praca w ZUS - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-16, 21:52   #31
Madzia9999
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia9999
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Środek Polski.
Wiadomości: 9 976
Dot.: praca w ZUS

Cytat:
Napisane przez lemonka Pokaż wiadomość
z tego co słyszałam to raczej podstawowe informacje
Oby tak było!

Będę prosiła o mocne trzymanie kciuków
__________________
'' Na seksapil składa się w połowie
to, co kobieta ma, a w połowie to,
co myśli, że ma ''.


Sophia Loren
Madzia9999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-18, 11:56   #32
Madzia9999
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia9999
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Środek Polski.
Wiadomości: 9 976
Dot.: praca w ZUS

Mam jeszcze pt. bo w wymaganiach jest znajomość ustawy o systemie ub. społ. i rozporządzeń do niej. Czytać te rozporządzenia? Ich jest ogrom.... :P
Jak to u Was na teście wiedzy wyglądało?
__________________
'' Na seksapil składa się w połowie
to, co kobieta ma, a w połowie to,
co myśli, że ma ''.


Sophia Loren
Madzia9999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-19, 22:06   #33
lemonka
Zakorzenienie
 
Avatar lemonka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 974
Dot.: praca w ZUS

tylko w czesciach dotyczacych stanowiska o jakie sie ubiegasz
__________________
Ja To Ja.... jestem księżniczką..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę


nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-21, 16:05   #34
Beata 220
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2
Smile Dot.: praca w ZUS

Witam, w czwartek mam rozmowe w ZUS na stanowisko ds. orzecznictwaCzego sie spodziewac? dzieki za odpowiedz
Beata 220 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-21, 16:09   #35
Madzia9999
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia9999
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Środek Polski.
Wiadomości: 9 976
Dot.: praca w ZUS

Do dziewczyn pracujących w ZUSie:
Jakie rozporządzenia regulują stanowisko ds obsługi korespondencji?
Jeśli wiecie/ew możecie zapyt panie tam pracujące. O ile to nie problem. W piątek mam test na to stanowisko. A w oddziale ZUS gdzie aplikuje są bardzo szczegółowe testy (wielokrotnego wyboru plus opisówka)


Beata poczytaj to:
http://www.przepisy.gofin.pl/przepis...4122004-r.html
i pewnie parę innych plus ustawa o systemie ubezpieczeń społ.
__________________
'' Na seksapil składa się w połowie
to, co kobieta ma, a w połowie to,
co myśli, że ma ''.


Sophia Loren
Madzia9999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-21, 18:10   #36
takuma
Raczkowanie
 
Avatar takuma
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 51
Dot.: praca w ZUS

Cytat:
Napisane przez Madzia9999 Pokaż wiadomość
Do dziewczyn pracujących w ZUSie:
Jakie rozporządzenia regulują stanowisko ds obsługi korespondencji?
Jeśli wiecie/ew możecie zapyt panie tam pracujące. O ile to nie problem. W piątek mam test na to stanowisko. A w oddziale ZUS gdzie aplikuje są bardzo szczegółowe testy (wielokrotnego wyboru plus opisówka)
Na stronie isap poszukaj sobie rozporządzeń dotyczących usług pocztowych. Nie chce mi się tego robić za Ciebie. Kandydat na takie stanowisko powinien znać przepisy dotyczące reklamacji, znać pojęcia przesyłki rejestrowanej, poleconej, priorytetowej, rozróżniać gabaryty itd. Myślę, że warto zapoznać się z regulaminem świadczenia usług pocztowych. Powodzenia na teście!
takuma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-21, 18:54   #37
Beata 220
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2
Dot.: praca w ZUS

A na stanowisku ds. orzecznictwa co trzeba umiec?? prosze o odpowiedz
Beata 220 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-21, 20:52   #38
Madzia9999
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia9999
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Środek Polski.
Wiadomości: 9 976
Dot.: praca w ZUS

Cytat:
Napisane przez takuma Pokaż wiadomość
Na stronie isap poszukaj sobie rozporządzeń dotyczących usług pocztowych. Nie chce mi się tego robić za Ciebie. Kandydat na takie stanowisko powinien znać przepisy dotyczące reklamacji, znać pojęcia przesyłki rejestrowanej, poleconej, priorytetowej, rozróżniać gabaryty itd. Myślę, że warto zapoznać się z regulaminem świadczenia usług pocztowych. Powodzenia na teście!
Nic nie musisz za mnie robić

Nie jestem dokładnie przekonana, czy chodzi o takie tradycyjne obiegi korespondencji, bo w ogłoszeniu jest napisane "sprawna obsługa Elektroniczego Urzędu Podawczego" tylko gdzie ja mam sobie to przyswoić
__________________
'' Na seksapil składa się w połowie
to, co kobieta ma, a w połowie to,
co myśli, że ma ''.


