Ciąża a petting? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-07-31, 22:43   #31
Myrthle
Przyczajenie
 
Avatar Myrthle
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 15
Dot.: Ciąża a petting?

Cytat:
Napisane przez Alkiii123 Pokaż wiadomość
witam mam pytanie i bardzo prosze o szybką odpowiedz. Ostatnio byłam z chłopakiem miał wytrysk na moja reke poczym wytarłam ją chusteczka. :/ Bylismy przez cały czas na swiezym powietrzu. Jakieś 2/ 2,5 godz po tym włozyłam sobie palec do pochwy. Niestety zapomniałam umyc rąk boje sie że plemniki mogły przeżyć przez ten czas. Dotykałam w tym czasie gleby, traw, włosów, drzwi itp.

od tego czasu bardzo sie stresuje i boje ze moge być w ciaży. Mineło 3 dni mam ból głowy i podbrzusza czesciej chodze do toalety
Bardzo proszę o waszą opinie! Bedę wdzieczna ciezko zyc w tej niepewności
Po pierwsze to jestem w szoku, że można pakować brudne paluchy do pochwy... trawa, drzwi oraz gleba to siedlisko bakterii. Na przeciętnej klamce jest ok. 30x więcej bakterii niż na desce klozetowej. Na bank masz jakąś infekcję, leć do gina.
Moim zdaniem jesteś zbyt młoda na seks i petting. Jeśli tak bardzo obawiasz się ciąży, to jesteś jeszcze niedojrzała. Jeśli jest się gotowym na seks, to jest się też gotowym na jego konsekwencje.

---------- Dopisano o 22:43 ---------- Poprzedni post napisano o 22:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Adrianna_8 Pokaż wiadomość
Jeny. By doszlo do zaplodnienia penis musi byc W POCHWIE, sperma musi byc GLEBOKO w pochwie. Musza to byc dni plodne, a dokladnie 24h kiedy jest jajeczko. W pozostale dni w pochwie jest zbyt "kwasno", nie ma gestego przypominajacego kurze bialko sluzu, ktory pomaga w zaplodnieniu, wiec plemniory gina gdzies w macicy!!!!!!!! Koniec kropka. Zadne pettingi, sperma na palcach, na chusteczce. PENIS W POCHWIE!!!!!

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Bzdura bzdurę bzdurą pogania. Aby doszło do zapłodnienia, PLEMNIK musi mieć kontakt z KOMÓRKĄ JAJOWĄ. Dni płodne są na 1 dzień przed owulacją oraz ok. 5-7 dni po. Plemniki w środowisku sprzyjającym, jakim jest jama macicy, są w stanie przeżyć nawet 8 dni. Wystarczy, że członek zostanie wprowadzony do pochwy bez prezerwatywy, i preejakulat dostanie się do wnętrza, i już mamy ciążę. To mit, że plemniki giną w ph pochwy - preejakulat zobojętnia ph pochwy, przez co plemniki mają wolną drogę. Moja pani profesor (kształcę się na ginekologa) miała milion przypadków, gdzie wytrysk nastąpił np. na brzuch lub genitalia, i plemniki zostały wprowadzone do pochwy w ten sposób. To samo z seksem przerywanym, było chyba z milion pacjentek, które były pewne, że ich partner nie miał wytrysku w pochwie, a ciąża była.

Akurat w przypadku autorki ciąża i tak nie jest możliwa, bo po 2h wszelkie plemniki zginęły na jej rękach. Plemnik jest w stanie przeżyć do 72h poza pochwą, ale tylko i wyłącznie w dużej kałuży spermy lub w jakimś naczyniu. Nie na dłoni.
Myrthle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-01, 18:09   #32
201612142156
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 7
Dot.: Ciąża a petting?

A mam jeszcze jedno pytanie.

