Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-10-01, 22:29   #1471
Madelie
Zadomowienie
 
Avatar Madelie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 713
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez simeri Pokaż wiadomość
aaa, to trzeba było tak od razu 60tki są produkowane tylko dla Bravissimo i nie można ich nigdzie indziej dostać, może spróbuj 65D jeśli nie chcesz stamtąd zamawiać?
Dzięki . Jeszcze nic stamtąd nie zamawiałam, a dziewczyny pisały o jakimś strajku poczty. Chyba poczekam na grupowe zamówienie z Wizażu.
__________________
Blog podróżniczo-kulinarny dla ciekawych świata
Madelie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-01, 22:39   #1472
tesiaczek123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 31
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Dziewczyny za dwa tygodnie ide na koleżanki wesele...i będę miała suknie,w której całkowicie mam odkryte plecy aż po samą pupe i potrzebuję stanika,który będzie mało widoczny, bo przeciez bez nie pójdę Doradzcie mi coś????? Znacie jakieś stronki,gdzie mogłabym nabyć taki stanik???????
tesiaczek123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-01, 23:27   #1473
simeri
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: fotel
Wiadomości: 2 003
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez tesiaczek123 Pokaż wiadomość
Dziewczyny za dwa tygodnie ide na koleżanki wesele...i będę miała suknie,w której całkowicie mam odkryte plecy aż po samą pupe i potrzebuję stanika,który będzie mało widoczny, bo przeciez bez nie pójdę Doradzcie mi coś????? Znacie jakieś stronki,gdzie mogłabym nabyć taki stanik???????
w La senzie są różne wynalazki
http://www.lasenza.co.uk/bras/bra-so...tions-bras.htm

ja mam taki
http://www.lasenza.co.uk/bras/bra-so...4&img=se08_115
on ma silikonowy pasek z tyłu, widziałam to też u nas w La senzie

albo są też obniżacze zapięcie, takie coś jak ramiączko zapina się na brzuchu, ale do odkrytych pleców aż po pupę się raczej nie nadaje.
http://www.dopasowana.pl/product-pol...le-BT115-.html

to jest fajne
http://www.lasenza.co.uk/bras/bra-so...1&img=se08_122
i to
http://www.lasenza.co.uk/bras/bra-so...mg=s407_misc10
ale to się raczej nadaje do małego i 'samonośnego' biustu
simeri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-02, 08:07   #1474
kawaarabska
Zadomowienie
 
Avatar kawaarabska
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 972
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Dziewczyny doradźcie jaki rozmiar powinnam nosić polski i uk.
Mam ciasno 74,5 cm w obwodzie i 95 cm w staniku w biuście.

Zamówiłam w La Senza 32 F i teraz się zastanawiam czy będzie pasować
Do tej pory chodziłam 75 D, po lekturze różnych stron przerzuciłam się na 70 F, ale to chyba jeszcze nie ten rozmiar.
__________________
"Tajemnica szczęścia leży nie w posiadaniu rzeczy, ale w umiejętności rozkoszowania się nimi."

MÓJ BLOG książkowy

WYMIANKA wszystkowątek nowy
Oszczędzam i staram się nie zaglądać na wątek wspólnozakupowy
kawaarabska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-02, 08:32   #1475
kasiulkasp
Raczkowanie
 
Avatar kasiulkasp
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Sp:D
Wiadomości: 237
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

kawaarabska zawsze warto spróbować, ja też mam 70F - to angielskie właśnie 32F, La Senza jest raczej ścisła, tylko czasem ma miski mniejsze, ja mam więcej w biuście niż Ty i zamówiłam ten sam rozmiar, po prostu trzeba sprawdzać

---------- Dopisano o 09:24 ---------- Poprzedni post napisano o 09:22 ----------

Wcześniej jak się źle zmierzyłam miałam takie same wymiary, radziłabym Ci spróbować angielskie 70E(ciasne) a wtedy z polskiego wychodzi 70F ale rozmiary mogą się różnić, zależy od firmy, polskie Gaia i Kostar sa dosyć rozciągliwe...

