Własny styl... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-11, 12:55   #1
Klaudis1144
Rozeznanie
 
Avatar Klaudis1144
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 536

Własny styl...


Na początku zacznę od tego, że jestem tu nowa, a właściwie nie nowa, tylko to mój pierwszy post(nie wiem czy nie ostatni).
Bardzo lubię to forum o modzie, ale chciałabym zwrócić uwagę na jedną rzecz. Dotyczy ona własnego stylu. Nie, nie będę tutaj mówić o tym, że go nie macie i ubieracie się jak plaga. Nie będę tu też opisywać tego co noszę. Napiszę natomiast, co sądzę o wyp. niektórych wizażanek... Chodzi mi o to, że często krytykujecie jakieś osoby za to, że nie mają własnego stylu, że ubierają się jak wszyscy, że to bez sensu. Uważam, że właśnie takie gadanie jest bez sensu. Mi podobają się rurki, skórzane kurtki, leginsy, longi, muchy, workowate torby... i co nie mam własnego stylu? otóż może i nie mam, ale was to najmniej powinno obchodzić w co się ubieram. Może akurat najbardziej odpowiada mi to, co się teraz nosi. Ostatnio w wątku o szafiarkach krytykowałyście je, bo wszystkie ubierają się retro, że wszystkie wyglądają tak samo. Jak rozglądaliście się po ulicy, to wszyscy wyglądali tak samo. Wszyscy wyglądają tak samo!!... A nie pomyślałyście, że komuś możę to odpowiadać(może nie koniecznie to, żeby być takim samym jak inni, ale to, że wyglądają, jak tylko chcą)??
U nas nawet jak ktoś jest retro, to jest taki sam jak wszyscy. Jak ktoś jest oldschool, to też jest taki jak wszyscy. Jak ktoś jest emo to też jest tacy jak wszyscy. Jeszcze może styl boho i punk są jako takie rzadkie wg was więc spoko. Tylko ja się pomyliłam, bo to nie są własne style, trzeba je jeszcze właściwie zinterpretować. Wg niektórych te wszystkie retro, oldschool i emo tego nie potrafią, bo i tak wszystko kopiują od innych.. A może im tak po prostu pasuje?
I jeszcze jedno, skroro wy wszystkie macie te własne style, to może zaprezentujecie, może nawet w formie pisemnej jakie to wszystkie jesteście inne?
Mam nadzieję, że mnie zrozumiałyście, bo napisałam to w sposób trochę zawikłany. Zapewne zaraz spotkam się z falą krytyki, ale to tylko moje opinia na ten temat. A i przepraszam, jeśli kogoś uraziłam, nie pisałam o wszystkich, tylko o niektórych z was
Klaudis1144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 13:17   #2
madeleine91
Zadomowienie
 
Avatar madeleine91
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 272
Dot.: Własny styl...

na takie pytania nigdy nie ma dobrych odpowiedzi. każdy z nas jednocześnie może być taki sam i inny jak wszyscy ludzie.

może raczej warto zastanowić się dlaczego czasem wydaje się nam, że przez te emo i oldschule i inne wszyscy wydają się wyglądać tak samo?
niezależnie od tego jaki jest nasz styl, czy wyglądamy tak, jak byśmy tego chcieli?
czy mamy na tyle odwagi, aby pokazać się w czymś co podoba się NAM? dlaczego nosimy to co nosimy?
Czasem niektórzy boją się zwracać na siebie uwagę, chcą wtopić się w tłum, albo zwyczajnie brak im kreatywności, boją się że ich odmienność zostanie skrytykowana, dlatego ubierają się tak jak wszyscy, kolokwialnie mówiąc odgapiają.

załóżmy że jakiśtamstyl jest fajny, modny, na czasie. Zatem:
jakiśtamstyl = pospolity styl
jakiśtamstyl + my(jako nie całkowite 'odgapienie' a ubogacenie tego stylu(o inne, albo coś co nas wyróżnia)) = na prawdę własny styl

nie wiem czy mnie zrozumieliście, ale myślę, że na tym to tak na prawdę polega. Czasem przyczyna leży głębiej niż się wydaje.
madeleine91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 14:17   #3
grejt
Raczkowanie
 
Avatar grejt
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 143
GG do grejt
Dot.: Własny styl...

