Body Jet i inne mniej inwazyjne metody powiększania piersi - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-15, 09:52   #91
kinia2305
Zadomowienie
 
Avatar kinia2305
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Limerick, Irlandia
Wiadomości: 1 704
Dot.: powiekszanie piersi McGhan czy Eurosilicone ??wazne

WOW Niesamowite, ze tak dobrze sie czujesz!
Super
__________________
I am WONDER WOMAN ...
I wonder where I left my keys
I wonder how I put on weight
I wonder where my money went
I often wonder why I wonder

kinia2305 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-15, 14:02   #92
fatal21
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 729
Dot.: powiekszanie piersi McGhan czy Eurosilicone ??wazne

Witam witam rekonwalescencje przechodze u mamy a tam nie mam dostepu do netu!!!
Hmm Kajka musisz miec wysoki prog bolu bo ja od 2 dni dopiero nie biore lekow pierwsze 2 dni to tramal!!!teraz jest spoko piersi fajne fajne!!!jestem super zadowolona!!!juz nawet spie na boku!!!!
Nie ma sie czego bac!!!!
fatal21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-15, 21:05   #93
Tygrrysica
Raczkowanie
 
Avatar Tygrrysica
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Gran Canaria
Wiadomości: 86
Dot.: powiekszanie piersi McGhan czy Eurosilicone ??wazne

wow wow wow ale super GRATULACJE Fatal21 i Agooha juz sie zaczynalam martwic nikt nic nie pisze a tu juz terminy operacji minely eh laseczki witamy w swiecie silikonkow !!!
ps.mam nadzieje ze wkleicie jakies foteczki buziaczki
Tygrrysica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-16, 09:28   #94
fatal21
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 729
Dot.: powiekszanie piersi McGhan czy Eurosilicone ??wazne

na fotki jeszcze za wczesnie ale z czasem jeszcze sa popuchniete (mialam pod miesien)ale wczoraj kupowalam staniczek o cudowne chwile jak sie idzie i prosi o 70c cudownie cudownie!!!!ja mam 2 nr wiekszy biuscik niz mialam i pewnie ta opuchlizna sie wziela z tak duzych protez!!!no coz pocierpie troszke dluzej ale bedzie oki)))
fatal21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 17:31   #95
Tygrrysica
Raczkowanie
 
Avatar Tygrrysica
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Gran Canaria
Wiadomości: 86
Dot.: powiekszanie piersi McGhan czy Eurosilicone ??wazne

super Fatal21 dni szybko zleca bol minie i coraz bardziej beda Ci sie podobac a fotki jak tylko bedziesz mogla chce zobaczyc buziaczki
Tygrrysica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 18:32   #96
fatal21
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 729
Dot.: powiekszanie piersi McGhan czy Eurosilicone ??wazne

zobaczysz zobaczysz ale Ty masz wieksze to widze po Twoich fotkach ale ja sie ciesze z takich co mam super jest w sklepie z bielizna kiedy moge kupic stanik o rozmiarze 75ccccccccc lub 70 ddddsuuupppeeerrr!!!!juz prawie nie boli!!!
fatal21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 23:03   #97
Tygrrysica
Raczkowanie
 
Avatar Tygrrysica
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Gran Canaria
Wiadomości: 86
Dot.: powiekszanie piersi McGhan czy Eurosilicone ??wazne

super uczucie ahh i te zakupki staniczki bez powiekszajacych wkladek juz zaczelas przymierzac bluzeczki ? moje takie ogromniaste tez wcale nie sa czasami sobie mysle ze teraz jestem bardziej odwazna i ze moglam wziasc wieksze a za chwile mysle ze te sa idealne jak dla mnie oczywiscie bo kazda z nas jest inna i co innego pasuje najwazniejsze zeby czuc sie jak najlepiej ze swoimi silikonkami a Twoj rozmiar jest napewno super i juz nie moge sie doczekac fotki buzki
Tygrrysica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-18, 11:49   #98
krista
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 27
Dot.: powiekszanie piersi McGhan czy Eurosilicone ??wazne

hej, dziewczyny, czytam Was, czytam i coraz bardziej cieszę się że też podjęłam tą decyzję. Jak mam chwilę zwątpienia to wchodzę na Forum i od razu nabieram odwagi. Mój wielki dzień 3 marca. Już nie mogę się doczekać choć oczywiście też się denerwuję.
krista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 16:20   #99
Tygrrysica
Raczkowanie
 
