Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-19, 12:25   #1111
truskaffka
Zakorzenienie
 
Avatar truskaffka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: abc
Wiadomości: 4 294
Dot.: Krem na blizy potradzikowe

Cytat:
Napisane przez xawier87 Pokaż wiadomość
A co myslicie o tym Kremie na blizny NO-SCAR perla inkow?

osobiscie nie stotsowalam, ale kolezanki byly zachwycone
__________________
(..) did you ever know
there's a light inside your bones
the hope that you can't hide
and it teases you every night (..)
truskaffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-19, 14:58   #1112
xawier87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 20
Dot.: Krem na blizy potradzikowe

Cytat:
Napisane przez Majka1503 Pokaż wiadomość
Soraya Care&Control... Na straży twarzy! Jest to antybakteryjny krem nawilżający redukujący blizny i zmiany potrądzikowe
Stosowalem soraye i zdecydowanie mi ten krem nie odpowiada! Po nim mam wysyp syfkow.. tragedia poprostu!
xawier87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-19, 17:36   #1113
Rylejew
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 166
Smile Dot.: Krem na blizy potradzikowe

Jeżeli Twoje blizny to takie czerwone lub jaśniejsze już plamki, to polecam Diacneal. Dla mnie idealny kosmetyk: szybko wygładził mi twarz, rozjaśnił blizny potrądzikowe i praktycznie zlikwidował krostki. To dość silny preparat (zawiera m.in. kwas glikolowy 6%), więc musiałbyś się zaopatrzyć w filtry. Diacneal stosuje się na noc. Poczytaj o nim na KWC. I w razie czego pytaj

Pozdrawiam
Rylejew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-19, 18:27   #1114
xawier87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 20
Dot.: Krem na blizy potradzikowe

hmm ciezko mi sie zdecydowac.. wiec zdecydowalem zrobic sobie zdjecia tych okropnych blizn i je wam pokazac byscie pomogli mi wybrac krem ktory jak juz mowilem do pazdziernika pomorze mi je chociaz wybielic by nie byly az tak zucajace sie w oczy.

Oto foty:
http://members.lycos.co.uk/xawier87/blizny/1.JPG
http://members.lycos.co.uk/xawier87/blizny/2.JPG
http://members.lycos.co.uk/xawier87/blizny/3.JPG
http://members.lycos.co.uk/xawier87/blizny/4.JPG

Moze kosmetyczka mi doradzi? Prosze o pomoc...
xawier87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-19, 18:38   #1115
Rylejew
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 166
Smile Dot.: Krem na blizy potradzikowe

To ja bym jeszcze poleciła Acne-derm, który dobrze "zbija" skórę, staje się bardziej gęsta, zwarta i dobrze wybiela. Poza tym nie jest drogi (ok. 20 zł) i ogólnie dostępny. Na głębsze blizny możesz spróbować Atre-derm. Tylko, że on jest na receptę. Ja kupowałam bez niej - zawsze można wyprosić Atre-derm powoduje mocne złuszczanie skóry. Przy obu tych preparatach konieczne są filtry na dzień i zero opalania. Wpisz nazwy tych kosmetyków w wyszukiwarkę na forum i przeczytaj o nich wątki zbiorcze. To Ci dużo pomoże.
Rylejew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-19, 20:52   #1116
xawier87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 20
Dot.: Krem na blizy potradzikowe

Atredermu 0,025% właśnie używam i nie wiele mi pomaga musze powiedzieć... a już 2 buteleczke kończe.. możecie jednak polecić albo coś mocniejszego albo nie złuszczającego a zdecydowanie wybielającego blizny i przebarwienia.. zreszta macie zdjecia, chce sie tego pozbyc z twarzy, a do pazdziernika chodz wybielic (by staly sie zdecydowanie bledsze). Prosze o wypowiedz kosmetyczki.
xawier87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-20, 02:02   #1117
kate8989
Przyczajenie
 
