Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!! - Strona 147 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-15, 18:05   #4381
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Śniegowa - szesciu stop pod ziemia nie ogladalam, bo seriale sa dla mnie zbyt czasochlonne. Zlotego piora tez jeszcze nie widzialam, ale od jakiegos czasu mam na liscie zyczeniowej .

Uwielbiam Twoje kwiatuszki, sa przesliczne.

I oczywiscie czekam na opinie o Le Necrophile.
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 18:19   #4382
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
pierścionek ładny, ale ja się panicznie boję ptaków tak jak ludzie mają różne fobie, pająki itd, to ja bym umarła jakbym dotknęła ptaka albo pióra ,nawet sztucznego(w biżuterii) -tzn tak uważam. Masakra
Jesteś totalnie wyjątkowa uwielbiam takich ludzi
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 18:29   #4383
sara9311
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Świetokrzyskie
Wiadomości: 422
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

framebasic zle zrozumialas teraz wlasnie mam te dlugasne, na odwrot wstawilam fotki ;d
sara9311 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 18:31   #4384
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Jesteś totalnie wyjątkowa uwielbiam takich ludzi
dzięki
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 18:36   #4385
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez sara9311 Pokaż wiadomość
a tutaj moje z poczatkow drugich poczatkow bo za pierwszym razem po obcieciu tez dlugich zaczelam obgryzac . Pozniej zrobila zelowe okropne wykonane !! zerwalalam je w ten sam dzien jeszcze mialam dziure w swoim paznokciu bo mi pani przepilowala dramat !! A teraz moje, zdjecie jeszcze cieple
Jaka długość

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Ruda, ukatrupię Cię!Kiedy tylko dochodzę do wniosku (po głębokich przemyśleniach), że ten srebrzak nie jest mi potrzebny, bo mam podobny (no, może prawie podobny, ale tak czy siak ładny), to ktoś go wrzuca i wszystkie moje postanowienia diabli biorą!


Mam jutro dwa kolokwia, więc oczywiście wizaż mnie głośno woła i nie chce wypuścić Coby się usprawiedliwić, że siedzę tu tak bezproduktywnie, wrzucam moje styrane, prawie tygodniowe (!) pazurki - jumpki z zeszłego tygodnia. Wszystko co zmalowuję nadal bąbluje, więc na dniach zamawiam inną odżywkę, chociaż po ostatnich "niezapomnianych" przygodach z odżywką trochę się tego obawiam, ale zobaczymy - oprócz fizycznego, zdrowie psychiczne też jest ważne (no bo ileż można się użerać z zbąblowanym mani...)

"Taaadaam":


To są tygodniowe paznokcie?

Cytat:
Napisane przez framebasics Pokaż wiadomość
queencarrot jak sie blyszcza z poczatku myslalam, ze to nakleji (na ktore nota bene poluje juz od dawna, ale narazie nie mam idealnej okazji, zeby takowe zuzyc, a tanie nie sa)
W essence naklejki kosztują coś około 10zł u nas. I widziałam lusterkowe. Ale jak się na nie zdecydowałam, to gdzieś wyparowały I nie mogę nigdzie namierzyć

Cytat:
Napisane przez Muffi Pokaż wiadomość
Moje zwykłe, przepraszam za niedomalowanie, ale przy zmazywaniu resztek lakieru, trochę najechałam na płytki
Zwykłe. Zwykłe

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
foto nie oddaje koloru niestety do końca
Jaaakie długie (Ej, mam deja vu, przed chwilą już to pisałam )

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Ruda! Sa absolutnie cudownie piękne. Kocham je za wszystko! Za kolor podkładowy, za owocki, sa urocze i śliczne. I ta kropelka udająca błysk światła na nich....

Potwornie.... ja miałam nawet sny z narwalami w tle.....

Ruda... dochodzisz do perfekcji. Super!!

No to moje znów. Znów, bo jakoś tak strasznie lubię u siebie ten motyw kwiatuszków
Po kolei, wyrażę się buźkami:





Nie mogłabyś jakiegoś tutorialu do tych kwiatków czy coś?

Cytat:
Napisane przez Muffi Pokaż wiadomość
duo nail, 5zł
wklejam zdjęcia
Czemu w H&M koło mnie nie mogę namierzyć lakierów?

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
DMKa - z topami, odzywkami itp, - 164.

