Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-20, 18:11   #361
strawberka
Zakorzenienie
 
Avatar strawberka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 260
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez zaczytana Pokaż wiadomość
hejka!
Babeczki podczytuję Wasz wątek od jakiegoś czasu, podobnie jak lobby i stanikomanię, bo bardzo chciałabym mieć wreszcie porządny stanik.Ale, no właśnie jest jedno ale. mam sporą asymetrię i trudno dobrać mi biustonosz, który by dobrze leżał i jednocześnie nie podkreślał różnicy rozmiaru obu piersi może któraś z Was ma podobny problem? może doradzicie mi jakieś konkretne modele warte przymierzenia?
dodam, że pani ze stacjonarnego sklepu wymierzyła mnie i określiła rozmiar na 65F, jednakże sama przyznała, że nic z modeli, które mierzyłam na mnie dobrze nie leży...
to co mam robić? dalej biegać w starych 75c?
NAPEWNO nie w 75C ja mam asymetrię i wiem, że zasada jest taka, że stanik dobierasz na większą pierś, a jeśli w drugiej za duże luzy, to albo akceptujesz, albo podszywasz, albo wkładasz gąbeczkę taką jak w puszapach

więcej o asymetrii znajdziesz tutaj: http://balkonetka.pl/2008/3/30/asymetria-piersi
__________________
nadzieja umiera ostatnia....

Edytowane przez strawberka
Czas edycji: 2009-08-20 o 18:12
strawberka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 18:19   #362
simeri
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: fotel
Wiadomości: 2 003
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez zaczytana Pokaż wiadomość
hejka!
Babeczki podczytuję Wasz wątek od jakiegoś czasu, podobnie jak lobby i stanikomanię, bo bardzo chciałabym mieć wreszcie porządny stanik.Ale, no właśnie jest jedno ale. mam sporą asymetrię i trudno dobrać mi biustonosz, który by dobrze leżał i jednocześnie nie podkreślał różnicy rozmiaru obu piersi może któraś z Was ma podobny problem? może doradzicie mi jakieś konkretne modele warte przymierzenia?
dodam, że pani ze stacjonarnego sklepu wymierzyła mnie i określiła rozmiar na 65F, jednakże sama przyznała, że nic z modeli, które mierzyłam na mnie dobrze nie leży...
to co mam robić? dalej biegać w starych 75c?
jeśli masz dużą asymetrię to najlepszy by był stanik usztywniany, w takim nie będzie widać asymetrii jeśli do mniejszej piersi włożysz wkładkę (albo dwie). nie wiem co jeszcze poradzić.
najlepiej poszukaj na lobby wątków o asymetrii albo sama zapytaj.

75C już lepiej poszukaj 70E
simeri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 18:29   #363
vielleicht
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 472
GG do vielleicht
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez simeri Pokaż wiadomość
(niektórzy mają obsesję luźności )
Jeśli to było o mnie, to sugerowałam się zdjęciami z profilu- wyraźnie widać, że obwód jest sporo wyżej z tyłu. No, ale może się nie znam

Cytat:
Napisane przez strawberka Pokaż wiadomość
no i w końcu dorobiłam się Freyi model Antoinette rozm. 70D przy wymiarach 75/89 generalnie ok.. ale na górze mam luzy.. chyba mam słynną freyową zmarchę nie wiem nawet czy na zdjęciach to widać, bo to taki łączkowy wzorek- piękny za to na dole mam fajne jabłuszka pod bluzką też tych zakładek na górze nie widać, więc zostaje.. o ile nie zauważycie czegoś, czego ja nie widzę, a co go dyskwalifikuje

PS. niestety co pewnie widać, mam małą asymetrię.. a i te buły pod pachami też tak nie wyglądają jak mam opuszczone ramiona- zdjęcia robiłam trzymając aparat przed sobą
Bardzo ładna ta Antoinette! W życiu nie zwróciłam na nią uwagi, a ten wzorek z bliska wygląda naprawdę fajnie. Swoją drogą szczęściaro się mieścisz w rozmiarówkach sieciówek!

