Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!! - Strona 145 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-15, 10:23   #4321
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez lady catherine Pokaż wiadomość
pytanie z innej beczki

gdzie mogę kupić maski do włosów firmy BIOVAX?

ktoś używał?
apteki też

Cytat:
Napisane przez framebasics Pokaż wiadomość
Znalazlam na aparace jakis strary mani, nie za piekny, ale chyba go tu nie wrzucalam. Teraz mam paznokcie duzo krotsze i nie moge na nie patrzec wrecz

Tak offtopujac (wiem, ze tu sa wlosomaniaczki)... Ale mi wlosy urosly dzieki rycynie Normalnie jak je wczoraj wyprostowalam i zobaczylam swoje odbicie w lustrze w szkole, z daleka to nie moglam uwierzyc! Szkoda, ze nie zrobilam zdjecia na poczatku kuracji, jest ogromna roznica (po ok 2miesiacach). No musialam sie pochwalic
śliczne paznokcie i wzorek też oczywiście

a z jaką częstotliwością rycynę stosowałaś?

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Wróciłam z wyprawy po Crystaliced z niczym. No nie tak całkiem, kupiłam blue addicted
Stąd pytanie, nakładacie coś pod spód? Czy blue jest sam w sobie kryjący? Pomaluję dopiero jutro, bo szkoda mi jeszcze zmywać wczorajszy mani
daj coś pod spód



Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość

aaa ahaaaaaa
no nie mogę, zaraz puszczę


no i co by wam tu pokazać... hmm
to co ostatnio tylko w lekkim tjuningu dziś idzie do zmycia
no co, nie wiedziałaś?! to już wiesz

a te ładne ale wcześniej mi się bardziej podobały

Cytat:
Napisane przez alex1989 Pokaż wiadomość
moje zwyklaki serdeczny krótszy ale wyrównam dopiero jak troszke podrośnie jakość zdjęcia bardzo średnia jakbym mikrofalówką to zdjęcie robiła
ładne pazurki, a jeszcze jak ten jeden odrośnie to będzie super!

Cytat:
Napisane przez BabaZMiasta Pokaż wiadomość

Jak czytam o Twojej przygodzie z fryzjerem, to przypomniała mi się moja własna przygoda. Wtedy to mając włosy do pasa, grube i gęste, zdrowe i lśniące, niefarbowane i spięte w kucyk "fryzjerka" obcięła tuż przy skórze. Kucyk miałam upięty nisko. Włosy zachowała. Zamiast z włosami do łopatek wyszłam obcięta na chłopaka. Teraz się zastanawiam czy nie sprzedała ich na peruki Ryczałam chyba z miesiąc Byłam u niej pierwszy i ostatni raz
coś strasznego...

ale ja nie lepsza bo w 6 klasie podstawówki takie same włosy ( z tym że do polowy pleców) ściełam tak samo, tylko że dobrowolnie... (tak tak, moja największa włosowa zbrodnia ever, której żałuję do dziś). I wiesz, fryzjerka zrobiła tak samo, w sensie że ciachnęła pod gumką (kucyk zwiazany nisko) i te włosy zostały wyniesione od razu - nie że lezały na ziemi... a dopiero potem cieniowała itd.
Włosy były długie, zdrowe, naturalne, zawsze zbierałam komplementy za kolor...

Cytat:
Napisane przez Agateczka* Pokaż wiadomość
No ja mam 30km ale i tak rzadko bywam w tamtym rejonie, przynajmniej ostatnio
to i tak ciut lepiej

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość


Moja wisienki/czeresienki/czy inne jakieś -enki.
Mam słit focie do tutorialu, ale chyba sobie odpuszczę, w sumie banalne są, nie będę się kompromitować na mym blogasku
Poza tym są koślawe
słodziaki

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość

Joko Find your color J113 cherry mousse
jedno z moich nowo nabytych bordo.
alez elegancko
a wzorek coś jednak widać choć światło odbija.
Ja nie pomogę bo sama mam Miss Sporty i Jumpka, ale jeszcze gorszy...
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 10:26   #4322
_Nikki_
Zakorzenienie
 