A mi Kuba moja niespełna 70 wypomina

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
pięknie się błyszczą. Strasznie mi się ten lakier podoba,ale go nie kupię,bo wiem,że może raz go użyję..
Mi sam wlazł do koszyka i wyjść nie chciał

Nadal nie mam napisanego rozdziału pracy. Promotorka mnie zabije, pochowa, odkopie i jeszcze raz zabije.
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 18:46   #4386
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Ruda - i zgwałci
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 18:49   #4387
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
dzięki

Żeby nie było - wyjaśniam wszystkie tu jesteście wyjątkowe! Tylko każda na swój sposób oczywiście
Idę zmywać pazury, bo mam odpryski paskudnie wyglądają.
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-15, 18:58   #4388
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość

Żeby nie było - wyjaśniam wszystkie tu jesteście wyjątkowe! Tylko każda na swój sposób oczywiście
Idę zmywać pazury, bo mam odpryski paskudnie wyglądają.
No bo tutaj w ogóle są fajne laski

ja dziś swoje spiłowałam na zero jedyna dobra rzecz jest taka,że mogłam odkopać jasne,transparente lakiery które używam jak mam tazkie brzydkie..
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 18:59   #4389
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez _dodi_ Pokaż wiadomość
karmazynka- jak zawsze jestem zachwycona twoimi pięknotkami ;D
bardzo mi miło

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość


jakie długie


.

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość



Jaaakie długie (Ej, mam deja vu, przed chwilą już to pisałam )

.
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 19:11   #4390
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Ruda - i zgwałci
To brzmi jak propozycja
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 19:48   #4391
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Śniegowa - szesciu stop pod ziemia nie ogladalam, bo seriale sa dla mnie zbyt czasochlonne. Zlotego piora tez jeszcze nie widzialam, ale od jakiegos czasu mam na liscie zyczeniowej .

Uwielbiam Twoje kwiatuszki, sa przesliczne.

I oczywiscie czekam na opinie o Le Necrophile.
Ja generalnie serialów także unikam, lecz ten jest wyjątkowy. Myślę, że by Ci się spodobał.

Nekrofil.... Przerażający.
Niestety nie znam francuskiego, więc to był trochę problem,lecz myślę, że obrazy były na tyle pełne wyrazu, że słowa były zbędne. Wstrząsnęła mna do głębi scena z dziewczynką na katafalku..... Muszę się ogarnąc po tym...

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Po kolei, wyrażę się buźkami:





Nie mogłabyś jakiegoś tutorialu do tych kwiatków czy coś?
Dzięki

Tutorial.... Nie wiem czy znalazłabym tyle samozaparcia.
Po krótce:

Na pomalowane bazowum, maluję takie ciapki jakby pośrednim kolorem. Staram się by ciapki od dołu były zaokraglone, a na górze moga się rozchodzić. Górę uzupełniam jaśniejszym kolorem, dół nieco ciemniejszym. dodaje czesto jakiś srebrzysty. Tu użyłam- głowna ciapka- Forrbiden Apple z Catrice, góra jasny koral z Wibo. Dół SYF z essence 11 Catwalk (fiolet z fuksjowymi drobinkami)
Łodyżki i listki maluję bazowa zielenią i podkreślam ciapeczkami jasnej. Srebrzysta to tym razem Cant cheat on me. daje to efekt rosy jakby.
Czyli ciap ciap ciap.... no i tyle. W podobny sposób robiłaś swoje cudne wisienki

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość

Żeby nie było - wyjaśniam wszystkie tu jesteście wyjątkowe! Tylko każda na swój sposób oczywiście
Idę zmywać pazury, bo mam odpryski paskudnie wyglądają.
Dzięki słońce.