Sophia Loren
Madzia9999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-22, 16:38   #39
takuma
Raczkowanie
 
Avatar takuma
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 51
Dot.: praca w ZUS

Cytat:
Napisane przez Madzia9999 Pokaż wiadomość

Nie jestem dokładnie przekonana, czy chodzi o takie tradycyjne obiegi korespondencji, bo w ogłoszeniu jest napisane "sprawna obsługa Elektroniczego Urzędu Podawczego" tylko gdzie ja mam sobie to przyswoić
Tradycyjny obieg to podstawa. Różnego rodzaju programy poznaje się w praktyce a nie w teorii.
takuma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-22, 17:00   #40
Madzia9999
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia9999
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Środek Polski.
Wiadomości: 9 976
Dot.: praca w ZUS

W sumie racja, tradycyjny obieg jest w każdym urzędzie.
Tylko widzisz wiem od znajomej, ze w ZUSie były pyt o elektroniczny urząd podawczy i coś o programie płatnik.
__________________
'' Na seksapil składa się w połowie
to, co kobieta ma, a w połowie to,
co myśli, że ma ''.


Sophia Loren
Madzia9999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 09:41   #41
mymobilephone
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1
Dot.: praca w ZUS

Witajcie
Ostatnio brałam udział w rekrutacji ZUS. Lista osób zakwalifikowanych do napisania testu była bardzo długa (ok 100 os ). jak się okazało, udało mi się znaleźć w gronie tych, którzy dostali się do ostatniego etapu- rozmowa.
Z tego, co wiem każdy był zaproszony na określoną godzinę. Wyniki mają być w ciągu najbliższych dni.
Moje pytanie do tych, którzy orientują się w systemie rekrutacyjnym ZUS:
- ile takich osób mogło być zaproszonych?
- czy poinformowana o wynikach zostanę tylko wtedy, gdy się dostałam?
-czy też wszyscy biorący udział, bd poinformowani, o wynikach bez względu na wynik?
Za wszystkie odpowiedzi bardzo dziękuje!!
pozdrawiam
mymobilephone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-30, 21:17   #42
lemonka
Zakorzenienie
 
Avatar lemonka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 974
Dot.: praca w ZUS

z reguły wybiera się na rozmowę 5 osób z największą liczbą pktów..
a co do info jak się nie dostanie ktoś to nie wiem..
__________________
Ja To Ja.... jestem księżniczką..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę


nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-25, 12:01   #43
creativve
Rozeznanie
 
Avatar creativve
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 872
Dot.: praca w ZUS

Podepnę sie pod temat... mam pytanie odnośnie konkretnego wydziału, niestety nie znam nikogo kto by tam pracował, w Internecie informacji jak na lekarstwo, może ktoś z własnego doświadczenia napisze coś o wydziale Administracji i Remontów, dokładnie stanowisko do spraw administrowania nieruchomościami ? nie wymagają nawet wyższego wykształcenia przy rekrutacji i zastanawiam się czym zajmuje się potencjalny pracownik?
__________________
strong sexy happy healthy
... in progress
...

creativve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-10, 11:59   #44
ama09
Zakorzenienie
 
Avatar ama09
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 5 461
Dot.: praca w ZUS

Odświeżam temat, ponieważ interesujące mnie zagadnienia pochodzą sprzed 2 lat

Mam pytanie do osób pracujących bądź ubiegających się w tym roku na stanowiska - specjalista ds. rozliczeń, specjalista ds. opracowywania decyzji i korespondencji.
1. Czy zawsze jest test, czy wystarcza sama rozmowa kwalifikacyjna?
2. Jakie pytania padają na rozmowie?
3. Jakiego rzędu są wynagrodzenia na wymienionych stanowiskach.