Avatar _Nikki_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 8 083
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

sara, ja osobiście bardzo lubię oglądać Twoje pazurki Zadziwia mnie ich długość, ale i wytrzymałość zarazem


Dzień dobry
dobry dobry a śnieg leży...
__________________
Zapuszczam włosy!
cel: za pupę
aktualnie: za ramiona


_Nikki_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 10:33   #4323
Laindise
Rozeznanie
 
Avatar Laindise
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 516
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Dziękuję za odpowiedzi na moje pytanie dotyczące horrorów - czekam teraz na wolne i zaczynam oglądanie!
__________________
Zapuszczam włosy
50-51-52-53-54-55-56-57-58-59-60-61-62-63-64-64-66-67-68-69-70... i dłuższe
Laindise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 10:43   #4324
_Nikki_
Zakorzenienie
 
Avatar _Nikki_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 8 083
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Niezłe przeboje miałyście z tymi włosami Ja już set razy próbowałam zaciągnąć mamę do fryzjerki i obciąć je do ramion, ale to byłaby głupota. Wybiłam sobie ten pomysł z głowy, długie włosy są piękne kolorek mój mi sie podoba bardzo
__________________
Zapuszczam włosy!
cel: za pupę
aktualnie: za ramiona


_Nikki_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 10:52   #4325
_dodi_
Rozeznanie
 
Avatar _dodi_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 694
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
No to ja na dobranoc... w zasadzie dla niektórych może na dzień dobry

Joko Find your color J113 cherry mousse
jedno z moich nowo nabytych bordo.

Coś jęczałam ostatnio na szeroki pędzelek w tych lakierach - ale reflektuję się, sa fajne jak się nauczy operować. Ubóstwiam lakiery Joko. I Virtuale w większości mi odpowiadają a te Joko FC też. Coś czuję, że muszę kupić kolejne pudełko.....

Aha i dla zainteresowanych te rzygi na drugim zdjęciu na kciuku i serdecznym to wzorek zrobiony złotym Safari. Niestety efekt dokładnie taki jak z Miss Sporty. Zababrana drobinkami cała płytka i stempel po przetarciu zmywaczem i przy kolejnym odbiciu oprócz wzorka na paznokciu zostają też te osypane drobinki...

Nie nie nie... szukam dalej. Ma ktoś namiar na perłowe złoto - takie żeby bez drobinek było.? I jeszcze się odbijało?

To trochę jak szukanie świętego graala
może odcień nie taki jakbym chciała, ale na twoich pazurkach wygląda pięknie i te "rzygi" też mi się podobają i wcale nie są takie złe
(aż mi sie przypomniało, że dawno nie ćwiczyłam robienie stepelkiem, aj.Ć!)



hehe.. ja kiedyś też ścięłam sobie włosy... były do pasa a jak ścięłam były do ramion.. 2 dni w łazience siedziałam i ryczałam, a jak teraz patrze na zdjęcia to wyglądałam w tych włosach jak jakiś pasztet ... było minęło, teraz mam za łopatki i niech sobie rosną ;D
_dodi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 11:01   #4326
framebasics
Zadomowienie
 
Avatar framebasics
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poza granicą
Wiadomości: 1 836
Wyślij wiadomość przez MSN do framebasics
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

AnulaPPP Stosuje srednio raz-dwa razy w tygodniu (zawsze zostawiam na noc z soboty na piatek, lub z piatku na sobote). Ja swego czasu mialam wlosy na dlugosc do tylka (zawsze bylam wysoka). Piekne, grube, geste fale... Niestety, jak bylam dzieckiem, mama zabraniala mi je scinac przed komunia, a co gorsza nie moglam miec ich nigdy rozpuszczonych (strasznie sie plataly). Doslownie dzien po komunii (13maja) KAZALAM sobie je obciac do brody... Do konca zycia bede tego zalowac

queencarrot Te wisienki maja malo wisienkowy kolor, bardziej buraczki (moze to wina zdjecia) Zauwazylam jedna rzecz. Mianowicie czesc dziewczyn robi wzorki jakby 'do siebie', a drugie do zewnatrz (jesli wiesz co mam na mysli) To samo z pierscionkami. Ja zawsze pierscionki i wzorki robie do dolu, ciekawe od czego to zalezy Smieszne to takie
MgielkaM Super kolor, przypomina mi jeden z bodajze ostatniej kolekcji Essie, nad ktorym sie dlugo zastanawialam A takiego zlotego to pewnie nie znajdziesz, ale jesli tak to daj cynk, chetnie sie takowym zaopiekuje

Dzis mam ochote na czern
__________________
Allt händer av en orsak.