Jestem w 11 dniu cyklu i zauważyłam na swoich majtkach wielka plamę śluzu. Takiego żółto białego. Metny, taki trochę glutowaty. Ztarlam to chusteczką i gdy zaczęłam się podpierać zobaczyłam że ten śluz kuzyna papierze toaletowym był bardziej przeźroczysty. Już bardziej rozciągliwy. Czy to normalne? Wczoraj wierzyłam temperaturę i miałam 36.5°

Zaznaczam że wcześniej miałam suche dni.

---------- Dopisano o 18:09 ---------- Poprzedni post napisano o 18:05 ----------

Wybaczcie, tam miało być "podcierać" oraz "na papierze toaletowym"

Autokorekta w telefonie robi swoje :
201612142156 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-01, 18:12   #33
Myrthle
Przyczajenie
 
Avatar Myrthle
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 15
Dot.: Ciąża a petting?

Cytat:
Napisane przez Zagubiona9912 Pokaż wiadomość
A mam jeszcze jedno pytanie.

Jestem w 11 dniu cyklu i zauważyłam na swoich majtkach wielka plamę śluzu. Takiego żółto białego. Metny, taki trochę glutowaty. Ztarlam to chusteczką i gdy zaczęłam się podpierać zobaczyłam że ten śluz kuzyna papierze toaletowym był bardziej przeźroczysty. Już bardziej rozciągliwy. Czy to normalne? Wczoraj wierzyłam temperaturę i miałam 36.5°

Zaznaczam że wcześniej miałam suche dni.

---------- Dopisano o 18:09 ---------- Poprzedni post napisano o 18:05 ----------

Wybaczcie, tam miało być "podcierać" oraz "na papierze toaletowym"

Autokorekta w telefonie robi swoje :
W 11 dniu cyklu raczej nie powinno takiego być, jest to śluz, który zazwyczaj widać na kilka dni przed okresem.
Może to być: grzybica pochwy (jaki zapach ma ten śluz?) lub resztki spermy partnera, które właśnie tak wyglądają po paru dniach.
Chociaż niektóre kobiety mają taki śluz na 2-5 dni po miesiączce, ale to wszystko zależy od organizmu.

A ten rozciągliwy i przeźroczysty może oznaczać owulację, podniecenie seksualne lub po prostu zmianę śluzu w cyklu. Jest to zupełnie normalne.
Śluz po jakimś czasie przebywania na majtkach robi się bardziej zwarty, więc równie dobrze mógł to być śluz stary i świeży. Polecam noszenie wkładek

Edytowane przez Myrthle
Czas edycji: 2016-08-01 o 18:14
Myrthle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-01, 18:32   #34
201612142156
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 7
Dot.: Ciąża a petting?

No gdy nie współżylam z partnerem. To na pewno odpada.

Ten sluz pojawiał się już wcześniej po zakonczonej miesiączce ale nie brałam tego nigdy jako coś co może być groźne. A czy taka grzybica może.być powodem bólu podbrzusza (okolice macicy, jajników) który dokucza mi już od kilku dni?
201612142156 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-01, 19:22   #35
Girlx1234
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 59
Dot.: Ciąża a petting?

Cytat:
Napisane przez Zagubiona9912 Pokaż wiadomość
No gdy nie współżylam z partnerem. To na pewno odpada.

Ten sluz pojawiał się już wcześniej po zakonczonej miesiączce ale nie brałam tego nigdy jako coś co może być groźne. A czy taka grzybica może.być powodem bólu podbrzusza (okolice macicy, jajników) który dokucza mi już od kilku dni?
Może być też od grzybicy.. U mnie tak pojawiał bóle podbrzusza, dużo wydzieliny oraz swędziało aż było do nie wytrzymania. Na pewno nie myśl że jesteś w ciąży bo NIE MA MOŻLIWOŚCI !!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Girlx1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-01, 19:56   #36
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Ciąża a petting?

Zagubiona, na prawdę się zagubiłaś. Przejdź z tego wątku na wątek o grzybicy etc
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-01, 22:08   #37
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Ciąża a petting?