Będę wdzięczna za każdą wypowiedź
ama09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-10, 18:36   #45
Mamba4
Raczkowanie
 
Avatar Mamba4
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 403
Dot.: praca w ZUS

W tym ZUSie do, którego aplikowałam zawsze były 2 etapy. Pierwszy obejmował test wiedzy, a drugi to standardowa rozmowa rekrutacyjna (na którą było zapraszanych 5-u kandydatów, którzy najlepiej napisali test). Zadania z testu obejmowały zagadnienia z ustawy, która była napisana w wymaganiach przy aplikowaniu na stanowisko.
__________________
- Kubusiu... -Tak Prosiaczku? -Nic, chciałem upewnić się, że jesteś...
...::: Uśmiech to bodaj najkrótsza droga do drugiego człowieka :::...
...::: Rób to na co masz ochotę, a ludzie niech mówią co chcą :::...
Na jednym facecie świat nie kończy się, bo tego kwiata jest pół świata
Mamba4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-10, 18:38   #46
ama09
Zakorzenienie
 
Avatar ama09
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 5 461
Dot.: praca w ZUS

Cytat:
Napisane przez Mamba4 Pokaż wiadomość
W tym ZUSie do, którego aplikowałam zawsze były 2 etapy. Pierwszy obejmował test wiedzy, a drugi to standardowa rozmowa rekrutacyjna (na którą było zapraszanych 5-u kandydatów, którzy najlepiej napisali test). Zadania z testu obejmowały zagadnienia z ustawy, która była napisana w wymaganiach przy aplikowaniu na stanowisko.
Dzięki za odpowiedź. A pytania na rozmowie? Dostałaś się?
ama09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-10, 18:55   #47
Mamba4
Raczkowanie
 
Avatar Mamba4
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 403
Dot.: praca w ZUS

Pytania były typu: dlaczego akurat aplikowałam do ZUS, co robiłam w poprzednim miejscu pracy, jak wyglądał przeciętny dzień pracy, co lubiłam a czego nie na ostatnim stanowisku pracy, dlaczego na jedno pytanie z testu źle odpowiedziałam, ile chciałabym zarabiać.
Pracy nie dostałam i nie żałuję
__________________
- Kubusiu... -Tak Prosiaczku? -Nic, chciałem upewnić się, że jesteś...
...::: Uśmiech to bodaj najkrótsza droga do drugiego człowieka :::...
...::: Rób to na co masz ochotę, a ludzie niech mówią co chcą :::...
Na jednym facecie świat nie kończy się, bo tego kwiata jest pół świata
Mamba4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-10, 19:01   #48
ama09
Zakorzenienie
 
Avatar ama09
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 5 461
Dot.: praca w ZUS

Cytat:
Napisane przez Mamba4 Pokaż wiadomość
Pytania były typu: dlaczego akurat aplikowałam do ZUS, co robiłam w poprzednim miejscu pracy, jak wyglądał przeciętny dzień pracy, co lubiłam a czego nie na ostatnim stanowisku pracy, dlaczego na jedno pytanie z testu źle odpowiedziałam, ile chciałabym zarabiać.
Pracy nie dostałam i nie żałuję
Rozumiem pozdrawiam
ama09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-15, 06:32   #49
anemeon
Zakorzenienie
 
Avatar anemeon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 484
Dot.: praca w ZUS

Byłam na stażu w ZUS-ie i nie poleciłabym największemu wrogowi pracy w tym w miejscu. Chociaż może ja trafiłam źle, na zły dział, złą kierowniczkę, tępą zastępcę kierowniczki...
I cały system - daną rzecz robimy w ten sposób, ale za chwilę zmienia się procedura i uczymy się od nowa. Dochodzące w zastraszającym tempie i ilości nowe obowiązki. I z tego, co się orientuję niskie pensje. Ten stres niewarty nawet dość stabilnej umowy.
Wiem, że u mnie był tylko staż, ale czasami wracałam do domu i po prostu płakałam.
No i jeszcze kontakt z petentami Doprawdy, ludzie są różni. Te listy z pogróżkami, groźby pod adresem pracownic (a muszę przyznać, że większość była naprawdę miła i pomocna). Nie, na dłuższą metę bym tego nie zniosła ;-)
Najgorzej wspominam układanie papierów archiwalnych Układałam według procedury, której nikt nie umiał mi wytłumaczyć, bo każdy rozumiał to inaczej Nie no, absurd.
__________________






anemeon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-04, 12:52   #50
jane__doe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 2
Dot.: praca w ZUS

Stanowisko ds. egzekucji oraz stanowisko ds. rozliczeń w ZUS - czy jest ktoś kto pracuje bądź pracował na w/w stanowiskach? Jak wygląda test/rozmowa kwalifikacyjna? Czy praca jest bardzo ciężka i jest jej dużo czy może spokojnie da się wszystko ogarnąć?