Powtarzam moje pytanie: czy masquerade antoinette nadałaby się do sukienki jako strapless? Ma któraś z Was może?
__________________
"Zanotuj: nigdy nie powinienem w siebie wątpić."
Dr House
vielleicht jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 18:29   #364
b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 770
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
hmm no faktycznie... ale to widze że raz tak raz tak dają, bo ja też sprawdzałam na stornie te które mam i sa normalnie w bryt numeracji a nie SML

Cytat:
Napisane przez strawberka Pokaż wiadomość
no i w końcu dorobiłam się Freyi model Antoinette rozm. 70D przy wymiarach 75/89 generalnie ok.. ale na górze mam luzy.. chyba mam słynną freyową zmarchę nie wiem nawet czy na zdjęciach to widać, bo to taki łączkowy wzorek- piękny za to na dole mam fajne jabłuszka pod bluzką też tych zakładek na górze nie widać, więc zostaje.. o ile nie zauważycie czegoś, czego ja nie widzę, a co go dyskwalifikuje

PS. niestety co pewnie widać, mam małą asymetrię.. a i te buły pod pachami też tak nie wyglądają jak mam opuszczone ramiona- zdjęcia robiłam trzymając aparat przed sobą
Ślicznie też się nad nim zastanawiam Ale boje się ryzykować bo na mnie balkonetki nie leżą eh ;/ no ale 60zł to faktycznie malutko
b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 18:47   #365
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Ja Thriumpha nie mogę polecać z jednego podstawowego powodu, pomijając rozmiarówkę - jakość jest koszmarna i przerażająco nieadekwatna do ceny - pamiętam jak płaciłam za ich staniki conajmniej 100-120zł i po kilku praniach (powiedzmy 2-3 miesiące) wyglądały gorzej niż jakikolwiek brytyjczyk po roku, czy półtora nieustannego noszenia i trzeba było kupić kolejnego thriumpha. Musze przyznać, że był moment, kiedys miałam tylko 2 dobre staniki i nosiłam je na zmianę - jeden na mnie, drugi w praniu itd itp i one nadal (bo mam je w szufladzie z sentymentu) wyglądają lepiej niż taki 3 miesięczny thriumph.

Może trafiałam na takie jakies trefne modele, ale doświadczenia mam nieprzyjemne.
To ja musiałam mieć jakieś szczęście i trafić na dość dobry model. Miałam jednego Triumpha i jakość była raczej średnia, ale nie aż tak jak opisujesz. Jeżeli większość jest jeszcze gorsza to rzeczywiście można odradzać. Tylko nie rozumiem w takim razie jakim cudem ta marka jest dalej taka popularna i ceniona za... jakość.
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 19:34   #366
simeri
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: fotel
Wiadomości: 2 003
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez vielleicht Pokaż wiadomość
Jeśli to było o mnie, to sugerowałam się zdjęciami z profilu- wyraźnie widać, że obwód jest sporo wyżej z tyłu. No, ale może się nie znam
Nawet za ciasny obwód da się podciągnąć tak, że wygląda jakby podjeżdżał, i ja myślę że część osób nowo uświadomionych właśnie tak sobie ten obwód podciąga, bo do tego są przyzwyczajone.

Cytat:
Napisane przez agta85 Pokaż wiadomość
To ja musiałam mieć jakieś szczęście i trafić na dość dobry model. Miałam jednego Triumpha i jakość była raczej średnia, ale nie aż tak jak opisujesz. Jeżeli większość jest jeszcze gorsza to rzeczywiście można odradzać. Tylko nie rozumiem w takim razie jakim cudem ta marka jest dalej taka popularna i ceniona za... jakość.
Ja miałam kilka, jakość średnia, odwód się strasznie rozciągnął w jednym. Ale jeden był ścisły (wtedy wydawał mi się strasznie ciasny) i miał za małą miskę, więc się go pozbyłam.

Ja myślę, że nadrabiają marketingiem, a raczej kreują tą jakość marketingiem. A panie które tam kupują pewnie nie mają porównania z innymi firmami.
simeri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 19:39   #367
monikakuriata
Przyczajenie
 
Avatar monikakuriata
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 29
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

simeri dzekuje Ci kochan za odpowiedz- juz myslalam ze sie nie doczekam. Sprobuje jeszcze raz tak jak pisalas, ale moze faktycznie po prostu za wakie te fiszbiny, zobacze.

a czy to normalne ze mialam odgnieciony caly obwod biustonosza na skorze????

