Jak podkreślić jasną cerę? III - Strona 146 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-08-21, 20:33   #4351
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez euphoriall Pokaż wiadomość
Hehe nic strasznego, tylko nie mogę wychodzić na słońce bo od razu mam wysypkę i piecze mnie skóra. Dlatego też jak już wychodzę to zawsze z makijażem i posmarowana kremami z filtrem.
- skąd ja to znam... mam to samo. nabardziej jednak wkurzają mnie pobrudzone filtrem ubrania...
chciałabym, żeby w Polsce dostępne były odcienie pudrów/podkładów, których używają sławne bladolice, takie jak np Nicole Kidman czy Dita von Tees; ja przestałam już szukać idealnego odcienia pudru, bo nie mogłam go znależć. no i zostałam na jedwabnej hauschce, ale nie jest żle.
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 20:38   #4352
restless
Raczkowanie
 
Avatar restless
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 375
GG do restless
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

miałam podobnie do ok 15-go roku życia (i nie była to reakcja na leki)- słonce=wysypka miast opalenizny, na szczęście głównie na konczynach
potem przeszło,ew spiekałam się czasem na czerwono-piekąco gdy zapomniałam sie pofiltrować

Od jakiegos czasau jestem w szoku - zmienia mi się typ kolorystyczny - włosy z rudego przechodzą w złoty blond a skóra od 2 sezonów letnich niedofiltrowana opala się ( !!!) i to na taki złoty kolor
Nagle po 25 -ciu latach moje melanocyty się obudziły
moja nieopalona skóra dalej jest biała (przynajmniej narazie ).
Jako świezo upieczoną ( ) lekarkę tym bardziej mnie to zadziwia - pierwszy raz cos takiego widzę i słyszę, co innego przebarwienia/odbarwienia - to rozumiem, ale zmiana fototypu ?

żeby nie było ze offtopuje - skusiłam sie ostatnio na puder rozświetlający Sensique - świetny jest żółtawy,lekko migocze,kryje i przede wszystkim jaśniutki ,nawet jaśniejszy troche ode mnie - pierwszy raz widzę takie zjawisko
__________________
Wątek Rudowłosych Wizażanek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=202470


Poszukuję starych zapachów Guerlain !!!


restless jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 20:50   #4353
euphoriall
Zakorzenienie
 
Avatar euphoriall
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 477
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
- skąd ja to znam... mam to samo. nabardziej jednak wkurzają mnie pobrudzone filtrem ubrania...
chciałabym, żeby w Polsce dostępne były odcienie pudrów/podkładów, których używają sławne bladolice, takie jak np Nicole Kidman czy Dita von Tees; ja przestałam już szukać idealnego odcienia pudru, bo nie mogłam go znależć. no i zostałam na jedwabnej hauschce, ale nie jest żle.
Mi to nie przeszkadza że mam jasną cerę a malować się lubię (nie będę bez twarzy do ludzi wychodzić). Tylko mam jeszcze dość spore cienie pod oczami i znajomi się śmieją że jestem wampirzyca. Hehe ale za to jakie bym miała branie na Castle Party ;D. No ale unikanie słońca to podstawa bo truć skórę kosmetykami jak jest 30 stopni to nie jest najlepsze rozwiązanie i dla cery i jak mówisz... dla ubrań.
__________________
I'm an urban animal
One step from a cannibal
euphoriall jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 21:00   #4354
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez restless Pokaż wiadomość
miałam podobnie do ok 15-go roku życia (i nie była to reakcja na leki)- słonce=wysypka miast opalenizny, na szczęście głównie na konczynach
potem przeszło,ew spiekałam się czasem na czerwono-piekąco gdy zapomniałam sie pofiltrować

Od jakiegos czasau jestem w szoku - zmienia mi się typ kolorystyczny - włosy z rudego przechodzą w złoty blond a skóra od 2 sezonów letnich niedofiltrowana opala się ( !!!) i to na taki złoty kolor
Nagle po 25 -ciu latach moje melanocyty się obudziły
moja nieopalona skóra dalej jest biała (przynajmniej narazie ).
Jako świezo upieczoną ( ) lekarkę tym bardziej mnie to zadziwia - pierwszy raz cos takiego widzę i słyszę, co innego przebarwienia/odbarwienia - to rozumiem, ale zmiana fototypu ?

