Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-10-18, 12:33   #1771
monikakuriata
Przyczajenie
 
Avatar monikakuriata
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 29
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

I jeszcze jedno ostatnie pytanie.

Jesli sie okaze ze nie jest odpowiedni (boje sie o te wymiary) to bede mogla go odeslac?
monikakuriata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-18, 12:44   #1772
kamilcura
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 13
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

69/79
?????
kamilcura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-18, 13:03   #1773
wdowa_po_leninie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 422
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez nicko Pokaż wiadomość
Ale na mniejszych piersiach też sie sprawdza, widziałaś jak leży w rozmiarze 65d, a dziewczyna ma w biuście tyle co, ja, widziałaś, jest tam twój komentarz, ale przypomnę:
http://balkonetka.pl/katalog/bra/pour-moi-opium-18
Nie wiem jak ona to zrobiła, na mnie miska d na 100% będzie za duża.
A popatrz na to cudeńko:
http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=776144704
tak, pamiętam ale widziałam też ostatnio dodane 65C z wymiarami prawie jak moje i już nie było takiego wow - więc jak widać bardzo dużo zależy od piersi, ich kształtu itp ja znam swoje maluszki i raczej nie dadzą ciekawego efektu w tym modelu (ale i tak go pewnie wypróbuję bo mylić się jest rzeczą ludzką :P i byłabym bardzo szczęśliwa gdybym w tym błędzie była)

ten panache też łaaadny, ale niestety drogi i mnie na niego nie stać
póki co mam stanikowy zastój, po ostatnim zakupie żelka muszę zregenerować portfel i rozejrzeć się za jakimś czarnym staniorem bo takiego jeszcze nie posiadam o dziwo
__________________

wdowa_po_leninie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-18, 13:17   #1774
*kasieńka*
Zadomowienie
 
Avatar *kasieńka*
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: podlublin :)
Wiadomości: 1 039
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez monikakuriata Pokaż wiadomość
I jeszcze jedno ostatnie pytanie.

Jesli sie okaze ze nie jest odpowiedni (boje sie o te wymiary) to bede mogla go odeslac?
Tak, oczywiście - w regulaminie jest wszystko opisane odnośnie zwrotów i wymian
__________________

*kasieńka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-18, 13:38   #1775
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez kamilcura Pokaż wiadomość
69/79
?????
Pytasz o rozmiar?
Znając tylko dwa wymiary ciężko określić. Mierzyłaś się pod biustem ciasno czy luźno?
A w biuście jak?

W każdym razie myślę, że możesz próbować rozmiarów 60D i 65C lub okolicznych.
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-18, 14:10   #1776
Tapioka
Raczkowanie
 
Avatar Tapioka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 213
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

No, no, no, te nowe Effuniaki całkiem całkiem, jeansowy mi się bardzo podoba. Może się skuszę, nie miałam jeszcze nigdy Effuniaka, bo odstraszał mnie sposób ich zakupu w Szufladzie: ja ten rocznik co pamięta, jak mama pożyczała mnie koleżankom do "pokazania dziecka" bo rzucili akurat na sklep lizaki reglamentowane i trzeba było udowadniać, że się dzieci ma, żeby naród z kolejki nie wypchnął...
Jeśli będą w normalnym sklepie internetowym, to czemu nie?
Tapioka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-18, 14:36   #1777
Pavlinecka_21
Zakorzenienie
 
Avatar Pavlinecka_21
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: PodLasie albo i dalej
Wiadomości: 7 662
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

A ja z pytaniem : Dobry on czy nie?

Z jednej strony nic mi górą nie wyłazi, nawet jak się wyprostuję, z drugiej strony to "coś" pod pachą, którego za żadne skarby się pozbyć nie mogę...

