Essence cz. IX - Strona 114 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-15, 17:14   #3391
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: Essence cz. IX

naczytałam się tu o nowościach, wybrałam się po raz pierwszy od ponad miesiąca do natury i zobaczyłam karteczki po produktach. Pękacz był jeden- jasny, a ja chciałam czarny, płytek do stempli nie było, zresztą wszystko wymiecione.
Kupiłam szablony do frencha- strasznie mało ich, 2 lakiery z tej serii- słabe, albo ja nie umiem malować.
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-15, 17:33   #3392
Lilly22
Zadomowienie
 
Avatar Lilly22
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 142
Dot.: Essence cz. IX

Ja kupilam niedawno olejek do paznokci, pachnie gumą balonową i jak narazie żadnych efektów nie widze, ma może któraś z Was doświadczenia z tym olejkiem?
__________________
Prawo kształtu:
"Kot przyjmuje kształt naczynia, w jakim się znajduje" moje dzieciaczki: Bobuś, Tolusia i Fido
Antoine de Saint-Exupéry:
"Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej ci jej zostanie"
Lilly22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-15, 19:20   #3393
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Essence cz. IX

Cucumuś, piękną masz płytkę paznokciową zazdraszczam przeokropnie
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-15, 19:28   #3394
regretsareuseless
Zadomowienie
 
Avatar regretsareuseless
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 559
Dot.: Essence cz. IX

W najbliższym czasie skuszę się chyba na też żelowy eyeliner, pędzelek do niego i nowy pędzelek do cieni Za to czarny pękacz mi nie podpasował
regretsareuseless jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-15, 20:18   #3395
4a76f9601d26f07fbd1341d93bf1dac994330f1e_6420ce72cabf7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 707
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Cucumuś, piękną masz płytkę paznokciową zazdraszczam przeokropnie


ooojjjjj dziękuję Kochanieńka

ale jakie żółciutkie mam te paznokcie od papierochów i ciągłego molestowania lakierami !!!
4a76f9601d26f07fbd1341d93bf1dac994330f1e_6420ce72cabf7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-15, 20:25   #3396
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Essence cz. IX

[1=4a76f9601d26f07fbd1341d 93bf1dac994330f1e_6420ce7 2cabf7;26935652]
ale jakie żółciutkie mam te paznokcie od papierochów i ciągłego molestowania lakierami !!! [/QUOTE]To trzeba rzucić palenie (będzie więcej funduszy na Essence ) a pod lakier kłaść coś ochronnego

Ja swoich to nawet nie pokazuje bo takie króciutkie łopatki mam
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-15, 20:52   #3397
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Essence cz. IX

[1=4a76f9601d26f07fbd1341d 93bf1dac994330f1e_6420ce7 2cabf7;26935652]ooojjjjj dziękuję Kochanieńka

ale jakie żółciutkie mam te paznokcie od papierochów i ciągłego molestowania lakierami !!! [/QUOTE]


Fin ma rację, rzuć palenie bo szkoda zdrowia

A co do zażółceń to rzeczywiście lakier podkładowy powinien pomóc, ale słyszałam jeszcze o innej metodzie na pozbycie się ich z płytki. Trzeba pomalować paznokcie czarnym lakierem bez podkładu i nosić je ok. tygodnia. Ponoć wszystko ładnie schodzi, a płytka odzyskuje swój kolor. Sama nie sprawdzałam więc nie wypowiem się o skuteczności, nie mniej jednak chyba warto wypróbować
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-15, 22:20   #3398
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
To trzeba rzucić palenie (będzie więcej funduszy na Essence ) a pod lakier kłaść coś ochronnego

Ja swoich to nawet nie pokazuje bo takie króciutkie łopatki mam

Nie tak łatwo rzucić.
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-15, 22:27   #3399
sannnnd
Raczkowanie
 
Avatar sannnnd
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 44
Dot.: Essence cz. IX