żeby nie było ze offtopuje - skusiłam sie ostatnio na puder rozświetlający Sensique - świetny jest żółtawy,lekko migocze,kryje i przede wszystkim jaśniutki ,nawet jaśniejszy troche ode mnie - pierwszy raz widzę takie zjawisko
u mnie bez filtra powstają bąble przypominające poparzenie 2 stopnia - do dziś pamiętam ból (właśnie - nie pieczenie/swędzenie tylko ból), po tym jak parę lat temu wyszłam z domu bez filtra w bluzce bez rękawów - nie mogłam potem przez parę dni spać... i może bardziej boję się ponownego poparzenia niż chronię biel skóry
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 21:14   #4355
euphoriall
Zakorzenienie
 
Avatar euphoriall
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 477
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Wandolina Pokaż wiadomość
Na białej cerze pięknie wygląda róż na policzkach, tak... arystokratycznie. A co do Dity to czytałam z nią wywiad w którym mówi, ze ma bladą skórę tylko dlatego, że unika słońca.
Tylko problem w tym że ten róż trzeba jeszcze umieć nałożyć tak aby nie wyglądać jak clown. Często się zdarza, że dziewczyna nałoży sobie róż i wygląda fatalnie
__________________
I'm an urban animal
One step from a cannibal
euphoriall jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 23:43   #4356
women101
Zadomowienie
 
Avatar women101
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 539
GG do women101
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Witam to i ja się przylączę po pobycie w górach moja skóra trochę" odzyla "i nadala jej trochę przyrumieniony koloryt ale to nie zmienia faktu ,że wciąż jestem bladziutka co z pewnością ujawni się zimą kiedy jestem blada jak ściana ,usta mam spękane zawsze zimą wszyscy myślą ,że mam anemię zresztą nie jedna z was się spotkala z taką sytuacją a spotkala na pewno bo czytuję te wasze wypowiedzi od kilkudziesięciu wypowiedzi idealna lektura na wieczór Z czego się cieszę z tego ,że nie muszę szukać fluidów bo cerę mam myśle "czystą" może zdarzają się drobne krostki ale znikają szybko i nie są zbyt uciążliwe choć rozglądam się bo chcialabym wkońcu zrobić sobie make up Kurczę do tego nie wiem jaki mam typ urody a to by trochę sprawę ulatwilo
women101 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 08:47   #4357
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez euphoriall Pokaż wiadomość
Tylko problem w tym że ten róż trzeba jeszcze umieć nałożyć tak aby nie wyglądać jak clown. Często się zdarza, że dziewczyna nałoży sobie róż i wygląda fatalnie
zwłaszcza gdy sie go nakłada na filtr. z jednej strony nie chcesz zetrzeć warstwy filtra a z drugiej - dobrze go rozetrzeć, żeby był ozdobą a nie dwoma plamami. wyjściem jest 'rozdzielenie' filtra i różu pudrem, ale ja nie chcę naduzywać hauschki, bo strasznie wysusza... a może to kwestia odpowiedniego pędzla?
women101 - ja tez nie wiem, jaki jestem typem(jakimś mieszańcem chyba), także nie jesteś sama.
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-22, 09:29   #4358
euphoriall
Zakorzenienie
 