Bylo:71kg
jest: 68kg...
Cel I: 65kg
Cel II: 60kg
Wzrost: 176cm

Frame bloguje --> Makijaz, uroda, paznokcie
framebasics jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 11:03   #4327
BabaZMiasta
Rozeznanie
 
Avatar BabaZMiasta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 781
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość

coś strasznego...

ale ja nie lepsza bo w 6 klasie podstawówki takie same włosy ( z tym że do polowy pleców) ściełam tak samo, tylko że dobrowolnie... (tak tak, moja największa włosowa zbrodnia ever, której żałuję do dziś). I wiesz, fryzjerka zrobiła tak samo, w sensie że ciachnęła pod gumką (kucyk zwiazany nisko) i te włosy zostały wyniesione od razu - nie że lezały na ziemi... a dopiero potem cieniowała itd.
Włosy były długie, zdrowe, naturalne, zawsze zbierałam komplementy za kolor...
Teraz sobie myślę, że po prostu te babeczki chciały je sprzedać. Długie, grube, zdrowe włosy są w cenie. Sama kiedyś o tym myślałam, kiedy chciałam włosy obciąć, ale zrezygnowałam. Nieźle można zarobić. Włosy nie palec i odrosną. Ale to zawsze włosy były moją największą ozdobą, a tu nagle wbrew mnie obcina mnie na chłopaka. Ja wtedy byłam w gimnazjum, ale ryczałam jak dziecko. Już pomijając fakt, że we włosach na chłopaka wyglądałam jak....

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość

Po tatusiu płytke mam Jakieś tam te geny mi oddał oprócz tendencji do dostawania zapalenia mieszków włosowych

Lakierowym laikiem, taaa. A co i mój Parkinson mamy powiedzieć?
Na bloga stworzę dzisiaj jakieś słit pazurki. W końcu pracę dyplomową muszę pisać, więc mogę paznokcie codziennie malować
A lakier to You belong to me Essence. W sumie to mięta bardziej niż niebieski, ale "mój aparat to daltonista", jak powtarzałam już niejednokrotnie.
Stwórz, stwórz
Ty i Parkinson?! Parkinson by takiego ładnego mani nie zmalował
Ja bym miała problemy z malowaniem lewą ręką wzorków. Dlatego wolę stemple Kiedyś poważnie złamałam właśnie lewą rękę. Mimo rehabilitacji, wydaje mi się, że jest słabsza niż była. Niech żyją stempelki i naklejki!
__________________
Jestem z miasta.....


Nakarm głodne brzuszki

www.pustamiska.pl
www.pajacyk.pl
BabaZMiasta jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-15, 11:10   #4328
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość

Mgiełka, ja tam widzę wzór, taki fajny efekt vintage
Heheh no coś tam może widać ale średnio to wygląda bo niewiadomo co to na pierwszy rzut oka

Cytat:
Napisane przez BabaZMiasta Pokaż wiadomość
Jaki ładny odcień bordo! Taki elegancki. Jak znajdę będzie mój Niee noo, ja przy Was zbankrutuję! Moja kartka z lakierami do zakupienia jest coraz dłuższa

Ja mam srebrny z Safari. Raz tylko robiłam nim wzorki, ale nawet było ok. Safari ma też perłowe. Też złoto.
Muszę jeszcze raz wypróbować to srebro. Może w przypadku srebrnego też jest tak jak piszesz.
No ładny jest i lakier sam w sobie mi odpowiada. Tylko boję się, ze to drugie bordo które wzięłam mocno podobne będzie jednak....

A co do lakierów to ja mam sreberko z Essence Twillight (znielubiana Bella) i jest eksta do wzorków i to własnie takie perłowe srebro - bez drobinek.
A jak szukałam takiego Safari to nie było - wzięłam zatem co było żeby spróbować. No nic to nie majątek przecież ;D Może Orchi się spodoba...