Tylko tak jak mi Loli powiedziała.... Nie wy tylko MY

A jako bonus... Moje małe serdelki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF5600.jpg (68,6 KB, 60 załadowań)

Edytowane przez Śniegowa
Czas edycji: 2012-01-15 o 19:54
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-15, 19:55   #4392
_Nikki_
Zakorzenienie
 
Avatar _Nikki_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 8 083
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
To brzmi jak propozycja
Eeej zaczynam się bać
__________________
Zapuszczam włosy!
cel: za pupę
aktualnie: za ramiona


_Nikki_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 19:55   #4393
framebasics
Zadomowienie
 
Avatar framebasics
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poza granicą
Wiadomości: 1 836
Wyślij wiadomość przez MSN do framebasics
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Śniegowa Wiem wiem, nastepnym razem sie poprawie Sliczne pazurki, powiedz mi, czym Ty robisz te cudowne kwiatki? Sonda? Wykalaczka? No nadziwic sie nie moge...
DMkAnia Poszloo Daj znac, jak zrobisz Moich juz prawie na tacy nie ma

Pilar1899 Ah dziekuuuje Ja ptakow sie brzydze, ale w bizuterii lubie Taka przypadlosc jak Ty do ptakow, to ja mam do stop.. Nawet swoich Odrzuca mnie, gdy ktos mnie smyra, sama spie w skarpetach, gdy moge, bo normalnie nerwica mnie jakas lapie. Malowanie paznokci u stop to dla mnie katorga, najchetniej bym na nie w ogole nie patrzyla, o dotykaniu nie wspominajac

sara9311 Aaa no tak, kojarzylam takie dlugie, co ktos wstawial, ale nicka nie pamietalam W kazdym razie obie wersje mi sie podobaja, ale krotsze maja swoj urok
queencarrot Wez mi nie mow, bo moja lista na zakupy w Polsce sie wydluza
__________________
Allt händer av en orsak.

Bylo:71kg
jest: 68kg...
Cel I: 65kg
Cel II: 60kg
Wzrost: 176cm

Frame bloguje --> Makijaz, uroda, paznokcie
framebasics jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 19:57   #4394
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Śniegowa - no mnie nie przeraził kompletnie, może kwestia "wprawy" . Dziewczynka miała tam akurat o wiele więcej za uszami niż sam nekrofil przynajmniej moim zdaniem. W końcu to był jej pomysł, żeby zastąpić mu zwłoki.
Lubię ten film, bardzo nietypowy . We mnie budzi mieszane uczucia właśnie przez odwrócenie ról, gdzie niby-agresor jest pogubiony i ulegly, a niewinna istota wyrachowana i kieruje nim jak chce.
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 20:14   #4395
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Hmmm, ciekawa sprawa z tymi szminkami. ja, mimo wszystko, jestem fanką akurat tych ciemnych kolorów
no ja się przekonuję do ciemnych kolorków Malinka stwierdziła wprawnym okiem, ze mogę tak chodzić do ludzi

Cytat:
Napisane przez sara9311 Pokaż wiadomość
a tutaj moje z poczatkow drugich poczatkow bo za pierwszym razem po obcieciu tez dlugich zaczelam obgryzac . Pozniej zrobila zelowe okropne wykonane !! zerwalalam je w ten sam dzien jeszcze mialam dziure w swoim paznokciu bo mi pani przepilowala dramat !! A teraz moje, zdjecie jeszcze cieple
jeja ty masz dłuższą białą część od różowej na prawdę szacun za utrzymanie takich pazurków!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Wszystko co zmalowuję nadal bąbluje, więc na dniach zamawiam inną odżywkę, chociaż po ostatnich "niezapomnianych" przygodach z odżywką trochę się tego obawiam, ale zobaczymy - oprócz fizycznego, zdrowie psychiczne też jest ważne (no bo ileż można się użerać z zbąblowanym mani...)
witaj w klubie mi tez wiecznie bombluje... ble wtedy najładam glitterowy top! a ooo! i mam wiecznie brokatooowe paznokcie


Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość

A ja dzis kupiłam kolejnych 5 lakierow - 3 w chinskim centrum . Maja bardzo ciekawe wykonczenie i swietnie wygladaja w macie. Do tego dwa z GR - niebiesko - holo glitterek i bękit z różowym połyskiem (niestety okazal sie transparentny )
pogratulować ja kupiłam tego "agneticsa" z eesence. Jakos chyba sobie wyobraziłam tylko, że u nas na półce stoją jeszcze mettalics... (oczywiście ich nie ma) no i mam z szeroką zakrętką... Zobaczymy może będzie w miarę.