Cytat:
Napisane przez Myrthle Pokaż wiadomość
Po pierwsze to jestem w szoku, że można pakować brudne paluchy do pochwy... trawa, drzwi oraz gleba to siedlisko bakterii. Na przeciętnej klamce jest ok. 30x więcej bakterii niż na desce klozetowej. Na bank masz jakąś infekcję, leć do gina.
Moim zdaniem jesteś zbyt młoda na seks i petting. Jeśli tak bardzo obawiasz się ciąży, to jesteś jeszcze niedojrzała. Jeśli jest się gotowym na seks, to jest się też gotowym na jego konsekwencje.

---------- Dopisano o 22:43 ---------- Poprzedni post napisano o 22:37 ----------



Bzdura bzdurę bzdurą pogania. Aby doszło do zapłodnienia, PLEMNIK musi mieć kontakt z KOMÓRKĄ JAJOWĄ. Dni płodne są na 1 dzień przed owulacją oraz ok. 5-7 dni po. Plemniki w środowisku sprzyjającym, jakim jest jama macicy, są w stanie przeżyć nawet 8 dni. Wystarczy, że członek zostanie wprowadzony do pochwy bez prezerwatywy, i preejakulat dostanie się do wnętrza, i już mamy ciążę. To mit, że plemniki giną w ph pochwy - preejakulat zobojętnia ph pochwy, przez co plemniki mają wolną drogę. Moja pani profesor (kształcę się na ginekologa) miała milion przypadków, gdzie wytrysk nastąpił np. na brzuch lub genitalia, i plemniki zostały wprowadzone do pochwy w ten sposób. To samo z seksem przerywanym, było chyba z milion pacjentek, które były pewne, że ich partner nie miał wytrysku w pochwie, a ciąża była.

Akurat w przypadku autorki ciąża i tak nie jest możliwa, bo po 2h wszelkie plemniki zginęły na jej rękach. Plemnik jest w stanie przeżyć do 72h poza pochwą, ale tylko i wyłącznie w dużej kałuży spermy lub w jakimś naczyniu. Nie na dłoni.
Sorry, ale nigdy nie uwierze w ciaze "z brzucha" . Sperma z brzucha ma dluga droge do macicy/jajowodu, wiec niezle trzeba sie nagimnastykowac, by zajsc tak w ciaze . Zreszta ludzie, ktorzy wpadli, nigdy nie przyznaja sie, ze cos zrobili zle . Stad mnostwo historii o zajsciu w ciaze po wytrysku na brzuch i innych bujdach .

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-02, 08:01   #38
Devon_rose
Zakorzenienie
 
Avatar Devon_rose
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 710
Dot.: Ciąża a petting?

Cytat:
Napisane przez Adrianna_8 Pokaż wiadomość
Sorry, ale nigdy nie uwierze w ciaze "z brzucha" . Sperma z brzucha ma dluga droge do macicy/jajowodu, wiec niezle trzeba sie nagimnastykowac, by zajsc tak w ciaze . Zreszta ludzie, ktorzy wpadli, nigdy nie przyznaja sie, ze cos zrobili zle . Stad mnostwo historii o zajsciu w ciaze po wytrysku na brzuch i innych bujdach .

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Ciąża z brzucha i przyszła pani ginekolog
__________________

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !
Devon_rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-02, 08:10   #39
201612142156
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 7
Dot.: Ciąża a petting?

Hej, mam jeszcze jedno pytanie. Odnośnie tego śluzu. Mianowicie jestem już w 12 dniu cyklu i nadal nic nie ma. W ostatniej wiadomości pisałam że wydzielilo się go dość dużo i już uratowana byłam ze zaczyna się owulacja. Rano idę do łazienki, podcieram się i nic. Zadengo śluzu.

I tak już od zakończenia miesiączki...

