji to tych komentarzy zapewne by nie było. I nie piszę tu dlatego, że najchętniej założyłabym "Malaika fanclub", bo nie jestem zwolenniczką jej poglądów. Natomiast w tym wypadku po prostu wyjechałyście... na wyrost przez niechęć do osoby a nie treść postu. Wyluzujcie trochę.

A odnośnie tematu nie ma się póki co czym dzielić
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...

Edytowane przez zagubiona89r
Czas edycji: 2009-04-25 o 13:23
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-25, 13:31   #20
HollyG
Zadomowienie
 
Avatar HollyG
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 547
Dot.: najpikantniejsze historie

Dobra, miałam tego uniknąć, ale po prostu nie mogę. Dla mnie, Malaika jest osoba która mówi TYLKO o seksie. Z niczym innym mi się nie kojarzy. ALe nie jest to dla mnie gorszące, może inne działy forum jej nie interesują - ja też upodobałam sobie tylko kilka. ja też lubie seks (mimo iż dla Malaiki, ktos kto nie opowiada o nim na prawo i lewo ma beznadziejne życie seksualne) i mam bardzo udaną i urozmaiconą tą sferę życia. Pamiętam natomiast wątek Malaiki o gwałcie i to troche koliduje mi z jej niepohamowaną chęcią opowiadania o stosunkach, tymbardziej, że opisywała tam swoją traumę... Przepraszam ,ze odwołuje się do tego niemięłgo zdarzenia, ale to aż kłuje w oczy. Sama jestem ofiarą molestowania i wiem, że tak łatwo nie jest.

W tym wątku jej wypowiedź jest rzeczywiscie na temat (choć tekst, ze akurat tak wyszło, że robiła sałatkę w bieliźnie rozbawił mnie naprawdę mocno... ).

Aha i fajnie by było, zeby i Malaika zauważyła, ze ludzie są różni, nie każdy, kto nie chwali się ile razy w ciągu ostatniej nocy sie kochał, ma kiespkie życie seksualne, lub jest purytaninem.
__________________
Moher to siła.Moher to władza.
Moherowych kapeluszy.Nigdy się nie zdradza.

Moher daje młodość.Niesie wielkich przemian wiatr
Moherowy beret opanuje świat.

"Wielkie historie miłosne mogą nie mieć końca. Ale co muszą mieć nieodzownie – to początek."
~Kłamczucha


Edytowane przez HollyG
Czas edycji: 2009-04-25 o 13:36
HollyG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-25, 14:05   #21
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 4 190
Dot.: najpikantniejsze historie

Cytat:
Napisane przez HollyG Pokaż wiadomość
Dobra, miałam tego uniknąć, ale po prostu nie mogę. Dla mnie, Malaika jest osoba która mówi TYLKO o seksie. Z niczym innym mi się nie kojarzy. ALe nie jest to dla mnie gorszące, może inne działy forum jej nie interesują - ja też upodobałam sobie tylko kilka. ja też lubie seks (mimo iż dla Malaiki, ktos kto nie opowiada o nim na prawo i lewo ma beznadziejne życie seksualne) i mam bardzo udaną i urozmaiconą tą sferę życia. Pamiętam natomiast wątek Malaiki o gwałcie i to troche koliduje mi z jej niepohamowaną chęcią opowiadania o stosunkach, tymbardziej, że opisywała tam swoją traumę... Przepraszam ,ze odwołuje się do tego niemięłgo zdarzenia, ale to aż kłuje w oczy. Sama jestem ofiarą molestowania i wiem, że tak łatwo nie jest.

W tym wątku jej wypowiedź jest rzeczywiscie na temat (choć tekst, ze akurat tak wyszło, że robiła sałatkę w bieliźnie rozbawił mnie naprawdę mocno... ).

