Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIV porostomaniaczek! - Strona 151 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-11-05, 18:15   #4501
Ferrivia
Raczkowanie
 
Avatar Ferrivia
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 94
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIV porostomaniaczek!

Cytat:
Napisane przez sandrek Pokaż wiadomość
Chciałam oddać w tym roku, na wiosnę, bo marzył mi się long bob. Moją motywacją w zapuszczaniu i dbaniu jest właśnie oddanie ich na perukę. Tyle, że jakbym ścięła je wcześniej, to miałabym je za krótkie (trzeba oddać minimum 25cm), nie czułabym się dobrze i pewnie żałowała decyzji. Do wiosny 2017 mi podrosną
Ja też zapuszczałam na oddanie i sukcesywnie ścinałam to co rozjaśniane, ale musiałam je obciąć dużo wcześniej, bo dopadła mnie tarczyca i takiej długości + w dodatku rozjaśnianej (pomimo, ze nie była w takim złym stanie) by nie przyjęli
__________________
34/52 📖

Instagram
Ferrivia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-07, 09:29   #4502
Innocentia93
Raczkowanie
 
Avatar Innocentia93
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Białystock
Wiadomości: 85
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIV porostomaniaczek!

1478510615212.jpg
Dawno nie pisałam... u mnie w domu panuje wieczny remont,nie miałam przez ostatnie 2 miesiące zbytnio czasu na włosy. Zgodnie z radą postawiłam na oleje,odstawiłam kreatyne i silikony, efekt na zdjęciu (po całym dniu na uczelni). Niestety, krótsze włoski dalej odstają jak chcą,zwłaszcza na czubku głowy. Przez to włosy wyglądają na zniszczone,mimo że nabrały blasku. Moze to wina szamponu z sls bo jednak nie moge z niego zrezygnować, skóra strajkuje. Nawet zastanawiałam się czy to nie są włosy szkliste. Ale chyba nie. Ogólnie są w dobrej kondycji. Rosną jak szalone, końcówki nie zniszczone.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jeśli nie starasz się przełamywać barier, pewnego dnia to one skutecznie przyprą cię do muru ~ Robin Williams
Innocentia93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-07, 10:46   #4503
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIV porostomaniaczek!

Cytat:
Napisane przez Innocentia93 Pokaż wiadomość
Załącznik 6731736
Dawno nie pisałam... u mnie w domu panuje wieczny remont,nie miałam przez ostatnie 2 miesiące zbytnio czasu na włosy. Zgodnie z radą postawiłam na oleje,odstawiłam kreatyne i silikony, efekt na zdjęciu (po całym dniu na uczelni). Niestety, krótsze włoski dalej odstają jak chcą,zwłaszcza na czubku głowy. Przez to włosy wyglądają na zniszczone,mimo że nabrały blasku. Moze to wina szamponu z sls bo jednak nie moge z niego zrezygnować, skóra strajkuje. Nawet zastanawiałam się czy to nie są włosy szkliste. Ale chyba nie. Ogólnie są w dobrej kondycji. Rosną jak szalone, końcówki nie zniszczone.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bardzo ładne ! Gdzie one wyglądają na zniszczone, cos bredzisz pięknie błyszczą.
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-07, 11:10   #4504
klaudek884
Z Krainy Snów
 
Avatar klaudek884
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 310
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIV porostomaniaczek!

Cytat:
Napisane przez Innocentia93 Pokaż wiadomość
Załącznik 6731736
Dawno nie pisałam... u mnie w domu panuje wieczny remont,nie miałam przez ostatnie 2 miesiące zbytnio czasu na włosy. Zgodnie z radą postawiłam na oleje,odstawiłam kreatyne i silikony, efekt na zdjęciu (po całym dniu na uczelni). Niestety, krótsze włoski dalej odstają jak chcą,zwłaszcza na czubku głowy. Przez to włosy wyglądają na zniszczone,mimo że nabrały blasku. Moze to wina szamponu z sls bo jednak nie moge z niego zrezygnować, skóra strajkuje. Nawet zastanawiałam się czy to nie są włosy szkliste. Ale chyba nie. Ogólnie są w dobrej kondycji. Rosną jak szalone, końcówki nie zniszczone.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
wow, jaki blask, piękne są!
klaudek884 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-07, 11:21   #4505
Innocentia93
Raczkowanie
 
Avatar Innocentia93
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Białystock
Wiadomości: 85
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIV porostomaniaczek!

