Catrice - Strona 165 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-29, 09:52   #4921
tinulka17
Wtajemniczenie
 
Avatar tinulka17
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 802
Dot.: Catrice

Ogólnie niedawno zobaczyłam u nas kosmetyki Catrice. Moim dotychczasowym i jedynym podkładem był Pierre Rene Phenomenal Matt, no i dość sie sprawdzał, ale chciałabym teraz spróbować czegoś innego. Na KWC były dość pozytywne opinie, ale chce jeszcze zapytać, co myślicie o tym podkłądzie? klik
__________________
'A hero of war
Yeah, that's what I'll be
And when I come home
They'll be damn proud of me
I'll carry this flag
To the grave if I must
Because it's flag that I love
And a flag that I trust'
RISE AGAINST! <3
tinulka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-29, 10:02   #4922
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Noooo... muszę powiedzieć, że bardzo miło mnie zaskoczył Na początku naszej znajomości (czyli lata świetlne wstecz) nie bardzo rozumiał moją manię (ale i sama mania była mniejsza bo nie znałam wizażu) i lekko się podśmiechiwał. Jednak teraz to już zupełnie inna bajka- przyzwyczaił się i nawet ostatnio zastrzelił mnie stwierdzeniem, że jak będziemy urządzać naszą wspólną sypialnię to musi mi kupić jakąś toaletkę z dużym lustrem, bo przecież muszę mieć swoją stację kosmetyczną Taaa.... centrum dowodzenia światem musi być!

Brawa dla tego pana, wie jak zadowolić kobietę

Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
Na pewno nie jestes :P Ja nawet w zimę nie wyobrażam sobie nie musnąć dekoltu i ramion jakimś błyszczącym pudrem Ale brokat od kilku lat jakoś tak nie do końca widzi mi się na moim ciele. Kupiłam na sylwestra te uszka królika co teraz są w Naturowej gazetce

Mój TŻ uważa, że za dużo tego wszystkiego kupuję, ale odkąd kupił nie-wiadomo-po-co drugi samochód to słowa nie powiedział na ten temat
Że co? Jakie, jakie? Ja też chcę!!


Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Ja lubię wszystkie eyelinery-czy te w żelu,pisaku czy pędzelku i jak tylko zobaczyłam jego swatch,to przepadłam
Ojj ja też uwielbiam linery pod każdą postacią - każdy typ jest dobry do czegoś innego

Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
Dla mnie takie w płynie są najwygodniejsze, szybciutko można kreskę zrobić. W żelu fajny efekt daje i długo się trzyma, ale dłużej trzeba się pobawić. Może po nowym roku w tych mniej obleganych Naturach jeszcze jakiś się uchowa, skoro w tej bardziej obleganej były 2 dzisiaj
Też tak mam. Zaczęłam używanie eyelinerów własnie od pędzelkowych więc mi jakoś najlepiej pasują na szybką krechę. Żelowym muszę się dłużej namachać, ale jest nie do zdarcia, a pisakowe są dobre do bardzo precyzyjnej roboty


Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Nie chcę matu suchego wióra tylko łaaadny mat,a skoro ten taki daje,to nie pozostaję mi nic innego jak tylko go nabyć Dziękuję za odpowiedź



Cytat:
Napisane przez slodka_kicunia_17_wera Pokaż wiadomość
Tylko, że Essence wygląda niezbyt niezbyt - i to nie pierwsza ich limitka Tymczasem Catrice dba o wygląd. Ja czasem wolę trochę kasy dołożyć i mieć coś co wygląda i cieszy oczy. Wampirza limtka np nie kręci mnie, bo i wąchałam perfumy (HP Diora w tańszym wydaniu) i resztę - takie sobie, a Zmierzchomanni nie mam, choć książki mam, ale nie trawię aktora grającego Edwarda - książkę lubię, ale z tego co widzę to film zupełnie nie oddaje tego co w niej czytałam.
Ja ani książek ani filmu nie dorwałam, ale nie powstrzymało mnie to przed obkupieniem się produktami z VL (a może właśnie dlatego, że nie oglądałam/czytałam to nie miałam awersji do tej limitki )

Cytat:
Napisane przez tinulka17 Pokaż wiadomość
Ogólnie niedawno zobaczyłam u nas kosmetyki Catrice. Moim dotychczasowym i jedynym podkładem był Pierre Rene Phenomenal Matt, no i dość sie sprawdzał, ale chciałabym teraz spróbować czegoś innego. Na KWC były dość pozytywne opinie, ale chce jeszcze zapytać, co myślicie o tym podkłądzie? klik
Z tego co pamiętam to był tu wychwalany

