Jak podkreślić jasną cerę? III - Strona 137 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-07-30, 08:35   #4081
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

no to ja się wyłamię - ja wolę naturalne kolory włosów: bursztyn, herbatę, stare złoto - takie czerwienie nie za bardzo mi się podobają, na moich włosach nie zaakceptowałabym tego. co wiecej, nie lubię gdy nawet połysk na włosach ma sztuczny kolor ale przecież każdemu podoba się coś innego.
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-30, 09:25   #4082
dulcynea01
Raczkowanie
 
Avatar dulcynea01
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 254
GG do dulcynea01
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Też wolę naturalne odcienie, choć jak czerwień jest dobrze dopasowana to jest na co popatrzeć Ja z farbami mam taki problem, że absolutnie wszystkie wychodzą na moich włosach rudoblond, czasem jaśniejszy, czasem ciemniejszy, ale zawsze zbliżony do mojego naturalnego a po trzech dniach się spietrają. Nie mam pojęcia co robię źle

Posmarowałam sobie ramiona i dekolt na noc Juvitem i powiem wam, że na razie nie widzę różnicy...
dulcynea01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-30, 10:15   #4083
Bleedingmascara
Przyczajenie
 
Avatar Bleedingmascara
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Waniliowe niebo :)
Wiadomości: 6
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Ms.Torres Pokaż wiadomość
ależ fantastyczna biel na tej fotce masz jakiś puder/podkład czy to naturalny kolor? jesteś raczej chłodnym typem-zimą
Na tym zdjęciu nie mam żadnego podkładu,ale trochę " podkręciłam" je w picasie :P


Cmokasia: na pewno będziesz fantastycznie wyglądać
Bleedingmascara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-30, 10:57   #4084
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Bleedingmascara Pokaż wiadomość
Cmokasia: na pewno będziesz fantastycznie wyglądać
z tą emotką na końcu odnoszę wrażenie, że to czysta ironia
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-30, 11:53   #4085
Tusio
Wtajemniczenie
 
Avatar Tusio
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 631
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

mnie sie marza wsciekle rozowe wlosy, takie jak miala kiedys pink
__________________
"Zważcie plemienia waszego przymioty; / Nie przeznaczono wam żyć jak zwierzęta, / Lecz poszukiwać i wiedzy, i cnoty..."
Tusio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-30, 12:10   #4086
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Widzę, że Pogoda przegląda wątek.

Apeluję jeszcze raz, co ze spisem wszystkich części wątku? Każda z dziewczyn już zrobiła swoją część? Proszę wszystko przesyłać do mnie, założę uporządkowany, zamknięty wątek.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-30, 12:55   #4087
Bleedingmascara
Przyczajenie
 
Avatar Bleedingmascara
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Waniliowe niebo :)
Wiadomości: 6
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez cmoksia Pokaż wiadomość
z tą emotką na końcu odnoszę wrażenie, że to czysta ironia
Nie ! Bardzo podoba mi sie takie zestawienie kolorów :P
Bleedingmascara jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-30, 13:45   #4088
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Bleedingmascara Pokaż wiadomość
Nie ! Bardzo podoba mi sie takie zestawienie kolorów :P

uf już namówiłam mamę żebyśmy podjechały do rossmanna i żeby mi potem przefarbowała włosy tzn Mama mi zrobi tylko czarny, ja sobie sama zrobię grzywkę, bo Moja mama ręki do takich ekscesów przykładać nie będzie
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-30, 14:07   #4089
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 676
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Też bym chciała czerwone włoski.... ah...
Mam jeden kosmyk czerwony, jak mama sobie ostatnio farbowała to zabrałam troszke farby, i wyszedł nieładnie, taki wyblakły
Więc nie ryzykuję narazie xD
Zresztą byłoby mi pewnie nieładnie, bo jestem różowa na twarzy :P Niebieski mi za to chyba pasuje xDxD
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-30, 14:43   #4090
Nanatsusaya
Raczkowanie
 