---------- Dopisano o 09:32 ---------- Poprzedni post napisano o 09:24 ----------

Tesiaczek123 jeśli masz niedużą miskę spróbuj może silikonowego - moja siostra na imprezy nosi i sobie chwali
albo coś w tym stylu http://ekskluzywna.com.pl/Kostar_008...osz_p9999.html
http://www.femme.pl/biustonosze-spec...f0616b7e4e5291 tutaj jest sporo
__________________


kasiulkasp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-02, 08:54   #1476
kawaarabska
Zadomowienie
 
Avatar kawaarabska
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 972
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez kasiulkasp Pokaż wiadomość
kawaarabska zawsze warto spróbować, ja też mam 70F - to angielskie właśnie 32F, La Senza jest raczej ścisła, tylko czasem ma miski mniejsze, ja mam więcej w biuście niż Ty i zamówiłam ten sam rozmiar, po prostu trzeba sprawdzać

---------- Dopisano o 09:24 ---------- Poprzedni post napisano o 09:22 ----------

Wcześniej jak się źle zmierzyłam miałam takie same wymiary, radziłabym Ci spróbować angielskie 70E(ciasne) a wtedy z polskiego wychodzi 70F ale rozmiary mogą się różnić, zależy od firmy, polskie Gaia i Kostar sa dosyć rozciągliwe...

---------- Dopisano o 09:32 ---------- Poprzedni post napisano o 09:24 ----------

Tesiaczek123 jeśli masz niedużą miskę spróbuj może silikonowego - moja siostra na imprezy nosi i sobie chwali
albo coś w tym stylu http://ekskluzywna.com.pl/Kostar_008...osz_p9999.html
http://www.femme.pl/biustonosze-spec...f0616b7e4e5291 tutaj jest sporo
Właśnie listonosz przyniósł mi Debenhams 30f i przymierzyłam i wydaje mi się że jest dobry tylko jestem zapięta na ostatnią haftkę i tak na styk, nie wiem czy nie za mocno

i mam nadzieję że rozmiar mi będzie pasował, jak nie to można spodziewać się wkrótce tych biustonoszy na wymiance u mnie

A co do Kostara to wiem, dostałam 70F i chyba obwód jest za szeroki a miseczka dla mnie za mała; albo tylko to pierwsze...

I dzięki za odpowiedź zawsze co dwie głowy to nie jedna
__________________
"Tajemnica szczęścia leży nie w posiadaniu rzeczy, ale w umiejętności rozkoszowania się nimi."

MÓJ BLOG książkowy

WYMIANKA wszystkowątek nowy
Oszczędzam i staram się nie zaglądać na wątek wspólnozakupowy

Edytowane przez kawaarabska
Czas edycji: 2009-10-02 o 08:58
kawaarabska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-02, 09:00   #1477
braworka
Zakorzenienie
 
Avatar braworka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 025
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

widziałam na ebay staniki marki:Discover Mademoiselle

bardzo fajne i też wyglądają na małobiuściaste.


__________________
żegnaj Herko

braworka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-02, 09:33   #1478
simeri
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: fotel
Wiadomości: 2 003
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez kawaarabska Pokaż wiadomość
Dziewczyny doradźcie jaki rozmiar powinnam nosić polski i uk.
Mam ciasno 74,5 cm w obwodzie i 95 cm w staniku w biuście.