Jak myślicie?
Pavlinecka_21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-18, 14:39   #1778
aniolusiek_
Zakorzenienie
 
Avatar aniolusiek_
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 690
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

są zdjęcia dwóch nowych kolorów z effuniaka, czerwonego i fioletowego

a na all dopasowana sprzedaje resztki effuniaków za 50zł, moim zdaniem zrobili trochę beznadziejny interes z tym skupowaniem końcówki kolekcji, bo na początku to większość osób rzucała się na cokolwiek, a teraz jak weszły zapowiedzi nowej kolekcji to dziewczyny wolą poczekać i kupić sobie jesienne zestawy niż tamte
tak przynajmniej mi się wydaje
__________________


Edytowane przez aniolusiek_
Czas edycji: 2009-10-18 o 15:02
aniolusiek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-18, 14:54   #1779
monikakuriata
Przyczajenie
 
Avatar monikakuriata
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 29
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Wiec
zamowienie zlozylam, przelew poszedl

Nie wiem jak szybko pieniadze pojawia sie na Waszym koncie, a zalezy mi na tym aby juz jutro biustonosz zostal wyslany
Czy moge wyslac na maila potwierdzenie ze z mojego konta internetowego (bank bzwbk) pieniadze zostaly juz przelane?
Nie wiem czy dobrz to wytlumaczylam, w kazdym razie chcialabym przeslac dowod ze pieniadze poszly i zeby jutro przesylka zostala wyslana
monikakuriata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-18, 15:15   #1780
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez Pavlinecka_21 Pokaż wiadomość
A ja z pytaniem : Dobry on czy nie?

Z jednej strony nic mi górą nie wyłazi, nawet jak się wyprostuję, z drugiej strony to "coś" pod pachą, którego za żadne skarby się pozbyć nie mogę...

Jak myślicie?
No właśnie to coś pod pachą nie wygląda estetycznie - próbowałaś wygarnąć to i umieścić w miseczce? Też mam z tym problem... próbowałaś większej miseczki??
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-18, 15:30   #1781
Pavlinecka_21
Zakorzenienie
 
Avatar Pavlinecka_21
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: PodLasie albo i dalej
Wiadomości: 7 662
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez Astro Pokaż wiadomość
No właśnie to coś pod pachą nie wygląda estetycznie - próbowałaś wygarnąć to i umieścić w miseczce? Też mam z tym problem... próbowałaś większej miseczki??
Próbowałam, próbowałam, ale to chyba jest tam już na stałe Nawet nie o to chodzi, że się nie mieści, tylko, że nie ma sposobu, żeby to tam utrzymać. W Pour Moi nie widzę tego efektu, ale tylko dlatego, że to push-up i miska sięga wyżej, chyba po prostu to zasłania...

Z tego modelu nie próbowałam, nabyłam go za jakieś 5F w ogromnej przecenie i nie było już wyboru. Ogólnie większą miskę przymierzałam, jak mamie kupowałam, z tym, że ona ma już większy obwód, nie ściska tak ciała i to coś nie wyłazi, ale też piersi nie trzyma na długo na miejscu.

A może się łapię za obwód zbyt mały? Znaczy to niby 30C jest, ale b ścisłe.

Edytowane przez Pavlinecka_21
Czas edycji: 2009-10-18 o 15:32 Powód: skleroza
Pavlinecka_21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-18, 15:39   #1782
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

witam,

szukam biustonosza z odpinanymi ramiaczkami, pod sukienke bez ramiaczek, najlepiej nisko zabudowany żeby nie byl widoczny przy tej sukience (jestem niska - 160cm)
na szybko, i cos taniego, na allegro nic takiego nie znalazlam tylko: http://www.allegro.pl/item784104996_...renna_65d.html taki, ale nie wiem jak z rozmiarowka, jesli nie jest małomiseczkowy to pewnie bedzie za duzy

z Cleo nosze 60D - jest na styk, troche za maly
mam żelika z Pour Moi - 65D - jak chodze jest dobry, jak sie poloze to jednak odstaje

znacie cos takiego?? Chodzi mi o push up i o usztywniany, bo np w Cleo ktory jest miekki, przezorczysty jestem bardzo płaska a chce zeby byl tani bo wkoncu to stanik na raz i do jednej sukienki, i cos ladnego -sexownego
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-18, 16:15   #1783
nicko
Zadomowienie
 
Avatar nicko
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 752
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez Pavlinecka_21 Pokaż wiadomość
A ja z pytaniem : Dobry on czy nie?

Z jednej strony nic mi górą nie wyłazi, nawet jak się wyprostuję, z drugiej strony to "coś" pod pachą, którego za żadne skarby się pozbyć nie mogę...