Prawie wszyscy kupują ubrania w sieciówkach.
Weszły saszki, ludziom się spodobały, więc zaczęli nosić. Połowa moze faktycznie dlatego, ze modna, ale druga połowa po prosu bo im sie podobają, a są klasyfikowani do 1-wszej grupy. Jeśli ktoś mieszka na jakiejś wiosce gdzie tylko sa stragany, to co ma zrobić? Pewnie allegro, ale nie każdemu rodzice pozwalają, albo sami się boją kupować przez internet. Chociaż jeśli ktoś bardzo chce to nawet sam sobie coś uszyje, abo pojedzie dalej i kupi.
Nigdy nie będzie tak, że jakas osoba jest w 100% oryginalna i niepowtarzalna. Zawsze znajdzie się ktoś podobny, albo mający takie same spodnie czy bluzkę.
Nigdy się nie czepiam czy ktoś wygląda tak jak wszyscy czy zupełnie inaczej. Patrzę po prostu na to co mi się podoba i nie zwracam uwagi na to czy inni też tak wyglądają. Lubię sweterki, to przestanę je nosić z obawy, ze ktoś mi powie, ze wszyscy takie mają? Nie, a jeśli ktoś inny też będzie miał sweterek to stwierdze tylko, ze fajny bez jakiś przypisów, że takie nosi połowa. Przeciez ja sama taki mam i nie będę sama sobie dołów kopać.
__________________
'I wish longer legs and bigger tits'
grejt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 14:29   #4
Hypnotist
Raczkowanie
 
Avatar Hypnotist
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Bielsko Biała
Wiadomości: 369
GG do Hypnotist
Dot.: Własny styl...

Własny styl ma każdy bez wyjątku, nawet jeśli nosi rurki, saszki, arafatki tak jak wszyscy.
Bo przecież istotne jest całe zestawienie ubrań a nie pojedyncze sztuki, jeszcze nie widziałam dwóch identycznie ubranych osób. Tak, żeby miały tę samą bluzkę, pasek, buty itd.
Każdy zestawia jak mu się podoba i mimo tego, że ma coś, co posiada 40% populacji to nadal wygląda inaczej.

Może źle zinterpretowałam, bo nie mam problemu z saszkami, skórzanymi kurtkami itd.
Nie kupuję tego, co akurat jest w sklepach, tylko to, co mi odpowiada, po prostu.
__________________
The biggest addiction: photography.
www.amatorka.deviantart.com
Hypnotist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 14:38   #5
substytut
Zakorzenienie
 
Avatar substytut
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 526
Dot.: Własny styl...

Cytat:
Napisane przez Hypnotist Pokaż wiadomość
Może źle zinterpretowałam, bo nie mam problemu z saszkami, skórzanymi kurtkami itd.
Nie kupuję tego, co akurat jest w sklepach, tylko to, co mi odpowiada, po prostu.
I chyba wlasnie o to chodzi!
Ja kupuje to, co mi sie spodoba, co podkresli moje dobre strony, wyeksponuje/zakryje to czy tamto.
I najwazniejsze bym to ja czula sie w tym dobrze. Bo to ja w takiej czy innej bluzce/kiecce/spodniach spedze iles czasu dziennie.
A co do mody - lubie wiedziec co nowego w niej piszczy - chocby po to, by moc poszukac czegos dla siebie
substytut jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 15:11   #6
LaLaRe
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 840
Dot.: Własny styl...

zwracam Ci honor, dziewczyno [autorko]. W końcu ktoś sensowną uwagę wypowiedział na głos...
__________________
:::: Norwegia ::::
LaLaRe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 16:34   #7
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Własny styl...

Cytat:
Napisane przez Hypnotist Pokaż wiadomość
Własny styl ma każdy bez wyjątku, nawet jeśli nosi rurki, saszki, arafatki tak jak wszyscy.
Bo przecież istotne jest całe zestawienie ubrań a nie pojedyncze sztuki, jeszcze nie widziałam dwóch identycznie ubranych osób. Tak, żeby miały tę samą bluzkę, pasek, buty itd.
Każdy zestawia jak mu się podoba i mimo tego, że ma coś, co posiada 40% populacji to nadal wygląda inaczej.

Może źle zinterpretowałam, bo nie mam problemu z saszkami, skórzanymi kurtkami itd.
Nie kupuję tego, co akurat jest w sklepach, tylko to, co mi odpowiada, po prostu.
mnie sie bardzo spodobalo podsumowanie jednej z wizazanek- NIE MA CZEGOS TAKIEGO JAK WLASNY STYL, mozeby byc to tylko nasza wlasna INTERPRETACJA JAKIEGOS STYLU

i niebardzo wiem po co odpowiadac na inny wątek nie pizzac post, ale tworzac kolejny obok? (rozumiem, ze jest to odp do watku zbrodnie na modzie) ale pewnie sie czepiam
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-11, 16:42   #8
zsrr23
Raczkowanie
 
Avatar zsrr23
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 375
Dot.: Własny styl...