Zamówiłam w La Senza 32 F i teraz się zastanawiam czy będzie pasować
Do tej pory chodziłam 75 D, po lekturze różnych stron przerzuciłam się na 70 F, ale to chyba jeszcze nie ten rozmiar.
wg tabelki wychodzi brytyjskie 30FF i polskie 65I/J ze ścisłych 32E i 70G, więc możliwe że to 70F jest nadal za małe, ale rozmiar z tabelki jest tylko orientacyjny, nie uwzględnia kształtu piersi i różnic w modelach, więc jak czujesz że coś jest nie tak to przymierzaj też inne.

z La senzy 32F ma szansę pasować, bo La senza jest z reguły malomiseczkowa
simeri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-02, 09:39   #1479
kawaarabska
Zadomowienie
 
Avatar kawaarabska
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 972
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez simeri Pokaż wiadomość
wg tabelki wychodzi brytyjskie 30FF i polskie 65I/J ze ścisłych 32E i 70G, więc możliwe że to 70F jest nadal za małe, ale rozmiar z tabelki jest tylko orientacyjny, nie uwzględnia kształtu piersi i różnic w modelach, więc jak czujesz że coś jest nie tak to przymierzaj też inne.

z La senzy 32F ma szansę pasować, bo La senza jest z reguły malomiseczkowa
no miejmy nadzieję pierwsze moje zakupy w lasenza i wolałabym żeby były dobre, o ile dotrą ---- nie wiedziałam o strajku

a ten 30f gdzieś mnie uwiera, ale może nie jestem przyzwyczajona do tak wąskiego obwodu i chyba jednak miseczka za mała

a co byście proponowały dla mojej mamy nosi stanik o obwodzie 85cm, raczej powinna węższe więc pewnie ma z 82 cm pod biustem i 113 w biuście, chciałabym też jej coś zamówić bo na razie to chyba nie nosi prawidlowych biustonoszy

z góry dziękuję
__________________
"Tajemnica szczęścia leży nie w posiadaniu rzeczy, ale w umiejętności rozkoszowania się nimi."

MÓJ BLOG książkowy

WYMIANKA wszystkowątek nowy
Oszczędzam i staram się nie zaglądać na wątek wspólnozakupowy
kawaarabska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-02, 10:12   #1480
simeri
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: fotel
Wiadomości: 2 003
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez braworka Pokaż wiadomość
widziałam na ebay staniki marki:Discover Mademoiselle

bardzo fajne i też wyglądają na małobiuściaste.


jakoś do mnie nie przemawiają, większość wygląda jak z taniego burdelu takie jakieś przeładowane, nie mają delikatności Maskaradek czy elegancji Show girl, tak mi się wydaje

ten ma np stringi z dziurką


ewentualnie podoba mi się taki

simeri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-02, 10:17   #1481
Tapioka
Raczkowanie
 
Avatar Tapioka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 213
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez luizka__ Pokaż wiadomość
Dzięki za info. Ja zamówiłam jedną paczkę w sierpniu, drugą we wrześniu i na szczęście obie szybko doszły. Teraz czekam na trzecią, tylko nie wiem czy jest już wysłana. Jest to mój trzeci zakup na ebay, poprzednio za każdym razem dostawałam info, że paczkę sprzedawca wysłał, a tym razem nie, no i przy moim zamówieniu nie mam zaznaczonej ikonki wysłania.
Nie wszyscy wysyłają maile. Mój ulubiony user Chamousey nie wysyła żadnych zawiadomień, a paczki od niego/niej dochodzą szybko mimo strajku. Kupiłam w tym jego/jej ebayowym sklepie już 3 razy, ceny rewelacyjne, a staniki nowe z metkami. Nie proszę nigdy o "Signed for" bo holenderska poczta nie kradnie, i Chamousey wysyła z defaulta zwykłym "airmail small packet".
Na razie jestem z ebaya do tyłu o jedne majtasy (do Freyi Cassie) przez ten cały strajk.
Tapioka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-02, 13:38   #1482
monikakuriata
Przyczajenie
 
Avatar monikakuriata
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 29
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Znowu potrzebuje pomocy doswiadczonych uswiadomionych dziewczyn