Jak myślicie?
A co to za stanik wogóle? Mi on przypomina moją mokke z kostara i według mnie ten stanik nic nie robi z piersiami, pewnie nawet ich nie podtrzymuje, na pierwszym zdjęciu wygląda jakby miska była za mała i pierś się nie mieściła i nie wiem czy obwód nie za ciasny, bo robią się ,,skrzydełka,, dla porównania mój kostar:
http://balkonetka.pl/katalog/bra/kostar-054mocca
nicko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-18, 16:22   #1784
Pavlinecka_21
Zakorzenienie
 
Avatar Pavlinecka_21
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: PodLasie albo i dalej
Wiadomości: 7 662
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez nicko Pokaż wiadomość
A co to za stanik wogóle? Mi on przypomina moją mokke z kostara i według mnie ten stanik nic nie robi z piersiami, pewnie nawet ich nie podtrzymuje, na pierwszym zdjęciu wygląda jakby miska była za mała i pierś się nie mieściła i nie wiem czy obwód nie za ciasny, bo robią się ,,skrzydełka,, dla porównania mój kostar:
http://balkonetka.pl/katalog/bra/kostar-054mocca
To Elle MacPherson jakimś tam model właśnie ten obwód też mnie niepokoi, zważywszy, że ja mam 66 pod biustem, a to jest 65C i niby powinnam nosić 60. Chociaż 60 żadnej nie mam i nie mam porównania.
I też mi się właśnie wydaje, że nic mi nie robi z biustem, bo go nawet nie wygarnę do tych misek dokładnie - nie chce się tam trzymać.

No nic, tak czy siak to mój jedyny cienki biustonosz,nie jestem przyzwyczajona do czegoś, co nie udaje biustu, ale na pewno zostanie w mojej sypialni

A ja będę szukać sobie jakiegoś prezentu pod choinkę, już nie wiem w jakim rozmiarze

EDIT: Ale ten M&S jest śliczny! Ja takie mamie kupuję, z tym, że 65 w obwodzie. Nie wiedziałam nawet, że robią 60! Chyba sobie poszukam

Edytowane przez Pavlinecka_21
Czas edycji: 2009-10-18 o 16:25
Pavlinecka_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-18, 16:53   #1785
*kasieńka*
Zadomowienie
 
Avatar *kasieńka*
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: podlublin :)
Wiadomości: 1 039
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez monikakuriata Pokaż wiadomość
Wiec
zamowienie zlozylam, przelew poszedl

Nie wiem jak szybko pieniadze pojawia sie na Waszym koncie, a zalezy mi na tym aby juz jutro biustonosz zostal wyslany
Czy moge wyslac na maila potwierdzenie ze z mojego konta internetowego (bank bzwbk) pieniadze zostaly juz przelane?
Nie wiem czy dobrz to wytlumaczylam, w kazdym razie chcialabym przeslac dowod ze pieniadze poszly i zeby jutro przesylka zostala wyslana
przelew powinien jutro być zaksięgowany, nie mart się, jutro wyślemy przesyłkę
__________________

*kasieńka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-18, 17:30   #1786
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Pavlinecka- jak dla mnie to właśnie zbyt ciasny obwód nie dość, że spłaszcza miskę, bo ją ciągnie na boki, to jeszcze powoduje zgniatanie tego ciała pod pachami.
Spróbuj założyć przedłużkę, może okazać się, że nagle i miska nie tnie piersi (bo teraz widać lekkie buły) i może ułoży się lepiej
Elle ma bardzo ścisłe obwody, nie ma co u niej zaniżać w większości przypadków.
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-18, 21:39   #1787
Tapioka
Raczkowanie
 
Avatar Tapioka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 213
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Mi się wydaje Pavlinecko za mały, bo tak jakby nie obejmuje Ci całych piersi i na jednej fotce widzę bułkę nad miską. Z drugiej strony, te wałki pod pachą to moim zdaniem nie jest żaden powód do paniki. Przecież pod pachą i koło pachy musi być skóra, żeby człowiek był w stanie ręce podnieść! Ja mam w każdym staniku takie wałeczki nie do zgarnięcia, ale przecież jak ruszam ręką to ta skóra jest mi niezbędna - mam wysoko biust z natury i zabudowane staniki robią mi takie coś (czego nie robiły mi sutkozakrywacze, bo wędrowały swobodnie wokół klaty )
Tapioka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-18, 23:09   #1788
monikakuriata
Przyczajenie
 
Avatar monikakuriata
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 29
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Ok
dzieki kasienka
monikakuriata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-18, 23:37   #1789
neroza
Zadomowienie
 