Czy to możliwe ze przesunela mi się owulacja po zażywania antybiotyków i dużym stresie? Albo raczej bardzo dużym... :/
201612142156 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-02, 08:15   #40
Girlx1234
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 59
Dot.: Ciąża a petting?

Cytat:
Napisane przez Zagubiona9912 Pokaż wiadomość
Hej, mam jeszcze jedno pytanie. Odnośnie tego śluzu. Mianowicie jestem już w 12 dniu cyklu i nadal nic nie ma. W ostatniej wiadomości pisałam że wydzielilo się go dość dużo i już uratowana byłam ze zaczyna się owulacja. Rano idę do łazienki, podcieram się i nic. Zadengo śluzu.

I tak już od zakończenia miesiączki...

Czy to możliwe ze przesunela mi się owulacja po zażywania antybiotyków i dużym stresie? Albo raczej bardzo dużym... :/
Zrób test ciążowy dla świętego spokoju! I tak wyjdzie ci negatywny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Girlx1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-02, 08:16   #41
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Ciąża a petting?

Cytat:
Napisane przez Zagubiona9912 Pokaż wiadomość
Hej, mam jeszcze jedno pytanie. Odnośnie tego śluzu. Mianowicie jestem już w 12 dniu cyklu i nadal nic nie ma. W ostatniej wiadomości pisałam że wydzielilo się go dość dużo i już uratowana byłam ze zaczyna się owulacja. Rano idę do łazienki, podcieram się i nic. Zadengo śluzu.

I tak już od zakończenia miesiączki...

Czy to możliwe ze przesunela mi się owulacja po zażywania antybiotyków i dużym stresie? Albo raczej bardzo dużym... :/
No antybiotyki robia rozne rzeczy w organizmie. Cykl cyklowi nie rowny. A Ty sie starasz o dziecko czy co?

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-02, 16:57   #42
201612142156
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 7
Dot.: Ciąża a petting?

Nieee. Wręcz przeciwnie. Zobacz na moje poprzednie posty.

Do tej pory nie zauważyłam żadnej różnicy. Śluzu jak nie ma tak nie ma. Do tego dostałam dziś kolejna dawkę antybiotyków ze względu na moje dolegliwości zdrowotne.

Jeśli przesunie mi się okres to moja psychika znowu zacznie swirowac :/
201612142156 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-02, 17:05   #43
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Ciąża a petting?

Cytat:
Napisane przez Zagubiona9912 Pokaż wiadomość
Nieee. Wręcz przeciwnie. Zobacz na moje poprzednie posty.

Do tej pory nie zauważyłam żadnej różnicy. Śluzu jak nie ma tak nie ma. Do tego dostałam dziś kolejna dawkę antybiotyków ze względu na moje dolegliwości zdrowotne.

Jeśli przesunie mi się okres to moja psychika znowu zacznie swirowac :/
Antybiotyk Ci wszystko pomiksowal i tyle.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 18:05 ---------- Poprzedni post napisano o 18:03 ----------

Mialam kiedys taka galaretke mleczna na bieliznie, ale to bylo na poczatku brania antykoncepcji. Nie przejelam sie jakos tym, bo poza tym wszystko bylo ok. Skoro nie wspolzyjesz to czemu ma Ci okres zryc psychike?

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-04, 23:42   #44
Naadiaa
Raczkowanie
 
Avatar Naadiaa
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 254
Dot.: Ciąża a petting?

Nie ma opcji, żebyś zaszła w ciążę, a wiem po sobie, że takie "objawy" zawsze pojawiają się w momencie, kiedy zaczynasz się ich doszukiwać Kiedy miałam realne podstawy do zmartwień, czy aby nie zaszłam (był stosunek, a nie jak u Ciebie - sperma na palcu), też nagle miałam metaliczny posmak w ustach, mdłości, bóle brzucha (spowodowane stresem) i mogłabym tak wymieniać. NIE STRESUJ SIĘ, BO NIE MASZ POWODÓW
Naadiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-05 00:42:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:26.