---------- Dopisano o 11:02 ---------- Poprzedni post napisano o 10:59 ----------

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
tenebra - bo błyszczyki są rewelacyjne. Ja właśnie wypróbowałam 01 Lovely Sinner i przepadłam. Jak on rewelacyjnie pasuje do mojej buźki... do makijażu oliwkowymi cieniami z Essence i brązowych oczu... no szok... i ten złoty topper też na nim fajnie wygląda po prostu KWC w kategorii czerwone usta
Polecam, gdyby nie to że mam całą cieżarówkę mazideł do ust oraz fakt że Catrice jest w sumie niezbyt tanie zrobiłabym zapas
No jak dla mnie czerwonych siuwaksów do ust nigdy za wiele
No i teraz będzie mi się śnił po nocach ten błyszczyk
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-29, 10:51   #4923
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: Catrice

W Świeciu nieruszone LV
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-29, 11:14   #4924
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: Catrice

Ja jakoś odjazdów nie cenię. Lubię kolory cieni - różne, to tak Ale jakieś odjazdy typu puder do rzęs? Nie dziękuję, wizażystką nie jestem - lubię mieć sporo, ale użytkowych na dzień rzeczy. A resztą Essence nie wali na kolana - dla mnie marka albo od początku jest taka, że w moim widoku gustu powala - Catrice mnie uwodzi od początku albo próbuje to nadrobić limitką. Ale w końcu z moim gustem nikt się nie musi zgadzać.

Mnie "aura Edwarda" odrzuciła od filmu - aktor nie powala urodą. No ale jak się wychowało na Jamesie Bondzie to co ja mam mówić - gustuję w Pierce Brosnanie z Golden Eye - to był film albo Sean Connery i dr No? Albo Pulp Fiction? Z wampirów cenię program Jagielskiego - swego czasu mi się podobał

Za "moich czasów" była mania na DiCaprio - "Ttanic" (swoją drogą bardzo lubię Kate Winslet i chciałabym być "rozmiaru" podobna jak ona).

Jestem po prostu starsza niż nick na to wskazuje - rocznik '89 - obecnie lat 22, w lato 2007 miałam 17 stąd ta cyferka ta w nicku

Po prostu Edward nie jest w moim guście - mój ulubieniec ze studiów go przypomina, ale tylko odrobinę. Zawsze miałam ciągoty do brunetów - albo niebieskie, albo orzechowe oczy

Edytowane przez 201605090956
Czas edycji: 2011-12-29 o 11:18
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-29, 11:34   #4925
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez tinulka17 Pokaż wiadomość
Ogólnie niedawno zobaczyłam u nas kosmetyki Catrice. Moim dotychczasowym i jedynym podkładem był Pierre Rene Phenomenal Matt, no i dość sie sprawdzał, ale chciałabym teraz spróbować czegoś innego. Na KWC były dość pozytywne opinie, ale chce jeszcze zapytać, co myślicie o tym podkłądzie? klik

Dobry podkład Mam i używam namiętnie. Jeśli chcesz cos więcej to kilka stron wstecz toczyła się na jego temat dyskusja (okraszona wieloma opiniami), w wyniku której zostałam skuszona na jego zakup Potem na wątku ja i kilka innych dziewczyn zdawało relacje- first impressions i po dłuższym czasie użytkowania.

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość

Brawa dla tego pana, wie jak zadowolić kobietę


Ojj ja też uwielbiam linery pod każdą postacią - każdy typ jest dobry do czegoś innego

Tenebruś -->

A co do linerów to zgadzam się z Wami w całej rozciągłości- linery u mnie spisują się bardzo dobrze w każdej postaci- byle nie były za wodniste i dobrze kryły Ale to już wiecie, że ja przecież maniaczka kreski i linerów jestem Cieszę się, że nie jestem sama
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-29, 11:42   #4926
niezdara
Rozeznanie
 
Avatar niezdara
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 639
Dot.: Catrice

W Gdańskowym city forum LV w całkiem przyzwoitej ilości (a byłam wczoraj). Z tego co pamiętam był tylko jeden puder a reszta w większych ilościach, ale pewna miła pani ekspedientka mówiła, że trzeba pytać, bo mają jeszcze na dole w zakamarkach kosmetyki :p
Mi tak wyciągnęła podkład z essence, zafoliowany co mi się podobało bardziej niż sam podkład
__________________
Kliknij i zobacz jak staram się żyć, codziennie lepiej niż wczoraj
www.dailybetter.com.pl