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
mnie sie bardzo spodobalo podsumowanie jednej z wizazanek- NIE MA CZEGOS TAKIEGO JAK WLASNY STYL, mozeby byc to tylko nasza wlasna INTERPRETACJA JAKIEGOS STYLU

i niebardzo wiem po co odpowiadac na inny wątek nie pizzac post, ale tworzac kolejny obok? (rozumiem, ze jest to odp do watku zbrodnie na modzie) ale pewnie sie czepiam
OOO..właśnie .. ja mam własną interpretację stylu minimalistycznego..a kreuję go zazwyczaj poprzez dodatki .. to one najdokładniej mnie wyrażają
zsrr23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 17:39   #9
Linn4
Raczkowanie
 
Avatar Linn4
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 244
Dot.: Własny styl...

Ja akurat, nie ukrywam, lubię się wyróżniać, być postrzegana jako 'inna' (nawet niekoniecznie pozytywnie taka natura - lubię być w centrum uwagi). Wydaję mi się, że nie ubieram się tak jak inni, zwłaszcza dlatego, że jak zobaczę jeden z moich ciuchów na innej dziewczynie, to często trafia na dno... Wiem, że to głupota Ale i tak uważam, że najważniejsze są dodatki korale, kilka bransoletek i pierścionków i biały T-shirt zmienia się w coś naprawdę super!
Bardzo denerwuje mnie, jak ludzie na siłę chcą się wyróżnić i często kupują rzeczy, które nawet im się nie podobają. Takiej metody nie praktykuję
__________________


Linn4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 18:42   #10
agniecha9313
Rozeznanie
 
Avatar agniecha9313
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 945
Dot.: Własny styl...

Zgadzam się częściowo z Twoją wypowiedzią autorko, choć napisalas to troche ironcznie, nie ukrywajmy
Wszyscy teraz wyglądają tak samo, ale zawsze tak wychodzi, że to co jest modne-większosci ludzi sie podoba. Tak już jest. Poza tym to co modne, to jest w znanych sklepach, a my się wlasnie w nich ubieramy.

Była moda na kolorowe rurki- całe miasto takie nosiło. Moda się zmieniła, wszyscy noszą to, co aktualnie jest modne. Na tym opiera się moda i tak już zostanie.

Najprościej opisała to madeleine91, chodzi mi o ten schemat:

jakiśtamstyl = pospolity styl
jakiśtamstyl + my(jako nie całkowite 'odgapienie' a ubogacenie tego stylu(o inne, albo coś co nas wyróżnia)) = na prawdę własny styl

Wszystko prosto, zwięźle i na temat.
agniecha9313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 20:03   #11
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Własny styl...

Ja się czasami zastanawiam, jak wyglądają osoby które piszą
'szłam dziś przez miasto i wszyscy wyglądali tak samo!'etc. Od razu nasuwa mi się pytanie Jak się w takim razie Ty wyglądałaś?
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-11, 20:22   #12
anazbo89
Przyczajenie
 
Avatar anazbo89
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 25
Dot.: Własny styl...

Muszę przyznać, że odkąd obserwuję to forum (zarejestr. się dopiero pare godz. temu ) denerwuje mnie tylko jedna rzecz... Chwilami wydaje mi się jakby co po niektóre kobietki lekko się zapędziły w swoim mniemaniu na temat siebie w parze z modą... Tzn. (troszkę zamotałam) denerwuje mnie gdy np. dziewczyna pyta co sądzicie o tej bluzce/butach/itp, a ktoś odpisuje jej "fuuujj, to jest ohydne!" albo "jak można w ogóle to założyć?" czy coś w tym stylu... Każda z nas ma inny gust... Jeśli dziewczyna pyta o nasze zdanie to chyba wypadalo by kulturalniej odpowiedzieć, że "mi się nie podobają bo....blabla" czy "brzydkie wg. mnie" cokolwiek... cokolwiek by nie urazić niechcący delikatniejszej dziewczyny... Wypowiedzi głośno i wyraźnie oświadczające,że coś jest po prostu OBLEŚNE mozna wręcz potraktować jako opinie zbyt pewnych siebie osób... jakby były boginiami mody drugą Pradą która wie co jest naj, a co nie
__________________
"Doświadczenie przetrwania jest kluczem do potęgi"
anazbo89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 20:51   #13
megilla
Zakorzenienie
 