Cytat:
Napisane przez Muffi Pokaż wiadomość
można dołączyć ?
witaj, i widziałam dalej pazurki bardzo łądne tylko jak zauważyła Lolli trochę różnej długości ale jak dopracujesz to cud miód pozazdrościć

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Policzylam lakiery. Zapalila mi sie lampka ochronna.
heheheh to ja już się czuję komfortowo jak wiem ile ty masz lakierów a ile ja... i ile masz perfum tez iiiii ile cieni z Inglota. Jeestem ooooo taaaakaaaa maluuuutka przy tobie

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
foto nie oddaje koloru niestety do końca
śliczny kształt!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Pikękne, na prawdę, takie eleganckie jak stara koronka

Złoty? Miss Sporty. WG mnie świetrny. Albo Delia z tych do zdobień. Są mocno napigmentowane.
kwiatuszki sa boskie to raz.

Miss sporty mi nie odpowiada ze wzg na drobinki a chyba nie maja perłowego złota tylko takie właśnie drobinkowe...

I dziękuję pazurki czują sie mile połechtane

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
DMKa - z topami, odzywkami itp, - 164.
eeee topów i odzywek się nie liczy. Ja policzyłam tylko brokatowe topy bo stanowią 1/4 mojej kolekcji

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Śniegowa - no mnie nie przeraził kompletnie, może kwestia "wprawy" . Dziewczynka miała tam akurat o wiele więcej za uszami niż sam nekrofil przynajmniej moim zdaniem. W końcu to był jej pomysł, żeby zastąpić mu zwłoki.
Lubię ten film, bardzo nietypowy . We mnie budzi mieszane uczucia właśnie przez odwrócenie ról, gdzie niby-agresor jest pogubiony i ulegly, a niewinna istota wyrachowana i kieruje nim jak chce.
kurde ... chyba musze się wziąc za jakies filmy... bo ja serialowa jestem... i to tak mało ambitnie serialowa...
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 20:19   #4396
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Mgiełka - nie stan posiadania świadczy o wielkości czy małości ;*

Mogłabym kasę przewaloną na kosmetyki wydać o wiele mądrzej.

Tylko... Po co?
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 20:30   #4397
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Dzięki

Tutorial.... Nie wiem czy znalazłabym tyle samozaparcia.
Po krótce:

Na pomalowane bazowum, maluję takie ciapki jakby pośrednim kolorem. Staram się by ciapki od dołu były zaokraglone, a na górze moga się rozchodzić. Górę uzupełniam jaśniejszym kolorem, dół nieco ciemniejszym. dodaje czesto jakiś srebrzysty. Tu użyłam- głowna ciapka- Forrbiden Apple z Catrice, góra jasny koral z Wibo. Dół SYF z essence 11 Catwalk (fiolet z fuksjowymi drobinkami)
Łodyżki i listki maluję bazowa zielenią i podkreślam ciapeczkami jasnej. Srebrzysta to tym razem Cant cheat on me. daje to efekt rosy jakby.
Czyli ciap ciap ciap.... no i tyle. W podobny sposób robiłaś swoje cudne wisienki
(...)
A jako bonus... Moje małe serdelki
O matko, toż to skomplikowane Nie no, Parkinson już chichocze w kącie, chyba nie da rady

Tyyyy, czy Ty kiedykolwiek widziałaś serdelka na oczy?
Piękne kwiatuszki <3

Cytat:
Napisane przez _Nikki_ Pokaż wiadomość
Eeej zaczynam się bać
A czegoż tu się bać. Ruda jak Ruda. Mam makijaż, więc jeszcze wyglądam przyzwoicie

Cytat:
Napisane przez framebasics Pokaż wiadomość
queencarrot Wez mi nie mow, bo moja lista na zakupy w Polsce sie wydluza
Zbieraj fundusze

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
no ja się przekonuję do ciemnych kolorków Malinka stwierdziła wprawnym okiem, ze mogę tak chodzić do ludzi
Ja uwielbiam krwiste czerwienie, chociaż nie powinnam takowych nosić. Ale, co tam, ludzi postraszyć można

Doszłam dzisiaj do wniosku, że jakbym nieoczekiwanie niechcąco zaszła w ciążę (odpukać!!!), to jestem nieźle przystosowana: szampon dla niemowląt, olejek dla kobiet w ciąży, oliwka, kleiczki ryżowe (no co, pyszne są ), a aktualnie wcinam kaszę mannę

W ogóle, w moim Kubie odezwał się instynkt tacierzyński. Jak byliśmy na zakupach w Tesco, dorwał się do śpioszków dziecięcych i stwierdził, że są takie słodkie i on by takiego dzieciaczka tak sobie trzymał (demonstracja na śpioszkach) i tak się z nim bawił "a kuci, kuci ty".
Ja się boję : help:
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 20:40   #4398
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Informuję wszem i wobec, że

ŚWIĘTY GRAAL odnaleziony.
Essnce Magnetics 05 Pixie Dust

Zobaczcie same. Na razie tylko wzornik. Próbowałam ując też rzygi które mam obecnie (Safari) na paznokciach - także nieziemska różnica. Polecam zatem z czystym sercem i jutro jadę kupić następne! A ooo!

