kolor soczewek - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-22, 21:13   #1
zapalka
Zadomowienie
 
Avatar zapalka
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Koło
Wiadomości: 1 027
GG do zapalka
Smile

kolor soczewek


na wstepie przeprosze, ze tak pisze, ale klawiatura mi nawala.zaczne nosic soczewki. myslalam o takich, ktore zmieniaja kolor oczu. doradzcie mi jakis kolor. sadze ze jestem typem cieplym, raczj mieszanym. moje wlosy sa brazowe,oczy zielone z brazowymi i zltawymi plamkami oraz granatowa obwoda. mam srednio ciena karnacje o nieco zoltawym kolorycie. z gory dziekuje z pomoc i pozdrawiam.
p.s. przepraszam, ze nie zalaczylam zdjec
__________________
Ten more reasons that I need somebody new, just like Fru!
zapalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-22, 23:24   #2
Różyczka_89
Rozeznanie
 
Avatar Różyczka_89
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 801
Dot.: kolor soczewek

No wiec tak..takie kolorowe soczewki sa jednak o wiele drozsze niz normalne.Na rynku sa nawet takie z roznymi wzorkami na oczach,ale wg mnie to juz lekka przysada.Moze wybierz kolor lekko fioletowy,bardzo ładnie by wygladal,ale nieco odbiegal od normalnych kolorytow oczu,natomiast mnie osobiscie sie podoba błekitny,strasznie jasny błękit cudeńko:P Pozdrawiam
Różyczka_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-23, 11:02   #3
eMPi
Rozeznanie
 
Avatar eMPi
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 896
GG do eMPi
Dot.: kolor soczewek

Różyczka,to ,ze kolorowe są dużo droższe niż normalne to nie do końca prawda.Ja nosze kolorowe soczewki firmy Johnson & johnson, które całkowicie zmienają mi kolor oczu i za dwie sztuki płace 48 zł Wystarczy dobrze poszukać.Aktualnie mam taki intensywny niebieski,ale za tydzien zmieniam na jasny orzechowy badź szafirowy,czyli taki jasniutki niebieski .To chyba najładniejsze kolory soczewek i własnie takie bym poleciła
Pozdrawiam!
eMPi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-23, 11:11   #4
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: kolor soczewek

Cytat:
Napisane przez eMPi
Różyczka,to ,ze kolorowe są dużo droższe niż normalne to nie do końca prawda.Ja nosze kolorowe soczewki firmy Johnson & johnson, które całkowicie zmienają mi kolor oczu i za dwie sztuki płace 48 zł Wystarczy dobrze poszukać.Aktualnie mam taki intensywny niebieski,ale za tydzien zmieniam na jasny orzechowy badź szafirowy,czyli taki jasniutki niebieski .To chyba najładniejsze kolory soczewek i własnie takie bym poleciła
Pozdrawiam!

Ja za kolorowe (szafirowe) płacę 70 (2-tyg.)!!!! A za zwykle 40...gdzie Ty je kupujesz??
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-23, 11:18   #5
Luiza15
Raczkowanie
 
Avatar Luiza15
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 246
GG do Luiza15
Dot.: kolor soczewek

Ja mam niestety mały problem jesli chodzi o KOLOROWE soczewki. Tez bardzo chcialam sobie takie kupic, ale sprzedawczyni powiedziała mi ze z bardzo ciemnej barwy oka- a mam brązowe takie soczewki nie zmienią

barwy...Chciałam sobie dac niebieskie bo było by widac odmiane ale niestety...
__________________
Be StRoNg, StAnD Up, MaKe A dIFfEReNcE
Luiza15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-23, 11:28   #6
czekoladka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: moje miasto;P
Wiadomości: 1 073
Dot.: kolor soczewek

Kobitki, a nie wiecie, czy można zmienić kolorek oczu z niebieskich na ciemne brązowe??? Ja mam oczka niebieskie (taki intensywny niebieki zmeiszany z zielonym, co daje w sumie turkus...) a marzę o brązowych... aha , mam wadę wzroku -1,5. Da się zmienić na śliczny ciemny brązik????
__________________
DLA NAS NAJWAŻNIEJSZE SĄ PSY
Dla jednych ważne są wieloryby,
dla innych drzewa, a dla nas Psy.
Te duże i te małe. Obronne i bezbronne.
Rasowe i kundelki.
Dla nas ważne są psie drzwiczki,
psie smutki i psie marzenia.
czekoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-23, 14:21   #7
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: kolor soczewek

Są szkła, które zmieniają kolor całkowicie, nawet z brązowych na jasnoniebieskie albo odwrotnie, tylko to może wydlądać nienaturalnie lub mogą przesłaniać częsc pola widzenia i po prostu przeszkadzać.

