Ktoś jeszcze chce schudnac tak jak jaa? 'zrozpaczona'? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-03-07, 15:16   #1
zyta999
Raczkowanie
 
Avatar zyta999
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Z daleeka :)
Wiadomości: 114

Ktoś jeszcze chce schudnac tak jak jaa? 'zrozpaczona'?


Heeej kurde, dziewczyny musze schudnac. do wakacjii.. zakupilam Cla clarinol skakanke, hula hop, mam rower stacjonarny.. zalezy mi najbardziej na nogach .. uda biodra, pupa, lydki.. Prosze powiedzcie co mam cwiczyc dokladnie i ile, wiem ze jest tu pelno tych tematow ale ja chce cos tak zeby wysmuklic te moje potezne uda .. i lydki.. prosze poomozcie mi.. nie moge jakos sie do tego zabrac kurde.. i jeszcze taka dieta, zeby bylaa.. ale nie jakies konkretne produkty, tylko ze mam z czegos rezygnowac.. A i neiwiem co to jest dieta o ujemnym bilansie ta? niewiem co to.. Prosze was bardzo pomozcie mii, jestem zrozpaczona..

naprawde juz teraz musze wytrwac, pomocy ..
zyta999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-07, 17:54   #2
NoLQa
Zakorzenienie
 
Avatar NoLQa
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Mediolan;)
Wiadomości: 3 844
GG do NoLQa Wyślij wiadomość przez MSN do NoLQa
Dot.: Ktoś jeszcze chce schudnac tak jak jaa? 'zrozpaczona'?

Hej, a ile chcesz schudnac?
__________________
Ti vorrei... condividere con il mondo e tenerti solo per me...


Studentka!

BLOG - zapraszam
NoLQa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-07, 18:03   #3
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Dot.: Ktoś jeszcze chce schudnac tak jak jaa? 'zrozpaczona'?

Cytat:
Napisane przez zyta999 Pokaż wiadomość
Heeej kurde, dziewczyny musze schudnac. do wakacjii.. zakupilam Cla clarinol skakanke, hula hop, mam rower stacjonarny.. zalezy mi najbardziej na nogach .. uda biodra, pupa, lydki.. Prosze powiedzcie co mam cwiczyc dokladnie i ile, wiem ze jest tu pelno tych tematow ale ja chce cos tak zeby wysmuklic te moje potezne uda .. i lydki.. prosze poomozcie mi.. nie moge jakos sie do tego zabrac kurde.. i jeszcze taka dieta, zeby bylaa.. ale nie jakies konkretne produkty, tylko ze mam z czegos rezygnowac.. A i neiwiem co to jest dieta o ujemnym bilansie ta? niewiem co to.. Prosze was bardzo pomozcie mii, jestem zrozpaczona..

naprawde juz teraz musze wytrwac, pomocy ..
Nie ma co rozpaczać - rozejrzyj się po prostu po forum, są tu tysiące odpowiedzi na tego typu pytania.
Dieta o ujemnym bilansie to dieta, przy której jesz mniej kcal niż wynosi Twoje zapotrzebowanie
Midi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:39.