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Ładne te rzygi
heheheh dzięki

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
alez elegancko
a wzorek coś jednak widać choć światło odbija.
Ja nie pomogę bo sama mam Miss Sporty i Jumpka, ale jeszcze gorszy...
no no... ja miss sporty puściłam swego czasu bo słabizna.. No nić szukam, szukam... Albo w końcu kupię złotego konada i będzie

Cytat:
Napisane przez _dodi_ Pokaż wiadomość
może odcień nie taki jakbym chciała, ale na twoich pazurkach wygląda pięknie i te "rzygi" też mi się podobają i wcale nie są takie złe
Odcień tego lakieru na wzorniku był całkiem inny tak szczerze mówiąc.

Dobierałam borda pod moje pomadki dwie. Nie trafiłam niestety... Ale z dwojda złego to tonacją pasuje do tej pierwszej. Drugie bordo miało byc do tej drugiej - Zobaczymy

Co myślicie?

Zdjęcia zlampa bo bez całkiem kolor inny. Ale same pomadki są odrobinę ciemniejsze niż wyszły tutaj...Obie są ciemne ale jedna w róż druga w czerwień. No i cóż. Oba moje borda tez niby podobne ale z kolorem trochę się pomyliłam - wiadomo światło sklepowe itp... a miałam cichą nadzieję, ze będą jak znalazł.
Ciekawe jak to drugie na paznokciach będzie.... pewnie tez całkiem inne niż wzornik i butelka...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00795.jpg (17,9 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00796.jpg (23,6 KB, 37 załadowań)
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.

Edytowane przez MgielkaM
Czas edycji: 2012-01-15 o 11:13
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 11:16   #4329
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez framebasics Pokaż wiadomość

MgielkaM Super kolor, przypomina mi jeden z bodajze ostatniej kolekcji Essie, nad ktorym sie dlugo zastanawialam A takiego zlotego to pewnie nie znajdziesz, ale jesli tak to daj cynk, chetnie sie takowym zaopiekuje
Dzieki, kolor jak kolor kolejny do kolekcji trochę wpada w fiolet chyba... jak tak na niego w dzien patrzę. Wczoraj w sztucznym świetle był bardziej brązem. Kameleon ;D

A złoto hmmm... no tak jak pisałam, może trzeba kupić konada i będzie na 100% dobre kryjące widoczne i oszczedzić sobie szukania... A tak tu 3,5zł tam 5 gdzieś tam jeszcze z8 i mamy lakier konad.

p.s sory znowu zapomniałam, że ze zdj się nie łączą posty...
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.

Edytowane przez MgielkaM
Czas edycji: 2012-01-15 o 11:21
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 11:19   #4330
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość

Pędzli jeszcze nie maaaa ja chciec moje ecotools!

A i jeszcze okazało się ze moje kolezanki z roku znalazły mój blog
ile juz czekasz? ja 2 tyd a bralam najtansza przesylkęi teraz trochę zaluje...

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość

Aha i dla zainteresowanych te rzygi na drugim zdjęciu na kciuku i serdecznym to wzorek zrobiony złotym Safari. Niestety efekt dokładnie taki jak z Miss Sporty. Zababrana drobinkami cała płytka i stempel po przetarciu zmywaczem i przy kolejnym odbiciu oprócz wzorka na paznokciu zostają też te osypane drobinki...

Nie nie nie... szukam dalej. Ma ktoś namiar na perłowe złoto - takie żeby bez drobinek było.? I jeszcze się odbijało?

To trochę jak szukanie świętego graala
łoj, to chyba nie to czego szukamy. pewnie wyjdzie na tym ze kupie magnetyczny z essence mogliby wprowadzic do oferty, jakos srebro do stempli maja
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 11:26   #4331
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

No niestety daleko mu do ideału... teraz będę musiała na słoto paznokcie pomalować chociaż raz bo szkoda żeby lakier leżał

