Fryzjer - Częstochowa - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-27, 06:27   #271
astraya
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer w Częstochowie

najlepszy fryzjer to:
studio HEAVEN u Iwony Dodot...
znajduje sie w pierwszel alei w bramie 1szej rowniez tam gdzie jest sexshop jest u niej rowniez solarium stwierdzam ze jest najlepsza poniewaz nie jest tylko fryzjerka ale rowniez pomoze wybrac ci fryzure.. zrobi z twojej glowy cos cudownego cos czego nie poznasz ze to ty zrobi nowa TY mi zrobila poprostu szok na glowie piekne wlosy o jakich mi sie nawet nie snilo.. zwykly fryzjer powie ci wybierz sobie cos z gazety albo "nie proponuje" pani Iwona powie ci co powinnas miec na glowie, jaki kolor i wszystko inne.. Powiem bardziej, ze jesli chcesz siebie nie poznac w dsobrym znaczeniu, miec niezwykla seksowna,kobieca fryzure.. albo nawet ekstremalna, szalona, rzucajaca sie w oczy z najnowszych trendow - i zapewnam nikt nie bedzie jej mial bo ona nie powtarza fryzur chyba ze na wlasne rzyczenie ! :P to do niej : ) w dodatku jej kosmetyki nie niszczą a pielegnuja wlosy.. jestem bardzooooo zadowolona i wiem ze bede tam zawsze chodzic ; ) zna sie jak nikt inny pozdrawiam

Edytowane przez astraya
Czas edycji: 2010-01-27 o 06:30
astraya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 14:07   #272
patiiblask
Raczkowanie
 
Avatar patiiblask
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 85
Dot.: Fryzjer w Częstochowie

a ile bierze ta pani z 1szej bramy
__________________
faceci nigdy nie zrozumieją kobiet. NIGDY
patiiblask jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 09:21   #273
ammelie
Przyczajenie
 
Avatar ammelie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Czestochowa
Wiadomości: 5
Dot.: Fryzjer w Częstochowie

Cytat:
Napisane przez margolcia007 Pokaż wiadomość
Czy Tomek nadal przyjmuje w salonie na dabrowskiego? to ten salon w bramie kolo ,,romeo i julii". bo probuje po latach znalezc nr telefonu, ale nigdzie nie ma. to byl chyba salon ,,kadus" Czy moge liczyc na Wasza pomoc?

Hey
tak Pan Tomek nadal przyjmuje, salon nazywa sie "freestyle"
tel.: (0)34 - 361 44 87.

Aczkolwiek z mojej strony moge polecic Pania Marzene(ma teraz krotkie ciemnie wloski) z Natury!! Tak duzo razy byla tu polecana i wcale mnie to nie dziwi. Jako jedyna pomogla mi "wytepic" zielonkawy odcien z moich wlosow, ktory nabylam w Trendach na Dekabrystow!!! Tak wyszlam od tak zwanego "fryzjera" zielona. Wiec uwazajcie na Trendy, polecany "fryzjer" jako najlepszy Wielkie nieporozumienie!!!
Pan Tomek takze nie umial mi pomoc, dopiero Pani Marzena.
Co do Pana Tomka powiem tyle, za ma swoje wizje, ktore nie zawsze pokrywaja sie z wizjiami klienta. Moja mame i jedna znajoma obcial tak, ze nie mogly sobie po tym w ogole poradzic ze swoimi wlosami.
ammelie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 10:55   #274
Nisia4
Zadomowienie
 
Avatar Nisia4
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 648
Dot.: Fryzjer w Częstochowie

Dziewczyny możecie polecić jakiś salon gdzie robią zabiegi na włosy, jakieś kuracje regenerujące itd.
Nisia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 18:26   #275
karolocka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer w Częstochowie

Byłam wczoraj u Sebastiana z Welli i szczerze mówiąc jestem rozczarowana. Najpierw jego koleżanka umyła, następnie wysuszyła a na końcu wyprostowała (a ja w sumie nie lubię mieć wyprostowanych) moje włosy. Miał je skrócić tylko trochę jakieś 2cm a na długości straciły jakieś 5. Wycieniował je nawet fajnie. Aż w końcu zajął się moją grzywką. Miał ją ściąć na skos. Okej. Zamknęłam oczy. Pierwsze cięcie nawet mi się podobało. I zamknęłam po raz drugi. Po ich otwarciu moim oczom ukazało się coś na kształt grzywki tylko strasznie krótkie i wystrzępione. No i krzywe. Podsumowując chciałam ładnie wyglądać a wyglądam jak ćpun na odwyku. wrrr.