Dziwna sprawa i wcale nie takie to latwe jak sie wydaje he he
monikakuriata jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-20, 19:42   #368
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

a obcisłe spodnie, majtki lub skarpetki zostawiają Ci ślady? I czy te ślady bardzo się różnią od tych postanikowych?
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 19:48   #369
zaczytana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

dzięki dziewczyny poczytałam to co napisałyście i chyba jednak dalej będę próbować znalezć stanik, który będzie na mnie dobrze leżał. a a propos polecanych przez Was usztywnianych, to sama na to wpadłam, lata temu pożegnałam się z miękkimi, bo po prostu zle się w nich czułam..
ale chyba muszę z szukaniem i dopasowywaniem męczyć się sama, bo podejrzewam że przez ten szał na IDEALNIE dobrane staniki żadna brafitterka nie będzie mogła mi pomóc, bo po prostu na mnie żaden stanik idealnie leżał nie będzie...ale mam nadzieję, ze znajdą się takie, które będą leżały LEPIEJ niż obecne i lepiej będą spełniały swą rolę
zaczytana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 20:00   #370
simeri
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: fotel
Wiadomości: 2 003
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez monikakuriata Pokaż wiadomość
simeri dzekuje Ci kochan za odpowiedz- juz myslalam ze sie nie doczekam. Sprobuje jeszcze raz tak jak pisalas, ale moze faktycznie po prostu za wakie te fiszbiny, zobacze.

a czy to normalne ze mialam odgnieciony caly obwod biustonosza na skorze????

Dziwna sprawa i wcale nie takie to latwe jak sie wydaje he he
normalne jeśli znikają po kilkunastu minutach (u bardziej wrażliwych trochę dłużej), czy ile tam znikają ślady po majtach chyba, że zostają sine ślady, to już nie jest normalne
simeri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 20:11   #371
monikakuriata
Przyczajenie
 
Avatar monikakuriata
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 29
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Oki dzieki serdeczne- juz mi sie troszke rozjasnilo w tej mojej malej lepetynce

Bede probowac dalej
monikakuriata jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-20, 20:20   #372
aniolusiek_
Zakorzenienie
 
Avatar aniolusiek_
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 690
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

a ja nabyłam używanego Panache Venus
na początku myślałam że jestem wąskofiszbinowa więc celowałam w innej firmy ale w tym staniku mi bardzo wygodnie
rozmiar 70DD, niestety obwód rozciągliwy więc pewnie będę podszywać i jest dosyć zabudowany więc średnio do dekoltów się nadaje

do dekoltów chciałabym kupić jakąś maskaradkę na ebayu z wcześniejszych kolekcji, bo z tej nowej to niestety nie ten próg cenowy jak dla mnie

czy mogłybyście pomóc mi z rozmiarami?
wymiary: 72,77/91,93 (mam jeszcze criss cross CK 65FF i jest ok)
modele:
antoinette, polka, minerva, coquette 70DD
sahara 70E (podobno małomiseczkowiec)
minuet 65F/70DD (obwód rozciągliwy ale najwyżej się podszyje później)
__________________

aniolusiek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 20:39   #373
olkaa_pw
Rozeznanie
 
Avatar olkaa_pw
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 987
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