Dzięki na zdjęciu tego nie widać, ale na całej długości stercza krótkie włoski. Strasznie mnie to irytuje. Już nie mam sił na nie ostatnio nawet przygladzilam te na czubku głowy olejem lnianym,ale dalej miałam szope.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jeśli nie starasz się przełamywać barier, pewnego dnia to one skutecznie przyprą cię do muru ~ Robin Williams
Innocentia93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-07, 11:39   #4506
vindicta
Rozeznanie
 
Avatar vindicta
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 920
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIV porostomaniaczek!

Stosowała może któraś z was wcierki z kropli żołądkowych ?
__________________
"Jeżeli chcesz wie­dzieć, co ma na myśli ko­bieta, nie słuchaj te­go co mówi - pat­rz na nią. "
vindicta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-07, 12:39   #4507
klaudek884
Z Krainy Snów
 
Avatar klaudek884
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 310
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIV porostomaniaczek!

Cytat:
Napisane przez vindicta Pokaż wiadomość
Stosowała może któraś z was wcierki z kropli żołądkowych ?
Pierwsze słyszę, ale jestem zaciekawiona

Edytowane przez klaudek884
Czas edycji: 2016-11-07 o 12:49
klaudek884 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-11-07, 12:59   #4508
vindicta
Rozeznanie
 
Avatar vindicta
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 920
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIV porostomaniaczek!

Cytat:
Napisane przez klaudek884 Pokaż wiadomość
Pierwsze słyszę, ale jestem zaciekawiona
Też byłam trochę sceptycznie nastawiona, ejdnak zaciekawił mnie skład i opinia : http://kosmetyczna-hedonistka.blogsp...cierka-na.html
__________________
"Jeżeli chcesz wie­dzieć, co ma na myśli ko­bieta, nie słuchaj te­go co mówi - pat­rz na nią. "
vindicta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-07, 13:17   #4509
klaudek884
Z Krainy Snów
 
Avatar klaudek884
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 310
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIV porostomaniaczek!

Cytat:
Napisane przez vindicta Pokaż wiadomość
Też byłam trochę sceptycznie nastawiona, ejdnak zaciekawił mnie skład i opinia : http://kosmetyczna-hedonistka.blogsp...cierka-na.html
Jejku jakie piękne włosy ma autorka bloga i faktycznie te krople wydaja się świetna wcierką, muszę spróbować
klaudek884 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-07, 14:13   #4510
vindicta
Rozeznanie
 
Avatar vindicta
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 920
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIV porostomaniaczek!

Cytat:
Napisane przez klaudek884 Pokaż wiadomość
Jejku jakie piękne włosy ma autorka bloga i faktycznie te krople wydaja się świetna wcierką, muszę spróbować
Oo tak, też się zakochałam w jej włosach, a że swoje doprowadziłam do stanu tragicznego przez farbowanie. Teraz muszę moje odratować, więc zaczęłam testować krople. Ciekawa jestem efektu.
__________________
"Jeżeli chcesz wie­dzieć, co ma na myśli ko­bieta, nie słuchaj te­go co mówi - pat­rz na nią. "
vindicta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-07, 18:07   #4511
Ferrivia
Raczkowanie
 
Avatar Ferrivia
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 94
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIV porostomaniaczek!

Autorka bloga ma tak piękne włosy, ze to się nie mieści w głowie

Innocentia93, nic nie wygląda na zniszczone, wyglądają na mega zadbane i tak cudownie błyszczą
__________________
34/52 📖

Instagram
Ferrivia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-08, 13:50   #4512
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIV porostomaniaczek!