Edytowane przez karolocka
Czas edycji: 2010-02-02 o 18:27
karolocka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 12:18   #276
brunetka_28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 9
Dot.: Fryzjer w Częstochowie

HEAVEN-dzwoniłam właśnie się pytać ile kosztowało by cieniowanie długich włosów wraz ze zmianą kolorów(Pani zaoferowała nawilżanie do tego)około 170-220zł zależy od długości włosów kurcze trochę dużo ale w renee ul.al.nmp12 u góry też tyle bierze,a ja z brązowych chcę zrobić blond więc potrzebuje fachowca,i sama nie wiem gdzie pójść,może do tego HEAVEN się wybiorę-Pani wydała się miła i rzeczowa-mówiła że najpierw musi zobaczyć moje włosy a potem mi doradzi czy taka zmiana koloru jest wskazana,a któraś z Was tam chodziła jeszcze?tyle tu polecanych fryzjerów że w sumie ciężko wybrać,powinien być jakiś ranking,co do natury ja tam była dwa lata temu i tak sobie wyszłam zadowolona.
brunetka_28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-21, 13:20   #277
Nisia4
Zadomowienie
 
Avatar Nisia4
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 648
Dot.: Fryzjer w Częstochowie

Dziewczyny szukam fryzjera na ślub. Zastanawiam się nad Hair Factory, Galerią Groovy, Beatą Dysiewicz bądź Berendowicz Kublin. Możecie coś doradzić?
__________________
Maja
Nisia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-22, 08:49   #278
brunetka_28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 9
Dot.: Fryzjer w Częstochowie

ja czesałam się na swój ślub w renee ale ogólnie jak będziesz się gdzies czesac na slub to dobzre zebys jakąs swoją fryzure juz miała wybraną i nie mówiła ze to ślubna bo wtedy za to biorą więcej ja za swoją próbna zapłaciłam 135zł a w dniu ślubu 170 masakra a gdybym nie mówiła ze ślubna to ze 70zł.
brunetka_28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 14:36   #279
Nisia4
Zadomowienie
 
Avatar Nisia4
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 648
Dot.: Fryzjer w Częstochowie

Umówiłam się do Pani Kamili z Hair Factory, ale nic nie słyszałam o tej stylistce, może któraś z Was coś wie? Będę próbowałam jeszcze do Dawida z Bamboo się dostać.
__________________
Maja
Nisia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-23, 13:20   #280
shana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 493
Dot.: Fryzjer w Częstochowie

Hej
przeczytałam Wasze opinie i szczerze mówiąc- mam mętlik w głowie.
Szukam dobrego i sprawdzonego fryzjera, który zafarbuje mi włosy... po raz pierwszy. Jestem szatynką a chcę mieć mahoń, mieniący się kilkoma odcieniami... ;/
Wiem,że wymyślam ale nic na to nie poradzę. Co do obcinania to jestem w trakcie zapuszczania z 4 cm fryzurki ;p i nie mam ochoty na żadne drastyczne zmiany...
Myślicie,że to studio Heaven będzie dobre?

Załączam fotki moich włosów i koloru, jaki chce uzyskać i mam pytanie do dziewczyn, które się tam farbowały : 'zrobią mi na głowie taki kolor?'

Dzięki z góry za odp
shana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-23, 23:00   #281
athine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 475
Dot.: Fryzjer w Częstochowie

Zależy mi na szybkiej odpowiedzi... gdzie jest ta chwalona pani Marzena i salon Natura? Jaka to ulica? Tj. Centrum Zdrowia i Urody "Natura"?? al. NMP 29?
athine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-25, 08:06   #282
agata.c
Raczkowanie
 
Avatar agata.c
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: częstochowa
Wiadomości: 233
GG do agata.c
Dot.: Fryzjer w Częstochowie

Tak, pani Marzena to właśnie salon Natura, w bramie tuż za Trollem
__________________
Punkt 'G' u kobiety?Jest na końcu słowa shoppinG https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=686784
agata.c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-28, 19:16   #283
ann_iksde
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5
GG do ann_iksde
Dot.: Fryzjer w Częstochowie

hej dziewczyny wiecie może czy ktoś w czewce robi warkoczyki z włosów syntetycznych? marzy mi sie taka fryzura
ann_iksde jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 20:21   #284
shana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 493
Dot.: Fryzjer w Częstochowie

Hej,
miałam warkoczyki ale robiłam w Katowicach.
Opłacało mi się tam pojechać bo cena za fryzurke wyszła 180 zł.
Byłam bardzo zadowolona. A robiłam w sierpniu 2009.
Jeśli chcesz mogę podać namiary
shana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 14:32   #285
ann_iksde
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5
GG do ann_iksde
Dot.: Fryzjer w Częstochowie