dziękuję dziewczyny za odzew!
Cytat:
Napisane przez imp18
Miseczka jest za mała niestety... czasami może się wydawać, że jest ciasno tylko i wyłącznie przez to że miseczka za mała
No ale w sumie jeżeli masz ciasno 76 to 70 mogłaby pasować tylko ze zdecydowanie większą miską, zobacz na zdjęcie z boku - widać, że stanik przykrywa biust a fiszbina jest za wąska - leży na biuście. Spróbuj zgarnąć ciałko z boku do miseczki i zobacz czy wtedy nie "wypływasz" górą
Cytat:
Napisane przez velika
Coś nisko założony ten stanik, olkaa_pw . Podciągnij ramiączka, powygarniaj porządnie, bo wg mnie fiszbiny za wąskie jak mówią inne dziewczyny. Obwód wygląda ok, ale chciałabym zobaczyć, jak będzie się zachowywał, jak ramiączka pójdą wyżej. Fiszbina leży na mostku? Bo wygląda, jakby nie leżała
Cytat:
Napisane przez simeri
moim zdaniem też jest za mały, może nie za luźny (niektórzy mają obsesję luźności ) ale na pewno w część 65tek byś się spokojnie zmieściła i zapięła
nie ma co słuchać ekspedientek z bieliźniaka, większości zależy tylko na tym żeby komuś coś wcisnąć, może to była taka z serii 'pani nie może mieć 70E dam pani 80A!'
czasami miseczka odstaje dlatego, że jest za mała jesteś pewna, że dobrze założyłaś? poza tym czemu upierasz się przy pusiapkach? w miękkim staniku Twoje piersi będą pięknie wyglądać!

tak jak te:
....
podciągnęłam ramiączka najwyżej jak byłam w stanie później włożył łapę, powygarniałam wszystko maksymalnie. zrobiłam zdjęcia. przodem, ze zbliżeniem, z tyłu.
w pushupach lepiej się czuje, chociaż te gąbeczki teraz to i tak pikuś przy tym, co zdarzało się nosić mierzę i miękkie i pushup, w miękkich czuję się... płasko. no nie wiem, nie natrafiłam jeszcze na taki, który by mnie zauroczył. w końcu to dopiero pd tygodnia się uświadamiam
ekspedientka była naprawdę fajna, opowiedziałam jej o co mi chodzi i na spokojnie pokazywała mi 70 D i 70 E. i nawet jeśli 70E nie odstaje, to miska w środku jest pusta. gdy ubiorę na to koszulkę, momentalnie mnie splaszcza. biust się rozpływa nie wiadomo gdzie. pani mi pokazała modele szeroko i wąsko fiszbinowe i naprawdę ten leżał najlepiej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mega zblizenie na fiszbine.jpg (44,8 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg boczek1.jpg (43,1 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg boczek2.jpg (37,4 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg podciagniety tyl.jpg (28,4 KB, 64 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg przod.jpg (31,1 KB, 63 załadowań)
__________________
"The sun sets in the west
Representing a new dawn
Continue do your best and life goes on and on."
G.

licencjuszka resocjalizacji.
przyszła pani mgr, psychoterapeutka i dancehall queen
bo miłość jest silniejsza niż śmierć.

http://www.nowakadriana.blog.int eria.pl/
olkaa_pw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 20:55   #374
simeri
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: fotel
Wiadomości: 2 003
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez olkaa_pw Pokaż wiadomość
dziękuję dziewczyny za odzew!




podciągnęłam ramiączka najwyżej jak byłam w stanie później włożył łapę, powygarniałam wszystko maksymalnie. zrobiłam zdjęcia. przodem, ze zbliżeniem, z tyłu.
w pushupach lepiej się czuje, chociaż te gąbeczki teraz to i tak pikuś przy tym, co zdarzało się nosić mierzę i miękkie i pushup, w miękkich czuję się... płasko. no nie wiem, nie natrafiłam jeszcze na taki, który by mnie zauroczył. w końcu to dopiero pd tygodnia się uświadamiam
ekspedientka była naprawdę fajna, opowiedziałam jej o co mi chodzi i na spokojnie pokazywała mi 70 D i 70 E. i nawet jeśli 70E nie odstaje, to miska w środku jest pusta. gdy ubiorę na to koszulkę, momentalnie mnie splaszcza. biust się rozpływa nie wiadomo gdzie. pani mi pokazała modele szeroko i wąsko fiszbinowe i naprawdę ten leżał najlepiej
teraz to chyba masz za mocno podciągnięte ramiączka, bo z tyłu wygląda jakby się miały zaraz wyrwać z obwodu ramiączka powinny być tak naciągnięte żeby można je było podnieść 2-5cm w zależności od ich rozciągliwości ( te rozciągliwe można podnieść wyżej bo się mocniej rozciągają)
może te fiszbiny wydają się wąskie, bo robisz zdjęcia w nienaturalnej pozycji, wygląda jakbyś się przeprostowywała i przechylała do tyłu, a rękę masz też odciągniętą do tyłu. najlepiej jakbyś mogła zrobić zdjęcie samowyzwalaczem z opuszczonymi rękami (z profilu).