Avatar euphoriall
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 477
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
zwłaszcza gdy sie go nakłada na filtr. z jednej strony nie chcesz zetrzeć warstwy filtra a z drugiej - dobrze go rozetrzeć, żeby był ozdobą a nie dwoma plamami. wyjściem jest 'rozdzielenie' filtra i różu pudrem, ale ja nie chcę naduzywać hauschki, bo strasznie wysusza... a może to kwestia odpowiedniego pędzla?
.
Z tego co słyszałam to na każdej twarzy inaczej nakłada się róż pod innym kątem czy coś nie wiem bo nigdy sobie nie nakładałam mi nie za bardzo to się podoba no a pędzel też na pewno trzeba mieć odpowiedni
__________________
I'm an urban animal
One step from a cannibal
euphoriall jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 11:23   #4359
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

ja się 'miziam' tym dołączonym do różu (blush declice loreala), ale on jest jakiś dziwny (a może ja nie umiem sie nim obsłuzyć) - kwadratowy i płaski a wszystkie pędzle do różu, które oglądałam były ścięte, więc chyba będę musiała taki kupić.
ja robię z rózu takie 'jabłuszka' - nakładam go na szczyt kości policzkowych, a ponadto na czubek nosa i brody(ale tylko troszeczkę) no i już nie jestem taka blada.
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 11:36   #4360
absurdalna89
Zadomowienie
 
Avatar absurdalna89
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 339
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Dziewczyny a ja chciałam zapytać o te bazy... niestety nie mam o tym zielonego pojęcia, a skoro piszecie, że można tym wybielić podkład... jakie bazy mogłybyście mi polecić? Kurcze, zauważyłam, że nie używacie najtańszych... jest jakaś naprawdę biała a w przystępnej cenie? Proszę o wszelkie informacje
absurdalna89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 11:42   #4361
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

ja nie uzywam baz bo nie malują się podkładem ale z tego co tu przeczytałam to chyba inglot ma takie białe bazy - jeżeli sie mylę to mnie poprawcie
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-22, 12:39   #4362
euphoriall
Zakorzenienie
 
Avatar euphoriall
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 477
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez absurdalna89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ja chciałam zapytać o te bazy... niestety nie mam o tym zielonego pojęcia, a skoro piszecie, że można tym wybielić podkład... jakie bazy mogłybyście mi polecić? Kurcze, zauważyłam, że nie używacie najtańszych... jest jakaś naprawdę biała a w przystępnej cenie? Proszę o wszelkie informacje
Baza pod podkład?? polecam przejrzeć KWC http://www.wizaz.pl/kosmetyki/szukaj...gdzie=produkty
ja używam z oriflame. Była kiedyś w promocji i sobie chwale
__________________
I'm an urban animal
One step from a cannibal
euphoriall jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 12:47   #4363
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez euphoriall Pokaż wiadomość
Baza pod podkład?? polecam przejrzeć KWC http://www.wizaz.pl/kosmetyki/szukaj...gdzie=produkty
ja używam z oriflame. Była kiedyś w promocji i sobie chwale
chodzi o bazę kolorową, do wymieszania z podkładem żeby go rozjaśnić

Inglot ma kilka kolorów, w tym właśnie białą
__________________
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 12:48   #4364
euphoriall
Zakorzenienie
 
Avatar euphoriall
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 477
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Co do tego różu to tak jak myślałam jest to zależne od kształtu twarzy https://wizaz.pl/images/agaz/kurs_makijazu_04/

znalazłam jeszcze coś takiego:

Ostrożnie z różem
Kilka rad dla różomaniaczek:

1. Róż kładziemy na policzki zawsze po nałożeniu podkładu i odrobiny pudru.
2. Kup specjalny pędzel do różu (płaski i szeroki) lub używaj miękkiego puszka.
3. Zrezygnuj z różu, jeśli twoja skóra ma tendencję do czerwienienia się i naturalnych pąsów (np. z emocji).
4. Rozetrzyj kontury różu, aby uzyskać naturalny efekt delikatnego rumieńca.
__________________
I'm an urban animal
One step from a cannibal
euphoriall jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 12:51   #4365
euphoriall
Zakorzenienie
 
Avatar euphoriall
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 477
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez adrijah Pokaż wiadomość
chodzi o bazę kolorową, do wymieszania z podkładem żeby go rozjaśnić

Inglot ma kilka kolorów, w tym właśnie białą
Aaaaa... to nie wiedziałam o jaką chodzi nie wyśledziłam tego tematu. ale to tak czy inaczej coś się chyba w KWC znajdzie
__________________
I'm an urban animal
One step from a cannibal
euphoriall jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 15:24   #4366
sicily
Raczkowanie
 
