Kto pomoże transce? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Spotkania Wizażanek

Notka

Spotkania Wizażanek Spotkania Wizażanek to forum, gdzie umawiamy się na spotkania w realu. Uwaga! W temacie wpisz region, w którym chciałybyście się spotkać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-09-13, 22:34   #1
Ewka90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 16

Kto pomoże transce?


Witam serdecznie wszystkie wizażanki!
Jestem 23-letnią transką z trójmiasta. Na co dzień chłopak, od czasu do czasu potrzebuję poczuć się dziewczyną. Nie mam bladego pojęcia o makijażu, a przecież muszę jeszcze ukryć mankamenty męskiej cery. Nie wiem jakie ciuszki kupować, jaką perukę dobrać. Nie znam nikogo takiego komu mogłabym na tyle zaufać, aby powierzyć swój sekret. Jestem jedynaczką, mieszkam sama, a nikt z rodziny w mojej ocenie nie wykazuje się tolerancją do tego stopnia, by zaakceptować moją odmienność. Wiem, że to dla was dziwne albo wręcz niesmaczne, ale szukam kontaktu z osobą, u której mogłabym znaleźć wsparcie, pomoc i dyskrecję, i z którą można by spędzić miło czas. Dziewczyny pomóżcie!
Ewka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-13, 23:22   #2
CATUS
Rozeznanie
 
Avatar CATUS
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 639
Dot.: Kto pomoże transce?

Cytat:
Napisane przez Ewka90 Pokaż wiadomość
Witam serdecznie wszystkie wizażanki!
Jestem 23-letnią transką z trójmiasta. Na co dzień chłopak, od czasu do czasu potrzebuję poczuć się dziewczyną. Nie mam bladego pojęcia o makijażu, a przecież muszę jeszcze ukryć mankamenty męskiej cery. Nie wiem jakie ciuszki kupować, jaką perukę dobrać. Nie znam nikogo takiego komu mogłabym na tyle zaufać, aby powierzyć swój sekret. Jestem jedynaczką, mieszkam sama, a nikt z rodziny w mojej ocenie nie wykazuje się tolerancją do tego stopnia, by zaakceptować moją odmienność. Wiem, że to dla was dziwne albo wręcz niesmaczne, ale szukam kontaktu z osobą, u której mogłabym znaleźć wsparcie, pomoc i dyskrecję, i z którą można by spędzić miło czas. Dziewczyny pomóżcie!
Ja mam ciut daleko, ale podejrzewam, że znajdziesz tu niejedną życzliwą doradczynię. Trzymam kciuki!
CATUS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-14, 00:07   #3
Ewka90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 16
Dot.: Kto pomoże transce?

Cytat:
Napisane przez CATUS Pokaż wiadomość
Ja mam ciut daleko, ale podejrzewam, że znajdziesz tu niejedną życzliwą doradczynię. Trzymam kciuki!
Szkoda i zarazem super wiedzieć, że gdzieś tam jest ktoś, kto mógłby Ci pomóc. Dziękuję! Pozdrawiam
Ewka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-14, 09:34   #4
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Kto pomoże transce?

Cytat:
Napisane przez Ewka90 Pokaż wiadomość
Witam serdecznie wszystkie wizażanki!
Jestem 23-letnią transką z trójmiasta. Na co dzień chłopak, od czasu do czasu potrzebuję poczuć się dziewczyną. Nie mam bladego pojęcia o makijażu, a przecież muszę jeszcze ukryć mankamenty męskiej cery. Nie wiem jakie ciuszki kupować, jaką perukę dobrać. Nie znam nikogo takiego komu mogłabym na tyle zaufać, aby powierzyć swój sekret. Jestem jedynaczką, mieszkam sama, a nikt z rodziny w mojej ocenie nie wykazuje się tolerancją do tego stopnia, by zaakceptować moją odmienność. Wiem, że to dla was dziwne albo wręcz niesmaczne, ale szukam kontaktu z osobą, u której mogłabym znaleźć wsparcie, pomoc i dyskrecję, i z którą można by spędzić miło czas. Dziewczyny pomóżcie!
poszukaj w necie sa przeciez grupy dyskusyjne dla trans-etek.
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-14, 09:57   #5
kikilu
Raczkowanie
 
Avatar kikilu
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 334
Dot.: Kto pomoże transce?