Avatar neroza
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 385
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cześć Dziewczyny, słyszałyście może coś odnośnie firmy Dama Kier? Bo widze że mają dosyć ścisłe obwody próbowałyście?
__________________
neroza jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-19, 08:55   #1790
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

A ja ciągle czekam na moją Indię.Wysłali w ubiegły piątek a jej nadal nie ma,mam nadzieję że odpukać tfu tfu nikt jej nie zagarnął na poczcie.Taką mam ochotę już ją ponosić
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-19, 09:56   #1791
Pavlinecka_21
Zakorzenienie
 
Avatar Pavlinecka_21
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: PodLasie albo i dalej
Wiadomości: 7 662
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez Jelonek Pokaż wiadomość
Pavlinecka- jak dla mnie to właśnie zbyt ciasny obwód nie dość, że spłaszcza miskę, bo ją ciągnie na boki, to jeszcze powoduje zgniatanie tego ciała pod pachami.
Spróbuj założyć przedłużkę, może okazać się, że nagle i miska nie tnie piersi (bo teraz widać lekkie buły) i może ułoży się lepiej
Elle ma bardzo ścisłe obwody, nie ma co u niej zaniżać w większości przypadków.
Tak, ale ja mam go zapiętego na ostatnią haftkę i jeszcze spokojnie włożę dłoń pod obwód. Jak zapinam na pierwszą (dziś próbowałam), to owszem, nie ma tego efektu tak widocznego, ale pierś zwiewa z miski po kilku ruchach.

Dla przykładu powiem, że mam biustonosz z czasów niewiedzy, był to jakiś 70B, który podszyłam gumką i zmieniłam druty i który jest naprawdę węższy od tego, a nie robi mi czegoś takiego.

Najwyraźniej to nie model dla mnie.

Cytat:
Napisane przez Tapioka Pokaż wiadomość
(czego nie robiły mi sutkozakrywacze, bo wędrowały swobodnie wokół klaty )
hehe, no tak, tak to z nimi bywało...ech, człowiek podnosił ręce a stanik znajdował się już prawie pod szyją...

Znalazłam okazyjnie na al lemon sorbet 60D, brać czy nie brać? (pewnie już go nie będzie zanim się zdecyduje...). Boję się, że może być za duży w misce...
Pavlinecka_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-19, 12:53   #1792
poison.iv
Wtajemniczenie
 
Avatar poison.iv
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 465
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez Pavlinecka_21 Pokaż wiadomość
Znalazłam okazyjnie na al lemon sorbet 60D, brać czy nie brać? (pewnie już go nie będzie zanim się zdecyduje...). Boję się, że może być za duży w misce...
Za duży nie będzie na pewno. On ma naprawdę małe miski
poison.iv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-19, 13:01   #1793
Pavlinecka_21
Zakorzenienie
 
Avatar Pavlinecka_21
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: PodLasie albo i dalej
Wiadomości: 7 662
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez poison.iv Pokaż wiadomość
Za duży nie będzie na pewno. On ma naprawdę małe miski
A on coś robi? Trzyma biust dobrze? podnosi? czy ładnie ubiera? Czytałam o nim w sumie na balkonetce ale dalej nie mogę wyrobić sobie zdania..
Pavlinecka_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-19, 13:45   #1794
urojona
Raczkowanie
 
Avatar urojona
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 370
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez Pavlinecka_21 Pokaż wiadomość
A on coś robi? Trzyma biust dobrze? podnosi? czy ładnie ubiera? Czytałam o nim w sumie na balkonetce ale dalej nie mogę wyrobić sobie zdania..
Mam lemon sorbet to się wypowiem Strasznie rozciągliwy, brałam wg strony mileny i stawiam, że minimum o miskę za mały, mi zbliża piersi całkiem ładnie i trochę unosi, ale pod bluzki inne niż z dekoltem się nie nadaje, bo brzydki kształt, no i strasznie się wybrudził i materiał się zrobił nieciekawy, mimo, że intensywnie używałam trochę ponad miesiąc i porządnie prałam
__________________
urojona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-19, 13:52   #1795
Pavlinecka_21
Zakorzenienie
 