Avatar Nanatsusaya
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 192
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

już wiem co zrobię żeby nie ryzykować zbyt wiele
http://www.hennaforhair.com/mixes/index.html
na tej stronie ludzie podają swoje mieszanki "hennowe" i wychodzą naprawdę niesamowite kolory! Mam zamiar użyć chny sipa, kilku łyżek czerwonej papryki, kurkumy, sok z połówki cytryny i zalać to naparem mocnego hibiskusa lub rumianku, jeszcze nie wiem dokładnie. Poczekam żeby szampon (palette) zmył się do końca i eksperymentuję
(pewnie będę wyglądała jak prosiaczek ale to nic )
Nanatsusaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-30, 15:01   #4091
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez cmoksia Pokaż wiadomość

uf już namówiłam mamę żebyśmy podjechały do rossmanna i żeby mi potem przefarbowała włosy tzn Mama mi zrobi tylko czarny, ja sobie sama zrobię grzywkę, bo Moja mama ręki do takich ekscesów przykładać nie będzie
Ja również robiłam sobie grzywę czerwoną Joanną do pasemek i muszę powiedzieć, że zupełnym zaskoczeniem było dla mnie to, że mi "chwyciła" na całkowicie czarnych włosach na przepiękną intensywną czerwień!! O dziwo też, wcale nie płowiała przez bardzo długo Od czasu tej kolorowej grzywki farbowałam całe włosy już dwukrotnie na granatową czerń i za każdym razem, jak mi się czarna farba spiera, zaczyna się spod niej wyłaniać nieco już wyblakły czerwony :P

A mnie się teraz marzy jakiś nasycony ciemny i zimny BRĄZ...
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-30, 17:06   #4092
Ms.Torres
Rozeznanie
 
Avatar Ms.Torres
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 946
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez dulcynea01 Pokaż wiadomość

A co do gwiazd, powiem wam, że Michelle Trachtenberg ma jak dla mnie najpiękniejszą bladą cerę
w sumie jestem do niej trochę podobna poniżej jej fotki. a ta w kostiumie to jedna z moich ukochanych fotek Michelle-jaki odcień
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Michelle_Trachtenberg_fashion.jpg (50,7 KB, 118 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg michelle trachtenberg na plaży.jpg (18,1 KB, 130 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg michelle trachtenberg na plaży11.jpg (68,0 KB, 109 załadowań)
__________________
Przyłącz się do klubu
-Avonomaniaczek
-Bladolicych

to już 18 lat na Wizażu
Ms.Torres jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-30, 17:08   #4093
dulcynea01
Raczkowanie
 
Avatar dulcynea01
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 254
GG do dulcynea01
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Nanatsusaya Pokaż wiadomość
już wiem co zrobię żeby nie ryzykować zbyt wiele
http://www.hennaforhair.com/mixes/index.html
na tej stronie ludzie podają swoje mieszanki "hennowe" i wychodzą naprawdę niesamowite kolory! Mam zamiar użyć chny sipa, kilku łyżek czerwonej papryki, kurkumy, sok z połówki cytryny i zalać to naparem mocnego hibiskusa lub rumianku, jeszcze nie wiem dokładnie. Poczekam żeby szampon (palette) zmył się do końca i eksperymentuję
(pewnie będę wyglądała jak prosiaczek ale to nic )
Kurczę, ale świetna strona! Sama mam ochotę na hennę, robiłam w zeszłym roku dwa razy i strasznie szybko się "spierała", poza tym ktoś mi naopowiadał jakiś historyjek o tym, że podobno rakotwórcza Zresztą pewnie i tak bałabym się ryzykować.
Daj znać jak wyjdzie
dulcynea01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-30, 19:12   #4094
Tusio
Wtajemniczenie
 
Avatar Tusio
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 631
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Nanatsusaya Pokaż wiadomość
już wiem co zrobię żeby nie ryzykować zbyt wiele
http://www.hennaforhair.com/mixes/index.html
na tej stronie ludzie podają swoje mieszanki "hennowe" i wychodzą naprawdę niesamowite kolory! Mam zamiar użyć chny sipa, kilku łyżek czerwonej papryki, kurkumy, sok z połówki cytryny i zalać to naparem mocnego hibiskusa lub rumianku, jeszcze nie wiem dokładnie. Poczekam żeby szampon (palette) zmył się do końca i eksperymentuję
(pewnie będę wyglądała jak prosiaczek ale to nic )
swietna stronka
ja aktualnie zastanawiam sie, jak rozjasnic nieco moj hennowy kolor-bawie sie tym juz prawie dwa lata, wychodzi mi ciemniejszy, taki jak miedziany drut, a chcialabym taki "strawberry blond"...macie jakis pomysl? podrzuccie