Avatar Tygrrysica
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Gran Canaria
Wiadomości: 86
Dot.: powiekszanie piersi McGhan czy Eurosilicone ??wazne

Krista bo silikonki to super sprawa i Ty napewno tez bedziesz zadowolona kazda z nas miala tu chwile zwatpienia to normalne ale gdybym miala podjac ta decyzje jeszcze raz nie zawachalabym sie
pozdrawiam
Tygrrysica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 19:11   #100
Piciuncia2000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 7
Red face Chcę powiększyć piersi

Witam wszystkich
Od pięciu miesięcy myśle o powiększeniu piersi, czy mogły ktoś mi wytłumaczyć jak mniej więcej trzeba czekac na przynajmniej pierwszą wizyte. i niech mi ktoś poleci jakiegoś dobrego Chirurga..
Piciuncia2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 21:29   #101
krista
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 27
Dot.: powiekszanie piersi McGhan czy Eurosilicone ??wazne

Cytat:
Napisane przez Tygrrysica Pokaż wiadomość
Krista bo silikonki to super sprawa i Ty napewno tez bedziesz zadowolona kazda z nas miala tu chwile zwatpienia to normalne ale gdybym miala podjac ta decyzje jeszcze raz nie zawachalabym sie
pozdrawiam
Dzięki Tygrrysica za wsparcie, pewnie jeszcze nieraz się przyda choć ja już nie mam żadnych wątpliwości. Jedynie trochę obawiam się zabiegu, no i bólu po nim. Ale jestem pełna dobrych myśli, Wasze relacje mnie w tym utwierdzają więc na pewno nie zrezygnuję. Za tydzień jeszcze jedna wizyta a potem to juz będę chyba godziny odliczać. Już nie mogę się doczekać !!!
krista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-18, 21:31   #102
krista
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 27
Dot.: Chcę powiększyć piersi

Cytat:
Napisane przez Piciuncia2000 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich
Od pięciu miesięcy myśle o powiększeniu piersi, czy mogły ktoś mi wytłumaczyć jak mniej więcej trzeba czekac na przynajmniej pierwszą wizyte. i niech mi ktoś poleci jakiegoś dobrego Chirurga..
Witaj Piciuncia, to zależy gdzie chcesz operację. Poczytaj nasze fora, dużo się tu dowiesz o lekarzach i klinikach, i pewnie nabierzesz jeszcze większej ochoty na zabieg, tak jak ja. Pozdrawiam
krista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 11:35   #103
fatal21
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 729
Dot.: Chcę powiększyć piersi

Bol nie jest taki wielki!!!tylko pamietaj najlepiej brac tramal tzn na mnie ketonal nie działal pierwsze 3 dni nie chce Cie straszyc sa ciezkie ale do przezycia wez popros od lekarza równiez srodek na sen jak juz bedziesz szła do domu!!!w piatek minie 2 tyg od mojej operacji i juz w sumie nie pamietam jak to było zyc bez biustu!!!gdybym 2 raz miala isc nie wachałabym sie nawet 1 minuty!!!powodzonka
fatal21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 17:21   #104
Tygrrysica
Raczkowanie
 
Avatar Tygrrysica
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Gran Canaria
Wiadomości: 86
Dot.: Chcę powiększyć piersi

Fatal21 jak tam mijaja dni ? pozdrowionka
Piciuncia 2000 tak jak napisala Krista opini tu na forum o roznych chirurgach z roznych miejsc w Polsce jest duzo najlepiej przeczytac jak najwiecej komentow o kazdym chirurgui wybrac tego co najbradziej bedzie odpowiadal popatrzec na fotki zobaczyc efekty na zywo o ile to mozliwe i wybrac a pozniej tylko sie cieszyc z nowych silikonkow
Tygrrysica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 18:04   #105
krista
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 27
Dot.: Chcę powiększyć piersi