Polub mnie https://www.facebook.com/dailybetterblog/
niezdara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-29, 11:57   #4927
zzzielona
Wtajemniczenie
 
Avatar zzzielona
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 104
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
to teraz ja
wytraciłam się ostatnio jak niektórzy wiedzą na obie limitki WTLV i CC z Catrice i Essence - ale muszę przyznać że o ile z CC większość leży i czeka na testy - pewnie w Sylwestra to nastąpi , o tyle z WTLV już praktycznie wszystko poza linerem testowane
pudrem z pińkną pańcią jestem zachwycona - rewelacyjny kolor i efekt na buzi dzisiaj dokupiłam drugą sztukę. Wkurza mnie tylko, że wezmę 2-3 kosmetyki Catrice i już spory rachunek. Wezmę 4 czy więcej to już w ogóle
Co do lakieru czerwonego Lovely Sinner to miałam go na Wigilii 2 warstwy. Trzymał mi się bez uszczerbku przez 3 dni (minimalne otarcia po dwóch dniach). Super kolorek ale faktycznie dziwny trochę, gruby pędzel i hmm niby malowałam na szybko ale nie do końca ładnie mi się na paznokciu rozprowadzał. (nie było tego wiać w każdym razie)
No i te błyszczyki - rewelacja. Na razie mam najciemniejszy - mega ciemny, przyzwyczajam się do takich kolorów dziś dokupiłam najjaśniejszy bo chciałam jeszcze złoty topper przypominają lacquery z CC, i trochę lipstainy z VL. Mega
W ogóle jak dziś byłam w Naturze na Maja to koszyk mi się rozpadł to znaczy odpadła mi rączka i była przy tym pani Naturzanka i stała jak wryta nic nie zrobiła w końcu sama jej wręczyłam (prawie siłą) ten rozwalony koszyk, wzięłam w rękę te 2 rzeczy które miałam (puder i błyszczyk), sprawdziłam czy się nie obtłukły ani nic i do kasy...
kurczę ogólnie fajną tam mają obsługę (okolica mniej fajna), ale ta babka mnie dziś rozwaliła.

Co do HW - mnie się podobają cienie w musie mam takie same kolory cieni z Clinique i uwielbiam kojarzą mi sie z truskawkowo śmietankowymi cukierkami w czekoladzie
reszta e tam
ale muszę się już stopować - obiecałam sobie

Ktoś pytał o Ooops Nude Did It Again - fajny cień nawet, używam go razem z Chameleonem i Copperware Party w kazdym razie pupy nie urywa, taki tam dzienniak bez "zbędnego" bling bling.
Ładnie rozjaśnia wnętrze powieki.

Zauważyłyście, że za chwilę nowy wątek?
Tak, ten puder jest naprawdę świetny!!! Wczoraj go użyłam i byłam naprawdę pod wrażeniem! Chyba też sobie kupię drugi .
__________________
Bloguję o kobiecych sprawach...
Moja biżuteria!
zzzielona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-29, 12:00   #4928
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Catrice

Dzisiejszy liner w roli głównej
Trochę te złote drobinki haczą mi powiekę, kiedy aplikuję liner, ale ogólnie bardzo przyjemnie się go rozprowadza, a jak zobaczyłam, że aplikator ma formę kałamarza, a nie pędzelka to łezka mi się w oku zakręciła, bo to była moja pierwsza forma linera, jak uczyłam się nim posługiwać
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00341 (Kopiowanie).jpg (51,8 KB, 92 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00348 (Kopiowanie).jpg (30,8 KB, 96 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00351 (Kopiowanie).jpg (32,7 KB, 128 załadowań)
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-29, 12:04   #4929
4a76f9601d26f07fbd1341d93bf1dac994330f1e_6420ce72cabf7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 707
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Dzisiejszy liner w roli głównej
Trochę te złote drobinki haczą mi powiekę, kiedy aplikuję liner, ale ogólnie bardzo przyjemnie się go rozprowadza, a jak zobaczyłam, że aplikator ma formę kałamarza, a nie pędzelka to łezka mi się w oku zakręciła, bo to była moja pierwsza forma linera, jak uczyłam się nim posługiwać

ale masz piękne rzęsy!
ja linerek wypróbuję dziś wieczorkiem
4a76f9601d26f07fbd1341d93bf1dac994330f1e_6420ce72cabf7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-29, 12:20   #4930
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Catrice

A dostanę puder z babką w metrze centrum?
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-29, 12:27   #4931
Charmain
Zakorzenienie
 