Po zakupie mojego pierwszego dobrego biustonosza (Freyi ktora ladnie lezala choc byla nieco za duza w miseczkach ale byla okropnie niewygodna- fiszbiby mi sie wbijaly w pachy i w mostek) kupilam dwa biustonosze panche i potrzebuje waszej opinii.
Sa niesamowicie wygodne, ale czy dobre???
Jak sadzicie
Prosze o rady
monikakuriata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-02, 13:55   #1483
luizka__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 809
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez Tapioka Pokaż wiadomość
Nie wszyscy wysyłają maile. Mój ulubiony user Chamousey nie wysyła żadnych zawiadomień, a paczki od niego/niej dochodzą szybko mimo strajku. Kupiłam w tym jego/jej ebayowym sklepie już 3 razy, ceny rewelacyjne, a staniki nowe z metkami. Nie proszę nigdy o "Signed for" bo holenderska poczta nie kradnie, i Chamousey wysyła z defaulta zwykłym "airmail small packet".
Na razie jestem z ebaya do tyłu o jedne majtasy (do Freyi Cassie) przez ten cały strajk.
Dzisiaj listonosz nie przyszedł, więc czekam dalej. Jestem strasznie niecierpliwa jeśli chodzi o przesyłki stanikowe.

Cytat:
Napisane przez monikakuriata Pokaż wiadomość
Znowu potrzebuje pomocy doswiadczonych uswiadomionych dziewczyn

Po zakupie mojego pierwszego dobrego biustonosza (Freyi ktora ladnie lezala choc byla nieco za duza w miseczkach ale byla okropnie niewygodna- fiszbiby mi sie wbijaly w pachy i w mostek) kupilam dwa biustonosze panche i potrzebuje waszej opinii.
Sa niesamowicie wygodne, ale czy dobre???
Jak sadzicie
Prosze o rady
Hmm, mam wrażenie, że zakładając stanik nie powygarniałaś dokładnie biustu do miseczek . Czy zakładałaś staniki zgodnie z instrukcją?
__________________
Noszę dobrze dobrane biustonosze, a ty?
92/93/64 = 28G
luizka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-02, 14:03   #1484
monikakuriata
Przyczajenie
 
Avatar monikakuriata
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 29
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Hmmm.... wydawalo mi sie ze dobrze to zrobilam, ale nie jestem juz taka pewna, moze sprobuje jeszcze raz...
A co jest nie tak????
Na razie jestem jeszcze odrobinke zielona
monikakuriata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-02, 14:12   #1485
luizka__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 809
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

monikakuriata, najlepiej pochyl się i spróbuj powygarniać bułeczki podpachowe do miseczek. Wydaje mi się też, że w Arizie ramiączka są za nisko.
__________________
Noszę dobrze dobrane biustonosze, a ty?
92/93/64 = 28G
luizka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-02, 14:13   #1486
kawaarabska
Zadomowienie
 
Avatar kawaarabska
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 972
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Bardzo mi się podoba ten biustonosz z czerwonymi kokardkami
__________________
"Tajemnica szczęścia leży nie w posiadaniu rzeczy, ale w umiejętności rozkoszowania się nimi."

MÓJ BLOG książkowy

WYMIANKA wszystkowątek nowy
Oszczędzam i staram się nie zaglądać na wątek wspólnozakupowy
kawaarabska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-02, 14:26   #1487
monikakuriata
Przyczajenie
 
Avatar monikakuriata
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 29
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

luizka buleczki wygarniam ale i tak wylaza, zwlaszcza w tym w kropeczki.

A ramiaczka faktycznie byly za nisko w Arizie juz poprawilam- ale nie robilam juz zdjec.

Czy to ze bylaza mi te bulki to znaczy ze biustonosz jest nieodpowiedni czy po prostu trzeba czasu az piersi beda na swoim miejscu?
monikakuriata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-02, 14:39   #1488
simeri
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: fotel
Wiadomości: 2 003
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez monikakuriata Pokaż wiadomość
luizka buleczki wygarniam ale i tak wylaza, zwlaszcza w tym w kropeczki.