Fragment fali
Dziś testowałam szampon Oliv ( kupiłam wczoraj malutka próbkę w Ahlens) i po myciu Biovax kawiorowy na 5 minut.
Jestem oficjalnie niskoporowata
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (69,1 KB, 22 załadowań)
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-08, 21:30   #4513
AsiulaEm
Raczkowanie
 
Avatar AsiulaEm
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Bardzo Dolny Śląsk...prawie granica niemiecka za oknem...
Wiadomości: 58
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIV porostomaniaczek!

Oo tak, też się zakochałam w jej włosach, a że swoje doprowadziłam do stanu tragicznego przez farbowanie. Teraz muszę moje odratować, więc zaczęłam testować krople. Ciekawa jestem efektu.



A te krople nie zawierają alkoholu czasem? Boję się alkoholi w skladach, zwłaszcza tych szkodliwych, bo robią straszny przesusz na głowie
AsiulaEm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-10, 13:46   #4514
788bb1639a979260fb005346e9120b060466cef5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 10 936
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIV porostomaniaczek!

Wszystkie krople miętowe/żołądkowe są na bazie alkoholu (czyli alkohol stanowi ok 80% całego składu). Podobnie jak wcierki do włosów, te jednak mają mniejszy woltaż, jednak nie służą one do płukania czy namaczania włosów

Może zadziałać, ja kiedyś robiłam wcierkę brzozowo-pokrzywową i też☠pozytywnie wspominam przyrost rzędu 4-5 cm miesięcznie

Teraz mam drobne problemy z tarczycą i niedoborami, włosy mi się znacznie przerzedziły.. przeczuwam drastyczne cięcie, tak z minimum 40cm
788bb1639a979260fb005346e9120b060466cef5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-10, 13:49   #4515
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIV porostomaniaczek!

Ta wcierka z kropli jest mocno rozrzedzona woda z tego co pamietam wiec alko raczej nie ma sie co bac
__________________





MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-10, 16:32   #4516
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIV porostomaniaczek!

Polecam olejek Isana. Mam go od września i zużycie niewielkie.
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-10, 20:09   #4517
Ferrivia
Raczkowanie
 
Avatar Ferrivia
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 94
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIV porostomaniaczek!

[1=788bb1639a979260fb00534 6e9120b060466cef5;6738758 1]Wszystkie krople miętowe/żołądkowe są na bazie alkoholu (czyli alkohol stanowi ok 80% całego składu). Podobnie jak wcierki do włosów, te jednak mają mniejszy woltaż, jednak nie służą one do płukania czy namaczania włosów

Może zadziałać, ja kiedyś robiłam wcierkę brzozowo-pokrzywową i też☠pozytywnie wspominam przyrost rzędu 4-5 cm miesięcznie

Teraz mam drobne problemy z tarczycą i niedoborami, włosy mi się znacznie przerzedziły.. przeczuwam drastyczne cięcie, tak z minimum 40cm [/QUOTE]

Można spytać jak?

Szczerze z tarczycą to polecam. Ja sama straciłam sporo włosów przez tarczycę, obcięłam mniej drastycznie bo ponad 20cm (dla mnie to i tak mały dramat ), ale trochę mniej zaczęły wypadać. Podobno kwestia tego, że przy osłabionych cebulkach to mini odciążenie jest dosyć znaczące, bo cebulka chociaż trochę rozważy pozostanie na miejscu
__________________
34/52 📖

Instagram
Ferrivia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-14, 14:11   #4518
788bb1639a979260fb005346e9120b060466cef5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 10 936
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIV porostomaniaczek!

Cytat:
Napisane przez Ferrivia Pokaż wiadomość
Można spytać jak?

Szczerze z tarczycą to polecam. Ja sama straciłam sporo włosów przez tarczycę, obcięłam mniej drastycznie bo ponad 20cm (dla mnie to i tak mały dramat ), ale trochę mniej zaczęły wypadać. Podobno kwestia tego, że przy osłabionych cebulkach to mini odciążenie jest dosyć znaczące, bo cebulka chociaż trochę rozważy pozostanie na miejscu
No to tnę!