Cytat:
Napisane przez fatal21 Pokaż wiadomość
Bol nie jest taki wielki!!!tylko pamietaj najlepiej brac tramal tzn na mnie ketonal nie działal pierwsze 3 dni nie chce Cie straszyc sa ciezkie ale do przezycia wez popros od lekarza równiez srodek na sen jak juz bedziesz szła do domu!!!w piatek minie 2 tyg od mojej operacji i juz w sumie nie pamietam jak to było zyc bez biustu!!!gdybym 2 raz miala isc nie wachałabym sie nawet 1 minuty!!!powodzonka
Dzięki za dobre rady Fatal21, na pewno z nich skorzystam, ale najpierw jeszcze przede mną druga wizyta u lekarza, no i wszystkie badania do zrobienia. Ale zrezygnować na pewno nie zrezygnuję
krista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-24, 16:21   #106
Tygrrysica
Raczkowanie
 
Avatar Tygrrysica
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Gran Canaria
Wiadomości: 86
Dot.: powiekszanie piersi McGhan czy Eurosilicone ??wazne

Krista pewnie ze nie rezygnuj zobacz ile radosci szczescia i satysafakcji daja silikonki ja sie coraz bardziej w moich zakochuje heh
Fatal21 co u Ciebie ?
ja niedlugo do Polski lece na wakacje ehh nie moge sie doczekac
pozdrawiam
Tygrrysica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-24, 18:25   #107
fatal21
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 729
Dot.: powiekszanie piersi McGhan czy Eurosilicone ??wazne

Hmmm u mnie przyzwyczajamy sie do siebiejuz nawet nie pamietam jak moje zycie wygladało bez tych slicznotek!!!jeszcze nosze ten specjalny biustonosz ale juz jest super!!!
fatal21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-24, 20:21   #108
Tygrrysica
Raczkowanie
 
Avatar Tygrrysica
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Gran Canaria
Wiadomości: 86
Dot.: powiekszanie piersi McGhan czy Eurosilicone ??wazne

Fatal21 to swietnie ciesze sie bardzo no i czekam na fotki jak wyskoczysz z pancernika
ja sprobuje teraz cos zalaczyc zobaczymy czy sie uda Imagen119.jpg

Imagen181.jpg
Tygrrysica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 07:32   #109
fatal21
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 729
Dot.: powiekszanie piersi McGhan czy Eurosilicone ??wazne

sliczne ale moje przy Twoich to malenstwa u mnie takie duze by sie niestety nie zmiesciły jaki masz teraz rozmiar biustonosza?aha nie miałas problemow z jedna piersia?ja miałam pod miesien i prawa troche mnie boli ale to wtedy gdy odkurzam albo po jakims wysiłku moj lekarz oczywiscie twierdzi ze wszystko jest oki!!!
fatal21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-25, 10:30   #110
Ayeme
Raczkowanie
 
Avatar Ayeme
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 104
Send a message via Skype™ to Ayeme
Smile Dot.: powiekszanie piersi McGhan czy Eurosilicone ??wazne

Cytat:
Napisane przez Tygrrysica Pokaż wiadomość
Ayeme dawno Cie nie bylo tutaj co u Ciebie ?jak tam silikonki ? pozdrawiam
Witaj, u mnie wszystko powróciło do normy sprzed operacji.
Praca dom etc normalne życie- codzienne kreacje.
To, co wydawało się obce jest już jak moje.
Są już w pełni miękkie, chodzę bez stanika bo tak mi najwygodniej śpię już tez soute

Hormonalnie już też się poukładało, więc życ żyć i jeszcze raz żyć oddychając pełną piersią))
__________________
"Kobieta nie słowami mówi prawdę, lecz ciałem..."

"Kobieta jest najbardziej zmysłowa, kiedy akceptuje siebie taką, jaka jest."
Ayeme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 11:00   #111
ANGEL-A8
Wtajemniczenie
 
Avatar ANGEL-A8
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 566
Dot.: powiekszanie piersi McGhan czy Eurosilicone ??wazne

Cytat:
Napisane przez Ayeme Pokaż wiadomość
Witaj, u mnie wszystko powróciło do normy sprzed operacji.
Praca dom etc normalne życie- codzienne kreacje.
To, co wydawało się obce jest już jak moje.
Są już w pełni miękkie, chodzę bez stanika bo tak mi najwygodniej śpię już tez soute

Hormonalnie już też się poukładało, więc życ żyć i jeszcze raz żyć oddychając pełną piersią))