Zapalko - przy tym opisie, jaki dałaś ja bym raczej stawiała na coś ciepłego, orzech, miód, zieleń, niebieski wpadajacy w turkus. Fiolet będzie chyba wyglądał cokolwiek dziwacznie.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-23, 14:32   #8
brown_sugar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 8
Dot.: kolor soczewek

nosze juz soczewki ponad 3 lata, jestem bardzo zadowolona, przy mojej wadzie są wybawieniem [-5,5 prawe oko, -5,75 lewe]
nosze bausch & lomb soft lens komfort, bezbarwne.. ale nosiłam tez takie lekko niebieskie, przy moich jasnych oczach dawały niesamowity efekt
zapalko, masz zielone oczy.. nie chcialabys podobnie jak ja kiedys podkreslic barwy? efekt bywa świetny mozesz sprobowac np te soczewki: http://www.soczewki.pl/indexF.html zielone, przekonasz sie, ze od twojego spojrzenia nie bedzie mozna oderwać oczu przejrzyj tą stronę, moze znajdziesz cos dla siebie.
pozdrowienia dla wizazanek
brown_sugar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-23, 19:05   #9
zapalka
Zadomowienie
 
Avatar zapalka
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Koło
Wiadomości: 1 027
GG do zapalka
Dot.: kolor soczewek

dzieki za wszystkie odpowiedzi.brow sugrar-dzieki za stronke. razej podkresleniem nie jesrem zaintersowana podkresleniem koloru, tylko zmiana. chcialabym cos ciemnijszego np.braz, mios czy orzech
__________________
Ten more reasons that I need somebody new, just like Fru!
zapalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-23, 19:30   #10
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: kolor soczewek

A tak się zastanawiam, czy mogę zmienić soczewki, bo jak zaczynałąm nosić okulista dobrał mi j&j avecue 2 (2-tyg) kosztują ok 40 zł, więc trochę dużo na nie miesięcznie wydaję... czy mogłabym kupić innej firmy bez konsultacji z okulistą??
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-23, 20:58   #11
Różyczka_89
Rozeznanie
 
Avatar Różyczka_89
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 801
Dot.: kolor soczewek

Johnson & Johnson najdluzsze sa miesieczne niestetyAle mozna nosic o wiele dluzej niz miesiac,moj kuzyn nosil jakies 4,5 miesiecy i nic mu sie nie dzialo,ja ok.1,5 -2 miechow:P okulistka mi powiedziala,ze spokojnie miesieczne moge ponosic do 1,5 miesiaca nawet3-miesieczne to moga byc np.bausch &lomb,tylko te i wzwyz,czyli jeszcze polroczne sa minimalnie grubsze,ale naprawde minimalnie i twardsze ..Pozdrawiam
Różyczka_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-23, 21:03   #12
destiny666
Wtajemniczenie
 
Avatar destiny666
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 325
GG do destiny666
Dot.: kolor soczewek

A ja w szkole zaobserwowałam coś nietypowego.Jeden chłopak ma takie fajne soczewki.Ma jasno niebieskie oczy więc wzorek ciekawie wyglądaNie umiem tego profesjonalnie wytłumaczyć, prosze się ze mnie nie śmiaćNo więc ta otoczka soczewki jest jasno żółta, a po jej wewnętrznej stronie ( tuż przy jej lini ) są jeden obok drugiego - czerwone trójkącikiZ daleka wygląda to jakby miał przekrwione oczy
destiny666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-23, 21:30   #13
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: kolor soczewek

Dziewczyny uważajcie z tym noszeniem soczewek dłużej niż się powinno, np. miesięcznych przez 1.5 miesiąca... Ja też byłam taka "mądra" i w ciągu roku załatwiłam sobie wzrok z -1.00 i -1.25 do -1.75 w obu oczach... Nie widzę innego powodu do tak szybkiego pogorszenia się wzroku.
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-23, 21:35   #14
ewka.mnk
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 052
Dot.: kolor soczewek

Nie sądzę, zeby miało to wpływ na pogłebianie się wady.
Mnie równiez zdarza się "przenosic" soczewki, co prawda wzrok mi sie systematycznie pogarsza, ale gdy nosiłam okulary, tez mi sie pogarszał. Mają na to wpływ raczej inne czynniki.
__________________

ewka.mnk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-23, 23:41   #15
dori7
Zadomowienie
 
Avatar dori7
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 505
Dot.: kolor soczewek

Dziewczyny, soczewek naprawde NIE WOLNO nosic za dlugo - grozi to ciezkimi i bardzo bolesnymi schorzeniami rogowki oka!!
dori7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-24, 00:50   #16
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: kolor soczewek