(o własnie lakierów do stempli też nie policzyłam do kolekcji... przeciez one sa do stempli )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00813.jpg (17,9 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00815.jpg (29,9 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00817.jpg (32,7 KB, 46 załadowań)
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 20:44   #4399
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

(zdjęcia znowu... )

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Mgiełka - nie stan posiadania świadczy o wielkości czy małości ;*

Mogłabym kasę przewaloną na kosmetyki wydać o wiele mądrzej.

Tylko... Po co?
nooo wiem wieeeem heheh a ja lubię wydawac kase na kosmetyki - tyle mojej przyjemności w zyciu, nie po to zapie***am w pracy czy na studiach żeby nic z tego nie miec

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Ja uwielbiam krwiste czerwienie, chociaż nie powinnam takowych nosić. Ale, co tam, ludzi postraszyć można

W ogóle, w moim Kubie odezwał się instynkt tacierzyński. Jak byliśmy na zakupach w Tesco, dorwał się do śpioszków dziecięcych i stwierdził, że są takie słodkie i on by takiego dzieciaczka tak sobie trzymał (demonstracja na śpioszkach) i tak się z nim bawił "a kuci, kuci ty".
Ja się boję : help:
tez mam taką krwistą czerwień, aleeee jak zobaczyłam siebie z nią na zdjęciu to doszłam do wniosku, ze nie wolno mi tak chodzić... chociaż koleżanka mi kiedys powiedziała, ze ładnie mi tak (hmmmm ...)

no to ty tam uważaj bo ci Kuba zafunduje
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-15, 21:21   #4400
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Informuję wszem i wobec, że

ŚWIĘTY GRAAL odnaleziony.
Essnce Magnetics 05 Pixie Dust

Zobaczcie same. Na razie tylko wzornik. Próbowałam ując też rzygi które mam obecnie (Safari) na paznokciach - także nieziemska różnica. Polecam zatem z czystym sercem i jutro jadę kupić następne! A ooo!

(o własnie lakierów do stempli też nie policzyłam do kolekcji... przeciez one sa do stempli )
Genialny

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
tez mam taką krwistą czerwień, aleeee jak zobaczyłam siebie z nią na zdjęciu to doszłam do wniosku, ze nie wolno mi tak chodzić... chociaż koleżanka mi kiedys powiedziała, ze ładnie mi tak (hmmmm ...)

no to ty tam uważaj bo ci Kuba zafunduje
Ja wyglądam jak idź i nie wracaj, ale co ja poradzę, że lubię?

On mi nic nie zafunduję, ja to stosuję kalendarzyk małżeński składający się z tabletek antypomysłowych!
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 21:28   #4401
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Informuję wszem i wobec, że

ŚWIĘTY GRAAL odnaleziony.
Essnce Magnetics 05 Pixie Dust

Zobaczcie same. Na razie tylko wzornik. Próbowałam ując też rzygi które mam obecnie (Safari) na paznokciach - także nieziemska różnica. Polecam zatem z czystym sercem i jutro jadę kupić następne! A ooo!

(o własnie lakierów do stempli też nie policzyłam do kolekcji... przeciez one sa do stempli )
Kocham cieee:p napewno też kupię i to nie jeden,teraz żałuję że nie wzięłam nałożyłam stroke'i ładnie wygląda
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 21:56   #4402
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Genialny

Ja wyglądam jak idź i nie wracaj, ale co ja poradzę, że lubię?

On mi nic nie zafunduję, ja to stosuję kalendarzyk małżeński składający się z tabletek antypomysłowych!
no cieszę się, że wzięłam i oglądałam resztę dzisiaj. Jeszcze ze 3 wezmę na bank.
No to ja tez chyba tak wygladam niestety (chociaż wydaje mi się, ze ty miałas zdjęcie kiedyś w czrwieni, ale może nie krwistej i fajnie było)... kiedyś Wam wstawię zdjęcie siebie w czerwieni może to ocenicie.