Avatar kate8989
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: bełchatów
Wiadomości: 2
GG do kate8989
Dot.: Krem na blizy potradzikowe

nie jestem kosmetyczką ale zdecydowanie polecam acne derm... kuracja jest dość długa ale po miesiącu już widać efekty. doskonale wybiela takiego rodzaju pozostałości...
kate8989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-20, 02:35   #1118
xawier87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 20
Dot.: Krem na blizy potradzikowe

a wiec kupie acne derm Jednak czy nie ma problemu bym rano stosował AD a wieczorem (na noc) Atrederm? I jaki krem na dzien powinienem stosowac? Obecnie posiadam z ziaji antybakteryjny (z serii nuno). Mozecie podac link do jakiegos dobrego kremu przeciwtradzikowego na dzien, bo juz mi sie ten z ziaji konczy.
xawier87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-20, 13:35   #1119
xawier87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 20
Dot.: Krem na blizy potradzikowe

podbijam moze mi ktos odpowiedziec ?
xawier87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-20, 16:38   #1120
roka12345
Raczkowanie
 
Avatar roka12345
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 233
Dot.: Krem na blizy potradzikowe

A co myślicie o tym kremie"alcepalan"?
__________________
Co się patrzysz...
roka12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-20, 17:24   #1121
xawier87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 20
Dot.: Krem na blizy potradzikowe

Właśnie kupiłem pare produktów m. in. :
-> Acne-Derm
-> Skrzypovita
-> Henna Treatment Wax
-> Young AA Krem antybakteryjny (na dzień)

Mam nadzieję iż to poprawi wygląd mojej skóry i włosów A co myślicie o tym kremie na dzień?
xawier87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-20, 17:35   #1122
*brydzia*
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 564
GG do *brydzia*
Dot.: Krem na blizy potradzikowe

zaraz pojde do apteki i sie dowiem o to, o czym powyzej przecyztalam
a w ogole to najbardziej nie znosze tych przebarwien gdy jest zimno...wtedy staja sie nie zniesienia...i nawet dobry puder czy fluid mi nie pomaga ;/
zla jestem na siebie, bo za kazdym razem w lazience bawie sie przy tej mojej twarzy, bo wiecej mam przebarwien, niz samych syfkow itd. ;/ ktorych i tak nie widac i pod wplywem roznych specyfikow schodza ehhh
*brydzia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-20, 19:10   #1123
temi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5
Dot.: Krem na blizy potradzikowe

Hej, na blizny dobry jest kolagen, ale nie jakiś krem z kolagenem , bo to nie działa. Kolagen jest naturalny i nakłada się go na twarz, a po wchłonięciu smaruje kremem. Najlepiej działa jednak na świeże blizny…
temi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-20, 19:31   #1124
xawier87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 20
Dot.: Krem na blizy potradzikowe

o kolagenie gdzies juz czytalem ale to podobno pomaga tylko poczatkowo (pierwsze pare dni) a pozniej nic nie daje wiec efekt raczej mizerny a kasa.. cóz...
xawier87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-29, 11:04   #1125
lusia9090
Raczkowanie
 
Avatar lusia9090
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 106
Question dziury na twarzy po tradziku - jak sie ich pozbyc ??

mam problem jak pozbyc sie dziur po tradziku na twarzy ?? mam ich sporo i nie ladnie wygladaja zakrywa je tylko podklad ale nie moge caly czas sie malowac bo mi na to nie pozwala moj tryb zycia macie na to jakies sposoby ??
lusia9090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-29, 11:10   #1126
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: dziury na twarzy po tradziku - jak sie ich pozbyc ??

Na blizny po tradziku mozna uzywac masci np Contractubex albo Cepan (osobiscie polecam te pierwsza, chociaz jest drozsza). minus jest taki ze na efekty trzeba czekac pare miesiecy... Jak chcesz sie szybko pozbyc to chyba tylko mikrodermabrazja.
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-29, 11:26   #1127
truskaffka
Zakorzenienie
 
Avatar truskaffka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: abc
Wiadomości: 4 294
Dot.: dziury na twarzy po tradziku - jak sie ich pozbyc ??

obawiam sie, ze masci na "dziury" nie pomoga...
__________________
(..) did you ever know
there's a light inside your bones
the hope that you can't hide
and it teases you every night (..)
truskaffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-29, 15:18   #1128
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: dziury na twarzy po tradziku - jak sie ich pozbyc ??