w pushupie ciężko określić czy dobrze leży i czy to jest dobry rozmiar dlatego, że jest sztywny i nie widać co się pod nim kryje.
jeśli uważasz, że w miękkich wyglądasz płasko, to widocznie nie trafiłaś na dobry fason. ja polecam Freye albo ogólnie krój balkonetki czyli: http://balkonetka.pl/2008/3/2/4

strawberka wklejała dzisiaj miękką Freye w rozmiarze 70D, uważasz że wygląda płasko?

Edytowane przez simeri
Czas edycji: 2009-08-20 o 20:57
simeri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 21:06   #375
Queen Of The Damned
Zadomowienie
 
Avatar Queen Of The Damned
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 888
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Nadal poszukuję odpowiedniego biustonosza, póki co na allegro. Ten obecny biustonosz z Triumpha doprowadza mnie do szały, mimo podciągania ramiączek ciągle spadają :/ który z tych byście mi doradziły ?? http://allegro.pl/item717055101_youn...y.html#gallery
http://allegro.pl/item717958112_pana...y_z_metka.html
http://allegro.pl/item708829982_frey..._32f_nowy.html
http://allegro.pl/item708839824_frey...owy_metki.html
__________________
Osiągnięcie szczęścia to kwestia motywacji

09.05.2003 - cukrzyca t.1
26.06.2012 - sarkoidoza
172cm- 53 kg

Edytowane przez Queen Of The Damned
Czas edycji: 2009-08-20 o 21:07
Queen Of The Damned jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 21:12   #376
olkaa_pw
Rozeznanie
 
Avatar olkaa_pw
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 987
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez simeri Pokaż wiadomość
teraz to chyba masz za mocno podciągnięte ramiączka, bo z tyłu wygląda jakby się miały zaraz wyrwać z obwodu ramiączka powinny być tak naciągnięte żeby można je było podnieść 2-5cm w zależności od ich rozciągliwości ( te rozciągliwe można podnieść wyżej bo się mocniej rozciągają)
może te fiszbiny wydają się wąskie, bo robisz zdjęcia w nienaturalnej pozycji, wygląda jakbyś się przeprostowywała i przechylała do tyłu, a rękę masz też odciągniętą do tyłu. najlepiej jakbyś mogła zrobić zdjęcie samowyzwalaczem z opuszczonymi rękami (z profilu).

w pushupie ciężko określić czy dobrze leży i czy to jest dobry rozmiar dlatego, że jest sztywny i nie widać co się pod nim kryje.
jeśli uważasz, że w miękkich wyglądasz płasko, to widocznie nie trafiłaś na dobry fason. ja polecam Freye albo ogólnie krój balkonetki czyli: http://balkonetka.pl/2008/3/2/4

strawberka wklejała dzisiaj miękką Freye w rozmiarze 70D, uważasz że wygląda płasko?
no to przedtem tak miałam ramiączka. starałam się poprawić zdjęcia w miarę możliwości.
strawberka wygląda cudnie w tej Frei, nie uważam, że wygląda płasko. napisałam po prostu, że tak się czuje we wszystkich które mierzyłam.
a ten push-up i tak jest miękki.
następnym razem poszukam balkonetek. dziękuję za rady
w załączniku zdjęcia.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcia-0069.jpg (38,3 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcia-0070.jpg (37,6 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcia-0071.jpg (35,5 KB, 32 załadowań)
__________________
"The sun sets in the west
Representing a new dawn
Continue do your best and life goes on and on."
G.

licencjuszka resocjalizacji.
przyszła pani mgr, psychoterapeutka i dancehall queen
bo miłość jest silniejsza niż śmierć.