Cytat:
Napisane przez layla_lbn
A tak się zastanawiam, czy mogę zmienić soczewki, bo jak zaczynałąm nosić okulista dobrał mi j&j avecue 2 (2-tyg) kosztują ok 40 zł, więc trochę dużo na nie miesięcznie wydaję... czy mogłabym kupić innej firmy bez konsultacji z okulistą??
Innej firmy - tak, tylko musisz pilnować, żeby miały taką samą średnice i krzywiznę. No i moc oczywiście

I też odradzam noszenie soczewek dłużej. Od tego można sobie uszkodzić oczy, a w najlepszym wypadku podrażnić je na tyle, że po jakimś czasie nie można już w ogóle soczewek nosić. Też na początku byłam taka "mądra" i w tej chwili jestem po półrocznym odwyku od szkieł... Całe szczęscie mam wadę na tyle niewielką, ze mogę się bez nich obyć i nie nosić okularów...
Mam nadzieję, że jak pójdę na badanie, okulistka powie, że jest już dobrze
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-24, 08:47   #17
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: kolor soczewek

Cytat:
Napisane przez dori7
Dziewczyny, soczewek naprawde NIE WOLNO nosic za dlugo - grozi to ciezkimi i bardzo bolesnymi schorzeniami rogowki oka!!
Racja, do tego pogorszenia wzroku doszło jeszcze przesuszenie i podrażnienie rogówki.
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-24, 09:11   #18
ewka.mnk
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 052
Dot.: kolor soczewek

Wszyscy dobrze wiedzą, czym grozi zbyt długie noszenie soczewek.
Mnie zdarza się przenosic soczewki o 2-3 tygodnie (noszę kwartalne). Poza tym, nie zakladam ich codziennie i nie na cały dzień. Z moją rogówką nic nie jest, nie cierpię i nie cierpiałam na żadne schorzenia. Poza tym nosząc soczewki co do dnia, zgodnie z ich przeznaczeniem, nikt nie da mi 100% gwarancji, ze nigdy nie bede się zmagac z żadnymi schorzeniami oczu.
Zdrowy rozsądek przede wszystkim.
__________________

ewka.mnk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-24, 14:43   #19
eMPi
Rozeznanie
 
Avatar eMPi
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 896
GG do eMPi
Dot.: kolor soczewek

layla_lbn -kupuje normalnie w sklepie optycznym.Skocz do najblizszego i spytaj się czy sprzedają Acuvue 2 Colours -miesięczne i po ile
Ja jestem bardzo zadowolona z efektu,bardzo dobrze kryją,chociaz na początku zdawało mi sie,ze mam ograniczone widzenie,ale to chyba kwestia przyzwyczajenia.

Używasz zwykłych,niech zgadne,O2 Optix ?
eMPi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-24, 15:05   #20
zapalka
Zadomowienie
 
Avatar zapalka
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Koło
Wiadomości: 1 027
GG do zapalka
Dot.: kolor soczewek

ja?to beda moje pierwsze soczewki . dzieki za wsayskie rady
__________________
Ten more reasons that I need somebody new, just like Fru!
zapalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-24, 17:51   #21
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: kolor soczewek

Cytat:
Napisane przez eMPi
layla_lbn -kupuje normalnie w sklepie optycznym.Skocz do najblizszego i spytaj się czy sprzedają Acuvue 2 Colours -miesięczne i po ile
Ja jestem bardzo zadowolona z efektu,bardzo dobrze kryją,chociaz na początku zdawało mi sie,ze mam ograniczone widzenie,ale to chyba kwestia przyzwyczajenia.

Używasz zwykłych,niech zgadne,O2 Optix ?

No właśnie nie! Używam J&J Acuvue i w optical center płacę za nie 70 zł , a za zwykłe 40 i w innych sklepach za zwykłe też 40.... Spoko te soczewki, pamiętam jak miałam szafirowe-fajne były, tylko czasem mi jakoś tak schodziły w dół (zjeżdżały z oka ) i wtedy widziałam troszkę gorzej (szczególnie wieczorem). A tak swoją drogą to one są chyba 2-tygodniowe
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-24, 19:04   #22
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: kolor soczewek

No właśnie, mi też się zdawało, że Acuvue są 2-tygodniowe... Nie spotkałam się jeszcze z miesięcznymi.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-24, 19:11   #23
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: kolor soczewek

Cytat:
Napisane przez lexie
No właśnie, mi też się zdawało, że Acuvue są 2-tygodniowe... Nie spotkałam się jeszcze z miesięcznymi.
Ja kiedyś jak kupowałam w jakimś sklepie optycznym soczewki poprosiłam o miesięczne, na co ekspedientka dała mi Acuvue 2 :/ (niedoinformowanie?? Niektórzy uważają, że są to soczewki 3-tygodniowe... hmmm
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-25, 07:02   #24
eMPi
Rozeznanie
 