Lusia9090: polecam ci mikrodermabrazje diamentowa (tylko trzeba bedzie wykonac kilka zabiegow np. co 2 tyg.) lub kwasy (tez moze byc potrzebnych kilka zabiegow z tym ze pewnie rzadziej niz przy mikro, ale to tez zalezy...)
udaj sie do jakiegos dobrego salonu kosmetycznego i zapytaj o oferte i ceny - z tym, ze przy mikro i kwasach nalezy stosowac filtry i unikac opalania (przy mikro rpzez ok.2tyg.), ale mysle, ze WARTO!!

pozdrawiam
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-29, 16:33   #1129
lusia9090
Raczkowanie
 
Avatar lusia9090
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 106
Dot.: dziury na twarzy po tradziku - jak sie ich pozbyc ??

a ile to mniejwiecej kosztuja te zabiegi ??
lusia9090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-29, 17:31   #1130
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: dziury na twarzy po tradziku - jak sie ich pozbyc ??

Cytat:
Napisane przez lusia9090 Pokaż wiadomość
a ile to mniejwiecej kosztuja te zabiegi ??
Mikrodermabrazja...nieste ty ok.200zl - moze byc taniej, ale nie wiele...kwasy moga byc troche tansze (nieco ponad 100zl, choc tez zalezy to od kwasu! czy bedzie to kw.glikolowy czy TCA (trojchlorooctowy, wykonuje go TYLKO lekarz)ktory jest drozszy - choc przypuszczam ze tobie taki mocny kwas-najmocniejszy z mozliwych-nie bedzie potrzebny). Wiem, drogie sa te zabiegi, ale na takie dziury potradzikowe nic innego nie pomoze

pozdrawiam!
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-29, 22:25   #1131
lusia9090
Raczkowanie
 
Avatar lusia9090
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 106
Dot.: dziury na twarzy po tradziku - jak sie ich pozbyc ??

dzieki bede musiala pogadac z rodzicami napewno mi doloza
lusia9090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-09, 01:40   #1132
Maya_Weronika
Przyczajenie
 
Avatar Maya_Weronika
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 23
GG do Maya_Weronika Wyślij wiadomość przez MSN do Maya_Weronika
Dot.: BLIZNY PO TRĄDZIKU

ja wlasnie zakupilam na allegro masc No scars z masa perlowo, czy cos takiego naczytalam sie, ze podobno pomaga, wiec poinformuje was o efektach, o ile jakies beda Jesli chodzi o moja cere to raczej jakis ogromnych bruzd nei mam. Ale na czole i policzkach, czerwone male plamki, zwlaszcza jak sie opale, albo jest mi goraco, widac je bardziej. Tradzik pozegnalam prosto. Genialnym kremem kupionym w Szwecji, niestety na recepte nazywa sie: Basiron 5%, jest jeszcze o wiekszym stezeniu ale to juz dla hardkorowcow Moze jest dostepny w polsce, popytajcie.
Wczesniej probowalam wszystkiego i tylko zabiegi laserowe u dermatologa mi troche pomogly( nie wiem, co to dokladnie bylo, ale jezdzilam sobie po budzi przez 5-10 min, takim urzadzeniem, ktore na czerwono swiecilo. A teraz tylko maltretuje sie psychicznie,zeby nic nei wyciskac. Zobaczymy, jak bedzie z tym no-scars!
__________________
Nawet jak cię złapią za rękę to mów, że to nie twoja ręka, słowa są gorsze od czynów, nie da się ich ukryć.