Witaj Ayeme, bardzo podobaja mi się Twoje piersi Ja mam miseczkę 75A i przyznam, że sie zastanawiam od niedawna nad powiekszeniem. W zasadzie bardzo lubię to co mam, choć czasem( gospodarka hormonalna) są takie małe, że mój facet prawie nie ma za co zlapać No i mój dekold, np. w wyciętych bluzeczkach, bikini, nie jest imponujący Ogólnie rzecz biorąc, nie podobają mi się balony które nie zmieniaja swego kształtu, przy poruszaniu się. Takich bym nie chciała, ale te wkładki anatomiczne mnie kuszą, oj kuszą Ogónie jestem bardzo szczupła, uprawiam różne sporty i zbyt duze piersi poprostu by mi nie pasowały. Dziwię się posiadaczkom pięknych miseczek C, że chcą jeszcze większe. Jednak każdy decyduje o sobie. Mam także obawy jeśli chodzi o profilaktyczne badanie piersi, przeciez na pewno jest to utrudnione. Ja osobiscie mam piersi mastopatyczne( czyli takie grudkowe) i nie wiem czy nie było by przeciwskazań przy powiekszaniu piersi.
__________________


ANGEL-A8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 11:31   #112
Ayeme
Raczkowanie
 
Avatar Ayeme
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 104
Send a message via Skype™ to Ayeme
Wink Dot.: powiekszanie piersi McGhan czy Eurosilicone ??wazne

Cytat:
Napisane przez ANGEL-A8 Pokaż wiadomość
Witaj Ayeme, bardzo podobaja mi się Twoje piersi Ja mam miseczkę 75A i przyznam, że sie zastanawiam od niedawna nad powiekszeniem. W zasadzie bardzo lubię to co mam, choć czasem( gospodarka hormonalna) są takie małe, że mój facet prawie nie ma za co zlapać No i mój dekold, np. w wyciętych bluzeczkach, bikini, nie jest imponujący Ogólnie rzecz biorąc, nie podobają mi się balony które nie zmieniaja swego kształtu, przy poruszaniu się. Takich bym nie chciała, ale te wkładki anatomiczne mnie kuszą, oj kuszą Ogónie jestem bardzo szczupła, uprawiam różne sporty i zbyt duze piersi poprostu by mi nie pasowały. Dziwię się posiadaczkom pięknych miseczek C, że chcą jeszcze większe. Jednak każdy decyduje o sobie. Mam także obawy jeśli chodzi o profilaktyczne badanie piersi, przeciez na pewno jest to utrudnione. Ja osobiscie mam piersi mastopatyczne( czyli takie grudkowe) i nie wiem czy nie było by przeciwskazań przy powiekszaniu piersi.
Witaj, to widzisz bardzo podobnie jak ja
Uwielbiam życie w ciągłym ruchu, fitness etc.
Także jestem bardzo szczupła 1'65cm/47kg.
Moje wyjściowe to 68/70 B po karmieniu dwóch brzdąców

Teraz mam 70D. Imponująco wyglądają zarówno w staniku (aż za bardzo imponująco) jak i bez.
Jestem mile zaskoczona naturalnością zarówno względem estetyczno wizualnym jak i dotykowym i co dla mnie było bardzo ważne czuciem.
Piersi układają się jak naturalne. Sa miękkie i jak już pisałam żyją razem ze mną. Jedynie przy fitnessie, bieganiu należy nosić dopasowane staniki sportowe aby piersi były utrzymane i nie "skakały".

Mój mąż przeciwnik wielki jest także mile zaskoczony. Podobają mu się.
tak jak opiniował sobie ze będą twarde nie moje sztuczne tak sam przyznał ze nie spodziewał sie takiej naturalności...

Jeśli chodzi o badania. Robimy sobie raz na rok USG i one jest przeprowadzane bez problemów. teraz sprzęt ma dobrą czujność.
Z tego co wiem nie wykonujemy mammografii.

Ziarnistość, tu mogę Ci podpowiedzieć jako terapeutka jak to uporządkować. jeśli chodzi o przeciwwskazanie do operacji- tu nie pomogę. Nie ma tego w przeciwwskazaniach, jednak każdy jest inny.

