Słoneczna łączka - proszę o opinie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-13, 11:39   #1
agadobe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2

Słoneczna łączka - proszę o opinie


Cześć wszystkim. Bardzo Was proszę o opinię na temat VITAL SUN- Słonecznej Łączki.
Poniżej jest link dla osób, które jeszcze nie znają tej formy opalania
http://mojsalon.pl/?p=222
Chciałabym otworzyć coś takiego w swoim mieście ale też nie chciałabym wtopić niepotrzebnie pieniędzy. Powiedzcie Kochani, czy gdyby takie miejsce znajdowało się w Waszych miastach to chcielibyście korzystać? Mówie od razu , że opalanie trwa dłużej niż w tradycyjnych solariach kabinowych i na taki zabieg trzebaby przeznaczyć ok. godzinki jednorazowo. Ile byście były skłonne zapłacić za taki relaks? Chciałabym by to miejsce było minimum dwustanowiskowe ( z opcją oddzielenia się) w przypadku gdy np. idziemy na plotki z przyjaciółką , opalamy się i relaksujemy jednocześnie. Mnie osobiście podoba się wizja namastki lata w środku zimy ale co Wy na to?
A może miałyście okazję gdzieś korzystać?
Podzielcie się wrażeniami, bardzo proszę.
agadobe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 12:02   #2
Shadii
Wtajemniczenie
 
Avatar Shadii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 578
Dot.: Słoneczna łączka - proszę o opinie

Cytat:
Napisane przez agadobe Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim. Bardzo Was proszę o opinię na temat VITAL SUN- Słonecznej Łączki.
Poniżej jest link dla osób, które jeszcze nie znają tej formy opalania
http://mojsalon.pl/?p=222
Chciałabym otworzyć coś takiego w swoim mieście ale też nie chciałabym wtopić niepotrzebnie pieniędzy. Powiedzcie Kochani, czy gdyby takie miejsce znajdowało się w Waszych miastach to chcielibyście korzystać? Mówie od razu , że opalanie trwa dłużej niż w tradycyjnych solariach kabinowych i na taki zabieg trzebaby przeznaczyć ok. godzinki jednorazowo. Ile byście były skłonne zapłacić za taki relaks? Chciałabym by to miejsce było minimum dwustanowiskowe ( z opcją oddzielenia się) w przypadku gdy np. idziemy na plotki z przyjaciółką , opalamy się i relaksujemy jednocześnie. Mnie osobiście podoba się wizja namastki lata w środku zimy ale co Wy na to?
A może miałyście okazję gdzieś korzystać?
Podzielcie się wrażeniami, bardzo proszę.
Jeśli nie byłoby to szkodliwe (nigdy nie byłam w solarium ze względu na szkodliwość właśnie), chętnie bym skorzystała No i oczywiście jeśli byłoby mnie stać Bardzo fajnie to wygląda i brzmi również. Jeśli chodzi o cenę... hm... dla mnie to zależy od tego, jak mocno byłabym w stanie się opalić podczas tej jednej godziny przebywania tam. Jeśli mocno - wystarczy na dłużej i nie będę tam biegać co tydzień, więc cena mogłaby być wyższa. Jeśli mało - nie zapłacę np. 100 za jedną wizytę na "słonecznej łączce" co tydzień, albo częściej, bo to byłoby 400 zł na miesiąc, a mnie obecnie nie stać Ale to zależy od grubości portfela oczywiście. W jakim mieście chciałabyś to otworzyć, jeśli można spytać? Czy w Polsce już jakiś salon to oferuje?
__________________
!



Shadii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-15, 07:20   #3
agadobe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2
Dot.: Słoneczna łączka - proszę o opinie

Dzięki za odpowiedź Shadii . Chodzi mi o o województwo lubuskie.
Słoneczne łączki są dostępne w Polsce w hotelach , ośrodkach SPA. Na pewno jest w Gdyni, w Krynicy i można jeszcze poszperać w necie.
Sama nie jestem jeszcze zdecydowana. Ryzyko jest duże.
agadobe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-16, 12:46   #4
Shadii
Wtajemniczenie
 
Avatar Shadii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 578
Dot.: Słoneczna łączka - proszę o opinie

Cytat:
Napisane przez agadobe Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź Shadii . Chodzi mi o o województwo lubuskie.
Słoneczne łączki są dostępne w Polsce w hotelach , ośrodkach SPA. Na pewno jest w Gdyni, w Krynicy i można jeszcze poszperać w necie.
Sama nie jestem jeszcze zdecydowana. Ryzyko jest duże.
Aaaa, to daleko ode mnie szkoda, byłabym może pierwszą klientką
Ryzyko jest zawsze, ale myślę, że jednak by się "przyjęło", jeśli rzeczywiście byłoby dobrą alternatywą dla solarium - przyjemniejsze spędzanie czasu bez zamykania w tubie Tak jak napisałam wcześniej, chętnie bym poszła, jeśli cena nie byłaby zabijająca i gdyby nie było takiej szkodliwości jak na solarium. Widzę, że nie nikt nie pisze tutaj, a szkoda, bo wiem, że potrzebujesz opinii i ewentualnych chętnych na to osób. Może spróbuj na innym forum, np. na kafeterii, tam zdaje się każdy temat jest dość szeroko komentowany xD
__________________
!



Shadii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:11.