[1=4a76f9601d26f07fbd1341d 93bf1dac994330f1e_6420ce7 2cabf7;26930035]tniesz płatek kosmetyczny na ćwiartki
tniesz folię aluminiową na kwadraty o boku 6-7 cm
nasączasz ćwiartkę płatka zmywaczem
kładziesz tą nasączoną ćwiartkę płatka na paznokciu i zawijasz kwadratem folii aluminiowej, żeby powstał taki jakby naparstek dociskasz tą folię, żeby nie było luzu między paluszkiem a folią
robisz tak z całą łapką
czekasz kilka minut, u mnie po czterech juz było ok
po tym czasie naciskając na paznokieć ściągasz folię z palca tak, żeby ściągnąć warstwy lakieru
powtarzasz cały zabieg z drugą łapką
[/QUOTE]

dziękować, dziękować
wszystko dotarło i mam nadzieję, że zmywanie tego już nie będzie taką udręką bo jednak podoba mi się efekt Circusa
sannnnd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 06:39   #3400
plus que parfaite
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 703
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Fin ma rację, rzuć palenie bo szkoda zdrowia

A co do zażółceń to rzeczywiście lakier podkładowy powinien pomóc, ale słyszałam jeszcze o innej metodzie na pozbycie się ich z płytki. Trzeba pomalować paznokcie czarnym lakierem bez podkładu i nosić je ok. tygodnia. Ponoć wszystko ładnie schodzi, a płytka odzyskuje swój kolor. Sama nie sprawdzałam więc nie wypowiem się o skuteczności, nie mniej jednak chyba warto wypróbować
ja słyszałam, że oprócz czarnego pomagają jeszcze lakiery w odcieniach niebieskiego - na czarno nigdy paznokci nie maluję, ale zdarzało mi się przebarwione paznokcie pomalować np. na granatowo i faktycznie po zmyciu przebarwienie nie było aż tak widoczne, chociaż całkowicie nie zniknęło
__________________
W czerwcu kolorówka, pielęgnacja i pędzle https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post51679446

I parę ciuszków z sieciówek XS-M https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post50571226

Proszę odpisz u mnie - nie subskrybuję wątków
plus que parfaite jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 06:40   #3401
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość

Nie tak łatwo rzucić.
Nie mam pojęcia, nigdy nie próbowałam (palić, nie rzucać)
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-16, 07:26   #3402
4a76f9601d26f07fbd1341d93bf1dac994330f1e_6420ce72cabf7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 707
Dot.: Essence cz. IX

Finloro i Czuprynko: prawie zawsze mam na paznokciach warstwę odżywki SH Nailgrowth Miracle, bardzo rzadko kładę kolorowy lakier na gołe paznokcie.... sądzę, że taki mam kolor płytki i już, zęby moje też nie są oślepiająco białe

czarny lakier ma pomóc w odbarwieniu paznokci??????? no teraz to naprawdę jestem zdziwiona................ spróbuję przeprowadzić taki eksperyment.............. .

Mejaczku: jak dobrze, że rozumiesz ciężki los palacza
4a76f9601d26f07fbd1341d93bf1dac994330f1e_6420ce72cabf7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 07:37   #3403
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez babcia_miecia Pokaż wiadomość
Byłam dzisiaj w Naturze na Starowiślnej i przesympatyczna ekspedientka powiedziała mi, że Essence ma ogromne braki w magazynach. Nie wiadomo kiedy pojawią się nowe limitowanki, no i ogólnie nie mają zbyt wiele dostaw zarówno Essence, jak i Catrice. W Douglasach też tak ponoć jest.
Pozostaje tylko uzbroić się w cierpliwość.

Kupiłam dzisiaj kabuki Catrice z naturalnego włosia za 13 złotych. Pędzel jest gęsty, włosie miękkie i w ogóle wygląda bardzo solidnie. Ma któraś z was ten pędzel i może podzielić się wrażeniami?
No to by potwierdzało, to co mi ta kobitka powiedziała- dostawy co 2 tygodnie to baaaaaardzo rzadko. I jeszcze jak piszesz, że w magazynach kiepsko, to stąd problemy z nowościami. Ech...
W Arkadii była chyba dostawa, bo jakoś sporo lakierów było.... Niestety dla mojego portfela
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 09:58   #3404
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Essence cz. IX

Dla chcącego nic trudnego - moja mama kiedyś po prostu wyrzuciłam paczkę papierosów, od 5 lat nie pali Tor aczej kwestia organizmu.
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 12:41   #3405
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Essence cz. IX