Maya_Weronika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-14, 17:21   #1133
BAFIK8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1
Dot.: BLIZNY PO TRĄDZIKU

Hej wszystkim.Ja tez ja wiekszosc z Was stosowalam wiele masci i kremow ktore mniejsze lub wieksze przynosily rezultaty,ale moim zdaniem jak sie ma problemy z twarza nie nalezy eksperymentowac tylko pojsc do dermatologa tak jak ja to zrobilam.Po co wydawac pieniadze na masci i kremy ktore niewiele pomoga,lekarz sam oceni co bedzie dla nas dobrym rozwiazaniem.Ja caly czas walcze z bliznami i robie co jakis czas peelingi np.kwasem trojchlorooctowym(TCA) cena-200zl za jeden (mozna robic raz na miesiac).To jest dosc drastyczna metoda na pozbycie sie blizn ale i najskuteczniejsza moim zdaniem, zadne kremy na widoczne blizny nie pomoga uwierzcie,tylko pozbycie sie kilku warstw naskorka wlasnie kwasem.A na mocny tradzik i inne problemy z nim zwiazane(tylko to oceni lekarz)pomoze napewno lek ktory nie jest tani i bez recepty sie go nie dostanie(opakowanie 250zl) IZOTEC to sa tabletki.Pozdrawiam
BAFIK8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 17:44   #1134
_eLeKtroda_
Rozeznanie
 
Avatar _eLeKtroda_
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraina marzeń
Wiadomości: 522
GG do _eLeKtroda_
Dot.: Przebarwienia potrądzikowe

Witajcie!
Moje drogie!
Zadnych zabiegów laserowych!! NIE NIE NIE!!

U mnie było okey, zapłaciłam 1000 zł myślałam ze to uwienczenie moich kłopotów..Jakże sie myliłam! Dwa miechy spokoja pozniej mega wysyp!!
A dermatolog tylko wzruszył rekoma..
Moja obecna dermatolozka za głowe sie złapała kiedy usłyszała jak próbowałam usunac przebarwienia!!
Powiedziala ze goraco lasera pobudziło wszystko, cały proces od nowa..!
I mecze sie teraz znowu, biorac diane 35..
Moje drogie..żadnych laserów!
__________________
28 Czerwiec 2009 - Już tyle razem;*!
_eLeKtroda_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 17:49   #1135
d'ou vient le vent
Zakorzenienie
 
Avatar d'ou vient le vent
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 880
Dot.: Przebarwienia potrądzikowe

Elektrodo - nie mowili ci przed zabiegami, ze tak moze byc? Ja tez mialam laseroterapie - ale na tradzik, a nie przebarwienia i derma mnie ostrzegla, ze bedzie sie najpierw wysypywalo wsciekle Do tego dostalam antybiotyk i retinole do smarowania Fakt ze pierwsze 2 tygodnie wygladalo to o wiele gorzej ale potem zaczelo znikac i gilo sie swietnie.
Tez mi mowili ze laser pobudzi odnowe komorkowa i dopoki nie zalecze antybiotykami i hormonami przyczyn badzie sie odnawialo

Nat
__________________

Not all those who wander are lost.
MNIEJ CHEMII / NIE MARNUJ!
Legite aut Perite!
d'ou vient le vent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 18:02   #1136
ksylwia
Zadomowienie
 
Avatar ksylwia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 535
Dot.: Przebarwienia potrądzikowe

Witam - chyba jeszcze tutaj się nie udzielałam. Moja sytuacja wygląda tak, zę grudki ropne i głębokie występują tylko na policzkach i jak można się domyślać schodzą baardzo powoli i pozostawiają blizny i przebarwienia. Postanowiłam z nimi powalczyć od początku wakacji - dermatolog zastosował 6 zabiegów kwasem migdałowym - wczoraj miałam ostatni. Co do efektów to na skórze nie zmienionej trądzikiem czyli na całej twarzy oprócz kilku cm na każdym z policzków skóra wygląda rewelacyjnie - jest odmłodzona, napięta i jednolita. Natomiast moje nieszczęsne policzki hmmm fakt, kwas wypłycił troszkę stare blizny - ale cudów nie ma. Co do przebarwień to trudno powiedzieć bo w trakcie całej kilku miesięcznej kuracji cały czas coś mi wyskakiwało i tworzyły się nowe plamy, a dopiero od 20 dni leki zaczęły działać i nic się nie pojawia.
Podsumowując - polecam. Troszke drogo - każdy zabieg to ok 120-150 zł do tego u mnie dochodziły inne maści, żele, antybiotyki. Na razie cieszę się, ze nic się nie pojawia i zostanie tylko walka z przebarwieniami i bliznami. Przedwczoraj wypytałam się jak z nimi będziemy walczyć i lekarz powiedział, że działanie kwasu migdałowego trwa jeszcze ok. 5 miesięcy po serii zabiegów i ma on rozjaśniać buźkę, a w ostateczności zdecydujemy się na mikrodermabrazję.
__________________
Góra 12.03.2009 - finito 08.10.2010
Dół 28.04.2009
10.02.2013 - Insanity - restart
ksylwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 15:31   #1137
paprak
Wtajemniczenie
 