Avatar megilla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 409
Dot.: Własny styl...

wszystko zależy od zestawienia ubrań, a nie od samej ich "urody". Często nawet paskudne rzeczy można wkomponować strój tak, by zwracały uwagę (w pozytywny sposób). I na odwrót, nawet z pieknych ubrań można skomponować brzydki lub banalny zestaw. Uważam, że moda jest po to, by wyrażać w jakiś sposób nas samych, żeby się nią bawić, eksperymentować i znajdować rozwiązania odpowiednie dla nas samych. To właśnie można nazwać własnym stylem...i nie musi to być konkretnie np. retro, punk czy coś innego, ale mieszanka różnych stylizacji, a nawet zupełna niekonsekwencja w ich stosowaniu, czyli dzień punka, dzień retro. Wiadomo, kobieta zmienną jest
Inną sprawą jest to, że wraz z wprowadzeniem jakiegoś trendu ludziom zaczyna się to podobać. Kazdy myśli, ze odkrył przysłowiową Amerykę, a tymczasem na ulicach pojawia się coraz więcej kolumbów ;-) Ale dzięki przymknięciu oka i zdystansowaniu się do modowych realiów możemy stworzyć coś niepowtarzalnego nawet z ciuchów z sieciówek.

Popieram Cie, Anazbo, niektóre dziewuch chamsko sobie poczynają na szafie... nie mówiąc już o bojkotowaniu wszelkiej różnorodności.
megilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 22:07   #14
Alpenliebe
Rozeznanie
 
Avatar Alpenliebe
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 863
GG do Alpenliebe
Dot.: Własny styl...

Moim zdaniem jeśli ktoś jest oryginalny to osiągnie to ubierając się nawet od stóp do głów w to co jest modne. Pod warunkiem że będzie to częścią jego stylu.
Bo taka osoba zawsze doda coś od siebie.
__________________
p - e - r - f - e - k - c - j - a
xoxo
.you know, you love me.
Alpenliebe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 23:07   #15
nelyen
Zadomowienie
 
Avatar nelyen
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 761
Dot.: Własny styl...

hm, moda modą, to co wygodne, to wygodne, a co komu do sylwetki pasuje to pasuje. a jak patrzę po ulicach to niewiele osób potrafi to łączyć tak, żeby to jakoś wyglądało i do tego było oryginalne. preferuję osoby posiadające własny styl, a i takie czasem się widzi na ulicy - idealne połączenia tego, co wymieniłam na początku. i jak dla mnie, chociażby się taka osoba ubierała w popularnej sieciówce będzie i tak wyglądać oryginalnie, po prostu dobrze. niestety "dobry" wygląd to dla mnie pewna oryginalność w natłoku klonów. były modne muchy? były, niektórym one bardzo pasują, wyglądają twarzowo, innym nie. i po co w tym drugim wypadku silić się na bycie modnym?
owszem, dość często zjeżdżam szafowiczki, sama na razie nie mam aparatu, żeby cokolwiek wrzucić, jak zdobędę, się pochwalę.
ach, i całkowita oryginalność, w sensie niepowtarzalności ciuchów nie jest wcale niemożliwa z pewnością wiedzą o tym doświadczone lumpeksowiczki;] (może bardziej lumpeksocholiczki? nie wiem jak dokładnie, ale ja się chyba zaliczam) styl kreuję własny, podporządkowany mojej figurze i często dostaję komplementy odnośnie ubioru;]
nie gonię za modą, a jakoś nabyłam czerwone saszki i przy moim stylu ubierania się wyglądają one zdecydowanie oryginalnie
__________________
bo nie ma za małych lub za dużych piersi

Więc nie za cnoty i charakter nagrodą jest miłość i nie za posłuszeństwo ani lojalność, ale za wdzięk i niepokorność, za życie samo w sobie w całej jego oczywistości. Wielka jest bowiem w nas potrzeba kochania.