No i ja już po wizycie w Naturze, w Krośnie nareszcie uzupełnili drugą szafę, ale dłuuugo im to zeszło :P Oczywiście moje postanowienie co do niekupowania kosmetyków złamałam (w przeciągu 1,5 miesiąca wydałam pewnie ok 130zł na kosmetyki, aż się boję liczyć dokładnie... ). Oczywiście sama sobie wmówiłam, że potrzebuję korektora, więc go kupiłam :P Czarny pękacz chciałam, ale go nie było. Ale konkretniej, udało mi się kupić 2 rzeczy, i to o 2 za dużo :P

1. Cień do powiek 42 mystic purple. Spodobał mi się najbardziej (i mojemu chłopakowi ). Oglądałam jeszcze mystic lemon i mauve it, mauve it. Ale z dwóch ostatnich mam podobne odcienie z innych firm, więc padło na mystic purple. Bardzo mi się podoba ze swatchy na ręce
2. Korektor stay all day, 10 natural beige - no tak, dopóki nie zaczęłam czytać Waszych zachwytów nad korektorem przez myśl mi nie przeszło, że sama go potrzebuję :P Ale go mam i czuję, że się polubimy. Konsystencja i odcień mnie powaliły, wydaje mi się że w letnie dni z powodzeniem będę mogła zrezygnować z podkładu na rzecz współpracy korektora z pudrem w kamieniu

I jeszcze nie dla siebie - dla siostry Lubego, bo ma urodziny jutro - jako dokupione do wcześniejszego prezentu, zestaw błyszczyków 01 Devil's love & kisses. Sama chętnie bym go przywłaszczyła

Edytowane przez Anesthesia
Czas edycji: 2011-05-16 o 12:43
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 13:10   #3406
karotka1
Raczkowanie
 
Avatar karotka1
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 300
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
Byłam dzisiaj w Naturze w Bochni i z Blossoms brakowało tylko pudrów i jednego lakieru do pazurków. Ja niestety nic nie kupiłam...

Pocieszyłam się cieniem 224 z Exotic Flowers z my Secret
Hej mam pytanie mieszkam niedaleko Bochni i jestem ciekawa jak tam jest z zaopatrzeniem jeśli chodzi o essence:P i czy jest jedna szafa czy dwie?? Najbardziej mi zależy na eyelinerze zelowym i pędzelku do eyelinera nie pamiętasz czy może były te dwie rzeczy ostatnio jak byłas?
nie chce mi się tam jechać na darmo dlatego pytam
karotka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 14:16   #3407
karolajjnn
Wtajemniczenie
 
Avatar karolajjnn
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 173
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
To trzeba rzucić palenie (będzie więcej funduszy na Essence ) a pod lakier kłaść coś ochronnego

Ja swoich to nawet nie pokazuje bo takie króciutkie łopatki mam
ja tak samo
lecz na razie mam etap odnowy ich od jakiś 3 miesięcy i mi się udaje
__________________
świat mody i urody i diet

było->72 jest ->61.5będzie -> 55
10,5 kg = aktualizacja 2013 mam 93
28.05 - 90,9

kolejna dieta Herbalife dwa tygodnie
karolajjnn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 14:33   #3408
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Essence cz. IX

Zauważyłyście żeby lakiery z tych nowszych limitowanek zasychały przy zakrętce i nie można byłoby ich odkręcić? Dwóch nie mogę ruszyć, akurat najnowszych, nie wiem czy to zbieg okoliczności czy ki pieron
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 14:49   #3409
pierniczkowa
Zadomowienie
 
Avatar pierniczkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Gex
Wiadomości: 1 330
Dot.: Essence cz. IX