To teraz ty dasz znać jak magnetyczny... może akurat.
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-15, 11:27   #4332
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

tylko kupie jak pieniazki dostane jakies, bo chcialabym i rozswietlacz jak dorwę, i lakier do stempli i micel, i szampon omg. a wyplata 20 dopiero
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 11:39   #4333
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Spokojnie mi się az tak nie spieszy sama spłukana jestem także też na razie nie kupię Stypendium będzie ... nie wiadomo kiedy..
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 11:43   #4334
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

a ja sie nakręcilam jak gupia ze nowe wzorki= zloty lakier do wzorkow
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 11:45   #4335
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Zobacz jak tutaj Sabb zrobiła metallicsem ale srebrnym co prawda. Chyba warto zainwetować...
wydaje mi się, że widziałam też gdzieś u niej złoto... albo na forum może... sama nie wiem...
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 11:46   #4336
czarna kawa
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna kawa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 981
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Widzę, ze nie tylko moje włosy były kiedyś maskotką rodziców Miałam kłaki do kolan, nad którymi wszyscy się zachwycali, a mnie się już rzygać chciało warkoczami, czułam się jakaś taka inna Na szczęście nigdy nie ścięłam na krótko. Od ładnych paru lat nosze włosy do pasa, dbam o nie i jestem z nich dumna Ale teraz zawsze jak widzę małą dziewczynkę z wyjątkowo długimi włosami, to mi jej żel, bo wiem, ze też będzie przechodzić etap "chcę ściąć, a rodzicie się nie zgadzają" i jeszcze zrobi sobie kuku ścinając się na faceta.
__________________
czarna kawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 11:49   #4337
sara9311
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Świetokrzyskie
Wiadomości: 422
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

mhm no okej to czuje zmobilizowanie do wstawiania pazurkow a co do fryzjerow to zawsze obetna "same koncówki" a wychodzi sie z krotkimi bo "przeciez byly zniszczone" zimna za oknem az sie nie chce nosa wychylac z domu
sara9311 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 11:49   #4338
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Orchi
Chyba zdjęcie mnie przekonało do zaopatrzenia się w kilka metallicsów... ostatnio bałam się co ja zrobię jak Bella mi się skończy moja srebrna - to mam odpowiedz
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 11:49   #4339
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Zobacz jak tutaj Sabb zrobiła metallicsem ale srebrnym co prawda. Chyba warto zainwetować...
wydaje mi się, że widziałam też gdzieś u niej złoto... albo na forum może... sama nie wiem...
niezleeee...chociaz w sumie co do srebra to bralabym ten specjalny do stempli z essence slyszalam, ze do stempli nadaja sie tez lakiery do wzorkow, takie z cienkimi pedzelkami bo są dobrze napigmentowane, ale czy to prawda ?
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-15, 11:53   #4340
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez sara9311 Pokaż wiadomość
mhm no okej to czuje zmobilizowanie do wstawiania pazurkow a
dawaj dawaj te pazurki, pozazdrościć utrzymania takich długich. U mnie ledwie za opuszek i się złamie zawsze coś także jest czym się chwalic

---------- Dopisano o 12:53 ---------- Poprzedni post napisano o 12:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
niezleeee...chociaz w sumie co do srebra to bralabym ten specjalny do stempli z essence slyszalam, ze do stempli nadaja sie tez lakiery do wzorkow, takie z cienkimi pedzelkami bo są dobrze napigmentowane, ale czy to prawda ?
ja tych z essence do stempli nie miałam... i jakoś mnie nie ciągnie a ten srebrny metallics mnie przekonał w tej chwili...
tez słyszałam, ze takie do wzorków ale weź to wydłub żeby wzorek na płytce zapaćkać...
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 11:57   #4341
_Nikki_
Zakorzenienie
 
Avatar _Nikki_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 8 083
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez sara9311 Pokaż wiadomość
mhm no okej to czuje zmobilizowanie do wstawiania pazurkow a co do fryzjerow to zawsze obetna "same koncówki" a wychodzi sie z krotkimi bo "przeciez byly zniszczone" zimna za oknem az sie nie chce nosa wychylac z domu
Czekamy
Tak naprawdę to ja jeszcze nigdy nie byłam u fryzjera, zawsze mama mi obcina końcówki, a ja zawsze kombinowałam z odchyleniem głowy, żeby mi ucięła jakoś więcej ale teraz doceniam każdy centrymetr moich włosów a no zima, nam tak samochód zasypało, że nawet go nie widać pod tym śniegiem
__________________
Zapuszczam włosy!
cel: za pupę
aktualnie: za ramiona