Avatar Charmain
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Hl.m. Praha
Wiadomości: 24 166
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Dzisiejszy liner w roli głównej
Trochę te złote drobinki haczą mi powiekę, kiedy aplikuję liner, ale ogólnie bardzo przyjemnie się go rozprowadza, a jak zobaczyłam, że aplikator ma formę kałamarza, a nie pędzelka to łezka mi się w oku zakręciła, bo to była moja pierwsza forma linera, jak uczyłam się nim posługiwać
Wow
Zdradz co to za tusz bo wygląda super
Charmain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-29, 12:34   #4932
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Catrice

[1=4a76f9601d26f07fbd1341d 93bf1dac994330f1e_6420ce7 2cabf7;31285447]ale masz piękne rzęsy!
ja linerek wypróbuję dziś wieczorkiem [/QUOTE]

Dziękuję

Cytat:
Napisane przez Charmain Pokaż wiadomość
Wow
Zdradz co to za tusz bo wygląda super

Tusz to akurat rimmel extra super lash ten z wygiętą szczoteczką. Dziś jednak moje rzęsy nie chciały ze mną współpracować i tak jakoś dziko się malowały, ale sam tusz bardzo ok- taki jak lubię bo mam niestety marnawe te rzęsy a on robi mi cuda na kiju- prawie jak MA pomarańczowy, który jest u mnie na pierwszym miejscu, tylko się skończył i dlatego zużywam zapasy innych
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-29, 14:21   #4933
natalenka89
Raczkowanie
 
Avatar natalenka89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 391
Dot.: Catrice

kupiłam liner dziś. ostatni. jest moim ideałem <3
__________________
http://notmyself2nite.blogspot.com

ja też bloguję, ja, ja

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post31139018

Natalkowa wymianka
natalenka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-29, 14:40   #4934
babcia_miecia
Zadomowienie
 
Avatar babcia_miecia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 035
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez zzzielona Pokaż wiadomość
Tak, ten puder jest naprawdę świetny!!! Wczoraj go użyłam i byłam naprawdę pod wrażeniem! Chyba też sobie kupię drugi .
Dzisiaj wypróbowałam puder "z babką" i uważam, że jest rewelacyjny. Prawdziwie transparentny, ładnie stapia się ze skórą i daje świetne wykończenie, nie jest to płaski mat, a pięknie rozświetlona twarz bez jakichkolwiek drobinek. Chyba dokupię sobie jedno opakowanie na zapas, bo jestem naprawdę oczarowana. Polecam wszystkim
babcia_miecia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-29, 15:12   #4935
boguska
Raczkowanie
 
Avatar boguska
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 365
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez natalenka89 Pokaż wiadomość
kupiłam liner dziś. ostatni. jest moim ideałem <3
W Gdańsku? Zdradź gdzie żebym jutro nie jechała na marne, bo wracam do Gdańska i zaczynam poszukiwania linera :P
boguska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-29, 15:22   #4936
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Catrice

czy ktoś może kupić dla mnie puder z kobietką? pliiiis

wątpię czy uda mi się go dorwać...
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-29, 15:26   #4937
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez boguska Pokaż wiadomość
W Gdańsku? Zdradź gdzie żebym jutro nie jechała na marne, bo wracam do Gdańska i zaczynam poszukiwania linera :P
w Gansku na przymorzu byly wczoraj linery
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-29, 15:40   #4938
JustDreaming
Rozeznanie
 
Avatar JustDreaming
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 757
Dot.: Catrice

ja dzis w DN napotkałam pełną limitkę LV ale nie wzięłam nic. Ale tak kusicie tym pudrem z kobitą że chyba się po niego wybiorę
JustDreaming jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-29, 15:43   #4939
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Catrice

Jestem z siebie dumna, bo nic nie kupiłam z limitki
Pudrów mam już za dużo, nawet myślę o pozbyciu się tego z UB, cienie są słabe, lakiery też mnie jakoś nie porywają, błyszczyki też... Tylko słynny miotacz mnie zaciekawił, ale już nie było i tak w Naturze.
neath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-29, 16:05   #4940
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Catrice