http://www.nowakadriana.blog.int eria.pl/

Edytowane przez olkaa_pw
Czas edycji: 2009-08-20 o 21:13
olkaa_pw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 21:20   #377
simeri
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: fotel
Wiadomości: 2 003
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez Queen Of The Damned Pokaż wiadomość
Nadal poszukuję odpowiedniego biustonosza, póki co na allegro. Ten obecny biustonosz z Triumpha doprowadza mnie do szały, mimo podciągania ramiączek ciągle spadają :/ który z tych byście mi doradziły ?? http://allegro.pl/item717055101_youn...y.html#gallery
http://allegro.pl/item717958112_pana...y_z_metka.html
http://allegro.pl/item708829982_frey..._32f_nowy.html
http://allegro.pl/item708839824_frey...owy_metki.html
Arabelkę sorbetową mam (w cokolwiek innym rozmiarze ) mój najwygodniejszy stanik, chociaż jest rozciągliwa
Rio też mam ale beżowe (dzisiaj dostałam ), Rio jest podobno ścisłe i dużomiseczkowe (moje jakoś nie ), ale ogólnie jest polecane
ta Rosa jest śliczna

o firmie Young Attitude nic nie wiem, znacie ją? na metce ma napisane UK32F/ EUR70F, to jakaś bzdura
simeri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 21:25   #378
vielleicht
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 472
GG do vielleicht
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Strasznie podoba mi się ta Rosa. Podobno małomiseczkowa i rozciągliwa. A na Arabellkę choruję, więc nie będę obiektywna
__________________
"Zanotuj: nigdy nie powinienem w siebie wątpić."
Dr House
vielleicht jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 21:27   #379
poison.iv
Wtajemniczenie
 
Avatar poison.iv
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 465
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

A na mnie na poczcie czeka pour moi? destiny. Listonosz jakoś mi się wymknął, a potem się na pocztę nie wyrobiłam i muszę czekać do jutra Nie wiem tylko czy będzie dobry, wzięłam 30C. Z tabelek wychodzi mi 28D, 30B, ale już teraz wiem, że lemon sorbet 60D jest na mnie za mały, la senza 30C też przymała, więc nie ma co patrzeć na tabelki, trzeba mierzyć Najwyżej odeślę i wymienię na coś innego(zwłaszcza, że w sklepie, w którym zamawiałam jest darmowa wysyłka)
poison.iv jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-20, 21:36   #380
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez olkaa_pw Pokaż wiadomość
i jak?
Fiszbiny są chyba troszkę za wąskie.
IMO W tym modelu, który masz na sobie nie będziesz w stanie dopasować rozmiaru. Wydaje mi się, że odpowiednie miseczki miałby dopiero rozmiar 75D. Tylko, że wówczas obwód będzie za luźny. To 70D i 70E są po prostu szyte na kobietę o innej budowie piersi niż masz Ty.

Cytat:
Napisane przez olkaa_pw Pokaż wiadomość
następnym razem poszukam balkonetek. dziękuję za rady
Mnie się wydaje, że half-cupy mogą być lepsze. A z balkonetek to takie nietypowe - z pionowym szwem. Takie jak te:
http://kataloglmb.blox.pl/2009/04/Masquerade-Isis.html
http://kataloglmb.blox.pl/2008/12/Ma...de-Aragon.html
http://kataloglmb.blox.pl/2009/05/Masquerade-Maia.html
http://kataloglmb.blox.pl/2009/06/Ma...lish-Rose.html
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 21:42   #381
simeri
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: fotel
Wiadomości: 2 003
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez olkaa_pw Pokaż wiadomość
no to przedtem tak miałam ramiączka. starałam się poprawić zdjęcia w miarę możliwości.
strawberka wygląda cudnie w tej Frei, nie uważam, że wygląda płasko. napisałam po prostu, że tak się czuje we wszystkich które mierzyłam.
a ten push-up i tak jest miękki.
następnym razem poszukam balkonetek. dziękuję za rady
w załączniku zdjęcia.
na lewej piersi masz dalej fiszbinę (jest mniejsza? ) niż na prawej.
na pewno fiszbiny nie odciskają Ci się na piersi?

ja zawsze mówię, że lepiej mieć stanik trochę za duży niż trochę za mały
simeri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 21:44   #382
Queen Of The Damned
Zadomowienie
 