A ramiaczka faktycznie byly za nisko w Arizie juz poprawilam- ale nie robilam juz zdjec.

Czy to ze bylaza mi te bulki to znaczy ze biustonosz jest nieodpowiedni czy po prostu trzeba czasu az piersi beda na swoim miejscu?
bułki wyłażą, bo george jest na styk i nie ma na nie miejsca, może poluźnij trochę ramiączka (kombinacje z ramiączkami często ukrywają za duża/za małą miseczkę).

ariza wygląda jakby była trochę przyduża, ale mniejsza byłaby za mała, spróbuj częściej wygarniać, bo dopóki ciałko nie przyzwyczai się do nowego miejsca będzie uciekać.
simeri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-02, 14:59   #1489
monikakuriata
Przyczajenie
 
Avatar monikakuriata
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 29
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Dzieki Simeri

A powiedz mi jeszcze co z tym pierwszym? Odeslac czy nie? Tez mi sie wydaje ze jest na styk, ale za to bardzo wygodny, wiekszy pewnie bedzie za duzy....
Kurcze a myslalam ze z malymi cyckami jest mniejszy problem a tu sie okazuje ze wcale nie.

I mam jeszcze jedno pytanie: ktore biustonosze polecacie ale usztywniene dla malobiusciastych????
monikakuriata jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-02, 17:18   #1490
nelyen
Zadomowienie
 
Avatar nelyen
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 761
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez monikakuriata Pokaż wiadomość
Dzieki Simeri

A powiedz mi jeszcze co z tym pierwszym? Odeslac czy nie? Tez mi sie wydaje ze jest na styk, ale za to bardzo wygodny, wiekszy pewnie bedzie za duzy....
Kurcze a myslalam ze z malymi cyckami jest mniejszy problem a tu sie okazuje ze wcale nie.

I mam jeszcze jedno pytanie: ktore biustonosze polecacie ale usztywniene dla malobiusciastych????
ze sztywnych polecam bardzo cleo charlie i robyn
charliego właśnie mam na sobie - jest niesamowicie wygodny i kształt biustowi nadaje cudny
__________________
bo nie ma za małych lub za dużych piersi

Więc nie za cnoty i charakter nagrodą jest miłość i nie za posłuszeństwo ani lojalność, ale za wdzięk i niepokorność, za życie samo w sobie w całej jego oczywistości. Wielka jest bowiem w nas potrzeba kochania.

Julia Hartwig, Kot Maurycy

Edytowane przez nelyen
Czas edycji: 2009-10-02 o 17:20
nelyen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-02, 17:32   #1491
tesiaczek123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 31
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Dzięki dziewczyny za podane stronki Na pewno coś wybiorę po czym złoze zamówienie Pomyśle nad tym sylikonowym Jeszcze raz dzięki!!!
tesiaczek123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-02, 18:27   #1492
solange421
Zakorzenienie
 
Avatar solange421
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 726
GG do solange421 Wyślij wiadomość przez MSN do solange421 Send a message via Skype™ to solange421
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Prosiłabym o radę
Zamówiłam Panache Cleo Bobbie 34GG, ale miski są za duże, a jeśli chodzi o obwód to wydaje się dobry, ale juz przy przymierzaniu zapięłam się na ostatnią haftkę, więc nie wiem czy nie wziąść też mniejszego obwodu, bo pewnie się jeszcze rozciągnie
Więc nie wiem teraz czy zamienić na 34G, czy może na 32H? A może 32GG?
solange421 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-02, 19:57   #1493
*kasieńka*
Zadomowienie
 
Avatar *kasieńka*
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: podlublin :)
Wiadomości: 1 039
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

solange421 32GG będzie w miseczkach mniejsze od 34GG, więc jeśli to 34GG jest za duże tylko trochę, to stawiam, że 32GG będzie ok Jeśli jest dużo za duże, to może nawet 32G.
__________________