Kiedyś byłam na tyle zakręcona, że zbierałam jeszcze takie pierwsze liście brzozy, całe lepkie, szukałam młodej pokrzywy w lesie (przy drodze znaleźć to nie sztuka, w przeciwieństwie do innych roślin pokrzywa dobrze znosi zanieczyszczenia ), suszyłam wszystko.. teraz też chyba sobie zrobię taką wcierkę, jednak pójdę jak człowiek do zielarskiego
Wcierki robiłam na oko, więc mogę postarać się przybliżyć proporcje - do wąskiego słoika albo butelki wsypuję po garści suszu, zalewam mocnym alkoholem (porządna siwucha albo nawet spirytus), tak ino-ino żeby było widać, że jest zalane i trochę ponad, pewnie mniej niż setka, dolewam wody (mniej niż alkoholu, ok. połowy tego co wlałam), zakręcam, wstrząsam, odstawiam do ciemnej szafki na jakieś 7-10 dni. Jak kogoś drażni pływający susz, to pewnie da się go pozbyć. Mnie by pewnie bardziej drażniło przelewanie przez sitko/filtr, odciskanie..
I chyba kluczowe jest też wcieranie a nie polewanie no i stosowanie przez dłuższy czas, po tygodniu czy po trzech można spodziewać się placebo co najwyżej jeśli chodzi o długość włosów.
788bb1639a979260fb005346e9120b060466cef5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-15, 07:47   #4519
klaudek884
Z Krainy Snów
 
Avatar klaudek884
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 310
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIV porostomaniaczek!

Cytat:
Napisane przez paulownia Pokaż wiadomość
Fragment fali
Dziś testowałam szampon Oliv ( kupiłam wczoraj malutka próbkę w Ahlens) i po myciu Biovax kawiorowy na 5 minut.
Jestem oficjalnie niskoporowata
Fajna fala

A ja dalej nie wiem jaką mam porowatość, chyba średnią

Zapomniałam o tych kroplach grrr, muszę je kupić, bo moja ulubiona kozieradka jest ostatnio nie dostępna
klaudek884 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-15, 20:41   #4520
Ferrivia
Raczkowanie
 
Avatar Ferrivia
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 94
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIV porostomaniaczek!

[1=788bb1639a979260fb00534 6e9120b060466cef5;6752542 6]No to tnę!

Kiedyś byłam na tyle zakręcona, że zbierałam jeszcze takie pierwsze liście brzozy, całe lepkie, szukałam młodej pokrzywy w lesie (przy drodze znaleźć to nie sztuka, w przeciwieństwie do innych roślin pokrzywa dobrze znosi zanieczyszczenia ), suszyłam wszystko.. teraz też chyba sobie zrobię taką wcierkę, jednak pójdę jak człowiek do zielarskiego
Wcierki robiłam na oko, więc mogę postarać się przybliżyć proporcje - do wąskiego słoika albo butelki wsypuję po garści suszu, zalewam mocnym alkoholem (porządna siwucha albo nawet spirytus), tak ino-ino żeby było widać, że jest zalane i trochę ponad, pewnie mniej niż setka, dolewam wody (mniej niż alkoholu, ok. połowy tego co wlałam), zakręcam, wstrząsam, odstawiam do ciemnej szafki na jakieś 7-10 dni. Jak kogoś drażni pływający susz, to pewnie da się go pozbyć. Mnie by pewnie bardziej drażniło przelewanie przez sitko/filtr, odciskanie..
I chyba kluczowe jest też wcieranie a nie polewanie no i stosowanie przez dłuższy czas, po tygodniu czy po trzech można spodziewać się placebo co najwyżej jeśli chodzi o długość włosów.[/QUOTE]

Dziękuję! Ja tam mogę wcierać długo jedną rzecz, na działce mam i brzózkę i pokrzywę, ale chyba po prostu kupię w zielarskim Teraz została mi Rzepa Joanny na jedno wcieranie i nie wiem czy kupować następną czy nie i się miotam i nie wiem
__________________
34/52 📖

Instagram
Ferrivia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-16, 09:33   #4521
klaudek884
Z Krainy Snów
 
Avatar klaudek884
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 310
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIV porostomaniaczek!