Avatar sicily
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 260
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Witam
W tym roku przestałam walczyć z jasnym odcieniem skóry - nie opalam, nie smaruję samoopalaczem, brązującymi specyfikami, itp.
Wreszcie podoba mi się odcień mojej skóry.
Używam obecnie najjaśniejszego odcienia Double Wear Estee Lauder i sypkich pryzm w odcieniu "so white".
Zastanawiam sięnad inwestycją w serię white lucent shisedo. Przetrząsnęłam wyszukiwarkę, ale niestety nic o niej nie ma :-(
Czy któraś w Was używała tych kosmetyków? Chcę uszlachetnić odcień, rozjaśnić, wybielić, itp. W tej chwili na noc użyam Diacnealu na zamianę z peelingiem z serii wybielającej SVR.
Przetrząsnę wątek w poszukiwaniu informacji o tym jak Wy podkreślacie porecelanowość swojej karnacji i jakich "rozjaśniaczy" używacie
sicily jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 16:00   #4367
absurdalna89
Zadomowienie
 
Avatar absurdalna89
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 339
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Euphoriall ale czy tą bazą z Oriflam'u rozjaśnię podkład?
absurdalna89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 16:08   #4368
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez absurdalna89 Pokaż wiadomość
Euphoriall ale czy tą bazą z Oriflam'u rozjaśnię podkład?
Nie. Ta baza to same silikony itd. ma biały kolor, ale staje się zupełnie bezbarwna po nałożeniu na twarz. Osobiście polecam jako utrwalacz pod makijaż.
A do rozjaśniania zobacz w Inglocie.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 16:13   #4369
euphoriall
Zakorzenienie
 
Avatar euphoriall
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 477
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez absurdalna89 Pokaż wiadomość
Euphoriall ale czy tą bazą z Oriflam'u rozjaśnię podkład?
Wątpię bo to trochę inny rodzaj kosmetyku. Baza pod podkład często jest z silikonem i ma pomóc w utrwaleniu a bazy kolorowe (w zależności od koloru) korygują pigmentację skóry.
__________________
I'm an urban animal
One step from a cannibal
euphoriall jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-22, 17:50   #4370
rudywroobel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 130
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

A ja dzisiaj kompletnie z innej beczki
Sytuacja wyda się wam pewnie znajoma z własnych doświadczeń...

Południe. Wchodzę do banku, spogląda na mnie niepewnym wzrokiem Pani kasjerka. Spogląda drugi raz, ale nie podchodzi do swojego stanowiska więc stoję posłusznie i czekam. W końcu podchodzi i mnie zaprasza. Mówię o co mi chodzi i podaję jej dowód. Patrzy na mnie dalej jakoś dziwnie. W międzyczasie zdjęłam okulary przeciwsłoneczne bo myślałam, że to dlatego.Ale nie... Pani kasjerka mówi:
-Jak Pani weszła to się przestraszyłam, taka Pani jest blada...

Tiaaa. Brzmi znajomo, prawda
__________________
"C'é il rosso della fiamma del mio cuore che arde, brilla,consuma, e mai non muore"
rudywroobel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 20:02   #4371
Pogoda
Rozeznanie
 
Avatar Pogoda
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 683
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Co do różu to ja ostatnio wybadałam sposób "na ser" : bardzo szeroko się uśmiecham i maziam pudrem po górkach na policzkach. Daje to nieco lalkowaty efekt szczególnie przy większej ilości kosmetyku, ale mnie jako posiadaczce okrągłej twarzy nawet całkiem to pasuje.