Przy operacji pod mięsień- swoja pierś masz "na wieszchu"

Otulanki
__________________
"Kobieta nie słowami mówi prawdę, lecz ciałem..."

"Kobieta jest najbardziej zmysłowa, kiedy akceptuje siebie taką, jaka jest."
Ayeme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 12:05   #113
ANGEL-A8
Wtajemniczenie
 
Avatar ANGEL-A8
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 566
Dot.: powiekszanie piersi McGhan czy Eurosilicone ??wazne

Cytat:
Napisane przez Ayeme Pokaż wiadomość
Witaj, to widzisz bardzo podobnie jak ja
Uwielbiam życie w ciągłym ruchu, fitness etc.
Także jestem bardzo szczupła 1'65cm/47kg.
Moje wyjściowe to 68/70 B po karmieniu dwóch brzdąców

Teraz mam 70D. Imponująco wyglądają zarówno w staniku (aż za bardzo imponująco) jak i bez.
Jestem mile zaskoczona naturalnością zarówno względem estetyczno wizualnym jak i dotykowym i co dla mnie było bardzo ważne czuciem.
Piersi układają się jak naturalne. Sa miękkie i jak już pisałam żyją razem ze mną. Jedynie przy fitnessie, bieganiu należy nosić dopasowane staniki sportowe aby piersi były utrzymane i nie "skakały".

Mój mąż przeciwnik wielki jest także mile zaskoczony. Podobają mu się.
tak jak opiniował sobie ze będą twarde nie moje sztuczne tak sam przyznał ze nie spodziewał sie takiej naturalności...

Jeśli chodzi o badania. Robimy sobie raz na rok USG i one jest przeprowadzane bez problemów. teraz sprzęt ma dobrą czujność.
Z tego co wiem nie wykonujemy mammografii.

Ziarnistość, tu mogę Ci podpowiedzieć jako terapeutka jak to uporządkować. jeśli chodzi o przeciwwskazanie do operacji- tu nie pomogę. Nie ma tego w przeciwwskazaniach, jednak każdy jest inny.

Przy operacji pod mięsień- swoja pierś masz "na wieszchu"

Otulanki

Dziekuję za odpowiedź Wiesz, obecnie jak sie naczytałam na forum, jak to jest mieć duży, fajny biust, to się nieźle napaliłam. Właściwie naszło mnie tak ostatnio, gdy powiększylam sobie usta u chirurga i ogladałam zdjęcia z powiększania piersi. Była znaczna róznica in plus oczywiście. Tak więc powoli się nastawiam na tak. Chociaż będe miała problem z moim facetem. On jest nastawiony strasznie na nie. Po powiekszaniu ust zrobil mi awanturę a co dopiero po powiekszeniu biustu. Najlepiej gdyby mógł zobaczyc dopiero PO niestety mieszkamy razem i nie ma takiej możliwości. Cieszę się, że jak piszesz, piersi są miękkie i wyglądają naturalnie. To dla mnie bardzo ważne. Tak jak pisałam wczesniej, najbardziej przerażałay mnie zawsze takie wielkie, kuliste balony, bez ruchu. O takich nigdy nie marzyłam, ale takie jak masz ty, są super. zazdroszcze Ci, że jestes już po Pozdrawiam serdecznie, pewnie jeszcze się odezwę
__________________


ANGEL-A8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 12:09   #114
Ayeme
Raczkowanie
 
Avatar Ayeme
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 104
Send a message via Skype™ to Ayeme
Thumbs up Dot.: powiekszanie piersi McGhan czy Eurosilicone ??wazne

Cytat:
Napisane przez ANGEL-A8 Pokaż wiadomość
Dziekuję za odpowiedź Wiesz, obecnie jak sie naczytałam na forum, jak to jest mieć duży, fajny biust, to się nieźle napaliłam. Właściwie naszło mnie tak ostatnio, gdy powiększylam sobie usta u chirurga i ogladałam zdjęcia z powiększania piersi. Była znaczna róznica in plus oczywiście. Tak więc powoli się nastawiam na tak. Chociaż będe miała problem z moim facetem. On jest nastawiony strasznie na nie. Po powiekszaniu ust zrobil mi awanturę a co dopiero po powiekszeniu biustu. Najlepiej gdyby mógł zobaczyc dopiero PO niestety mieszkamy razem i nie ma takiej możliwości. Cieszę się, że jak piszesz, piersi są miękkie i wyglądają naturalnie. To dla mnie bardzo ważne. Tak jak pisałam wczesniej, najbardziej przerażałay mnie zawsze takie wielkie, kuliste balony, bez ruchu. O takich nigdy nie marzyłam, ale takie jak masz ty, są super. zazdroszcze Ci, że jestes już po Pozdrawiam serdecznie, pewnie jeszcze się odezwę
Gdzie robiłaś usta? ja szukam kogoś dobrego
Chcę uzupełnić górę