Cytat:
Napisane przez shana Pokaż wiadomość
Hej,
miałam warkoczyki ale robiłam w Katowicach.
Opłacało mi się tam pojechać bo cena za fryzurke wyszła 180 zł.
Byłam bardzo zadowolona. A robiłam w sierpniu 2009.
Jeśli chcesz mogę podać namiary

o. to tanio jak na taka fryzurę
a jeśl mozesz to podaj mi te namiary, może skorzystam
ann_iksde jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 20:09   #286
kasiaaa67
Przyczajenie
 
Avatar kasiaaa67
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: częstochowa
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer w Częstochowie

Witam. Planuję podciąć włosy (obecnie mam troszkę dłuższe niż do ramion), ale kompletnie nie mam pomysłu jak! Polecicie mi dobrego(!) fryzjera, który doradzi mi fryzurkę i nie zedrze ze mnie całej wypłaty? proszę o pomoc, bo po przeczytaniu postów sprzed 3 lat mam mętlik w głowie.
kasiaaa67 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 11:13   #287
Nisia4
Zadomowienie
 
Avatar Nisia4
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 648
Dot.: Fryzjer w Częstochowie

Ja poleciłabym Ci Kubę z Atelier na 7 Kamienic, ale nie wiem jakie u niego teraz ceny, na pewno nie niskie. Sama już dawno się nie obcinałam. Teraz w Hair Coif w Galerii jest promocja na strzyżenie i rytuał Keraste za 99 zł, więc się opłaca.
Dziewczyny może któraś się czesała u Łukasza z Bamboo?
__________________
Maja
Nisia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-15, 08:57   #288
brunetka_28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 9
Dot.: Fryzjer w Częstochowie

shana to bardzo tanio za warkoczyki myślałam że taka sprawa to jakieś 1000zł,a masz jakies foty z tej fryzurki swoje?a tak w ogóle dziewczyny mam pytanko poza fryzjerem-mieszkam od niedawna w Częstochowie i nie znam tu zbyt dużo osób i szukam kolezanek,może któraś z Was też nie ma ich za dużo i chętnie sie ze mną skumpluje?
brunetka_28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-15, 19:04   #289
malenka1717
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: święte miasto i nietylko:)
Wiadomości: 90
Dot.: Fryzjer w Częstochowie

A ja polecam Ci Nature ogólnie to moja druga wizyta tam. Ścinała mnie ta sama laska i jestem zadowolona. Widziałam też jak ścina innej kobiecie Pani Marzena i rzeczywiście fryzjerki pracujące tam wiedzą co robią a poza tym są bardzo sympatyczne
malenka1717 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-15, 21:14   #290
ankaya
Raczkowanie
 
Avatar ankaya
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 282
GG do ankaya
Dot.: Fryzjer w Częstochowie

Mam pytanie odnośnie Natury
w większości piszecie jak tam fajnie dziewczyny ścinają a jak jest z farbowaniem?? też polecacie?? byłyście zadowolone? bo mi chodzi o farbowanie włosów na jeden kolor ewentualnie jakieś refleksy i nie wiem do kogo się wybrać;/
__________________
MY 25 wrzesień
Kubuś 16 02 2012r.
Oliwka 05 06 2015r.
ankaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-18, 19:46   #291
7Niunia7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 32
Smile Dot.: Fryzjer w Częstochowie

Dziewczyny ja przetestowałam 3 fryzjerów i powiem Wam tak.
Kiedy poszłam do pierwszego a była to Natura do Pani Marzeny byłam zadowolona, potem poszłam do Kameleona do Pana Mariusza i byłam bardzo zadowolona, ale dwa dni temu poszłam do Saloniku Monika do Pani o tym samym imieniu i jestem bardzo ale to bardzo zadowolona.

Salonik jest na ulicy Szajnowicza-Iwanowa 59 to jest w blokach koło OBI mało widoczny bo wejście jest miedzy klatkami. Sama nie wiedziałam czego chce a Pani Monika najpierw pokazała mi gazete z nowymi trędami, zapytała czego bym nie chciała (co mi się nie podoba) a potem zaproponowała fryzurkę. Wyszło rewelacyjnie!!


A do tego za bardzo niską cene 17zł za obcięcie i modelowanie, chętnym podam numer telefonu bo warto!

