Hair Coif ??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-07-07, 10:57   #1
Athii
Raczkowanie
 
Avatar Athii
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 191
Question

Hair Coif ???


Czy któraś z wizażanek była kiedyś w salonie tej firmy ?? Byłabym bardzo wdzięczna za opinie bo nie wiem do jakiego salonu się wybrać w Wawie ...a chciałabym naprawdę dobrze i fajnie się obciać ...
Athii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-07, 10:58   #2
ank@
Rozeznanie
 
Avatar ank@
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 896
Dot.: Hair Coif ???

Byłam, w Krakowie i to nie raz, chodzę tam często (do różnych ich punktów) i jest to jedyny salon z którego nigdy nie wyszłam niezadowolona
ank@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-07, 11:07   #3
Athii
Raczkowanie
 
Avatar Athii
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 191
Dot.: Hair Coif ???

Dzięki! no to podniosłaś mnie już na duchu...mam nadzieję, że w Warszawie też dobrze tną ...

Poza tym do Hair Coif byłoby mi wygodniej się wybrać bo jest w Galerii Mokotów - a tam wszystko jest w jednym punkcie

Dalsze opinie mile widziane ...
Athii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-07, 12:14   #4
yuk-ka
Raczkowanie
 
Avatar yuk-ka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: w okolicy stolicy
Wiadomości: 219
Dot.: Hair Coif ???

Byłam kilka razy w tym salonie w Jankch. Czesalam się tam tylko co prawda, ale byłam bardzo zadowolona. Jedyny minus to ceny - jest tam drogo (za umycie i wymodelowanie włosów zaplaciłam coś ok. 65 zł, a chcieli mnie jeszcze naciągnąć na jakąś maseczkę za 50 zł).
__________________
Yuk-ka
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Bo ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy
Ważnych jest kilka tych chwil, tych, na które czekamy
yuk-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-07, 15:22   #5
nalepcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 38
Dot.: Hair Coif ???

JA nie byłam ale moja przyjaciółka była i za kolor i strzyżenie i wyprostowanie (którego nie chciałą)zapłaciła 180. I mówiła że tam strasznie naciągają uważaj na to co ci proponują.
Pozdrawiam
nalepcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-08, 07:36   #6
Athii
Raczkowanie
 
Avatar Athii
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 191
Dot.: Hair Coif ???

Dzięki, będę uważać ...mam chęć dać im poszaleć...ale w granicach zdrowego rozsądku
Athii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-08, 07:51   #7
ank@
Rozeznanie
 
Avatar ank@
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 896
Dot.: Hair Coif ???

A ja korzystam z promocji, których mają bardzo dużo i często.
Ostatnio w Galerii Kazimierz dostałam kupon zniżkowy na 2 usługi, ja się obcięłam za 29zł z mama się zafarbowała za 70zł.
Poza tym w wybranych punktach (np w Krakowie w Carrefoul Czyżyny) od poniedziałku do środy od rana do 16 godziny każde damskie strzyżenie z modelowaniem kosztuje 29zł

I od razu na wstępie zanaczam, że nie chcę żadnych usług dodatkowych typu kuracje, odrzywki i masaże. Nauczyłam się w JLD, gdzie -nomen omen -2 razy nie najlepiej mnie obcięli. Tam to dopiero naciągali
ank@ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-07-08, 12:04   #8
Athii
Raczkowanie
 
Avatar Athii
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 191
Dot.: Hair Coif ???

A może ja się dam naciągnąć na maseczki :P chociaż nie wiem czy nie lepiej sobie po prostu kupić... Kosmetyki tej firmy są dobre ?? Poza tym planuję strzyżenie i farbowanko. Czyli na ile myślicie najwięcej mam się nastawić jeśli o cenę chodzi ??

A do JLD nie mam zamiaru iść ...tam mają tylko ładną nazwę ...
Athii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-14, 13:56   #9
Edddytek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 298
GG do Edddytek
Cool Dot.: Hair Coif ???

nie daj się naciągnąć na maseczki bo się potm nie wypłacisz. Wiem co mówię, srednio fajnie było jak za cięcie z modelowaniem, nałożeniem maseczki nabłyszczającej i regenerującej 250 zł chcieli. Szczęscie, że nie trafiło na mnie tylko na koleżankę..teraz juz wiem z enie ma nic za darmo a ceny maja delikatnie mowiac wygorowane, co nie oznacza, ze zle tna:P
__________________
& the rest you can keep..
Edddytek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-23, 12:28   #10
aiiisha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 27
Dot.: Hair Coif ???