Zamówiłam i czekam na olejek rewitalizujący Himalaya Nie wiedziałam, że teraz tak trudno go dostać, wszędzie niedostępny, mam nadzieję że mnie nie oszukają na tym zamówieniu
klaudek884 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-16, 19:41   #4522
xxxyyzz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 22
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIV porostomaniaczek!

Cześć dziewczyny
Próbowałyście już wcierać nową wersję Saponics Farmony? Skład się mocno zmienił, teraz to typowa wcierka, podobna do Jantaru, tylko z trochę innymi ekstraktami roślinnymi:
Aqua (Water), Propylene Glycol, Urtica Dioica (Nettle) Herb Extract, Saponaria Officinalis (Soapworth) Root Extract, Glucose,
Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Arnica Montana (Mountain Arnica) Flower Extract, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract, Lamium Album (White Nettle) Extract, Salvia Officinalis (Sage) Leaf Extract, Pinus Sylvestris (Pine) Bud Extract, Nasturtium Officinale (Watercress) Extract, Arctium Majus (Burdock) Root Extract, Citrus Medica Limonum (Lemon) Peel Extract, Hedera Helix (Ivy) Extract, Calendula Officinalis (Marigold) Flower Extract, Tropaeolum Majus (Nasturtium) Flower Extract, Panax Ginseng Root Extract, Arginine, Acetyl Tyrosine, Arctium Majus Root Extract, Hydrolyzed Soy Protein, Polyquaternium-11, PEG-12 Dimethicone, Calcium Pantothenate, Zinc Gluconate, Niacinamide, Ornithine HCl, Citrulline, Glucosamine HCl, Biotin, Panthenol, Zinc PCA Polysorbate 20, PEG-20 Glyceryl Laurate, Tocopherol, Linoleic Acid, Retinyl Palmitate, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Triethanolamine, Diazolidinyl Urea, Iodopropynyl Butylcarbamate, Parfum (Fragrance), Linalool, Benzyl Benzoate, Alpha-Isomethyl Ionone, Citral
xxxyyzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-17, 06:41   #4523
klaudek884
Z Krainy Snów
 
Avatar klaudek884
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 310
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIV porostomaniaczek!

Nie próbowałam i nie słyszałam o tym Co do Janatra - średnio mi pasuje
klaudek884 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-18, 12:03   #4524
v_violet_v
Raczkowanie
 
Avatar v_violet_v
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 44
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIV porostomaniaczek!

hello
MOje drogie ..który z szamponów fructisa nada się do codziennego użytku ?
chyba zaaplikowałam za dużo szamponów i odżywek silikonowych ;/ strasznie się puszą ..może to wina wilgtotności ( mieszkam w UK) ale i "za ciężkich" szamponów. nie wiem jak się ratować.
Mam dobry szampon herbal esences Naked ..jednak ten do codziennego użytku nie bardzo się nadaje, ponieważ podrażnia mi skóre głowy

zapytałam o fructisa , poniewaz nie bardzo odnajduje się w kosmetykach do włosów w UK ;/
v_violet_v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-18, 13:06   #4525
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIV porostomaniaczek!