Pani Monika wygrała ranking!!!
7Niunia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-19, 07:07   #292
brunetka_28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 9
Dot.: Fryzjer w Częstochowie

7Niunia7 to faktycznie cena baaaardzo niska podaj namiary przyda się
brunetka_28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-20, 09:24   #293
7Niunia7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 32
Smile Dot.: Fryzjer w Częstochowie

Namiary na Panią Monikę 502 384 836
7Niunia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-20, 11:44   #294
motylekd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzjer w Częstochowie

Jeśli chodzi o warkoczyki, to ja robiłam sobie w ubiegłym roku w sierpniu w salonie Narcyzowa 31 w Częstochowie i zapłaciłam 400 zł. za warkoczyki do połowy pleców, czyli długie. Byłam bardzo zadowolona, miałam ich dużo i zero prześwitów Pare lat temu też miałam warkoczyki, robiła mi ta sama dziewczyna, tylko wtedy pracowała w alejach we Freshu ( ten salon już nie istnieje, również 100 % zadowolenia, wtedy zapłaciłam 1000 zł ). Teraz też planuje sobie zrobić na wiosne - lato i udam się w to samo miejsce, Dziewczyna ma ponad 9 lat doświadczenia w tym co robi, wole więc zapłacić pare złotych więcej, tym bardziej, że robiła mi już dwa razy i mieć pewność, że będę miała zrobione dobrze. Za 180 zł to bym się chyba troche bała o to co później będzie z moimi naturalnymi włosami. W salonie Narcyzowa 31 cena jest dogodna, biorąc pod uwage to, że jest to fryzura na 3-4 miesiące, no i zawsze można sobie przepleść z tych samych włosów. Wiem, ze przedłuża tam też tanio i dobrze włosy( moja koleżanka sobie przedłużała w czerwcu 2009 i ma te same włosy do tej pory, tylko jeździ co 3-4 miesiące sobie podciągać do góry, żeby usunąć odrost, z włoskami kompletnie nic jej się nie dzieje są super ). Gdyby ktoś chciał skorzystać, to chętnie podam namiary. Szczerze POLECAM.

Edytowane przez motylekd
Czas edycji: 2010-03-20 o 11:57
motylekd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 23:38   #295
whitevanilla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer w Częstochowie

Hej dziewczyny mam pytanie czy znacie jakiegoś na prawdę dobrego fryzjera fryzjerkę najlepiej z salonu ale takiego co przyjmuje też w domu ? Jest taniej wiadomo o co chodzi
whitevanilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-28, 19:12   #296
agacineczka
Raczkowanie
 
Avatar agacineczka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 115
Dot.: Fryzjer w Częstochowie

i jak @brunetka_28, rozjaśniłaś włosy? Bo ja też mam to w planach, zawsze przyciemniałam włosy i teraz myślę zrobić sobie blond, bo jak nie teraz, to już chyba nigdy się nie odważę Bardzo mi zależy, żeby włosów nie zniszczyć, no i oczywiście żeby kolor wyszedł ładny, dlatego nie zamierzam oszczędzać... Przejrzałam ten wątek i naczytałam się o Naturze, Mosiołku, Hair Factory, panu Tomku... i totalnie nie wiem Bo opinie macie przeróżne... polećcie mi PROSZĘ(!) fryzjera nie tyle pod wzgledem odcięcia, ale rozjaśnienia włosów...
agacineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 19:04   #297
Natashaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer w Częstochowie

spam

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-03-30 o 09:42
Natashaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 19:15   #298
Martynaaaaaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1
Thumbs up Dot.: Fryzjer w Częstochowie

Edytowane przez Moderatora

spam

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-03-30 o 09:54
Martynaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 08:05   #299
ankaya
Raczkowanie
 
Avatar ankaya
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 282
GG do ankaya
Dot.: Fryzjer w Częstochowie

Wygląda mi to na reklame salonu Pana Mosiołka, chociaż nie stwierdze w 100% bo nigdy tam nie byłam, ale osoby które się wypowiadają tak baaaardzo pochlebnie nie biorą udziału w dyskusji na innych wątkach... dla mnie to dziwne.. ale może tylko dla mnie
__________________
MY 25 wrzesień
Kubuś 16 02 2012r.
Oliwka 05 06 2015r.
ankaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 11:58   #300
brunetka_28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 9
Dot.: Fryzjer w Częstochowie

agacineczka dziś własnie byłam się umówić do Pana Mosiołka,mam tylko nadzieję ze będzie tak dobry jak dziewczyny piszą,wizyte mam za tydzień w środę bo chciałam po świętach tak na spokojnie.Widac że gościu ma pojęcie bo mi doradzał fachowo,zobaczymy jak sprawdzi się w realu,co do wypowiedzi wyżej że dziewczynie to wygląda na reklamę,wiesz ja akurat nie mam potrzeby wypowiadania się na innych wątkach i nie mam zreszta na to czasu,więc jesli jest wątek w którym dziewczyny mogą sobie nazwajem doradzić wydaje mi się że bez znaczenia jest to czy się udzielają w innych wątkach czy nie,także zastanów się nad swoimi wypowiedziami.
brunetka_28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-26 18:48:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:20.