Otulanki

P.S. Mój mąż była bardzo na nie. Postawiłam na swoim. Niech żyje wolność finansowa. teraz jest zadowolony
__________________
"Kobieta nie słowami mówi prawdę, lecz ciałem..."

"Kobieta jest najbardziej zmysłowa, kiedy akceptuje siebie taką, jaka jest."
Ayeme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 14:20   #115
ANGEL-A8
Wtajemniczenie
 
Avatar ANGEL-A8
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 566
Dot.: powiekszanie piersi McGhan czy Eurosilicone ??wazne

Cytat:
Napisane przez Ayeme Pokaż wiadomość
Gdzie robiłaś usta? ja szukam kogoś dobrego
Chcę uzupełnić górę

Otulanki

P.S. Mój mąż była bardzo na nie. Postawiłam na swoim. Niech żyje wolność finansowa. teraz jest zadowolony
Usta robiłam we Wrocku u dr H. Knakiewicza. W sumie jestem zadowolona, chociaż przez tydzień miałam opuchnięte usta i okolice Myślałam, że juz mi tak zostanie Mój mąż stwierdził, że wyglądam jak kaczorek ale teraz jest ok. Dostałam jedną ampułkę kwasu hialuronowego w górną wargę oraz w bruzdy nosowo wargowe. Sądziłam, że po zabiegu mogę normalnie funkcjonować ale przynajmniej w moim przypadku, nie nadawałam się do wyjścia z domu conajmniej przez 2 dni. Normalnie zaczęłam wyglądać dopiero po 5 dniu, a po7 juz całkiem ok. Ogólnie zabieg polecam, tylko trzeba założyć, że przez kilka dni można wyglądać dziwnie. Zapłaciłam 1000PLN, efekt ma trwać rok. Na pierwszy raz nie polecam trwałych wypełniaczy, lepiej się przekonać jak sie wygląda z czasowym.
__________________


ANGEL-A8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 14:39   #116
Ayeme
Raczkowanie
 
Avatar Ayeme
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 104
Send a message via Skype™ to Ayeme
Dot.: powiekszanie piersi McGhan czy Eurosilicone ??wazne

Cytat:
Napisane przez ANGEL-A8 Pokaż wiadomość
Usta robiłam we Wrocku u dr H. Knakiewicza. W sumie jestem zadowolona, chociaż przez tydzień miałam opuchnięte usta i okolice Myślałam, że juz mi tak zostanie Mój mąż stwierdził, że wyglądam jak kaczorek ale teraz jest ok. Dostałam jedną ampułkę kwasu hialuronowego w górną wargę oraz w bruzdy nosowo wargowe. Sądziłam, że po zabiegu mogę normalnie funkcjonować ale przynajmniej w moim przypadku, nie nadawałam się do wyjścia z domu conajmniej przez 2 dni. Normalnie zaczęłam wyglądać dopiero po 5 dniu, a po7 juz całkiem ok. Ogólnie zabieg polecam, tylko trzeba założyć, że przez kilka dni można wyglądać dziwnie. Zapłaciłam 1000PLN, efekt ma trwać rok. Na pierwszy raz nie polecam trwałych wypełniaczy, lepiej się przekonać jak sie wygląda z czasowym.
no tak z tym czasowym to racja
Ja przede wszystkim i na pewno chcę usta, co do bruzd nie wiem jeszcze.
Masz moze fotke którą mogłabyś pokazać? Moje są na stronie: KobietaZmyslowa.fotka.pl
__________________
"Kobieta nie słowami mówi prawdę, lecz ciałem..."