*kasieńka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-02, 20:08   #1494
solange421
Zakorzenienie
 
Avatar solange421
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 726
GG do solange421 Wyślij wiadomość przez MSN do solange421 Send a message via Skype™ to solange421
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez *kasieńka* Pokaż wiadomość
solange421 32GG będzie w miseczkach mniejsze od 34GG, więc jeśli to 34GG jest za duże tylko trochę, to stawiam, że 32GG będzie ok Jeśli jest dużo za duże, to może nawet 32G.
ale raczej odpowiednikiem 34G jest 32H?
No nie wiem, czy te 32GG nie byłoby za małe i do tego za ciasne w obwodzie, bo mniejsza miska
ale dzięki, poczekam jeszcze na czyjąś wypowiedź i zdecyduję
solange421 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-02, 20:17   #1495
*kasieńka*
Zadomowienie
 
Avatar *kasieńka*
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: podlublin :)
Wiadomości: 1 039
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

solange421 różnie bywa - teoretycznie odpowiednikiem 34GG jest 32H, ale skoro piszesz, że 34GG jest za duże, to 32H też będzie za duże w misce - dlatego poradziłam Ci spróbować 32GG
A najlepiej podaj swoje wymiary - ile pod biustem i w biuście?
__________________

*kasieńka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-02, 20:35   #1496
monikakuriata
Przyczajenie
 
Avatar monikakuriata
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 29
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

nelyen dzieki

a moglabys mi podac choc jedna stronke gdzie moge taki znalezc?
Bo szukam i szukam ale wszedzie gdzie znajduje Panache to nie ma tych modeli
monikakuriata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-02, 20:56   #1497
nelyen
Zadomowienie
 
Avatar nelyen
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 761
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez monikakuriata Pokaż wiadomość
nelyen dzieki

a moglabys mi podac choc jedna stronke gdzie moge taki znalezc?
Bo szukam i szukam ale wszedzie gdzie znajduje Panache to nie ma tych modeli
to zależy jaki rozmiar
na dopasowanej jest jeszcze wyprzedaż, zobacz sklepy z Twojej okolicy http://stanikowamapa.prv.pl/ i internetowe podane w pierwszym poście
__________________
bo nie ma za małych lub za dużych piersi

Więc nie za cnoty i charakter nagrodą jest miłość i nie za posłuszeństwo ani lojalność, ale za wdzięk i niepokorność, za życie samo w sobie w całej jego oczywistości. Wielka jest bowiem w nas potrzeba kochania.

Julia Hartwig, Kot Maurycy
nelyen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-02, 21:23   #1498
braworka
Zakorzenienie
 
Avatar braworka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 025
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

FREYA "MIMI" BLACK BRA 30E

hej chciałam kupić ten stanik, ale nosze 65 dd i boje sie że będzie za duży, czy któras miała z nim styczność??

simeri ten 2 co wkleiłas też mi się podoba,one wyglądają na dość niskie, mało zabudowane. Chętnie bym kupiła i pomierzyła. bardziej mi się podobają niż różowe Pancze cleo.
podobne staniki ma też Elle Macpherson, nisko zabudowane.
Wiadomo że sa modela fajniejsze i gorsze, dla każdego coś
__________________
żegnaj Herko

braworka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-02, 21:39   #1499
monikakuriata
Przyczajenie
 
Avatar monikakuriata
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 29
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Zakochalam sie w tym:
http://www.intimo4you.com/_,k11/Bius..._800,t620.html

i w tym:
http://www.intimo4you.com/_,k11/Bius..._Gum,t673.html


co o nich myslicie???
monikakuriata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-02, 22:31   #1500
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez monikakuriata Pokaż wiadomość
że mają bardzo rzadko spotykane rozmiary.
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:04.