Cytat:
Napisane przez v_violet_v Pokaż wiadomość
hello
MOje drogie ..który z szamponów fructisa nada się do codziennego użytku ?
chyba zaaplikowałam za dużo szamponów i odżywek silikonowych ;/ strasznie się puszą ..może to wina wilgtotności ( mieszkam w UK) ale i "za ciężkich" szamponów. nie wiem jak się ratować.
Mam dobry szampon herbal esences Naked ..jednak ten do codziennego użytku nie bardzo się nadaje, ponieważ podrażnia mi skóre głowy

zapytałam o fructisa , poniewaz nie bardzo odnajduje się w kosmetykach do włosów w UK ;/
Poszukaj Fructisa Vitamin Force Fresh, jest bez silikonów, przezroczysty.
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-18, 14:15   #4526
v_violet_v
Raczkowanie
 
Avatar v_violet_v
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 44
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIV porostomaniaczek!

ah nie znalazłam ;(
kupiłam póki co szampon Alberto - malinowy. Będę szukać dalej tego Fructisa.
znacie te kosmetyki? widziałam je parę razy w sklepach..wygladają kusząco
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg big_Morocco_Argan_Oil_range_kosmetyki_do_wlosow_z_olejkiem_arganowym.jpg (364,6 KB, 29 załadowań)
v_violet_v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-18, 16:15   #4527
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIV porostomaniaczek!

Cytat:
Napisane przez v_violet_v Pokaż wiadomość
ah nie znalazłam ;(
kupiłam póki co szampon Alberto - malinowy. Będę szukać dalej tego Fructisa.
znacie te kosmetyki? widziałam je parę razy w sklepach..wygladają kusząco
Miałam z linii brązowej odżywkę, z olejem makadamia. Bardzo fajna ta arganowa tez spoko. Tyle ze glicerynę maja wysoko wiec trzeba uważać.
Nie wiem co jest dostępne w UK, ale jeśli wpadnie ci w oko Tresemme to moze spróbuj szampon Botanique, ten w ciemnozielonej butli, z aloesem i kokosem. Fajny skład, bez silikonów, sama go kiedy wypróbuje jak pokończe moje zapasy .
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-18, 16:21   #4528
v_violet_v
Raczkowanie
 
Avatar v_violet_v
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 44
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIV porostomaniaczek!

Cytat:
Napisane przez paulownia Pokaż wiadomość
Miałam z linii brązowej odżywkę, z olejem makadamia. Bardzo fajna ta arganowa tez spoko. Tyle ze glicerynę maja wysoko wiec trzeba uważać.
Nie wiem co jest dostępne w UK, ale jeśli wpadnie ci w oko Tresemme to moze spróbuj szampon Botanique, ten w ciemnozielonej butli, z aloesem i kokosem. Fajny skład, bez silikonów, sama go kiedy wypróbuje jak pokończe moje zapasy .
czy w przypadku przeproteinowania trzeba uważać na glicerynę??


będę grasować w poszukiwaniu fructisa i tresemme
ciekawe tylko czy ten aloes i kokos to dobry pomysł na tę straszną wilgoć ;( ,..a może się nie znam

Edytowane przez v_violet_v
Czas edycji: 2016-11-18 o 16:23
v_violet_v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-19, 09:36   #4529
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIV porostomaniaczek!

Cytat:
Napisane przez v_violet_v Pokaż wiadomość
czy w przypadku przeproteinowania trzeba uważać na glicerynę??


będę grasować w poszukiwaniu fructisa i tresemme
ciekawe tylko czy ten aloes i kokos to dobry pomysł na tę straszną wilgoć ;( ,..a może się nie znam
Na glicerynę to nie, bo to nawilżacz nie proteina.
Fakt ze aloes i kokos moze puszyć. A masz u siebie Garniery? Szampon z olejkami jest dobry.
Ten wpis jest ciekawy, moze ci sie przyda.
http://www.blondhaircare.com/2015/07...-z-uk.html?m=1

Edytowane przez paulownia
Czas edycji: 2016-11-19 o 13:56
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-21, 13:56   #4530
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIV porostomaniaczek!

Ale cisza na watku

Skuszona fajnymi efektami po wcieraniu imbiru (sporo baby hair i zmniejszone wypadanie) wtarlam wlasnie w skalp sok z czarnej rzepy, troche piecze ale tak przyjemnie i na szczescie nie smierdzi (pachnie jak rzodkiewka). No ciekawe jakie beda efekty po 2 mies. wcierania
__________________





MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-04-03 09:48:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:47.