***
ide dzisiaj kolo wawelu, mijam jakas parke, ona, teatralnym szeptem: "ale biala"
__________________
"Zważcie plemienia waszego przymioty; / Nie przeznaczono wam żyć jak zwierzęta, / Lecz poszukiwać i wiedzy, i cnoty..."
Tusio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-30, 19:33   #4095
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Ms.Torres Pokaż wiadomość
w sumie jestem do niej trochę podobna poniżej jej fotki. a ta w kostiumie to jedna z moich ukochanych fotek Michelle-jaki odcień
brawa jej za odwagę - ja chyba nie odważyłabym się wyjśc na plażę i razić swoim kolorem skóry wśród tych wszystkich opalających się ludzi
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-30, 20:17   #4096
rudywroobel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 130
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
brawa jej za odwagę - ja chyba nie odważyłabym się wyjśc na plażę i razić swoim kolorem skóry wśród tych wszystkich opalających się ludzi

Jeśli kogoś razi bladość to już jego problem. Ja się jej nie dziwię, że też chce spędzić trochę czasu w stroju kompielowym, na plaży.
Osobiście zakupiłam jakiś czas temu czerwone bikini i nie mogę się doczekać kiedy wreszcie je założę i wyjdę na plaże niech się gapią zresztą nie zdziwię się jeśli zainteresowanie będzie zupełnie pozytywne.

Przyznam,że jestem taka odważna bo nie zrobie tego w Polsce. Tutaj miałabym mieszane uczucia...
__________________
"C'é il rosso della fiamma del mio cuore che arde, brilla,consuma, e mai non muore"
rudywroobel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-30, 20:26   #4097
Bleedingmascara
Przyczajenie
 
Avatar Bleedingmascara
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Waniliowe niebo :)
Wiadomości: 6
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

A niech patrzą !
Poczujcie się wyjątkowo i oryginalnie Pośród tych wszystkich spalonych hot girl :P
Bleedingmascara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-30, 20:52   #4098
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez dulcynea01 Pokaż wiadomość
Też wolę naturalne odcienie, choć jak czerwień jest dobrze dopasowana to jest na co popatrzeć
Masz racje. Najgorzej na przefarbowaniach wychodza dziewczyny, ktore usilnie probuja zmienic swoj typ kolorystyczny. Sama to robilam W tej chwili czekam na swoja przesylke z henna i bede poglebiac swoj prawie czarny, naturalny braz.

Co do fotek Michelle - ja wlasnie paraduje rozebrana po Trojmiejskiej zatoce wcale nie czuje sie zle, wrecz odwrotnie. Mam piekny bialo-czerwony stroj w tulipany
W sumie nawet troche bladolic tu wylowilam w tlumie...jedyne na co narzekam to brak lysanelu active we wszystkich aptekach!
I nie rozumiem tego, ze ktos boi sie rozebrac na polskiej plazy - przeciez lubicie swoja bladosc. Co was obchodzi, ze ktos sie patrzy i co sobie mysli? Biale jest piekne! W tej chwili nogi to moja ulubiona czesc ciala i najchetniej ja pokazuje. Co do polskich filtrow - polecam soraye. Sama teraz smaruje sie tu Nivea 50+ i w ogole nie chwycilo mnie slonce, choc funduje sobie dluuuuuuuuuuuuuugie spacery brzegiem morza w samo poludnie
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-30, 21:16   #4099
Nanatsusaya
Raczkowanie
 
Avatar Nanatsusaya
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 192
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Gdybym była ładna i szczupła to na pewno specjalnie chodziłabym na plażę i raziła moją bladością uwielbiam gdy dziwnie na mnie patrzą i komentują np "wygląda jak śmierć" "nie stać ją na solarium" "trup" "boże,cieszę się że tak nie wyglądam". Ja akceptuję moją karnację i ją lubię, jak komuś się nie podoba to jego problem a nie mój. Ale to mi kolega powiedział, że przypominam mu "rudowłosą" Axentowicza a jakoś spalone solarki muzami malarzy nie zostają,o czymś to świadczy . Zresztą nigdy nie spotkałam się z głupim tekstem od jakiegoś chłopaka na poziomie a mój chłopak kocha moją bladość