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
Kocham cieee:p napewno też kupię i to nie jeden,teraz żałuję że nie wzięłam nałożyłam stroke'i ładnie wygląda
Noooo mogłaś brać w sumie, ale teraz już wiemy na pewni, że sa ekstra. Także złote dwa jeszcze były na bank. A ja chciałam jeszcze ten a'la różowy i srebrno jakiś i jeden z tych ciemnych (będzie zamiast czarnego). A ich było dużo wszystkich chyba.

Coś mi się obiło o uszy ze wycofywane mają być pixie dust i jeszcze dwa z nich. Za to będzie granat jakiś, pomarańcz czy czerwień i jakieś ciemne złoto albo brąz... tylko nie wiem kiedy...
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.

Edytowane przez MgielkaM
Czas edycji: 2012-01-15 o 22:01
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 22:03   #4403
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Ten złoty to pixie? wszystkie nowości i wycofywania pewnie do wiosny...zaraz sprawdze na liście .
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 22:06   #4404
_Nikki_
Zakorzenienie
 
Avatar _Nikki_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 8 083
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość

A czegoż tu się bać. Ruda jak Ruda. Mam makijaż, więc jeszcze wyglądam przyzwoicie

Doszłam dzisiaj do wniosku, że jakbym nieoczekiwanie niechcąco zaszła w ciążę (odpukać!!!), to jestem nieźle przystosowana: szampon dla niemowląt, olejek dla kobiet w ciąży, oliwka, kleiczki ryżowe (no co, pyszne są ), a aktualnie wcinam kaszę mannę

W ogóle, w moim Kubie odezwał się instynkt tacierzyński. Jak byliśmy na zakupach w Tesco, dorwał się do śpioszków dziecięcych i stwierdził, że są takie słodkie i on by takiego dzieciaczka tak sobie trzymał (demonstracja na śpioszkach) i tak się z nim bawił "a kuci, kuci ty".
Ja się boję : help:
Ale ta wypowiedź...

Widzisz, los Ci chce coś powiedzieć!


Z butami się bawił?
__________________
Zapuszczam włosy!
cel: za pupę
aktualnie: za ramiona


_Nikki_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 22:20   #4405
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Mgielka ten złoty jest na liście do odstrzału i jeszcze numer 1 i 4. jak dostanę pieniądze to napewno kupię.
__________________

Edytowane przez Czarna Orchidea
Czas edycji: 2012-01-15 o 22:21
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 22:29   #4406
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
no cieszę się, że wzięłam i oglądałam resztę dzisiaj. Jeszcze ze 3 wezmę na bank.
No to ja tez chyba tak wygladam niestety (chociaż wydaje mi się, ze ty miałas zdjęcie kiedyś w czrwieni, ale może nie krwistej i fajnie było)... kiedyś Wam wstawię zdjęcie siebie w czerwieni może to ocenicie.złoto albo brąz... tylko nie wiem kiedy...
No miałam zdjęcie w czerwieni, ale nadal nie uważam, żeby to jakieś ekstra ladne na mnie było. Efekt lalki.

Cytat:
Napisane przez _Nikki_ Pokaż wiadomość
Ale ta wypowiedź...

Widzisz, los Ci chce coś powiedzieć!


Z butami się bawił?
Jaka wypowiedź? Wiesz, zeby życie miało smaczek...

Los chce mi powiedzieć, że mam Kubę trzymać z daleka od działu dziecięcego
A bawił sie ze śpioszkami
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 22:50   #4407
Muffi
Wtajemniczenie
 
Avatar Muffi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 2 543
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Zwykłe. Zwykłe

Czemu w H&M koło mnie nie mogę namierzyć lakierów?
zwykłe, zwykłe, nic w nich niezwykłego
u mnie pełno lakierów w hm, cały regał. Kupiłam drugi, też duo, ale złoty z fioletowym, nie mogłam się oprzeć

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość

witaj, i widziałam dalej pazurki bardzo łądne tylko jak zauważyła Lolli trochę różnej długości ale jak dopracujesz to cud miód pozazdrościć
.
dziękuję
__________________
najważniejsze jest podejście, a dzisiaj mam złe.
Muffi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 22:52   #4408
_Nikki_
Zakorzenienie
 