Puder z kobietką czeka już na mnie w Naturze i odbiorę go dopiero w sobotę Mam nadzieję,że nie zawiodę się
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-29, 16:07   #4941
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Catrice

a jak on wygląda sam na buzi?
Bieli trochę?
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-29, 16:14   #4942
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Jestem z siebie dumna, bo nic nie kupiłam z limitki
Pudrów mam już za dużo, nawet myślę o pozbyciu się tego z UB, cienie są słabe, lakiery też mnie jakoś nie porywają, błyszczyki też... Tylko słynny miotacz mnie zaciekawił, ale już nie było i tak w Naturze.
Rozumiem iż piszesz o pudrze z limtki Urban Baroque? Jeśli chcesz się go pozbyć,to ja go chętnie przygarnę
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-29, 16:18   #4943
natalenka89
Raczkowanie
 
Avatar natalenka89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 391
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez boguska Pokaż wiadomość
W Gdańsku? Zdradź gdzie żebym jutro nie jechała na marne, bo wracam do Gdańska i zaczynam poszukiwania linera :P
ostatni kupiłam we Wrzeszczu na Grunwaldzkiej. Miotaczy też nie ma za to cała reszta i owszem
__________________
http://notmyself2nite.blogspot.com

ja też bloguję, ja, ja

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post31139018

Natalkowa wymianka
natalenka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-29, 16:22   #4944
iamcookie
Rozeznanie
 
Avatar iamcookie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 626
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Dzisiejszy liner w roli głównej
Trochę te złote drobinki haczą mi powiekę, kiedy aplikuję liner, ale ogólnie bardzo przyjemnie się go rozprowadza, a jak zobaczyłam, że aplikator ma formę kałamarza, a nie pędzelka to łezka mi się w oku zakręciła, bo to była moja pierwsza forma linera, jak uczyłam się nim posługiwać

Jezzzzzzzuuuuu, pięknie pomalowane oko!
__________________

aparatka

31.01.2013 - góra


iamcookie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-29, 16:29   #4945
Ł@siczk@
Zakorzenienie
 
Avatar Ł@siczk@
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 4 973
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez natalenka89 Pokaż wiadomość
ostatni kupiłam we Wrzeszczu na Grunwaldzkiej. Miotaczy też nie ma za to cała reszta i owszem
U mnie tez juz wymiotlo miotacze

Serio, ten zloty spray to jest hit tej limitowanki
__________________
HANIA [02.10.2012]

GOSIA [13.08.2015]


Dzięki Ci Boże za korektor pod oczy i Dębowe Mocne
Ł@siczk@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-29, 16:52   #4946
fluoxetine
Wtajemniczenie
 
Avatar fluoxetine
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 034
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez Chaigata Pokaż wiadomość
a jak on wygląda sam na buzi?
Bieli trochę?
Mnie nie bieli, nie powiedziałabym nawet, że on jest bardzo jasny. Choć może dla ciemniejszej karnacji... Jego jedyną wadą (poza faktem, że jest z LE) jest zapach, a raczej smrodek, na szczęście nie wyczuwalny już na twarzy.

Czuprynka liner wygląda na oku cudnie. Dobrze, że jednak nabyłam drogą kupna.
__________________
czytam!
stop wishing - start doing
be fit, not skinny!
176/56
fluoxetine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-29, 16:56   #4947
niezdara
Rozeznanie
 
Avatar niezdara
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 639
Dot.: Catrice

linery w głównym też były
__________________
Kliknij i zobacz jak staram się żyć, codziennie lepiej niż wczoraj
www.dailybetter.com.pl

Polub mnie https://www.facebook.com/dailybetterblog/
niezdara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-29, 17:21   #4948
Zanthia
Zadomowienie
 
Avatar Zanthia
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 164
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez Chaigata Pokaż wiadomość
A dostanę puder z babką w metrze centrum?
Wzięłam ostatni jaki był na dole ok. 14:30, na gorze nie byłam.
Zanthia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-29, 18:12   #4949
tinulka17
Wtajemniczenie
 
Avatar tinulka17
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 802
Dot.: Catrice

Coraz bardziej przekonuję się do PF
A ostatnim fundamentalnym pytaniem, który przypieczętuje (lub nie ) zakup jest: mam problem z wypiekami na policzkach (o zgrozo!) i oczywiście, gdy jestem w domu, to gdzieżby mi wyszły, wystarczy, że wyjdę do ludzi i płonę. Czy PF poradzi sobie z nimi? nie oczekuje Bóg wie jakich cudów, ale choć trochę
__________________
'A hero of war
Yeah, that's what I'll be
And when I come home
They'll be damn proud of me
I'll carry this flag
To the grave if I must
Because it's flag that I love
And a flag that I trust'
RISE AGAINST! <3
tinulka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-29, 18:47   #4950
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Catrice

Swatche Hidden World http://talasia.blogspot.com/2011/12/...d-edition.html
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:23.