Avatar Queen Of The Damned
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 888
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Niech mi ktoś normalnie w łeb strzeli :/ jak to mawia mój przyaciel "Ja to jo inni to wioska" wczoraj zmierzyłam się tylko pod biustem w biuście święcie przekonana,że mam te 96 :/ a jeszcze ostatnio siostrze mowilam,że w jednym ze staników usztywnianych miseczki odstają, bo schudłam. Teraz siostrze pokazywałam jak mierzyć się pod bisutem i w biuście, patrze a w biuście mam 94 cm czyli rozmiar brytyjski to 30 FF a polski 65 H .... dobrze,że jeszcze niekupiłam żadnego stanika.
__________________
Osiągnięcie szczęścia to kwestia motywacji

09.05.2003 - cukrzyca t.1
26.06.2012 - sarkoidoza
172cm- 53 kg
Queen Of The Damned jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 23:01   #383
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Że tak głupio zapytam....
Co to jest effuniak?
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 23:07   #384
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Effuniak - potoczna nazwa staników Ewy Michalak, jak też samej Ewy.
http://ewamichalak.blogspot.com/
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 23:44   #385
ziarnko piasku
Zadomowienie
 
Avatar ziarnko piasku
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: West Midlands, UK
Wiadomości: 1 142
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Ja tylko wtrącę o Panache Rosa Bra - zamówiłam w marcu z przeceny (online), akurat wróciłam z pierwszego profesjonalnego bra fittingu z bravissimo więc wziełam ten sam rozmiar co Panache Lily (34F wtedy ) i ten model faktycznie jest małomiseczkowy musiałam go odesłać. Jego małomiseczkowość polega na tym że miseczka składa się z podwójnego materiału i może gdyby tą spodnią warstwę odpruć to by był ok a tak to bułkował mi że hej, nie kombinowałam tylko wymieniłam na nieszczęsne Tango II Nude które mi potem mało rąk nie poobcinało
__________________
We all fall to the floor at some point.
It's how you pick yourself up.
That's the real challenge.
Isn't it?


ziarnko piasku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 23:58   #386
simeri
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: fotel
Wiadomości: 2 003
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez ziarnko piasku Pokaż wiadomość
Ja tylko wtrącę o Panache Rosa Bra - zamówiłam w marcu z przeceny (online), akurat wróciłam z pierwszego profesjonalnego bra fittingu z bravissimo więc wziełam ten sam rozmiar co Panache Lily (34F wtedy ) i ten model faktycznie jest małomiseczkowy musiałam go odesłać. Jego małomiseczkowość polega na tym że miseczka składa się z podwójnego materiału i może gdyby tą spodnią warstwę odpruć to by był ok a tak to bułkował mi że hej, nie kombinowałam tylko wymieniłam na nieszczęsne Tango II Nude które mi potem mało rąk nie poobcinało
oo to jest szansa, że 30D będzie na mnie dobre bo z tabelki wychodzi mi 30C
simeri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 00:19   #387
ziarnko piasku
Zadomowienie
 
Avatar ziarnko piasku
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: West Midlands, UK
Wiadomości: 1 142
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez simeri Pokaż wiadomość
oo to jest szansa, że 30D będzie na mnie dobre bo z tabelki wychodzi mi 30C
Bardzo możliwe, bo moja mniejsza pierś siedziała w niej idealnie a większa uciekała górą. Piękny ten stanik, długo żałowałam że musiałam odesłać

a moje ostatnie zaćmienie umysłu to nabytek Frey Medusy Plunge w rozmiarze 32E przy 76/98 nie mam co z nim zrobić a na mamę za duży będzie....

dziewczyny co wiecie o balkonetkach Fantasie? miski normalne? szukam dla mamy (ciąąąągle..) na 70/90 i boję się żeby nie wziać jej za małego albo za dużego
__________________
We all fall to the floor at some point.
It's how you pick yourself up.
That's the real challenge.
Isn't it?


ziarnko piasku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 01:01   #388
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Gdzie można kupić staniczki Elle Macpherson ??
Zauważyłam że ma śliczne wzornictwo w większości half-cupy a więc jak najbardziej dla malusich biustów..
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 07:39   #389
olkaa_pw
Rozeznanie
 