Tusio, a o jaki efekt Ci dokładnie chodzi?http://www.hennaforhair.com/mixes/lily/
Coś takiego jak ta dziewczyna czy jeszcze jaśniejsze?? Wiesz,jak się dokładniej wczytam to spróbuję Ci znaleźć coś odpowiedniego, bo oni tam w różny sposób nakładają czy przygotowują tą henne. Efekt zależy ile czasu pozwalasz jej "dojrzewać" oraz trzymasz na głowie. ja raczej wczytywałam się w te najbardziej czerwone "miksy". Ale ludzie, którzy uzyskiwali truskawkowy blond najczęściej mieli kolor wyjściowy jasny i ciemny blond a do henny dodawali sok z cytryny i mocny napar z rumianku. Na ciemnych włosach ten kolorek na pewno nie wyjdzie, ale z tego co pamiętam to chyba masz dosyć jasne?
Nanatsusaya jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-30, 21:28   #4100
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
brawa jej za odwagę - ja chyba nie odważyłabym się wyjśc na plażę i razić swoim kolorem skóry wśród tych wszystkich opalających się ludzi
Cytat:
Napisane przez rudywroobel Pokaż wiadomość
Jeśli kogoś razi bladość to już jego problem. Ja się jej nie dziwię, że też chce spędzić trochę czasu w stroju kompielowym, na plaży.
Osobiście zakupiłam jakiś czas temu czerwone bikini i nie mogę się doczekać kiedy wreszcie je założę i wyjdę na plaże niech się gapią zresztą nie zdziwię się jeśli zainteresowanie będzie zupełnie pozytywne.

Przyznam,że jestem taka odważna bo nie zrobie tego w Polsce. Tutaj miałabym mieszane uczucia...
Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Masz racje. Najgorzej na przefarbowaniach wychodza dziewczyny, ktore usilnie probuja zmienic swoj typ kolorystyczny. Sama to robilam W tej chwili czekam na swoja przesylke z henna i bede poglebiac swoj prawie czarny, naturalny braz.

Co do fotek Michelle - ja wlasnie paraduje rozebrana po Trojmiejskiej zatoce wcale nie czuje sie zle, wrecz odwrotnie. Mam piekny bialo-czerwony stroj w tulipany
W sumie nawet troche bladolic tu wylowilam w tlumie...jedyne na co narzekam to brak lysanelu active we wszystkich aptekach!
I nie rozumiem tego, ze ktos boi sie rozebrac na polskiej plazy - przeciez lubicie swoja bladosc. Co was obchodzi, ze ktos sie patrzy i co sobie mysli? Biale jest piekne! W tej chwili nogi to moja ulubiona czesc ciala i najchetniej ja pokazuje. Co do polskich filtrow - polecam soraye. Sama teraz smaruje sie tu Nivea 50+ i w ogole nie chwycilo mnie slonce, choc funduje sobie dluuuuuuuuuuuuuugie spacery brzegiem morza w samo poludnie
ja w sobotę jadę straszyć bladością na plaży w Międzyzdrojach w czarnym bikini
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-30, 21:35   #4101
Nanatsusaya
Raczkowanie
 
Avatar Nanatsusaya
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 192
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

a ja mam zamiar sprawić sobie białe cieniutkie rajstopy coby nogi białością do szału ludzi doprowadzały, od jutra nad jeziorakiem białością będę świecić, też w czarnym stroju
Nanatsusaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-30, 21:48   #4102
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

mam nałożoną farbę na grzywkę, a tą owinęłam folią. co 10 minut podgrzewam nieco suszarką (podobno sie intensywniejszy kolor robi) i zaczynam trochę wątpić, bo ta pasta, która się zrobiła z farby, jest żarówiaście różowa piszą żeby kontrolować stan włosów po użyciu suszarki, ale ja nie wiem jakie one są pod tą pastą :/ mam na grzywce Avangarde Contrast Joanny, kolor intensywna czerwień Nie wiem czy iść to zmywać czy zostawić jeszcze piszą żeby trzymać 40-60 minut, z tym, że jesli się podgrewa, to nie maksymalnie długo, a nałożyłam farbe o 22.05
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-30, 22:06   #4103
Pogoda
Rozeznanie
 