Avatar eMPi
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 896
GG do eMPi
Dot.: kolor soczewek

A ja w jakimś sklepie internetowym widziałam miesieczne, a po drugie,to 10 razy się pytałam czy to są napewno soczewki miesięczne, i wszyscy zgodnym chórem to potwierdzili ;]
W tym momencie mam je 3 tyg i sprawuja sie b.dobrze
eMPi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-25, 08:54   #25
ane3ka_l
Raczkowanie
 
Avatar ane3ka_l
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 203
GG do ane3ka_l
Dot.: kolor soczewek

A ja noszę soczewki J&J Acuvue pogłębiające kolor. Mam oczy piwne z niwielkimi prześwitami zielonego i tylko zielone soczewki mi pasują. Zawsze chciałam mieć niebieskie, ale niestety na moich ciemnych oczkach ich nie widać. Próbowałam kiedyś soczewek J&J zmieniających kolor oczu, ale jakoś nie przypadły mi do gustu. Nie podoba mi się ten "nadruk", wyglada to dość nienaturalnie, a poza tym tak jak pisze layla_lbn jakoś schodziły w dół lub w bok i ograniczały mi pole widzenia (nadruk nachodził mi na źrenicę).
A kolorowe soczewki J&J to są soczewki 2-tygodniowe z możliwością noszenia przez miesiąc (ja sama przyznam się bez bicia że noszę je znacznie dłużej).
A jak wyglądają te zielone soczewki na moich oczkach można zobaczyć na avatarze
Pozdrawiam!!!
ane3ka_l jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-25, 09:39   #26
anta3
Raczkowanie
 
Avatar anta3
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 377
Dot.: kolor soczewek

Tez myslalam nad kolorowymi, ale ja mam astygmatyzm i wade ok. -6 w obydwu A z astygmatyzmem chyba nie idzie tak eksperymentowac za duzo (same soczewki na astygmatyzm to juz cos, bo pamietam jak zawsze chcialam miec soczewki, to nie moglam ich nosic wlasnie przez ten astygmatyzm...). Swoja droga...czy ktos ma tu astygmatyzm i nosi soczewki kolorowe? Tez mam J&J acuvue 2 tygodniowe, ale myslalam zeby sprobowac tez innych na astygmatyzm(o dluzszym terminie)...jak z komfortem noszenia? Moze zostac na tych..ja niestety nie mam porownania.
A ten kolor jest sliczny, taki zielony...mmmm....cudne! Masz jakies zdjecie naturalnego koloru? Jestem ciekawa w jakim stopniu soczewki poglebily barwe
anta3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-25, 11:02   #27
ane3ka_l
Raczkowanie
 
Avatar ane3ka_l
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 203
GG do ane3ka_l
Dot.: kolor soczewek

Cytat:
Napisane przez anta3
Masz jakies zdjecie naturalnego koloru? Jestem ciekawa w jakim stopniu soczewki poglebily barwe
No to podrzucam zdjęcie "gołego" oczka. Mam nadzieję, że coś widać...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg oczko.jpg (22,7 KB, 60 załadowań)
ane3ka_l jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-25, 11:35   #28
sylwia18
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Weston-super-Mare
Wiadomości: 6 832
Dot.: kolor soczewek

ja mam szaro-zielone oczka ale zawsze marzyłam o tym żeby mieć takie granatowe no i mam zamiar sobie takie kupić niedługo
__________________
A prayer for the wild at heart, kept in cages...
sylwia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-25, 14:01   #29
anta3
Raczkowanie
 
Avatar anta3
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 377
Dot.: kolor soczewek

Wow, to w takim razie super poglebiaja Ja ma podobne i tez mi sie takie marza, ale mam ten probnik w domu od J&J i tak sobie to wyglada... chyba, ze w rzeczywistosci jest inaczej
PS. A mi jeszcze oprocz takich zielonych bardzo podobaja sie jasno niebieskie, ale to juz raczej nie byloby mozliwe
anta3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-25, 16:15   #30
sylwia18
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Weston-super-Mare
Wiadomości: 6 832
Dot.: kolor soczewek

Cytat:
Napisane przez ane3ka_l
A kolorowe soczewki J&J to są soczewki 2-tygodniowe z możliwością noszenia przez miesiąc (ja sama przyznam się bez bicia że noszę je znacznie dłużej)
to znaczy ile? chcialabym wiedzieć na ile mogę sobie pozwolić ze swoimi tak przy okazji to super wygląda ta zieleń na twoich oczkach
__________________
A prayer for the wild at heart, kept in cages...
sylwia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:52.