Aha i fajnie by było, zeby i Malaika zauważyła, ze ludzie są różni, nie każdy, kto nie chwali się ile razy w ciągu ostatniej nocy sie kochał, ma kiespkie życie seksualne, lub jest purytaninem.
tez to zauwazylam jakby nie istnialy inne tematy i zainteresowanie, ale nie moja sprawa.
I sie prosze nie czepiac, ze dym robimy, bo mozna mowic o czym sie chce i tyle.
__________________
srubka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-25, 14:32   #22
hate me!
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 78
Dot.: najpikantniejsze historie

hipokryzja nie zna granic na wizażu

łatwo Wam pisać jak zakrwawiłyście cały sufit, lub zsikałyście się na TŻ w "łóżkowych wpadkach", a tu taki atak na Malaike i święte oburzenie co do tematu. dziwne?

Edytowane przez hate me!
Czas edycji: 2009-04-25 o 14:33
hate me! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-25, 14:38   #23
HollyG
Zadomowienie
 
Avatar HollyG
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 547
Dot.: najpikantniejsze historie

Cytat:
Napisane przez hate me! Pokaż wiadomość
hipokryzja nie zna granic na wizażu

łatwo Wam pisać jak zakrwawiłyście cały sufit, lub zsikałyście się na TŻ w "łóżkowych wpadkach", a tu taki atak na Malaike i święte oburzenie co do tematu. dziwne?
kiedy mnie temat nie oburza chetnie poczytam, choc sama opisywać nie będę, bo wolę mieć pewne rzeczy tylko dla siebie i mojego partnera (lub poprzednich)
__________________
Moher to siła.Moher to władza.
Moherowych kapeluszy.Nigdy się nie zdradza.

Moher daje młodość.Niesie wielkich przemian wiatr
Moherowy beret opanuje świat.

"Wielkie historie miłosne mogą nie mieć końca. Ale co muszą mieć nieodzownie – to początek."
~Kłamczucha

HollyG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-25, 15:44   #24
201706190936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4 164
Dot.: najpikantniejsze historie

Ok, ale przyznacie że Malaika odpowiedziała zgodnie z tematem. Nie każdy jest taki sam, jeden ma takie podejście do życia a nie inne, jeden jest bardziej pruderyjny inny mniej. Tak jak jedna wizażanka napisała, że powoli wkrada się tu hipokryzja. Fakt, że Malaika co niektórym kojarzy się z seksem i to takim bardziej "wyzwolonym", ale czy to jest naprawdę powód by nad jej głową robić "święte oburzenie"? Jej osoba jak widac wzbudza większe kontrowersje niż temat o aborcji, wierze, katolicyźmie ect ect...
Naprawdę jest wiele wątków gdzie dziewczyny wypowiadają się na tematy naprawdę nieco 'gorętsze" i nic się nie dzieje. Tak samo w wątku "seks analny", gdzie innym się on podoba a innych odrzuca. Ale tam nikogo się nie obraża albo poniża. Nie mówi że to jest bleee, albo że to jest zboczone, nienormalne, chore. Przynajmniej nie wskazuje się na jakąś konkretną osobą. A tu od samych podtekstów skierowanych do Malaiki można sobie pomysleć że coś z nią jest nie tak.
Ludzie, naprawdę, wrzućcie na luz. Dlaczego niektórzy nie potrafią zachowac dla siebie kąśliwych uwag?

Pozdrawiam.
201706190936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-25, 23:39   #25
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: najpikantniejsze historie

Cytat:
Napisane przez HollyG Pokaż wiadomość
Dobra, miałam tego uniknąć, ale po prostu nie mogę. Dla mnie, Malaika jest osoba która mówi TYLKO o seksie. Z niczym innym mi się nie kojarzy. ALe nie jest to dla mnie gorszące, może inne działy forum jej nie interesują - ja też upodobałam sobie tylko kilka. ja też lubie seks (mimo iż dla Malaiki, ktos kto nie opowiada o nim na prawo i lewo ma beznadziejne życie seksualne) i mam bardzo udaną i urozmaiconą tą sferę życia. Pamiętam natomiast wątek Malaiki o gwałcie i to troche koliduje mi z jej niepohamowaną chęcią opowiadania o stosunkach, tymbardziej, że opisywała tam swoją traumę... Przepraszam ,ze odwołuje się do tego niemięłgo zdarzenia, ale to aż kłuje w oczy. Sama jestem ofiarą molestowania i wiem, że tak łatwo nie jest.