A tak wogóle to byłam dzisiaj na zakupach i mierzyłam ciemno-błękitną bluzkę, strasznie spodobał mi się ten kolor w połączeniu z moją skórą, niestety bluza była za ciasna Nie wiecie kiedy przyjdzie moda na niebieski żeby szło coś kupić w tym kolorze?
__________________
"Nigdy nie śnię o niedorzeczności moich myśli w stanie czuwania" Hobbes
Pogoda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 20:14   #4372
euphoriall
Zakorzenienie
 
Avatar euphoriall
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 477
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez rudywroobel Pokaż wiadomość
A ja dzisiaj kompletnie z innej beczki
Sytuacja wyda się wam pewnie znajoma z własnych doświadczeń...

Południe. Wchodzę do banku, spogląda na mnie niepewnym wzrokiem Pani kasjerka. Spogląda drugi raz, ale nie podchodzi do swojego stanowiska więc stoję posłusznie i czekam. W końcu podchodzi i mnie zaprasza. Mówię o co mi chodzi i podaję jej dowód. Patrzy na mnie dalej jakoś dziwnie. W międzyczasie zdjęłam okulary przeciwsłoneczne bo myślałam, że to dlatego.Ale nie... Pani kasjerka mówi:
-Jak Pani weszła to się przestraszyłam, taka Pani jest blada...

Tiaaa. Brzmi znajomo, prawda
Hehe ja jeszcze "lubię" te motywy:
- o rany jaka ty blada jesteś. Jesteś chora?? albo
- nie jest ci słabo coś źle wyglądasz ( jak słysze tem to czasem mi ręce opadają... aż taka brzydka jestem? nie odpowiadać to pytanie retoryczne hehe)
__________________
I'm an urban animal
One step from a cannibal
euphoriall jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-23, 10:53   #4373
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Pogoda Pokaż wiadomość
Co do różu to ja ostatnio wybadałam sposób "na ser" : bardzo szeroko się uśmiecham i maziam pudrem po górkach na policzkach. Daje to nieco lalkowaty efekt szczególnie przy większej ilości kosmetyku, ale mnie jako posiadaczce okrągłej twarzy nawet całkiem to pasuje.

A tak wogóle to byłam dzisiaj na zakupach i mierzyłam ciemno-błękitną bluzkę, strasznie spodobał mi się ten kolor w połączeniu z moją skórą, niestety bluza była za ciasna Nie wiecie kiedy przyjdzie moda na niebieski żeby szło coś kupić w tym kolorze?
ja tez mam taki sposób różowania i uważam że taki efekt mi pasuje - przynajmniej moja skóra nabiera 'świeżości'. chodzi ci o kobaltowy niebieski? - taki jak w plakatówkach 'ultramarna' ? wg mnie juz od początku roku jest w modzie, bo widziałam już sesje w gazetach z tym kolorem jako przewodnim. ja jak na razie mam tylko kobaltową bluzkę, ale bacznie się rozglądam po sklepach. świetnie pasuje i do białej skóry i do rudych włosów.
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-23, 11:05   #4374
euphoriall
Zakorzenienie
 
Avatar euphoriall
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 477
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Ja jeszcze tak odnośnie Dity to znalazłam takie jej zdjęcia bez makeupu:
http://bp3.blogger.com/_-hajdU9zZ9I/...makeup2003.jpg
http://bp1.blogger.com/_-hajdU9zZ9I/...akeup20032.jpg
__________________
I'm an urban animal
One step from a cannibal
euphoriall jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-23, 12:02   #4375
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez absurdalna89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ja chciałam zapytać o te bazy... niestety nie mam o tym zielonego pojęcia, a skoro piszecie, że można tym wybielić podkład... jakie bazy mogłybyście mi polecić? Kurcze, zauważyłam, że nie używacie najtańszych... jest jakaś naprawdę biała a w przystępnej cenie? Proszę o wszelkie informacje
Jak już Dziewczyny pisały, Inglot ma kolorowe bazy. Nie należą do najdroższych, jeśli mnie pamięć nie zawodzi, to 32 zł za 30 ml. Z białych są dwie: jedna taka bardziej chłodna wpadająca w błękit (nr 01) a druga jakby cieplejsza (nr 02). Przy sposobie użytkowania w pomieszaniu z podkładem starcza na bardzo długo. Uważam, że taka baza naprawdę się sprawdza, bo można wytworzyć z jej pomocą taki kolor podkładu, jaki się chce