"Kobieta jest najbardziej zmysłowa, kiedy akceptuje siebie taką, jaka jest."
Ayeme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 15:24   #117
Tygrrysica
Raczkowanie
 
Avatar Tygrrysica
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Gran Canaria
Wiadomości: 86
Dot.: powiekszanie piersi McGhan czy Eurosilicone ??wazne

Hej Ayeme ciesze sie ze u Ciebie wszystko dobrze i ze cycuszki juz tak fajnie sie zadomowily na swoim miejscu ogladalam Twoje fotki na fotce rzeczywiscie zmyslowa kobietka tak sie sklada ze tez mam adres na tym portalu
www.tygrrysica.fotka.pl fotki jeszcze sprzed operacji a tu zalaczam fotke buzi wiec tu tez sie ujawniam Załącznik 1337437

ps.
Angel tez chetnie bym zobaczyla jak wygladaja usteczka po takim zabiegu
Fatal21 dziekuje za komentarz i powtarzam sie ze nie moge doczekac sie zobaczyc Twoich bo sa napewno sliczniutkie moje nie wydaja mi sie takie ogromne ale duze chcialam ja mialam robione po gruczol i prawa wydawalo mi sie ze byla bardziej spuchnieta niz lewa i bardziej bolala ale teraz juz ok nic nie bola chyba zawsze tak jest wiec nie martw sie niedlugo przestana bolec i jeszcze bardziej bedziesz sie mogla nimi cieszyc
Do dziewczyn zalaczajcie swoje fotki fajnie widziec z kim sie pisze
pozdrawiam cieplutko
Tygrrysica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 15:37   #118
Ayeme
Raczkowanie
 
Avatar Ayeme
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 104
Send a message via Skype™ to Ayeme
Dot.: powiekszanie piersi McGhan czy Eurosilicone ??wazne

Cytat:
Napisane przez Tygrrysica Pokaż wiadomość
Hej Ayeme ciesze sie ze u Ciebie wszystko dobrze i ze cycuszki juz tak fajnie sie zadomowily na swoim miejscu ogladalam Twoje fotki na fotce rzeczywiscie zmyslowa kobietka tak sie sklada ze tez mam adres na tym portalu
www.tygrrysica.fotka.pl fotki jeszcze sprzed operacji a tu zalaczam fotke buzi wiec tu tez sie ujawniam Załącznik 1337437

pozdrawiam cieplutko
)) prowadzimy szkolenia dla kobiet o wysokim profilku że tak powiem Cudnie bywa... Jak masz dostęp do Polskiej prasy to 8 marca jest cały artykuł w polityce))

Tulonko
__________________
"Kobieta nie słowami mówi prawdę, lecz ciałem..."

"Kobieta jest najbardziej zmysłowa, kiedy akceptuje siebie taką, jaka jest."
Ayeme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 16:11   #119
Tygrrysica
Raczkowanie
 
Avatar Tygrrysica
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Gran Canaria
Wiadomości: 86
Dot.: powiekszanie piersi McGhan czy Eurosilicone ??wazne

Cytat:
Napisane przez Ayeme Pokaż wiadomość
)) prowadzimy szkolenia dla kobiet o wysokim profilku że tak powiem Cudnie bywa... Jak masz dostęp do Polskiej prasy to 8 marca jest cały artykuł w polityce))

Tulonko
tu niestety nie mam dostepu do prasy polskiej ale 5 marca lece do Polski na 3 tygodnie wiec napewno zerkne pozdrawiam
Tygrrysica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 16:14   #120
Ayeme
Raczkowanie
 
Avatar Ayeme
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 104
Send a message via Skype™ to Ayeme
Smile Dot.: powiekszanie piersi McGhan czy Eurosilicone ??wazne

Cytat:
Napisane przez Tygrrysica Pokaż wiadomość
tu niestety nie mam dostepu do prasy polskiej ale 5 marca lece do Polski na 3 tygodnie wiec napewno zerkne pozdrawiam
To akuratnie bo 8 marca w dzien kobiet wychodzi Polityka z artykulikiem "kobieta stylowa"

Otulanki
__________________
"Kobieta nie słowami mówi prawdę, lecz ciałem..."

"Kobieta jest najbardziej zmysłowa, kiedy akceptuje siebie taką, jaka jest."
Ayeme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:31.