W tym wątku jej wypowiedź jest rzeczywiscie na temat (choć tekst, ze akurat tak wyszło, że robiła sałatkę w bieliźnie rozbawił mnie naprawdę mocno... ).

Aha i fajnie by było, zeby i Malaika zauważyła, ze ludzie są różni, nie każdy, kto nie chwali się ile razy w ciągu ostatniej nocy sie kochał, ma kiespkie życie seksualne, lub jest purytaninem.

Ja nie mówię, że się nie zgadzam. Masz sporo racji. Natomiast wyznaję prostą zasadę, że dyskutuję na temat posta a nie osoby. Post jest niezgodny z tym co myślę to to pisze. W kilku watkach byłam w opozycji do poglądów Malaiki. Nie znaczy to jednak, że od razu w każdym wątku cokolwiek co ona powie skomentuje podtekstowo z sarkazmem i cynizmem. Nie znam jej nie wiem jaka jest w 100% a na ile sie kreuje, albo na ile odkrywa. Więc nie oceniam ani jej ani nikogo innego przez pryzmat osoby. Widzę wiadomosc komentuje. Wiadomość w porządku się nie czepiam. Tak myślę, że jakby na wizażu było mniej personalnych awersji i niechęci to nic złego by się nie stało a wszystkim by to wyszło na zdrowie.
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-25, 23:49   #26
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 4 190
Dot.: najpikantniejsze historie

Cytat:
Napisane przez hate me! Pokaż wiadomość
hipokryzja nie zna granic na wizażu

łatwo Wam pisać jak zakrwawiłyście cały sufit, lub zsikałyście się na TŻ w "łóżkowych wpadkach", a tu taki atak na Malaike i święte oburzenie co do tematu. dziwne?
sorry ale hipokryzja to to nie jest. Pomylily ci sie pojecia.
zadne oburzenie, tylko dziwi mnei jedno ze dziewczyna gada na okraglo o sexie, jakby innych tematow nie bylo. Nigdy nie widzialam jej zadnej wartosciowej wypowiedzi na jakikolwiek inny temat poza sexem. O czym z taka osoba gadac?

Cytat:
Napisane przez HollyG Pokaż wiadomość
kiedy mnie temat nie oburza chetnie poczytam, choc sama opisywać nie będę, bo wolę mieć pewne rzeczy tylko dla siebie i mojego partnera (lub poprzednich)
racja.

i bedzie dym
__________________
srubka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-26, 09:05   #27
HollyG
Zadomowienie
 
Avatar HollyG
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 547
Dot.: najpikantniejsze historie

Cytat:
Napisane przez zagubiona89r Pokaż wiadomość
Ja nie mówię, że się nie zgadzam. Masz sporo racji. Natomiast wyznaję prostą zasadę, że dyskutuję na temat posta a nie osoby. Post jest niezgodny z tym co myślę to to pisze. W kilku watkach byłam w opozycji do poglądów Malaiki. Nie znaczy to jednak, że od razu w każdym wątku cokolwiek co ona powie skomentuje podtekstowo z sarkazmem i cynizmem. Nie znam jej nie wiem jaka jest w 100% a na ile sie kreuje, albo na ile odkrywa. Więc nie oceniam ani jej ani nikogo innego przez pryzmat osoby. Widzę wiadomosc komentuje. Wiadomość w porządku się nie czepiam. Tak myślę, że jakby na wizażu było mniej personalnych awersji i niechęci to nic złego by się nie stało a wszystkim by to wyszło na zdrowie.
Zagubiona, prosze nie pouczaj mnie bo Twoja wyrażana w posatch awersja do Fresy jest popularna Wyraziłąm swoja opinię raz i juz. Nigdy wcześniej (mimo masy dziwnych wątków zakłądanych przez Malaikę) nie zwracałam jej personalnie uwagi, na tym razie konczę. Widze tu problemy z hipokryzją w innych przypadkach niz tych, które krytykują Malaikę...
__________________
Moher to siła.Moher to władza.
Moherowych kapeluszy.Nigdy się nie zdradza.

Moher daje młodość.Niesie wielkich przemian wiatr
Moherowy beret opanuje świat.