Avatar paprak
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 091
GG do paprak
Dot.: Przebarwienia potrądzikowe

Witam,

Ja tez walcze z przebarwieniami po tradziku. Mam juz za soba serie peelingow kwasem migdalowym, lysanel active i ostatnio zakupilam acne derm. Jednak po lecie jestem juz tak wkurzona brazowymi plamkami, ze juz prawie zdecydowalam sie na mikrodermabrazje. We wtorek ide do dermatologa zeby mi doradzil co najlepiej byloby w moim przypadku zastosowac. Prosze napiszcie wiecej o swoich doswiadczeniach z mikrodermabrazja i w jaki sposob przygotowywalyscie sie do niej.

Dziekuje i pozdrawiam
paprak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-23, 08:29   #1138
_eLeKtroda_
Rozeznanie
 
Avatar _eLeKtroda_
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraina marzeń
Wiadomości: 522
GG do _eLeKtroda_
Dot.: Przebarwienia potrądzikowe

d'ou vient le vent nic takiego mi nie powiedziano.
To mialo tylko usunąć przebarwienia i wygładzić skóre!
Dermatolog aż się ździwił ze moja skora tak zareagowała!

A następna Pani dermatolog u której lecze sie obecnie złapała sie za głowe, bo juz nie jedna pacjentka wysłana na laser do tej kliniki , przychodziła do niej ...

Tak wiec nie byłam pierwszą.
__________________
28 Czerwiec 2009 - Już tyle razem;*!
_eLeKtroda_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-18, 11:00   #1139
treasure270991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wro.
Wiadomości: 2
Dot.: komu udalo sie SKUTECZNIE USUNAC przebarwienia(potradzikow e) ?

hejj, ludzie jak ja patrze na moja twarz to rece mi opadaja:/ na policzkach i czole i skroniach mam typowo czerwone plamy po tradziku i pare malych dolkow, a wszystko przez moja wlasna glupote bo jakies pare miechow temu niewiem co mnie podkusilo i wyciskalam..
no i teraz mam za swoje.. do tego nieodzywialam sie za dobrze ale od paru dni trzymam diete tzn pije 3 razy dziennie herbate z ingweru oraz zielona herbate, jem przed sniadaniem talerz owocow, na sniadanie jem platki owsiane z owocami i do tego smaruje pryszcze i te czerwone plamy olejkiem z drzewka herbacianego.. odczekam troche ale jesli to nie pomoze to pojde do dermatologa i chyba na te kwasy..
P.S. ile trzeba miec lat zeby mow kwasy albo jakies inne zabiegi na te czerwone plamy i dolki? ja skonczylam dopiero 16 i obawiam sie ze po takim zabiegu totalnie 'zepsuje' mi sie twarz i bedzie jeszcze gorzej..
HELP ME PLEASEEee
treasure270991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-18, 11:34   #1140
treasure270991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wro.
Wiadomości: 2
Dot.: komu udalo sie SKUTECZNIE USUNAC przebarwienia(potradzikow e) ?

do tego ograniczylam slodycze do naprawde minimum
zero czekolady, zero slonych orzeszkow, najwyzej kilka ciasteczek zborzowych labo gumisi, to dla mnie trudne bo uwielbiam slodycze ale czego sie nie robi dla urody.. unikam takze tlustych oraz ostrych rzeczy, zobaczymy czy cos przyniesie ten 'wysilek'.....
treasure270991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-22 13:51:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:53.