Co do makijażu, dużo filmików instruktażowych jest na yt. Wielu facetów kręci jak się malować używając swojej twarzy, więc można podpatrzeć różne triki. A co do znajomych, to jak pisze aneszna poszukaj na forach, o tej tematyce. Powodzenia
kikilu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-14, 11:18   #6
Ewka90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 16
Dot.: Kto pomoże transce?

[1=f36f09c64670dbbf8506d7b 7195631196fb4f2ce_65c2c81 98d77a;42798967]poszukaj w necie sa przeciez grupy dyskusyjne dla trans-etek.[/QUOTE]

Oczywiście przeglądam i takie fora, ale jakby to powiedzieć... nie odnoszę wrażenia, że można tam znaleźć osoby, które mają fajny gust. Wyzywający, wręcz prowokacyjny wygląd mnie odstrasza. Sama nie chcę iść tą drogą.


kikilu, dziękuję!

Edytowane przez Ewka90
Czas edycji: 2013-09-14 o 11:19
Ewka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-14, 17:21   #7
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Kto pomoże transce?

Kurde, zawsze mnie dziwi jak można chcieć/czuć się kobietą. Ja całe życie żałuje, że facetem nie jestem. No, ale to tak na marginesie. Powodzenia życzę tak w ogóle.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-14, 17:43   #8
2016070953
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 8 603
Dot.: Kto pomoże transce?

Sekretny Wachlarz- czasem mam podobnie jak Ty, a zwłaszcza co 28 dni
Dziś chciałabym być facetem i dać nauczkę pewnemu drugiemu facetowi przez którego przeryczałam pół popołudnia
2016070953 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-14, 18:10   #9
kasiex_
Raczkowanie
 
Avatar kasiex_
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 92
Dot.: Kto pomoże transce?

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Kurde, zawsze mnie dziwi jak można chcieć/czuć się kobietą. Ja całe życie żałuje, że facetem nie jestem. No, ale to tak na marginesie. Powodzenia życzę tak w ogóle.
Ja też. Ich życie wydaje się łatwiejsze.
kasiex_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-14, 18:27   #10
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Kto pomoże transce?

Bo jest łatwiejsze. No może wyjątkiem jest kiedy facet ma rodzinę, bo społecznie ciąży na nim utrzymanie jej tak jak na kobiecie posiadanie i wychowanie dzieci. Wiadomo to się zmienia, no ale każdy wie, o co mi chodzi. Ale jak ktoś rodziny nie ma no to naprawdę żyć nie umierać będąc facetem.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-14, 19:41   #11
Ewka90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 16
Dot.: Kto pomoże transce?

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Kurde, zawsze mnie dziwi jak można chcieć/czuć się kobietą. Ja całe życie żałuje, że facetem nie jestem. No, ale to tak na marginesie. Powodzenia życzę tak w ogóle.
Sama się o to pytam. I myślę, że ten pociąg do znalezienia się po drugiej stronie był ze mną od najmłodszych lat. Nie wiem, czy mam to zapisane w genach, czy jest to efekt jakiegoś oddziaływania z dzieciństwa...

A tak w ogóle to dziękuję
Ewka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-14, 21:36   #12
maacieek
Zakorzenienie
 
Avatar maacieek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Obywatel Świata ;)
Wiadomości: 3 016
Dot.: Kto pomoże transce?