moje oba lakiery z berlinskiej limitki faktycznie troche przyschly przy nakretce, ale bez problemu moge je otworzyc
__________________
pierniczkowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-16, 16:22   #3410
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez karotka1 Pokaż wiadomość
Hej mam pytanie mieszkam niedaleko Bochni i jestem ciekawa jak tam jest z zaopatrzeniem jeśli chodzi o essence:P i czy jest jedna szafa czy dwie?? Najbardziej mi zależy na eyelinerze zelowym i pędzelku do eyelinera nie pamiętasz czy może były te dwie rzeczy ostatnio jak byłas?
nie chce mi się tam jechać na darmo dlatego pytam
To tak:
Z zaopatrzeniem jest w miarę OK. Zazwyczaj wszystko jest dostępne (o ile nie a braków w hurtowniach tak jak teraz) bo nie ma tam zbyt wielu essencemaniaczek takich jak ja UWAGA - bo dostawy są opóźnione w stosunku do Krakowa - na limitkę trzeba czekać 4-7 dni dłużej a na nowości nawet ok 2 tyg.
Na stanie są 2 (słownie: dwie) szafy Essence + Catrice (poza tym Sensique, My Secret KOBO, Maybelline, Rimmel, L'Oreal, Astor - chyba tyle).
Z tego co pamiętam w sobotę nie było ani pędzelków do smokey eyes ani pędzelków do eyelinera z eyelinerów żelowych były zdaje się tylko dwa zielone.
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 16:27   #3411
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Essence cz. IX

No i kurcze nie kupiłam lemonki. Szukałam szukałam i nic, znaczy wykupiona chyba Oglądałam mistic purple, ale nawet nie zaswatchowałam łapki z żalu po lemonce
Ale tak teraz na chłodno to te cienie wydają mi się coś za bardzo hm... talkowate w dotyku i po roztarciu tworzą taką nieprzyjemną mączną warstewkę a może to ja za bardzo wybrzydzam...
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 16:32   #3412
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Essence cz. IX

Ja w sklepie korzystasłam z testera mystic lemon i mystic purple, mystic purple zakupiłam i właśnie u mnie w ogóle "mączne" nie były, taka kremowa konsystencja.
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 16:41   #3413
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Essence cz. IX

o widzisz, a ja tylko lemon próbowałam na testerze, który jeszcze się ostał (i on wywarł na mnie takie dziwne wrażenie), co do purpla to się nie wypowiem, bo nie testowałam.
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 17:27   #3414
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Essence cz. IX

Swatche lakierów z meet_me@holografics.com:
http://the-swatchaholic.com/?p=3492
Nie są może holograficzne, ale mi się podobają. Szkoda, jeśli tej limitki faktycznie u nas nie będzie.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 17:36   #3415
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez plus que parfaite Pokaż wiadomość
ja słyszałam, że oprócz czarnego pomagają jeszcze lakiery w odcieniach niebieskiego - na czarno nigdy paznokci nie maluję, ale zdarzało mi się przebarwione paznokcie pomalować np. na granatowo i faktycznie po zmyciu przebarwienie nie było aż tak widoczne, chociaż całkowicie nie zniknęło

chyba tak, bo chodzi o to, że one mają chłodny odcień pigmentu i wyrównują na płytce te przebarwienia


Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Swatche lakierów z meet_me@holografics.com:
http://the-swatchaholic.com/?p=3492
Nie są może holograficzne, ale mi się podobają. Szkoda, jeśli tej limitki faktycznie u nas nie będzie.

Kurcze, śliczne te lakieryCo prawda, ja mam długie paznokcie średnio dwa razy do roku, ale i tak chętnie bym je zakupiła i nawet podkurowała moje nieszczęsne pazurzęta choćby dla samej przyjemności noszenia tych lakierów
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 18:18   #3416
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Swatche lakierów z meet_me@holografics.com:
http://the-swatchaholic.com/?p=3492
Nie są może holograficzne, ale mi się podobają. Szkoda, jeśli tej limitki faktycznie u nas nie będzie.
O2 kojarzy mi się z tym ze stałej oferty.
Podoba mi sie o1,03, 05. Najbardziej 05
Ale jak ich nie będę miała, to płakać nie będę.


---------- Dopisano o 19:18 ---------- Poprzedni post napisano o 19:17 ----------

