nosek- gdzie szukać? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-24, 00:59   #91
Yuyja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5
Dot.: nosek- gdzie szukać?

Cytat:
Napisane przez kiss-the-sky Pokaż wiadomość
Trudno mi uwierzyć w powyższa wypowiedź ponieważ dr Chiciak wykonał u mnie operacje korekcji nosa ponad 3 lata temu do dnia dzisiejszego jestem bardzo zadowolona z efektów operacji. Nos jest kształtny, idealnie pasuje do mojej twarzy, żadnych poważnych komplikacji w trakcie i po zabiegu. Co więcej, pół roku temu wróciłam do dr Chiciaka na kolejną operację, tym razem liposukcję i również jestem bardzo zadowolona z jej efektów. Dr Chiciak był jeszcze milszy niż przy pierwszej operacji. Nie złościł się nawet kiedy moi rodzice spóźnili się do szpitala i musiał czekać za pieniędzmi które mieli mu dowieźć. Dodatkowo moge powiedzieć, iż bardzo troszczył się o losy dziewczyny która leżała ze mna na sali i poddawała sie operacji powiększenia jedenj piersi po mastektomii. Fakt,przyznaje przy pierwszej konsultacji przy operacji nosa dr Chiciak nie wywarł na mnie dużego wrażenia bo podchodził do tego bardzo powierzchownie i niechętnie odpowiadał na pytania. Do tego wtrącał niepotrzebnie swoje prywatne historie życiowe zamiast interespwać się pacjentem. Jednak nie żałuje decyzji i myśle że gdybym kiedykolwiek miała się zdecydować na jakąkolwiek 3cią już operacje plastyczną to mimo trudnego charakteru doktora zdecydowałabym sie na niego.

To możesz mi powiedzieć jaką miała bym korzyść z pisania w negatywny sposób o doktorze Chiciaku? Aktualnie ten człowiek nie ma na moje życie wpływu, ale ma na życie innych osób, które chcą się podjąć u niego operacji. Nie jestem tutaj od szykanowania. Gdyby zrobił mi prawidłowo operację z zadowalającym efektem i bez żadnych powikłań, z kulturą i jakimkolwiek szacunkiem do mnie jako do pacjentki, pewnie sama na tym forum chwaliłabym go pod Niebiosa. Nie wiem czemu, mam niejasne przeczucie, że post powyżej napisała osoba z jego otoczenia w ramach reklamy i odbudowania wizerunku co już niejednokrotnie można było spotkać na różnych forach...
Pozdrawiam
Yuyja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 13:21   #92
kiss-the-sky
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6
Dot.: nosek- gdzie szukać?

Zapewne moje tłumaczenie iż nie jestem jak to nazwałaś z otoczenia dr Chciaka pewnie Cie nie przekona ale pamiętam jeszcze jak dziś kiedy 3 lata temu wyszukiwałam w internecie informacje na jego temat i byłam przerażona. W sumie miałam trafic do dr Skupina ale pani w rejestracji się ponoć pomyliła i dopiero na miejscu sie dowiedziałam ze czeka mnie wizyka u dr Chiciaka którego wogóle nie znałam. Do tego te wypowiedzi na jego temat, ale byłam tak zdesperowana ze poszłam na całośc. Moja koleżanka również sie u niego operowała i jest bardzo zadowolona. Współczuje Ci sytuacji w której sie znalazłaś, bo gdybym była na Twoim miejscu to napewno wieszałabym na nim wszystkie psy jednak trzeba wziać pod uwagę że nie każda operacja jest w 100%udana , nie każdego idzie zadowolić a dr jak każdy inny człowiek jest omylny i popełnia błędy. Mimo iż pewnie odbierzesz to jako nieszczere ale życzę szybkiego powrotu do zdrowia. A jeśli masz wystarczajaca dużo odwagi i wytrwałości to podaj go do sądu!!!
kiss-the-sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-12, 19:48   #93
kudliczek
Rozeznanie
 
Avatar kudliczek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 608
Dot.: nosek- gdzie szukać?

ile kosztuje obecnie korekta nosa u Dr Skupina? orientujecie sie?
kudliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-05, 13:05   #94
Tkomas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 1
Dot.: nosek- gdzie szukać?

hmm

Edytowane przez Tkomas
Czas edycji: 2014-01-14 o 12:58
Tkomas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:14.