Edytowane przez jane__doe
Czas edycji: 2014-11-04 o 15:20
jane__doe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-07, 21:02   #51
anemeon
Zakorzenienie
 
Avatar anemeon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 484
Dot.: praca w ZUS

Cytat:
Napisane przez jane__doe Pokaż wiadomość
Stanowisko ds. egzekucji oraz stanowisko ds. rozliczeń w ZUS - czy jest ktoś kto pracuje bądź pracował na w/w stanowiskach? Jak wygląda test/rozmowa kwalifikacyjna? Czy praca jest bardzo ciężka i jest jej dużo czy może spokojnie da się wszystko ogarnąć?
Ja tam miałam staż. Pracy jest bardzo dużo, w zasadzie mało kto się wyrabia.
Rozmowy nie miałam, więc nie pomogę.
__________________






anemeon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-08, 13:40   #52
jane__doe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 2
Dot.: praca w ZUS

Cytat:
Napisane przez anemeon Pokaż wiadomość
Ja tam miałam staż. Pracy jest bardzo dużo, w zasadzie mało kto się wyrabia.
Rozmowy nie miałam, więc nie pomogę.
A czy mogłabyś mi napisać czym dokładnie zajmuje się osoba na stanowisku ds. rozliczeń?
jane__doe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-09, 19:58   #53
anemeon
Zakorzenienie
 
Avatar anemeon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 484
Dot.: praca w ZUS

Cytat:
Napisane przez jane__doe Pokaż wiadomość
A czy mogłabyś mi napisać czym dokładnie zajmuje się osoba na stanowisku ds. rozliczeń?
Dostajesz rejon z płatnikami, rozliczasz im konta - wysyłasz wszelkie upomnienia, decyzje itp., robisz noty księgowe, porządkujesz konto, współpracujesz z działem realizacji dochodów, tworzysz tytuły wykonawcze. Pod koniec miesiąca kierowniczka zawsze robiła statystyki, kto ile czego zrobił (to było chyba brane pod uwagę do premii itp.)
Nie pracuję już 1,5 roku, wiem, że się dużo pozmieniało (doszły im nowe obowiązki, piszę tylko o tym, co pamiętam).
__________________






anemeon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-09, 18:25   #54
milka1405
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 20
Dot.: praca w ZUS

Witam,
ja pracuje w rozliczeniach ponad 2 lata. praca stresujaca,jako ktos napisal wyzej co chwile cos sie zmienia,obowiazkow przybywa,i kazdy interpretuje procedury po swojemu. ciezko nadazac za tymi zmianami,raz tak za chwile odwrotnie,potem spowrotem wracamy do poprzeniej procedury . Ale nie mam nic lepszego i siedzęMoze zaglada tu ktos kto tez pracuje w tej instytucji.Mam pytanie ile razy w roku przyznawane sa awanse? czy to np tylko na poczatku roku wybrane osoby dostaja np awans z starszego referenta na inspektora i jak ktos nie dostal to w tym roku juz nie ma szans ze dostanie? U nas byly wlasnie w tym tygodniu i musze powiedziec,ze bardzo niesprawiedliwie,bo np osoby z ledwo rocznym stazem pracy awansowaly ,a osoby z 4letnim stazem nadal sa st.referentami mimo,ze np od 2 lat sa samodzielnymi pracownikami bez aprobaty.
milka1405 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-11, 16:52   #55
lusesita87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3
Dot.: praca w ZUS

ja pracuję w ZUS prawie dwa lata, w tym ponad rok w RKS. co do awansów i premii to jakoś w październiku wszystkie osoby co mają stawke wyjściową czyli 1800 zł dostały po 100 podwyżki bez awansów "tytułowych" w związku z tym ze wzrasta płaca minimalna. potem w grudniu wpłyneły dodatkowe pieniądze i kazdy z kierowników referatów miał wyróznic po 2 osoby ze swojego do otrzymania podwyżki
(od 50 do 100 zł) i też bez tytułowania. w moim inspektoracie z tego co wiem od osób dłuzej pracujacych to awansów tytułowych nie było chyba ze 3 lata. pracy w RKS jest obłęd, nie ma mowy ze ktoś się wyrobi w 100 %. ja naszczęście trafiłam na bardzo fajną kierowniczkę mojego referatu, i ogólnie dziewczyny też są zgrane.
lusesita87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-26, 12:54   #56
marta8161
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4
Dot.: praca w ZUS

Witam, czy może ktoś powiedzieć drogie wizażanki ile średnio od rozmowy kwalifikacyjnej dostałyście informację o zatrudnieniu?