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Bo jest łatwiejsze. No może wyjątkiem jest kiedy facet ma rodzinę, bo społecznie ciąży na nim utrzymanie jej tak jak na kobiecie posiadanie i wychowanie dzieci. Wiadomo to się zmienia, no ale każdy wie, o co mi chodzi. Ale jak ktoś rodziny nie ma no to naprawdę żyć nie umierać będąc facetem.
Wiem że offtop ale możesz napisać dlaczego mamy niby łatwiejsze życie? Osobiście uważam że jest inaczej
A i tak się przyznam że mógłbym stać się dziewczyną na dzień ot taka ciekawość jak to jest gdy...
__________________
And we danced
And we cried
And we laughed
And had a really, really, really good time
Take my hand, let's have a blast
And remember this moment for the rest of our lives
maacieek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-14, 21:56   #13
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Kto pomoże transce?

Cytat:
Napisane przez maacieek Pokaż wiadomość
Wiem że offtop ale możesz napisać dlaczego mamy niby łatwiejsze życie? Osobiście uważam że jest inaczej
A i tak się przyznam że mógłbym stać się dziewczyną na dzień ot taka ciekawość jak to jest gdy...

To trudno wytłumaczyć i musiałabym się tutaj naprawdę rozpisać, a nie ma na to miejsca no i to dopiero byłby offtop.

---------- Dopisano o 22:56 ---------- Poprzedni post napisano o 22:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Ewka90 Pokaż wiadomość
Sama się o to pytam. I myślę, że ten pociąg do znalezienia się po drugiej stronie był ze mną od najmłodszych lat. Nie wiem, czy mam to zapisane w genach, czy jest to efekt jakiegoś oddziaływania z dzieciństwa...

A tak w ogóle to dziękuję

Jak ja miałam jakieś 4-5 lat to pytałam mamy czy jak dorosnę to stanę się chłopcem. Wtedy jeszcze w to wierzyłam.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-15, 21:27   #14
Angel_00
Zakorzenienie
 
Avatar Angel_00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 272
Dot.: Kto pomoże transce?

Cytat:
Napisane przez maacieek Pokaż wiadomość
Wiem że offtop ale możesz napisać dlaczego mamy niby łatwiejsze życie? Osobiście uważam że jest inaczej
A i tak się przyznam że mógłbym stać się dziewczyną na dzień ot taka ciekawość jak to jest gdy...
Też uważam ze kobiety mają łatwiej.
__________________




Angel_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-15, 22:31   #15
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Kto pomoże transce?

Ja jestem z Trójmiasta. Mogę Ci podpowiedzieć, gdzie kupić fajne ciuszki, kosmetyki czy nawet peruczki ( nie tak dawno musiałam się zainteresować tematem ze względu na Mamę, ktora takowej potrzebowała po dwóch chemiach). Niestety, w makijażu maskującym męskie cechy nie bardzo umiem pomoc. Ale...nie wiem, może się mylę, być może da się zamaskować troszkę na zasadzie makijażu kryjącego? Poszukaj na YT filmików Lisy Eldridge, ona ma demonstracje takich makijaży korekcyjnych.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-15, 23:58   #16
cherry_flamme
Zakorzenienie
 
Avatar cherry_flamme
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7 367
Dot.: Kto pomoże transce?

Był tu taki watek, gdzie dziewczyna pisała, że jej facet sika na siedząco, przebiera się w jej sukinki itp. i tam ktoś podał link do forum dla osób trans. Znajdź ten wątek i odszukaj link
__________________
Najtrudniejszy jest koniec miesiąca.

Zwłaszcza 30 ostatnich dni.
cherry_flamme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-16, 09:36   #17
burro
Rozeznanie
 
Avatar burro
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 685
Dot.: Kto pomoże transce?

http://mrmajlajf.blogspot.com/ Tu masz bloga chłopaka który się maluje z tego co wiem to chyba kręci też filmiki na yt.
__________________

burro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-01, 20:31   #18
Ewka90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 16
Dot.: Kto pomoże transce?

hej, temat jest nadal aktualny : ((
Ewka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Spotkania Wizażanek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:16.