Avatar Pavlinecka_21
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: PodLasie albo i dalej
Wiadomości: 7 662
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez urojona Pokaż wiadomość
Mam lemon sorbet to się wypowiem Strasznie rozciągliwy, brałam wg strony mileny i stawiam, że minimum o miskę za mały, mi zbliża piersi całkiem ładnie i trochę unosi, ale pod bluzki inne niż z dekoltem się nie nadaje, bo brzydki kształt, no i strasznie się wybrudził i materiał się zrobił nieciekawy, mimo, że intensywnie używałam trochę ponad miesiąc i porządnie prałam
Aj, chyba w takim razie zbiorę więcej pieniędzy i kupię coś porządnego a przynajmniej ślicznego w przyszłym miesiącu
Pavlinecka_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-19, 14:04   #1796
wdowa_po_leninie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 422
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez urojona Pokaż wiadomość
Mam lemon sorbet to się wypowiem Strasznie rozciągliwy, brałam wg strony mileny i stawiam, że minimum o miskę za mały, mi zbliża piersi całkiem ładnie i trochę unosi, ale pod bluzki inne niż z dekoltem się nie nadaje, bo brzydki kształt, no i strasznie się wybrudził i materiał się zrobił nieciekawy, mimo, że intensywnie używałam trochę ponad miesiąc i porządnie prałam
co do rozciągliwości się zgodzę, ale z miską u mnie było zupełnie inaczej, brałam zgodnie z tabelą mileny i był, na moje oko, o miskę za duży tak samo z materiałem, mam go dobre pół roku jak się nie mylę i materiał nadal jest ok moim zdaniem, prawie jak przy zakupie- naprawdę! (piorę często i często noszę obecnie)
__________________

wdowa_po_leninie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-19, 14:59   #1797
poison.iv
Wtajemniczenie
 
Avatar poison.iv
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 465
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Lemon Sorbet ma nisko zabudowane boczki, więc tak świetnie biustu nie trzyma, ale źle też nie jest. Był to mój pierwszy stanik po uświadomieniu, więc w porównaniu z poprzednimi, to w ogóle był super. Na początku faktycznie kształt był trochę dziwny, ale szybko się ułożył do piersi i teraz jest ok. Nie zauważyłam żeby się jakoś bardzo rozciągnął a nosiłam go bardzo często, ale ja chyba mam z nowszej serii zapinany na 2 haftki z trzystopniwą regulacją.(po 3 miesiącach noszenia w spoczynku ma 58cm. maksymalnie rozciągnięty 75cm. i więcej się nie da) Teraz zakładam go tylko pod jasne bluzki, bo to mój jedyny jasny stanik. Mam wrażenie, że jest na mnie odrobinkę przymały, zwłaszcza w górce rozmiarowej.
A włśnie denerwują mnie w nim za krótkie fiszbiny, znaczy są krótsze niż kanalik i muszę je przepychać z mostka pod pachę, bo inaczej mnie trochę uwiera, w jednym miejscu.
poison.iv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-19, 16:11   #1798
joannaf11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5
GG do joannaf11
Smile Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Witam serecznie
Mam pytanko..wiecie moze gdzie moge kupic w TARNOWIE lub Krakowie biustonosze brytyjskie?? Z tego co sie mierzylam to pod biustem ciasno mam 68, a w biuscie bez stanika ok 77. Z tego wynika za mam romzmiar 60 D?

http://www.body.sklep.pl/product-pol...rno-Black.html

Zastaniawiam sie tez czy zamowic sobie ten biustonosz, ale nie wiem czy bedzie dobry ( nigdy nbie noslam takich rozmiarowek, zwlaszcza pod biustem 60- tylko nieszczesne 70A ).
Jeśli tylko wiedzie gdzie moge kupic takie biustonosze w Tarnowie to prosze piszcie, bardzo mi zalezy na tym
__________________
JoaNNa
joannaf11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-19, 16:35   #1799
nicko
Zadomowienie
 
Avatar nicko
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 752
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

joanna na 77cm w biuście to raczej miska c lub b, a co do tego stanika to moim zdaniem nie jest to najlepszy wybór dla małobiuściastych, może dekolt robi ładny, ale zasłoni ci pół klatki piersiowej, szkoda przykrywać biuścik takimi talerzami.
nicko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-19, 18:32   #1800
joannaf11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5
GG do joannaf11
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

W sumie racja :/
A co sadzisz o tym Nicko, tylko ze to jest polska rozmiarówka??:

http://alejka.pl/mortes-biustonosz-push-up-626.html

http://www.4zmysly.pl/art/57/

Wychodzi na to ze wtedy mialabym 65A ?
__________________
JoaNNa
joannaf11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:43.