"Wielkie historie miłosne mogą nie mieć końca. Ale co muszą mieć nieodzownie – to początek."
~Kłamczucha

HollyG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-26, 10:00   #28
a taka sobie
Raczkowanie
 
Avatar a taka sobie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 124
Dot.: najpikantniejsze historie

przepraszam bardzo ale tutaj chyba ktos pomylil temat tutaj jest o najpikantniejszych historiach a nie o tym jaki kto jest czy inne tam bzury nie macie ochoty prosze nie wchodzic na ten watek i nie wypisywac bzdur nie chcecie nie piszcie moze inni sa chetni!!!!!!!!!!!!!!!!

---------- Dopisano o 11:00 ---------- Poprzedni post napisano o 10:44 ----------

przepraszam bardzo ale tutaj chyba ktos pomylil temat tutaj jest o najpikantniejszych historiach a nie o tym jaki kto jest czy inne tam bzury nie macie ochoty prosze nie wchodzic na ten watek i nie wypisywac bzdur nie chcecie nie piszcie moze inni sa chetni!!!!!!!!!!!!!!!!
a taka sobie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-26, 10:12   #29
arrabbiata
Zadomowienie
 
Avatar arrabbiata
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 742
Dot.: najpikantniejsze historie

Cytat:
Napisane przez a taka sobie Pokaż wiadomość
przepraszam bardzo ale tutaj chyba ktos pomylil temat tutaj jest o najpikantniejszych historiach a nie o tym jaki kto jest czy inne tam bzury nie macie ochoty prosze nie wchodzic na ten watek i nie wypisywac bzdur nie chcecie nie piszcie moze inni sa chetni!!!!!!!!!!!!!!!!

---------- Dopisano o 11:00 ---------- Poprzedni post napisano o 10:44 ----------

przepraszam bardzo ale tutaj chyba ktos pomylil temat tutaj jest o najpikantniejszych historiach a nie o tym jaki kto jest czy inne tam bzury nie macie ochoty prosze nie wchodzic na ten watek i nie wypisywac bzdur nie chcecie nie piszcie moze inni sa chetni!!!!!!!!!!!!!!!!

Raz nie wystarczyło?
W takim razie napisz coś na temat a nie krzyczysz (!!!!!!!!!!!!!!!!)
arrabbiata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-26, 12:29   #30
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: najpikantniejsze historie

Cytat:
Napisane przez HollyG Pokaż wiadomość
Zagubiona, prosze nie pouczaj mnie bo Twoja wyrażana w posatch awersja do Fresy jest popularna Wyraziłąm swoja opinię raz i juz. Nigdy wcześniej (mimo masy dziwnych wątków zakłądanych przez Malaikę) nie zwracałam jej personalnie uwagi, na tym razie konczę. Widze tu problemy z hipokryzją w innych przypadkach niz tych, które krytykują Malaikę...

Akurat w wypadku fresy było identycznie... Nawet nie zwróciłam uwagi na nick i mnie w jakiś sposób jej wiadomość zirytowała. I tyle. W przeciwieństwie do niektórych nie robie nagonki na niekogo. Komentuje co widzę raz tak raz inaczej bez względu na osobę. Jakbyś rzeczywiście tak dogłębnie sprawdziła mój profil to może zauwazyłabyś, że w jedym watku moge z kimś toczyć dyskusję na słowa a w innym po prostu poradzić i życzyć powodzenia tej samej osobie. A co do sytuacji z fresą nie zdawałam sobie sprawy z tego, że ją nawet gdzieś komentowałam. Ona to zauważyła. Ja wyjaśniłam. Ty dorobiłaś do tego ideologię. I cię nie pouczam tylko wyrażam swoje zdanie. A poza tym trochę to śmieszne, że na mój spokojny post nie znalazłaś żadnego rozsądnego argumentu tylko zastosowałaś atak. Dla, którego nie było powodu wg mnie. Bo Cię nie pouczałam. Nawet się z Tobą zgodziłam, tylko zaznaczyłam, że jakby nie było sporo racji można Ci przyznać, ale z takimi uwagami to raczej do któregoś z licznych wątków Malaiki, a nie do tematu gdzie ona po prostu jasno zgodnie z tematem odpowiada... i de facto nie ma sie czego przyczepić.
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:35.