Avatar olkaa_pw
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 987
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez agta85 Pokaż wiadomość
Fiszbiny są chyba troszkę za wąskie.
IMO W tym modelu, który masz na sobie nie będziesz w stanie dopasować rozmiaru. Wydaje mi się, że odpowiednie miseczki miałby dopiero rozmiar 75D. Tylko, że wówczas obwód będzie za luźny. To 70D i 70E są po prostu szyte na kobietę o innej budowie piersi niż masz Ty.
Mnie się wydaje, że half-cupy mogą być lepsze. A z balkonetek to takie nietypowe - z pionowym szwem. Takie jak te:
http://kataloglmb.blox.pl/2009/04/Masquerade-Isis.html
http://kataloglmb.blox.pl/2008/12/Ma...de-Aragon.html
http://kataloglmb.blox.pl/2009/05/Masquerade-Maia.html
http://kataloglmb.blox.pl/2009/06/Ma...lish-Rose.html
dziękuję za radę, zwrócę na to uwagę przy następnym zakupach
Cytat:
Napisane przez simeri
na lewej piersi masz dalej fiszbinę (jest mniejsza? ) niż na prawej.
na pewno fiszbiny nie odciskają Ci się na piersi?
ja zawsze mówię, że lepiej mieć stanik trochę za duży niż trochę za mały
yhym, jest mniejsza jakoś nie odczuwam tego odciskania, a może po prostu go nie zauważam po przeskoczeniu z 80B. być może pochodzę w nich trochę i zauważę to i owo, czego teraz jeszcze nie widzę

dziękuję za rady, teraz jadę na dzień-dwa-trzy do znajomych, ale jeszcze tu wrócę
__________________
"The sun sets in the west
Representing a new dawn
Continue do your best and life goes on and on."
G.

licencjuszka resocjalizacji.
przyszła pani mgr, psychoterapeutka i dancehall queen
bo miłość jest silniejsza niż śmierć.

http://www.nowakadriana.blog.int eria.pl/
olkaa_pw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 10:19   #390
simeri
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: fotel
Wiadomości: 2 003
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Gdzie można kupić staniczki Elle Macpherson ??
Zauważyłam że ma śliczne wzornictwo w większości half-cupy a więc jak najbardziej dla malusich biustów..
na pewno można kupić na figleaves:
http://www.figleaves.com/uk/nsf/qwis...wer=1&answer=1
czy gdzieś jeszcze to nie wiem

są podobno dość ścisłe i raczej małomiseczkowe

edit:
ten jest fajny taki codzienny
http://www.figleaves.com/uk/product.asp?product_id=EM I-E72-314&mci=&size=32c&colour= ℑ=r1499-p642530-front
a ten taki buduarowy
http://www.figleaves.com/uk/product.asp?product_id=EM I-E72-261&mci=&size=32c&colour= ℑ=r755-p40851-front
nawet fajny strapless jest
http://www.figleaves.com/uk/product.asp?product_id=MC-E74-164&mci=&size=32c&colour= ℑ=r3907-p327528-front#

ale ceny jak Maskaradek

Cytat:
Napisane przez olkaa_pw Pokaż wiadomość
dziękuję za radę, zwrócę na to uwagę przy następnym zakupach

yhym, jest mniejsza jakoś nie odczuwam tego odciskania, a może po prostu go nie zauważam po przeskoczeniu z 80B. być może pochodzę w nich trochę i zauważę to i owo, czego teraz jeszcze nie widzę

dziękuję za rady, teraz jadę na dzień-dwa-trzy do znajomych, ale jeszcze tu wrócę
odciskających się fiszbin na piersi raczej nie czuć, ale to nie jest zdrowe, fiszbiny mogą na coś tam uciskać i coś tam blokować ( czytałam coś o tym, ale się nie znam, więc nie pamiętam co i jak )

ja stwierdziłam, że nie mogę nosić mojej Arabelki w większe dni bo jak mi się powiększają piersi to miseczki się robią za małe i fiszbiny bardziej wjeżdżają na piersi to co ja mam teraz 28E kupować dobrze że mam też 30D

Edytowane przez simeri
Czas edycji: 2009-08-21 o 10:31
simeri jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:16.