Avatar Pogoda
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 683
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

A mnie się marzą takie włosy jak na zdjęciu

Cmoksia ja bym się już teraz bała tak bawić się farbami Za to jutro tę się, a potem wracam do czerni przy pomocy indygo

A co do spisu to spisane wszystko mam, tylko komputer nie pozwala mi przeredagować tekstu Diadowski grat A mam wszystko tak chaotycznie i niegramatycznie napisane, że szok (tak się dzieje, przy użyciu metody wytnij, wklej), jak tylko to choć minimalnie przełożę na polski to przesyłam dalej. Obiecuję
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg p12an7.jpg (75,9 KB, 39 załadowań)
__________________
"Nigdy nie śnię o niedorzeczności moich myśli w stanie czuwania" Hobbes
Pogoda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-30, 22:13   #4104
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

zmyłam kolor faktycznie piękny - intensywnie czerwony na świeżo czarnych ale przekombinowałam chciałam żeby połowa grzywki była czerwona 'pod spodem' i żeby na nią opadały czarne pasma i okazało się, że za mało włosów wzięłam i się praktycznie cały ten czerwony schował ale już wiem, że następnym razem też wezmę tę farbę tylko już na większą ilość włosów
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-30, 22:37   #4105
Nanatsusaya
Raczkowanie
 
Avatar Nanatsusaya
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 192
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cmoksiu dasz zdjęcia?A włosy pod tą czerwień to rozjaśniałaś czy kładłaś na samą czerń?
Nanatsusaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-30, 22:44   #4106
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

napisałam, że na świeżo-czarnych jakieś pół godziny wcześniej farbowałam całą głowę na czarno, żadnego rozjaśniania

zdjęcie zrobię jutro jak będę miała suche i wyprostowane włosy

EDIT: udało mi się takie zrobić, ale jest kiepskie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_7764.jpg (47,6 KB, 77 załadowań)
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-30, 23:20   #4107
Nanatsusaya
Raczkowanie
 
Avatar Nanatsusaya
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 192
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

o wybacz, niezauważyłam, zmęczona już jestem. Kolorek świetny, bardzo ciekawy efekt, cikawe tylko czy nie będzie się na różowo spłukiwać
Nanatsusaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-31, 08:25   #4108
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Nanatsusaya Pokaż wiadomość
a ja mam zamiar sprawić sobie białe cieniutkie rajstopy coby nogi białością do szału ludzi doprowadzały, od jutra nad jeziorakiem białością będę świecić, też w czarnym stroju
ja znalazłam świetny kolor w ofercie Gatty - PANNA, taka rozbielona kość słoniowa, prawie przezroczyste, bo nie chciałam takich typowo białych, kryjących rajstop. zobacz sobie w sklepie, może tobie też spodoba się ten kolor
to, że napisałam o odwadze tej leżącej na plaży aktorki świadczy o tym, że ja wiele razy spotkałam się z negatywnymi opiniami na temat mojego wyglądu... zazdroszczę dziewczynom, które czegoś takiego nie doświadczyły.
cmokisiu - ja kiedyś też probowałam malować tak włosy, tzn trochę jaśniejszym kolorem pod spodem, tylko, że 'w całym obwodzie' i podobał mi się to prześwitywanie z dołu jaśniejszych włosów
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-31, 10:33   #4109
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

ja mam stopki Veneziany w kolorze Panna, własnie taka rozbielona kość słoniowa bo 'cieliste' to dla mnie ciemny brąz

a rajstopy przypomnialo mi sie, ze tez mam takie (w sensie koloru), ale juz nie mam opakowania i nie wiem jakiej firmy ... wiem, ze kupilam je w Galerii Centrum, rozmiar 5
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-31, 10:59   #4110
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

- 'cieliste' - dobre sobie.
chciałabym was zapytać drogie bladolice, czy oprócz ochrony przeciwsłonecznej, kosmetyków rozjaśniających, macie jakieś inne sposoby na dbanie o swoją jasną skórę? jakaś 'biała dieta'?. bo ja np unikam produktów zawierających duże ilości beta karotenu, np marchwi (i tak jej nie cierpię, więc to żadne poświęcenie). a jak jest z wami?
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:21.