Witam ja tez chce sie wybrac do tego salonu...ale tylko na obcięcie-znacie moze adresy tych salonow w Wawie? Do Galerii Mokotów mam troszke za daleko...
aiiisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-28, 11:05   #11
flaiv
Raczkowanie
 
Avatar flaiv
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: z Miasteczka Śląskiego
Wiadomości: 33
Dot.: Hair Coif ???

Dla mnie największa fryzjerka porażka od kilkunastu lat.
Zaczne od tego, że na szczescie wykupilam tam usluge z Groupera, czyli w nieco niższej cenie.
Na wstepie, po informacji, że chce skorzystać z takowego kuponu, zostałam potraktowana jako klient typu D, czyli "do d..."
Pani ktora mnie miala obciac, bez zadnej informacji, jak sie tylko dowiedziala, że mam kupon. Zawolala jakas inną Panią, twierdzac, ze to Grouper i zamienila sie z nią klientkami.
Pani, której mnie oddała nie była raczej zawodową fryzjerką, bo jej cięcie polegało na podcięciu końcowek.
Chodziłam do wielu swietnych i polecanych fryzjerow, ale takiej żenady nie zaznałam nigdzie.
Za darmo bym tam juz nie poszla. Włos wiadomo nie obcięty a podcięty nie ma szans, zeby sie dobrze ulozyc, a mam bardzo podatne wlosy.
Nie polecam!
flaiv jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-24, 08:08   #12
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Hair Coif ???

Cytat:
Napisane przez flaiv Pokaż wiadomość
Dla mnie największa fryzjerka porażka od kilkunastu lat.
Zaczne od tego, że na szczescie wykupilam tam usluge z Groupera, czyli w nieco niższej cenie.
Na wstepie, po informacji, że chce skorzystać z takowego kuponu, zostałam potraktowana jako klient typu D, czyli "do d..."
Pani ktora mnie miala obciac, bez zadnej informacji, jak sie tylko dowiedziala, że mam kupon. Zawolala jakas inną Panią, twierdzac, ze to Grouper i zamienila sie z nią klientkami.
Pani, której mnie oddała nie była raczej zawodową fryzjerką, bo jej cięcie polegało na podcięciu końcowek.
Chodziłam do wielu swietnych i polecanych fryzjerow, ale takiej żenady nie zaznałam nigdzie.
Za darmo bym tam juz nie poszla. Włos wiadomo nie obcięty a podcięty nie ma szans, zeby sie dobrze ulozyc, a mam bardzo podatne wlosy.
Nie polecam!
Dzięki za ostrzeżenie, właśnie miałam kupić tam grupona
rousse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-01, 16:12   #13
natalia2624
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1
Exclamation Dot.: Hair Coif ???

Ja również dziękuję za ostrzeżenie, też wahałam się czy nie kupić Groupona, trochę kusi ceną, ale czy warto jeśli podejście czasami będą mieli jak do człowieka II kategorii......
natalia2624 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-19, 13:12   #14
kaczmareczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2
Dot.: Hair Coif ???

Kupiłam groupon do Hair Coif już kilka razy (łódź) i jakość obsługi zależy tak naprawdę od fryzjerki, niektóre podchodzą do tego normalnie, a niektóre obsługują trochę od niechcenia. Generalnie lubię w tym salonie to, że używają dobrych kosmetyków (loreal kerastase) i myślę że warto zainwestować w maskę czy ampułkę, włosy są potem naprawdę odżywione. Tną dobrze, ceny regularne są dość wysokie, ale mają różnie promocje, ja generalnie tylko z nich korzystam. Koloryzacji nie próbowałam ale zamierzam w najbliższej przyszłości. Plusem też jest to że nie trzeba się umawiać na 2 tygodnie w przód, tylko można wejść z marszu.
kaczmareczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:53.