Julia Hartwig, Kot Maurycy
nelyen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 06:37   #16
201604250957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9 369
Dot.: Własny styl...

a ja chciałabym polecic Wam do przeczytania dwie mądre notki na temat tu poruszany:

http://jakubowa.blogspot.com/2009/01/to-be-or-not-to-be-original.html autorstwa Jakubowej o posiadaniu własnego stylu i nie byciu klonem

oraz bardzo fajny artykuł Harel o tym jak znaleźć swój styl:

http://harel.blox.pl/2008/12/Odnalezc-swoj-styl.html#ListaKomentarzy

enjoy!
201604250957 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 07:31   #17
3dancerka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 984
Dot.: Własny styl...

Cytat:
Napisane przez Hypnotist Pokaż wiadomość
Własny styl ma każdy bez wyjątku, nawet jeśli nosi rurki, saszki, arafatki tak jak wszyscy.
Bo przecież istotne jest całe zestawienie ubrań a nie pojedyncze sztuki, jeszcze nie widziałam dwóch identycznie ubranych osób. Tak, żeby miały tę samą bluzkę, pasek, buty itd.
ja niestety widziałam i to niektórym "psiapsiółkom" często się zdarza,szczególnie młodzieży, ale ostatnio widziałam identyczne babki po 40... ale mniejsza o to....


Co do wypowiedzi - też mnie to wkurza... ale powiedz mi jedno... Jak mam się ubrać, aby nikt mnie nie wyśmiał, abym dobrze się czuła i aby nie wyglądać tak jak wszyscy? Ok. Ja się staram znaleźć własny styl, czasem chodzę po lumpach, bo tam można znaleźć coś innego... ale fakt faktem.... wszystkie ciuchy są podporządkowane jakiejć modzie... ZAWSZE będziesz kogoś przypominać stylem... Jasne możesz kombinować i niekoniecznie musisz wyglądać jak pół miasta typu tunika/sweterkowy long, rurki, saszki/emo, mała torebeczka/wielka torba, płaszczyk dwurzedowy ze stójką, ale fakt faktem mi się ten zestaw podoba fakt pół miasta wygląda tak samo.... i to jest denerujące... ale mi się podoba... czy teraz mam płakać ze kupilam sobie kurteczke z ekoskorki jako pierwsza, a teraz chodzi w niej pol miasta? nie... bo tak mi sie podoba...
3dancerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 08:31   #18
zsrr23
Raczkowanie
 
Avatar zsrr23
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 375
Dot.: Własny styl...

Własny styl wypracowywałam przez długie lata .. czuję się świetnie w swoich ubraniach..przede wszystkim stawiam na gatunek materiałów i dobre buty.
Wolę kupić jeden sweterek dobrej jakości niż parę tańszych sweterków.
Trochę to kosztuje ale za to ubrania nie niszczą się szybko i nie muszę zmieniać co pół roku swojej zawartości szafy bo ślepo nie podążam za modą.
zsrr23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 08:45   #19
megilla
Zakorzenienie
 
Avatar megilla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 409
Dot.: Własny styl...

Cytat:
Napisane przez 3dancerka Pokaż wiadomość
ja niestety widziałam i to niektórym "psiapsiółkom" często się zdarza,szczególnie młodzieży, ale ostatnio widziałam identyczne babki po 40... ale mniejsza o to....


Co do wypowiedzi - też mnie to wkurza... ale powiedz mi jedno... Jak mam się ubrać, aby nikt mnie nie wyśmiał, abym dobrze się czuła i aby nie wyglądać tak jak wszyscy? Ok. Ja się staram znaleźć własny styl, czasem chodzę po lumpach, bo tam można znaleźć coś innego... ale fakt faktem.... wszystkie ciuchy są podporządkowane jakiejć modzie... ZAWSZE będziesz kogoś przypominać stylem... Jasne możesz kombinować i niekoniecznie musisz wyglądać jak pół miasta typu tunika/sweterkowy long, rurki, saszki/emo, mała torebeczka/wielka torba, płaszczyk dwurzedowy ze stójką, ale fakt faktem mi się ten zestaw podoba fakt pół miasta wygląda tak samo.... i to jest denerujące... ale mi się podoba... czy teraz mam płakać ze kupilam sobie kurteczke z ekoskorki jako pierwsza, a teraz chodzi w niej pol miasta? nie... bo tak mi sie podoba...
ucieczką przed gębą jest tylko inna gęba ( czy jakoś tak) Grunt to nie dać się zwariować i znaleźć to co dla Ciebie optymalne.
ważne abyś Ty w tym czuła się dobrze. Poza tym od czego sa dodatki ( apaszki, szale, torebki). Zawsze można coś podrasować na swój sposób.
megilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:29.