Cytat:
Napisane przez nicRu Pokaż wiadomość
Dla chcącego nic trudnego - moja mama kiedyś po prostu wyrzuciłam paczkę papierosów, od 5 lat nie pali Tor aczej kwestia organizmu.
Zależy czy człowiek ma motywacje, w jakich kręgach się obraca.
Poza tym jak się nie ma powodu to, ciężko rzucić. Poza tym, jakbym teraz rzuciła, to pewnie bym przytyła. Nie ma bata Przynajmniej do wesela sis. Świadkowa musi dobrze wyglądać.
Ciężko tak rozmawiać z kimś kto nie palił.
Mój profesor kiedyś powiedział, że u palaczy jest strasznie rozwinięta opcja zwracania uwagi na innych ludzi i tolerancji. Np. żeby nie dmuchać na kogoś i iść z tyłu grupy, albo jak się jest w restauracji to wyjść i zapalić na zewnątrz. Wiem, ze teraz jest nakaz, ale ja tak zawsze miałam. Komuś przeszkadza - wychodzę na dwór. Zakaz palenia na uczelni, przed budynkiem, jest paranoją. Jestem na zewnątrz - nikomu nie przeszkadza.
A i jeszcze to, że palenie jest najbardziej dyskryminowanym nałogiem. Ciągłe zakazy. Tak jakby komuś kto lubi piwo, zakazać pić w pubie, bo kogoś drażni zapach. Pewnie ktoś teraz na mnie naskoczy, ze dym się roznosi, ok. ale w większości lokali są wyciągi pochłaniające dym.
Sory za wywód, ale musiałam


---------- Dopisano o 19:18 ---------- Poprzedni post napisano o 19:18 ----------

[1=4a76f9601d26f07fbd1341d 93bf1dac994330f1e_6420ce7 2cabf7;26940207]Finloro i Czuprynko: prawie zawsze mam na paznokciach warstwę odżywki SH Nailgrowth Miracle, bardzo rzadko kładę kolorowy lakier na gołe paznokcie.... sądzę, że taki mam kolor płytki i już, zęby moje też nie są oślepiająco białe

czarny lakier ma pomóc w odbarwieniu paznokci??????? no teraz to naprawdę jestem zdziwiona................ spróbuję przeprowadzić taki eksperyment.............. .

Mejaczku: jak dobrze, że rozumiesz ciężki los palacza [/QUOTE]
Rozumiem i to bardzo dobrze Straszny nałóg, ale jak jest to ciężko się go pozbyć.
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 18:34   #3417
pierniczkowa
Zadomowienie
 
Avatar pierniczkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Gex
Wiadomości: 1 330
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Swatche lakierów z meet_me@holografics.com:
http://the-swatchaholic.com/?p=3492
Nie są może holograficzne, ale mi się podobają. Szkoda, jeśli tej limitki faktycznie u nas nie będzie.
mi sie podoba 03 i 04 chcialabym miec takie paznokcie jak ta dziewczyna
__________________
pierniczkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 18:36   #3418
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Essence cz. IX

Tak się właśnie zastanawiam... Chciałabym któryś liner żelowy, ale zastanawiam się nad kolorem. Chciałabym optycznie powiększyć oczy kreską, więc czerń odpada. Myślę nad zielenią. Co Wy na to? Aaaaa i jeszcze pytanie: linery są w drugiej szafie, to wiem. A pędzelki do nich? W pierwszej?
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 19:41   #3419
Badzynka
Rozeznanie
 
Avatar Badzynka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 604
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Tak się właśnie zastanawiam... Chciałabym któryś liner żelowy, ale zastanawiam się nad kolorem. Chciałabym optycznie powiększyć oczy kreską, więc czerń odpada. Myślę nad zielenią. Co Wy na to? Aaaaa i jeszcze pytanie: linery są w drugiej szafie, to wiem. A pędzelki do nich? W pierwszej?

Pędzle też w drugiej. A jaki masz kolor ślepków? Ja mam niebieskie i używam brązowego.
__________________
BLOG: http://badzynka.blogspot.com/

If you don't live for something, you'll die for nothing

Badzynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 19:42   #3420
hooliganka184
Rozeznanie
 
Avatar hooliganka184
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 579
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Tak się właśnie zastanawiam... Chciałabym któryś liner żelowy, ale zastanawiam się nad kolorem. Chciałabym optycznie powiększyć oczy kreską, więc czerń odpada. Myślę nad zielenią. Co Wy na to? Aaaaa i jeszcze pytanie: linery są w drugiej szafie, to wiem. A pędzelki do nich? W pierwszej?
EEE, jeśli mnie pamięć nie myli to w tej samej, co linery, czyli w drugiej. Ale kupowałam już jakiś czas temu, więc nie bić jak mi sie coś pomyliło
__________________
Chomikomaniaczka

Moje chomiczki:
Tusia [*]
Orzeszek [*]
Misia
Tosia
Lusia
Zuzia
hooliganka184 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:34.