_Nikki_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 11:59   #4342
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Nie nie nie... szukam dalej. Ma ktoś namiar na perłowe złoto - takie żeby bez drobinek było.? I jeszcze się odbijało?
Hmmm...a może Golden Rose?
Ale faktycznie jak masz szukać i kupić ich 10 to lepiej od razu pewny Konad
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 12:01   #4343
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Hmmm...a może Golden Rose?
Ale faktycznie jak masz szukać i kupić ich 10 to lepiej od razu pewny Konad
miałam GR - nie nadaje się
kupie jeszcze metallicsa - i tak chciałam magnes wypróbować... i może akurat a jak nie to konad - tylko i wyłącznie.
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 12:11   #4344
sara9311
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Świetokrzyskie
Wiadomości: 422
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

obiecuje ze dzisiaj cos wstawie bo narazie sa tylko w odzywce zimy jak nie bylo to pokazala co potrafi
sara9311 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 12:39   #4345
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Dziewczyny, ja wam miałam powiedzieć jak się sprawują te metaliczne. Postemplowalam sobie metallicsem hibiskusy na czarnym tle, krycie wzorka idealne, odbija się śietnie. Jest wyraźny, bez żadnych drobinek, wygląda naprawdę dobrze. Myślę, że spokojnie można próbować ze złotym (ja mam takie różowawe srebro).

---------- Dopisano o 14:39 ---------- Poprzedni post napisano o 14:23 ----------

konkretnie mam essence nail art magnetics03 magic wand.
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 13:06   #4346
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez framebasics Pokaż wiadomość
queencarrot Te wisienki maja malo wisienkowy kolor, bardziej buraczki (moze to wina zdjecia) Zauwazylam jedna rzecz. Mianowicie czesc dziewczyn robi wzorki jakby 'do siebie', a drugie do zewnatrz (jesli wiesz co mam na mysli) To samo z pierscionkami. Ja zawsze pierscionki i wzorki robie do dolu, ciekawe od czego to zalezy Smieszne to takie
Pierścionki akurat mam bezstronne
A maluję tak, bo mi w ten sposób jakoś wygodniej jest

Cytat:
Napisane przez BabaZMiasta Pokaż wiadomość
Stwórz, stwórz
Ty i Parkinson?! Parkinson by takiego ładnego mani nie zmalował
Ja bym miała problemy z malowaniem lewą ręką wzorków. Dlatego wolę stemple Kiedyś poważnie złamałam właśnie lewą rękę. Mimo rehabilitacji, wydaje mi się, że jest słabsza niż była. Niech żyją stempelki i naklejki!
Mój parkinson jest mój i proszę go nie obrażać, bo jeszcze się sfocha!
Ja właśnie dzisiaj się będę stemplować

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Dobierałam borda pod moje pomadki dwie. Nie trafiłam niestety... Ale z dwojda złego to tonacją pasuje do tej pierwszej. Drugie bordo miało byc do tej drugiej - Zobaczymy

Co myślicie?

Zdjęcia zlampa bo bez całkiem kolor inny. Ale same pomadki są odrobinę ciemniejsze niż wyszły tutaj...Obie są ciemne ale jedna w róż druga w czerwień. No i cóż. Oba moje borda tez niby podobne ale z kolorem trochę się pomyliłam - wiadomo światło sklepowe itp... a miałam cichą nadzieję, ze będą jak znalazł.
Ciekawe jak to drugie na paznokciach będzie.... pewnie tez całkiem inne niż wzornik i butelka...
Ta ciemna

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Spokojnie mi się az tak nie spieszy sama spłukana jestem także też na razie nie kupię Stypendium będzie ... nie wiadomo kiedy..
Witamw klubie Jak zapłacę za karnet do szkoły tańca, nie za wiele mi funduszy zostanie

Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Widzę, ze nie tylko moje włosy były kiedyś maskotką rodziców Miałam kłaki do kolan, nad którymi wszyscy się zachwycali, a mnie się już rzygać chciało warkoczami, czułam się jakaś taka inna Na szczęście nigdy nie ścięłam na krótko. Od ładnych paru lat nosze włosy do pasa, dbam o nie i jestem z nich dumna Ale teraz zawsze jak widzę małą dziewczynkę z wyjątkowo długimi włosami, to mi jej żel, bo wiem, ze też będzie przechodzić etap "chcę ściąć, a rodzicie się nie zgadzają" i jeszcze zrobi sobie kuku ścinając się na faceta.
Dla mnie włosy były skaranie - były do tyłka i rodzice nie pozwalali mi ich ściąć latami. Za to jak dopadłam się do fryzjera, poszły do ramion.
A teraz nie chcą rosnąć Znaczy, chcą.
Dzisiaj porównałam zdjecia przed drożdżami i po półtora miesiąca z drożdżami i nie jest tak źel
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 13:15   #4347
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja wam miałam powiedzieć jak się sprawują te metaliczne. Postemplowalam sobie metallicsem hibiskusy na czarnym tle, krycie wzorka idealne, odbija się śietnie. Jest wyraźny, bez żadnych drobinek, wygląda naprawdę dobrze. Myślę, że spokojnie można próbować ze złotym (ja mam takie różowawe srebro).

---------- Dopisano o 14:39 ---------- Poprzedni post napisano o 14:23 ----------

konkretnie mam essence nail art magnetics03 magic wand.
O widzisz to myslę, że coś kupię z tych. Tylko ty masz te stare w buteleczkach jak color&go czy juz z tych nowych co maja butelki jak XXL multi demension?
Bo u nas w Naturze były chyba takie własnie jak multi demension zakrętka takiej samej szerokości jak butelka.

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Ta ciemna
Witamw klubie Jak zapłacę za karnet do szkoły tańca, nie za wiele mi funduszy zostanie
one zasadniczo na ustach wyglądaja podobnie, jak Malince wysłałam zdjęcia obu to pytała czy to dwie różne... Nie wiem czemu ta różowa wyszła taka jasna za zdj...

A ja w zasadzie oszczedności jakieś tam mam... ale wiadomo jak to jest...
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 15:10   #4348
_dodi_
Rozeznanie
 
Avatar _dodi_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 694
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

właśnie pomalowałam sobie pazurki, a jak bede wyzywać przy zmywaniu tego brokatu to wszystko przez was bo sie napatrzyłam na te wasze pięknotki ;D
_dodi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 15:19   #4349
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
O widzisz to myslę, że coś kupię z tych. Tylko ty masz te stare w buteleczkach jak color&go czy juz z tych nowych co maja butelki jak XXL multi demension?
Bo u nas w Naturze były chyba takie własnie jak multi demension zakrętka takiej samej szerokości jak butelka.
.
Mam z waska zakretka
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 15:21   #4350
framebasics
Zadomowienie
 
Avatar framebasics
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poza granicą
Wiadomości: 1 836
Wyślij wiadomość przez MSN do framebasics
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

MgielkaM Wlasnie wpadlam na to, ze tez mam taki jeden, co to wlasnie sie waha miedzy bordem, brazem a fioletem, w zaleznosci od swiatla

Z tym konadem to dobry pomysl... ale ja mam teraz zakaz na lakierowe zakupy
Narazie musze uzyc tych lakierow, ktore kupilam jakis czas temu, a jakos nie mogly sie doczekac na swoja kolej.
Jednym z nich jest wlasnie to cudenko z flormara, ilosc zlotych drobinek powala W ogole lubie te lakiery, ladnie kryja, szybko schna, trzymaja sie tez przyzwoicie. Spojrzcie tylko, jak bedzie pasowal do mojego nowego pierscionka
Sorry za pociapane skorki, zdjecia robilam na swiezo.

p.s. Odwazylam sie pokazac swoje marne makijaze na MM, mozecie zerknac i sie posmiac
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00138.jpg (27,7 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00140.jpg (26,8 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC09966.jpg (22,4 KB, 40 załadowań)
__________________
Allt händer av en orsak.

Bylo:71kg
jest: 68kg...
Cel I: 65kg
Cel II: 60kg
Wzrost: 176cm

Frame bloguje --> Makijaz, uroda, paznokcie
framebasics jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:53.