Avatar _Nikki_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 8 083
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Ale sobie nie pozwalaj na za dużo
No.... taka interpretacja też może być... a jak tam z tą Twoją urojoną ciążą?
śpioszki... buty... whatever xD
__________________
Zapuszczam włosy!
cel: za pupę
aktualnie: za ramiona


_Nikki_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 07:40   #4409
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez framebasics Pokaż wiadomość
Śniegowa Wiem wiem, nastepnym razem sie poprawie Sliczne pazurki, powiedz mi, czym Ty robisz te cudowne kwiatki? Sonda? Wykalaczka? No nadziwic sie nie moge...
Maleńki pędzelek

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Śniegowa - no mnie nie przeraził kompletnie, może kwestia "wprawy" . Dziewczynka miała tam akurat o wiele więcej za uszami niż sam nekrofil przynajmniej moim zdaniem. W końcu to był jej pomysł, żeby zastąpić mu zwłoki.
Lubię ten film, bardzo nietypowy . We mnie budzi mieszane uczucia właśnie przez odwrócenie ról, gdzie niby-agresor jest pogubiony i ulegly, a niewinna istota wyrachowana i kieruje nim jak chce.
Mnie przeraziło, nie tyle scena jako taka, tylko to, że to było małe dziecko jeszcze. W zasadzie nie tyle sama scena, co jej konsekwencje w realnym świecie. Nie byłoby takich pieniędzy, dla których zgodziłabym się, by moja córka zagrała coś takiego.....

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
kwiatuszki sa boskie to raz.

Miss sporty mi nie odpowiada ze wzg na drobinki a chyba nie maja perłowego złota tylko takie właśnie drobinkowe...

I dziękuję pazurki czują sie mile połechtane
Dzięki.

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
O matko, toż to skomplikowane Nie no, Parkinson już chichocze w kącie, chyba nie da rady

Tyyyy, czy Ty kiedykolwiek widziałaś serdelka na oczy?
Piękne kwiatuszki <3
Hahaha.... a Twoje wisienki? Tak samo skomlikowane albo nawet bardziej, bo wisienka to okraglusia musi być, a kwiatki, to takie ciapanie

A serdelki.... No bo one na tym zdjęciu tak jakoś dziwnie serdelkowo wyszły.

Takie kluseczki


Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
W ogóle, w moim Kubie odezwał się instynkt tacierzyński. Jak byliśmy na zakupach w Tesco, dorwał się do śpioszków dziecięcych i stwierdził, że są takie słodkie i on by takiego dzieciaczka tak sobie trzymał (demonstracja na śpioszkach) i tak się z nim bawił "a kuci, kuci ty".
Ja się boję : help:

O matko.... To dość przerażające.... Masz gdzieś pod ręką znajomego potworka? Przewinał by z ras, albo pomógł przy ataku kolki i by mu odeszło

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Informuję wszem i wobec, że

ŚWIĘTY GRAAL odnaleziony.
Essnce Magnetics 05 Pixie Dust

Zobaczcie same. Na razie tylko wzornik. Próbowałam ując też rzygi które mam obecnie (Safari) na paznokciach - także nieziemska różnica. Polecam zatem z czystym sercem i jutro jadę kupić następne! A ooo!

(o własnie lakierów do stempli też nie policzyłam do kolekcji... przeciez one sa do stempli )

O kurtka.... To ja już teraz rozumiem o co chodziło. Rzeczywiście wygląda świetnie
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 08:13   #4410
elunia_r
Rozeznanie
 
Avatar elunia_r
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 591
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Witajcie dziewczynki, pamiętacie mnie jeszcze?? podczytuję Was regularnie, zachwycacie wszystkie pięknymi pazurkami, kolorami. postaram się częściej coś wklejać, pokazuję Wam moje ostatnie, czerwone z pękaczem później je skróciłam i teraz noszę takie jak te świerzutkie błękitne: moje pierwsze cieniowanie, nie jest to do końca to czego oczekiwałam ale może kolejne będzie lepsze
mam dalej problem z kciukami, które ciągle pękają...jakieś rady...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC03303 (Small).jpg (33,7 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03334 (Small).jpg (41,8 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03336 (Small).jpg (40,4 KB, 50 załadowań)
elunia_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:36.