Pozdrawiam
marta8161 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-13, 16:23   #57
automicra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 1
Dot.: praca w ZUS

Witam ja z innej beczki dziś był test więc żeby nie przedłużać,

testy do ZUS w Warszawie na Senatorskiej to tragedia, 5 pytań merytorycznych: decyzja KPA, zadania ZUS z ustawy o Systemie ubezpieczeń, ile jest ubezpieczeń wymień i tego typu pierdoły naprawdę jeżeli ktoś przeczyta ustawy które oni podają to merytorycznie zda, ale pytania czemu chcesz do ZUS I jak się widzisz w przyszłości w ZUS oraz kwalifikacje do ZUS to punkty które ważą i mogą was za nie oddalić od dalszego starania się o pracę w tej dziwnej instytucji. Najgorsze jednak jest to, że przychodzą niedouczone barany po 50 lat i ściągają jak w podstawówce, a osoba odpowiedzialna za test siedzi gdzieś schowana i udaje, że nie widzi i nie słyszy (bo w końcu przyjęło to charakter pracy zbiorowej i podpowiadali sobie na głos (dwie Panie i jeden Pan, inteligencja aż waliła po oczach) To nie są testy tylko K...A ŻENADA. Przyjmują później takiego barana i mamy efekty. Na testy w Warszawie na Senatorskiej wystarczy znajomość platformy ZUS, ale trzeba podać kwalifikacje i motywacje czemu u nich chcemy pracować (swoją drogą po to mają idioci dokumenty aplikacyjne żeby weryfikować i koncentrować się na merytoryce bo to pozwoli pracownikowi szybko wejść na stanowisko) oraz zarobki, te oczywiście im mniej tym lepiej. Te pytania o kwalifikacje, motywacje i aspiracje to totalne wodolejstwo i wchodzenie w 4 litery Paniom z ZUS, które już mają tak dość swej pracy, że nie potrafią wymyślić testu, który zweryfikuje znajomość ustaw i właśnie platformy ZUS. Drogie Panie urzędniczki jeżeli mnie SŁYSZYCIE, to są właśnie pytania na rozmowę kwalifikacyjną a nie test wiedzy!!!! Ta ignorancja doprowadza mnie do szału, bo powielane są schematy jak nie robić nic, siedzieć cicho i brać kasę, tylko, że to kasa od nas!!!!! (Z GÓRY PRZEPRASZAM WSZYSTKICH UCZCIWYCH I CIĘŻKO PRACUJĄCYCH ZUSOWCÓW) Jeżeli chodzi o ustawy to trzeba je przeczytać, są oczywiście fragmenty, które omija się szerokim łukiem bo tego i tak nikt nie czyta, nawet te asy od rekrutacji ZUS, ale jeżeli jest ktoś zainteresowany to mogę powiedzieć, że na testy do ZUS Warszawa Senatorska wystarczy aż nadto platforma.
automicra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-19, 14:05   #58
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: praca w ZUS

Pracowałam w ZUS i powiem Wam, że wszystko zależy od Wydziału, do którego się trafi oraz ludzi, z którymi się pracuje. Polecam UBS. Pracy jest dużo, ale jak się człowiek przyłoży to naprawdę nie ma na co narzekać. Odeszłam tyko ze względu na niskie wynagrodzenie.
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-23, 16:07   #59
olijaaa
Przyczajenie
 
Avatar olijaaa
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1
Dot.: praca w ZUS

...

Edytowane przez olijaaa
Czas edycji: 2017-11-24 o 11:57
olijaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-26, 14:22   #60
agatka2002
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 32
Dot.: praca w ZUS

Mam do Was pytanie Ile razy próbowałyscie , pochodzilyscie do rekrutacji w Zusie???? Bo ja juz 3 raz i znowu mi się nie udało. czy któraś z Was też próbowała tyle razy?? Bo Już chyba się poddam , bo już zaczynam myśleć że to ustawione wszystko(((. Będę wdzięczna za odzew.
agatka2002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-07-29 16:14:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:03.