Inglot ma też zupełnie biały korektor w tubce (nr 37, 25 zł, 10 ml). Odważyłam się kiedyś zmieszać go z lekkim, mało kryjącym podkładem i też był w porządku efekt. Ale trzeba uważać, żeby machy sobie nie zrobić. Dlatego chyba mieszanie z bazą jest bezpieczniejsze
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-23, 12:21   #4376
women101
Zadomowienie
 
Avatar women101
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 539
GG do women101
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez euphoriall Pokaż wiadomość
Hehe ja jeszcze "lubię" te motywy:
- o rany jaka ty blada jesteś. Jesteś chora?? albo
- nie jest ci słabo coś źle wyglądasz ( jak słysze tem to czasem mi ręce opadają... aż taka brzydka jestem? nie odpowiadać to pytanie retoryczne hehe)
Fakt nie jest to uczciwe lecz kilkarotnie udalo mi się wywinać z zajeć "Dobrze się czujesz , nie chcialabyś wyjść?


- Nie nie wytrzymam

-Ależ nie proszę wyjść ,przewietrzyć się...

women101 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-23, 13:16   #4377
Pogoda
Rozeznanie
 
Avatar Pogoda
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 683
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Loss_ Lauri, tak, taka plakatówka W gazatach mówisz? A ja chce w sklepie Choć w sumie w zeszłym roku też fiole był modny a w sklpach dłuuugo nie było nic w tym kolorze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 6a00d09e7983babe2b00d4144637a2685e-500pi.jpg (83,0 KB, 95 załadowań)
__________________
"Nigdy nie śnię o niedorzeczności moich myśli w stanie czuwania" Hobbes
Pogoda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-23, 13:44   #4378
Tusio
Wtajemniczenie
 
Avatar Tusio
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 631
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
ja tez mam taki sposób różowania i uważam że taki efekt mi pasuje - przynajmniej moja skóra nabiera 'świeżości'. chodzi ci o kobaltowy niebieski? - taki jak w plakatówkach 'ultramarna' ? wg mnie juz od początku roku jest w modzie, bo widziałam już sesje w gazetach z tym kolorem jako przewodnim. ja jak na razie mam tylko kobaltową bluzkę, ale bacznie się rozglądam po sklepach. świetnie pasuje i do białej skóry i do rudych włosów.
ja zdecydowanie bardziej wole sliwke

czy mieszajac taka baze z lekkim podkladem uzyska sie mocniejsze krycie, czy tylko rozjasniene podkladu? jestem kompletnie zielona, a zaintrygowalyscie mnei ta baza inglota
Tusio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-23, 15:09   #4379
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Pogoda Pokaż wiadomość
Loss_ Lauri, tak, taka plakatówka W gazatach mówisz? A ja chce w sklepie Choć w sumie w zeszłym roku też fiole był modny a w sklpach dłuuugo nie było nic w tym kolorze
o to, to. niestety u nas tak jest - moda dociera z opóżnieniem, trzeba się rozglądać...teraz, po wyprzedażach wchodzą kolekcje jesienno-zimowe a mają to do siebie, że pełno jest kolorów pasujących bladolicym - śliwki, wiśnie, granaty
euphoriall - a czy przypadkiem na tych zdjęciach nie jest osoba 'zrobiona na ditę' z takiego amerykańskiego programu/reality show ?'
natrix - czy ten korektor inglota mozna stosować pod oczy czy będzie zbyt wysuszający? pytam, bo kolor byłby dla mnie idealny.
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-23, 15:28   #4380
euphoriall
Zakorzenienie
 
Avatar euphoriall
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 477
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
euphoriall - a czy przypadkiem na tych zdjęciach nie jest osoba 'zrobiona na ditę' z takiego amerykańskiego programu/reality show ?'
Nie wydaje mi się, widziałam te zdjęcia na kilku różnych forach zagranicznych w stylu "celebities without makeup"
__________________
I'm an urban animal
One step from a cannibal
euphoriall jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:03.